» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1219 / 1489
»»

Bl4ckSw4n ::

Dokupil ADA. Kar bo pa bo, pravjo.

Prebranac ::

It may be one of the most anticipated recessions of all time, but that doesn't mean it won't hurt.

Barclays Capital Inc. says 2023 will go down as one of the worst for the world economy in four decades. Ned Davis Research Inc. puts the odds of a severe global downturn at 65%. Fidelity International reckons a hard landing looks unavoidable.

To kickstart the new year, Bloomberg News has gathered more than 500 calls from Wall Street's army of strategists to paint the investing landscape ahead. And upbeat forecasts are hard to find, threatening fresh pain for investors who've just endured the great crash of 2022.

Prebranac je izjavil:

It may be one of the most anticipated recessions of all time, but that doesn't mean it won't hurt.

Barclays Capital Inc. says 2023 will go down as one of the worst for the world economy in four decades. Ned Davis Research Inc. puts the odds of a severe global downturn at 65%. Fidelity International reckons a hard landing looks unavoidable.

To kickstart the new year, Bloomberg News has gathered more than 500 calls from Wall Street's army of strategists to paint the investing landscape ahead. And upbeat forecasts are hard to find, threatening fresh pain for investors who've just endured the great crash of 2022.

Meanwhile the crypto bubble has burst. Investment houses are in no mood to talk up the industry, after spending the boom years hyping up the speculative mania as same kind of digital gold for tomorrow, while peddling virtual-currency products to clients in traditional finance. Now, crypto references have been all but extinguished in 2023 outlooks.

PrihajaNodi je izjavil:

Perci daj prosim izkljuci tega negativca. Btc je ze na 17 k pred vrati je 25 k


Bloomberg style jokica.

Bl4ckSw4n je izjavil:

Dokupil ADA. Kar bo pa bo, pravjo.


Propad. Lažne obljube debelega preroka z pirpodn očali.

What is a richcession? Term coined by reporter hints at new type of recession in 2023.
ELISABETH BUCHWALD | USA TODAY
19 hours ago
Will the U.S. economy enter a "richcession" in 2023? And how bad will it be?

These are not the questions economists have been asking because they've been too busy worrying about a recession.

But this time, any downturn in the economy could really be different.

It could end up being a richcession, the trending term coined by Wall Street Journal reporter Justin Lahart earlier this week to describe a recession that disproportionately hurts rich people.

Typically recessions hurt poor people and the middle class the most, while the Musks, Bezoses and Zuckerbergs experience "an inconvenience".

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Fak. Sej ne morm verjet ze dve leti jokas u recesiji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Ti pa že 2 leti nabijaš svojih 250k, 100k, 25k, itd. Če že moram izbirati manjše zlo, Warkraft vsaj kakšno informacijo poda zraven.

Zgodovina sprememb…

Karen ::

Tole kar je delavec44 napisal je pa čisto res. Pozabil je dodat še "pumpa", s tem da Nodi: pumpe v pravem pomenu besede nismo videli že skoraj 2 leti (zadnja proper pumpa je bila tam julija 2021 če me spomin ne vara), ti pa po mojem sploh ne veš kaj to je, drugače ne bi toliko uporabljal izraza (mogoče bo zate to šok, ampak to da BTC za pol urce na dnevnem grafu zraste za 200 EUR ni pumpa).

strawman ::

Nodi in Warkraft sta samo dve strani istega kovanca.
Eden je kupil premalo in mu je žal da ni več zaslužil, drugi pa je kupil preveč in ni prodal ob pravem času.

delavec44 ::

Bi bilo pa smešno in skrajno ironično, če nas trola ista oseba z obemi uporabniki. To da imajo nekateri v tej temi več računov, je po moje že jasno.

Zgodovina sprememb…

hunterslo ::

BREAKING: Blackrock adds Bitcoin to their $15TR Global Allocation Fund, trillions of $ to flow the market

https://www.crypto-news-flash.com/black...

Miki N ::

NOBENA novica, ki vsebuje Blackrock ni dobra. To lekcijo so dobili že nepremičninarji in marsikdo drug - s recimo temu neskončnim fondom pokupijo in zasedejo trg, nadaljevanje zgodbe veste. Celoten kripto trg pohrustajo in ga nadomestijo s kako globalistično foro kot za šalo. Blackrock je čisto zlo v skoraj bibličnem pomenu besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Karen ::

@delavec: nič ni nemogoče, sam bi moral biti pa en zelo asocialen f*cked up subjekt... no tudi taki se najdejo, sam škoda k serjejo po temah da se moraš prebijat čez bullshit.

