» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1351 / 1490
»»

Mato989 ::

Mater tale black swan pa je fajni 35k ze

Lepo ga zabija dol po warkraftovo in tudi od ostalih


Naj gre preko 40k letos da bo fajn pol pa drugo leto 100k pa izplacam
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pada? Kaksne slabe novice?



Ker nimas pojma o trgih.

17M check. Koliko so pa vasi longi naredili tacas?



Hvala za fse nasvete. A to ti je black swan prinesel? Če bomo mel več takšnih kot ti bomo tu fsi bogati.


To prinese znanje. Če bi vložil kaj časa v to v tem času odkar iščeš neke x1000 kovance, bi tudi sam znal kaj potrejdati.

Mato989 je izjavil:

Mater tale black swan pa je fajni 35k ze

Lepo ga zabija dol po warkraftovo in tudi od ostalih


Naj gre preko 40k letos da bo fajn pol pa drugo leto 100k pa izplacam


Lepa likvidnost boste. Nič drugega ;) Sicer je pa za tvoj drobiž vseeno kaj se zgodi, saj nimaš niti enega celega btcja lol

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kok si ti neuporaben tle...ce si z zeno tud tak ni cudn da mas cajt pa na vsak moj post odgovoris.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kok si ti neuporaben tle...ce si z zeno tud tak ni cudn da mas cajt pa na vsak moj post odgovoris.


Žena je šla v šoping pa mam cajt. Spremljam kaj bo dobrega na trgih, da do konc leta ujamemo še kak milijonček.

PrihajaNodi ::

Neuporaben si pa maš lohk še par cifer spredaj:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Bolj uporaben kot ti. Zate ne rabim biti uporaben. Ti se znajdi sam.

PrihajaNodi ::

Neuporaben si. Da bi nas vsaj malo nasmejal tu na forumu si pa popolnoma neuporaben. Strinjajo se pa vsi tu:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Neuporaben si. Da bi nas vsaj malo nasmejal tu na forumu si pa popolnoma neuporaben. Strinjajo se pa vsi tu:)



Strinjate se reveži, ki vse, ki dejansko podajo kaj uporabnega, sprovocirate tak odaleč, da zapusti forum.

In če govorimo o uporabnosti. Koliko x100 kovancev si našel, da si še vedno na scialni? Koliko bull runov si ujel, ko si jih tako napovedoval? Očitno točno nič.

PrihajaNodi ::

Nekaj sem dal tu. Kdor je poslusal je poslusal. Ti si se vedno neuporaben ne glede na tvoje nebuloze. Cist vseen al kej napjses al ne al pa ce te jutr pobere te ne bo noben pogresov. Zens bo zapravla miljone toj pa to:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nekaj sem dal tu. Kdor je poslusal je poslusal. Ti si se vedno neuporaben ne glede na tvoje nebuloze. Cist vseen al kej napjses al ne al pa ce te jutr pobere te ne bo noben pogresov. Zens bo zapravla miljone toj pa to:D



Dal si malo manj kot 0. Tudi, če me ne bo nihče pogrešal, sem vsaj preživel naslednjih nekaj generacij. Ti še sebe nisi zmožen.

Kripto mesi ::

Mislim, da moremo biti kriptobogemu hvaležni. Dal nam je blackswan, on nam je inspiracija, še 2021 je imel kredit, danes že sedi na 17milijonih. On je v bistvu novi jezus.

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Mater tale black swan pa je fajni 35k ze

Lepo ga zabija dol po warkraftovo in tudi od ostalih


Naj gre preko 40k letos da bo fajn pol pa drugo leto 100k pa izplacam

100k izplačaš za četrt vrstne hiše? Počakaj raje na milijon.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Mislim, da moremo biti kriptobogemu hvaležni. Dal nam je blackswan, on nam je inspiracija, še 2021 je imel kredit, danes že sedi na 17milijonih. On je v bistvu novi jezus.


V nekaj letih se lahko vsak nauči trejdat. Kapital pa ni problem ob vsej poplavi prop firm.

Kripto mesi ::

Ampak le kriptobogi lahko ima še junija kredit, ki ga je že poplačal januarja istega leta. Tega še čak noris ne zmore.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Mislim, da moremo biti kriptobogemu hvaležni. Dal nam je blackswan, on nam je inspiracija, še 2021 je imel kredit, danes že sedi na 17milijonih. On je v bistvu novi jezus.


