» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1243 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

O krizi samo par posameznikov sanja tu. Btc pa gre fajn se gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shark_nm ::

PrihajaNodi je izjavil:

Denarja da ga z lopato lahko mečeš:
https://www.24ur.com/novice/preverjeno/...


COVID dodatki morajo nekam iti. Na žalost so milijoni plačali z življenjem.

Rossi V ::

ne gre se za to,da ljudje ne bi imeli ampak večina ne vlaga,ker prihajajo hujši časi in ljudje so postali pametnejši.Pumpaši ala Musk,Sailor itd so utihnili..............so vam pa menjalnice pobrale se mal dinarckov preden ga kresnejo dol...........kot vidite se zažirate samo samoooklicani trejderji,ki vam tudi kot vidite noben vec ne nasede in se samo zažirate še med sabo.Napovedal sem botom eno leto nazaj ko je bil kovanec 45k .....sem rekel,da pade na 9-14k ,16k smo dosegli............za razliko od drugih ,ki so cvilili 200k,100k,25k.......končno zadeli in se sedaj trkajo po prsih......men se to zdi mal ubogo ;-).............tko....Rožle varianta....iz filma Kekec:-)

Višanje obrestnih mer ima v 80% za posledico recesijo,ki nastropi postfestum.....torej 2024.....v recesiji pa vemo kaj se zgodi.........izguba delovnih mest ,kupna moč pade,ljudje zategnejo mošnjičke.....ni vec ribic.....že dolgo ne ce niste opazili ;-)....niti podjetij,ki bi vlagala,ker najhujše šele pride..........moje skromno mišljenje



ljudje pa imajo samo niso neumni ;-)

PacificBlue ::

Vedno je treba kupovat takrat ko je fear index v rdecem pa vsi pravijo da bo slo se nizje in je panika in nesigurnost. .

Prodajat pa takrat, ko te sosedova micka pa jože sprasujeta, ce imas ti tudi kaj bitkojnov.
I’m out.
:3

Rossi V ::

torej crypto naj bi zacel rasti v dveh letih......kdo pa pravi,da vam institucije v tem času ne bodo zaprle pipce.......kot vemo crypta ne marajo.....živite pri mamah od vas ni nič koreistnega in premetavate denar.......tega drzavne institucije ne marajo.....in kot ze veste se trudijo pipco zapret,da greste koristno delat..........................

Rossi V ::

2 leti časa imajo drzavne institucije ......umes si pa poglejte celosten graf bitcoina odkar obstaja kam kovanec menjalnice peljejo.....nazaj kjer je bil ;-)

Rossi V ::

in ja ljudje imajo....več kot vi :-).......verjetno zato,ker bolj pametno vlagajo ;-)

Rossi V ::

koliko vas je tistih,ki ste kupovali pri 16k,kar možno,da je bil bottom za to leto?

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

in ja ljudje imajo....več kot vi :-).......verjetno zato,ker bolj pametno vlagajo ;-)


Če bi ti takrat vložil, ko sem ti rekel da bo 25k bi imel vsaj 100 posto gor od večina altov. Ogromno jih je šlo pa x4 in x5. Ampak ne, dejmo strašit. Robot pa vse bere.

Denarja je preveč.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

.........preberi sploh kaj objavim in potem komentiraj
dejstva so pa dejstva

če bi tebe poslušali bi vsi kupovali pri 45k ko je sel kovanec navzdol al rabim izbrskat tvoje stare poste.........?....pumpal si ljudi oziroma si jih poskušal. od 45k navzdol.....250k,100k,če ti ne bi ratal bi sel pa na 12k? seveda...............ne zel si ,da brskam po tvoji zgodovini objav ,ti po moji z lahkoto

če bi tebe poslušal.....vsi slovenci ostanejo brez dnarja :-D

Robot vse bere ,ko se prikažeš ti gre vse dol :.-D.....tolk si glasen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

pa ne da v tyo verjemem,šalim se........nobenega vpliva nimaš na nič

imaš jih 5 ,ki lajajo s tabo pa so na tvoj račun zgubil vse kompetence pri vseh .....to je pa to

pa nč se ne bomo kregal ...ti poskušaš pumpat ljudi,jaz jim dajem realno sliko :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Senior Dev ::

