» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1288 / 1489
»»

Rossi V ::

Patience is all you need

Dumber ::

LeQuack je izjavil:

Meanwhile in Dubai: Damian Merlak (Bitstamp etc.)
Dokaz da če trguješ s kriptom postaneš bogat.



Daj se malo izobrazi. Tip je menjalnico naredo in prodal.

PrihajaNodi ::

Ja začel je pa z BTC ji. Merlak in Kolega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

icp pod 5 je rop pri belem dnevu



ICP 3.98 :-D zdj :-D

PrihajaNodi je izjavil:

Js pricakujem en leg up 27 - 35 k. Bomo pa videli. Sem rekel da btc samo zalet jemlje.



Marca ....btc samo zaleet jemlje :-D

Spomnem se k je Nodi letel.......se je po mojih odgovorih malo postavil na ceno BTC 30-35k..........tle sva se nekako ujela takrat....razlika je da jee Nodi zoep poletel na 60 k jaz sem pa ostal na svoji predikciji,ki sem jo napovedal konec leta 30-35k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

vmes pričakujem porast za njim pa tudi padec
Konec leta 30-35k
Warkraft ima prav ce se mene vprasa v toliko da ce ne sluzite s temi vzponi in padci dejansko za kupovat bo se čas :-)

Ni mi tudi jasno Nodi od tebe....kovanec pričakuješ recimo 300k po tvojem vriskanju.....in po tvoje pri ceni 30k je konec akumulacije ?
Mal ne greš sam s sabo ,-)

Prebranac je izjavil:

https://bitcoinist.com/bitcoin-miners-d...

Verjetno korekcija....


Tebi priporočam pa da cim manj takih stvari bereš :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

potem sem prebral še eno njegovo izjavo......kaj kupujete v tem dipu?
Nodi si zeli kopirat influencerje,pa ne ve da market ni pravi......oziroma so ljudje postali pametnejši od njega



Kar se tiče kripto bom jaz iskren z vami

BTC lahko vse
Obstaja možnost da je bil 31k top( potem smo ga z ATH najebal oziroma bom takrat kalkuliral )
Verjamem v 37-38k.....to je graf ki ga vidimo trejderji-ker pa imamo vsi isti graf in imamo radi vsakodnevni kruh,vam zdele povem ,da bom zacel postopoma prodajat prej ........postopoma

tretjič.Obstaja možnost,da Blackrock dobi prvi approval z avgustom in gre kovanec na 45k-jaz v to ne verjamem
Možno pa je ....na 45k ga bo poslala novica ne Blackrock
Igrate s svojim denarjem
Ne dajem nasvetov ,ne učim,napišem kaj počnem

Nodi tebe je lahko pa sram
Poskušaš se obnašat kot 500 influencerjev,ki jih imam na profilu.....vsi po vrsti trobijo iste kozlarije samo izmenjavajo se


Kaj kupujete v tem dipu ?
Njegov stavk .........vam pokažem isti stavk od najbolj faliranega influencerja
Nodi sprijazni se,da si megla od influencerja,ki hočeš bit!
Zdj te pa mam spet dost!

PrihajaNodi ::

Namesto da se mi zahvalis bos pizdil? Dobro jutro
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Namesto da se mi zahvalis bos pizdil? Dobro jutro


Mislim,da je čas da se sprijazniš da nikoli nisi bil trejder nikoli ne boš,da nikoli nisi bil učinkovit influencer niti nikoli ne boš
V dokaz ,poglej svojo denarnico ;-) boš videl da imam prav

in pol ga prosiš za argument njegove trditve,analizo....on rece pa blackrock..........veš kaj sm sam vesel ,da si po tem k sem ti zasikal nehal srat s svojimi ichiamovimi oblački,katerih pomena sploh ne razumeš ;-)....si pač slišal in uporabil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Namesto da se mi zahvalis bos pizdil? Dobro jutro


Zahvalim za kaj ? samo warkrafta loh nafukaš k najbl pizdi tle nobenega drugega....no vsaj kukr kaže da ne........

