» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1284 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Racunam 60 k. Blackrock je totalno notr
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Racunam 60 k. Blackrock je totalno notr


Trenutno si raje namazi anus, ker bos dobil barta.

Prebranac ::

Prosim zgini z foruma in prosim ne napizduj pubecof.

Prebranac ::

V kolikor te vidim v evroparke te fsečem da boš videl bogeca.

PacificBlue ::

4chan hot#1 @dextools
I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

4chan hot#1 @dextools


Ali če sploh gdaj prideš na vrsto pri orderu. Uniswap bull trap in visoki feeji. Za 50 dolarof se ne izplače.

PacificBlue ::

4chan is 100% community owned. No devs will dump on you. Liquidity burned and cannot be withdrawn forever, ownership renounced and is not owned by anyone. All jeets already out. Please please use low slippage in buying to stay away from bots use 0.2 to 1% slippage.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

60k incoming. Faza akumulacije koncana
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

60k incoming. Faza akumulacije koncana


Daj spokaj kloven. Akomuliraj raje pamet.

PrihajaNodi ::

Bitcoin spot ETF on nasdaq. 80 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ajki ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bitcoin spot ETF on nasdaq. 80 k


Mene bolj skrbi, da bo na začetku massive short ker Blackrock bi želel ceneje kupovat :)
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

i53470 ::

Ajki je izjavil:

i53470 je izjavil:

Sem nov v kriptu in me zanima ali lahko neko denarnico, ki jo že imam na telefonu naložim tudi na laptop?

Samo vprašam, da ne bilo karkoli narobe. Sem googlal za konkretno denarnico, pa nič konkretnega ne najdem glede access on multiple devices.


PREPIŠI PRIVATE KEY ne shranjuj na telefonu ne prenašaj digitalno ... in čim prej kupi nek hardware wallet.

Hvala za nasvet. Ali lahko potem uporabljam kriptodenarnico na več napravah?

energetik ::

O kateri denarnici to govoriš?

Ja, isti seed lahko uporabiš na neomejeno napravah, lahko tudi na različnih denarnicah, če imajo isti derivation path.
vires in numeris

PrihajaNodi ::

Fantje tole gre cez 100 k zdj ko institucije pridejo v kripto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ajki ::

i53470 je izjavil:

Ajki je izjavil:

i53470 je izjavil:

Sem nov v kriptu in me zanima ali lahko neko denarnico, ki jo že imam na telefonu naložim tudi na laptop?

Samo vprašam, da ne bilo karkoli narobe. Sem googlal za konkretno denarnico, pa nič konkretnega ne najdem glede access on multiple devices.


PREPIŠI PRIVATE KEY ne shranjuj na telefonu ne prenašaj digitalno ... in čim prej kupi nek hardware wallet.

Hvala za nasvet. Ali lahko potem uporabljam kriptodenarnico na več napravah?


Ja ampak seed NIKOLI ne vpisuj nikamor online ... edino kjer seed lahko vpišeš je direktno na hardware wallet vmesniku.

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje tole gre cez 100 k zdj ko institucije pridejo v kripto.


Upam da ne pred 2025 ... preveč fiata še prihaja in raje DCAjam na nižjih vstopnih točkah.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ajki ()

Alien123 ::

Ajki je izjavil:

i53470 je izjavil:

Ajki je izjavil:

i53470 je izjavil:

Sem nov v kriptu in me zanima ali lahko neko denarnico, ki jo že imam na telefonu naložim tudi na laptop?

Samo vprašam, da ne bilo karkoli narobe. Sem googlal za konkretno denarnico, pa nič konkretnega ne najdem glede access on multiple devices.


PREPIŠI PRIVATE KEY ne shranjuj na telefonu ne prenašaj digitalno ... in čim prej kupi nek hardware wallet.

Hvala za nasvet. Ali lahko potem uporabljam kriptodenarnico na več napravah?


Ja ampak seed NIKOLI ne vpisuj nikamor online ... edino kjer seed lahko vpišeš je direktno na hardware wallet vmesniku.

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje tole gre cez 100 k zdj ko institucije pridejo v kripto.


Upam da ne pred 2025 ... preveč fiata še prihaja in raje DCAjam na nižjih vstopnih točkah.


Točno tako. Bolj pada, bolj sem srečen.

Prebranac ::

BlackRock napovedal ustanovitev ETF-sklada
V petek so se sicer kriptovalute malce prebudile, potem ko je BlackRock, največji upravljavec premoženja na svetu, napovedal, da bo v ZDA lansiral svoj prvi ETF-sklad na spot ceno bitcoina. Spomnimo, da je oktobra 2021 družba ProShares ponudila sploh prvi ETF na bitcoin (z oznako BITO), ki je v prvem tednu privabil milijardo kapitala, kar ni uspelo nobenemu ETF-skladu prej. Njegova cena je bila ob evforičnem začetku nad 40 dolarjev, trenutno pa je skoraj 65 odstotkov nižje.

https://fortune.com/2023/06/15/economy-...