Dejstvo je, da treba tudi prodajat. In vedno ko prodaš, je treba delat hitre nadaljnje poteze. Greš recimo z vrečo denarja na Hrvaško obalo in vzameš 5 nepremičnin. Nikoli ne smeš imeti vseh jajc v isti košari.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Rossi V ::

res je.kolk vas je pa kj stavil na LQTY al sem samo jaz pobiral profite? In ti Nodi boš men s svojim ICP in ne vem čem k sem dons naredil tolk k ti v enem letu ne boš? rajš ti mene poslušej ;-)

PrihajaNodi ::

Lqty je bil 22 usd pa krepnil pod 1 usd. Ce bi bil tako preprican da bo pumpa pa bi objavil tu. To je tek na dolge proge in btc bo sel se krepko gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

naj bom kot ti? btc 500k? :-) samo to se se manjka............povej tistim,ki misliš,da te poslušajo pa te ne ......tudi kdaj prodaš pa bom jaz oddajal svoje predikcije.....pumpal si Luno pa zginil,doge ...pa zginil..........js sm tiho ....kupujem tako kot mislim,ne rabim škodovat ljudem gre za moje predikcije ....verjetno me zato karma čuva in sem uspešen.....tebe pa tvoji roboti tepejo

PrihajaNodi ::

Luna je sla konkretno dol pa konkretno gor, doge je memecoin ki se ni rekel zadnje. Zakaj kupujes ce bo vse padlo dol? Ce bi mene poslusali bi imeli minimalno 100% profita ker je slo vse gor. Ti si pa en zakelj jamranja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

tebe noben ne posluša več in sprijazni sec s tem,vsi tisti,ki lajajo s tabo pa samo nase se mecejo tvojo slabo lučl.Luna odkar si bevskal je sla za po, dol in doge prav tako.......ti poiščem tvoj post k sprašuješ ce bo šel doge na 1 usd.ti kot samoooklicani poznavalec" bi moral vedet,da Dogyu marskej manjka do 1 usd

js nimam za kaj jamrat....sem kr uspešen,imam pa razvito alergijo na take k si ti..........k jim nč v zivljenju ne rata in poskušajo zarad svoje nesrece skodovat ljudem

pa Nodko ne bova se kregala,sprijazni se da ta forum ni namenjen tebi in tvojim pajdasem....unih 5 ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

tebe noben ne posluša več in sprijazni sec s tem,vsi tisti,ki lajajo s tabo pa samo nase se mecejo tvojo slabo lučl.Luna odkar si bevskal je sla za po, dol in doge prav tako.......ti poiščem tvoj post k sprašuješ ce bo šel doge na 1 usd.ti kot samoooklicani poznavalec" bi moral vedet,da Dogyu marskej manjka do 1 usd

js nimam za kaj jamrat....sem kr uspešen,imam pa razvito alergijo na take k si ti..........k jim nč v zivljenju ne rata in poskušajo zarad svoje nesrece skodovat ljudem

pa Nodko ne bova se kregala,sprijazni se da ta forum ni namenjen tebi in tvojim pajdasem....unih 5 ;-)


Ja zato pa je DCA pomemben faktor. Luna pa kot sem rekel je postal mem coin! Če bi rekel da sem shilal celsius pa ftx bi rekel ok, zmotil sem se. Tako pa pač ne. DOG pa se vedno lahko pride na 1 usd. Glej Flokija...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Nodko pjt spat :-) tvojih nebuloz sj vidis da smo siti s tvojimi ichiamovimi oblački vred...........

Prebranac ::

Pubece poskušam odvreči stran od ponzija. Dokler se vse ne pomiri vsaj slovenčke obvaruj nodi. Nategun si ti, poglej kje je tamadoge? Pušnil si mimo. Po koncu 2024 se lahko pogovarjamo o 30k, pri 50k istopim za vedno. Tuje ribice pa naj plačejo.

Rossi V je izjavil:

Nodko pjt spat :-) tvojih nebuloz sj vidis da smo siti s tvojimi ichiamovimi oblački vred...........


