» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1220 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

delavec44 je izjavil:

Torej eno nabijanje opravičuje drugo?

Ti nabijas tu skupaj z ostalimi negativci!!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Povej kje? Ti troll ti.

PrihajaNodi ::

Pa ti vidis kako se je dvignilo? Solana iz 9 na 17 usd! Ce bi folk akumuliral bi celo kaj zasluzil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

delavec44 je izjavil:

Mato in co. dajte že nehat nabijat o tem shortanju. Popolnoma nobene garancije ni, če bo šlo gor ali dol, da vmes ne bodo postrigli shorterjev, potem pa se karavana nadaljuje. Zakaj bi sploh uporabljali tako rizičen instrument.



Saj shortas lahkko tudi brez zvodov... Ce mas dovolj backupa da te ne likvidira te noben ne bo postrigel

Samo mej likvidacijsko ceno pri 60k ce si tak ziher da bo padlo na 10k bos gladko zasluzil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ti vidis kako se je dvignilo? Solana iz 9 na 17 usd! Ce bi folk akumuliral bi celo kaj zasluzil


Ja propadel coin FTXa bom kupoval. Iz 40$ je šel na 10$, sedaj si pa ves srečen, ko je 15$?

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Jst dans prodal nekaj SOL in LTC. Ni blo veliko ampak tud če gre sam še gor me ne bo motilo, je pa itak velika verjetnost da bo šlo enkrat dol. Sem prodal z dobičkom tko kot vedno ;)

Edorta ::

Jaz sem nekaj LTC menjala v BTC in mu s tem pripomogla k rasti. LTC je posledično nekoliko padel.

IgorCardanof ::

Edorta je izjavil:

Jaz sem nekaj LTC menjala v BTC in mu s tem pripomogla k rasti. LTC je posledično nekoliko padel.


Hvala za tvojo pozrtvovalnost. Tudi sam sem danes 30$ USDT pretvoril v BTC in tako pripomogel k rasti. Skupaj nam lahko rata.:D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Sam sem se odrekel sladkarijam pa namesto tega vlagam v kripto. Vsak cent šteje.
I’m out.
:3

hamez66 ::

Hvala, da se trudite z vložki. Danes sem pretvoril 10000 eur v usd, da dolar ne bi preveč padel.

FireSnack ::

A kej prodajate kripto zdaj ko je šlo tako gor? Vnovčevanje dobička pa to?
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

FireSnack je izjavil:

A kej prodajate kripto zdaj ko je šlo tako gor? Vnovčevanje dobička pa to?


Echo bubble se sele zacenja.

Moja predrzna napoved: Bitcoin vrh pri 32k sredina aprila.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

chrush ::

naj bi izjavil:



Moja predrzna napoved: Bitcoin vrh pri 32k sredina aprila.

Moja realna napoved. Btc bo prej 3200$ kot 32000$.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

PrihajaNodi ::

Moja nedezna napoved leta 2024 btc 100 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

Bull run se začne spomladi 2024. Do takrat pa se ne ubadat s ceno ampak kupovat.
Sam sem se npr. odpovedal gretju hiše, saj me greje misel na 20x zaslužke čez leto in pol.
V trenutkih šibkosti in temperatur pod ničlo pa pač pogledam Charlesov Twitter in pošiljam ADA iz ene denarnice na drugo.

DeeJay ::

Ste dobil Flare (FLR)?
Lepa žepnina, pa sam 15% so šele razdelil.
Don't f with me.

IgorCardanof ::

Kolk se je pa kej dobilo glede ba ripple, ki si ga drzal?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheMentor ::

spegli je izjavil:

Ma se gdo spomne 6 mesecev na 6k, pol pa rukar na 3.6k. To leto sem pripravljen lol


se spomenmo...a si pogledal kje je bil RSI takrt na weekly pa kje je sedaj že pol leta...seveda nisi

DeeJay ::

IgorCardanof je izjavil:

Kolk se je pa kej dobilo glede ba ripple, ki si ga drzal?


vse skupej se bo dobilo 1:1
Trenutno 15%... se prav okol 0,15 FLR za 1 XRP.
Don't f with me.

val46 ::

Kje pa to? Na Binancah tudi ? Je blo potrebno kam kaj pošiljat, ali je to avtomatsko?

PrihajaNodi ::

A se mi bo kdo zahvalu? Skoz sem govoru da bo slo gor in evo ga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Bitcoin se dobro drži, za enkrat :)

Money is mindset!