Prebranac ::

Karen je izjavil:

@delavec: nič ni nemogoče, sam bi moral biti pa en zelo asocialen f*cked up subjekt... no tudi taki se najdejo, sam škoda k serjejo po temah da se moraš prebijat čez bullshit.


Žal ne. Je pa nodi bolj nerealen kot jazst. Fsaj limam neke fakte s relevantnih finančnih strani.

Prebranac ::

Malo pogledajte volumene btcja zadnje 4 ure...enaki kot so bili ob btc 16 600. In še padajo. Kaj to pomeni? Da gremo dol do 15k pubeci.

Mato989 ::

Prebranac je izjavil:

Malo pogledajte volumene btcja zadnje 4 ure...enaki kot so bili ob btc 16 600. In še padajo. Kaj to pomeni? Da gremo dol do 15k pubeci.



Si shortal ali na pamet bluzis in fear mongeras
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Prebranac ::

Mato989 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Malo pogledajte volumene btcja zadnje 4 ure...enaki kot so bili ob btc 16 600. In še padajo. Kaj to pomeni? Da gremo dol do 15k pubeci.



Si shortal ali na pamet bluzis in fear mongeras


Katera TA pa ni na pamet? Ko bi obstojala bi vsi bili bogati. Glede na določene indikatorje...sam pa veš da bo kmalu 12k aprila. Ne šortam. Čakam na dvig penezov leta 2025. Do tedaj pa hodl

Kripto ::

Tole se počasi kuha...bitcoin situacija.

Money is mindset!

Vasco ::

Pozdrav. Eno off topic vprašanje. Na bitstampu imam nekaj malega sredstev v bitcoinu. Ker sem pred kratkim za darilo dobil Ledger, bi rad ta sredstva zaščitil in prenesel na ključ. Bolj kot berem in raziskujem vse skupaj bolj sem zmeden. Ali bitstamp to sploh omogoča, kakšni so koraki na kratko?

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Tole se počasi kuha...bitcoin situacija.


To bo še trdo leto. Kitajski upadajo naročila. Nekajdnevni volumeni btc ja so nizki. Bojim se da padnemo dol. Bomo videli...

Prebranac ::

ECB: Bitcoin na poti v nepomembnost
Kriptovalute so okrevale, Solana je zadnji teden poskočila za 35 odstotkov, eter za pet odstotkov, tako da je bila cena prvič po sredini decembra spet nad 1250 dolarjev. Bitcoin je vreden nekaj manj kot 17 tisoč dolarjev. Težav za kriptoindustrijo seveda po spektakularnem zlomu FTX-a še ni konec, trenutno so oči uprte predvsem v družbo Digital Currency Group, ki zaradi težav njunih dveh podružnic Genesisa in Grayscala preživlja težke čase, Grayscale (največji upravljavec kriptopremoženja) bi lahko močno zamajal trg, če bi bil prisiljen v odprodajo svoje aktive.

Da pri Evropski centralni banki bitcoinu niso naklonjeni, je že dolgo jasno. Ulrich Bindseil in Jürgen Schaaf sta pred kratkim v blogu zapisala, da je bitcoin na poti v nepomembnost in da trenutno spremljamo njegov labodji spev. Prepričana sta, da bitcoin kot naložba ni primeren, saj ne ustvarja denarnega toka ali dividend, njegovo tržno vrednotenje pa temelji zgolj na špekulaciji. Pri družbi Standard Chartered so prejšnji mesec opozorili, da bi lahko bitcoin strmoglavil vse do 5000 dolarjev.

energetik ::

Vasco je izjavil:

Pozdrav. Eno off topic vprašanje. Na bitstampu imam nekaj malega sredstev v bitcoinu. Ker sem pred kratkim za darilo dobil Ledger, bi rad ta sredstva zaščitil in prenesel na ključ. Bolj kot berem in raziskujem vse skupaj bolj sem zmeden. Ali bitstamp to sploh omogoča, kakšni so koraki na kratko?

Natančno preberi navodila za Ledger, saj vse piše. Jasno da vsaka menjalnica, vključno z Bitstamp omogoča prenos kovancev na osebni naslov.
Kar je najbolj važno pri Ledgerju je, da mu pustiš da zgenerira 24 besedni passphrase, si ga obvezno zapišeš in varno shraniš.
vires in numeris

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

ECB: Bitcoin na poti v nepomembnost
Kriptovalute so okrevale, Solana je zadnji teden poskočila za 35 odstotkov, eter za pet odstotkov, tako da je bila cena prvič po sredini decembra spet nad 1250 dolarjev. Bitcoin je vreden nekaj manj kot 17 tisoč dolarjev. Težav za kriptoindustrijo seveda po spektakularnem zlomu FTX-a še ni konec, trenutno so oči uprte predvsem v družbo Digital Currency Group, ki zaradi težav njunih dveh podružnic Genesisa in Grayscala preživlja težke čase, Grayscale (največji upravljavec kriptopremoženja) bi lahko močno zamajal trg, če bi bil prisiljen v odprodajo svoje aktive.

