» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1261 / 1489
»»

Prebranac ::

Še malo pa bo kaspa zrastla do 0.003. Potem pa prodajte.

PacificBlue ::

European Central Bank President reveals plans to launch a digital euro (CBDC), says there will be control over payments.

https://twitter.com/watcherguru/status/...
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

Nej kr odjebe s tem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

#resist

US presidential candidate Robert F. Kennedy Jr. warns the Federal Reserve's 'FedNow' digital currency will result in financial slavery and political tyranny.
I’m out.
:3

Siso ::

Xrp formiral golden cross,a zdej bo al kaj

hamez66 ::

Ena taka, ki verjetno ne boste verjeli, ampak nima veze. Binance mi je eur withdrawal poslal dvakrat. Sem malo počakal, da bi videl, koliko časa bo trajalo, da opazijo, pa ni bilo prav dolgo. Namreč v sredo sem zahteval withdrawal, včeraj sem ga dobil, danes imam že blokiran račun - do izravnave.

Če ne bi opazili, bi to pomenilo zelo slab znak za Binance, zdaj je vseeno malo bolje (no osebno bi mi bilo ok če ne bi nikoli opazili :D)

Prebranac ::

FSe raste danas. Še malo pa prebijemo 20k, res super ribice. Komaj čakam da mi izplačete dobičak.

Mislim, da je faza kanalizacije.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Akumulacije. Poglej bartovo glavico
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Ena taka, ki verjetno ne boste verjeli, ampak nima veze. Binance mi je eur withdrawal poslal dvakrat. Sem malo počakal, da bi videl, koliko časa bo trajalo, da opazijo, pa ni bilo prav dolgo. Namreč v sredo sem zahteval withdrawal, včeraj sem ga dobil, danes imam že blokiran račun - do izravnave.

Če ne bi opazili, bi to pomenilo zelo slab znak za Binance, zdaj je vseeno malo bolje (no osebno bi mi bilo ok če ne bi nikoli opazili :D)


Kolko pa so ti poslali 2x :D 100eur ali 100k, ker za 100k se naj jebejo :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Ena taka, ki verjetno ne boste verjeli, ampak nima veze. Binance mi je eur withdrawal poslal dvakrat. Sem malo počakal, da bi videl, koliko časa bo trajalo, da opazijo, pa ni bilo prav dolgo. Namreč v sredo sem zahteval withdrawal, včeraj sem ga dobil, danes imam že blokiran račun - do izravnave.

Če ne bi opazili, bi to pomenilo zelo slab znak za Binance, zdaj je vseeno malo bolje (no osebno bi mi bilo ok če ne bi nikoli opazili :D)


Skoda da nisi withdrawal celega balancea 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

Ni bilo dosti manj, več kot 50% balanca sem withdrawal.

Samo vseeno ni dovolj, da bi se skrival nekaj let.

PacificBlue ::

Glej to kot na lending brez obresti;)
I’m out.
:3

hamez66 ::

Namen sem imel, da bi obdržal dokler ne opazijo, obenem bi pa imel keš na Binancah, tak da če bi mi kdo sikal, bi lepo rekel, da imajo oni moje, jaz pa njihovo. Pri teh borzah itak ne veš, kdaj bojo propadle.

No žal so hitro opazili tako da so mi zablokirali account do takrat, ko zadevo vrnem, samo še ne vejo, a moram vrnit preko banke a lahko tako, da mi trgajo iz računa. :D

Senior Dev ::

hamez66 je izjavil:

Ena taka, ki verjetno ne boste verjeli, ampak nima veze. Binance mi je eur withdrawal poslal dvakrat. Sem malo počakal, da bi videl, koliko časa bo trajalo, da opazijo, pa ni bilo prav dolgo. Namreč v sredo sem zahteval withdrawal, včeraj sem ga dobil, danes imam že blokiran račun - do izravnave.

Če ne bi opazili, bi to pomenilo zelo slab znak za Binance, zdaj je vseeno malo bolje (no osebno bi mi bilo ok če ne bi nikoli opazili :D)

Meni se je zgodilo isto. Ampak je bil znesek previsok in sem se raje odločil, da z njimi zaključim za vedno in ne vrnem denarja. Izterjati pa me tako ali tako ne morejo.
Bil je taki znesek, da meni pomeni veliko, njim pa dol visi za ta drobiž.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

enjin se je spet zbudil. enj/btc nov ath na vidiku 8-O

MaticSLO ::

Je morda kdo tu sacrifical za Pulsechain ali PulseX?

PacificBlue ::

I’m out.
:3

MaticSLO ::

Ko je bil PulseX sacrifice za "freedom of assembly" je bilo tu kar nekaj requestov in vprasanj. To je bilo na topu samega bulla.

Pomoje bo PulseX sicer gigarekt. Ce bi ugibal bi rekel da bo -90%.

