» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1317 / 1489
»»

Rossi V ::

No 12k ne boste na zalost doziveli

20k je koncna tarca ,ki se se dolgo ne bo zgodila
Doziveli jo boste pa ko jo boste najmanj pricakovali

Blackeock crash marketa o katerem sem govoril

Kripto mesi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo pozna koga v sloveniji ki ima 11 miljonov? Je kar top 100

S tolk kesa pa se kle matras po forumih. What a life. Pomoje bi bil tud gor ce bi jih mel 500

Moreš vedet, da tip vleče tudi socialko, je pisal o tem v eni drugi temi. Hopla, kaj pa če je vse res.

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

Tip vas drka z 10 profili. 1 mesec nazaj je imel 6M na trgovalnem računu.

Kripto mesi ::

Na forumu smo vsi milijonarji.

PrihajaNodi ::

Ej mi dol visi al ma miljardo, al pa 11 miljonov. Ko mas miljon lahko zivis brez da delas in mas lep lajf, valda razen ce se hoces kurcit z lamboti, vilami pa kes pi*** pol pa res rabs mal vec. Mogoce bo pa froce na harward poslov pa rab tolk.
Pocakmo kva bo z merlakom. Ozenen ni, frocov tud ni ga pa velik zura.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

U glavnem

Ce nam market dovoli obisk 28.5-28.6 k short do regije 23k
Do 20k pa pridemo ko mi boste najmanj verjeli

Malidelničar ::

Koliko pa imate povprečno v kriptu?

10k?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

PacificBlue ::

Mal vec pa že:)

Danes je Opex day. Btc dol, zlato gor.
I’m out.
:3

Rossi V ::

Ravno to me je zmotilo pri kriptobog
Vprasanje je bilo postavljeno v %
On se je vn dajal s stevilkami,zato sem postal pozoren nanj

Imam dobro podlago iz psihologije in tu mi je zasmrdelo
Morda se motim in mi je useeno.
Mislim pa da je kar nekaj nicel dodal
Zakaj?
Da ga gledate kot boga

Moje stevilke so nepomembne

Vi igrate z 20,200,2000
Pomembno je da s svojim vlozkom zasluzite
Moje stevilke nikoli ne bodo objavljene
Kar je za nekoga veliko je zame malo in obratno


Jaz ne rabim nikogar ,da me gleda kot boga
Zelim vam,da si napolnite TRR


in ja na forumu smo lahko vsi miljonarji

Napisal sem ,da sem spal na klopci kar je ziva resnica
In imam povprecen avto ki je za moje pojme najboljsa znamka,dosegljiv vsem

Lambo ima sport ,eleganco

Moj ima pa sport,eleganco in udobje

Rossi V ::

Sem se razprical
Sem mislil,da je vprasanje naslovljeno name?

Ampak res
S koliko denarja racunate na penzjo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PacificBlue ::

True.

Kar se pa blackswan eventa tiče, just a hint:

I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Ne ukvarjajte se s fud in fomo ,black swan in podobno
S tem vam zelijo samo prettest gate

Kovanec gre po moji 23k nazaj na 30 k
Za vas hodlarje torej nepomembno
Za nas trejderje pa zelo

In crypto no fomo no fud and no low iq

Meni je useeno kaksen fud bodo uporabili ,da sklatijo btc

Ftx,bnb itd
I will long the fud

In tudi mi je useeno kdaj moji orderji cakajo

Ce se karkoli spremeni boste obvesceni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Malidelničar ::

Meni je zanimivo, ker imam občutek, da imate večino sredstev v kriptu. Recimo a imate vse v kriptu in v delnicah, ETF-ih, fizičnem zlatu 0%?
Ker tako velik izpostavljenost kriptu je kljub velikem potencialu velikih zaslužkov in možnosti nakupa stanovanja v LJ, preveč rizkantna.
Sicer se priporoča do 5% naložbenega portfelja v kripto ampak sam se ne morem prepričatu, da bi skočil v ta bazen.
Je pa zanimivo branje tle gor :)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Moraš bit v pravih krogih in spremljat twitter, da veš kaj se dogaja.

https://twitter.com/ag_dwf

https://twitter.com/ag_dwf/status/17007...

2 tokens right now have huge negative funding rates on derives. Let's see... =)
DYOR|NFA

Tole je recimo pisal, ko je bil TRB na 24$.


https://x.com/ag_dwf/status/17026912871...

Wow, it’s -2.5% funding rate again! What a week, be careful with perps 🎢
DYOR|NFA

TRB na 36.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

kriptobog: wow noro. Ti imaš verjetno največji portfelj na Slo-Tech-u?


