» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1322 / 1489
»»

merlin2 ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

100% je v kriptu zanič. In ja sem pohaklal x12 coin. ROI je bil ok. Če bi pa xrp shilal še z dvema nulama spredaj je pa druga stvar. Al pa da bi Kaspo omenjal v štartu. Tole pa nič.


100% je hudo dobro kjerkoli. Tudi ce ti to naredi v roku nekaj let. Pizde pohlepne.


To je tko k so na sociali in mislijo, da bojo čez par mesecev uživali od nekaj vloženih evrov.

LP

PrihajaNodi ::

Ja če maš doma par miljonov pa maš večina v zlatu, srebru, ceglu miljonček pa se za igrat s kriptom je 100% kul. Če maš pa par 10 jurjev ali par jurjev morš pa kr dobr študirat pa gemblat da pride x10 x100...tko da je kripl izredno slaba investicija, tud če pride na 3.

merlin2 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

100% je v kriptu zanič. In ja sem pohaklal x12 coin. ROI je bil ok. Če bi pa xrp shilal še z dvema nulama spredaj je pa druga stvar. Al pa da bi Kaspo omenjal v štartu. Tole pa nič.


100% je hudo dobro kjerkoli. Tudi ce ti to naredi v roku nekaj let. Pizde pohlepne.


To je tko k so na sociali in mislijo, da bojo čez par mesecev uživali od nekaj vloženih evrov.

LP


Ti že veš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

Kripto...še malo te berem.
Torej si xrp maxi in verjameš v propad dolarja.
Vir "razsvetljene" raje je kot ponavadi YT in kakšen antiwest twiteraš.
Jao, jao, jao....
Če imaš res 15M, bravo...

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja če maš doma par miljonov pa maš večina v zlatu, srebru, ceglu miljonček pa se za igrat s kriptom je 100% kul. Če maš pa par 10 jurjev ali par jurjev morš pa kr dobr študirat pa gemblat da pride x10 x100...tko da je kripl izredno slaba investicija, tud če pride na 3.

merlin2 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

100% je v kriptu zanič. In ja sem pohaklal x12 coin. ROI je bil ok. Če bi pa xrp shilal še z dvema nulama spredaj je pa druga stvar. Al pa da bi Kaspo omenjal v štartu. Tole pa nič.


100% je hudo dobro kjerkoli. Tudi ce ti to naredi v roku nekaj let. Pizde pohlepne.


To je tko k so na sociali in mislijo, da bojo čez par mesecev uživali od nekaj vloženih evrov.

LP


Ti že veš.


Nimas pojma, zato pa si kjer si. A mislis da je meni denar z lufta padel? Da ne stejem koliko racunov sem pokuril ko sem se ucil. Vazni so procenti in ne euri. Donos je vedno v %, nima veze kaka glavnica. in 100% je hudo dober donos.

Lennzi je izjavil:

Kripto...še malo te berem.
Torej si xrp maxi in verjameš v propad dolarja.
Vir "razsvetljene" raje je kot ponavadi YT in kakšen antiwest twiteraš.
Jao, jao, jao....
Če imaš res 15M, bravo...


Noben maxi, sploh pa ne verjamem v propad dolarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

Nimas pojma, zato pa si kjer si. A mislis da je meni denar z lufta padel? Da ne stejem koliko racunov sem pokuril ko sem se ucil. Vazni so procenti in ne euri. Donos je vedno v %, nima veze kaka glavnica. in 100% je hudo dober donos.


Kako glavnica nima veze? Kake nabijaš.
Očitno ti je z lufta padel ker take strelaš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nimas pojma, zato pa si kjer si. A mislis da je meni denar z lufta padel? Da ne stejem koliko racunov sem pokuril ko sem se ucil. Vazni so procenti in ne euri. Donos je vedno v %, nima veze kaka glavnica. in 100% je hudo dober donos.


Kako glavnica nima veze? Kake nabijaš.


Ti meris donosnost glede na glavnico in pravis da je 100% dober donos ce imas miljon. Ce nimas pa ne. V vsakem primeru je donos 100% in to je dober donos. Ti pa nabijas gluposti.

