» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1316 / 1489
»»

DuaL ::

Če kdo rabi povabilo za friend tech imam 2 povabila ft-hmihp12h in ft-jakt9y7h

............................................

Everything you need to know about **Friendtech**- If you have not joined yet, I highly recommend you do.

1) What is Friendtech? In short, it's a way to tokenize yourself/your Twitter. When you sign up, you become a "share" of your self. Those shares can be bought and sold buy anyone, including yourself. You have your own chatroom, and the only way for people to access your chat room is by buying your key. In order to access someone elses chatroom, you must purchase their key. If you sell that key or share, you lose access to their chatroom. It's a direct way to DM and communicate with some of the brightest minds in the space

2) When you first sign up for FT, it kick starts by auto buying 1 share of yourself. Well, how much does that 1 share cost? You could deposit $2 into FT and get started. You are able to send money in via Mainnet ( ETH ) and Via base. The best part is, you don't need to connect to a website and sign any Txs. Making it feel much safer in the a sense you won't get your wallet drained.

3) How do I sign up? https://www.friend.tech/ Visit this website on your phone and follow the instructions. It takes about 3 minutes total. There is a way to also get FT on your computer, but sign up on your phone first then set it up on your PC: See the thread here: https://x.com/HerroCrypto/status/170022... . You must have a FT CODE in order to sign up, ask around.
- You go to the website on your mobile browser
- Click the 3 dots on the share icon
- Click "Add to home screen or Install app"
- Sign up with an email, apple ID or your phone number.

4) Why would I sign up for FT? First of all, it's incredibly fun. Buying your friends, joining GCs, watching your share prices rise in value, seeing who's the next hot commodity, betting on different personalities, getting direct access to your favorite people, betting on who will be the next blue chip, using Ta to chart FT shares etc.
- You can make money off your shares. There is a 10% buy / sell tax (5% goes to you, 5% goes to the team). So whenever someone buys or sells your share, you make money! This is indefinitely, any amount of volume makes you money. In 3 weeks, I have made 7ETH just off trading fees
- Airdrop. Based off certain tasks you perform within the app, there is an airdrop somewhere on the horizon. Every Friday, the FT app drops you "points" that will be converted to an airdrop at some point in time. People are speculating points could range from .50c -> $10. Some of the top influencers have over 100,000 points.
- How do I gain points? A few different ways. To my understanding, a lot of the points come from TVL (Total Value Locked) of your own profile. The more keys you hold and the more value those keys are combined, the more points you get at the end of the week. Points can also come from, buying/selling shares, answering your chats questions, chatting in other peoples chats, having the app open (activity), a ton of different ways
- How are shares valued? It works on a bonding curve, if you aren't familiar with it just google. It's based off supply/demand. If you are able to corner a decent amount of your OWN key at launch, better chance your key prices will be higher. Here is how the pricing model works: https://x.com/functi0nZer0/status/16899...
- You can watch everyones real time activity, its incredibly entertaining. As soon as you sign up, you get a ton of notifications, ETH rewards and a burst of dopamine
- Its easy to use. The app is incredibly simple, there are already over 140,000+ users making it one of the most active crypto apps in the space
- Paradigm is backing FT, their only investor. They are the ones who backed the NFT market place Blur. HUGE investors in the crypto space.
- Every Friday, you get FT codes you can share with your friends to get them signed up.

strawman ::

DuaL je izjavil:

Če kdo rabi povabilo za friend tech imam 2 povabila ft-hmihp12h in ft-jakt9y7h


Privacy policy napisan v dveh različnih fontih in petih velikostih pisave mi vzbuja neizmerno zaupanje v projekt.
Sideloadanje aplikacij na telefon preko Google Chrome pa sploh.

Lennzi ::

Btc pa raste in raste...

PrihajaNodi ::

Ja, zelo dobro se drzi. Mogoce skok do 60k in konec akumulacije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Bitcoin lahko pričakujemo nad 30k USD konec septembra - začetek oktobra.