MAh saj to ni bohvekaj. JE pa moj kripto portfolio res majhne del mojih investicij



Prakticno je 200k njegovih xrp drobiznisa tudi ce da 500k not bo to z drobiznice

Tip namrec v drobiznici ma ene 1mil kovancev v eur

Pol nad mil pa se pogovarja o bankovcih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bozicek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo pozna koga v sloveniji ki ima 11 miljonov? Je kar top 100

S tolk kesa pa se kle matras po forumih. What a life. Pomoje bi bil tud gor ce bi jih mel 500


24 miljonov je bilo pred korono (mislim da 2019) za 94 mesto

Tako da...11 miljonov ni za top 100 v SLO
Darila letos samo za poredne

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Tip vas drka z 10 profili. 1 mesec nazaj je imel 6M na trgovalnem računu.


1 mesec ne, vec mesc nazaj pa. NE smem naredit depozita? Kaj naj drzim na banki dnar?

bozicek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo pozna koga v sloveniji ki ima 11 miljonov? Je kar top 100

S tolk kesa pa se kle matras po forumih. What a life. Pomoje bi bil tud gor ce bi jih mel 500


24 miljonov je bilo pred korono (mislim da 2019) za 94 mesto

Tako da...11 miljonov ni za top 100 v SLO


Ja romuncki ne vedo. Verjetno me ze nekdo v vasi pelje scat po desni.

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

kriptobog: wow noro. Ti imaš verjetno največji portfelj na Slo-Tech-u?


MAh saj to ni bohvekaj. JE pa moj kripto portfolio res majhne del mojih investicij



Prakticno je 200k njegovih xrp drobiznisa tudi ce da 500k not bo to z drobiznice

Tip namrec v drobiznici ma ene 1mil kovancev v eur

Pol nad mil pa se pogovarja o bankovcih


Gotovine sploh ne uporabljam, tko da niti denarnice nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

Ok smo veseli zate, hvala da si z nami na tem forumu.

Ve kdo za kak 100x coin?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ok smo veseli zate, hvala da si z nami na tem forumu.

Ve kdo za kak 100x coin?


Ja. 1€. Vzames 100x po en cent.

ePenzija ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ok smo veseli zate, hvala da si z nami na tem forumu.

Ve kdo za kak 100x coin?

wojak

Ashrack ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Moraš bit v pravih krogih in spremljat twitter, da veš kaj se dogaja.

https://twitter.com/ag_dwf

https://twitter.com/ag_dwf/status/17007...

2 tokens right now have huge negative funding rates on derives. Let's see... =)
DYOR|NFA

Tole je recimo pisal, ko je bil TRB na 24$.


https://x.com/ag_dwf/status/17026912871...

Wow, it’s -2.5% funding rate again! What a week, be careful with perps 🎢
DYOR|NFA

TRB na 36.

Kaj je misljeno z `-2.5%` funding rate?
....

IgorCardanof ::

Tisti, ki so short, vsakih 8 ur placajo 2.5% svoje pozicije tistim, ki so long. Na dan torej 7.5%. Kar neugodno, ce samo s tem izgubljas po 7.5% na dan, hkrati gre pa se vrednost tokena gor ...

To je mehanizem s katerim potem dosezejo, da je spot cena kovanca priblizno enaka perp futures ceni kovanca.

Zna bit se kar pestro na tem TRBju.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Malidelničar je izjavil:

Koliko pa imate povprečno v kriptu?

10k?


Jaz nekje 4.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PrihajaNodi ::

1500 eur
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ashrack ::

Koliko od vas tu je clan raznih privat skupin za crypto trgovanje? Govorim o skupinah kjer si pomagajo med sabo ter tudi razni dogovori o Pump in dump
....

kriptobog ::

IgorCardanof je izjavil:

Tisti, ki so short, vsakih 8 ur placajo 2.5% svoje pozicije tistim, ki so long. Na dan torej 7.5%. Kar neugodno, ce samo s tem izgubljas po 7.5% na dan, hkrati gre pa se vrednost tokena gor ...

To je mehanizem s katerim potem dosezejo, da je spot cena kovanca priblizno enaka perp futures ceni kovanca.

Zna bit se kar pestro na tem TRBju.



Jaz ne. Vse kar lahko izgubim je 0.5% glavnice.

