» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1334 / 1489
»»

energetik ::

Rossi V je izjavil:

Ta del smo torej razčistili
Zame je pa KMALU obdobje do 2 mesecev in kmalu se bo zgodil dump:)

Pa brez panike
Izkoristite ga za nakup btc in altov
No potem sploh ni panike. Jasno bo še kak dump. Takrat bomo dodatno nakupili. Jaz gledam na cilje čez 1,2,3 leta. Dump do ~22k za mene ni dump, je samo korekcija in dodatna možnost za nakup.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Poglej recimo ADO

MC je šel iz čez 90B na 10B

$ vrednost iz 3 na 0,26

So taveliki še notr? Mogoče, meni bolj zgleda kot bag holderji.

Pa vemo vsi kolk je šel BTC dol v tem času.

Je 9x izguba vrednosti dovolj, verjetno ne. Ampak če taveliki še držijo so res neumni.

On chain data pa se mi neda it gledat ker v tem primeru imajo lahk velike dele menjalnice in ni ravno zanesljivo.

Torej kaj je po tvoje bolj verjetno. Da držijo male ribe ADO in upajo al da taveliki imajo vse in ta male ribe katere niso prodale ob času?

Mato989 ::

deco16 je izjavil:

Poglej recimo ADO

MC je šel iz čez 90B na 10B

$ vrednost iz 3 na 0,26

So taveliki še notr? Mogoče, meni bolj zgleda kot bag holderji.

Pa vemo vsi kolk je šel BTC dol v tem času.

Je 9x izguba vrednosti dovolj, verjetno ne. Ampak če taveliki še držijo so res neumni.

On chain data pa se mi neda it gledat ker v tem primeru imajo lahk velike dele menjalnice in ni ravno zanesljivo.

Torej kaj je po tvoje bolj verjetno. Da držijo male ribe ADO in upajo al da taveliki imajo vse in ta male ribe katere niso prodale ob času?


Ne vem, jaz ne upam špekulirati glede tega... ampak zadeva je taka, če si kupil XRP po 0,05EUR zakaj je narobe če držiš pri 0,5EUR?

Poznam namreč tipa ki ima 200k XRPjev... pa pač noče prodat ma na bitstamp in lenda za 2,5% letno...

Enako velja tudi za "velike" zakaj bi nekdo na vso silo prodal če ima zdaj 2 mil XRPja? Jaz ne bi, zakaj bi? Razen če bi nujno rabil.

Saj lahko da nekdo je, lahko da jih je 80% lahko 50% ne vem, ampak da so pa kr vsi pa dvomim
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

deco16 je izjavil:

Poglej recimo ADO

MC je šel iz čez 90B na 10B

$ vrednost iz 3 na 0,26

So taveliki še notr? Mogoče, meni bolj zgleda kot bag holderji.

Pa vemo vsi kolk je šel BTC dol v tem času.

Je 9x izguba vrednosti dovolj, verjetno ne. Ampak če taveliki še držijo so res neumni.

On chain data pa se mi neda it gledat ker v tem primeru imajo lahk velike dele menjalnice in ni ravno zanesljivo.

Torej kaj je po tvoje bolj verjetno. Da držijo male ribe ADO in upajo al da taveliki imajo vse in ta male ribe katere niso prodale ob času?



Naj bi Charles popolnoma zapustil projekt in je našel nove hobije. Ampak naj me kak Cardano fanboy popravi, če imam narobe.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

Ne vem zakaj ne bi ta veliki prodajali alte in pumpali ta denar v bitcoin in potem spet kupovali alte še po 20-30% nižji ceni, ko bo bitcoin dosegel vrh in ga bodo prodajali. To ne bi bilo prvič, niti zadnjič. Zame nič novega in posebnega. Koliko še imajo oz. koliko altov so že prodali pa lahko samo špekuliramo.

Money is mindset!

PacificBlue ::

Saj, če ne bi bilo toliko altov bi pa tudi cena $btc bila višja:P
I’m out.
:3

Prebranac ::

Padnemo. Icp 3,10 dolarof je rop kod belega dneva a nodij?:)

Rossi V ::

Domimanca pumpa+BTC pumpa=ALT dump
Dominanca pumpa+BTC dump= ALT masaker
Dominanca dump+ BTC pump= ALT seazon


Some words needed?