Money is mindset!

Prebranac ::

Ne napihujte se prevec. Vemo da je september se krvav. In konec leta se rdec. Ne kvasite lazov.

kriptobog ::

tik tak, tik tak, tik tak

Prebranac ::

Fse je piramida pubeci. 3pm

https://siol.net/digisvet/novice/veliki...

Sitetalk je bil pravzaprav prototip kasnejse zelo priljubljene strategije piramidnih prevarantov, ki obljubljajo izgradnjo platforme, ki bo na enem mestu zdruzevala tako druzbeno omrezje kot spletno trgovino, potovalno agencijo, in stevilne druge storitve ter premagala uveljavljene velikane kot sta facebook in amazon.

A je to ze kdo kje videl hm? Ves defi in ostali olos hepani. Kaj je bog ali si pameten..gdaj bo padnulo na 23 k? Pravljice za naivneze.

kriptobog je izjavil:

tik tak, tik tak, tik tak


Prosim oglasi se in trkaj po prsih ko bo 23 k. Upam da ni tvoj izgovor sedaj 23 k evrof.

Lahko je noc lahko je dan ali mrak. Jaz stojim za merlakovimi besedami. Pogrom jeseni se cekamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Ashrack ::

Vsi tu ki uspesno shortate coine v bear marketu, koliko casa povprecno drzite odprt short? Kakor gledam Kraken, pride na 1000 EUR margina vsake 4 ure dodatnih ~40 EUR.
....

kriptobog ::

Prebranac je izjavil:

Fse je piramida pubeci. 3pm

https://siol.net/digisvet/novice/veliki...

Sitetalk je bil pravzaprav prototip kasnejse zelo priljubljene strategije piramidnih prevarantov, ki obljubljajo izgradnjo platforme, ki bo na enem mestu zdruzevala tako druzbeno omrezje kot spletno trgovino, potovalno agencijo, in stevilne druge storitve ter premagala uveljavljene velikane kot sta facebook in amazon.

A je to ze kdo kje videl hm? Ves defi in ostali olos hepani. Kaj je bog ali si pameten..gdaj bo padnulo na 23 k? Pravljice za naivneze.

kriptobog je izjavil:

tik tak, tik tak, tik tak


Prosim oglasi se in trkaj po prsih ko bo 23 k. Upam da ni tvoj izgovor sedaj 23 k evrof.

Lahko je noc lahko je dan ali mrak. Jaz stojim za merlakovimi besedami. Pogrom jeseni se cekamo.


Se bomko bo nizje.

Prebranac ::

kriptobog je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fse je piramida pubeci. 3pm

https://siol.net/digisvet/novice/veliki...

Sitetalk je bil pravzaprav prototip kasnejse zelo priljubljene strategije piramidnih prevarantov, ki obljubljajo izgradnjo platforme, ki bo na enem mestu zdruzevala tako druzbeno omrezje kot spletno trgovino, potovalno agencijo, in stevilne druge storitve ter premagala uveljavljene velikane kot sta facebook in amazon.

A je to ze kdo kje videl hm? Ves defi in ostali olos hepani. Kaj je bog ali si pameten..gdaj bo padnulo na 23 k? Pravljice za naivneze.

kriptobog je izjavil:

tik tak, tik tak, tik tak


Prosim oglasi se in trkaj po prsih ko bo 23 k. Upam da ni tvoj izgovor sedaj 23 k evrof.

Lahko je noc lahko je dan ali mrak. Jaz stojim za merlakovimi besedami. Pogrom jeseni se cekamo.


Se bomko bo nizje.


Trentno si s shortom v minusu ce razumem praf

kriptobog ::

Ja in ce sem? SL postavljen po analizi, risk management stima. Ni kaj za skrbeti.

strawman ::

Ashrack je izjavil:

Vsi tu ki uspesno shortate coine v bear marketu, koliko casa povprecno drzite odprt short?


