» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1263 / 1490
»»

redtech ::

BTC

Tukaj se lepo vidi, kdaj je BTC zrel za short.

Zlato
Average AISC and quarter-on-quarter percentage change


Long-term


Nafta je podcenjena v primerjavi z zlatom, zato bi stavil na nafto, če bi izbiral.

PacificBlue ::

49106 je izjavil:

Malo prezgodaj je iztopil in zato daje konformistične finančne nasvete :))


Mislim, da bo tale naslednja recesija zadnji žebelj v krsti kripta.


Katera recesija je kdaj bila žebelj v krsti kripta?


Sweet dip:3
I’m out.
:3

Karen ::

redtech je izjavil:


Nafta je podcenjena v primerjavi z zlatom, zato bi stavil na nafto, če bi izbiral.

To je res dobra novica. Bom kupil ene 2 sodčka in ju shranil kot naložbena :D

PacificBlue ::

Pametno. Moj sosed jo je lani fomo kupoval pri 1.8 eur/l. Tisoc pa nekaj litrov.
I’m out.
:3

Senior Dev ::

Po zadnjih raziskavah je med vikendi približno 95% vseh trejdov iz naslova botov. Medtem je Musk kupil grafične kartice s katerimi bo zlahka predvidel gibanje kripto trga in bo lahko spet najbogatejši zemljan.
https://finance.yahoo.com/news/elon-mus...

BTC ne more padit pod 30k. To je zdaj že jasno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

delavec44 ::

S tem vašim kam ne more pasti ste še bolj zmešani kot Warkraft. BTC lahko vse.

PacificBlue ::

$ID pa kr ne neha:D

Upper Bollinger Band Break
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

energetik je izjavil:

Ko se še alti zbudijo, bo veselo. Moja Ada dela lep rising triangle na 1W svečah. Tole bo butnilo vsaj na 65c, za začetek.


Zakaj slotech nima “clown” emojia. :(
Kva je zdj, je ali ni breakout Ada? >:D
vires in numeris

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

nobenga ne bomo več linčali,tudi Nodija ne....vsak naj pove tako kot misli.% predikcij.....potem povem svojo in ni finančni nasvet :-)

Nodi je svoje že povedal

lahko jo pa sevda popravi,zanima me kaj zares mislite in to bom tudi sam podal


Ne bom popravljal. Skoz sem govoril leg up 30-35 mogoce kaj korekcije potem pa naprej do 100 k. Easy
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Fse so samo sanje nodi. Bull trap. Recesija je pred vrati. Ko bo rug pull pri nizkih volumnih s strani bota in kitov pa nam ne jokcaj ob korekciji.

Kripto mesi ::

A lahko ti nehaš budalit? Od 16k dalje že lapaš bull trap. Tečn ko drek.

TheMentor ::

Prebranac je izjavil:

Fse so samo sanje nodi. Bull trap. Recesija je pred vrati. Ko bo rug pull pri nizkih volumnih s strani bota in kitov pa nam ne jokcaj ob korekciji.


res model dej pejt na pir. zate je bil tut 69k bull trap.

Senior Dev ::

Za zdaj je jasno, da pod 30k ne gremo več nikoli, pod nobenimi pogoji. Lahko pride do kataklizme, BTC pod 30k ne more padit.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Prebranac ::

TheMentor je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fse so samo sanje nodi. Bull trap. Recesija je pred vrati. Ko bo rug pull pri nizkih volumnih s strani bota in kitov pa nam ne jokcaj ob korekciji.


res model dej pejt na pir. zate je bil tut 69k bull trap.


Stisni so focen.

Senior Dev je izjavil:

Za zdaj je jasno, da pod 30k ne gremo več nikoli, pod nobenimi pogoji. Lahko pride do kataklizme, BTC pod 30k ne more padit.


A tako kot leta 2021 in 22 ko ni nikoli padel pod 30k? Res ne razumete osnov. Umetno pumpanje z boti, ko bo rug pull pa minus 60% v 1 uri, ponoci ko bote spavali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Kripto mesi je izjavil:

A lahko ti nehaš budalit? Od 16k dalje že lapaš bull trap. Tečn ko drek.


