» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1290 / 1490
»»

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A nis reku 12k al 15? Sub 20 ne bos vec vidu

Itak te robot bere pa fse kontra dela


Jaz sem rekel celo merlakovih 10 do 12 k. Seveda gre gor, ampak ne več veliko na tak volumen. Šel bo dildo globoko f rdečo.



V najslabšem scenariju ,če je bil 31k top pa po mojem mnenju ni bil bi šel na 20-22k,18k je najslabši-masaker scenarij,ki se pomoje ne bo zgodil


tudi v primeru če je bil 31k top

PrihajaNodi ::

Valda da ne to vsi vemo da pod 20 ne gre
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Valda da ne to vsi vemo da pod 20 ne gre



čakam odgovore,ene par vprašanj sem postavil in izgleda se bojiš odgovorit

Rossi V ::

Prejšnji teden sem govoril o pomenu tedenskega indikatorja WMA200,najvišjega kazalnika visoke stopnje,ki ga običajno ne bi smeli prebiti na "medvedjem trgu,kot trdijo nekateri
Vendar se je,nekaj,kar dokazuje ogromno moč BTC.V nedeljo sem omenil,da bi tedensko zaprtje nad omenjenim območjem 30100 potrdilo moč BTC.In kaj se je zgodilo?
Zaključil je popolnoma nad WMA200,kar potrjuje moč BTC v tem ciklu
Psihološka analiza :
Med nestanovtnostjo zadnjih tednov je v igro vstopilo veliko trgovcev s finančnim vzvodom,imamo dva enako likvidnostna sklada v območju 29300 in 31500,dva cilja ,ki ju je mogoče premagati s stranskim premikom.Imam dva longa 25.000 in 29500,dodal bom se tretjega pri 29300,če pridemo ke.Ne jemljem dobička,ker si prizadevam za višje cilje,moj končni cilj je 37000-38000
Za zdaj imam oči uprte v WMA200 ( tedensko ),ki je trenutno pri 30100,kot je bilo omenjeno,predno se je tedenska sveča popolnoma zaprla nad 30100,to je raven,ki jo je potrebno pozorno spremljati,vsako tedensko zaprtje pod njo je slabo
Pričakujem,da bodo vzdrževalci trga ta teden poskušali vzeti oba likvidnostna bazena in nato povečali ceno
Nobenega razloga ni za prodajo zaradi nedavnega FUDa,ki je spet prišel iz SEC.Ustvarjalci trga bodo izkoristili vsako priložnost,da znižajo ceno na določeno raven,da pridobijo čim več likvidnosti,predno se vrnejo v nevtralno stanje.Osredotočen sem na ceno 37000-38000,drug teden bo verjetno mešanica FUDA in FOMO,ki ju jaz ignoriram

matic492 ::

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto mesi ::

Baje je bil Borut. Malo previse popio od veselja, ko je prodal shibo na topu.

PrihajaNodi ::

Potrjujem. Borut in shibarium jahta

Hebe se borutu za vse in vase bote in tehnicne analize, penzic pri 25 ih peljal scat vse. Prej pa delal kot skladiscnik v merkurju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Potrjujem. Borut in shibarium jahta

Hebe se borutu za vse in vase bote in tehnicne analize, penzic pri 25 ih peljal scat vse. Prej pa delal kot skladiscnik v merkurju



Nodi se vedno cakam tvoj odgovor pa ne da bi mene osebno zanimal,ker vem da nimaš pojma kaj sploh govoriš,najraje pa se celo sam sebi kontriraš
Rad bi ostalim tukaj pokazal,čemu so verjeli :-D


Povej kdaj 60k da ne boš lajnal tole eno leto in nategoval ljudi za vstop takrat ko je najmanj treba

Potem boš pa končno zadel čez leto....se ti bojo morali pa zahvajevat


Pomoje sam vidiš kaksn tebec si če tole prebereš :-D

Prebranac ::

Dinare raje imejte pri sebi pubeci. Vec imate od tega, kot kripto namisljene kovance. Financni nasvet. Lahko pa hranite blackrock in kite, in seveda moje izgube.