IgorCardanof ::

Spot TRB na 48, Perp TRB na 41. Funding rate povisan na 3%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto mesi ::

Jaz ne morem izgubiti nič, ker nič nimam. Danes. Jutri bom imel pa mogoče že milijon ali pa 10 njih, bomo videli. #forumlife

FireSnake ::

Ashrack je izjavil:

Koliko od vas tu je clan raznih privat skupin za crypto trgovanje? Govorim o skupinah kjer si pomagajo med sabo ter tudi razni dogovori o Pump in dump


Jaz ne.
Skušam kupiti na minimumu in držati na dolgi rok.
Nekaj sem tudi narudaril:
- 0.86 ETH
- ne vem na pamet koliko BTC (ni neke sole?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PrihajaNodi ::

Jaz tudi nisem v nobeni skupini cakamo kriptoborga ce bo naredu eno za socialce
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Malner ::

Trenutno okrog 6k. Pa počasi gre dol.

Edorta ::

Fellow Binancian, We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023. Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions. Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.

Prebranac ::

Edorta je izjavil:

Fellow Binancian, We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023. Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions. Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.


Devalvacija evro ta. Rast dolarja srbi prste vlagateljef.

IgorCardanof ::

Edorta je izjavil:

Fellow Binancian, We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023. Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions. Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.



Kr nekaj FUDa glede Binancea v zadnjih mesecih / tednih / dneh. Odvisno od vašega apetita za tveganje, ampak če želite bit res 100% safe, potem mogoče razmislite, da umaknite Binance portfolio kam drugam.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Bitcoin se zelo dobro drzi. Tudi kaspa gre gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

IgorCardanof je izjavil:

Edorta je izjavil:

Fellow Binancian, We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023. Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions. Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.



Kr nekaj FUDa glede Binancea v zadnjih mesecih / tednih / dneh. Odvisno od vašega apetita za tveganje, ampak če želite bit res 100% safe, potem mogoče razmislite, da umaknite Binance portfolio kam drugam.


Ze pol leta pravim, da spokajte dol z Binanc... :)

PrihajaNodi ::

Fellow Binancians,

Following Ripple's triumph against the SEC in court, we believe significant improvement can be made in providing Binance users with a level of XRP staking experience to which they are already accustomed. Aiming at empowering XRP hodlers with new prospects, we are excited to present the latest Ripple breakthrough - XRP Trial Staking Program - an autonomous XRP staking system for individual users.

An enticing staking fund of 5.85 Billions XRP is supplied from Ripple to ensure the staking process and maintain the reward system. The XRP staking platform is equipped with a certain rewarding protocol in such a way as to distribute staking income - currently 12.4% to 25.8% ROI - and additional premiums, directly to the staking XRP addresses.

Kriptoborg das 500 k notr pa zvis od obresti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ashrack ::

@Kriptobog
Kako da tako mocno vlagas v XRP?
....

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fellow Binancians,

Following Ripple's triumph against the SEC in court, we believe significant improvement can be made in providing Binance users with a level of XRP staking experience to which they are already accustomed. Aiming at empowering XRP hodlers with new prospects, we are excited to present the latest Ripple breakthrough - XRP Trial Staking Program - an autonomous XRP staking system for individual users.

An enticing staking fund of 5.85 Billions XRP is supplied from Ripple to ensure the staking process and maintain the reward system. The XRP staking platform is equipped with a certain rewarding protocol in such a way as to distribute staking income - currently 12.4% to 25.8% ROI - and additional premiums, directly to the staking XRP addresses.

Kriptoborg das 500 k notr pa zvis od obresti.


Ma ne fuknem na binance niti enta. Nekaj imam na bitstampu, ampak vecino pa lepo v cold walletu.
500k gre pa ze notri. Postopoma. Vceraj zverec sem stotko fuknu not. Se 400k na voljo :D

Ashrack je izjavil:

@Kriptobog
Kako da tako mocno vlagas v XRP?


Moon soon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Ashrack ::

@Kriptobog
Glede XRP, potemtakem cakas na low in takrat nameravas vstopiti? Na kaksen low priblizno pa cakas ter kdaj mislis da se bo zgodil?
....

kriptobog ::

Ashrack je izjavil:

@Kriptobog
Glede XRP, potemtakem cakas na low in takrat nameravas vstopiti? Na kaksen low priblizno pa cakas ter kdaj mislis da se bo zgodil?


0.3 - 0.4. Ni nujno da se bo zgodil. Iskati in cakati low je itak loterija, zato vlagas postopoma

Rossi V ::

hmmm even more bearish.... delete my long at region 23.5k
no good

kronos_10_ ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fellow Binancians,

Following Ripple's triumph against the SEC in court, we believe significant improvement can be made in providing Binance users with a level of XRP staking experience to which they are already accustomed. Aiming at empowering XRP hodlers with new prospects, we are excited to present the latest Ripple breakthrough - XRP Trial Staking Program - an autonomous XRP staking system for individual users.

An enticing staking fund of 5.85 Billions XRP is supplied from Ripple to ensure the staking process and maintain the reward system. The XRP staking platform is equipped with a certain rewarding protocol in such a way as to distribute staking income - currently 12.4% to 25.8% ROI - and additional premiums, directly to the staking XRP addresses.

