» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1350 / 1490
»»

Prebranac ::

Upam da mi nea bo treba vrezat jajco zaradi tega.

A. Smith ::

Senior Dev je izjavil:

WRC555 je izjavil:

Kaj mi na Binance obvestila posiljajo, da naj EUR pretvorim v drugo valuto? Kaj je to fora oz. kaj ce jih ne?

Mislim da je to konec za Binance v Evropi. Amerika pa tako ali tako ima svoje Binance.


Amerosi so jih že nekaj tednov nazaj dol zagnali z USD.
https://www.coindesk.com/policy/2023/10...

Se strinjam, da so Binance v težavah, že mesece nazaj sem to trobental. Oni so v sporih s skoraj vsemi vladami, ker je njihovo poslovanje tako mutivodarsko.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

PrihajaNodi ::

icp dela lepo....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Siso ::

Ja,tut Polymesh je dobr nabiu

Prebranac ::

Nodi jaz tebe fprasam. Kdaj mi ga bo tvoja? 100 k se nea nakazuje...

PrihajaNodi ::

V letu 2024! Takrat se printerji vklopijo. Povecanje obrestnih mer ne bo, hiperinflacija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

V letu 2024! Takrat se printerji vklopijo. Povecanje obrestnih mer ne bo, hiperinflacija


In, ko zmanjka denarja v obtoku? Ljudje bodo še kako prodajal ..

LP

Senior Dev ::

Veliko coinov dela dobro in je tik pod ATH. Upam, da si ne boste kmalu izplačevali donosov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

100K je pred vrati.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

Senior Dev je izjavil:

Veliko coinov dela dobro in je tik pod ATH.


Šala leta :D

deco16 ::

Dogecoin 1/10 ath
Šiba 1/10
Mana 1/15
ETH švoh 1/3
BTC 1/2
LTC 1/8

in tako dalje.

Zdej za kake scam coine kr so prišli ven zadnje leto verjamem.

Kalibri ::

Pogledal sem tedenski volume BTC.
Samo 1x je bil večji od volumna prejšnjega tedna na Bitrue.

Kripto mesi ::

deco16 je izjavil:

Dogecoin 1/10 ath
Šiba 1/10
Mana 1/15
ETH švoh 1/3
BTC 1/2
LTC 1/8

in tako dalje.

Zdej za kake scam coine kr so prišli ven zadnje leto verjamem.

Zakaj resno odgovarjaš kretenskemu trolu?

deco16 ::

Ah sej vem :)

Ampak je lepo prikazat kje smo v ciklu, če slučajno kakšen pozabi od tega vsega trolanja.

PrihajaNodi ::

Ostale pa namerno pozabljaš?

INJ, FLOKI,BLZ?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Glede na zgornje komentarje voham paniko :|:|8-)

Nodi.., Senior .. :D:))

Kripto mesi ::

Panike ni, vsakič tvegam samo 0.5%. Shorti odprti, idemo!!!

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Panike ni, vsakič tvegam samo 0.5%. Shorti odprti, idemo!!!

:))TROL SI!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Panike ni, vsakič tvegam samo 0.5%. Shorti odprti, idemo!!!


Short, long, nima veze. 0.5% na trade je pravilo. To je pac risk management katerega vi ne poznate. In za vsak vas joke o meni, jaz naredim novih 100k profita. Ampak vi se kar smejte. Jaz se bom se bolj :))

Se vedno sem impresioniran kako pri vseh vasih hudih trejdih in napovedih se niste pustili sluzb in se vedno delate za nek drobiz. Nekaj ne stima tu :))

dope1337 ::

Ti lahko jaz povem kaj ne štima tu.

Tvoja black swan napoved, ki naj bi bil napad Hamasa na Izrael. Se ta tvoj "insider info" dogodek zgodi, kripto začne rasti. Uničujoč black swan ... res ...

Mogoče ti je težko uvidet tvojo napako skozi vse tvoje maljone.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

kriptobog ::

dope1337 je izjavil:

Ti lahko jaz povem kaj ne štima tu.

Tvoja black swan napoved, ki naj bi bil napad Hamasa na Izrael. Se ta tvoj "insider info" dogodek zgodi, kripto začne rasti. Uničujoč black swan ... res ...

Mogoče ti je težko uvidet tvojo napako skozi vse tvoje maljone.


