» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1216 / 1486
»»

GupeM ::

PrihajaNodi ::

Je kar pumpica udarla danes. Faza akumulacije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

hunterslo je izjavil:

delavec44 je izjavil:

BTC ne bo nikdar in nikoli 100k. Lahko me citirate.


Ubistvu tle sploh ni poanta koliko je/ni vreden BTC, ampak to da bo dolar čedalje manj vreden. In glede na stanje v svetu, bo to vse skupaj samo še eskaliralo. Keep calm, hodl and buy more :D


Ironično je BTC ŽE BIL 100k+$ sicer v rubljih v Rusiji ampak ja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

delavec44 ::

Mah daj no, privzeto je da se vedno govori v $.

Lahko ti pa mojega prodam za 100k$, samo še vedno ne moreš reči, da je toliko vreden :D

Zgodovina sprememb…

Siso ::

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je kar pumpica udarla danes. Faza akumulacije


Nisem mojster, ampak pubec pri platoju se reče faza distribucije in kmalu gre vse dol do aprila...po planu. Tale pumpica je pa dirigirana s strani menjalnic in botov.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Jasno, nisi strokovnjak. 25 k je za vogalom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, nisi strokovnjak. 25 k je za vogalom


Z novim letom bi lahko sprejel nekaj odločitev ....recimo,da nehaš delat budalo iz sebe

matic492 ::

Siso je izjavil:

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?


Itak, BTC 100k
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

matic492 je izjavil:

Siso je izjavil:

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?


Itak, BTC 100k




ej kup čim več :-D

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

Siso je izjavil:

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?


Itak, BTC 100k




ej kup čim več :-D


pripravi se na ta " bull run " :-D

Karen ::

Jaz sem pa upal da bo vsaj en teden mir od war-a in nodija, k ni bilo ne 12k ne 25k za novo leto, pa preden začneta zaokroževat tud izven 14-17k ni blo nič. En teden miru pred vama bi bilo spodobno fanta, do 10-ega recimo? Saj ne bo zamrla tema, mogoče bo pa kaj več uporabnega.

delavec44 ::

Jaz tudi ne vem kaj imajo od tega, da dnevno neke brezvezne cifre ven mečejo. Da nimajo pojma, se je do sedaj že pokazalo. Get a life.

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

Siso je izjavil:

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?


Itak, BTC 100k




ej kup čim več :-D


pripravi se na ta " bull run " :-D



se pripravljam na bull run,ga pa se dolgo ne bo

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

Siso je izjavil:

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?


Itak, BTC 100k




ej kup čim več :-D


pripravi se na ta " bull run " :-D



se pripravljam na bull run,ga pa se dolgo ne bo



v te gospodarski zgodbici ste iz obupa pozabili kaj je bull run in pumpa.....definitivno ne btc dol za jurja in pol nazaj gor za 100....malo se zamislkite nad sabo....mogoče je čas za strokovnjaka

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

matic492 je izjavil:

Siso je izjavil:

Neki se okol govori da naj bi 3.1.23 ,torej jutri ob 9.50 uradno zaštartal bull run?


Itak, BTC 100k




ej kup čim več :-D


pripravi se na ta " bull run " :-D



se pripravljam na bull run,ga pa se dolgo ne bo



v te gospodarski zgodbici ste iz obupa pozabili kaj je bull run in pumpa.....definitivno ne btc dol za jurja in pol nazaj gor za 100....malo se zamislkite nad sabo....mogoče je čas za strokovnjaka



pa tu mislim za psihiatra in program odvisnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

SPET SO JAMRAČI IN NEGATIVCI ZASEDLI FORUM. Bejžmo stran
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kixs ::

Nekdo, ki non-stop ponavlja "pumpa" in "25K" :lol:

Kripto ::

A smo blizu bitcoin pumpi ali gremo v globino?

Money is mindset!

Utk ::

Zmanjkalo ovc za strižt?