Kriptoborg das 500 k notr pa zvis od obresti.


Ma ne fuknem na binance niti enta. Nekaj imam na bitstampu, ampak vecino pa lepo v cold walletu.
500k gre pa ze notri. Postopoma. Vceraj zverec sem stotko fuknu not. Se 400k na voljo :D

Ashrack je izjavil:

@Kriptobog
Kako da tako mocno vlagas v XRP?


Moon soon


Ne počakaš na padec, katerega si sam napovedal?

IgorCardanof ::

To je vse relativno. Padec gor, padec dol, XRP all in, SEC tožba, BTC na 23k, BTC na 15k short do 10k bla bla bla.
Važno, da je na mesec 20% v plusu s trejdanjem, s tem da ne tvega niti 0.5% portfolia na trejd.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

hmmm even more bearish.... delete my long at region 23.5k
no good


Vse to je ok. Nic ni hudega. To gre gor

IgorCardanof je izjavil:

To je vse relativno. Padec gor, padec dol, XRP all in, SEC tožba, BTC na 23k, BTC na 15k short do 10k bla bla bla.
Važno, da je na mesec 20% v plusu s trejdanjem, s tem da ne tvega niti 0.5% portfolia na trejd.


0,5 pa ni veliko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

hmmm even more bearish.... delete my long at region 23.5k
no good


Vse to je ok. Nic ni hudega. To gre gor

IgorCardanof je izjavil:

To je vse relativno. Padec gor, padec dol, XRP all in, SEC tožba, BTC na 23k, BTC na 15k short do 10k bla bla bla.
Važno, da je na mesec 20% v plusu s trejdanjem, s tem da ne tvega niti 0.5% portfolia na trejd.


0,5 pa ni veliko.


Možna je samo fake fomc pumpa,potem pa crash dol
30k se dolgo ne boš videl

Rossi V ::

short iz regije 28600 je se vedno na mizi
Če pridemo do nje,si lahko date duška

ePenzija ::

FireSnake je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Koliko od vas tu je clan raznih privat skupin za crypto trgovanje? Govorim o skupinah kjer si pomagajo med sabo ter tudi razni dogovori o Pump in dump


Jaz ne.
Skušam kupiti na minimumu in držati na dolgi rok.
Nekaj sem tudi narudaril:
- 0.86 ETH
- ne vem na pamet koliko BTC (ni neke sole?


SeniorDev je odšel na zaslužen dopust..zdaj pa ti hahah
kar vem imata oba predpisane iste tablete in jih ne jemljeta. Sam acc občasno prebekslata.
Senior je miljarder ti pa tle brez zdravil pišeš o 0.86eth
res je naše zdravstvo in admin u kurcu....:):)

kriptobog ::

kronos_10_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fellow Binancians,

Following Ripple's triumph against the SEC in court, we believe significant improvement can be made in providing Binance users with a level of XRP staking experience to which they are already accustomed. Aiming at empowering XRP hodlers with new prospects, we are excited to present the latest Ripple breakthrough - XRP Trial Staking Program - an autonomous XRP staking system for individual users.

An enticing staking fund of 5.85 Billions XRP is supplied from Ripple to ensure the staking process and maintain the reward system. The XRP staking platform is equipped with a certain rewarding protocol in such a way as to distribute staking income - currently 12.4% to 25.8% ROI - and additional premiums, directly to the staking XRP addresses.

Kriptoborg das 500 k notr pa zvis od obresti.


Ma ne fuknem na binance niti enta. Nekaj imam na bitstampu, ampak vecino pa lepo v cold walletu.
500k gre pa ze notri. Postopoma. Vceraj zverec sem stotko fuknu not. Se 400k na voljo :D

Ashrack je izjavil:

@Kriptobog
Kako da tako mocno vlagas v XRP?


Moon soon


Ne počakaš na padec, katerega si sam napovedal?

A ne smem postopomoa notri pometat? :D

IgorCardanof je izjavil:

To je vse relativno. Padec gor, padec dol, XRP all in, SEC tožba, BTC na 23k, BTC na 15k short do 10k bla bla bla.
Važno, da je na mesec 20% v plusu s trejdanjem, s tem da ne tvega niti 0.5% portfolia na trejd.


To je povprecje. Kak mesec vec, kak mesec manj. Lani v jesen ije bil market vrhunski za trejdat sem imel 66%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

StereoFlava ::

Je kdo ze imel probleme z banko pri vlaganju vecjih vsot na menjalnice? cist splosno me zanima ker cakam na entry za longterm hold v bliznji prihodnosti.
««
1317 / 1489
»»