» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1318 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Je to 6 al 7 mestna cifra?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Edorta ::

Zlato - PAXG ne dosega niti € inflacije. Pa bi jo po mojem moral. A ima kdo kakšno idejo zakaj je tako?

IgorCardanof ::

Edorta je izjavil:

Zlato - PAXG ne dosega niti € inflacije. Pa bi jo po mojem moral. A ima kdo kakšno idejo zakaj je tako?


Ker se z vsemi asseti na polno manipulira.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

Btc vsak dan višje.
Mogoče je pa to mišljeno kot black swan event?

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Btc vsak dan višje.
Mogoče je pa to mišljeno kot black swan event?


:))

To zdaj po centih gleda da je vsak dan visje? Trade je zasciten. 0.5% rizika. RR 1:25. Vredu bo ;)

energetik ::

Edorta je izjavil:

Zlato - PAXG ne dosega niti € inflacije. Pa bi jo po mojem moral. A ima kdo kakšno idejo zakaj je tako?
Marca 2020 (ko se je začel print na steroidih) je bilo zlato 1300€, danes je 1800€. To je 38% narastek ali 9% letno. Da ne dosega inflacije, se ti zdi? :|
vires in numeris

Mato989 ::

nekak hard crasha BTC na 12k ali koliko je rekel troll Warkraft...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Prej bo 30 k kot pa 12 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Sami znalci. Zato pa ste vsi še na nekih slabih šihtih. :))

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Sami znalci. Zato pa ste vsi še na nekih slabih šihtih. :))


Ja, skupaj z miljonarji pa predrkavamo ta forum. Life is good
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

V primeru, da bi stavili na zmago Kussa pred začetkom Vuelte bi nardili x250 glede na vložek;)
I’m out.
:3

Kripto mesi ::

Če pa vneseš samo 7 pravih cifer na loto listek pa še več!!!

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Sami znalci. Zato pa ste vsi še na nekih slabih šihtih. :))


Ja, skupaj z miljonarji pa predrkavamo ta forum. Life is good

Na forumu smo vsi enaki, mi milijonarji in eni reveži.

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)



Škoda, ker sta se "udarila" z Rossijem. Ampak ok.

Če te številke držijo, potem si upam trdit bo v 10-tih letih to postala tvoja najbolj donosna naložba. (stran se trenutno posodablja)

https://rich-list.info/

Lp.

PrihajaNodi ::

Na forumu smo vsi enaki, mi milijonarji in eni reveži.


Tako je. Eni nimamo kesa drugi pa tolk skrtarite da je cist vseen ce ga mate al ne in cajt kle zapravljate namest zunaj z bejbam, zenam otroci. Kaj je bolj pateticno naj presodi vsak sam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Na forumu smo vsi enaki, mi milijonarji in eni reveži.


Tako je. Eni nimamo kesa drugi pa tolk skrtarite da je cist vseen ce ga mate al ne in cajt kle zapravljate namest zunaj z bejbam, zenam otroci. Kaj je bolj pateticno naj presodi vsak sam.

Verjetno ne veš, kaj pomeni patetičen.

https://fran.si/iskanje?View=1&hs=1&Que...
patétičen -čna -o prid. (ẹ́)
pretirano navdušen, pretirano vznesen: patetičen govor; patetična deklamacija / spregovoril je s patetičnim glasom; patetično vedenje / patetičen slog pisem / patetičen človek

PrihajaNodi ::

He Hvala. Saj z veseljem pises kot miljonar po forumih namest da bi ta cajt koristneje porabil. Ni to pateticno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Btc vsak dan višje.
Mogoče je pa to mišljeno kot black swan event?


:))

To zdaj po centih gleda da je vsak dan visje? Trade je zasciten. 0.5% rizika. RR 1:25. Vredu bo ;)

Btc vsak dan višje...in ne za par centov bog I batina.
Že 2.5k višje od zadnjega dna. Pod tisto dno ne gremo nikoli več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

PrihajaNodi ::

Kje je black swan?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

globoko grlo ::

Ma dobr, kaj sm spet zamudu?
Kkšna dobra novica?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje je black swan?