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

SPET SO JAMRAČI IN NEGATIVCI ZASEDLI FORUM. Bejžmo stran


Nodko si počas ugotovil,da te ljudi,ki si hotel nategnit ....so pametnejši od tebe ? se ne dajo nategnit k ne ;-)....čas je da zamenjaš forum

Kripto je izjavil:

A smo blizu bitcoin pumpi ali gremo v globino?



v globino gremo :-)

PrihajaNodi je izjavil:

SPET SO JAMRAČI IN NEGATIVCI ZASEDLI FORUM. Bejžmo stran



pa tega bejžmo stran se enkrat drz ,če uporabiš drug profil sam izpades se k vecji idiot

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

tale forum je bil ustvarjen z namenom nategovanja ljudi s strani Nodija in ostalih njegovih profilov
in ko se boš Nodko umaknil res morda clovek pride do uporabnih informacij......ti si slišat k stara ponavljajoča baba z demenco....btc do 250k.....btc do 100 k.....btc do novga leta 25k.........zdj po novem 25 k za ovinkom.....ma dj spel se!

in ko se po tvoje umakneš Nodi....zacneš pisat s svojih 15 drugih profilov....vsaj tolk ne bod zabit da iste nebuloze uporabljaš! iste stavke,ist idiotizem! spel se ,da ljudje normalno tle komunicirajo in si izmenjujejo informacije ! ne natege!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

FireSnack ::

Ali lahko letos normalno skeširam dol iz Binanc čez milijon evrov ali je treba kaj prijaviti prej? Nekaj malega bom verjetno prodal dokler je še visoko.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Ali lahko letos normalno skeširam dol iz Binanc čez milijon evrov ali je treba kaj prijaviti prej? Nekaj malega bom verjetno prodal dokler je še visoko.




sam čakal sem kdaj boš ti zacel trolat

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Ali lahko letos normalno skeširam dol iz Binanc čez milijon evrov ali je treba kaj prijaviti prej? Nekaj malega bom verjetno prodal dokler je še visoko.




sam čakal sem kdaj boš ti zacel trolat


pozdrav Nodkota

link_up ::

huh baje gremo res na 103k...
In and Out

Rossi V ::

link_up je izjavil:

huh baje gremo res na 103k...


najmanj ....kupi še mal

DarwiN ::

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PersonaRuda ::

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/

Rossi V ::

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/



vir je menjalnica,katere edini namen je nategnit vas do zadnjega,kako ponarejajo,prirejajo ste pa že seznanjeni ....kovanec gre gor tolk k one hočjo,pade tolk k one hočjo in poanta je,da gospodarstvo dokler gre dol vam nimajo namena ničesar dat

Rossi V je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/



vir je menjalnica,katere edini namen je nategnit vas do zadnjega,kako ponarejajo,prirejajo ste pa že seznanjeni ....kovanec gre gor tolk k one hočjo,pade tolk k one hočjo in poanta je,da gospodarstvo dokler gre dol vam nimajo namena ničesar dat


Njihov namen je da obdrzite kovance katerih vrednost pada in upate da kdaj dobite nazaj ali pa da prodate z visoko izgubo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

DarwiN ::

Mogoče imaš prav, Kamikaza.. Čeprav je tukaj še psihološki faktor.. Govorice, špekulacije, pričakovanja, strah okrog teh Mt.Gox BTCjev.. To tudi lahko povzroči premike.. Če si trader, se najbrž splača prodat pred tem datumom. Če si short-seller, se splača shortat pred tem datumom. Mt. Gox učinek je namreč lahko samo negativen. Poziteven ne more biti. No, we'll see.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Prebranac ::

GupeM je izjavil:



Bravo. Pozabil si se mrežni marketing, ki gre v horizontalo, in ne v piramido.

DeeJay ::

DarwiN je izjavil:

Mogoče imaš prav, Kamikaza.. Čeprav je tukaj še psihološki faktor.. Govorice, špekulacije, pričakovanja, strah okrog teh Mt.Gox BTCjev.. To tudi lahko povzroči premike.. Če si trader, se najbrž splača prodat pred tem datumom. Če si short-seller, se splača shortat pred tem datumom. Mt. Gox učinek je namreč lahko samo negativen. Poziteven ne more biti. No, we'll see.

Tud sam mislim, da nekega hudga pressurja mtgox bitcoini ne bodo povzročil.
Večja panika bi bla, če bi se začel premikat kovanci v Sathoshijevem walletu :)
Don't f with me.

IgorCardanof ::

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/


Bi rekel, da bi prodaja 70k btcjev kar konkretno vplivala na ceno. Tam ene 10% bi z lahkoto spušili.