Si kak post izpustil? Vi kar kupujte. Jaz se bom pa smejal na koncu. Jaz bom imel kak milijoncek vec, vi pa se vedno drobiz. Znalci pa taki. Raje priznajte, da nimate pojma. V vseh letih od prvega bull runa pa do zdaj bi lahko bili experti, ce bi vlagali kaj dela v to. Ste pa se vedno samo navadni pametnjakovici, ki napovedujete ne vem kaksne analize, profita pa ustvarite toliko, da ste se vedno priklenjeni na rat race. Svaka vam cast :))

PrihajaNodi ::

Prosim poduči nas. Please tell us more!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vaščan ::

A je možno da pride sp še enkrat dol tokrat malo nižje kot je bil.
 1

1

Kripto mesi ::

Za s&p nas boli kurac, ker smo v kripto temi.

Kriptobogi je moj idol, 2021 še garbal na šiht, čeprav ga je leto pred tem že obesil na klin, bajto mu je kripto pokril, 2023 že 16milijončkov v žepacu. Hopla kaj pa če je vse res. Pa še par nekonsistentnosti z njegove strani, za več informacij se subscribajte.

kriptobog je izjavil:

...Lani preden sem dal odpoved sem bil pri 4500 bruto...

očitno je dobival plačo, čeprav je pred tem obesil službo na klin, avgusta že odplačana bajta + stanovanje

kriptobog je izjavil:

...Sam sem službo obesil na klin pred dvemi leti. Imam nekaj čez 100k rezerve, odplačano hišo in stanovanje, ki ga zdaj oddajam...

maja isto leto mu je kripto pokril skoraj kredit za bajto (od maja do avgusta je pokril ves kredit + naredil 100k rezerve + kupil stanovanje)

kriptobog je izjavil:

...Po treh letih sem imel našparano dovolj, da sem skup vrgel za papirje (30k), pa še prilezel sem do nove službe z dobro plačo in sem vzel kredit in postavil hiško. ZDaj je zadeva že skoraj odplačana. Hvala kriptu. Ampak ja. treba bo dvigniti prihodke...

čeprav je prej komaj napraskal 30k za papirje ima tu že 170k lastnih sredstev

kriptobog je izjavil:

...Imel sem 170k lastnih sredstev, sfalilo je 140k. Torej, kje si ti s svojim mini kreditom? Že odplačal s kripto profiti? Ali ti zalagajo starši? Mene bi bilo na tvojem mestu sram, da mi morajo starši zalagati, ker s plačo nisi dovolj kreditno sposoben, da bi najel kredit za bogo stanovanje v MBju

pred tem ga je že pa januarja odplačal

kriptobog je izjavil:

...si nepismen? Sem pisal, da sem ga imel. Kredit je bil januarja poplačan.
Drugače pa za info, vzel sem ga avgusta lani, ker sem imel samo 170k lastnih sredstev, ker več gotovine nisem imel takrat na voljo. Januarja je bil kredit poplačan. Če se mi ne bi mudilo z gradnjo, bi počakal pa sploh ne bi najemal kredita.


.
.
.
in takih cvetk z njegove strani je še nebroj.

Lp, Detektiv Franca

PrihajaNodi ::

Pozabil si še citat kjer je za jurja prodajal black swan event. Ta je sicer še v prihodu ampak bo pa...njegovi shorti so pa itak samo 0.5% riska. Brez veze.
Nazaj na temo kako smo lahko BGB borzo spregledal???
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Mrhovinari že pristevljejo lončeke. BITSTAMP NPR.



We wanted to provide an update about a change that we'll be making to our trading fees.  

On November 21, 2023, we're ending our no trading fee promotion, which previously applied to 30-day trading volumes of less than $1,000. 

Our fee schedule on the webpage will be updated closer to the effective date. 

Mato989 ::

Prebranac je izjavil:

Mrhovinari že pristevljejo lončeke. BITSTAMP NPR.



We wanted to provide an update about a change that we'll be making to our trading fees.  

On November 21, 2023, we're ending our no trading fee promotion, which previously applied to 30-day trading volumes of less than $1,000. 

Our fee schedule on the webpage will be updated closer to the effective date. 



Ja tale je kar mrhovinarska...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

globoko grlo ::

DObr zdej se mal umirte pa povejte kteri kovančki grejo za parX gor al pa dol, da se mal na hit zasluž!