Da pri Evropski centralni banki bitcoinu niso naklonjeni, je že dolgo jasno. Ulrich Bindseil in Jürgen Schaaf sta pred kratkim v blogu zapisala, da je bitcoin na poti v nepomembnost in da trenutno spremljamo njegov labodji spev. Prepričana sta, da bitcoin kot naložba ni primeren, saj ne ustvarja denarnega toka ali dividend, njegovo tržno vrednotenje pa temelji zgolj na špekulaciji. Pri družbi Standard Chartered so prejšnji mesec opozorili, da bi lahko bitcoin strmoglavil vse do 5000 dolarjev.


Bo pa še trajalo preden bo bitcoin nepomemben...

Money is mindset!

mr_chai ::

Mato989 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Malo pogledajte volumene btcja zadnje 4 ure...enaki kot so bili ob btc 16 600. In še padajo. Kaj to pomeni? Da gremo dol do 15k pubeci.



Si shortal ali na pamet bluzis in fear mongeras


Kaj ma veze, če je shortal ali ne. A je kj narobe, če od daleč spremlja in je kokice in se smeji zraven ?


Marsikdo ti je povedal kam gredo stvari, če nočeš poslušati prav, tvoja izbira, sam ne se pol kregat tule, če se ti kdo mal nasmeje.

Kje so market makerji ? Kaj se bo zgodilo z njimi ? Kaj bo s Silvergateom ?
Kakšne bodo posledice kolapsa Silvergate-a, ki je eden glavnih providerjev fiat - crypto bridgea ? Kaj se bo zgodilo, ko market majkerji ne bodo mogli več hedgati svojih pozicij ?

Če si sam sedaj ne zastavljaš teh vprašanj, je nakaj narobe s teboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

PrihajaNodi ::

Gre za ciscenje trga in prav je tako.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

mr_chai je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Malo pogledajte volumene btcja zadnje 4 ure...enaki kot so bili ob btc 16 600. In še padajo. Kaj to pomeni? Da gremo dol do 15k pubeci.



Si shortal ali na pamet bluzis in fear mongeras


Kaj ma veze, če je shortal ali ne. A je kj narobe, če od daleč spremlja in je kokice in se smeji zraven ?


Marsikdo ti je povedal kam gredo stvari, če nočeš poslušati prav, tvoja izbira, sam ne se pol kregat tule, če se ti kdo mal nasmeje.

Kje so market makerji ? Kaj se bo zgodilo z njimi ? Kaj bo s Silvergateom ?
Kakšne bodo posledice kolapsa Silvergate-a, ki je eden glavnih providerjev fiat - crypto bridgea ? Kaj se bo zgodilo, ko market majkerji ne bodo mogli več hedgati svojih pozicij ?

Če si sam sedaj ne zastavljaš teh vprašanj, je nakaj narobe s teboj.



Veze ima toliko ker ce je tako ziher naj shorta

Jaz ko sem rekel da verjamem da gremo gor sem kupil ne pa samo fomo nabijal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Samo nobenmu ne prvoscjo da bi se kdo drug kaj zasluzil. Fovsija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Mogoče me pa to moti, da snifate hopium. Zakaj shortat če gre dolj v kurac? Nimam časa bedeti. Samo odvračam 99% hazarderjev ki jih napizdujejo. Iz lastnih izskušenj.

spanoul39 ::

Fantje trenutno najbolša investicija so iso standard coini, kdor spremlja kar se dogaja na področju financ in bankirstva ve o čem govorim.

mpu2Q7 ::

Mato989 je izjavil:

Veze ima toliko ker ce je tako ziher naj shorta

Jaz ko sem rekel da verjamem da gremo gor sem kupil ne pa samo fomo nabijal

zakaj bi bil ziher in zakaj bi shortal, če da neko mnenje ali predikcijo od sebe, ali je to mar prepovedano? imaš resne trgovce, ki dajo nasprotujoče si napovedi pa jih nihče normalen ne provocira. meni tole liči na nekaksno obračunavanje s posameznikom, ker... no, ve se...

pa kdor zmaga, vsa čast, je pa na drugi strani menda veliko več poražencev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mpu2Q7 ()

Edorta ::

Mislim, da sem LTC že omenila kot VIP valuto, ki ji je treba posvečati ustrezno pozornost...

PrihajaNodi ::

Edorta je izjavil:

Mislim, da sem LTC že omenila kot VIP valuto, ki ji je treba posvečati ustrezno pozornost...

