» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1294 / 1490
»»

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

Se mi zdi, kot da vas je potrebno na vsake toliko opomnit, da je XRP vse kar imamo danes, samo slabše. Hočeš decentraliziran sistem, brez možnosti posega elit in bank. In ne, Ripple ne dela v to smer. Ravno kontra. Gre v to, da bi imel popoln nadzor.

Pa ne nobenmu povedat 8-)

ISO202020202020220



Ko bi za svoje trditve predstavil vsaj en dokaz :-)

Govorice se ne upoštevajo 8-)

IgorCardanof ::

merlin2 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Se mi zdi, kot da vas je potrebno na vsake toliko opomnit, da je XRP vse kar imamo danes, samo slabše. Hočeš decentraliziran sistem, brez možnosti posega elit in bank. In ne, Ripple ne dela v to smer. Ravno kontra. Gre v to, da bi imel popoln nadzor.

Pa ne nobenmu povedat 8-)

ISO202020202020220



Ko bi za svoje trditve predstavil vsaj en dokaz :-)

Govorice se ne upoštevajo 8-)


Zelijo se podredit standardom bank. Kaksen vec dokaz se rabis?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

merlin2 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Se mi zdi, kot da vas je potrebno na vsake toliko opomnit, da je XRP vse kar imamo danes, samo slabše. Hočeš decentraliziran sistem, brez možnosti posega elit in bank. In ne, Ripple ne dela v to smer. Ravno kontra. Gre v to, da bi imel popoln nadzor.

Pa ne nobenmu povedat 8-)

ISO202020202020220



Ko bi za svoje trditve predstavil vsaj en dokaz :-)

Govorice se ne upoštevajo 8-)


V osnovi je tako da je potrebno odgovorit samo na eno vprašanje in sicer:

1. Ali lahko FURS in ekvivalenti v državah ali pa sodišče z neko odločbo ali zahtevkom doseže da Ripple/XRP tebi zaseže kovance ali te blokira...

Če lahko potem je isto sranje, če ne more potem je to bitcoin 8-)

Osnova cryptota mora bit v tem, da ga FURS/sodišče/Država ne more zaplenit brez tvojega sodelovanja... DENAR moramo ločit od države in naenkrat bo inflacija in problemi veliko manjši, pa nadzor veliko težji, postali bomo bolj svobodni.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lamoo ::

Mato989 je izjavil:

merlin2 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Se mi zdi, kot da vas je potrebno na vsake toliko opomnit, da je XRP vse kar imamo danes, samo slabše. Hočeš decentraliziran sistem, brez možnosti posega elit in bank. In ne, Ripple ne dela v to smer. Ravno kontra. Gre v to, da bi imel popoln nadzor.

Pa ne nobenmu povedat 8-)

ISO202020202020220



Ko bi za svoje trditve predstavil vsaj en dokaz :-)

Govorice se ne upoštevajo 8-)


V osnovi je tako da je potrebno odgovorit samo na eno vprašanje in sicer:

1. Ali lahko FURS in ekvivalenti v državah ali pa sodišče z neko odločbo ali zahtevkom doseže da Ripple/XRP tebi zaseže kovance ali te blokira...

Če lahko potem je isto sranje, če ne more potem je to bitcoin 8-)

Osnova cryptota mora bit v tem, da ga FURS/sodišče/Država ne more zaplenit brez tvojega sodelovanja... DENAR moramo ločit od države in naenkrat bo inflacija in problemi veliko manjši, pa nadzor veliko težji, postali bomo bolj svobodni.


In še bolj pokvarjeni, saj ste že zdaj pokazali, kaj počnete brez nadzora. Nadzor je tukaj zato, da se kontrolira pokvarjence. Če bi radi bili brez nadzora, prenehajte biti pohlepne pizde in nadzor ne bo več potreben. Ne pa okoli riti v žep.

Sicer, "ne more zapleniti":

Mato989 ::

Nima veze.... bistvo crypta je da ti država in FURS enostransko ne moreta zaplenit premoženja... če ti lahko je tak crypto zame pol kurca vreden.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lamoo ::

Mato989 je izjavil:

Nima veze.... bistvo crypta je da ti država in FURS enostransko ne moreta zaplenit premoženja... če ti lahko je tak crypto zame pol kurca vreden.