Bolj me moti bartova glavica, ki penetrira navzdol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

TheMentor ::

smo v bullu. btc pade 2% in vsi vpijejo, da gremo nazaj na 15k. Letos je tut 50k možno. btc se bo pokakal na sp500

PrihajaNodi ::

TheMentor je izjavil:

smo v bullu. btc pade 2% in vsi vpijejo, da gremo nazaj na 15k. Letos je tut 50k možno. btc se bo pokakal na sp500

+1 mozen celo ATH
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

In kaj točno imate od tega napovedovanja tu? Nimate pojma kam bo šel BTC. Še enega trenda niste pravilno napovedali. Še slepa kura enkrat zrno najde.

Karen ::

Ne razumem, a mislite da je BTC pa imun na inflacijo? 20k leto nazaj je pri realni (ne nominalni, v štacuni ni 9% inflacija, ampak bolj proti 25%) 20-25% inflaciji 25k zdajle. Se pravi realno gledano si leto nazaj, če si prodal za 20k BTC, dobil enako količino banan kot jih sedaj če BTC prodaš za 25k. Povedano po domače: v enem letu je BTC realno zrasel nada (nič, nula, zero). To je žalostna realnost. To da mu je ratalo iz 20 na 25k prit kakor tuli nodi - temu težko rečemo rast, pumpa, bull(shit), kvečjemu ohranjanje iste vrednosti. Žal :|

PacificBlue ::

Noben nič kaj ne omeni Shanghai upgrade. 27 milijard $ v ETH se bo unlockalo, ki so bili stejkani od leta 2020. Stejkali so jih validatorji, brez nagrad.
Torej to pomeni bull za LSD platforme(liquid staking derivates), kjer se bo sedaj dalo stejkat ETH.

Recimo $Pendle je eden izmed taksnih:
https://www.pendle.finance/

Od zacetka januarja je ze od bottoma narastel x5 pa vseeno se bi se splacalo vstopit?
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

To si kupil takrat pa si sedaj na 5x ali si kupil zdaj, pa nam shillas?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Bolj shillam:)

Evo se en $IPX:
https://coinmarketcap.com/currencies/in...
Sem ugotovil kako lesen je pancecakeswap skozi trust wallet.
Moj prvi bnb chain nakup po dolgem casu.
I’m out.
:3

Prebranac ::

Tukaj prelivljete gnijev, shilate sitkoine. Trenutno pa na borzi eno veliko sranje. Čekajte do 2024, diamond hands.

IgorCardanof ::

Slab mesec v trejdanju. Tam 2k minusa overall. Na futures 5k minusa, samo sem s spot CFX pozicjjo dobil 3k.

Je bil kar tezek market za trejdat in ce si drzal malo predolgo, si najebal.

Sicer pa govori se sedaj nekaj o BTC L2 narrativeu. Torej STX, REN, BADGER.

Ne pozabit pa da se igra PvP. Nov narative je samo nova igra. Na koncu bodo najebali tisti, ki bodo prepozno skocili na ta vlak, preden se CT influencerji ne odlocijo shillat nekaj novega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Zakaj pa nisi samo akumuliral ko sem jaz govoril da gre na 25 k brez trejdanja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sumi666 ::

Matic ima 27 marca upgrade .... Polygon Sets March Date for zkEVM Mainnet Beta to Go Live ...
A bo kaj vplivalo na ceno ... ajmo potegnit gor na ene 2,5 evra :)

delavec44 ::

IgorCardanof je izjavil:

Slab mesec v trejdanju. Tam 2k minusa overall. Na futures 5k minusa, samo sem s spot CFX pozicjjo dobil 3k.

Je bil kar tezek market za trejdat in ce si drzal malo predolgo, si najebal.

Sicer pa govori se sedaj nekaj o BTC L2 narrativeu. Torej STX, REN, BADGER.

Ne pozabit pa da se igra PvP. Nov narative je samo nova igra. Na koncu bodo najebali tisti, ki bodo prepozno skocili na ta vlak, preden se CT influencerji ne odlocijo shillat nekaj novega.


Koliko časa pa porabiš na dan?

PacificBlue ::

There is a Tezos project in the next few months - Tezos Domains - which will airdrop about 1 million USD for Tezos domain owners. So far, the token does not exist yet and there will be Real Yield paid out in Tezos/$XTZ based on the protocol revenue .

The founders are currently in talks with the CEX Bittrex, with market makers and a Tezos DEX to provide liquidity.