Nekaj je volume, drugo je pa sell pressure. Ta volume, sploh sedaj, ko ima Binance 0% fee na BTC paru, je zelo umeten in sproduciran s strani botov, ki pač veliko kupujejo in prodajajo. Če bi se pa situacija obrnila in bi kar naenkrat veliko ljudi hotelo prodat, pa dvomim, da imaš na drugi strani tako hitro tako veliko ljudi, ki bi to radi pokupli.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/


Bi rekel, da bi prodaja 70k btcjev kar konkretno vplivala na ceno. Tam ene 10% bi z lahkoto spušili.

Nekaj je volume, drugo je pa sell pressure. Ta volume, sploh sedaj, ko ima Binance 0% fee na BTC paru, je zelo umeten in sproduciran s strani botov, ki pač veliko kupujejo in prodajajo. Če bi se pa situacija obrnila in bi kar naenkrat veliko ljudi hotelo prodat, pa dvomim, da imaš na drugi strani tako hitro tako veliko ljudi, ki bi to radi pokupli.


Se strinjam. Psihološka vojaščina je najmočnejše orožje. Kaj je evergrand imel skupnega z btc da je padel? Samo psihični pritisek.

PrihajaNodi ::

ltc ma kmalu halving. Če je slučajno kdo pozabil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/


Bi rekel, da bi prodaja 70k btcjev kar konkretno vplivala na ceno. Tam ene 10% bi z lahkoto spušili.

Nekaj je volume, drugo je pa sell pressure. Ta volume, sploh sedaj, ko ima Binance 0% fee na BTC paru, je zelo umeten in sproduciran s strani botov, ki pač veliko kupujejo in prodajajo. Če bi se pa situacija obrnila in bi kar naenkrat veliko ljudi hotelo prodat, pa dvomim, da imaš na drugi strani tako hitro tako veliko ljudi, ki bi to radi pokupli.


Se strinjam. Psihološka vojaščina je najmočnejše orožje. Kaj je evergrand imel skupnega z btc da je padel? Samo psihični pritisek.


Evergerande?
Mislim da več s Tethrom ;)

lp

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/


Bi rekel, da bi prodaja 70k btcjev kar konkretno vplivala na ceno. Tam ene 10% bi z lahkoto spušili.

Nekaj je volume, drugo je pa sell pressure. Ta volume, sploh sedaj, ko ima Binance 0% fee na BTC paru, je zelo umeten in sproduciran s strani botov, ki pač veliko kupujejo in prodajajo. Če bi se pa situacija obrnila in bi kar naenkrat veliko ljudi hotelo prodat, pa dvomim, da imaš na drugi strani tako hitro tako veliko ljudi, ki bi to radi pokupli.


Se strinjam. Psihološka vojaščina je najmočnejše orožje. Kaj je evergrand imel skupnega z btc da je padel? Samo psihični pritisek.


Evergrande?
Mislim da več s Tethrom ;)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

Denji85 ::

Hah to so bli časi dobri stari iz Mt. Goxa ko kripto še ni bil nek mainstream. Zdaj pa vsak bebo pozna kripto :D Je mal izgubu čar.

Če je BTC na 16700$ nemore bit ether na 1150. Še mamo plac za padec. K bo btc okrog 10k pa ether ene 500 do 400 se kupuje. Pa kak shitcoin ala cardano. To še zmeraj pali po vseh teh letih. Haha.

PrihajaNodi ::

Ja ne, btc bo 0. Zakaj ne shortate?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sumi666 ::

PersonaRuda je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Po 10. januarju končno v obtok prileti 140.000 btc-jev od Mt. Goxa.. Zdaj, kolikšen delež jih bo ostalo na hodl, koliko pa takoj prodalo? Mogoče je safe bet predpostavka, da jih polovica proda.. Torej 70k btcjev.. Pomeni, da lahk pričakujemo nek padec. Vprašanje pa, ali par stotakov ali tisočakov.

Še en, ki mu matematika ne leži.

V zadnjih 24-urah se je kupilo/prodalo 700.000 btc-jev (11,7 milijard $). In ti potem pričakuješ, da bo 70.000 btc-jev ali 140.000 btc-jev zamajalo trg?

Evo ti vir: https://coinmarketcap.com/


Vskemu becu je jasno da je tok ORENK FAKE volumen ... boti trejdajo kupuejo nazaj da se naredi visok volumen ... Boti od menjalnic da ne bo pomote ...

Siso ::

Ja,danes pa pravjo da s 1.2.23 bitkojn gre na nula in pa nevemkolko mljonov ripla spustili v obtok,to še kazino ni več.......