Lahko ti ga. Prav brez problema, sam jima ga boš izročil in zahvalil se boš, da ga vzamejo. V marico dajo s tabo še dve rezervni gumi in te premestijo na policijsko postajo Kobarid, peljejo te pa tja čez Vršič, zavijajo pa z ročno.

Pred prvo kočo boš rade volje predal crypto pa še kaj zraven.

Bistvo crypta je, da nekateri dobijo denar in drugi ga izgubijo, tisti, ki ga je iznašel (dotično valuto) pa mastno profitira. Enako kot loto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lamoo ()

merlin2 ::

Vidim da se določenim tu gori ne sanja ..8-)

Ampak kaj čmo.

Lp

IgorCardanof ::

merlin2 je izjavil:

Vidim da se določenim tu gori ne sanja ..8-)

Ampak kaj čmo.

Lp


Dobesedno iz tvojih ust sem kopiral. Se malo raje lezi podlim bankirjem v rit. Ta vloga ti bolj pase.

Pa ne okol govort 8-)

ISO222020202220
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Lamoo je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nima veze.... bistvo crypta je da ti država in FURS enostransko ne moreta zaplenit premoženja... če ti lahko je tak crypto zame pol kurca vreden.


Lahko ti ga. Prav brez problema, sam jima ga boš izročil in zahvalil se boš, da ga vzamejo. V marico dajo s tabo še dve rezervni gumi in te premestijo na policijsko postajo Kobarid, peljejo te pa tja čez Vršič, zavijajo pa z ročno.

Pred prvo kočo boš rade volje predal crypto pa še kaj zraven.

Bistvo crypta je, da nekateri dobijo denar in drugi ga izgubijo, tisti, ki ga je iznašel (dotično valuto) pa mastno profitira. Enako kot loto.


Daj nehaj ti mobsterske prijeme... kateremu tajkunu so pa pobrali ves keš in ga v marici prebutali? Daj ne prbijaj...

Govorim o tem da sodišče ali FURS z odredbo ne more do mojega keša brez mene...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Vidim da se določenim tu gori ne sanja ..8-)

Ampak kaj čmo.

Lp


Dobesedno iz tvojih ust sem kopiral. Se malo raje lezi podlim bankirjem v rit. Ta vloga ti bolj pase.

Pa ne okol govort 8-)

ISO222020202220



Namesto tehtnih argumentov pa žalitve?

Ajej.

Tja do leta 2027 boš z veseljem, nesel vse kar imaš v ISO20022 okolje. Veš zakaj? Ker bo to edino, kar ti bo preostalo.
Vsak token, blokchain, ki ne bo deloval v tem okolju ali ne bo z njim povezan bo neuporaben, sredstva brez vrednosti.

Zdaj pa se napihuj dalje.

Aja. Če se BTC-ja ne bo dalo regulirat ..

Lp

IgorCardanof ::

No torej si potrdil. XRP dela za dobro bank, ne za dobro ljudstva. Nevem kaj se potem usajas, da ne vemo o cen govorimo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

Binance mi že več kot mesec ne pusti withdrawanja eur. Sem v postopku "Source of fund", čeprav sem čez isti postopek šel vsaj 2x (glede tiste dvojne transakcije).

No, saj sem v treh mesecih lepo pokasiral, dokler se je dalo, samo mi je neumno, ker se nekaj izgovarjajo in zahtevajo nove dokumente, 3 tedne nazaj sem jim pa rekel, da imam še nove dokumente, ki bi jih pokazal, pa je support rekel, da ne rabijo.

23.9. Paysafe kot zunanji EUR partner od Binanc tudi uradno zapušča Binance, verjamem pa, da so že zdaj težave tudi pri drugih klientih in ne samo pri meni.

Senior Dev ::

A niso Binance v stečaju? Sam prašam. FTX varianta? Sam prašam.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Binance mi že več kot mesec ne pusti withdrawanja eur. Sem v postopku "Source of fund", čeprav sem čez isti postopek šel vsaj 2x (glede tiste dvojne transakcije).

No, saj sem v treh mesecih lepo pokasiral, dokler se je dalo, samo mi je neumno, ker se nekaj izgovarjajo in zahtevajo nove dokumente, 3 tedne nazaj sem jim pa rekel, da imam še nove dokumente, ki bi jih pokazal, pa je support rekel, da ne rabijo.

23.9. Paysafe kot zunanji EUR partner od Binanc tudi uradno zapušča Binance, verjamem pa, da so že zdaj težave tudi pri drugih klientih in ne samo pri meni.


