» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1287 / 1489
»»

Kripto ::

delavec44 je izjavil:

BTC ne bo nikoli več na ATH. Inflacija gor ali dol.


Kaj ima ATH veze z inflacijo? Ne razumeš bistva.

Money is mindset!

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

delavec44 je izjavil:

BTC ne bo nikoli več na ATH. Inflacija gor ali dol.


Kaj ima ATH veze z inflacijo? Ne razumeš bistva.



Vse in nic

V osnovi pa je tako ce nam jutri vsem dodajo k placam v eur 3 nule koliko mislis da bo v eur kmalu cena bitcoina.... Verjetno 3 nule zraven

Ce bo minimalna placa recimo 30k bo verjetno btc tezko 30k eur ampak bo doooosti vec in bo nominalno ath
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

delavec44 je izjavil:

BTC ne bo nikoli več na ATH. Inflacija gor ali dol.


Kaj ima ATH veze z inflacijo? Ne razumeš bistva.



Vse in nic

V osnovi pa je tako ce nam jutri vsem dodajo k placam v eur 3 nule koliko mislis da bo v eur kmalu cena bitcoina.... Verjetno 3 nule zraven

Ce bo minimalna placa recimo 30k bo verjetno btc tezko 30k eur ampak bo doooosti vec in bo nominalno ath


Doseganje ATH je stvar sentimenta na marketu. Toliko kot znaša inflacija (pa ne tista uradna) toliko ni noben dobil višje plače. Če pa že je to neka manjšina, ki praktično nima nobenega vpliva na ceno bitcoina. Ja se strinjam, če bi dobil vsak tri nule zraven...ampak noben ni dobil tri nule zraven.
Tako, da ostajam pri tem da je doseganje ATH posledica sentimenta na marketu v določenem obdobju.

Money is mindset!

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

delavec44 je izjavil:

BTC ne bo nikoli več na ATH. Inflacija gor ali dol.


Kaj ima ATH veze z inflacijo? Ne razumeš bistva.



Vse in nic

V osnovi pa je tako ce nam jutri vsem dodajo k placam v eur 3 nule koliko mislis da bo v eur kmalu cena bitcoina.... Verjetno 3 nule zraven

Ce bo minimalna placa recimo 30k bo verjetno btc tezko 30k eur ampak bo doooosti vec in bo nominalno ath


Doseganje ATH je stvar sentimenta na marketu. Toliko kot znaša inflacija (pa ne tista uradna) toliko ni noben dobil višje plače. Če pa že je to neka manjšina, ki praktično nima nobenega vpliva na ceno bitcoina. Ja se strinjam, če bi dobil vsak tri nule zraven...ampak noben ni dobil tri nule zraven.
Tako, da ostajam pri tem da je doseganje ATH posledica sentimenta na marketu v določenem obdobju.


Poglej kot ti pravim... vse je stvar inflacije.. sentiment ja, je tudi, ampak eventually (če ne propade) bo BTC pač preko 100k... v številkah... zdaj kaj boš pa takrat dobil za 100k, 1 kavico? kišto piva? 1 avto? stanovanje? je pa stvar inflacije...

Ampak tako kot je usojeno da (če ne porežejo nul) bova ti in jaz nekoč mela plačo v 5 itd... mestnih cifrah, tako je usojeno da bo BTC (in druge zadeve nekatere) šle v vrednosti in dodale 1, 2, x nulo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Senior Dev ::

Stvar je taka da na koncu rabiš v piramidi pod sabo ogromno ljudi če želiš obogateti. Če ne bodo spodaj vplačevali v Bitcoin, lahko mi vsi hodlamo v nedogled in odidemo v penzijo s 40 leti delovne dobe, kar je velik osebni poraz za vsakogar. Spodaj mora priti velika množica v upanju na visoke donose in takrat moraš ti izplačevati Bitcoin. Tako preprosto...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Ko prebije bitcoin 33k USD kar se lahko zgodi že ta teden gre gladko proti 40k potem pa bomo zelo verjetno videli nekaj drame v rangu 43-47k USD dokler se ne potrdi močan bull trend.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Ko prebije bitcoin 33k USD kar se lahko zgodi že ta teden gre gladko proti 40k potem pa bomo zelo verjetno videli nekaj drame v rangu 43-47k USD dokler se ne potrdi močan bull trend.