Pri 33T baje.

Iz kripto v božja ušesa.
I’m out.
:3

kow ::

Hehe.. po dolgem casu sem nabavil btc. Pa ravno 12. septembra. Vsakemu se kdaj userje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Tatrader74 ::

Tatrader74 je izjavil:

Ko je bil btc 50k se napovedal da bo padel na 18k.Na 18k sem kupoval btc po spot ceni.Danes sem kupil 5 btc na margin x20, to se pravi 100btc-jev.Če pade pod 24k mi zapre pozicijo in dobiček od kupovanja po spot ceni mi pokrije izgubo.Če mi rata čakam ceno btc do 110k, prej ne prodajam.Kakšen dober gembl


Gembl se obrestuje. 250 000 usd že v plusu, provizije pa samo 650 usd

Rossi V ::

28,5k come to daddy

PrihajaNodi ::

Tatrader74 je izjavil:

Tatrader74 je izjavil:

Ko je bil btc 50k se napovedal da bo padel na 18k.Na 18k sem kupoval btc po spot ceni.Danes sem kupil 5 btc na margin x20, to se pravi 100btc-jev.Če pade pod 24k mi zapre pozicijo in dobiček od kupovanja po spot ceni mi pokrije izgubo.Če mi rata čakam ceno btc do 110k, prej ne prodajam.Kakšen dober gembl


Gembl se obrestuje. 250 000 usd že v plusu, provizije pa samo 650 usd

Kera borza?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tatrader74 ::

Tatrader74 je izjavil:

Tatrader74 je izjavil:

Ko je bil btc 50k se napovedal da bo padel na 18k.Na 18k sem kupoval btc po spot ceni.Danes sem kupil 5 btc na margin x20, to se pravi 100btc-jev.Če pade pod 24k mi zapre pozicijo in dobiček od kupovanja po spot ceni mi pokrije izgubo.Če mi rata čakam ceno btc do 110k, prej ne prodajam.Kakšen dober gembl


Gembl se obrestuje. 250 000 usd že v plusu, provizije pa samo 650 usd


Pardon, 125k plusa, svojga vložka nisem upošteval, imam še nekaj večjih tradeov na seasonal spreadih, pa to spremljam samo z enim očesom.
Nodi, borze ne bom izdajal, to je moja osebna stvar

Prebranac ::

27 500 je bil moj zgornji vrh, nato pa progrom do 12 ali 15 k.

PrihajaNodi ::

Tatrader74 je izjavil:

Tatrader74 je izjavil:

Tatrader74 je izjavil:

Ko je bil btc 50k se napovedal da bo padel na 18k.Na 18k sem kupoval btc po spot ceni.Danes sem kupil 5 btc na margin x20, to se pravi 100btc-jev.Če pade pod 24k mi zapre pozicijo in dobiček od kupovanja po spot ceni mi pokrije izgubo.Če mi rata čakam ceno btc do 110k, prej ne prodajam.Kakšen dober gembl


Gembl se obrestuje. 250 000 usd že v plusu, provizije pa samo 650 usd


Pardon, 125k plusa, svojga vložka nisem upošteval, imam še nekaj večjih tradeov na seasonal spreadih, pa to spremljam samo z enim očesom.
Nodi, borze ne bom izdajal, to je moja osebna stvar

Cestitke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Btc vsak dan višje.
Mogoče je pa to mišljeno kot black swan event?


:))

To zdaj po centih gleda da je vsak dan visje? Trade je zasciten. 0.5% rizika. RR 1:25. Vredu bo ;)

Btc vsak dan višje...in ne za par centov bog I batina.
Že 2.5k višje od zadnjega dna. Pod tisto dno ne gremo nikoli več.