Kdo si pa ti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Oblikuje se bartova glavica. Kar pomeni samo eno. Spica gor!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

delavec44 ::

Kdo je ta "bart", ki ga nonstop omenjate?

Machete ::

Meme zasnovan na grafih. Kao neka oblika, ki signalizira obrat trenda (BS).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Miki N ::

To branje grafov je oblika napovedovanja prihodnosti iz kosti ali kaj so že včasih imeli vrači. Nodi je kriptovrač. ;)

IgorCardanof ::

Smo nazaj, gremo v "echo bubble" ki ga je tudi med drugim GCR napovedoval za 2023?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hunterslo ::

Se komu ne deluje binance app na androidu?

sumi666 ::

hunterslo je izjavil:

Se komu ne deluje binance app na androidu?


Men dela normalno...

merlin2 ::

Miki N je izjavil:

To branje grafov je oblika napovedovanja prihodnosti iz kosti ali kaj so že včasih imeli vrači. Nodi je kriptovrač. ;)


Tazga vrača bi indijanci že pojedl :))

:D

PrihajaNodi ::

Nodi vam je rekel da bo tole super bull run! Pa ste se smejali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

"Super bull run" == 2%?


:))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

Ltc iz 50 na 80. Al pa Solano poglej!!! Fundamentalno se btc ni spremenil nic. Ni razloga da ne gre na 100 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Siso ::

Do kam gor gre kratkoročno SOL,kaj meniš Nodi?

Unkrat si 70% trofnu mašinskija.

In smo lepo zaslužli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Mato989 ::

Prebranac je izjavil:

Mogoče me pa to moti, da snifate hopium. Zakaj shortat če gre dolj v kurac? Nimam časa bedeti. Samo odvračam 99% hazarderjev ki jih napizdujejo. Iz lastnih izskušenj.


Če gre še bolj v kurac boš s shortanjem še več plusa mel... kaj ti kadiš?

mpu2Q7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Veze ima toliko ker ce je tako ziher naj shorta

Jaz ko sem rekel da verjamem da gremo gor sem kupil ne pa samo fomo nabijal

zakaj bi bil ziher in zakaj bi shortal, če da neko mnenje ali predikcijo od sebe, ali je to mar prepovedano? imaš resne trgovce, ki dajo nasprotujoče si napovedi pa jih nihče normalen ne provocira. meni tole liči na nekaksno obračunavanje s posameznikom, ker... no, ve se...

pa kdor zmaga, vsa čast, je pa na drugi strani menda veliko več poražencev.



Problem je da tu nekateri (ne samo Warkraft) non stop dajejo napovedi v eno smer, to pa je potem FOMO ali FEAR za BREZVEZE... če je Warkraft tako ziher da bo šlo dol da mora to 17x napisat (pustmo zdaj spemerja Nodija) potem naj ma jajca in podkrepi to z dokazi...

Ali hočeš rečt da Warkraft NOČE denarja, v tem primeru ga naj da meni.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kripto ::

MACD Cross je zelo ugoden...manjka samo še momentum za bitcoin.

Money is mindset!

spegli ::

18k pol pa 15.5k test. Mogoče drugo leto bull run ? Tole zdej je ker je DXY padu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

delavec44 ::

Mato in co. dajte že nehat nabijat o tem shortanju. Popolnoma nobene garancije ni, če bo šlo gor ali dol, da vmes ne bodo postrigli shorterjev, potem pa se karavana nadaljuje. Zakaj bi sploh uporabljali tako rizičen instrument.

spegli ::

Točno to. Brez veze se je s tem belit glavo. Ko bo očiten bull run, bomo nabavli. Tole zdele ni.

spegli ::

Ma se gdo spomne 6 mesecev na 6k, pol pa rukar na 3.6k. To leto sem pripravljen lol

energetik ::

delavec44 je izjavil:

Mato in co. dajte že nehat nabijat o tem shortanju. Popolnoma nobene garancije ni, če bo šlo gor ali dol, da vmes ne bodo postrigli shorterjev, potem pa se karavana nadaljuje. Zakaj bi sploh uporabljali tako rizičen instrument.
Zakaj potem nekateri nabijate o neskončnih padcih? Prodajte in kupite, ko bo nižje. Tudi to je šortanje, brez vzvoda. A, to si pa ne upate. Čeprav je to povsem enakovredno nakupu in prodaji, ko je cena višja.
Dejstvo je, da trenutno tedenski RSI na podnu, mesečni je praktično najnižji od nastanka BTC, kar pomeni, da je trenutno precej oversold. Edina logična poteza je, da zdaj akumuliraš oz. bi moral že zadnje tedne.
vires in numeris

delavec44 ::

Torej eno nabijanje opravičuje drugo?
««
1219 / 1489
»»