Kaj pa transfer na neko drugo menjalnico za offramp?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

IgorCardanof je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Binance mi že več kot mesec ne pusti withdrawanja eur. Sem v postopku "Source of fund", čeprav sem čez isti postopek šel vsaj 2x (glede tiste dvojne transakcije).

No, saj sem v treh mesecih lepo pokasiral, dokler se je dalo, samo mi je neumno, ker se nekaj izgovarjajo in zahtevajo nove dokumente, 3 tedne nazaj sem jim pa rekel, da imam še nove dokumente, ki bi jih pokazal, pa je support rekel, da ne rabijo.

23.9. Paysafe kot zunanji EUR partner od Binanc tudi uradno zapušča Binance, verjamem pa, da so že zdaj težave tudi pri drugih klientih in ne samo pri meni.


Kaj pa transfer na neko drugo menjalnico za offramp?


To gre, niso me blokirali, kot pred časom, ko sem jim bil dolžan tisto transakcijo, tako da sem zdaj vse prodal in poslal na Kraken. Bi mi bilo pa ljubše prodati na Binancah in withdrawati, ker je eur na Binancah skoraj po pravilu kakih 0.3% cenejši (potem sem pa to obračal kolikor se je dalo, tako da razumem, zakaj me ne bi želeli imeti za stranko).

V glavnem ja, ostalo deluje ok in stvari sem si po enomesečnem čakanju prenesel na Kraken.

Lennzi ::

Hamez, ti pa ne prelagaš in withdrawaš drobiž.
Trejdanje ali early adopter?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

energetik ::

ISO20202020 kojni pa danes delajo. Fajn, fajn.
vires in numeris

Lamoo ::

Mato989 je izjavil:

Daj nehaj ti mobsterske prijeme... kateremu tajkunu so pa pobrali ves keš in ga v marici prebutali? Daj ne prbijaj...

Govorim o tem da sodišče ali FURS z odredbo ne more do mojega keša brez mene...


O ne, ne skrbi, tajkunom se ne bo nič zgodilo. Tebi pa se bi, ker si nula. Kakšnega starejšega policaja vprašaj, če ve kaj se naedi z rezervnimi gumami v marici...

Glede na v kurcu plače, ki jih imajo, se zna zgoditi, da boš potem kripto kar njim prenakazal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lamoo ()

hamez66 ::

Lennzi je izjavil:

Hamez, ti pa ne prelagaš in withdrawaš drobiž.
Trejdanje ali early adopter?



Ni drobiž, ampak glede na to da sem v kriptu od aprila 2013, tudi ni ravno toliko da bi se moral hvalit :D Sicer malo paše, realno gledano je pa mnogo ljudi naredilo precej več keša od mene.

Lennzi ::

Pohvale v vsakem primeru.

PrihajaNodi ::

hamez66 je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Hamez, ti pa ne prelagaš in withdrawaš drobiž.
Trejdanje ali early adopter?



Ni drobiž, ampak glede na to da sem v kriptu od aprila 2013, tudi ni ravno toliko da bi se moral hvalit :D Sicer malo paše, realno gledano je pa mnogo ljudi naredilo precej več keša od mene.


Nevem kaj si držal in kdaj prodal, samo a bi blo bolš če bi samo hodl al si trejdov vmes?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Fuck, tale pumpica pa ni dobro znamenje. Po csakem skoku sledi hudi dumpek...držite se za denarnice pubeci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

IgorCardanof ::

Bom dal eno predrzno napoved in sicer, da Bitcoin v naslednjih 365 dneh ne bo padel pod 25k, zelo redko da bo sploh prišel pod 30k. Se mi zdi, da bomo šli v kak nov balon relativno kmalu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Premali volumeni so! Pika konec. Nea gre tako po zakonitosti. Nizek mc in visoka cena sta kontradiktorna. Povlecite vzporednice z intervalom 2011 do 2018 in 2018 do 2022. Nikakor se ne sklada.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

IgorCardanof je izjavil:

Bom dal eno predrzno napoved in sicer, da Bitcoin v naslednjih 365 dneh ne bo padel pod 25k, zelo redko da bo sploh prišel pod 30k. Se mi zdi, da bomo šli v kak nov balon relativno kmalu.