PrihajaNodi ::

Zdej retail akumulira. Institicije so ze.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

drugače pa čisto mimogrede ....lahko je naključje.V neki drugi debati je prisoten nek Borut,ki je ogromno zaslužil s Shibo
Fante uči tehničnih analiz in trejdanja in odlično mu gre.
Bi rekel pa da se je s te debate odstranil ,škoda je njegovega časa da ga trati in bere Nodi tvoje neumnosti,ker fant je res dober v analizah

Z Nodijem mislim ,da ste v te debati zgubili kar nekaj ljudi ,ki pa res znajo in bi vam lahko pomagali zaslužiti

Vsak drug odgovor je Nodi s svojimi neumnostmi,mislim da vsak vidi,da pri njemu ni znanja
In čudi me glede na to,da si bil prisoten v prejšnjem bulčku,da ti Nodi nisi v penziji?
Tako dober si ? :-)

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej retail akumulira. Institicije so ze.


Kdaj Nodi tvoja 60k? :-)konec drugega leta ali cez en mesec ? :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Od gdaj je kripto znanje? Ftx je zgledal obetavno, pa se je sesedel, celsius tud, bucko en
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Od gdaj je kripto znanje? Ftx je zgledal obetavno, pa se je sesedel, celsius tud, bucko en


Kdaj Nodi tvoja 60k? :-)konec drugega leta ali cez en mesec ? :-)

PrihajaNodi ::

Letos 40-45 k

Xtz naj bi tud bil top tier projekt pa performa nejslabs. Tko da o znanju kle tezko kej recemo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)


Ja. Pa nalozba v pepeta in shibo tud ni glih znanje…bol intel info, ki pa jih borut ima
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)


Ja. Pa nalozba v pepeta in shibo tud ni glih znanje…bol intel info, ki pa jih borut ima


No tale Borut o katerem sem ti govoril obvlada predvsem tehnične analize .Analize so pa aktualne tako za BTC kot tudi za pepkota in Shibo
Mogoče zaradi svojega znanja,ki ga nikoli nisi imel ti nisi v penziji


Mene nihce ne moti ,če ugiba ,nima znanja ,samo kupi ,hodla.Ti me pa motiš veš zakaj ? Delaš se pametnega,premetavaš ene in iste neumne trditve brez znanja,podlage in to je vse kar je od tebe.Ampak pričakuješ pa ko po letu končno zadeneš ,kar je nemogoče da ne bi......hočeš pa da se ti zahvalijo.Mislim,in tudi ti pomoje veš ,da te nihce ne posluša

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ko prebije bitcoin 33k USD kar se lahko zgodi že ta teden gre gladko proti 40k potem pa bomo zelo verjetno videli nekaj drame v rangu 43-47k USD dokler se ne potrdi močan bull trend.


Tam v Avgustu moznost 60 k.



tlele si za avgusta napovedal 60 k drugače,zdaj trdiš letos 40-45k

Na veliko maš ti pomuteno sliko

To je bilo par dni nazaj

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)


Ja. Pa nalozba v pepeta in shibo tud ni glih znanje…bol intel info, ki pa jih borut ima


No tale Borut o katerem sem ti govoril obvlada predvsem tehnične analize .Analize so pa aktualne tako za BTC kot tudi za pepkota in Shibo
Mogoče zaradi svojega znanja,ki ga nikoli nisi imel ti nisi v penziji


Mene nihce ne moti ,če ugiba ,nima znanja ,samo kupi ,hodla.Ti me pa motiš veš zakaj ? Delaš se pametnega,premetavaš ene in iste neumne trditve brez znanja,podlage in to je vse kar je od tebe.Ampak pričakuješ pa ko po letu končno zadeneš ,kar je nemogoče da ne bi......hočeš pa da se ti zahvalijo.Mislim,in tudi ti pomoje veš ,da te nihce ne posluša

Borut je kupu shibo v startu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)


Ja. Pa nalozba v pepeta in shibo tud ni glih znanje…bol intel info, ki pa jih borut ima


No tale Borut o katerem sem ti govoril obvlada predvsem tehnične analize .Analize so pa aktualne tako za BTC kot tudi za pepkota in Shibo
Mogoče zaradi svojega znanja,ki ga nikoli nisi imel ti nisi v penziji


Mene nihce ne moti ,če ugiba ,nima znanja ,samo kupi ,hodla.Ti me pa motiš veš zakaj ? Delaš se pametnega,premetavaš ene in iste neumne trditve brez znanja,podlage in to je vse kar je od tebe.Ampak pričakuješ pa ko po letu končno zadeneš ,kar je nemogoče da ne bi......hočeš pa da se ti zahvalijo.Mislim,in tudi ti pomoje veš ,da te nihce ne posluša