Po drugi strani se Pulsechain niti ne zdi tako slab deal.


Sicer je bila prvotna obljuba cisto nekaj drugega kot kaj bomo sedaj dobili, ampak pustimo to :| Prvotno je bil misljen kot BSC fork, sedaj bo pa Ethereum fork.

15. Julija 2-letna obletnica faze pozrtvovanja. Sedaj smo na testnetu v3, baje pride se v4... potem pa mainnet.

Siso ::

Lowink ::

Gratis sauna:
Snčni paneli v kmbinaciji 100 stopinj mining rig.
Volk sit coza cela?

hamez66 ::

Senior Dev je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ena taka, ki verjetno ne boste verjeli, ampak nima veze. Binance mi je eur withdrawal poslal dvakrat. Sem malo počakal, da bi videl, koliko časa bo trajalo, da opazijo, pa ni bilo prav dolgo. Namreč v sredo sem zahteval withdrawal, včeraj sem ga dobil, danes imam že blokiran račun - do izravnave.

Če ne bi opazili, bi to pomenilo zelo slab znak za Binance, zdaj je vseeno malo bolje (no osebno bi mi bilo ok če ne bi nikoli opazili :D)

Meni se je zgodilo isto. Ampak je bil znesek previsok in sem se raje odločil, da z njimi zaključim za vedno in ne vrnem denarja. Izterjati pa me tako ali tako ne morejo.
Bil je taki znesek, da meni pomeni veliko, njim pa dol visi za ta drobiž.



Zgleda ima Binance fiat plačila zrihtana preko Paysafe payment solutions ltd, se pravi isto zadevo, ki izdaja Paysafecard. Tako da niso zaj. pri Binancah, ampak pri tej firmi. Binance so mi odblokirali acc., Paysafe payment bodo pa poslali zahtevo, da se transakcija zavrne, kar bom moral avtorizirati. Se pravi bom imel še nekaj časa lahko malo več keša kot bi ga mel sicer.

Drugače sem Matotu poslal "dokaze". Ni mi ravno da bi tu kazal screenshote in ostale stvari javno. Njega je zanimala vsota, ne vem pa če se mu dokazi zdijo kredibilni. :D

Senior Dev ::

To je kar znana praksa na Binance. Poznam še vsaj 5 ljudi, ki so jim nakazali znesek dvakrat. Prav vsi so se odrekli Binance računu, namesto da bi vrnili denar.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Comandante ::

Senior Dev je izjavil:

To je kar znana praksa na Binance. Poznam še vsaj 5 ljudi, ki so jim nakazali znesek dvakrat. Prav vsi so se odrekli Binance računu, namesto da bi vrnili denar.

Dejansko ni nacina, da te terjajo? Ali se jim preprosto ne da, ker so polni?

Mato989 ::

Je poslal hamez dokaz na privat ja. Lep zajeb. upam da se zmeniš da ti kaj častijo :D

Comandante je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

To je kar znana praksa na Binance. Poznam še vsaj 5 ljudi, ki so jim nakazali znesek dvakrat. Prav vsi so se odrekli Binance računu, namesto da bi vrnili denar.

Dejansko ni nacina, da te terjajo? Ali se jim preprosto ne da, ker so polni?


Ti res temu trolu odgovarjaš
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Prebranac ::

Malo botov preko praznikov, potem pa presenecenje navzdol...kar resne groznje so to po portalih...

Senior Dev ::

Comandante je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

To je kar znana praksa na Binance. Poznam še vsaj 5 ljudi, ki so jim nakazali znesek dvakrat. Prav vsi so se odrekli Binance računu, namesto da bi vrnili denar.

Dejansko ni nacina, da te terjajo? Ali se jim preprosto ne da, ker so polni?

Ni vzvodov da te terjajo. Ker Binance so tako ali tako v ilegali. Kdor pa trada bolj resno na menjalnici, naredi nekaj tradov in potegne dol ves keš. Ne poznam nobenega, ki bi hranil na Binancah kake kriptovalute dolgoročno ali srednjeročno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Prebranac ::

Senior Dev je izjavil:

Comandante je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

To je kar znana praksa na Binance. Poznam še vsaj 5 ljudi, ki so jim nakazali znesek dvakrat. Prav vsi so se odrekli Binance računu, namesto da bi vrnili denar.

Dejansko ni nacina, da te terjajo? Ali se jim preprosto ne da, ker so polni?

Ni vzvodov da te terjajo. Ker Binance so tako ali tako v ilegali. Kdor pa trada bolj resno na menjalnici, naredi nekaj tradov in potegne dol ves keš. Ne poznam nobenega, ki bi hranil na Binancah kake kriptovalute dolgoročno ali srednjeročno.


Jaz drzim dolgorocno ze 3 leta, da furs vidi da ne trgujem in ne bo davka.