PrihajaNodi je izjavil:

Nimas pojma, zato pa si kjer si. A mislis da je meni denar z lufta padel? Da ne stejem koliko racunov sem pokuril ko sem se ucil. Vazni so procenti in ne euri. Donos je vedno v %, nima veze kaka glavnica. in 100% je hudo dober donos.


Kako glavnica nima veze? Kake nabijaš.
Očitno ti je z lufta padel ker take strelaš.


Dales od tega. Nisem pa nabijal da 100% ni dober donos. Zato sem pa uspel nekaj nardit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

Mal mešaš pojme. Z miljonom glavnice si v pokoju s 30 al pa 50 k pa ne morš kupt niti fleta, tko da če ti rata iz 30 al pa 50 k nrest 300 k je ok. 100% donos je v kriptu pičkin dim. Volatilnost mu pada zato pa ni več zanimiv.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Tu se pač s kriptobogom strinjam... če mi nekdo garantira 100% donos na leto, bom tudi s svojo glavnico 20k, čisto lepo shajal... Nodi ti pa sanjaj naprej...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mal mešaš pojme. Z miljonom glavnice si v pokoju s 30 al pa 50 k pa ne morš kupt niti fleta, tko da če ti rata iz 30 al pa 50 k nrest 300 k je ok. 100% donos je v kriptu pičkin dim. Volatilnost mu pada zato pa ni več zanimiv.


NAbijas. 100% je 100% in nic drugace. 100% je 100% na jurja in 100% je 100% na miljon. Torej? KAr tebi manjka je pac kapital. In to potem ne pomeni, da 100% ni dovolj, ampak da ti nimas dovolj kapitala.

merlin2 ::

Nodi

Ob predpostavki, da XRP reši problem le kar se tiče ameriškega dolga, bi bila njegova vrednost nekje $330. Ampak za to bi uporabil vso količino kadarkoli ustvarjenega XRP. S tem ne bi rešil ne likvidnosti in ne vprašanje volatilnosti XRP-ja. Vrednost tokna, ki bo prenašal to vrednost mora biti tako visoka, da ne prihaja do nihanj-volatilnosti ob velikih transakcijah. Bo šlo rrazmišljat v tej smeri? Nihče ti ne želi slabega, le to, da začneš razmišljat.

LP

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mal mešaš pojme. Z miljonom glavnice si v pokoju s 30 al pa 50 k pa ne morš kupt niti fleta, tko da če ti rata iz 30 al pa 50 k nrest 300 k je ok. 100% donos je v kriptu pičkin dim. Volatilnost mu pada zato pa ni več zanimiv.


NAbijas. 100% je 100% in nic drugace. 100% je 100% na jurja in 100% je 100% na miljon. Torej? KAr tebi manjka je pac kapital. In to potem ne pomeni, da 100% ni dovolj, ampak da ti nimas dovolj kapitala.


Bravo, zato pa se išče x100 coine ne pa xrp da bo 100%. In vsak retail razmišlja tako.

merlin2 je izjavil:

Nodi

Ob predpostavki, da XRP reši problem le kar se tiče ameriškega dolga, bi bila njegova vrednost nekje $330. Ampak za to bi uporabil vso količino kadarkoli ustvarjenega XRP. S tem ne bi rešil ne likvidnosti in ne vprašanje volatilnosti XRP-ja. Vrednost tokna, ki bo prenašal to vrednost mora biti tako visoka, da ne prihaja do nihanj-volatilnosti ob velikih transakcijah. Bo šlo rrazmišljat v tej smeri? Nihče ti ne želi slabega, le to, da začneš razmišljat.

LP


xrp bo rešil ameriški dolg? Hvala za tale info, res. Čudno da se niso tega že prej spomnili al pa tebe dal za svetovalca.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mal mešaš pojme. Z miljonom glavnice si v pokoju s 30 al pa 50 k pa ne morš kupt niti fleta, tko da če ti rata iz 30 al pa 50 k nrest 300 k je ok. 100% donos je v kriptu pičkin dim. Volatilnost mu pada zato pa ni več zanimiv.