Borut je kupu shibo v startu



Preboli ti Boruta :-)

V enem mescu si nastreljal 10 predikcij za BTC in to v hudem rangu 35k-60k :-D

Rossi V ::

mislim da je marsikoga,ki ima znanje minilo sodelovanja v te temi ravno zarad Nodija in njegovih neumnosti
Vsak drug odgovor Nodi z istimi stavki in nebulozami brez podlage
Škoda za vas

PrihajaNodi ::

Namesto zahvale tu godrnjas. Pa bi kupil na 20 in 15 k ko sem govoril in opozarjal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Namesto zahvale tu godrnjas. Pa bi kupil na 20 in 15 k ko sem govoril in opozarjal



Teb se sanja ne kdaj sem kupoval in sem zelo zadovoljen :-)
Motijo pa me tvoje gluposti,ki jih tu pišeš

Pa da zopet ne pozabim omenit ,da si ljudi tudi nategoval pri 45k ,kot manjša korekcija :-)


A se res ne zdiš tud sam sebi že mal bedast :-)

Pa Nodi dj se malo umakni iz te teme,morda see nivo dvigne
V te debati kjer sem prisoten in tudi ta gospodič Robert si fantje med sabo pomagajo,Robert jih uči vodi
Nobenega takega srota ni kot je zaradi tebe prisoten tu

Razlaga jim,večinoma se strinjam z njim zato niti ne komentiram
Čuti se,da želi fantom pomagat s svojim znanjem.....osnova so pa analize o katerih ti nimaš pojma in so ti brezveze

In tudi tam se zgodi,da se fantje ne strinjajo,ampak nastopajo z argumenti....ne z enimi in istimi debilnimi odgovori kot ti tu

Prisoten si bil v bull runu prejšnjem,kako to da nisi v penziji ?
Predvidevam,da so ti je manjkalo znanje in nisi prodal pravi čas in si vpil BTC 200kkkkkkkkkkk
Mogoče preveč časa,ki ga imaš za pisanje neumnosti na tem forumu raje posveti izobraževanju

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Namesto zahvale tu godrnjas. Pa bi kupil na 20 in 15 k ko sem govoril in opozarjal


Bo se priloznost.

Senior Dev ::

Začelo se je vnovčevanje kripto dobičkov in denar gre spet v nepremičnine. Merlak gradi v Dubaju iz Etrov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Prebranac ::

Senior Dev je izjavil:

Začelo se je vnovčevanje kripto dobičkov in denar gre spet v nepremičnine. Merlak gradi v Dubaju iz Etrov.


Blockchain tehnologija, a je to, pa take fore. Jokat sen se začel...

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Izgleda da institucije z boti pumpajo. Ne pozabite na rekordno nizke volumene. Pogledajte si graf od začetka btc ja. Kako naj raste na 1,25 bil mc ja.

Alien123 ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)


Ja. Pa nalozba v pepeta in shibo tud ni glih znanje…bol intel info, ki pa jih borut ima


No tale Borut o katerem sem ti govoril obvlada predvsem tehnične analize .Analize so pa aktualne tako za BTC kot tudi za pepkota in Shibo
Mogoče zaradi svojega znanja,ki ga nikoli nisi imel ti nisi v penziji


Mene nihce ne moti ,če ugiba ,nima znanja ,samo kupi ,hodla.Ti me pa motiš veš zakaj ? Delaš se pametnega,premetavaš ene in iste neumne trditve brez znanja,podlage in to je vse kar je od tebe.Ampak pričakuješ pa ko po letu končno zadeneš ,kar je nemogoče da ne bi......hočeš pa da se ti zahvalijo.Mislim,in tudi ti pomoje veš ,da te nihce ne posluša


:))

Kakšne analize pri shitcoinih?

