» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1349 / 1490
»»

Rossi V ::

Nj ne drkajo kriptoboga
Ker sliko je imel pravo

Ukvarjajte se s svojimi tarcami 80-120k pa bo vse ok

Moje so se spremenile,kupoval sem bottom,prodajal top

TA nuca ;-)

Nodi pa ne vem kaj mi govori


Po prejšnjem bull run je na socialni podpori,da bo tam tudi ostal


Pa prav je tako


Išči moon coin


Zate ga ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

mr_chai ::

one last pump before we go go...

Prebranac ::

Vedno iste finte. Ko govori negdo da kupuj prodajaj, sicer bote baghodleri...čekam na dump pubeci. Gdor ima trdega naj mu ga nodi čimprej potegne da se izbudi v realnosti.

miha98 ::

Jaz bom prodal, ker bo verjetno šlo v kratkem spet dol.... težko verjamem , da bo šlo na 40 k....

evo 1 k sem potegno in to je to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

PrihajaNodi ::

Malo predaha pred 45k. Vse bo ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bozicek ::

Naj še raste in zdrži 14 dni da se mi stake odklene, potem pa vržem to Cosmos sranje v BTC ko pade nazaj dol
Darila letos samo za poredne

Klobasa ::

@Rossi V
- ošaben si, to je en bolj zajebanih karakterjev. Nihče ne mara ljudi tvojega kova.
- glede socialkarjev ti pa predlagam, da vklopiš sarkazem detektor.

40K in potem testiranje supporta na 30K je za kripto nekaj čist normalnega. Za marsikoga zaželjena vertikala.

chrush ::

Rossi, če si tak genialec, da vedno samo služiš, potem te izzivam, da vsak trade ki ga odpreš, tukaj objaviš. Čez eno leto bomo naredili analizo, ali si car, ali pa si to, kar že vsi vemo ... trotl.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

merlin2 ::

Klobasa je izjavil:

@Rossi V
- ošaben si, to je en bolj zajebanih karakterjev. Nihče ne mara ljudi tvojega kova.
- glede socialkarjev ti pa predlagam, da vklopiš sarkazem detektor.

40K in potem testiranje supporta na 30K je za kripto nekaj čist normalnega. Za marsikoga zaželjena vertikala.



No posploševat pač ne gre ...

Z idioti je prav da si trd. Sicer pa je forum namenjen nategovanju novih vlagateljev.

Nodi naprimer skače ko nek njegov kovanec naredi +2 procenta. Obenem ko trdi, da je holder drugim svetuje kdaj naj vstopajo v trejde...
Mislim za znoret.

Kriptobog in Rossi pač gledata tako široko sliko, ki je večina propagandistov tu ne razumete. Ali pa jo,
pa zavestno nategujete narod. To je ves point.

Kdaj inštitucije presedlajo na ISO20022?

LP

PrihajaNodi ::

Kdaj inštitucije presedlajo na ISO20022?


So ze notri. Nodi je sam govoril da se kupuje. to je vse. In glej ga zlomka res je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vman ::

https://coinmarketcap.com/currencies/wh...
Whale se prebuja, od nakupa x2, pricakujem precej od tega projekta.

miha98 ::

Evo je že padlo na 32k ... sem vedu kaj bo...

PrihajaNodi ::

34 k? Tole gre na 45k do konc leta
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wildwolf ::

Se komu da sellat mal kripta za EUR ju3 v ljubljani(200-250 EUR) ker brez osebne nemors na bancni racun.Na sporocilo bom hvalazen

Prebranac ::

Haha. Tukaj nenakj napizdujete. Pubeci čekajo da bo 40k. Na koncu ko bo 15k pa praznih rok in f minusu.

miha98 ::

Jaz rečem prodajte zdaj dokler je še na 32k ... boste kasneje spet kupili...

Kripto ::