Veš Nodi ,k se že glih hočeš it enega inflencerja,ki uporablja ljudi za svoj exit....ti js zdj neki povem,sem ravno kot ti na teh profilih,pa vidiš kako ljudje označijo take človečke......klovn....ti je znano a ne ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Veš nodi počas se boš mogel sprijaznit,da so te vsi te katere si poskušal nategnit.....prerasli....znanja nimaš ....pa lep vecer

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Namesto da se mi zahvalis bos pizdil? Dobro jutro


Mislim,da je čas da se sprijazniš da nikoli nisi bil trejder nikoli ne boš,da nikoli nisi bil učinkovit influencer niti nikoli ne boš
V dokaz ,poglej svojo denarnico ;-) boš videl da imam prav

in pol ga prosiš za argument njegove trditve,analizo....on rece pa blackrock..........veš kaj sm sam vesel ,da si po tem k sem ti zasikal nehal srat s svojimi ichiamovimi oblački,katerih pomena sploh ne razumeš ;-)....si pač slišal in uporabil


Ja, drzi. Hodlam, ne trejdam. Dokazano je da trejdarji vec izgubljate kot hodlerji. Ce pa trejdas z boti je pa druga stvar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

residual ::

A ima kdo kak price prediction za $MAV ki bo listan zdaj zjutraj na Binance... kam bo po vaše šel gor ali dol po listanju..

PacificBlue ::

Dol.
I’m out.
:3

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Namesto da se mi zahvalis bos pizdil? Dobro jutro


Mislim,da je čas da se sprijazniš da nikoli nisi bil trejder nikoli ne boš,da nikoli nisi bil učinkovit influencer niti nikoli ne boš
V dokaz ,poglej svojo denarnico ;-) boš videl da imam prav

in pol ga prosiš za argument njegove trditve,analizo....on rece pa blackrock..........veš kaj sm sam vesel ,da si po tem k sem ti zasikal nehal srat s svojimi ichiamovimi oblački,katerih pomena sploh ne razumeš ;-)....si pač slišal in uporabil


Ja, drzi. Hodlam, ne trejdam. Dokazano je da trejdarji vec izgubljate kot hodlerji. Ce pa trejdas z boti je pa druga stvar.



Ti sploh veš kaksen denar se s trejdanjem obrača v medvedku ? pojma nimaš
Ampak vsak naj dela kot zeli seveda nič narobe

PrihajaNodi ::

Poslji sliko iz dubaja ce ne pa vsaj nepremicnine
Degen gembler. Sj tud za mem coine lohk reces da se obraca en kup kesa. Vecina popusi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Poslji sliko iz dubaja ce ne pa vsaj nepremicnine
Degen gembler. Sj tud za mem coine lohk reces da se obraca en kup kesa. Vecina popusi


1.Dubaj je zadnje mesto,kjer bi kupoval nepremičnino , I prefer nature.....tud dopust tam me nikoli ni zanimal.Vidim pa da zlate kljuke nate delajo vtis.Sprijazni se ,da ti niso namenjene sploh z znanjem v kriptu ne
2.Degen gembler ?je to letelo name?nazadnje si komentiral Warkraftu naj si prebere pravila foruma in žaljenje ga krši.Zate očitno to po tvoje zgleda ne velja .......si sel torej zopet sam proti svojim izjavam ? :-)
3.Tale gembler je zaslužil toliko,da mu ni treba več v službo,kar zate ne velja
4.O zgubljanju v kripto ne bova .Za svoje predikcije nimaš nobene razlage se vidi,da znanja ni
5.Ko ljudi pumpaš pri 45k navzdol,da gre samo za manjšo korekcijo in to počneš pri 40k,pri 35k.....je logično,da izmed 500 podanih tvojih objav,da enkrat boš zadel....torej pri 16k in potem bi rad hvalo.Če je kdo dejansko te poslušal in kupoval pri tvojih 40k si zaslužiš prej močno zaušnico.Kot sem pa že napisal si je pa sam kriv vsak in če sploh kdo tvojim bedarijam naseda
Zdj je pa čas ,da začneš vpit BTC .....80k !!!!! al pa mogoče 200kkkkkkkk ;-)

Rossi V ::

na trgu vlada nesigurnost......where we will go? to 37k or 20-22k .........tik tok tik tok

wilbur ::

Izgleda da se čaka na odločitve SEC-a.
Predvidevam, da Blackrock ni nek Kekec in ve več kot kaže, vprašanje če niso v navezi z SEC. Mislim, da se bo najprej SEC odločil nek red in pravila naredit na kripto trgu, potem se bo pa dovolilo institucijam vstopit na trg, nato pa pridejo Nodijeve trditve v upoštev. Kdaj pa bo to pa dvomim, da bo tako hitro, kako leto verjetno, lahko manj, če so že prej se na to pripravljali, kar je zelo verjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wilbur ()

PrihajaNodi ::

Samo kupujete in držite. Puste čenče Rosi in Warkraft.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samo kupujete in držite. Puste čenče Rosi in Warkraft.