Btc bo imel dominanco do drugega leta

Prebranac je izjavil:

Padnemo. Icp 3,10 dolarof je rop kod belega dneva a nodij?:)



ne kliči Nodija je čist ok brez njega,če se želiš kregat pa poišči njegov domači naslov

pa nič bat ...Nodi pride nazaj ko vas bo hotel spet pumpat,ko je najmanj treba

Upam pa da ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

Domimanca pumpa+BTC pumpa=ALT dump
Dominanca pumpa+BTC dump= ALT masaker
Dominanca dump+ BTC pump= ALT seazon


Some words needed?

Btc bo imel dominanco do drugega leta

Prebranac je izjavil:

Padnemo. Icp 3,10 dolarof je rop kod belega dneva a nodij?:)



ne kliči Nodija je čist ok brez njega,če se želiš kregat pa poišči njegov domači naslov

pa nič bat ...Nodi pride nazaj ko vas bo hotel spet pumpat,ko je najmanj treba

Upam pa da ne


Trenutno f masakrof trende.

Rossi V ::

energetik je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Ta del smo torej razčistili
Zame je pa KMALU obdobje do 2 mesecev in kmalu se bo zgodil dump:)

Pa brez panike
Izkoristite ga za nakup btc in altov
No potem sploh ni panike. Jasno bo še kak dump. Takrat bomo dodatno nakupili. Jaz gledam na cilje čez 1,2,3 leta. Dump do ~22k za mene ni dump, je samo korekcija in dodatna možnost za nakup.


Tvoje razmišljanje mi je ušeč.....glede na to ,da si hodler
Trejderji smo malo drugačni,sluzimo ko BTC pade oziroma raste
Cena BTC nam sploh ni pomembna


prejšnji bull run je bil uspešen zate ?

Če ne vprašam preveč

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Domimanca pumpa+BTC pumpa=ALT dump
Dominanca pumpa+BTC dump= ALT masaker
Dominanca dump+ BTC pump= ALT seazon


Some words needed?

Btc bo imel dominanco do drugega leta

Prebranac je izjavil:

Padnemo. Icp 3,10 dolarof je rop kod belega dneva a nodij?:)



ne kliči Nodija je čist ok brez njega,če se želiš kregat pa poišči njegov domači naslov

pa nič bat ...Nodi pride nazaj ko vas bo hotel spet pumpat,ko je najmanj treba

Upam pa da ne


Trenutno f masakrof trende.


Warkraft pjača in kripto ne gresta skupaj

In ja mal gremo dol

počasi bo čas da kupiš,če si botom zamudil ( 16-18k )

počasi...ne še

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Prebranac ::

10 do 12 k!! Tišina!

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

10 do 12 k!! Tišina!



ne Warkraft ne gremo tja....bottom si zamudil ,ker si bil trmast ;-)

Rossi V ::

pa nič zato
Počakaš na novo priloznost 23-20k

Je res razlika za vas hodlarje ,ko bo btc 70,80,90k?

Rossi V ::

čaka vas najhujši del preizkušnje

MM se igrajo z vami
Trajalo bo pol leta,dokler ne boste popolnoma izcrpani

Sem vam že napisal ?
sem.

Všeč mi je pogled energetika ,sem ga vprašal kako mu je šlo prejšnji bull run

V moji skupini so fantje veseli uspeha eden drugega in to si želim tudi tu.

Brez trolov.


Želim preveč?

V kripto smo vsi skupaj.

Rossi V ::

in ušeč mi je da so se začeli fantje pogovarjat med sabo

Upam,da jih ven prileze še več ;-)

nejcskorne ::

BrVe je kar zanimiv produkt, token je pa zaenkrat vecinoma neuporaben in tudi nima nekega potenciala, da bi v nekem doglednem casu narastel.

Vecina ljudi pac uporablja Brave in ob prvi priloznosti proda BAT, tako da ni nekega hudega povprasevanja.

energetik ::

Rossi V je izjavil:

energetik je izjavil:

No potem sploh ni panike. Jasno bo še kak dump. Takrat bomo dodatno nakupili. Jaz gledam na cilje čez 1,2,3 leta. Dump do ~22k za mene ni dump, je samo korekcija in dodatna možnost za nakup.