Bitcoin bo šel še malo gor, malo dol...akumulacija in konsolidacija se dogaja v rangu 33-35k USD. Zelo velika verjetnost je, da bitcoin do decembra prileze na 45-50k USD, morda celo višje. Će se zgodi potrditev bitcoin ETH spot v obdobju december-februar bi lahko videli masiven bitcoin bull run ali zelo hud hype, ki bi šel tudi preko 100k USD. Bere se neverjetno ali zelo malo verjetno, ampak ne podcenjevati FOMO oz. sentimenta. Naj vas ne zavede, da to ni možno ker ni volumna, ker je bearish ipd. Če se poklopijo prave stvari, zagrabi FOMO, zavladajo emocije trgu in dobi momentum...bo letelo. Ne napovedujem cene samo omenjam, da ne bo kdo preveč presenečen v primeru 3-5k USD zelenih vertikal. Bitcoin kokosov oreh bo pred bull runom rasel še lep čas preden bo postal velik in pretežek po bull runu.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Bom zelo presenecen ce pade pod 30 k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Se vidimo pri 20k:D
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Black swan 2.0?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Bitcoin bo šel še malo gor, malo dol...akumulacija in konsolidacija se dogaja v rangu 33-35k USD. Zelo velika verjetnost je, da bitcoin do decembra prileze na 45-50k USD, morda celo višje. Će se zgodi potrditev bitcoin ETH spot v obdobju december-februar bi lahko videli masiven bitcoin bull run ali zelo hud hype, ki bi šel tudi preko 100k USD. Bere se neverjetno ali zelo malo verjetno, ampak ne podcenjevati FOMO oz. sentimenta. Naj vas ne zavede, da to ni možno ker ni volumna, ker je bearish ipd. Če se poklopijo prave stvari, zagrabi FOMO, zavladajo emocije trgu in dobi momentum...bo letelo. Ne napovedujem cene samo omenjam, da ne bo kdo preveč presenečen v primeru 3-5k USD zelenih vertikal. Bitcoin kokosov oreh bo pred bull runom rasel še lep čas preden bo postal velik in pretežek po bull runu.


Pubec, manj hopiuma pa več vina. Volzmen je mali. Pumpa se fiktivno. Ko pade kokos boš ti ponoči lepo spal s trdim.

wildwolf ::

Igras war3 ?

wildwolf je izjavil:

Igras war3 warkraft?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wildwolf ()

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Black swan 2.0?


Web 4.0, ChatGPT 5. ==> BT ChatGPT ==> Tether Maximus ==> Penzius

Šmornn ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bom zelo presenecen ce pade pod 30 k.


Tako kot rossi ko je slo iz 24 na 32? ;) da da

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Šmornn ()

merlin2 ::

ISO20022 8-)

"The VolPay Ripple Processor Module
speeds integration to the Ripple
Global Settlement Network
Volante's VolPay Ripple Processor Module simplifies the connection
to Ripple's near real time payment and settlement network.
Introduction
Ripple is the new distributed ledger based global real-time settlement mechanism. It offers banks a faster and a
more cost effective mechanism to make international payments in any fiat currency with associated settlement.
Challenge
As banks and their corporate clients look for ways to improve payments flows and reduce the capital
costs associated with the traditional correspondent banking model, perhaps through consolidation
of banking relationships, they will find that Ripple's modern settlement architecture offers near
real time settlement, combined with significantly reduced costs of funds transfer.
Working with Ripple, Volante has developed an interface processor module to the Cross Currency solution "Ripple Connect"
to enable accelerated integration with Ripple."

Ampak za propagandiste tu gor kot Nodi.. je XRP le Shit coin ..

Pa ne okol govort.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

merlin2 ::

8-)

Implementacija ISO20022 standarda znova prestavljena... sedaj na 17.3.2024

Le kaj jih peče? 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

Lennzi ::

Verjetno si tudi zagovornik bricsa, verjameš v chem traile, vesoljce in da je bil covid svetovni nateg.

Eeee moj zavarovalničar....

Senior Dev ::

Lepo se vidi kako je večina vnovčevala visoke donose nekje pri 35k za Bitcoin. Nekateri so tukaj že odšli v penzijo. Ogromno prodanih Bitcoinov torej na 35k oz. $34950.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Lepo se vidi kako je večina vnovčevala visoke donose nekje pri 35k za Bitcoin. Nekateri so tukaj že odšli v penzijo. Ogromno prodanih Bitcoinov torej na 35k oz. $34950.


Forumaši ja, tisti ki so pa stali v petrolu v vrsti bodo pa še malo počakali ko bo 60 in 100k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Mislim, da je konec pubeci. Vasa faza akomulacije je mimo. Mali mc vas bo napizdil, ko bote se dremali s trdim. Kaj je nodi, kdaj mi ga potegne?

merlin2 ::

Lennzi je izjavil:

Verjetno si tudi zagovornik bricsa, verjameš v chem traile, vesoljce in da je bil covid svetovni nateg.

Eeee moj zavarovalničar....



Torej si en cepljenih. Spet čakaš v vrsti? :))

merlin2 ::

Lennzi je izjavil:

Verjetno si tudi zagovornik bricsa, verjameš v chem traile, vesoljce in da je bil covid svetovni nateg.

Eeee moj zavarovalničar....



Kdo mi o vesoljcih :)):|

Osebni podatki
Uporabniško ime Lennzi
Čas prve prijave 07.04.2019 10:00:32
Spol Vesoljec
:D
Se vidi kateri sekti pripadaš. Nas normalne vsaj pusti pri miru, če nimaš kaj pametnega za podat. Zavarovalničar, ki nateguje z xx profilov si pravzaprav sam 8-)

WRC555 ::

Kaj mi na Binance obvestila posiljajo, da naj EUR pretvorim v drugo valuto? Kaj je to fora oz. kaj ce jih ne?