Kul
Še moja napoved
Bull run o katerem vsi pravijo,da se je hitro končal........se še začel ni.Bull run se zacne 3 mesece po halvingu,moja prva min.tarča je 80k
Do takrat stranski premiki BTC range 22k-40k

strawman ::

merlin2 je izjavil:


Tja do leta 2027 boš z veseljem, nesel vse kar imaš v ISO20022 okolje.


A ni bilo rečeno, da bo to leto že 2023? Ali je pač vedno n+2?
Sem zadnjič na SKB okencu vprašal če lahko v Kanado nakažem preko ISO20022 standarda in če je gospa že slišala za našega Gospoda in Odrešenika XRP, pa me je le čudno gledala in pogledovala proti varnostniku.

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

No torej si potrdil. XRP dela za dobro bank, ne za dobro ljudstva. Nevem kaj se potem usajas, da ne vemo o cen govorimo?


To je nastalo v tvoji skisani glavi.

Pravzaprav se bojo banke same borile za to, da bojo implementirale tehnologijo, ki jim rešuje probleme. Lastit si pa tega ne bodo mogle. Zdaj pa tuhtaj, ti ki skrivaš miljone v dobro ljudstva :))


Dokaza da je XRP centraliziran še nisi podal, ker ga ne moreš. Torej si ostal na govoricah. Torej? Seveda ne veš o čem govoriš. Prestrašen kot vsi BTC maxiji.

Sodba SEC vs Ripple je zaključena v korist Ripple. Sedaj počakajmo še da inštitucije adaptirajo XRPL. Ampak vlak je že odpeljal8-)

Da je zate to dobr boš ugotavljal čez recimo 3-4 leta.

LP

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Nima veze.... bistvo crypta je da ti država in FURS enostransko ne moreta zaplenit premoženja... če ti lahko je tak crypto zame pol kurca vreden.


Falil si bistvo. Bistvo kripta je blockchain in decentralizacija, ter prenos denarja brez posrednika.
In ja, kolikorkoli obracate, da je xrp shit, bo xrp se vedno tu in banke ga vodo uporabljale. Lahko vam ni vsec, ampak kaj bo imelo vrednost? To kar bov uporabi. Bitcoin je neuporaben za prenose.Pocasen in drag.

Ti mato se pa ne sekiraj za Furs un drzavo, ker tistega tvojega drobiza niti povohali ne bodo, ke r bo samo postopek drazji, kot imas pa sredstev :))

merlin2 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nima veze.... bistvo crypta je da ti država in FURS enostransko ne moreta zaplenit premoženja... če ti lahko je tak crypto zame pol kurca vreden.


Falil si bistvo. Bistvo kripta je blockchain in decentralizacija, ter prenos denarja brez posrednika.
In ja, kolikorkoli obracate, da je xrp shit, bo xrp se vedno tu in banke ga vodo uporabljale. Lahko vam ni vsec, ampak kaj bo imelo vrednost? To kar bov uporabi. Bitcoin je neuporaben za prenose.Pocasen in drag.

Ti mato se pa ne sekiraj za Furs un drzavo, ker tistega tvojega drobiza niti povohali ne bodo, ke r bo samo postopek drazji, kot imas pa sredstev :))


Podpišem.

Sledi adaptacijavs strani inštitucij ..

https://www.thecryptoalert.com/post/swi...


ISO20022 pa ne okol govort

Lp

kriptobog ::

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)

Neon87 ::

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


Tezos?

Prebranac ::

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


To ne pomeni da bo xrp zrasel na ceni. Več kot jih je v obtoku manj je vreden pubec. O bajnih donosih z ripelom ne sanjaj.

kriptobog ::

Prebranac je izjavil:

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


To ne pomeni da bo xrp zrasel na ceni. Več kot jih je v obtoku manj je vreden pubec. O bajnih donosih z ripelom ne sanjaj.


Nikjer nisem govoril o bajnih donosih. Ceprav smo jih ravnokar imeli. Govorim o tem kaj se bo uporabljalo in kaj je neuporabno. ZA bajne donose je itak bv karkoli holdat. Aktinvo trgovanje pa imas bajne donose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Neon87 ::

XTZ gre končno na 5$.
Ali pa je to znak, da sledi velik padec vsega, kot že vsaj 5krat do zdaj, ko je XTZ šel gor..

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


To ne pomeni da bo xrp zrasel na ceni. Več kot jih je v obtoku manj je vreden pubec. O bajnih donosih z ripelom ne sanjaj.