V nekaj letih se lahko vsak nauči trejdat. Kapital pa ni problem ob vsej poplavi prop firm.


Hvala, bom poskusil. Mislis da lahko kaj od sociale vrzem notr pa pridem do kakega miljona?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Mislim, da moremo biti kriptobogemu hvaležni. Dal nam je blackswan, on nam je inspiracija, še 2021 je imel kredit, danes že sedi na 17milijonih. On je v bistvu novi jezus.


V nekaj letih se lahko vsak nauči trejdat. Kapital pa ni problem ob vsej poplavi prop firm.


Hvala, bom poskusil. Mislis da lahko kaj od sociale vrzem notr pa pridem do kakega miljona?


Ne rabiš od sociale metat notri. Naučiš se trejdati potem pa kupiš prop challenge acount. www.ftmo.com recimo

TheMentor ::

kriptobog je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Mislim, da moremo biti kriptobogemu hvaležni. Dal nam je blackswan, on nam je inspiracija, še 2021 je imel kredit, danes že sedi na 17milijonih. On je v bistvu novi jezus.


V nekaj letih se lahko vsak nauči trejdat. Kapital pa ni problem ob vsej poplavi prop firm.



Torej si prišel do 17 miljonov v dorbih 3eh letih....pazi to....s pomočjo leverage tradinga in 0.5% portfolio riska na vsak trejd :)

Pa kje ti spiš, da te ne ukradejo. Renaissance Technologies ti pomoje piše ponudbe za službo vsak teden. Zdej bi morala biti ponudba že blizu miljon na leto + imel bi dostop do njihovega Medallion funda. Pomoje bi celo Jim Simmons prišel iz penzije samo, da bi imel to čast delat ob takem čarovniku.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Enostavno je zaradit pare. Grem zdej dol z jahte malo po mestu. Ajde! Kripto je zakon!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kriptobog ::

TheMentor je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Mislim, da moremo biti kriptobogemu hvaležni. Dal nam je blackswan, on nam je inspiracija, še 2021 je imel kredit, danes že sedi na 17milijonih. On je v bistvu novi jezus.


V nekaj letih se lahko vsak nauči trejdat. Kapital pa ni problem ob vsej poplavi prop firm.



Torej si prišel do 17 miljonov v dorbih 3eh letih....pazi to....s pomočjo leverage tradinga in 0.5% portfolio riska na vsak trejd :)

Pa kje ti spiš, da te ne ukradejo. Renaissance Technologies ti pomoje piše ponudbe za službo vsak teden. Zdej bi morala biti ponudba že blizu miljon na leto + imel bi dostop do njihovega Medallion funda. Pomoje bi celo Jim Simmons prišel iz penzije samo, da bi imel to čast delat ob takem čarovniku.


Pomemben podatek si pa zanalašč izpustil? Do kapitala sem prišel s prop trejdingom. Max allocation na 3 firmah, vse skupaj sem imel 2,5M računov na prop firmah. S profit spliti sem pa gradil svoj kapital.

TheMentor ::

Prop trejding ni nič druzga kot navadno trejdanje. Vsi mi tle delamo prop trejding. Ne vem kaj nabijaš. 2.5 miljonov računov? Torej si to managiral programsko in ne ročno? Kot pravimm.....ti si boljši kot 95% zaposlenih v Renaissance Technologies in na slo techu zapravljaš čas. Pri tvojih uspehih bi se ti klanjal ves finančni svet. Moraš se samo javno izpoztavit in razkirti in dokazati koliko si zaslužil. Naslvonica Forbes ti ne uide in potem direktorska pozicija v Renaissance Technologies.

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

TheMentor je izjavil:

Prop trejding ni nič druzga kot navadno trejdanje. Vsi mi tle delamo prop trejding. Ne vem kaj nabijaš. 2.5 miljonov računov? Torej si to managiral programsko in ne ročno? Kot pravimm.....ti si boljši kot 95% zaposlenih v Renaissance Technologies in na slo techu zapravljaš čas. Pri tvojih uspehih bi se ti klanjal ves finančni svet. Moraš se samo javno izpoztavit in razkirti in dokazati koliko si zaslužil. Naslvonica Forbes ti ne uide in potem direktorska pozicija v Renaissance Technologies.