No ko bote preseneceni pa nea jokcat ..

Karen ::

Senior Dev je izjavil:

Za zdaj je jasno, da pod 30k ne gremo več nikoli, pod nobenimi pogoji. Lahko pride do kataklizme, BTC pod 30k ne more padit.

Nekaj si pomešal številke zgleda, al pa nekaj močnega kadiš (tehnično imaš mogoče celo prav): BTC mora najprej priti na 30k, da lahko pade pod 30 :))

Senior Dev ::

Večina slo-tech forumašev se bo čez dve leti vozila z Lamboti. Lahko me držite za besedo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PacificBlue ::

Do kam lahk seze $ID? 10$, 100$?

Da vem al rezerviram Dacio ali Lambota:|
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Za zdaj je jasno, da pod 30k ne gremo več nikoli, pod nobenimi pogoji. Lahko pride do kataklizme, BTC pod 30k ne more padit.

Tako je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Za zdaj je jasno, da pod 30k ne gremo več nikoli, pod nobenimi pogoji. Lahko pride do kataklizme, BTC pod 30k ne more padit.

Tako je.


sarkazem detektor izklopljen

globoko grlo ::

PacificBlue je izjavil:

Do kam lahk seze $ID? 10$, 100$?

Da vem al rezerviram Dacio ali Lambota:|


Najprej sam picikl, pa se to ne elektricn8-)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

val46 ::

globoko grlo je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Do kam lahk seze $ID? 10$, 100$?

Da vem al rezerviram Dacio ali Lambota:|


Najprej sam picikl, pa se to ne elektricn8-)


No, če bo za eno specialko od Pogačarja al pa Rogliča bom jst že zadovoljen 8-)

Prebranac ::

bitcoins-final-pullback-clears-the-way-for-its-blastoff-to-the-moon/

Nea verjamem. Konec aprila ponavadi prikaže konac rallyja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PacificBlue ::

Prebranac je izjavil:

bitcoins-final-pullback-clears-the-way-for-its-blastoff-to-the-moon/

Nea verjamem. Konec aprila ponavadi prikaže konac rallyja.


He came back, after 5 years!
https://twitter.com/wolfofpoloniex/stat...
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Siso ::

$NODY a si ti zraven

sumi666 ::

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Senior Dev ::

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Prebranac ::

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???


A te ni sram, da svojim otrokom ne privoščiš lagodnega življenja s delom svoje kripto pogače? Bivši ženi tudi kaj kupi, saj si verjetno ločen zaradi kripta kateremu si posvetil več časa kot štemanju saj veš koga...

dope1337 ::

Ti se bos oglasal glede kvalitetnega prezivljanja casa ja xD

@SeniorDev
V kateri cold wallet? A si emso vpisal ob nakupu in ga vezal na serijsko stevilko cold walleta?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

sumi666 ::

Senior Dev je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.


A zdaj sem pa že kriminalc... Kako pa naj bi pogledal v ledger pa kako je stanje tam gor... 🤭 Mislim da bi tudi binance prošnjo za vpogled zavrnile.... Jebe se njim za slovensko sodišče....

energetik ::

Senior Dev je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.

Cold wallet = 24 besed v glavi. Kako do tega dobijo nalog? :))
vires in numeris

PacificBlue ::

Napeto

I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

45 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

energetik je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.

Cold wallet = 24 besed v glavi. Kako do tega dobijo nalog? :))


Imam obcutek, da sma se oba ujela na limance xD

SenDev naju je pac malo potrollal, ker vem da mu je kristalno jasno, da je self custodial kripto, bullet proofed divorce fund.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

sumi666 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.


A zdaj sem pa že kriminalc... Kako pa naj bi pogledal v ledger pa kako je stanje tam gor... 🤭 Mislim da bi tudi binance prošnjo za vpogled zavrnile.... Jebe se njim za slovensko sodišče....