DeeJay ::

val46 je izjavil:

Kje pa to? Na Binancah tudi ? Je blo potrebno kam kaj pošiljat, ali je to avtomatsko?


https://www.binance.com/en/support/anno...
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

Faza skumulacije je koncana. Gremo v novi bull run. Namest da bi kupoval ste bral warkrafta pa ostale klovne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

val46 je izjavil:

Kje pa to? Na Binancah tudi ? Je blo potrebno kam kaj pošiljat, ali je to avtomatsko?


Bilo je na večini menjalnic, če si držal xrp oz snapshot je bil 12 decembra.

https://www.cryptoglobe.com/latest/2023...
I’m out.
:3

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Faza skumulacije je koncana. Gremo v novi bull run. Namest da bi kupoval ste bral warkrafta pa ostale klovne


Klovn si ti. Ko bo padnilo boš pa jokal. Ena pumpica še ne prinese pomladi knedl.

PrihajaNodi ::

Se bolj pisi neumnosti da bo robot naredil kotra
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

PersonaRuda ::

Kaj je zdaj s tistimi kovanci iz Mt.Gox? 140.000 komadov. Nič pretresov na marketu? Vsi holdajo?

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se bolj pisi neumnosti da bo robot naredil kotra


Jutri se bos zbudil s trdim bartom.

Gdo akomolira? Dvosmerne transakcije na binance in boti da potegnejo noter ribice in jih oberejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moja nedezna napoved leta 2024 btc 100 k


In Zemlja bo postala ravna v 2024...

PersonaRuda je izjavil:

Kaj je zdaj s tistimi kovanci iz Mt.Gox? 140.000 komadov. Nič pretresov na marketu? Vsi holdajo?


Vsi čakajo...exit WEN

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se bolj pisi neumnosti da bo robot naredil kotra


Jutri se bos zbudil s trdim bartom.

Gdo akomolira? Dvosmerne transakcije na binance in boti da potegnejo noter ribice in jih oberejo.

Akumulirajo institucije in smart hands. Weak hands kupujejo na 35 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se bolj pisi neumnosti da bo robot naredil kotra


Jutri se bos zbudil s trdim bartom.

Gdo akomolira? Dvosmerne transakcije na binance in boti da potegnejo noter ribice in jih oberejo.

Akumulirajo institucije in smart hands. Weak hands kupujejo na 35 k


Nah... weak hands kupujejo, ko začne MSM pisarit o rasti. Takrat oni kupujejo, smart hands pa prodaja.
Don't f with me.

lavriiga ::

Jaz mislim, da treba samo kupovat, ko bo poskočlo takrat je amerika že kupla nazaj in taveliki, potem pa bodo sledile novice :D Kupiš, pa čez en mesec zgubiš 50% vse vredu, ponovno kupiš :D In pol si ziher, da boš najnižje kupil, kupuješ po 100€ nima veze :D Če na najnižji točki kupiš, si za ziher pred 5x....

globoko grlo ::

Huh skor 1 mesc nism bral te teme, pa vidim, da nodi napoveduje bull. Se dobr da nism nc kupu >:D
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

hamez66 ::

PersonaRuda je izjavil:

Kaj je zdaj s tistimi kovanci iz Mt.Gox? 140.000 komadov. Nič pretresov na marketu? Vsi holdajo?



Nismo jih še dobili. Rok, ki je bil postavljen za 10.1., se je premaknil na 10.3., coine pa bomo namesto konec julija pričakovali konec septembra.. nekaj takega.

TheMentor ::

Fantje vi tle usi pričakujete neke 10k. ChatGPT je v dobirh dveh mesecih prnesu tako revolucijo, da glava boli. Folk se sploh ne zaveda kako se bodo zadeve začele zarad tega hitreje razvijat use. Za celoten tech sektor je tole tak booster. Vi pa tle čakate pod 10k. AI je bla dva meseca nazaj bolj v domeni znanstevnikov. Tole kar sedaj prihaja bo noro. Že sedaj si komaj sledil tech sektorju. Celoten kripto sektor bo zaradi ChatGPTja dobil en tak orenk boost. Vi kr sanjejte 10k. ChatGPT boost bo močnejši od obresti centralnih bank. Tole je eksponentna rast v tech sektorju. Takih trenutkov ni zelo veliko v zgodovini človeštva. En tak klik bi vam moral zdej naredit v glavi kot je kakemu pubecu leta 2010 in je kupil za 1000$ BTCja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

mr_chai ::

TheMentor je izjavil:

Fantje vi tle usi pričakujete neke 10k. ChatGPT je v dobirh dveh mesecih prnesu tako revolucijo, da glava boli. Folk se sploh ne zaveda kako se bodo zadeve začele zarad tega hitreje razvijat use. Za celoten tech sektor je tole tak booster. Vi pa tle čakate pod 10k. AI je bla dva meseca nazaj bolj v domeni znanstevnikov. Tole kar sedaj prihaja bo noro. Že sedaj si komaj sledil tech sektorju. Celoten kripto sektor bo zaradi ChatGPTja dobil en tak orenk boost. Vi kr sanjejte 10k. ChatGPT boost bo močnejši od obresti centralnih bank. Tole je eksponentna rast v tech sektorju. Takih trenutkov ni zelo veliko v zgodovini človeštva. En tak klik bi vam moral zdej naredit v glavi kot je kakemu pubecu leta 2010 in je kupil za 1000$ BTCja.