Pa dobr no. kolk maš ti IQ? Ja sem imel copy trading iz enega master na ostale račune. Če delaš prop trejding ti je jasno, da se to da ane? Že za opravit challenge moraš večinoma narediti 10% profita za prvo fazo. Torej vsak ki pride do statusa funded bi se mu moral klanjati cel finančni svet? Lahko prideš na kavo pa ti razkažem. 10% v mesecu pa res ni težko obrnit na forexu, ampak to ti je itak jasno, če delaš prop.

TheMentor ::

Torej kao 17 miljonov je funded od drugih in ni to tvoj denar :)

10% na mesec je top of the top of the top performance. To je dobrih 120% na leto. Medallion fund ima 30 letno povprečje nekaj čez 30% na leto in je najuspešnejši fund v zgodovini. 10% na mesec konsistentno je boljše od Ray Daliota, Jim Simmonsa, Warren Buffeta, in vseh svetovnih miljarderjev, ki so obogateli s trejdnajem in investiranjem.

PrihajaNodi ::

10% je manj kot bi dobil v kriptu. Samo solano poglej 3x v parih mesecih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

TheMentor je izjavil:

Torej kao 17 miljonov je funded od drugih in ni to tvoj denar :)

10% na mesec je top of the top of the top performance. To je dobrih 120% na leto. Medallion fund ima 30 letno povprečje nekaj čez 30% na leto in je najuspešnejši fund v zgodovini. 10% na mesec konsistentno je boljše od Ray Daliota, Jim Simmonsa, Warren Buffeta, in vseh svetovnih miljarderjev, ki so obogateli s trejdnajem in investiranjem.


Ne. To je moje. S funded računi sem nabiral kapital in prenaal na svoj account. Verjetno omenjeni ne trejdajo na dnevni bazi in so bolj zapičeni v investicije? 10% ti je že am pogoj da opraviš prvo fazo na prop. Očitno ne dela prop in ti ni jasno kaok dleuje. Vemo pa tudi, da manj kot 5% ljudi obdrži račun na prop čez daljše obdobje. Na myforexfunds sem imel račun neprekinjeno od samega začetka in do konca firme. Lani sem naredil največ, ko sem obrnil cca 250% čez celo leto. Ni to nek bav bav, nisem niti edini, obstaja ogromno boljših. Samo leaderboarde glej po prop firmah. Me še indijci šišajo.

PrihajaNodi je izjavil:

10% je manj kot bi dobil v kriptu. Samo solano poglej 3x v parih mesecih


Tebi je itak vse premalo. zato si pa na jebeni sociali, ker si naredil samo iz kruha drek in nič drugega

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

Renaissance Technologies je quant in trejda na tisoče transkacij dnevno. Ves koncept bazira na matematiki in statistiki ter obdelavi podatkov. Kot pravim 10% na mesec je boljše kot karkoli v zgodovini....vsaj, če potegneš zadevo na 5 do 10 let in več.

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

TheMentor je izjavil:

Renaissance Technologies je quant in trejda na tisoče transkacij dnevno. Ves koncept bazira na matematiki in statistiki ter obdelavi podatkov. Kot pravim 10% na mesec je boljše kot karkoli v zgodovini....vsaj, če potegneš zadevo na 5 do 10 let in več.


Poznam nekaj boljših trejderjov, stalni člani leaderboard lestvic na prop, ki cepajo več kot jaz. Pa, če je tako nemogoče dosečti 10% mesečno, potem skoraj ne bi imeli uspešnih prop trejderjev ane? Sicer ni vsak mesec 10%. Najslabši mesec je bil -6%, najboljši mesec pa 67%. Se da čisto lepo. 100% letno ni noben poseben dosežek. V treh letih sem bil 6x na leaderboard lestvici, kar ni nič. Pol si pa predstavljaj koliko je boljših. Po tvoje bi morali biti jaz na prvem mestu vsak mesec.

nuclear ::

A je leverage trading legaln v Sloveniji? Al je dovoljen samo margin trading? Drugace sem pa dobil informacijo glede davka. Zadnjic je kolega povlekel 300,000 eurov iz coinbasa na slovenski bancni racun, in po njegovih informacijah, in po pogovoru z furs je bil opravicen davka, saj je prodal po vecletnem hodlanju. Slovenija je torej crypto heaven zaenkrat za individualne hodlerje.
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