Tam v Avgustu moznost 60 k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sumi666 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ko prebije bitcoin 33k USD kar se lahko zgodi že ta teden gre gladko proti 40k potem pa bomo zelo verjetno videli nekaj drame v rangu 43-47k USD dokler se ne potrdi močan bull trend.


Tam v Avgustu moznost 60 k.


Avgusta ja sam katerem drugo leto...

Rossi V ::

rdnt

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ko prebije bitcoin 33k USD kar se lahko zgodi že ta teden gre gladko proti 40k potem pa bomo zelo verjetno videli nekaj drame v rangu 43-47k USD dokler se ne potrdi močan bull trend.


Tam v Avgustu moznost 60 k.


Bolj verjetno, da letos v septembru proti 65k potem pa do konca leta proti 110k USD. Bomo videli kakšen momentum bosta dala BlackRock in Fidelity Investments (lansiranje ETF-a na bitcoinu).

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Letos. 60 k je malo za btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

rdnt


retest

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

rdnt


retest



fly 0.36

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

IgorCardanof ::

mam filing, da bo balon morda hitreje tu, kot smo si mislili. Če bodo institucije dobro pumpale Bitcoin (kot so sedaj nakazali z vsemi temi ETFji in EDX exchangeom), bo hitro prišel tudi retail.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Aave pumpa
I’m out.
:3

Lennzi ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ko prebije bitcoin 33k USD kar se lahko zgodi že ta teden gre gladko proti 40k potem pa bomo zelo verjetno videli nekaj drame v rangu 43-47k USD dokler se ne potrdi močan bull trend.


Tam v Avgustu moznost 60 k.


Bolj verjetno, da letos v septembru proti 65k potem pa do konca leta proti 110k USD. Bomo videli kakšen momentum bosta dala BlackRock in Fidelity Investments (lansiranje ETF-a na bitcoinu).

Letos BTC ne bo prebil 50k

PrihajaNodi ::

60-70 k letos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Zadnje čase veliko pozitivnih novic za $btc..ne bi bil presenecen ce vidimo nov ath se letos
I’m out.
:3

Kripto ::

Ko bo strah popolnoma popustil...bo sledil optimizem, FOMO in močan momentum za bitcoin.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Ja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

In potem boš imel skor x2 keša če pravočasno prodaš in boš še naprej reven kot cerkvena miš.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Tiho bodi ti negativist. Icp na 400 pa roka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alien123 ::

Senior Dev je izjavil:

In potem boš imel skor x2 keša če pravočasno prodaš in boš še naprej reven kot cerkvena miš.


Zato pa se da 100k€ na 2x. Go big or go home

trancer01 ::

Sami hazarderji na tem forumu.:))

PrihajaNodi ::

Alien123 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

In potem boš imel skor x2 keša če pravočasno prodaš in boš še naprej reven kot cerkvena miš.