Ce se dobr spomnem si par dni nazaj trdil da je faze akumulacije konec


Jao jao klovn

PrihajaNodi ::

Akumulacije institucij! zdj retail pride
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wilbur ::

Ne bo retail, ta je v strahu in čaka.

Kripto ::

Vsak strah enkrat popusti, ko se pravi dogodki poklopijo.Velikokrat, ko se najmanj pričakuje.

Money is mindset!

residual ::

PacificBlue je izjavil:

Dol.


Si imel prav... prav razocaran tudi nad stake-ajem na bimancah... upam da kaj zraste v bodoce.

PrihajaNodi ::

residual je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Dol.


Si imel prav... prav razocaran tudi nad stake-ajem na bimancah... upam da kaj zraste v bodoce.


Sigurno. 40-47 k pol pa sky is the limit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Uskladitev inflacije z 2-odstotnim ciljem Feda bo dolg proces, je opozoril Powell. "Ne vidim, da bi se letos ali naslednje leto vrnili na 2 % [glede osnovne inflacije]," je dejal Powell in dodal, da vidi, da ZDA vztrajno napredujejo pri skupni inflaciji, vendar ta osnovna inflacija - ki odpravlja hrano in stroški energije--je počasnejši. "Vidim, da pridemo tja leto zatem."

To pomeni 2025.

Glede na to napoved je malo verjetno, da bo Fed kmalu znižal obrestne mere. "Omejujoči bomo, dokler bo potrebno," je dejal Powell. "Če se inflacija močno znižuje in smo prepričani, da je na poti do 2%, bi bila to drugačna situacija - začeli bi razmišljati o rahljanju politike, vendar smo daleč od tega."

Lennzi ::

Prebranac je izjavil:

Uskladitev inflacije z 2-odstotnim ciljem Feda bo dolg proces, je opozoril Powell. "Ne vidim, da bi se letos ali naslednje leto vrnili na 2 % [glede osnovne inflacije]," je dejal Powell in dodal, da vidi, da ZDA vztrajno napredujejo pri skupni inflaciji, vendar ta osnovna inflacija - ki odpravlja hrano in stroški energije--je počasnejši. "Vidim, da pridemo tja leto zatem."

To pomeni 2025.

Glede na to napoved je malo verjetno, da bo Fed kmalu znižal obrestne mere. "Omejujoči bomo, dokler bo potrebno," je dejal Powell. "Če se inflacija močno znižuje in smo prepričani, da je na poti do 2%, bi bila to drugačna situacija - začeli bi razmišljati o rahljanju politike, vendar smo daleč od tega."


Nodi, znalac kot si...
Obstajajo grafi, kaj se je zgodilo v preteklosti, ko je Fed po zviševanju obrestnih mer, le te začel nižati.
Dokler bo Fed višal oziroma bo ostajal na teh obrestnih merah se nam ni za bati.
Ko začne spuščati, vedno sledi padec trgov.
Če že trolaš, trolaj na nivoju Seniorja.

Senior Dev ::

Če dovolj dolgo hodlaš kripto, greš v penzijo. Ko boste dopolnili sladkih 40 let delovne dobe, se spomnite mojih besed. HODL!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Ajki ::

https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Prebranac ::

Gdor trguje z boti zmaga. Sicer pa vedno pušne. Praf vidi se kako boti napihujejo trgovanje. Simultane orkestrirane pumpice coinof. Da se ta retail oberejo.

PrihajaNodi ::

To govoriš že od 15k naprej. Kot ena raca si ki gaga stalno isto. Meni se je pa samo par folka zahvalilo ko sem rekel da na kupuje v dnu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

To govoriš že od 15k naprej. Kot ena raca si ki gaga stalno isto. Meni se je pa samo par folka zahvalilo ko sem rekel da na kupuje v dnu.


Focen si stisni. Kaki poden dosegli? Povedal sem ti, da merlakovih 10 do 12 k se nismo videli.

Zajahaj jebeno dirigirano pumpico, ce si tako pameten. Jaz se ne bom vec napizdil in ti verjel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Jaaaa ssej enkrat jih bomo, pa meteorit tud!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alien123 ::

Prebranac je izjavil:

Gdor trguje z boti zmaga. Sicer pa vedno pušne. Praf vidi se kako boti napihujejo trgovanje. Simultane orkestrirane pumpice coinof. Da se ta retail oberejo.