PrihajaNodi ::

nuclear je izjavil:

A je leverage trading legaln v Sloveniji? Al je dovoljen samo margin trading? Drugace sem pa dobil informacijo glede davka. Zadnjic je kolega povlekel 300,000 eurov iz coinbasa na slovenski bancni racun, in po njegovih informacijah, in po pogovoru z furs je bil opravicen davka, saj je prodal po vecletnem hodlanju. Slovenija je torej crypto heaven zaenkrat za individualne hodlerje.


Kaj je pa drzov?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alien123 ::

nuclear je izjavil:

A je leverage trading legaln v Sloveniji? Al je dovoljen samo margin trading? Drugace sem pa dobil informacijo glede davka. Zadnjic je kolega povlekel 300,000 eurov iz coinbasa na slovenski bancni racun, in po njegovih informacijah, in po pogovoru z furs je bil opravicen davka, saj je prodal po vecletnem hodlanju. Slovenija je torej crypto heaven zaenkrat za individualne hodlerje.


Zakaj pa ne bi bil leverage legalen?

ViperR ::

kriptobog je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Renaissance Technologies je quant in trejda na tisoče transkacij dnevno. Ves koncept bazira na matematiki in statistiki ter obdelavi podatkov. Kot pravim 10% na mesec je boljše kot karkoli v zgodovini....vsaj, če potegneš zadevo na 5 do 10 let in več.


Poznam nekaj boljših trejderjov, stalni člani leaderboard lestvic na prop, ki cepajo več kot jaz. Pa, če je tako nemogoče dosečti 10% mesečno, potem skoraj ne bi imeli uspešnih prop trejderjev ane? Sicer ni vsak mesec 10%. Najslabši mesec je bil -6%, najboljši mesec pa 67%. Se da čisto lepo. 100% letno ni noben poseben dosežek. V treh letih sem bil 6x na leaderboard lestvici, kar ni nič. Pol si pa predstavljaj koliko je boljših. Po tvoje bi morali biti jaz na prvem mestu vsak mesec.


100% letno noben presežek? v 10 letih bi bil verjetno že top100 na svetu.

kriptobog ::

ViperR je izjavil:

kriptobog je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Renaissance Technologies je quant in trejda na tisoče transkacij dnevno. Ves koncept bazira na matematiki in statistiki ter obdelavi podatkov. Kot pravim 10% na mesec je boljše kot karkoli v zgodovini....vsaj, če potegneš zadevo na 5 do 10 let in več.


Poznam nekaj boljših trejderjov, stalni člani leaderboard lestvic na prop, ki cepajo več kot jaz. Pa, če je tako nemogoče dosečti 10% mesečno, potem skoraj ne bi imeli uspešnih prop trejderjev ane? Sicer ni vsak mesec 10%. Najslabši mesec je bil -6%, najboljši mesec pa 67%. Se da čisto lepo. 100% letno ni noben poseben dosežek. V treh letih sem bil 6x na leaderboard lestvici, kar ni nič. Pol si pa predstavljaj koliko je boljših. Po tvoje bi morali biti jaz na prvem mestu vsak mesec.


100% letno noben presežek? v 10 letih bi bil verjetno že top100 na svetu.


Ne trejdam še 10 let, pa precej odvisno je s kakšnim kapitlaom pričneš ane. Kje bom ez 10 let bomo pa videli. Drugače si pa poglejte pogoje pri prop firmah. Če je tako nemogoče narediti 5-10% v enem mesecu, zakaj imajo potem take pogoje?

kriptobog ::

FTMO lestvica. In to je samo ena prop firma. Izplačila so na dva tedna ali en mesec. Zdaj pa računajte kako nemogoče je delati 10% mesečno.



Jaz grem v trejd, samo če imam analizo, ki kaže na vsaj 1:5 risk to reward. Tedensko imam 3-5 trejdov. Pri 0.5% rizika in zadetem TP 5R, je to 2.5% profita na trejd.

ViperR ::

To so manjši zneski in povprečje samo 1 meseca, ki seveda zelo varira.

kriptobog ::

ViperR je izjavil:

To so manjši zneski in povprečje samo 1 meseca, ki seveda zelo varira.