Zaradi takih nimam signalov. Ker je takoj jok :)) Moj short se kar fino drzi, sl je dalec, pa tudi ce zadane izgubim samo 0.5% glavnice. Risk management. Pa nic ne kaze na sl, gre kar lepo ;) 21,8k prvi tp.

Tatrader74 ::

Počasi začenjam kupovati POW kovanec Kylacoin(KCN) na menjalnici Xeggex. V roku meseca ali dveh bi ga spravil na x10.
Ima velik potencial.Ne bi ga prodajal vsaj eno leto ali če doseže x100.
Če se mi kdo pridruži, je dobrodošel

kriptobog ::

 https://i.ibb.co/3CNjswg/IMG-2588.jpg

https://i.ibb.co/3CNjswg/IMG-2588.jpg



Se malo ;) Sem dodal se 250k :D

chrush ::

Kaksna je razlika med Etherum platformo in Avalanche? In zakaj se Avalanche skupnost prakticno ne veca?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Motion ::

chrush je izjavil:

Kaksna je razlika med Etherum platformo in Avalanche? In zakaj se Avalanche skupnost prakticno ne veca?


Ker je ETH bolj zanimiv za vlagatelje....

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

 https://i.ibb.co/3CNjswg/IMG-2588.jpg

https://i.ibb.co/3CNjswg/IMG-2588.jpg



Se malo ;) Sem dodal se 250k :D

Bravo. Cestitke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Traktor1989 ::

Pozdravljeni,
Imam eno vprašanje.
Dne 15.9. sem preko sepa na Binance nakazal depozit. In ga še do danes nisem prejel na Binance.
Do 15.9. sem to naredil že 100x brez problema.
Se enak teden dne 12. 9. sem naredil polog vse enako.
Zmeraj je trajajo uro, dve in je bil polog gor na Binance. Klical sem na banko in pravijo, da je pri njih slo naprej že v petek 15.9.
Mogoče kdo kaj ve ali je kaj narobe na Binancah kakšne težave ali ima podobno težavo?
Kam se naj pri Binancah obrnem zakaj ni pologa?

strawman ::

Traktor1989 je izjavil:

Pozdravljeni,
Imam eno vprašanje.
Dne 15.9. sem preko sepa na Binance nakazal depozit. In ga še do danes nisem prejel na Binance.
Do 15.9. sem to naredil že 100x brez problema.
Se enak teden dne 12. 9. sem naredil polog vse enako.
Zmeraj je trajajo uro, dve in je bil polog gor na Binance. Klical sem na banko in pravijo, da je pri njih slo naprej že v petek 15.9.
Mogoče kdo kaj ve ali je kaj narobe na Binancah kakšne težave ali ima podobno težavo?
Kam se naj pri Binancah obrnem zakaj ni pologa?


Kmalu spreminjajo način nakazila, zgleda da imajo že zdaj težave ali gužvo. Poglej če so mogoče že spremenili podatke za nakazilo, v tem primeru počakaš in v cca 14 dneh dobiš nakazilo vrnjeno saj tega ne delajo sproti.


We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023.
Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions.
Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.

Ther will be no impact for existing Binance users until 25th September. This does not affect your Binance Account or any other products or services available to you on Binance.com. No other Fiat deposit or withdrawal services will be affected at this time.

Traktor1989 ::

Sem pogledal podatke za nakazilo kakšne imajo sedaj in kakšne prej. In na katere sem poslal.
Se zmeraj so enaki. Prej in sedaj.
Torej kaj potem sedaj počakam da pride polog ali kako?

Podatki so enaki.

Zgodovina sprememb…

strawman ::

Traktor1989 je izjavil:

Sem pogledal podatke za nakazilo kakšne imajo sedaj in kakšne prej. In na katere sem poslal.
Se zmeraj so enaki. Prej in sedaj.
Torej kaj potem sedaj počakam da pride polog ali kako?

Podatki so enaki.


Jaz bi počakal še kak dan, potem pa odprl ticket. Če si poslal v petek popoldne, je bil šele včeraj prvi delovni dan. Če se prav spomnim pa si lahko vzamejo do 3? 5? dni da sprocesirajo nakazilo.