Tvoje razmišljanje mi je ušeč.....glede na to ,da si hodler
Trejderji smo malo drugačni,sluzimo ko BTC pade oziroma raste
Cena BTC nam sploh ni pomembna


prejšnji bull run je bil uspešen zate ?

Če ne vprašam preveč

Načeloma lahko rečeš da tudi jaz trejdam, le na zelo dolg časovni rok. 1W sveče, tudi 1M pogledam.
Prejšnjič sem bil le delno uspešen, sem se še učil. Prodal sem cca. OK pri nekje 57k. Problem je, ker sem prekmalu nazaj vstopil, sem pričakoval še en skok. Tako da sem nazaj kupoval vse od 44k do podna, tudi pri 16k.
Pri altih sem pa povsem polomil, tam sem postal konkreten bagholder (prodal nisem ničesar). Vseeno nisem skupno toliko pod vodo, rešujeta me ETH in BTC. Etra sem precej nabavil pri 1k. Tako da rabim "le" nekje 38k BTC da pridem na zeleno, če vmes alti eksplodirajo še prej.
vires in numeris

Prebranac ::

Recession looms large
As Cointelegraph reported, attention is focusing on the greenback this month as the U.S. Dollar Index balloons to near one-year highs.

Actions by foreign states may seek to redress the imbalance as their currencies suffer, analysts suggest, while under the hood, the U.S. economy is showing warning signs.

Recession in 2024 is becoming increasingly likely, with even the Fed's own data putting the odds at near 60% in September, while bond yields skyrocket in a fit of what is known as "bear steepening."

gogivunka ::

Gospodje in dekleta!

Ali sem jaz edini ali se tudi vam dogaja, da vam NLB Premium račun zavrača kakršnekoli transakcije na Binance / Skrill in podobno??? Že 3 dni poizkušam pa je nakup znova in znova zavrnjen! Mi date nasvet KATERA banka NE KOMPLICIRA pri direktnem "sodelovanju" z Binancami, ker izgubljam pamet s to NLB debit kartico :( aja samo toliko za info nakupe prek luže pa opravi brez problema, samo tam kjer je prisotnost kriptovalut pa ne dovoli skozi pa da si Bog!!!

Predlogi bank, ki ne delajo problemov, lepo prosim (odprl bom še en račun ni druge)

Lp*

Prebranac ::

Tiha centralizacija pubec. Navadi se na regulacijo kripta. Hodlaj in se ne žeri. Danes je dan za rudeči dildo.

PacificBlue ::

Preveri, če imas onemogocena spletna placila v Nlb Pay aplikaciji
I’m out.
:3

gogivunka ::

PacificBlue je izjavil:

Preveri, če imas onemogocena spletna placila v Nlb Pay aplikaciji


Dvakrat sem že naredil prenos na Skrill 150 in 200e od včeraj naprej nemorem več! Pa tudi naročil sem nekaj v vrednosti 185e iz Amerike pa je šlo tudi skozi! Zato mi ni jasno kako direktna povezava z Binancami ne gre skozi? :(

PacificBlue ::

Najboljse da vprasas potem na banki.
Sam ne uporabljam binance
I’m out.
:3

gogivunka ::

PacificBlue je izjavil:

Najboljse da vprasas potem na banki.
Sam ne uporabljam binance


Prsezem da bi najraje odprl drug račun npr. NovaKBM ali kaka druga banka!

Zato me RESNO zanima s katero banko ljudje tud gor NIMAJO problemov in gre vse lepo tekoče skozi?....govorim prenosi na Binance in vice versa!

Prosim za kak konkreten odgovor potrditev, ker se takoj vsedem v avto in grem do prve banke in odprem 2nd account!

Hvala že v naprej za vse odgovore!

Mato989 ::

1. Binance ne omogoča depozite EUR več!!! Je morda to krivda?

2. Nekateri so reportali da moraš it na banko in povedat ter podpisat da razumeš možne posledica nakazil na Binacne (izguba vrednosti bla bla) in potem čudežno spet gre

Si karkoli od tega preveril in probal?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gogivunka ::

Za restrikcijo glede EURa vem...to, da moraš pa na banko podpisat pa nisem vedel iskreno povedano! Glede na to, da mi UniCredit ni delal teh problemov, sem predvideval, da naša največja banka ne bo tako komplicirala ampak sem se očitno krepko zmotil :)

Aja @PacificBlue Imam omogočeno v nastavitvah in tudi kupujem stvari prek neta ampak, ko grem pa prav direktno pod specifično kartico je pa odkljukano in nemorem spreminjat torej "grey area", kot da nimam dostopa.