NAbijas. 100% je 100% in nic drugace. 100% je 100% na jurja in 100% je 100% na miljon. Torej? KAr tebi manjka je pac kapital. In to potem ne pomeni, da 100% ni dovolj, ampak da ti nimas dovolj kapitala.


Bravo, zato pa se išče x100 coine ne pa xrp da bo 100%. In vsak retail razmišlja tako.


KAr je bedarija. Zato pa si, kjer si. Ce bi iskal normalne donose bi pa svojo revscino lepo normalno bildal. Tako pa sanjas in nabijas.

PrihajaNodi ::

Pusti ti mene, sem kar ok naredil do sedaj. Več kot večina, se pa res ne kurčim z miljoni in se tud ne bi. Pa še vedno se išče x100 ne pa x2, x3. Ajd, zdj bo to xrp ki bo rešil probleme amerišlega dolga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pusti ti mene, sem kar ok naredil do sedaj. Več kot večina, se pa res ne kurčim z miljoni in se tud ne bi. Pa še vedno se išče x100 ne pa x2, x3. Ajd, zdj bo to xrp ki bo rešil probleme amerišlega dolga.


Vidimo koliko si naredil. Ocitno nic. Vec bi naredil ce bi se kaj drugega potrejdal, lepo postopoma. Bolje da loto vplacujes.

PrihajaNodi ::

Ok bomo počakal zdej black swan:))pol pa direkt v kripla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mal mešaš pojme. Z miljonom glavnice si v pokoju s 30 al pa 50 k pa ne morš kupt niti fleta, tko da če ti rata iz 30 al pa 50 k nrest 300 k je ok. 100% donos je v kriptu pičkin dim. Volatilnost mu pada zato pa ni več zanimiv.


NAbijas. 100% je 100% in nic drugace. 100% je 100% na jurja in 100% je 100% na miljon. Torej? KAr tebi manjka je pac kapital. In to potem ne pomeni, da 100% ni dovolj, ampak da ti nimas dovolj kapitala.


Bravo, zato pa se išče x100 coine ne pa xrp da bo 100%. In vsak retail razmišlja tako.

merlin2 je izjavil:

Nodi

Ob predpostavki, da XRP reši problem le kar se tiče ameriškega dolga, bi bila njegova vrednost nekje $330. Ampak za to bi uporabil vso količino kadarkoli ustvarjenega XRP. S tem ne bi rešil ne likvidnosti in ne vprašanje volatilnosti XRP-ja. Vrednost tokna, ki bo prenašal to vrednost mora biti tako visoka, da ne prihaja do nihanj-volatilnosti ob velikih transakcijah. Bo šlo rrazmišljat v tej smeri? Nihče ti ne želi slabega, le to, da začneš razmišljat.

LP


xrp bo rešil ameriški dolg? Hvala za tale info, res. Čudno da se niso tega že prej spomnili al pa tebe dal za svetovalca.


Nimaš pojma, kar se dogaja globalno okrog finančnega sistema. Zato pa si na socialni podpori.
Tistih 50-100 Evrov, ki jih mesečno zgrešeno investiraš, te ne bo premaknilo nikamor.
XRP pa ne prodaj, če hočeš sebi dobro. 8-)

Lp

P.s. ker ti hočem dobro

PrihajaNodi ::

Garlinghouse bo zamenjal Jerome H. Powell-a:))

Te zgodbice so se prodajale že odkar je kripl nastau. Da bo le ta rešil človeštvo.

Kar ugodna cena tega kovanca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Garlinghouse bo zamenjal Jerome H. Powell-a:))

Te zgodbice so se prodajale že odkar je kripl nastau. Da bo le ta rešil človeštvo.

Kar ugodna cena tega kovanca


Zakaj ga potem ne prodaš?
Ajde prodaj in objavi, da vidmo ali si ga res :|

Socialc boš ostal.
Meni se ne smiliš, ker te je sama zloba. Prenapihnjena zloba.