Morm rečt da si kar dober troll.

TheMentor ::

mr_chai je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Fantje vi tle usi pričakujete neke 10k. ChatGPT je v dobirh dveh mesecih prnesu tako revolucijo, da glava boli. Folk se sploh ne zaveda kako se bodo zadeve začele zarad tega hitreje razvijat use. Za celoten tech sektor je tole tak booster. Vi pa tle čakate pod 10k. AI je bla dva meseca nazaj bolj v domeni znanstevnikov. Tole kar sedaj prihaja bo noro. Že sedaj si komaj sledil tech sektorju. Celoten kripto sektor bo zaradi ChatGPTja dobil en tak orenk boost. Vi kr sanjejte 10k. ChatGPT boost bo močnejši od obresti centralnih bank. Tole je eksponentna rast v tech sektorju. Takih trenutkov ni zelo veliko v zgodovini človeštva. En tak klik bi vam moral zdej naredit v glavi kot je kakemu pubecu leta 2010 in je kupil za 1000$ BTCja.


Morm rečt da si kar dober troll.


Jst pa moram rečt, da najbrš nimaš pojma za ka se gre.

residual ::

Se sam meni zdi ali vlada neko pozitivno vzdusje na trgu... upam da traja.

globoko grlo ::

Dej se kj vec povej kako bo chatAI pripomogel k rasti kripta preko tech sektorja.

Tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

49106 ::

Z DOGE bomo kupovali žetončke za OpenAI.

PrihajaNodi ::

TheMentor je izjavil:

Fantje vi tle usi pričakujete neke 10k. ChatGPT je v dobirh dveh mesecih prnesu tako revolucijo, da glava boli. Folk se sploh ne zaveda kako se bodo zadeve začele zarad tega hitreje razvijat use. Za celoten tech sektor je tole tak booster. Vi pa tle čakate pod 10k. AI je bla dva meseca nazaj bolj v domeni znanstevnikov. Tole kar sedaj prihaja bo noro. Že sedaj si komaj sledil tech sektorju. Celoten kripto sektor bo zaradi ChatGPTja dobil en tak orenk boost. Vi kr sanjejte 10k. ChatGPT boost bo močnejši od obresti centralnih bank. Tole je eksponentna rast v tech sektorju. Takih trenutkov ni zelo veliko v zgodovini človeštva. En tak klik bi vam moral zdej naredit v glavi kot je kakemu pubecu leta 2010 in je kupil za 1000$ BTCja.

Evo to. Ne pa jokanje da bo kripto propadel. Tole gre na luno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

TheMentor je izjavil:

Fantje vi tle usi pričakujete neke 10k. ChatGPT je v dobirh dveh mesecih prnesu tako revolucijo, da glava boli. Folk se sploh ne zaveda kako se bodo zadeve začele zarad tega hitreje razvijat use. Za celoten tech sektor je tole tak booster. Vi pa tle čakate pod 10k. AI je bla dva meseca nazaj bolj v domeni znanstevnikov. Tole kar sedaj prihaja bo noro. Že sedaj si komaj sledil tech sektorju. Celoten kripto sektor bo zaradi ChatGPTja dobil en tak orenk boost. Vi kr sanjejte 10k. ChatGPT boost bo močnejši od obresti centralnih bank. Tole je eksponentna rast v tech sektorju. Takih trenutkov ni zelo veliko v zgodovini človeštva. En tak klik bi vam moral zdej naredit v glavi kot je kakemu pubecu leta 2010 in je kupil za 1000$ BTCja.



V nekaterih ameriških šolah ga ukinjajo ker ima veliko pomanjklivosti.

Yes ChatGPT answers some questions correctly as well which I have not included in the post. The whole intend of this post is to show the responses of the model is not reliable. It's too dangerous to use it regularly as you become addictive to it, you would start believing it and then the problem starts due to its poor accuracy. As of now it can't be an alternative to Google Search. ChatGPT may have many usecases in customer support and other domains but not going to replace human jobs for sure in the current form.

https://slo-tech.com/novice/t810291#crta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Miki N ::

Dobro veste, da bo Ejaj uporabljen predvsem za avtomatizirano striženje ovc. Kdor z Robotom prijateljuje, ga bo rit pekla.