Hvala za odgovor!

Mato989 ::

saj iskreno tudi jaz nisem nikoli šel, mam pa NKBM in nikoli nisem mel težav z nakazili na kripto menjalnice (Kraken, Birtstamp, Binance ipd...) je pa res da zadnjih 9 mesecev nisem nič nakazoval, mislim da nazadnje decembra lani dejansko ene 500EUR...

Samo v razmislek, to so pač eni tu reportali da so morali nardit pol je pa čudežno šlo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gogivunka ::

NoavKBM je tu čez cesto in grem vprašat. Pri njih bom odpru račun in ga smatral kot moj varčevalni/kripto nakupovalni račun, samo še za mesečne stroške povprašam in to je to!

NLB bo pa ostal moj primarni vsakodnevni račun:)

Ok, zdej pa pičim še enkrat hvala in lep pozdrav!

kriptobog ::

Odpri pr in26 ali Reovlutu. Kaj se jebe s temi dinozavrskimi bankami

gogivunka ::

kriptobog je izjavil:

Odpri pr in26 ali Reovlutu. Kaj se jebe s temi dinozavrskimi bankami


Kako hitro pa lahko začneš uporabljat Revolut ali N26 če npr. račun odprem danes?

kriptobog ::

Takoj

PacificBlue ::

Moras pa v 8 dneh javit FURSu, ce odpres racun v tujini=)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PacificBlue je izjavil:

Moras pa v 8 dneh javit FURSu, ce odpres racun v tujini=)


JAviš lahko isti moment preko edavkov

gogivunka ::

Revolut it is!

Hvala!

mAXTER ::

Mato989 je izjavil:

saj iskreno tudi jaz nisem nikoli šel, mam pa NKBM in nikoli nisem mel težav z nakazili na kripto menjalnice (Kraken, Birtstamp, Binance ipd...) je pa res da zadnjih 9 mesecev nisem nič nakazoval, mislim da nazadnje decembra lani dejansko ene 500EUR...

Samo v razmislek, to so pač eni tu reportali da so morali nardit pol je pa čudežno šlo.


Na NKBM npr. ne moreš plačati Prime video, CDkeys in še nekaj zadev, kjer so včasih plačila delovala bp. Lahko pa urediš dostop plačil do teh storitev ali osebno na banki ali preko telefona, nato moraš počakati XY dni da ti "odklenejo" možnost plačevanja na dotični strani vendar moraš prej podati soglasje (ali pisno na banki ali pa govorno na snemanje preko telefona).

Preverjeno, ker je imel kolega ravno to situacijo ca. 1 mesec nazaj.

gogivunka ::

Ok še eno quick vprašanje Revolut ali N26...Litva vs. Nemčija? Komu Vi bolj zaupate ali katera od navedenih bank ima boljše pogoje poslovanja?

Mato989 ::

mAXTER je izjavil:

Mato989 je izjavil:

saj iskreno tudi jaz nisem nikoli šel, mam pa NKBM in nikoli nisem mel težav z nakazili na kripto menjalnice (Kraken, Birtstamp, Binance ipd...) je pa res da zadnjih 9 mesecev nisem nič nakazoval, mislim da nazadnje decembra lani dejansko ene 500EUR...

Samo v razmislek, to so pač eni tu reportali da so morali nardit pol je pa čudežno šlo.


Na NKBM npr. ne moreš plačati Prime video, CDkeys in še nekaj zadev, kjer so včasih plačila delovala bp. Lahko pa urediš dostop plačil do teh storitev ali osebno na banki ali preko telefona, nato moraš počakati XY dni da ti "odklenejo" možnost plačevanja na dotični strani vendar moraš prej podati soglasje (ali pisno na banki ali pa govorno na snemanje preko telefona).

Preverjeno, ker je imel kolega ravno to situacijo ca. 1 mesec nazaj.