Pa hvala!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Za s&p nas boli kurac, ker smo v kripto temi.

Kriptobogi je moj idol, 2021 še garbal na šiht, čeprav ga je leto pred tem že obesil na klin, bajto mu je kripto pokril, 2023 že 16milijončkov v žepacu. Hopla kaj pa če je vse res. Pa še par nekonsistentnosti z njegove strani, za več informacij se subscribajte.

kriptobog je izjavil:

...Lani preden sem dal odpoved sem bil pri 4500 bruto...

očitno je dobival plačo, čeprav je pred tem obesil službo na klin, avgusta že odplačana bajta + stanovanje

kriptobog je izjavil:

...Sam sem službo obesil na klin pred dvemi leti. Imam nekaj čez 100k rezerve, odplačano hišo in stanovanje, ki ga zdaj oddajam...

maja isto leto mu je kripto pokril skoraj kredit za bajto (od maja do avgusta je pokril ves kredit + naredil 100k rezerve + kupil stanovanje)

kriptobog je izjavil:

...Po treh letih sem imel našparano dovolj, da sem skup vrgel za papirje (30k), pa še prilezel sem do nove službe z dobro plačo in sem vzel kredit in postavil hiško. ZDaj je zadeva že skoraj odplačana. Hvala kriptu. Ampak ja. treba bo dvigniti prihodke...

čeprav je prej komaj napraskal 30k za papirje ima tu že 170k lastnih sredstev

kriptobog je izjavil:

...Imel sem 170k lastnih sredstev, sfalilo je 140k. Torej, kje si ti s svojim mini kreditom? Že odplačal s kripto profiti? Ali ti zalagajo starši? Mene bi bilo na tvojem mestu sram, da mi morajo starši zalagati, ker s plačo nisi dovolj kreditno sposoben, da bi najel kredit za bogo stanovanje v MBju

pred tem ga je že pa januarja odplačal

kriptobog je izjavil:

...si nepismen? Sem pisal, da sem ga imel. Kredit je bil januarja poplačan.
Drugače pa za info, vzel sem ga avgusta lani, ker sem imel samo 170k lastnih sredstev, ker več gotovine nisem imel takrat na voljo. Januarja je bil kredit poplačan. Če se mi ne bi mudilo z gradnjo, bi počakal pa sploh ne bi najemal kredita.


.
.
.
in takih cvetk z njegove strani je še nebroj.

Lp, Detektiv Franca


Daj se citiraj vse objave, kjer sem trdil, da mi je kripto pokril kredit. Tega nikoli nisem rekel. Ker ni bil kripto tisti :)) Kaj je pa vam kripto pokril? Nic, ker ste ese vedno na sihtu ali na socialni. Bebcki eni :)) Najpametnejsi v kripto in delniskih temah pa vsi se vedno neprofitabilni revezi :))

Kripto mesi ::

kriptobog je izjavil:


Daj se citiraj vse objave, kjer sem trdil, da mi je kripto pokril kredit. Tega nikoli nisem rekel. Ker ni bil kripto tisti :)) Kaj je pa vam kripto pokril? Nic, ker ste ese vedno na sihtu ali na socialni. Bebcki eni :)) Najpametnejsi v kripto in delniskih temah pa vsi se vedno neprofitabilni revezi :))


Link do objave je https://slo-tech.com/forum/t785020/p715...
Pa še celoten citat, ker si verjetno pozabil kaj pišeš. Še sam sebi ne verjameš kaj si napisal :)) Tudi parcelo je dobil darovano, potem se pa iz Matota norčuje, ker mu je stari dal 10k.

kriptobog je izjavil:

mark-tanja je izjavil:

Verjamem da nebodo vsi odgovori iskreni ampka vseeno :)

Že nekaj časa razmišljam kako do lastne nepremičnine za mojo družinico.