XRP je deflacijski. Z vsako transakcijo se ga del uniči.
O tem, da je nesmiselno za transakcijo več miljonov naprimer Evrov uporabit več miljonov XRP je bilo tudi že povedanega ogromno s strani kreatorja XRP.
XRP mora imeti stabilno vrednost tudi ob transakcijah več miljard. Boš za to uporabil več miljard XRP in s tem povzročil volatilnost v finančnem sistemu? To bi omogočalo manipulacije v trgovanju z njim in špekulacije. Da bo nek medij-bridge token, res nedovzeten za to, mora bit njegova vrednost zelo visoka. Zato se mu tudi reče stable coin. In tu MC ne igra nobene vloge. Domišlijo prepuščam vam.

Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

kriptobog ::

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


To ne pomeni da bo xrp zrasel na ceni. Več kot jih je v obtoku manj je vreden pubec. O bajnih donosih z ripelom ne sanjaj.


XRP je deflacijski. Z vsako transakcijo se ga del uniči.
O tem, da je nesmiselno za transakcijo več miljonov naprimer Evrov uporabit več miljonov XRP je bilo tudi že povedanega ogromno s strani kreatorja XRP.
XRP mora imeti stabilno vrednost tudi ob transakcijah več miljard. Boš za to uporabil več miljard XRP in s tem povzročil volatilnost v finančnem sistemu? To bi omogočalo manipulacije v trgovanju z njim in špekulacije. Da bo nek medij-bridge token, res nedovzeten za to, mora bit njegova vrednost zelo visoka. Zato se mu tudi reče stable coin. In tu MC ne igra nobene vloge. Domišlijo prepuščam vam.

Lp.


Saj ne bodo uporabljali XRP kovanca, ampak ripple blockchain. fednow ki nja bi bil kao kot digital usd ne bo xrp ane? Bo pa koristil ripple blockchain. Tu se gre za tehnologijo, ne za uporabo example kovancev.

merlin2 ::

kriptobog je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


To ne pomeni da bo xrp zrasel na ceni. Več kot jih je v obtoku manj je vreden pubec. O bajnih donosih z ripelom ne sanjaj.


XRP je deflacijski. Z vsako transakcijo se ga del uniči.
O tem, da je nesmiselno za transakcijo več miljonov naprimer Evrov uporabit več miljonov XRP je bilo tudi že povedanega ogromno s strani kreatorja XRP.
XRP mora imeti stabilno vrednost tudi ob transakcijah več miljard. Boš za to uporabil več miljard XRP in s tem povzročil volatilnost v finančnem sistemu? To bi omogočalo manipulacije v trgovanju z njim in špekulacije. Da bo nek medij-bridge token, res nedovzeten za to, mora bit njegova vrednost zelo visoka. Zato se mu tudi reče stable coin. In tu MC ne igra nobene vloge. Domišlijo prepuščam vam.

Lp.


Saj ne bodo uporabljali XRP kovanca, ampak ripple blockchain. fednow ki nja bi bil kao kot digital usd ne bo xrp ane? Bo pa koristil ripple blockchain. Tu se gre za tehnologijo, ne za uporabo example kovancev.



XRPL bo uporabljal XRP. Interoperability. XRPL ima to prednost, da se nanj da uparit vsak drug blokchain. in vse bo prenašal XRP. Vse bo na neki točki prenosa znotraj XRPL prevzel XRP. Lahko0 neka banka ustvari svoj kovanec, a če bo ta šel preko XRPL bo adaptiran v XRP. Mislim, da bo enako s Stellar XLM, ki naj bi tudi bil interoperabilen. Za Ukrajino se že ve, da bo digitalna Ukrajinska Grivna zgrajena na osnovi Stellar blokchaina.

TheMentor ::

merlin2 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

kriptobog je izjavil:

https://www.frbservices.org/financial-s...

Ugante kateri blockchain je zadaj ;)


To ne pomeni da bo xrp zrasel na ceni. Več kot jih je v obtoku manj je vreden pubec. O bajnih donosih z ripelom ne sanjaj.