Senior Dev ::

Furs ne bo gledal tvojih pardeset jurjev. To je drobiž.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

A. Smith ::

Senior Dev je izjavil:

Furs ne bo gledal tvojih pardeset jurjev. To je drobiž.

V enih boljših cajtih (pred 2008) vem, da FURS (takrat še DURS?) ni gledal ničesar pod 300k€.

Kako je pa zdaj? Na kakšno cifro v teh cajtih tripnejo?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

PrihajaNodi ::

Kasna vsota je to bla? Preko 100k?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

val46 ::

Senior Dev je izjavil:

Comandante je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

To je kar znana praksa na Binance. Poznam še vsaj 5 ljudi, ki so jim nakazali znesek dvakrat. Prav vsi so se odrekli Binance računu, namesto da bi vrnili denar.

Dejansko ni nacina, da te terjajo? Ali se jim preprosto ne da, ker so polni?

Ni vzvodov da te terjajo. Ker Binance so tako ali tako v ilegali. Kdor pa trada bolj resno na menjalnici, naredi nekaj tradov in potegne dol ves keš. Ne poznam nobenega, ki bi hranil na Binancah kake kriptovalute dolgoročno ali srednjeročno.


Se pravi da poznaš najmanj 5 ljudi, ki so dobili dvakrat withdraw iz Binanc, ne poznaš pa nikogar, ki bi mel na Binancah kriptovalute srednje ali dolgoročno??? Wau, ti si fenomen. Sam poznam vsaj 30 njih, ki majo na binancah denar(tako EUR ali $) kot tudi kriptovalute, ne poznam pa nobenega, ki bi kadarkoli dobil 2x nakazano iz Binanc, ko si je vlekel dol svoj keš.

Senior Dev ::

Kako to da imajo večje količine denarja in kriptovalut kar na Binancah? Svaka čast za pogum. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Fnt je kr miljone dubu od binanca. Svaka cast. Dobrodelnost be pozna meja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

val46 ::

Senior Dev je izjavil:

Kako to da imajo večje količine denarja in kriptovalut kar na Binancah? Svaka čast za pogum. :))

Mogoče pa upajo na to, da bodo dobili withdraw x2 ko bodo dol pobrali. Svaka čast za tvoje srečne prijatelje, kateri je vsak od njih dobil 2x vrnjen denar od Binanc. Sarkazem off.

Senior Dev ::

Ko se Binance zaprejo, bo tudi sarkazen off postal smešen.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Kaj bi naredil z miljonckom ce jih kar tako dobite?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mailer ::

Nič kar diši na kripto.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Prebranac ::

Diši po korekciji...

Siso ::

s je bla že učeri ?

PacificBlue ::

Prebranac je izjavil:

Diši po korekciji...

Meni diši po potici^^
I’m out.
:3

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Hypathia ::

Fidor banka ne bo več sodelovala s Kraknom, sedaj ponujajo druge alternative, ste katero že uporabili za polog/dvig, jo lahko priporočate?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Prebranac ::

Hypathia je izjavil:

Fidor banka ne bo več sodelovala s Kraknom, sedaj ponujajo druge alternative, ste katero že uporabili za polog/dvig, jo lahko priporočate?


Upam, da sploh se lahko withdrawam eure, saj mi je fidor omogocila hitre transakcije. Tudi tukaj so me napizdili. Hvala ti kraken...

PacificBlue je izjavil:

Sushiswap hacked:

https://www.theblock.co/post/225473/sus...


Na konce je se najbolji cex, ker ima nad sabo regulatorje. Hackerji imajo dejansko interne dostope prek izsiljevanja posameznikov na dexu...dex v vsej svoji lepoti. Clovestvo se ni pripravljeno ziveti brez regulatorjev!

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Ne skrbi, Gigaswap bo poskrbel za revolucijo. Edini dex, kjer te morejo hacknit, ni front run botov, je na icp techu, kar pomeni da ga ne more nihce regulirat, vkljucen bo tudi fiat on/off ramp, native btc integration, farming že poteka, fixed tsuka/usdt price sale je bil ustvarjen pred dnevi v vrednosti skoraj 1milijon $, launch novih projektov(like $Nomad)..
I’m out.
:3

Prebranac ::

Faza kanalizacije pred 12.aprilom. dvig obrestnih mer nas caka. Gospodarstvo pa v franze.

PrihajaNodi ::

Malo korekcije potem pa leg up 35-45 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Bitcoin se lepo kuha...samo vprašanje časa za polet krepko nad 35k USD.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Bitcoin se lepo kuha...samo vprašanje časa za polet krepko nad 35k USD.

+1
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Prebranac ::

Gotovo je dirigirano s boti..sicer kako bi na tako male volumene sel btc navzgor...alti pa stagnerejo.
««
1261 / 1489
»»