Zato pa se da 100k€ na 2x. Go big or go home

+1! 100 k bols k pa da ti na banki visi pa ti jih inflacija poje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Sicer pa kaj je 100 jurjev. To je tko k vcash 10k mark
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

60-70 k letos



Imaš ti kaksno razlago na čem sloni tvoja optimistična napoved ?ali je to kar nekaj kar se je zgodilo v tvoji glavi al je nekaj da probaš napumpat ljudi za svoj exit?

zanima me s čim lahko to svojo napoved podpreš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Blackrock pa institucije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Blackrock je trenutno samo novica,ki bo izzvenela.Možnosti ima 50.50
Blackrock je oddal 575 prošenj in izgubil samo eno.SEC je prejel 33 prošenj in ni odobril niti ene.
Verjamem da enkrat tudi Bitcoin ETF bo cez eno leto ali pa 10-Blackrock ima veliko možnosti,ker.......vse prošnje so bile odbite z istim odgovorom in Blackrock ne bi zgubljal časa ,če ne bi mislil da je našel odgovor za težnje SECa-mene ta odgovor sicer ni prepričal,lahko se motim
Ne mislim pa da ga bodo odobrili zlepa,prvi rok je avgusta...ko bo sec podaljšal....recimo po mojem mnenju da bo
ko novica izzveni pokaže market svoje care,gre nazaj v svoje smernice ( to pomeni novica izgubi pomen -pull back )


To ni nasvet samo moje mnenje

Mato989 ::

Point je da blackrock ni kr en

Ampak sec bo kmalu imel veliko tezav ker je gary neumen oportunist in lolek
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rossi V ::

Moje razmišljanje 10 dni nazaj
O velikem likvidnostnem bazenu ,ki je bil delno napolnjen in upal sem ,da vidim dvig proti višjim likvidnostnim bazenom v območju 28k in več.BTC je bil na kratko stisnjen,zavladala je panika prodajalcev in jim dala ponovno krvavo lekcijo.Naučila jih je naj ponovno razmislijo o prihodnjih odločitvah in ostanejo objektivni namesto čustveni.Opozarjam vas,da ne prodajate v paniki,medtem ko BTC tedensko odskoči na EMA50,kaj se je zgodilo?
Ravno nasprotno od tega,kar so mislili prodajalci,krvava črpalka,ki je za seboj pustila paniko prodajalcev in masaker kratke hlače
Ljudje ne razmišljajo ,mislili so da bo trg pade na nič l ( SEC FUD ),samo en teden kasneje so tisti,ki so kupovali pri 25 k leteli v zeleno svečo cca 30k.Obratna psihologija in strategija,ki jo oblikovalci trga radi uporabljajo,da vas še bolj zmedejo
Trenutno vlada močen stisk,ki traja že več kot teden.Ste opazili popolno korelacijo med BTC in EMA50 v časovnem okviru 1h?Od začetka dviga s 25k se je BTC vvsako uro vedno zaprl nad EMA50:Nekaj kar ne smete prezreti .
Kar zadeva BTC,bi rad videl kakršnokoli zaprtje nad 30.100,zakaj ?
Če pomanjšate grafikon,lahko jasno vidite,da je BTC tedensko presegel WMA200,najvišji indikator visoke stopnje,ki ga običajno ne bi smeli prebiti na medvedjem trgu kot nekateri trdite,pa se je..Nekaj kar nakazuje na ogromno moč BTC.Zato bi rad videl tedensko zaprtje nad 30.100.V primeru izgube WMA200 vidim EMA50 kot naslednjo tarčo,vendar vrednost ostaja navzgor,kljub popravku proti EMA50

Likvidnost : BTC je zgrabil veliko likvidnosti v območju okoli 30k,vendar je več kot dovolj,da gre proti 34k,potem pa ni več veliko za zagrabit.Upravljalci trga morda BTC pošljejo naravnost v konsolidacijski razpon,da zberejo več likvidnosti v območju 34k.Zadnji dvig proti 37-38 k pa bo lažni dvig,ki bo nukleiral pod 30k...to je moja slika

Povzetek: sem zelo optimističen glede BTC,iščem tedensko zaprtje nad WMA200 ( 31.100 ),mislim,da lahko vidimo eno-dve stopnji dviga,dokler ne dosežemo 37-38k
Bom pa previden,če BTC izgubi WMA200,ni izključeno da bi trg lahko vsak dan znova testiral EMA50
Moji cilji ostajajo nespremenjeni

To niso nasveti,tako kot pišem vam po tem se ravnam tudi sam.