PrihajaNodi ::

Sej kripla ne drzim. Glih iz razloga ker ga je prevec! To je centralizirano, zmanipulirrano sranje, mislim sej je tud btc sam tkole vecat supply je pa no go.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej kripla ne drzim. Glih iz razloga ker ga je prevec! To je centralizirano, zmanipulirrano sranje, mislim sej je tud btc sam tkole vecat supply je pa no go.


Ajej.

Tebi je usojeno ostat na socialcu.

Mamica pa naj bo tvoja dudica za cuzanje otrok. Do takih res ne čutim popolnoma nobene empatije. Še manj usmiljenja.

Lp

PrihajaNodi ::

Vse je ok. Tud tvoj kripl gre na luno ko resi clovestvo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kronos_10_ ::

merlin2 je izjavil:

Nodi

Ob predpostavki, da XRP reši problem le kar se tiče ameriškega dolga, bi bila njegova vrednost nekje $330. Ampak za to bi uporabil vso količino kadarkoli ustvarjenega XRP. S tem ne bi rešil ne likvidnosti in ne vprašanje volatilnosti XRP-ja. Vrednost tokna, ki bo prenašal to vrednost mora biti tako visoka, da ne prihaja do nihanj-volatilnosti ob velikih transakcijah. Bo šlo rrazmišljat v tej smeri? Nihče ti ne želi slabega, le to, da začneš razmišljat.

LP


Moje osebno mnenje je, da stvar ne po potekala na tak način. Če bi potem je Xrp zlata jama. Kolikor je meni znano naj bi se za digitalni dolar potegovala 4 podjetja, eno izmed njih je Ripple. Ripple je podjetje. Xrp je kovanec, ki ga je izdalo podjetje Ripple. V primeru, da dobi to čast Ripple bo po mojem mnenju ustvarjen digitalni dolar na njihovem blockchainu in po pravilih centralne banke. Xrp kot kovanec pri tem ne bo imel povezave. Bo lahko kot plačilno sredstvo, kot jih je že veliko drugih. Tak je moj pogled.

Jaz še vedno čakam na padec :) se pa strinjam s tem, da 100% je super donos gledano na letni ravni. Bi takoj podpisal. Če pa imaš to srečo v dnevu je to pa še toliko bolje.

PrihajaNodi ::

Kje ste bili oz so casi ko smo z matom cakali icote kot so thekey do polnoci in je vsak coin delal dnevno x5

Xrp lepo pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Točno ne vem zakaj se kregate okoli mojega xrpjčka
Tisti,ki želi ga bo kupil,tisti ki ne želi ga pač ne bo.
Nekoga bo prepričala ada,drugega matic itd
Bo pa prihajajoči bull run drugačen od prejšnjih
Ne bodo avtomatično pumpali vsi alti in bo prekleto pomembno na katerega bika boste stavili.
Jaz bom itak pokupil pol marketa ,se mi slince že cedijo.

merlin2 ::

kronos_10_ je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Nodi

Ob predpostavki, da XRP reši problem le kar se tiče ameriškega dolga, bi bila njegova vrednost nekje $330. Ampak za to bi uporabil vso količino kadarkoli ustvarjenega XRP. S tem ne bi rešil ne likvidnosti in ne vprašanje volatilnosti XRP-ja. Vrednost tokna, ki bo prenašal to vrednost mora biti tako visoka, da ne prihaja do nihanj-volatilnosti ob velikih transakcijah. Bo šlo rrazmišljat v tej smeri? Nihče ti ne želi slabega, le to, da začneš razmišljat.

LP


Moje osebno mnenje je, da stvar ne po potekala na tak način. Če bi potem je Xrp zlata jama. Kolikor je meni znano naj bi se za digitalni dolar potegovala 4 podjetja, eno izmed njih je Ripple. Ripple je podjetje. Xrp je kovanec, ki ga je izdalo podjetje Ripple. V primeru, da dobi to čast Ripple bo po mojem mnenju ustvarjen digitalni dolar na njihovem blockchainu in po pravilih centralne banke. Xrp kot kovanec pri tem ne bo imel povezave. Bo lahko kot plačilno sredstvo, kot jih je že veliko drugih. Tak je moj pogled.