Hmmmm CDKeys bi rekel da sem jaz plačal, sicer več kot mesec nazaj ko sem Diablo IV cd key kupil, samo nisem ziher če ni bila kera druga stran... nvm glavno da rešimo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gogivunka ::

A vam povem en fun fact....nakazilo NLB ---> Revolut tudi ni šlo skozi! Očitno moram na banko skočit in malo zaropotat :)

gogivunka ::

Šel na banko, podpisal papir, da se strinjam z rizikom poslovanja na "smuljivih straneh" in da umikam vse blokade...pridem domov kako uro kasneje, probam nakazat na Revolut in spet dobim opozorilo, da moja banka blokira to transakcijo.....joj mi je že žal, da sem šel dol iz UniCredita :/

Mato989 ::

To traja nekaj dni da sprovedejo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

Vsaj teden dni..give or take few days:)
I’m out.
:3

alekskac ::

gogivunka je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Preveri, če imas onemogocena spletna placila v Nlb Pay aplikaciji


Dvakrat sem že naredil prenos na Skrill 150 in 200e od včeraj naprej nemorem več! Pa tudi naročil sem nekaj v vrednosti 185e iz Amerike pa je šlo tudi skozi! Zato mi ni jasno kako direktna povezava z Binancami ne gre skozi? :(

Hvala, že cel teden, najprej ene kartive ne vzame, potem reče da si moram namestit Pay (seveda je zadnja verzija nameščena). Po posvetu z gospo na banki: odpri NLB Pay, pipni tri pikice, Upravljanje naprave, Odstrani uporabnika. Potem Dodaj novega uporabnika in vse kartice lepo nazaj omogočit. NLB Pay je skrpucalo od app-a.

deco16 ::

Topup prek kartice ni provizije, je pa res da je bolj za manjše zneske. Instant

alekskac ::

A ima kakšna banka pri nas to kaj bolje urejeno? Mislim te Pay aplikacije, da vsaj deluje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

residual ::

Jaz sem preko sberbanke (Nbanka) še par mesecev nazaj nakazal na binance v 5 minutah, kolk traja da vse poklikaš + 2FA itd...

Sedaj ko so me v celoti migrirali na nlb pa še nisem proskusil... upam da ne bo takšnega sranja kot ga omenjate, drugače grem kam drugam na banko se menit.

A s Paypal acoountom lahko na binance nakazuješ?

tilio ::

IgorCardanof je izjavil:



Naj bi Charles popolnoma zapustil projekt in je našel nove hobije. Ampak naj me kak Cardano fanboy popravi, če imam narobe.


Seveda te bom popravil. Ne zato, ker bi bil fanboy ampak zato, ker kar praviš ni res. Me zanima od kje tebi ta informacija. Če je vir frizerka Jožica potem to pojasni marsikaj. Če si drugič v dvomih lahko vprašaš, da ne širiš neresnic. Lahko pa tudi preveriš direkt na youtube kanalu Charlesa Hoskinsona ali pa na njegovem twitter računu.

Par dejstev:
1. Charles je ravno včeraj in danes objavljal na YouTube-u in nikjer ni govora o tem da zapušča projekt. Tega ni omenil ne na YT, ne na twitterju. Ne vem kje je Jožica to pobrala.
2. Podjetje IOG, ki je v njegovi lasti ima ~600 zaposlenih in se ukvarjajo z raziskavami in razvojem blockchain tehnologije. Če gre Charles stran pomeni, da proda podjetje. Torej razvoj se ne bi kar ukinil. Če bi se razvoj ukinil bi ostali z obstoječim blockchainom, ki je opensource in je delujoč - 3 leta in 2 meseca deluje kot decentraliziran blockchain brez izpadov. Število projektov na Cardanu narašča. TVL v ADA narašča.
3. Res je, da ima Charles več biznisov, nekateri so izven IT-ja. Ko si miljarder si pač lahko privoščiš ukvarjanje s "hobiji" in diverzifikacijo. Ni prvi miljarder, ki to počne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilio ()

Prebranac ::

Puni k...c vas imam kite. Samo napzdujete nas...naj ze fse skupaj rukne dol.

Ze 3krat zavrnjen 28000 in se kar ne rukne dolj. Fuck off.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

ICP za take gnar je rop pri belem dnevu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

ICP za take gnar je rop pri belem dnevu


Se bere kot sarkazem:D
I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

ICP za take gnar je rop pri belem dnevu


Se bere kot sarkazem:D


Ves cas je rop izgleda. Stop bullshitting. Ce bi kupil in sedaj prodal bi bil na 0%. Enako kaspa. Oboje je ološ.
««
1334 / 1489
»»