Deutsche Bank je prav ta teden izdalo porocilo o 100% verjetni recesiji nekje oktobra oz. jeseni. Indikatorjev je prevec in tudi ostale banke svarijo o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Senior Dev ::

Zlato pravilo kripto investiranja:
Investiraj samo denar, ki si ga pripravljen izgubiti!

Če ne gre po načrtih pa tole pravilo, ki prepreči da bi izgubil denar v kriptu:
Dokler ne prodaš ne izgubiš!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DarwiN ::

Pozabil si še:

Izgubiš lahko le 100% svoje investicije, medtem ko lahko zaslužiš tudi 5000% in več!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Senior Dev ::

Če imaš pravo kripto mentaliteto, dajansko ne moreš izgubiti denarja. Imaš pa na drugi strani možnost za x100, x1000 ali več.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Vanquish ::

Prebranac je izjavil:


Deutsche Bank je prav ta teden izdalo porocilo o 100% verjetni recesiji nekje oktobra oz. jeseni. Indikatorjev je prevec in tudi ostale banke svarijo o tem.


100% verjetna? :D

Prebranac ::

Vanquish je izjavil:

Prebranac je izjavil:


Deutsche Bank je prav ta teden izdalo porocilo o 100% verjetni recesiji nekje oktobra oz. jeseni. Indikatorjev je prevec in tudi ostale banke svarijo o tem.


100% verjetna? :D


Nea vem jaz. Verjamem fsaj deutsche bank ima po kapitalizaciji veliki delez v evrope.

link_up ::

morda celo obstaja beseda za taksno verjetnost? :P
In and Out

uvodV?? ::

Ste šele zdaj opazili, da ima fant težave s slovnico?

PrihajaNodi ::

Ja, nedolgo nazaj ga je kap zadela pri obiranju češenj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Bogdaj, dame in gospodje, dolgo me ni bilo tukaj.
Kaj bo z Binancem, ga še uporabljate? Bo zmagal na sojenju?

Kripto mesi ::

Binance bo propadel. Če ne danes pa jutri zagotovo. Takoj za njim pa gre BTC na 3k. To mi je Warkraft povedal na ZS.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Binance bo propadel. Če ne danes pa jutri zagotovo. Takoj za njim pa gre BTC na 3k. To mi je Warkraft povedal na ZS.


Meni pa ni nič rekel. Čudno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Si kaj pomislil, če ti je povedal resnico? Kdo ve, vse je mogoče.

Na https://si.bloombergadria.com/financni-... piše:
- Največja kriptomenjalnica se je v ZDA izognila zamrznitvi sredstev
- Nizozemski trg zapušča, ker ni pridobila licence centralne banke
- Stranke bodo po 17. juniju lahko le še umaknila sredstva z računov

Pizda...

O USB ključih za kripte nimam pojma. Imata lahko dva binance uporabnika svoje stvari na enem ključu ali samo vsak na svojem?

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Najbolj verjamem Warkraftu, takoj za tem pa Senior Devu. To sta dve najbolj zaupanja vredni osebi v tej temi. Dam roko tiča v ogenj za njiju.

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Naučite me, kako funkcionirajo usb ključi za akripte, kaj so razlike med modeli in vse drugo o temu.

jedateruk ::

je Ledger Nano S pro dovolj dober in združljiv z vsemi kripto menjalnicami?

energetik ::

jedateruk je izjavil:

je Ledger Nano S pro dovolj dober in združljiv z vsemi kripto menjalnicami?
Nism ziher ali trolaš ali ne.
Kaj naj bi to pomenilo, da so "združljive" s kripto menjalnicami? Iz vsake menjalnice lahko pošlješ kripto na katerikoli ustrezen kripto naslov, ki ga imaš lahko v katerikoli lastni denarnici, če je to hardware, softfware ali papirnata denarnica.

jedateruk je izjavil:

O USB ključih za kripte nimam pojma. Imata lahko dva binance uporabnika svoje stvari na enem ključu ali samo vsak na svojem?
Binance ima od vseh uporabnikov kriptote na njihovih lastnih cold walletih. Tisto kar ti vidiš na appu, so zgolj cifre, koliko ti pripada. Ali je vse tisto res na skupnem cold walletu in te čaka, lahko pa samo ugibaš. Precej verjetno se velik del tistega vlaga ali posoja naprej... Zato je odličen občutek, ko enkrat vse preneseš na svoj cold wallet in veš, da si zgolj ti lastnik svojih sredstev in jih imaš vsak trenutek ne glede na dogajanje na voljo. Podoben občutek je le še, ko držiš v roki zlato ploščico.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Prebranac ::

Kripto mesi je izjavil:

Najbolj verjamem Warkraftu, takoj za tem pa Senior Devu. To sta dve najbolj zaupanja vredni osebi v tej temi. Dam roko tiča v ogenj za njiju.