Kako manjši zneski? Najmanjši je 8%. 100% letno vam je nemogoče, ko objavim profite drugih je pa od 8-22% mesečno majhen znesek. :))

ViperR ::

Account size manjši zneski.

kriptobog ::

ViperR je izjavil:

Account size manjši zneski.


Govorimo o procentih.

TheMentor ::

sej dejansko niso važni zneski. Če ti rata v 10ih letih nardit povprečje več kot 37% letno na celoten tvoj portfolio si pač boljši kot najbolši quant fund v zgodovini. Celo warren buffet ima le nekaj čez 20% letno.

Medallion Fund's performance has been nothing short of legendary and borderline unbelievable. The fund reportedly grew at a compound annual growth rate of 62% between 1988 and 2021, or a 37% annualized rate after the hefty fund management fees.

No ajde 62% letno...če ne upoštevamo managment feeja. 100% letno je tako še vedno boljše kot najboljši fund. Seveda je najbrš razlika koliko časa lahko vzdržuješ tak donos. Najboljši so najboljši najbšr zato, ker jim je to uspelo celo na obdobje 20 let +, buffet celo 30 in 40 let+

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

TheMentor je izjavil:

sej dejansko niso važni zneski. Če ti rata v 10ih letih nardit povprečje več kot 37% letno na celoten tvoj portfolio si pač boljši kot najbolši quant fund v zgodovini. Celo warren buffet ima le nekaj čez 20% letno.

Medallion Fund's performance has been nothing short of legendary and borderline unbelievable. The fund reportedly grew at a compound annual growth rate of 62% between 1988 and 2021, or a 37% annualized rate after the hefty fund management fees.

No ajde 62% letno...če ne upoštevamo managment feeja. 100% letno je tako še vedno boljše kot najboljši fund. Seveda je najbrš razlika koliko časa lahko vzdržuješ tak donos. Najboljši so najboljši najbšr zato, ker jim je to uspelo celo na obdobje 20 let +, buffet celo 30 in 40 let+


Samo kaj ti pomaga ce delas letno 37 postov ce zacnes z 1 eur huh
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Itak, če maš ti miljon plus pol delaš manj risky posle sam do tega morš pa prej pridt in to je tko da greš all in crypto degen market.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

TheMentor je izjavil:

sej dejansko niso važni zneski. Če ti rata v 10ih letih nardit povprečje več kot 37% letno na celoten tvoj portfolio si pač boljši kot najbolši quant fund v zgodovini. Celo warren buffet ima le nekaj čez 20% letno.

Medallion Fund's performance has been nothing short of legendary and borderline unbelievable. The fund reportedly grew at a compound annual growth rate of 62% between 1988 and 2021, or a 37% annualized rate after the hefty fund management fees.

No ajde 62% letno...če ne upoštevamo managment feeja. 100% letno je tako še vedno boljše kot najboljši fund. Seveda je najbrš razlika koliko časa lahko vzdržuješ tak donos. Najboljši so najboljši najbšr zato, ker jim je to uspelo celo na obdobje 20 let +, buffet celo 30 in 40 let+


Buffet vemo da ni trejder ampak investitor. Drugo je tudi kaksna tveganja uporabljajo pri trgovanju. NA prop sem trejdal z 1-2% rizika na trejd, zdaj na svojem samo se 0.5%, kasneje bom se to zmanjsal, ker ne bo potrebe po 0.5% in si lahko privoscim nizja tveganja.

Mato989 je izjavil:

TheMentor je izjavil:

sej dejansko niso važni zneski. Če ti rata v 10ih letih nardit povprečje več kot 37% letno na celoten tvoj portfolio si pač boljši kot najbolši quant fund v zgodovini. Celo warren buffet ima le nekaj čez 20% letno.

Medallion Fund's performance has been nothing short of legendary and borderline unbelievable. The fund reportedly grew at a compound annual growth rate of 62% between 1988 and 2021, or a 37% annualized rate after the hefty fund management fees.