Rossi V ::

Alien123 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Letos 40-45 k


aha ....toliko da vejo,kdaj se ti zahvalit :-)


Ja. Pa nalozba v pepeta in shibo tud ni glih znanje…bol intel info, ki pa jih borut ima


No tale Borut o katerem sem ti govoril obvlada predvsem tehnične analize .Analize so pa aktualne tako za BTC kot tudi za pepkota in Shibo
Mogoče zaradi svojega znanja,ki ga nikoli nisi imel ti nisi v penziji


Mene nihce ne moti ,če ugiba ,nima znanja ,samo kupi ,hodla.Ti me pa motiš veš zakaj ? Delaš se pametnega,premetavaš ene in iste neumne trditve brez znanja,podlage in to je vse kar je od tebe.Ampak pričakuješ pa ko po letu končno zadeneš ,kar je nemogoče da ne bi......hočeš pa da se ti zahvalijo.Mislim,in tudi ti pomoje veš ,da te nihce ne posluša


:))

Kakšne analize pri shitcoinih?


Pomoje ne rabim na tole butasto vprašanje odgovorit,kaj je tehnična analiza poguglaj,ker učim ne

PrihajaNodi ::

Sej neve clovk al trolas al pa si chatgbt od percija integriran v slotech. Sicer z bugi ampak ok
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej neve clovk al trolas al pa si chatgbt od percija integriran v slotech. Sicer z bugi ampak ok


Iskreno povedano mi je čisto useeno kaj si misliš

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

tnx for the play srm,snm,wake up ooki



ooki welcome :-)

Polda ::

Nikoli se nisem ukvarjal s kriptovalutami. Danes sem na twitterju dobil neko promo kodo pa sem se za hec prijavil na Xarbyswap. Tam sem vnesel promo kodo in mi kaže tole



Sigurno neki nateg ?

Kripto mesi ::

A ti je IQ padel, da sploh pomisliš, da ni nateg?

Halfdead987 ::

Zdravo,
ve kdo kaj kako je če se seliš (znotraj EU) in imaš v lasti nekaj delnic (večinoma ameriške).
Uporabljam trading 212.
Kako se plača davek če bi npr delnice kupil dokler sem davčni rezident slovenije, prodal pa ko nisem več? Ali pa bi jih kupil npr. zadnje leto v tujini, potem pa se vrnil v Slovenijo in prodal tu?
Hvala in lp.

LeQuack ::

Takole praznuješ če vlagaš v kripto.

Quack !

PrihajaNodi ::

LeQuack je izjavil:

Takole praznuješ če vlagaš v kripto.



Ja, če si vrgu not leta 2009:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alien123 ::

LeQuack je izjavil:

Takole praznuješ če vlagaš v kripto.



Sausage party, nobenih raket..

PrihajaNodi ::

Baje da je gej. Itak se boji da mu ne bo vse ksna pobrala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Kaj nodi, ali je to korekcija? Bartov anus ali dildo?

PrihajaNodi ::

Ma kaki korekcija. Glej xvg. Se ta scam ima dildo. Korekcija bi bla ce bi slo na 15k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Btc perfekcija!

Stranske prmiki Btc ki sem vam jih napovedal v analizi
Market mejkerji so zagrabili likvidnostni bazen 29900 in 31500
Se naprej se bodo ustvarjale lazne poteze dokler ne pridemo do prave

Prava pot je UP

Kdaj bi analiza postala neveljavna sem pa tudi napisal

PacificBlue ::

Naslednje leto zadnja sansa za retail:

https://twitter.com/iamramenpanda/statu...
I’m out.
:3

Prebranac ::

Saj vam trdim, je konec letom 2024 zadnji bull. Do takrat se pa dotaknemo merlakove črte.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Saj vam trdim, je konec letom 2024 zadnji bull. Do takrat se pa dotaknemo merlakove črte.


Merlak na kokainu ga žge zdele z nekom...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Karen ::

Jaz mu privoščim da žge babo, ne nekoga >:D

PrihajaNodi ::

Se jih naveličaš počaš pa več al mn hočjo vse keš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se jih naveličaš počaš pa več al mn hočjo vse keš.


:))

I’m out.
:3

Rossi V ::

A veste kaj mi je pa všeč ?
Da ta nekvaliteten forum nima novincev......in je izgubil stare
Tu se vrtijo samo komentarji 15 butnglavcev,brez zivljenja,ki se ga drzijo......;-)

Ej Nodi ....kako pa kj LTC ? :-D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

U glavnem fantje....če ste hotli se koga nasankat.....poglejte okoli sebe ......nikogar za nasankat ni več tu gori :-)

noben več vam ne sledi :-)
odšli so na kvalitetne forume :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()
««
1290 / 1490
»»