» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1258 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Danes pa kar razburljivo na trgu kriptovalut
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Res je.

Binance  and CEO sued by US CFTC over alleged regulatory violations.
I’m out.
:3

Senior Dev ::

Uff, bejžmo vn iz kripta, vse gre u maloro. Changpeng Zhao mi že na prvi pogled izgleda tako da bi se bil zmožen pognati v beg z milijardami iz Binanc.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

4

Senior Dev ::

18k je support, naslednji pa 14k. Upajmo, da ni konec.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Karen ::

Mah ne, če citiramo nodija: do novega leta bo 250k >:D, vse vmes je pa "testiranje".

PrihajaNodi ::

Akumulacija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

4......pomeni ....ignore Fud....če niste opazili dejansko 25 k nismo testirali.Senior Dev kar nekaj supportov si spustil.......19k je mozen scenarij z mojimi očmi najslabši in upam,da bo do njega prišlo,da kupim več ............in jaz bom ob padcih akumuliral ....za vas pa ne vem.In če se tole kar se dogaja in se še bo....... ne bi zgodilo ........bi me bolj skrbelo za BTC.................

A. Smith ::

Hmmm.
 obtožnica

obtožnica


Zhao je žal trejdal proti svojim komitentom, za kar je imel odprtih 300 računov.

Ne vem, če to pomeni, da bodo Binance crknile, konec koncev to banke delajo ves čas, pa nikome ništa. Če bodo pa plačali mastno kazen, je pa prav. A naj se nam smilijo?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

PacificBlue ::

Sam ne uporabljam več CEX-ov. Tako, da se me niti ne tiče.
Vidim prihodnost v secure OTC decentralizirani kripto menjalnici, ki podpira vse chaine, z order book in kjer se feeji porazdelijo med farmerje, ne pa da sluzi menjalnica s tem. Konkretna revolucija imo.
I’m out.
:3

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Akumulacija


Zate je tak vedno akomulacija...ko bo btc testiral 12 k se bos pa jokati zacel.

PacificBlue ::

Slovenci imajo na računih 26 milijard EUR To je malo več kot je vreden Luis Vuitton pa malo manj kot Porsche.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

A. Smith je izjavil:

Hmmm.
 obtožnica

obtožnica


Zhao je žal trejdal proti svojim komitentom, za kar je imel odprtih 300 računov.

Ne vem, če to pomeni, da bodo Binance crknile, konec koncev to banke delajo ves čas, pa nikome ništa. Če bodo pa plačali mastno kazen, je pa prav. A naj se nam smilijo?


To so pa kar resne obtožbe, glede na to, da se Zhao promovira kot poštenjakar.

300 računov, da je trejdal proti strankam? Bravo bravo..

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

Slovenci imajo na računih 26 milijard EUR To je malo več kot je vreden Luis Vuitton pa malo manj kot Porsche.


In fsi bodo fuknili v kripto? Malo morgen...bom pocakal se eno leto za kripto penzijo.

PrihajaNodi ::

Ja bi teh 30 miljard kar pomagalo okrevati kriptu. Upam da bodo vsi slovenci zaceli akumulirati
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

hamez66 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Hmmm.
 obtožnica

obtožnica


Zhao je žal trejdal proti svojim komitentom, za kar je imel odprtih 300 računov.

Ne vem, če to pomeni, da bodo Binance crknile, konec koncev to banke delajo ves čas, pa nikome ništa. Če bodo pa plačali mastno kazen, je pa prav. A naj se nam smilijo?


To so pa kar resne obtožbe, glede na to, da se Zhao promovira kot poštenjakar.

300 računov, da je trejdal proti strankam? Bravo bravo..



kakšne pol leta nazaj sem vam tu razlagal,da cz ni nič drugačen od ftx samo malo bolj previden.Menjalnice uporabljajo vaš denar proti vam .Pa sem bil oznacen kot negativist.Vse je igra menjalnic.In tale " news "zame ni presenecenje in tudi pomoje drzi

hamez66 ::

No lahko je imel pač "market makerje" na 300 parih al pa kaj takega. Kot borza maš različne nivoje trejdanja proti strankam. Lahko recimo frontrunnaš, in to je res grdo. Če je bil pa recimo v igri market maker, pa to ni nek velik problem. Odvisno pač od tega, kako močno so lupili stranke. Lahko igraš fair play ali pa grdo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Prebranac ::

Lepo raste...mislim nodijeva samozavest.