Jas pa najbolj Merlake. Se bo padnil btc preden fstane ko fenix.

https://www.finance.si/9014295/Kitajska...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Jerry000 ::

Pubeci, a je zakonodaja še vedno ista ali je prišel kaj na plan tisti predlog zakona ki so ga predstavili 1-2 leti nazaj? Kako je kaj s tem?

Kripto mesi ::

Merlak je v videu rekel, da gre btc na 8 jurjof potem pa gor. Je pa res bil takrat zadet kot mamba, mogoče se je zmotil. Kdo bi vedel?

Ni bilo sprememb v zakonodaji.

Zgodovina sprememb…

uvodV?? ::

Jerry000 je izjavil:

Pubeci, a je zakonodaja še vedno ista ali je prišel kaj na plan tisti predlog zakona ki so ga predstavili 1-2 leti nazaj? Kako je kaj s tem?

Pozen si fant. Že tri leta prodajaš tele tvoje kovance.

Kripto mesi ::

uvodV?? je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pubeci, a je zakonodaja še vedno ista ali je prišel kaj na plan tisti predlog zakona ki so ga predstavili 1-2 leti nazaj? Kako je kaj s tem?

Pozen si fant. Že tri leta prodajaš tele tvoje kovance.

zdaj zdaj bo kupil nepremičnino, samo še kripto proda je nazadnje pisal :)) med tem pa kripto dol, nepremičnine pa gor

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Ne vem, če se sploh splača kupit usb wallet. Ker če bodo cene kriptov padle po propadu Binanca, je bolje, da se vse proda in denar pošlje na banko.

Kripto mesi ::

Ne splača se, najprej propade binance, potem kripto, za tem pa še slo-tech. Vse ima svoj konec.

energetik ::

jedateruk je izjavil:

Ne vem, če se sploh splača kupit usb wallet. Ker če bodo cene kriptov padle po propadu Binanca, je bolje, da se vse proda in denar pošlje na banko.
No, zdaj vidim, da je trolanje...
vires in numeris

Kripto mesi ::

energetik je izjavil:

jedateruk je izjavil:

Ne vem, če se sploh splača kupit usb wallet. Ker če bodo cene kriptov padle po propadu Binanca, je bolje, da se vse proda in denar pošlje na banko.
No, zdaj vidim, da je trolanje...

v bistvu ni, samo tako zelo neumen je

Prebranac ::

Danes pa klaverna podoba btcja. Nizki volumeni. 8 milijonov daily trejdinga za 26k. Ko pa je bila 25 milijonof za 24,5 k. Padne danes prej ali slej ker roboti delajo obratno.

PrihajaNodi ::

Robot bo naredu obratno kt ti pises!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Robot bo naredu obratno kt ti pises!


Ali je spektakularne icp dosegel ath knedelj?

Rossi V ::

a sta?

kokic mi je zmanjkal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Robot bo naredu obratno kt ti pises!


Ali je spektakularne icp dosegel ath knedelj?

Preberi si pravila foruma. Zaljenje ne spada sem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

ok grem pect drugo rundo

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

ok grem pect drugo rundo


Trebalo bi mi malo cookies.

Jerry000 ::

uvodV?? je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pubeci, a je zakonodaja še vedno ista ali je prišel kaj na plan tisti predlog zakona ki so ga predstavili 1-2 leti nazaj? Kako je kaj s tem?

Pozen si fant. Že tri leta prodajaš tele tvoje kovance.

Nisem pozen. Nisem niti vprašal ali sem pozen ali ne, vprašanje je bilo drugo

Kripto mesi je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pubeci, a je zakonodaja še vedno ista ali je prišel kaj na plan tisti predlog zakona ki so ga predstavili 1-2 leti nazaj? Kako je kaj s tem?

Pozen si fant. Že tri leta prodajaš tele tvoje kovance.

zdaj zdaj bo kupil nepremičnino, samo še kripto proda je nazadnje pisal :)) med tem pa kripto dol, nepremičnine pa gor

Nepremičnino bom kupil takrat ko bom želel. Imam osebne razloge zakaj se to ni zgodilo. Ne skrbi, raje se drži in odgovori na moje vprašanje, bo bolj koristno kot tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()
««
1284 / 1489
»»