Jaz še vedno čakam na padec :) se pa strinjam s tem, da 100% je super donos gledano na letni ravni. Bi takoj podpisal. Če pa imaš to srečo v dnevu je to pa še toliko bolje.

XRP ni centraliziran in ne more bit. XRP Lab je obstajal preden je bilo ustanovljeno podjetje Ripple. Centralne banke lahko ustvarijo vsaka svoj digitalni kovanec vsaka na svojem blokchainu, vendar pa ali so njihovi blokchaini interoperabilni z drugimi blokchaini? In tu s svojo interoperabilnostjo nastopata Ripple XRP in Stellar XLM.

https://en.cryptonomist.ch/2023/09/19/f...

Rossi V ::

Kdo drži KAS tu ?

no če ga....previdno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

merlin2 je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Nodi

Ob predpostavki, da XRP reši problem le kar se tiče ameriškega dolga, bi bila njegova vrednost nekje $330. Ampak za to bi uporabil vso količino kadarkoli ustvarjenega XRP. S tem ne bi rešil ne likvidnosti in ne vprašanje volatilnosti XRP-ja. Vrednost tokna, ki bo prenašal to vrednost mora biti tako visoka, da ne prihaja do nihanj-volatilnosti ob velikih transakcijah. Bo šlo rrazmišljat v tej smeri? Nihče ti ne želi slabega, le to, da začneš razmišljat.

LP


Moje osebno mnenje je, da stvar ne po potekala na tak način. Če bi potem je Xrp zlata jama. Kolikor je meni znano naj bi se za digitalni dolar potegovala 4 podjetja, eno izmed njih je Ripple. Ripple je podjetje. Xrp je kovanec, ki ga je izdalo podjetje Ripple. V primeru, da dobi to čast Ripple bo po mojem mnenju ustvarjen digitalni dolar na njihovem blockchainu in po pravilih centralne banke. Xrp kot kovanec pri tem ne bo imel povezave. Bo lahko kot plačilno sredstvo, kot jih je že veliko drugih. Tak je moj pogled.

Jaz še vedno čakam na padec :) se pa strinjam s tem, da 100% je super donos gledano na letni ravni. Bi takoj podpisal. Če pa imaš to srečo v dnevu je to pa še toliko bolje.

XRP ni centraliziran in ne more bit. XRP Lab je obstajal preden je bilo ustanovljeno podjetje Ripple. Centralne banke lahko ustvarijo vsaka svoj digitalni kovanec vsaka na svojem blokchainu, vendar pa ali so njihovi blokchaini interoperabilni z drugimi blokchaini? In tu s svojo interoperabilnostjo nastopata Ripple XRP in Stellar XLM.

https://en.cryptonomist.ch/2023/09/19/f...


Sej se vidi da si zavarovalnicar

Bitcoin is considered decentralized due to its network of distributed and available nodes to anyone who wants to participate in blockchain operations. On the other hand, XRP is centralized to facilitate quicker transaction processing, which is possible because it does not have to rely on PoW mining.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

Ah dej Nodi.

Takih neumnosti na netu najdeš kot dreka.
Mimgrede socialc. Zavarovalničarji so nateguni. In v tej sekciji si edini zavarovalničar ti.

Večina uporabnikov je že doumela, da so tvoje pretekle odločitve v tebi ustvarile kopico frustracij. Tudi na kakršnokoli izboljšanje v prihodnosti lahko pozabiš.
Do penzije se boš za razliko od mene še načakal.

Lp

PrihajaNodi ::

Neumnost je edino to da bodo banke uporabljale zetonncke imenovane kripl. Zakaj ne dogee coin-a
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mihy11 ::

Neki ste se razpisali zadnja dva dneva. Prihaja bull?
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

PrihajaNodi ::

Black Swan

Xrp lepo melje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mihy11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Black Swan

Xrp lepo melje


1% gor :D si pa res z malim zadovoljen.
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Prebranac ::

Puni kurac vas mam. Naj gre že fse v 3pm da fuknem notri fse kar imam. 12k here we go. Inatitucijr napihujejo in počasi odlivajo peneze.

mihy11 je izjavil:

Neki ste se razpisali zadnja dva dneva. Prihaja bull?