XRP je deflacijski. Z vsako transakcijo se ga del uniči.
O tem, da je nesmiselno za transakcijo več miljonov naprimer Evrov uporabit več miljonov XRP je bilo tudi že povedanega ogromno s strani kreatorja XRP.
XRP mora imeti stabilno vrednost tudi ob transakcijah več miljard. Boš za to uporabil več miljard XRP in s tem povzročil volatilnost v finančnem sistemu? To bi omogočalo manipulacije v trgovanju z njim in špekulacije. Da bo nek medij-bridge token, res nedovzeten za to, mora bit njegova vrednost zelo visoka. Zato se mu tudi reče stable coin. In tu MC ne igra nobene vloge. Domišlijo prepuščam vam.

Lp.


Saj ne bodo uporabljali XRP kovanca, ampak ripple blockchain. fednow ki nja bi bil kao kot digital usd ne bo xrp ane? Bo pa koristil ripple blockchain. Tu se gre za tehnologijo, ne za uporabo example kovancev.



XRPL bo uporabljal XRP. Interoperability. XRPL ima to prednost, da se nanj da uparit vsak drug blokchain. in vse bo prenašal XRP. Vse bo na neki točki prenosa znotraj XRPL prevzel XRP. Lahko0 neka banka ustvari svoj kovanec, a če bo ta šel preko XRPL bo adaptiran v XRP. Mislim, da bo enako s Stellar XLM, ki naj bi tudi bil interoperabilen. Za Ukrajino se že ve, da bo digitalna Ukrajinska Grivna zgrajena na osnovi Stellar blokchaina.



dej ne bljuzi no. Edino za kar je XRP dober je, da ko pumpa vemo, da moramo kej profitov uzet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

Čakamo, da se še LINK marinci javijo. Danes je vaš dan!
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Neon87 je izjavil:

XTZ gre končno na 5$.
Ali pa je to znak, da sledi velik padec vsega, kot že vsaj 5krat do zdaj, ko je XTZ šel gor..


Bravo!

Sharp999 ::

Katera denarnica je najboljša za kriptovalute? Ali ledger nano S plus podpira vse borze oziroma zanima me za uniswap in pa ali podpira vse kriptovalute oziroma zanima me za en meme kovanec če ga bi podpirala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sharp999 ()

Kripto ::

Živci so spet na preizkušnji :)

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Živci so spet na preizkušnji :)


Ko se ladja potaplja so ribice zadnje na krovu. Zapomni si pubec. Kiti že pobirajo profite. Zagona ni...vračamo se v stare tirnice bleed a

kriptobog ::

Kripto je izjavil:

Živci so spet na preizkušnji :)


Zaradi malega premika? Kje je se 12k... :D

Prebranac ::

https://alternative.me/crypto/?daily_ha...

Pogledajte raje koliko časa je že greed na mejni coni...

kriptobog je izjavil:

Kripto je izjavil:

Živci so spet na preizkušnji :)


Zaradi malega premika? Kje je se 12k... :D


Jutri je lahko 20k kolega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

kriptobog ::

Prebranac je izjavil:

https://alternative.me/crypto/?daily_ha...

Pogledajte raje koliko časa je že greed na mejni coni...

kriptobog je izjavil:

Kripto je izjavil:

Živci so spet na preizkušnji :)


Zaradi malega premika? Kje je se 12k... :D


Jutri je lahko 20k kolega.


Ja in? Naj ze pride. Cakamo. Pozabljate da se sluzi v obe smeri lahko

merlin2 ::

Mentor

Od bedaka pač ne gre pričakovat argumenta..

Lp

Kripto ::

Zakaj se nekateri obremenjujejo z XRP itd. Saj se ve kaj je funkcija XRP v poslu transakcij. Mene zanima vse bitcoin, XRP, MATIC, ETH, ALGO...ne zanimajo me dogie, meme ipd.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

strawman ::

Kripto je izjavil:

Zakaj se nekateri obremenjujejo z XRP itd. Saj se ve kaj je funkcija XRP v poslu transakcij. Mene zanima vse bitcoin, XRP, MATIC, ETH, ALGO...ne zanimajo me dogie, meme ipd.


Ker se nam gre za zdravje celotnega kripto ekosistema, ne pa da si kup direktorjev na hrbtu retail pumpe kupuje še tretjo jadrnico.
Opensource razvoj je močan, kar dokazuje precej projektov. Nima pa pač denarja za kupovanje člankov v raznih Cointelegraphih in 'partnerstev'.
Zato nas precej ljudi prezira kriptovalute, za katerimi stoji kakršnakoli oblika ekonomskih entitet.
««
1294 / 1490
»»