Moraš se zavedati, da večina ljudi ki v tem threadu kaj shorta, to počne le v svoji glavi.

Lennzi ::

Btc že 2k višje od najnižje cene, po kateri ste ga zadnjič lahko kupili.
Ampak medvedki še vedno trobijo 12k, 9k, en as je zadnjič klical 1k.
Kot je rekel kripto. Btc do konec septembra že na 30k.

Rossi V ::

Tukaj ste hodlarji in tukaj smo trejderji.
Trejderju je vseeno za ceno btc,ker služi tudi ko kovance pada,torej v obe smeri.
Do trejd komentarjev ,četudi vas ne zanima pokažite malo več strpnosti,ker kot vidim pa kar nekaj fantov tukaj trejd zanima.
Predlagam ,da kriptoboga poslušate,ker ve kaj govori.
Sam ne učim,kar sem ze napisal ,so pa fantje tu gor ,ki vam razlagajo kot vidim.
Napisal sem vam tudi,da so možne fejk pumpe ,ki se ravnokar odvijajo.
Povedal sem že -če nam market dovoli obisk regije 28.600 ( fejk pumpa ),boste vsi tisti,ki ste možnost za short v regiji 30-31k zamudili,dobili novo priložnost.
Cena BTC gre dol v regijo 23,5k in seveda spet nazaj gor.
Napisal sem da do halvinga bo btc izvajal stranske premike 20k-37k
Torej ping pong
Vas hodlerje to pač ne zanima ,nas trejderje pa ja.

Tudi men se nee bere Warkrafta z njegovim Merlakom pa pač dam na ignore

PrihajaNodi ::

Cakamo black swan event
Mislim da gre tole na 30 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Seveda bo šlo na 30k,slej ko prej,vendar tokrat ne.
gremo pred tem še dol

remember?....I will long the fud

PrihajaNodi ::

Ok. Bom pocakal. Ce ne gre dol se odstranis s teme?
Btw igram samo spot orderje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ok. Bom pocakal. Ce ne gre dol se odstranis s teme?


Če gre dol se odstraniš ti?

PrihajaNodi ::

Do kam?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do kam?



preberi si ze napisano

Kaj do kam ?

Rossi V ::

Stvar je preprosta Nodi
Če pridemo prej do tvoje 30k kot do moje regije 23/24k se odstranim jaz
če pridemo prej do moje regije 23/24 kot do tvoje 30k ,se odstraniš ti

In to brez pisanja in klicanja samega sebe nazaj v skupino iz tvojih 10 profilov in ostaih 20 ih profilov tvojih kolegov
Predvidevam,da boš kot dec drzal obljubo

Roka ?

Mato989 ::

Noben se ne rabi odstranit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ashrack ::

Spremljan in delam analize za TRB kovanec. Danes se ga ze vecino dneva pump and dump izvaja na njem. Malo vec znanja bi se rabil o trgovanju pa bi lahko lepo sluzli na njem
https://www.tradingview.com/chart/5MRIM...
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

IgorCardanof ::

Grachev (DWF Labs) ga dobro pumpa ja. Je to tudi fant, ki je stal za Aptos pumpo v začetku leta, pa potem YGG PnDjem mesec ali dva nazaj itd.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Ashrack ::

IgorCardanof je izjavil:

Grachev (DWF Labs) ga dobro pumpa ja. Je to tudi fant, ki je stal za Aptos pumpo v začetku leta, pa potem YGG PnDjem mesec ali dva nazaj itd.

Kako ves kdo je v ozadju?

@ALL
Kdo od trgovalcev tu kaj sluzili danes s tem kovancem?
....

IgorCardanof ::

Moraš bit v pravih krogih in spremljat twitter, da veš kaj se dogaja.

https://twitter.com/ag_dwf

https://twitter.com/ag_dwf/status/17007...