Nea bo bulla. Nea guši knedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

mihy11 ::

Smiri živce, zapali cigaru :P
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Prebranac ::

Tak je praf. Potegni ga. Gdor ima kaspa naj proda, saj ide dole. Novice...

Btse exchange..hahahahaha. shaddy ass fuck

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Kaspa je na athju. Zna se ornk gor prbit po korekciji
Cestitke vsem holderjem kaspe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Black Swan

Xrp lepo melje


rug pull kmalu ;)

Siso ::

Matematika je vir modrosti,osnova
1 Holderji imajo 1 bitkojn
2 Hodleriji imajo Millard shibe
Kje smo

https://m.youtube.com/watch?v=vfKhvzUdJ...

Kripto mesi ::

Prodal za 50€ ada in 25€ kripla. Swan event is coming, brace yourself!

mr_chai ::

Jaz sem prodal ves profit iz leta 2023, bančni račun je tako bogatejši za 42 eur.

PacificBlue ::

Ste kdaj preverili pod Analytics-TxnFees, koliko ste zapravili za feeje na eth chainu?:>
Ker to morate odsteti od profita.
:D
I’m out.
:3

merlin2 ::

:D

Ashrack ::

Grem v nakup premicnine in bi nekaj denarja dvignil z mojega portfolija.

Se je v 5 letih kaj spremenilo glede obdavcitve kripto dobicka ali je sevedno tako da ce to ni tvoja trzna dejavnost potem nisi obdavcen? Vir.
....

PrihajaNodi ::

Nic se ni spremenilo. Kar dvigni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mihy11 ::

Ashrack je izjavil:

Grem v nakup premicnine in bi nekaj denarja dvignil z mojega portfolija.

Se je v 5 letih kaj spremenilo glede obdavcitve kripto dobicka ali je sevedno tako da ce to ni tvoja trzna dejavnost potem nisi obdavcen? Vir.



Tresla se je gora, rodila se je miš. Nič se ni spremenilo
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Lennzi ::

Dobro bi bilo, da dvigneš pred black swan eventom in predn XRP zavzame finančni trg.
Kasneje dvig ne bo več mogoč.

mAXTER ::

Bohinc je včeraj v videu nekaj razlagal, da je, po ne vem katerih raziskavah prihajajoči bull run, kakršenkoli že ta bo, zadnji v smislu kot poznamo cikle do sedaj. Je res kej na tem?

PrihajaNodi ::

mAXTER je izjavil:

Bohinc je včeraj v videu nekaj razlagal, da je, po ne vem katerih raziskavah prihajajoči bull run, kakršenkoli že ta bo, zadnji v smislu kot poznamo cikle do sedaj. Je res kej na tem?


Ja. Ze sedaj ni nobene volatilnosti. Pol pa pride krriptoborg pa rece da je 100 % dobr donos. Ja ne ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

mAXTER je izjavil:

Bohinc je včeraj v videu nekaj razlagal, da je, po ne vem katerih raziskavah prihajajoči bull run, kakršenkoli že ta bo, zadnji v smislu kot poznamo cikle do sedaj. Je res kej na tem?


Z vsem dolžnim spoštovanjem do gospoda Bohinca.
Od kdaj je on referenca za karkoli, razen za promocijo ponzi shem?
Potem rajši verjamem na obskurnem forumu Rossiju in bogu I batini.

mihy11 ::

mAXTER je izjavil:

Bohinc je včeraj v videu nekaj razlagal, da je, po ne vem katerih raziskavah prihajajoči bull run, kakršenkoli že ta bo, zadnji v smislu kot poznamo cikle do sedaj. Je res kej na tem?



To se pravi gremo dol. OCK!
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth
««
1322 / 1489
»»