Utk ::

globoko grlo je izjavil:

Dej se kj vec povej kako bo chatAI pripomogel k rasti kripta preko tech sektorja.

Tnx

To še jaz vem, pa nimam pojma niti o coinih niti o AI. Z njim bojo generirali neskončne debate po internetih, lambo lambo fore, in kje kak naivnež bo nasedel in kupil, ali prodal, odvisno kaj bojo hoteli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Dobro veste, da bo Ejaj uporabljen predvsem za avtomatizirano striženje ovc. Kdor z Robotom prijateljuje, ga bo rit pekla.



Kdor pa misli da robot ne bere slo techa in dela kontra ga bo pa rit se bolj bolela
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Utk je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Dej se kj vec povej kako bo chatAI pripomogel k rasti kripta preko tech sektorja.

Tnx

To še jaz vem, pa nimam pojma niti o coinih niti o AI. Z njim bojo generirali neskončne debate po internetih, lambo lambo fore, in kje kak naivnež bo nasedel in kupil, ali prodal, odvisno kaj bojo hoteli.


Zanimiva ideja, mogoče bi se dalo Robota zmanipulirati z drugim robotom? Ker naredi vedno obratno mu pač masovno podtikaš ejaj generirane vsebine. Robot se z robotom zbija!

TheMentor ::

Prebranac je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Fantje vi tle usi pričakujete neke 10k. ChatGPT je v dobirh dveh mesecih prnesu tako revolucijo, da glava boli. Folk se sploh ne zaveda kako se bodo zadeve začele zarad tega hitreje razvijat use. Za celoten tech sektor je tole tak booster. Vi pa tle čakate pod 10k. AI je bla dva meseca nazaj bolj v domeni znanstevnikov. Tole kar sedaj prihaja bo noro. Že sedaj si komaj sledil tech sektorju. Celoten kripto sektor bo zaradi ChatGPTja dobil en tak orenk boost. Vi kr sanjejte 10k. ChatGPT boost bo močnejši od obresti centralnih bank. Tole je eksponentna rast v tech sektorju. Takih trenutkov ni zelo veliko v zgodovini človeštva. En tak klik bi vam moral zdej naredit v glavi kot je kakemu pubecu leta 2010 in je kupil za 1000$ BTCja.



V nekaterih ameriških šolah ga ukinjajo ker ima veliko pomanjklivosti.

Yes ChatGPT answers some questions correctly as well which I have not included in the post. The whole intend of this post is to show the responses of the model is not reliable. It's too dangerous to use it regularly as you become addictive to it, you would start believing it and then the problem starts due to its poor accuracy. As of now it can't be an alternative to Google Search. ChatGPT may have many usecases in customer support and other domains but not going to replace human jobs for sure in the current form.

https://slo-tech.com/novice/t810291#crta


Itak, da se bodo šole bale tega kot hudič križa, ker zadeva pelje v smer, ko bo treba učit in spodbujat kreativnost ne pa samo piflanja.
Uglavnem programerjem je tole taka pomoč, da glava boli. In poglej ga zlomka....programerji delajo na kripto projektih.
Seveda ni samo copy paste iz ChatGPTja in moraš vedet kaj ti je dejansko vrgel AI ven, ampak generalno gledano govorimo o faktrojih pohitritve razvoja, prototipiranja, razne cmd, shell skriptanje, pretvorba kode iz enega jezika v drugega. Optimizacija kode....ufff....še pol leta nazaj je kaj takega kot je ChatGPT bilo nepredstavljivo, pa sem sam programer z 15 let izkušenj. Določene zadeve, ki jih programerji delajo se bodo krajšali iz par dni na par ur ali celo par minut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

link_up ::

potrjujem za pomoc programerjem...meni je spisal program za laserski izrez Slovenije iz zemljine skorje. Je pa bolj zatezene sorte in ga tezko prisilis v abstraktnost.
In and Out

TheMentor ::

Musk ve kaj je naslednji korak...vgradnja čipa (neuralink) in prestrezanje vsake misli AI modelu....dejansko smo na poti, ko bo digitalna osebnost mogoča. Namerno nisem rekel zavest, ker nismo še tam. Vendar v primeru, da se AI uči na tvojih mislih 5 ali 10, 15 let, morda celo življenje. In ta model ostane po tvoji smrti na voljo tvojim bljižnjim....ja dejansko boš težko rekel ali se pogovarjaš z AI ali s človekom, ki je že umrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()
««
1220 / 1489
»»