2 tokens right now have huge negative funding rates on derives. Let's see... =)
DYOR|NFA

Tole je recimo pisal, ko je bil TRB na 24$.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Ashrack ::

Rossi V je izjavil:


Povedal sem že -če nam market dovoli obisk regije 28.600 ( fejk pumpa ),boste vsi tisti,ki ste možnost za short v regiji 30-31k zamudili,dobili novo priložnost.
Cena BTC gre dol v regijo 23,5k in seveda spet nazaj gor.
Napisal sem da do halvinga bo btc izvajal stranske premike 20k-37k
Torej ping pong

Hipoteticno, ce pridemo na regijo 28.600 USD se potemtakem splaca odpreti short z BTC in ga drzati dokler cena ne pride v regijo 23.500 USD. S tem poberemo okrog 20% dobicka.
Ali sem pravilno razumel?
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

DuaL ::

Imam se 3 nova povabila za friend tech if u need
ft-r0gfko7a
ft-fscpp6eh
ft-mspzi2fp

Šmornn ::

Kaj je pubeci,btc gre dol a ? :)

kriptobog ::

Šmornn je izjavil:

Kaj je pubeci,btc gre dol a ? :)


Jp. Da ne bos prevec jokal ko bo pod 20k. tik tak tik tak

Lennzi ::

Bog I batina, čas se ti izteka.

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Bog I batina, čas se ti izteka.


Casa je se dovolj. Pobrskaj po temi od kdaj DO kdaj in pa se en post je bil vmes ko sem napisal se malo bolj tocno ;)

Sumenjak ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Bog I batina, čas se ti izteka.


Casa je se dovolj. Pobrskaj po temi od kdaj DO kdaj in pa se en post je bil vmes ko sem napisal se malo bolj tocno ;)


Po čem sklepaš, da do 24. pričakujemo black swan event?
Kaj imaš inside, da:
Putin dropne atomsko,
Covid V2,
Housing crash,.. ?

Res me zanima od kje si sklepal to.

kriptobog ::

Sumenjak je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Bog I batina, čas se ti izteka.


Casa je se dovolj. Pobrskaj po temi od kdaj DO kdaj in pa se en post je bil vmes ko sem napisal se malo bolj tocno ;)


Po čem sklepaš, da do 24. pričakujemo black swan event?
Kaj imaš inside, da:
Putin dropne atomsko,
Covid V2,
Housing crash,.. ?

Res me zanima od kje si sklepal to.


NE sklepam. Imam info. Lahko je celo do 29.9., ampak to je res zadnji dan ;) Med vsemi posti tu notri je pa tudi bolj tocen hint.

Malidelničar ::

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Mato989 ::

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


89% BTC
11% ETH

Stakam oboje na bitstampu za 2% in 2,5% letno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Alien123 ::

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


100% usdt

kriptobog ::

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)

Malidelničar ::

kriptobog: wow noro. Ti imaš verjetno največji portfelj na Slo-Tech-u?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Šmornn ::

kriptobog je izjavil:

Šmornn je izjavil:

Kaj je pubeci,btc gre dol a ? :)


Jp. Da ne bos prevec jokal ko bo pod 20k. tik tak tik tak


Vidm da si pacient 1klase :) sem prodal cakam da pade okrog 20k potem pa shoping ;) pa bo lepo 10k v zepeka Hop :)

kriptobog ::

Malidelničar je izjavil:

kriptobog: wow noro. Ti imaš verjetno največji portfelj na Slo-Tech-u?


MAh saj to ni bohvekaj. JE pa moj kripto portfolio res majhne del mojih investicij

Ashrack ::

IgorCardanof je izjavil:

Moraš bit v pravih krogih in spremljat twitter, da veš kaj se dogaja.

https://twitter.com/ag_dwf

https://twitter.com/ag_dwf/status/17007...

2 tokens right now have huge negative funding rates on derives. Let's see... =)
DYOR|NFA

Tole je recimo pisal, ko je bil TRB na 24$.