PrihajaNodi ::

Seveda raste. Ce je tole kaksna korekcija...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Evo tole sem dobil na mail:

CFTC Files Lawsuit Against Binance

The U.S. Commodity Futures and Trading Commission (CFTC) has filed a lawsuit against leading cryptocurrency exchange Binance and its co-founder and CEO, Changpeng Zhao, alleging the exchange evaded U.S. rules by soliciting users from the United States.

The lawsuit comes from one of the U.S.'s financial regulators, whose main enforcement ability is to seek orders to permanently expel entities from participating in U.S. derivatives markets, or trading in cryptocurrencies that fall under the commodities category.

In the lawsuit, filed in Chicago federal court, the CFTC pointed to both Bitcoin and Ether as commodities, and asked for a permanent ban for Zhao and his companies. It alleges there is a long-running pattern of undisclosed conflicts of interest and illegal activity, saying Zhao and Binance's former Chief Compliance Officer, Samuel Lim, were aware of regulatory failings.

Binance has taken measures to ensure legal compliance in the US, including the launch of a subsidiary, Binance.US, which offers a limited range of cryptocurrencies to users in the country.

In a statement, Binance's CEO Zhao said the CFTC's complaint is "unexpected and disappointing," and added that the exchange has been "working cooperatively with the CFTC for more than two years."

In its legal action, the CFTC characterizes Binance's organizational framework as a convoluted network of corporate entities, all ultimately under the ownership and control of Zhao, and says it's intended to conceal the exchange's true ownership and management. Gretchen Lowe, a senior CFTC official responsible for enforcement, described Binance's purported efforts towards regulatory compliance as "a sham."

Zhao, the CFTC alleges, has ties to "approximately 300 separate Binance accounts" that have traded on the Binance platform with the goal of making a profit. Zhao responded that Binance.com "does not trade for profit" or manipulate the market, but rather converts revenues in crypto into fiat or other cryptocurrencies to cover expenses.

The CFTC's accusations against Binance did not include any claims of fraud, and despite the Justice Department's prolonged investigation into the exchange, no official action has been announced.


Ne sliši se ravno tako dramatično, ampak recimo da ne popušim pol net wortha na Binancah :D

energetik ::

Not your keys, not your crypto. Nabavi ledgerja in si prenesi.
vires in numeris

hamez66 ::

Če bi naredil 300 na dan za vsakih 100k na binancah, ki jih imaš, bi zdaj držal na Binancah ali bi raje prestavil v ledger in se obrisal pod nosom za profite?

To je ta dilema.

Imam 4 ledgerje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

energetik ::

Saj lahko uporabljaš DEX direktno z Ledgerja in nazaj? Je pa res, da plačaš vedno še network feeje, poleg neke male provizije. Ampak za velike zneske se to itak ne pozna.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

hamez66 ::

Iz dexov ne gre na banko..

PacificBlue ::

Nekaj sem bral nisem pa ziher da gre preko Secret Network=> Transak
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Lido ze 20 posto gor. Wauuu kera korekcija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lido ze 20 posto gor. Wauuu kera korekcija


Kiksnil eno niclo. 2 procenta pa res.

PrihajaNodi ::

Na dva je padu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Ripple pocasi, pa vztrajno raste
I’m out.
:3

hamez66 ::

Lepo raste ja.. Kot ponavadi, zakaj nisem kupil več?? :) Ko je pa padlo iz 0.425 na 0.410, sem pa že skoraj zganjal paniko.

bozicek ::

bozicek je izjavil:

Kaspa ga lepo rine


Že nekaj časa nazaj sem dejal :)
Darila letos samo za poredne

hamez66 ::

V novem bull runu moramo biti bolj aktivni pri iskanju draguljev, kot smo bili prejšne runde.

Kripto ::

Počasi se kuha bitcoin...zna začeti pumpati, samo vprašanje časa.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Počasi se kuha bitcoin...zna začeti pumpati, samo vprašanje časa.

Pa warkrafta zabrisat iz teme
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Počasi se kuha bitcoin...zna začeti pumpati, samo vprašanje časa.

Pa warkrafta zabrisat iz teme


Konec je pubec. Poglej si svojega svetnika https://www.24ur.com/novice/tujina/Bank...