1. Podedovali ne bomo nič.
2. Na bankah je z 2x 850 neto plačo izjemno težko dobiti nek kredit za nepremičnino pa tudi nekako je cmok v grlu se tako zadolžit glede na višino najinih plač.
3. Zamenjati službo do višje plače - to pa potegne seveda še delo na sebi in zanju kar ni čez noč, moja zaposlitev se bo letos spremenila in bo cca 30 % bolšja plača.
4. Neko dodatno delo je sigurno opcija ampak je to tako da naslednjih 5 let garaš 16 ur na dan in upaš da te zdravje ne pusti na cedilo kot tudi družina da ne trpi.
5. Počasno dograjevanje v smislu nakupa neke garsonjere jo zrentati za eno leto študentom npr. in jo potem obnositi urediti in prodati po višjem znesku... in tako naprej do Zneska z katerim bi si lahko kupil neko hiško vrstno dvojčka mogoče stanovanje .. to cca 140k.
6. Nek dobičkonosen hoby :)

Zato me zanima na kakšne načine ste vi prišli do nepremičnine?

To kislo vreme pa malo več razmišljam.


Brez muje se še čevelj ne obuje... Sem bil v slabši situaciji... Samo jaz s službo in 700e plačo... Parcelo sem dobil, ampak delno zazidljivo, brez priključkov. Treba je priti do višje plače, vsaj dveh povprečnih plač. Jaz sem takrat vsak dan gledal mojedelo.com, odprl popoldanca, šravfal računalnike po celi občini in se še izobraževal. Cca 3 leta sem delal cele dneve, drugega mi itak ni preostalo. Po treh letih sem imel našparano dovolj, da sem skup vrgel za papirje (30k), pa še prilezel sem do nove službe z dobro plačo in sem vzel kredit in postavil hiško. ZDaj je zadeva že skoraj odplačana. Hvala kriptu. Ampak ja. treba bo dvigniti prihodke...

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

Dobil sem travnik z lopo. Vreden 10e po metru. Potem sem kupil se sosednjo parcelo. Malo se poglej naokoli. Poglej se za tocne cifre koliko je slo od kripta in koliko od forexa :)) Lahko prides tudi na kavo si ogledat kupoprodajne pogodbe pa izpiske od izplacil :))

Senior Dev ::

"Bitcoin je letos vrednost podvojil tako kot pomarančni sok."
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kriptobog ::

Senior Dev je izjavil:

"Bitcoin je letos vrednost podvojil tako kot pomarančni sok."


Ta Adi je tudi kandidat za grupo slo tech trejderjev :))

Prebranac ::

Gdaj bo ze dumpnilo pubeci?

Baja ::

on etf news, samo smer se ni znana ;)

Lennzi ::

Septembra je bil letošnji bottom.
Nikoli več ne bomo nižje kot septembra 2023.

Senior Dev ::

Gosti sok je še vedno pridobil več kot BTC v letu 2023. Decembra bo gosti sok šel sigurno na ATH.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Zakaj pada? Kaksne slabe novice?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Blackswan z zamudo je to.

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pada? Kaksne slabe novice?

Ker nimaš SOL. SOL ne gre nikamor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pada? Kaksne slabe novice?



Ker nimas pojma o trgih.

17M check. Koliko so pa vasi longi naredili tacas?

merlin2 ::

Evo. Teoretiki zarot vam napovedujemo vzpon BRICS-a.

Registrirani vesoljci vam tega ne smejo govorit.

Forum pa je itak trobilo neke Schwabove sekte.

https://ailtra.ai/brics-bank-positionin...

:D

mihy11 ::

35.500, reverse black swan
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Prebranac ::

mihy11 je izjavil:

35.500, reverse black swan


Kje to vidiš? Jaz vidim samo da gre fse v 3pm, nea guši.

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pada? Kaksne slabe novice?



Ker nimas pojma o trgih.

17M check. Koliko so pa vasi longi naredili tacas?



Hvala za fse nasvete. A to ti je black swan prinesel? Če bomo mel več takšnih kot ti bomo tu fsi bogati.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pada? Kaksne slabe novice?



Ker nimas pojma o trgih.

17M check. Koliko so pa vasi longi naredili tacas?



Hvala za fse nasvete. A to ti je black swan prinesel? Če bomo mel več takšnih kot ti bomo tu fsi bogati.


Cakam na poteg prosim. Kje je 100k? Ali ni bilo zo napovedano. Previsoka rast potem pa dump?

PrihajaNodi ::

100 k v letu 2024
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Še prehitro bomo pri merlakovih 12k !

Senior Dev ::

BTC bo v kratkem 480k. Do novega leta smo čez milijon in Nodi končno kupi Lambota in jahto.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Pretiravaš. 48k pa bo res.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1350 / 1490
»»