Super, thx. Vidim da se kar ta isti kovanec obrača iz 30 na 38. Me zanima koliko casa ga bo se?

Imaš se kaksne druge uporabne linke, saj veliko Googlam ampak je tezko lociti uporabne stvari od smeti.

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)

Kako da tako mocno vlagas v Xrp?
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Sumenjak ::

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)


Zakaj imaš sploh denar v kojnih glede na tvoj inside knowlegde? Ne bi raje počakal na boljši entry point?

strawman ::

Sumenjak je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)


Zakaj imaš sploh denar v kojnih glede na tvoj inside knowlegde? Ne bi raje počakal na boljši entry point?


Noče se preveč izpostavljat. Če bi na polno izkoristil ves svoj trgovalni potencial, podzemne vire o black-swan dogodkih ter šesti čut za tehnično analizo grafov, bi pristal na lestvici top 100 najbogatejših zemljanov.
Takrat pa te začnejo vsak dan nadlegovat novinarji, davčni urad, ter brhke mladenke. Ga povsem razumem.

PrihajaNodi ::

strawman je izjavil:

Sumenjak je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)


Zakaj imaš sploh denar v kojnih glede na tvoj inside knowlegde? Ne bi raje počakal na boljši entry point?


Noče se preveč izpostavljat. Če bi na polno izkoristil ves svoj trgovalni potencial, podzemne vire o black-swan dogodkih ter šesti čut za tehnično analizo grafov, bi pristal na lestvici top 100 najbogatejših zemljanov.
Takrat pa te začnejo vsak dan nadlegovat novinarji, davčni urad, ter brhke mladenke. Ga povsem razumem.


Sej bi sov lohk notr sam ob black swanu, pa drzal in prodal ob 100 odstotnem profitu pa ni davkov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Sumenjak je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)


Zakaj imaš sploh denar v kojnih glede na tvoj inside knowlegde? Ne bi raje počakal na boljši entry point?


Saj nimam veliko. 500k pa fuknem notri ko bo med 0.3-0.4, kot sem rekel, da storim, ce pade tja, ker ste me zasuli, da tako nizko pa ne bo sel. Bom drzal besedo pa fuknem notri 500k, ce/ko pridemo tja.
ZA entry point je pa tako. Ce gres v long term investicijo, bos dno tezko ujel. Vlozis postopoma.

strawman je izjavil:

Sumenjak je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Kakšen je kaj vaš kripto portfelj (v k EUR in v % po posameznih kojnih)?


V kojnih samo xrp. 200kusd, kmalu bom pa moral dokupit za 500k :)


Zakaj imaš sploh denar v kojnih glede na tvoj inside knowlegde? Ne bi raje počakal na boljši entry point?


Noče se preveč izpostavljat. Če bi na polno izkoristil ves svoj trgovalni potencial, podzemne vire o black-swan dogodkih ter šesti čut za tehnično analizo grafov, bi pristal na lestvici top 100 najbogatejših zemljanov.
Takrat pa te začnejo vsak dan nadlegovat novinarji, davčni urad, ter brhke mladenke. Ga povsem razumem.


Saj koristim, samo ne na kirptu. To kar imam v kriptu je skoraj nic proti ostalim zadevam. Drugace pa nisem vedel, da z 11M na trgovalnem racunu, 200k v kriptu, hiso, stanovanjem in vikendom, prides na top 100 zemljanov. Verjetno ne padem niti med top 100 v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Rossi V ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Bitcoin se zelo zelo dobro drzi


Kmalu 19800. Pridemo tudi pod 12k..



Tole sem spregledal od kriptoboga
12k?

Vzamem nazaj,da ga poslusajte

Pojma nima kaj govori😂

PrihajaNodi ::

Kdo pozna koga v sloveniji ki ima 11 miljonov? Je kar top 100

S tolk kesa pa se kle matras po forumih. What a life. Pomoje bi bil tud gor ce bi jih mel 500
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
1316 / 1489
»»