PrihajaNodi ::

WRC555 je izjavil:

Kaj mi na Binance obvestila posiljajo, da naj EUR pretvorim v drugo valuto? Kaj je to fora oz. kaj ce jih ne?


Kupi btc z euri.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Amdforce ::

Kakšno mnenje imate o WSM? Sem ga nekaj kupil ko je padel pod ico ceno, vem da je meme, ampak marketing majo hud.

Prebranac ::

Tukaj imas vse dokaze..

Da je hud scam.

https://sites.google.com/view/wallstmem...

Prebranac ::

Kaj spet težite pubeci. Upam da ne nabijate s trdim v sliko btc? Faza akomulacije je mimo. Upam da padne v 3pm. Jebeni sentiment in boti lažno nabijejo in napizdujejo pubece. Jasno je, da gremo v recesijo in kripto je samo prehodna faza za pranje denarja ko padejo stock. Ko bote imeli trdega potegnite ven, tako da bo fsaj za plačati bureka.

PrihajaNodi ::

REEEEEEEEECESIJA
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tatrader74 ::

Kje si rossi.Mi je že mal dolgčas.
Pa ne da si šel med socialce

PrihajaNodi ::

Shorte ma odprte. Aja ne, ma long pa short isto odprt, tko da povsod kasira. Sicer pa minutne svece bere
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tatrader74 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Shorte ma odprte. Aja ne, ma long pa short isto odprt, tko da povsod kasira. Sicer pa minutne svece bere

:))

Prebranac ::

Res mi greta na jetra. Sama veta, da bo kmalu padnulo. Ampak vama ni pomoči. Ne bo ath, in nekdo mi ga bo potegnil, pripravi jo nodi;)

PrihajaNodi ::

Obrestnih mer ne bodo zviseval, inflacija se tud ne umirja, bodo pa printer zalaufal. Hiperinflacija in btc gre na 100k tko kt ostali asseti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Pri hiperinflaciji je BTC na 100k bolj meh tolažba.

PrihajaNodi ::

A misls da bojo sle place gor tok k bitkojn. Zadn vlak bo zdej odpelov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Zahod se vse bolj boji BRICS-a.

Seveda vam bojo sektaši trobl o teorijah zarot :)):))

https://watcher.guru/news/us-central-ba...

ISO20022

8-)

sumi666 ::

Prebranac je izjavil:

Kaj spet težite pubeci. Upam da ne nabijate s trdim v sliko btc? Faza akomulacije je mimo. Upam da padne v 3pm. Jebeni sentiment in boti lažno nabijejo in napizdujejo pubece. Jasno je, da gremo v recesijo in kripto je samo prehodna faza za pranje denarja ko padejo stock. Ko bote imeli trdega potegnite ven, tako da bo fsaj za plačati bureka.


Pišeš kot nekdo ki je prodal vse nižje spodaj zdaj pa pizdiš k je zraslo gor ...
Tudi sam nisem pričakoval take rasti , se mi je pa ujelo nakup btc ja na 27 k usd btc ...
Imam pa še nekaj denarja še na strani tko da ni problema ...

Prebranac ::

sumi666 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kaj spet težite pubeci. Upam da ne nabijate s trdim v sliko btc? Faza akomulacije je mimo. Upam da padne v 3pm. Jebeni sentiment in boti lažno nabijejo in napizdujejo pubece. Jasno je, da gremo v recesijo in kripto je samo prehodna faza za pranje denarja ko padejo stock. Ko bote imeli trdega potegnite ven, tako da bo fsaj za plačati bureka.


Pišeš kot nekdo ki je prodal vse nižje spodaj zdaj pa pizdiš k je zraslo gor ...
Tudi sam nisem pričakoval take rasti , se mi je pa ujelo nakup btc ja na 27 k usd btc ...
Imam pa še nekaj denarja še na strani tko da ni problema ...


F bistvu zaril za dobrih cca 120 k denarja. Izposoja, kredit, lastna sredstva. Še vedno sem 80% še pod ceno. Ko bi imel sedaj peneze bi fuknil all in. Fkolikor bi rastlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Senior Dev ::

WRC555 je izjavil:

Kaj mi na Binance obvestila posiljajo, da naj EUR pretvorim v drugo valuto? Kaj je to fora oz. kaj ce jih ne?

Mislim da je to konec za Binance v Evropi. Amerika pa tako ali tako ima svoje Binance.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

45 k naslednji teden
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1349 / 1490
»»