Traktor1989 ::

Sem že večkrat nakazal ali v petek, soboto ali nedeljo in je bilo vedno do 2uri že gor.
Pol počakam?
Kam pa se jim drugače najboljše da piše? Kak mail?

Alien123 ::

Traktor1989 je izjavil:

Pozdravljeni,
Imam eno vprašanje.
Dne 15.9. sem preko sepa na Binance nakazal depozit. In ga še do danes nisem prejel na Binance.
Do 15.9. sem to naredil že 100x brez problema.
Se enak teden dne 12. 9. sem naredil polog vse enako.
Zmeraj je trajajo uro, dve in je bil polog gor na Binance. Klical sem na banko in pravijo, da je pri njih slo naprej že v petek 15.9.
Mogoče kdo kaj ve ali je kaj narobe na Binancah kakšne težave ali ima podobno težavo?
Kam se naj pri Binancah obrnem zakaj ni pologa?


Sem tudi sam 15. naložil in dobil isto sekundo gor. Pa ni važno tudi ali je sobota al nedelja, nakazano moraš takoj dobit.

Traktor1989 ::

Hvala vam za odgovore. Kaj predlagate?
Ima kdo kak kontakt, mail da jim pišem?

chrush ::

Motion je izjavil:

chrush je izjavil:

Kaksna je razlika med Etherum platformo in Avalanche? In zakaj se Avalanche skupnost prakticno ne veca?


Ker je ETH bolj zanimiv za vlagatelje....


:O8-O
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Traktor1989 ::

Estimated Deposit Arrival Time (excluding Saturday/Sunday/Public Holidays):
Easy Bank: Up to 3 business days
SEPA: Up to 3 business days
SEPA instant: Up to 1 business day

Example: If you transfer via SEPA on Friday, the deposit will be reflected in your Binance account next Wednesday (3 business days).

Each deposit is processed individually and may take a different time to arrive and it may vary due to external factors.


A če pes razumem da če v petek sepa oddaš pride šele v sredo tretji delovni dan na Binance? Sam do sedaj ni bilo tako. To mi je dalo neki avtomatski odgovor ker sem neki pisal.

IgorCardanof ::

Ja to pomeni 3je delovni dnevi.

Počakaj še nekaj dni, in če v petek še ni, potem je čiz upravičeno, da jim pišeš. Lahko jim pa itak zaćneš težit že danes :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Traktor1989 ::

Aha. Ja to pomeni torej jutri zadnji dan.
Sam to je mislim, da neki novega. Do sedaj je bilo drugače, kadarkoli naložil gor bilo do 2 uri max gor.
Upam, da bo no, da ni kaj narobe bilo pri njih ali podobno. Pri banki sem že preveril je vse šlo od njih naprej.

gruntfürmich ::

ima kdo morda kakšen podatek, na katere kripto žetone v naslednjem balonu stavi Robert Rolih, ki prodaja finančne nasvete ?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

merlin2 ::

kriptobog je izjavil:

 https://i.ibb.co/3CNjswg/IMG-2588.jpg

https://i.ibb.co/3CNjswg/IMG-2588.jpg



Se malo ;) Sem dodal se 250k :D


Zelo malo zemljanov si lasti tako vsoto.

Generacijska vrednost.

LP

PrihajaNodi ::

Ma 11 miljonov
Tud ce mu gre na nulo je vseen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Je imel 11 milijonov, sedaj jih ima že nekje 16.

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Je imel 11 milijonov, sedaj jih ima že nekje 16.


11 245 938.58 eur cer smo natancni. In 120k floating, ker imam se odprt trejd na goldu.

PrihajaNodi je izjavil:

Ma 11 miljonov
Tud ce mu gre na nulo je vseen


Ce gre nizje dokupim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

Lepa penzija
Kdo pa zapravlja kes? Babe sklepam nimas
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
1318 / 1489
»»