PrihajaNodi je izjavil:

Na dva je padu


Ripple raste ker pobirajo ludi dol peneze iz menjalnic. Xrp ada xlm in druge low fee coini so dobri za transakcije. Samo prosim ne napizdujte ludekov v Sloveniji. Frizerka ne bo dala zadnjih dinarof za tvojo ponci piramido. Če ti ne priznaš, lahko sam povem, da mi financirajo frizerke in druge ribice isztop iz te piramide. Naj fsi čekajo na milijone, ki jih nikoli ne bodo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Bi bilo dobro predlagati SBF in CZ ja za blaženega v Vatikan, saj ju najbolj skrbi zate in druge kripto ribice. Leti na Nodijof post.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Perci prosim da ga ugasnes
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

CZ je ukinil 0% maker fee za par BTC/BUSD pred 5 dnevi. Od takrat ima 0 maker fee za BTC/TUSD, ampak TUSD ne bom kupil, dokler ima tako nizek market cap in volume.

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Perci prosim da ga ugasnes


Še prej pa tebe. Tak si kot SBF Do Kwon in CZ, ki obljubljajo vsem Zemljanom nerealne donose iz nič. Da ti lahko prodaš moraš napizditi drugega da kupi po višji ceni. Zmaga le nekdo na vrhu piramide oz tisti ki prvi izstopi. Ostali si porazdelijo drobtinice. Tukah ponujaš 10 ljudem milione, ostalih 100000 boš pa nafukal s figo v žepu.

Egii je izjavil:

Warkraft, en nasvet čim manj piši o negativnem kriptu, ker se potem dogaja glih obratno in še dodatno ti bojo piranje pile kri ko bo kripto dobil spomladansko cvetenje. Dal si očitno skozi kripto sceno kot jaz v negativnem spominu in bojlše da se sprijazniš s tem, ker dvomim da boš ti v Amazonki piranje naučil jest sadja.


Žal imaš res. Piranje hlastajo po dobičku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Počasi se kuha bitcoin...zna začeti pumpati, samo vprašanje časa.

Pa warkrafta zabrisat iz teme


Saj je kul, naj piše. Če ga kdo bere tudi prav, stvar izbire :)

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Kaj se sploh more zgodit, da bo Bitcoin padel dol? Neprestano slabe novice in fud, sam folk se ne da. Lepo vidt.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Fajn bi blo da bi se warkrafta odstranilo iz teme. Njegove blodnje so vrhunske
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Dtrader ::

IgorCardanof je izjavil:

Kaj se sploh more zgodit, da bo Bitcoin padel dol? Neprestano slabe novice in fud, sam folk se ne da. Lepo vidt.

Mislim, da bomo kmalu videli dump. Pa ne majhen. Namreč, DXY je sedaj formiral dvojno dno na 102,4 sedaj bo pa potegnil gor. BTC pa v nasprotno smer.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

energetik ::

Na katerem časovnem nivoju? Če gledam 1W, bi rekel da bo šel DXY še kar lepo dol. Tole jan/feb je bil šele dead cat bounce, bi rekel.
vires in numeris

XRPNERD ::

Dtrader je izjavil:

Mislim, da bomo kmalu videli dump. Pa ne majhen. Namreč, DXY je sedaj formiral dvojno dno na 102,4 sedaj bo pa potegnil gor. BTC pa v nasprotno smer.


Jaz sem prodal na 28k, imam order na sub 25.600. Če bom za ekranom bom spoofal in v nekem trenutku pritisnil buy.
DXY gledam tudi jaz, skrbi me samo tedenski kanal od leta 2010 naprej, kjer je še ogromno prostora, če bi $ padel kot kamen. Ampak zaenkrat DXY še ni naredil lower low in upam, da res obrne navzgor.
Mogoče bo zdej v marcu/aprilu še kakšen leg up, upam da ne oz. sem mnenja, da bo maja konec heca in zlezemo spet v range med 20-25k.

V bistvu si želim, da smo na grafu točno tam, kjer je puščica:
https://www.newtraderu.com/2021/06/13/w...

energetik ::

Vse kar moraš naredit je, da hladno racionalno delaš ravno nasprotno kot je na tem grafu in kot ti govorijo čustva. Kako dober občutek je, ko se po začetku recoveryja zaveš da si investiral blizu dna, čeprav si takrat stiskal zobe od strahu.
vires in numeris

XRPNERD ::

energetik je izjavil:

Vse kar moraš naredit je, da hladno racionalno delaš ravno nasprotno kot je na tem grafu in kot ti govorijo čustva. Kako dober občutek je, ko se po začetku recoveryja zaveš da si investiral blizu dna, čeprav si takrat stiskal zobe od strahu.


Kaj ti pravi sedaj graf BTCUSD buy or sell? Na daily je grozna divergenca na RSI. Volumna nikjer po pumpi. Ne vem no, seveda me daje FOMO, ampak za nek resen run smo malo prehitri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Dtrader ::

Da. In tudi na MACD.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)
««
1258 / 1489
»»