Binance je bil zelo jebi regulacije kake 2 leti nazaj. Pa so se potem zacel spravljat na njih in so zacel strikto upostevat regulacije posameznih drzav. Tako da mislim da bi tudi na kak tak zahtevek s strani ustrezne institucije znale odgovorit.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

strawman ::

Število BTC denarnic z več kot 1 BTC je pravkar preseglo 1 milijon.
Seveda je pogosta praksa da svoj kup kriptovalut razdeliš na več denarnic, ampak je na menjalnicah tudi precej "virtualnih" denarnic brez dejanskega naslova. Zato mislim da je število ljudi, ki si lastijo 1+ BTC večje.
Samo za primerjavo, število milijonarjev (v dolarjih) na svetu je nekaj čez 50 milijonov.

Senior Dev ::

Cardano je blizu ATH. Res lepa organska rast tega kovanca v zadnjih tednih. Zasluženo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PacificBlue ::

I’m out.
:3

PacificBlue ::

Prodal ID$ pri 0.8. Lep profit
Čakam spet na dip. Bo pa to top 10 kovanec v naslednjem bullrunu.
I’m out.
:3

Mato989 ::

Fak sumi666 nehaj odgovarjat trolu senior devu

Tip nabija in triggera morone
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

delavec44 ::

V tej temi je itak več trolov kot normalnih uporabnikov. Včasih že težko opaziti razliko.

PacificBlue ::

Meni je Senior Dev prava popestritev teme:D
I’m out.
:3

ePenzija ::

PacificBlue je izjavil:

Meni je Senior Dev prava popestritev teme:D


FireSnack je šel na dopust in se je vrnil psihirat Senior Dev. Bolnik ali obični drkađija?

MaticSLO ::

IgorCardanof je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.


A zdaj sem pa že kriminalc... Kako pa naj bi pogledal v ledger pa kako je stanje tam gor... 🤭 Mislim da bi tudi binance prošnjo za vpogled zavrnile.... Jebe se njim za slovensko sodišče....


Binance je bil zelo jebi regulacije kake 2 leti nazaj. Pa so se potem zacel spravljat na njih in so zacel strikto upostevat regulacije posameznih drzav. Tako da mislim da bi tudi na kak tak zahtevek s strani ustrezne institucije znale odgovorit.


Slej kot prej bo uveden skupen nadzor s strani EU

PacificBlue ::

MiCA oktobra?
I’m out.
:3

Mato989 ::

PacificBlue je izjavil:

Meni je Senior Dev prava popestritev teme:D



Ja dokler si pac mentalno specialen ti je ja... Najhuje je pac onim ki dejansko so triggerani od napisanega od tipa z Polja pol. Spamajo temo z odgovori model se pa rezi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Prebranac ::

Hura troli...

https://www.mayerbrown.com/en/perspecti...

Bo kar lepo preživnina višja za crypto asset.

Prebranac ::

Hvala bogecu, da pravica obstaja...otroci bodo imeli vsaj za igrače.

Prebranac ::

sumi666 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Eno vprašanje.. A sodišče lahko zahteva vpogled v račun binance pa bitstamp za pregled premoženja... Gre se za višino preživnine....???

Če imajo nalog, lahko pogledajo tudi v tvoj cold wallet. Zakoni so taki, da je za kriminalce res težko v naši državi.


A zdaj sem pa že kriminalc... Kako pa naj bi pogledal v ledger pa kako je stanje tam gor... 🤭 Mislim da bi tudi binance prošnjo za vpogled zavrnile.... Jebe se njim za slovensko sodišče....


Za prijatelja me zanima...kdo je imel razlog da se razideta? In kaj je bil razlog. Ferbec me matra. Vedno je samo eden, ki ponavadi štema drugo osebo v prostem času...

PacificBlue ::

Mato989 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Meni je Senior Dev prava popestritev teme:D



Ja dokler si pac mentalno specialen ti je ja... Najhuje je pac onim ki dejansko so triggerani od napisanega od tipa z Polja pol. Spamajo temo z odgovori model se pa rezi


To so oni, ki imajo izkljucen sarkazem detektor ali pa so tolk nezavedni, da verjamejo kar on piše. Saj Warkraft je isti.
Verjetno je ena oseba z vec uporabniskimi imeni. Kot ePenzija lol
I’m out.
:3
««
1263 / 1490
»»