Mato989 je izjavil:

Point je da blackrock ni kr en

Ampak sec bo kmalu imel veliko tezav ker je gary neumen oportunist in lolek


Ne Blackrock ni kr en.Imajo toliko denarja da pokupijo celoten kripto market.Denar imajo pa z razlogom in verjem mi,da vaših kripto kovancev po napumpanih cenah ne bodo kupovali

Če so trejderji pred vami 300 km naprej,so oni pred trejderji 300000000 km naprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Jap, mogoce dumnpenjo da bodo poceni kupoval pol pa do 100 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Kripto pomlad se je začela...za bitcoin.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

PrihajaNodi ::

Akumulacije je konec. 200 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

akumulacija altov se kar se mene tiče še zacela ni

sumi666 ::

PrihajaNodi vsak dan 3 napovedi za ceno btc rukne... Se jih bo v 1 mesecu nabralo 100 pol bo pa 1 slučajno zadel bo pa spet govoru sem vam rekel, sem napovedal.... ???

Rossi V ::

Bo reku ......a ste kupval k sm vam rekel?

Vas pumpa60k,300k
Pol k pa zgine s goruma za neki cajta pa pomoje pomen da je prodal
Pa seveda vam pozabil povedat hahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

mr_chai ::

aKuMuLaCiJa!

accu accu accu

kumi kumi kumi

matr vse kar vpišem v coinmarketcap search že obstaja! ACU, KUMI, NODI..ma pjt no v rit!

PrihajaNodi ::

Zdj se kurcite tukej hvala pa ni noben rekel ko sem vam rekel da se kupi!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Kakšna hvala... dokler je BTC 3Xk je vsakršna hvala lolz.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdj se kurcite tukej hvala pa ni noben rekel ko sem vam rekel da se kupi!


To govoriš ti ze od 55k navzdol....faza akumulacije ;-)

PrihajaNodi ::

Ja glej, ce ne bos potrpel pa drzal ne bos nic imel!! Diamond hands. Btc itak se minimalno x2 alti pa x10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja glej, ce ne bos potrpel pa drzal ne bos nic imel!! Diamond hands. Btc itak se minimalno x2 alti pa x10


Dokler ne bo bitcoin minimalno x2.5 bodo znani alti trpeli, ker bo šlo večinoma v bitcoin. Še posebej ob korekcijah bitcoina na poti do novega ATH jih bo vsakič precej zbijalo dol. Ko bo bitcoin dosegel nov ATH ali vsaj stari ATH se bo začelo za alte 9-12x. Zelo velika verjetnost, ker s tem, ko bo bitcoin pumpnil bo prišel velik val optimizma! Ostalo bo naredil sentiment, FOMO...ki bo dal močan momentum!

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

PrihajaNodi ::

Fomo je tu. Kaj blebetas? Jaz sem zelo optimisticen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fomo je tu. Kaj blebetas? Jaz sem zelo optimisticen



Kje vidiš FOMO? Vprašanje ja zate kaj ti blebetaš? MC je komaj čez 1T. Volumen majhen. Sem tudi jaz optimističen, ampak bo še nekaj vode preteklo naslednjem v mesecu, dveh...- Ostajam v stiku z realnostjo, čakam testiranja in potrditve nivojev...

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

PacificBlue ::

Alti pa tam, ko lani konec leta:)

No ne vsi, če ste kupovali $Pendle decembra imate zdaj že x15
I’m out.
:3

LeQuack ::

Meanwhile in Dubai: Damian Merlak (Bitstamp etc.)
Dokaz da če trguješ s kriptom postaneš bogat.

Quack !

Siso ::

fakin luzers

Siso ::


fakin winners

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

PrihajaNodi ::

Ze pumpa v alte
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

I’m out.
:3
««
1287 / 1489
»»