No ajde 62% letno...če ne upoštevamo managment feeja. 100% letno je tako še vedno boljše kot najboljši fund. Seveda je najbrš razlika koliko časa lahko vzdržuješ tak donos. Najboljši so najboljši najbšr zato, ker jim je to uspelo celo na obdobje 20 let +, buffet celo 30 in 40 let+


Samo kaj ti pomaga ce delas letno 37 postov ce zacnes z 1 eur huh


Tako razmisljate bebci. 37% je 37% na milijoniu ali na 1 evru. Zato pa ne prilezes nikamor. Ce ne znas trejdat z nizkim kapitalom titudi milijarda ne pomaga. Zato se vedno pogovarjamo o procentih in ne v denarnih zneskih. Ce si sposoben drzati konstanto, potem ne bo tezava pridobiti kapitala in ne bos delal z 1 evrom.

PrihajaNodi je izjavil:

Itak, če maš ti miljon plus pol delaš manj risky posle sam do tega morš pa prej pridt in to je tko da greš all in crypto degen market.


NE rabis all in. Gres all in in pusnes, kaj si potem naredil? Kapital naberes s pomocjo prop firm. Ali pa si sposodis ce si mudonja.

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Če mene kdo vpraša ste tukaj sami revni miljonarji .... Miljona evrov še povohali niste , kaj šele imeli.... Kdor pa ima pa z sliko na plan... Seveda s svojim nickom in današnjim časopisom... Že iz pisave , kako kdo piše se da nekej malega razbrat ali je to napisal nekdo , ki ima pojma ali samo bluzi ... Romunija itd... Madona v Lentiju sem bil pred 2 tednoma pa je stanje vasi ob meji katastrofalno... Kdor je imel noter nova okna je bil .. kako se reče... najjači u selu... vse razpadajoče... mađaroš... :0

Prebranac ::

Pa je padnilo. Hahaha. Pušnili. Panic sell. Gdaj mi ga potegne?

deco16 ::

Nimamo časopisa, samo reklame :D

A za 500 dol je že panic sell ?

PacificBlue ::

Novembra je ponavadi padec.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Pa je padnilo. Hahaha. Pušnili. Panic sell. Gdaj mi ga potegne?

??? Kje?
Solana 42 usd. Iz 10 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Pa je padnilo. Hahaha. Pušnili. Panic sell. Gdaj mi ga potegne?

??? Kje?
Solana 42 usd. Iz 10 usd


Kaj potrebuje še en teden za procesiranje ene transakcije:D. Nateg stoletja

Samo sentiment in boti, da napizdijo ribice. Iz delnic v kripto da vas oberejo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tako razmisljate bebci. 37% je 37% na milijoniu ali na 1 evru. Zato pa ne prilezes nikamor. Ce ne znas trejdat z nizkim kapitalom titudi milijarda ne pomaga. Zato se vedno pogovarjamo o procentih in ne v denarnih zneskih. Ce si sposoben drzati konstanto, potem ne bo tezava pridobiti kapitala in ne bos delal z 1 evrom.


Dej ne se bebca delat. Bolš v kripto all in pa dejansko kej obrneš kot pa 10 posto na mesc na en euro.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Bitcoin se odlično drži in še vedno je velika verjetnost, da gre do konca leta v rang 45-50k USD...počasi in vztrajno proti halvingu. Bo pa vse večji in večji pritisk na weak hands.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tako razmisljate bebci. 37% je 37% na milijoniu ali na 1 evru. Zato pa ne prilezes nikamor. Ce ne znas trejdat z nizkim kapitalom titudi milijarda ne pomaga. Zato se vedno pogovarjamo o procentih in ne v denarnih zneskih. Ce si sposoben drzati konstanto, potem ne bo tezava pridobiti kapitala in ne bos delal z 1 evrom.


Dej ne se bebca delat. Bolš v kripto all in pa dejansko kej obrneš kot pa 10 posto na mesc na en euro.


Vidim, da si prebral smao napol. Res si bebec. Ce si sposoben obrnit 10% na mesec, potem ne delas z 1 eurom, ampak delas s prop firmo in si tako napraskas svoj kapital. Z all in v kripto bos pa prej pusnil kot pa kaj drugega.

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Bitcoin se odlično drži in še vedno je velika verjetnost, da gre do konca leta v rang 45-50k USD...počasi in vztrajno proti halvingu.


Nope. Ne lapaj. Še fsak hopium je napizdil take ribice. Izstopite dokler še lahko, sicer se ladja potopi vi gujdeki.
««
1351 / 1490
»»