Once this airdrop happens, there will be a tremendous amount of marketing and social media push, inside and outside the entire Tezos community.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Lol. Tezos community je la res smesen. Od kje pa bo teh 1m$ prislo? Airdropali bodo nicvredne tokenime, ki so jih sami ocenili na tako vrednost.

Itak, marsikoga bodo nategnili, da bo placal kakih 10 ali pa 20 evrov za neko bedno domeno na zelo verjetno kmalu mrtvem chainu.

@delavec: A to te zanima kaksno negativno urno postavko imam? :D
Ja tm, 1 do 2 ure na dan bi rekel da porabim za branje te teme, discordov, telegrama, izbranega folka ma twitterju in pa mal spremljanja cene.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Jacksmav ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pa nisi samo akumuliral ko sem jaz govoril da gre na 25 k brez trejdanja?


Živjo Nodi...še kar ustrajaš...še do kolen v kriptu al že čez...si pobral kaj dobička v prejšnjem ciklu :)

PrihajaNodi ::

Sui pa land so dobri kovancki
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

IgorCardanof je izjavil:

Lol. Tezos community je la res smesen. Od kje pa bo teh 1m$ prislo? Airdropali bodo nicvredne tokenime, ki so jih sami ocenili na tako vrednost.

Itak, marsikoga bodo nategnili, da bo placal kakih 10 ali pa 20 evrov za neko bedno domeno na zelo verjetno kmalu mrtvem chainu.

@delavec: A to te zanima kaksno negativno urno postavko imam? :D
Ja tm, 1 do 2 ure na dan bi rekel da porabim za branje te teme, discordov, telegrama, izbranega folka ma twitterju in pa mal spremljanja cene.


To tudi jaz. Mislil sem koliko ur dejansko trguješ.

IgorCardanof ::

Bolj trejdam za par dni. Torej odprem pozicijo, pa zaprem potem čez nekaj dni. Ni da bi sedel cel dan za grafi pa to.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

US equities dumping

China A share pumping like mad

Soon we will find out which equity Bitcoin is truly correlated to

US equities correlation traders are going to have a mental breakdown if Bitcoin decides to pump alongside China stocks
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://finance.yahoo.com/news/fund-inv...


Pozablješ, da imajo še evergrand in druga okostnjake v omari. Ne veseli se preveč. In ne dajaj lažnjega upanja ludekom. Kitajci imajo omejen dostop do kripto borz, ki ga hitro lahko sankcionirajo knedl. Če seštejemo pojme skupaj pomeni da smo fucked up v recesiji.

Kitajska je komaj postkovid in veselica šele prihaja pubec! Scenarij bo sledil enako kot pri nas vendar z zamikom.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Lockfi ::

Lepo nas bodo nasadili se z CBDCji....

Dober članek kaj carajo centralnega banke.

Članek od CBDCjih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lockfi ()

IgorCardanof ::

CBDC je največje zlo, ki si ga trenutno lahko izmislijo. Če bo šlo to čez, bo šla civilizacija v smislu pravic in svobode strmo navzdol. V nekem momentu bo potrebno it na ulice in pač večinsko nadvladati požrešno elito. Zagotovo ne bo lepo, bo pa edini način, da se še karkoli reši.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lockfi ::

IgorCardanof je izjavil:

CBDC je največje zlo, ki si ga trenutno lahko izmislijo. Če bo šlo to čez, bo šla civilizacija v smislu pravic in svobode strmo navzdol. V nekem momentu bo potrebno it na ulice in pač večinsko nadvladati požrešno elito. Zagotovo ne bo lepo, bo pa edini način, da se še karkoli reši.

Se strinjam. Katastrofa. Mislim da jim bo treba že pred uvedbo razložiti da je nesprejemljivo in nevarno za svobodo posameznika....

zelenobeli ::

Auaaaa ;((

_wtf_ ::

to je vse en velik k....

Prebranac ::

Delnice kriptobanke silvergate drasticno upadle - zdaj sodelovanje z njo opustil še coinbase

IgorCardanof ::

To pa ze dolgo nismo imel tazga padca.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

To pa ze dolgo nismo imel tazga padca.


Verjetno je bart prebil nodijevo luknjo. 22 150 je bil podenj nazadnije. Bojim se da gremo vsaj do 19k danes.
««
1243 / 1489
»»