Zakaj bi sploh trejdal sam, ko imaš bot? Isto, ko sem bil v shitcoinih sem mel bote. Najbolj na izi način dobit denar

globoko grlo ::

Aha, mislim, da je zdejle cajt, da napišete en tak kjut tut za tele trade bote :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Kripto ::

Indikatorji za bitcoin kažejo zelo zelo lepo situacijo za konkreten premik navzgor. Eksplozija v zeleno, zelo velika verjetnost.

Money is mindset!

Rand0m ::

A je že kdo od vas pogledal Unibot? Oz kakšno mnenje?
Meni se zdi precej dober ker je kar znotraj appa telegram. Kar za določene kar cool skrbi pa me za privatne ključe.

Majo tudo coin ki je "nov". https://coinmarketcap.com/currencies/un...

Prebranac ::

Rand0m je izjavil:

A je že kdo od vas pogledal Unibot? Oz kakšno mnenje?
Meni se zdi precej dober ker je kar znotraj appa telegram. Kar za določene kar cool skrbi pa me za privatne ključe.

Majo tudo coin ki je "nov". https://coinmarketcap.com/currencies/un...


To je trgovanje z bote?

Kripto je izjavil:

Indikatorji za bitcoin kažejo zelo zelo lepo situacijo za konkreten premik navzgor. Eksplozija v zeleno, zelo velika verjetnost.


A to so bote povedale? Verjamemo cesar zelimo verjamete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Rand0m je izjavil:

A je že kdo od vas pogledal Unibot? Oz kakšno mnenje?
Meni se zdi precej dober ker je kar znotraj appa telegram. Kar za določene kar cool skrbi pa me za privatne ključe.

Majo tudo coin ki je "nov". https://coinmarketcap.com/currencies/un...


To je trgovanje z bote?

Kripto je izjavil:

Indikatorji za bitcoin kažejo zelo zelo lepo situacijo za konkreten premik navzgor. Eksplozija v zeleno, zelo velika verjetnost.


A to so bote povedale? Verjamemo cesar zelimo verjamete.


Verjemi kar želiš. Vse je stvar kaj je bolj verjetno in kaj je manj verjetno... Indikatorji za bitcoin kažejo na ZELO lepo situacijo za konkreten premik navzgor. Zelo velika verjetnost!

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

PrihajaNodi ::

Ja, 60 k racunam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rand0m ::

Prebranac je izjavil:


To je trgovanje z bote?



ne znotraj aplikacije telegram maš "borzo" vibistvu je link iz telegrama na uniswap

Prebranac ::

Katstrofa pubeci...boti delajo na puno. Raje na Lenti pijemo ko gledamo vabo za ribice. Kaki faktorji in ma 20 150 200. Ko bot pravi padne bo rdeč dildo na grafe.

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja začel je pa z BTC ji. Merlak in Kolega.


Z rudarjenjem ja. Potem sta pa ustvarila menjalnico. Trguje pa z vsem drugim, s kriptom redko.

deco16 ::

Govoriš eno, delaš drugo, znano? :)

matic492 ::

Kaj boš delal z miljoni v kripto, če imaš mnpr. 50 miljonv na lagerju je par procentov "mainstream" letnega dohodka na tak kapital čisto dovolj in bolj zanesljivo kot pa neko gemblanje z kripto, kjer si itak prevelik whale in zjebeš cel market, če hočeš prodat.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Kripto ::

Samo potrpežljivo, val optimizma lepo raste. Indikatorji za bitcoin nakazujejo v preskok na višje nivoje. Zelo velika verjetnost!

Money is mindset!

hunterslo ::

Kupil 15 miljard PEPE 2.0 Kar bo pa bo....

Prebranac ::

hunterslo je izjavil:

Kupil 15 miljard PEPE 2.0 Kar bo pa bo....


Si ze miljarder ko pride do 1 dolara:)):))

Kripto je izjavil:

Samo potrpežljivo, val optimizma lepo raste. Indikatorji za bitcoin nakazujejo v preskok na višje nivoje. Zelo velika verjetnost!


Pobozne zelje. Ka ti to dela fglavi? Pridi na lenti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PacificBlue ::

Bartova glavica..now you see it
I’m out.
:3
««
1288 / 1489
»»