PersonaRuda ::

Siso je izjavil:

Ja,danes pa pravjo da s 1.2.23 bitkojn gre na nula in pa nevemkolko mljonov ripla spustili v obtok,to še kazino ni več.......

Močno dvomim. Zakaj? Že jaz, če pade na 10-12k vlagam novi cash noter. Če res pade na 3k-4k, da likvidira enega sailorja la kaj je že z nekaj milijardno investicijo takrat jemljem gotovinski kredit in kupujem po par komadov BTC. Če pa pade pod jurja, pa vržem pod hipoteko stanovanje in koliko dobim ven, vržem v BTC, pa magari gre potem vse na nulo.

Pa to sem samo jaz, veš koliko ljudi po svetu dokaj podobno razmišlja. Pa če pade na 100$-200$ za komad, te bo ja 1% ljudi sililo v nakup vsaj 1 BTC in se bodo poklali, ker vsak ne bo mogel kupiti 1, ker jih ni toliko v obtoku. In ravno zaradi tega jaz mislim, da lahko pade, lahko da res več ne bo nikoli na novem ATH, ampak na nulo pa še ziher ne gre v tem desetletju...

Če sem v prejšnjem ciklusu bil all-in v alt-ih in naredil veliko izgubo, sem v tem ciklusu all-in v BTC. Trenutno še nisem nič vložil in čakam še na vaj -30% padec. Kupovat pa mislim začet postopno. Najprej nekaj spomladi (marec/april) in glavnino pozno poleti (julij/avgust), ko računam, da bo spet močna korekcija kot vsako poletje. Če bo bo, če pa ne, pa naj še vrag vzame te eure. Odločen pa sem, da še enkrat probam ta vrteljak.

Če bi vse pustil v BTC, ko sem kupoval, bi še sedaj bil v debelem plusu. Tako pa sem bil požrešen in sem vse zmetal v alt-e, ter naredil debeli minus. Ampak nič zato. Moj denar, moje odločitve in sam nosim tudi posledice napačnih odločitev...

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Še vedno sam pri sebi menim, da BTC ne bo propadel preden ne prebije 1 milijon pa magari za samo 1 dan. Kdaj? Lahko v tem desetletju. Lahko v naslednjem. Kot tudi nikoli. Dopuščam sicer vse možnosti, ampak občutek mi pravi, da bomo nekoč videli 1 BTC na vrednosti vsaj 1 milijon.

HODL

PrihajaNodi ::

+1 za napisano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja ne, btc bo 0. Zakaj ne shortate?


Bo ja.



Shortanje se da pa enostavno postriči in izgubiš vse. Spet hočeš nategniti folk. Nikjer ne piše, da bo padec linearen.

IgorCardanof ::

Pizda pa ni dvakrat za rečt, da bo Kamikaza spet zamudil celoten balon. Smo mu rekli v prejšnem ciklu, naj se losa SKY tokena in to the moon napovedi za kripto market, pa nas ni poslušal, pa se mi zdi, da nas ne bo tudi tokrat.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

A ni on kupoval sky na vrhu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ni on kupoval sky na vrhu?

Ja. Po 100$ za komad sem dajal. ;(( (ATH je bil 53$)

Drugače sem tudi pisal, ko sem jih kupoval (dajal objave). Največ sem jih dokupil, ko je bila cena okoli 1$ in malo nižje (in to ravno zato, ker je tako cena padla in sem takrat res nafilal žaklje v cold walletu), nekaj pa tudi kupil, ko je bil preko 10$ (prehitri nakup), a se je kasneje dokup pri 1$ obrestoval in bi si pokril ves minus, naredil zelo lepi plus, če bi prodal, ko je bil 1-2 tedna med 3$-6$ (priznam, da so me takrat fejst srbeli prsti, da bi vsaj polovico prodal in bi že s tem pokril ves vložek in bi še bilo za lepi plus), pa sem hotel imeti še več in imam danes kovance v cold walletu, kjer je kovanec vreden 10 centov ob 5$-20$ volumnu na no-name borzi. :))

Mrtev kovanec. Ampak tudi to ne bom prodal, ampak imel za spomin (opomin) na zgrešeno naložbo, kjer bi potencialno lahko tudi zaslužil, pa je bil pohlep preveliki. Sicer, ko so kovanec najavili za odstranitev iz Binance sem prodal po nekaj več kot 80 centov (mislim, da je bilo povprečje 83 centov) in dokupil isto količino nazaj med 48-50 centov, poknil nazaj v cold wallet in si nekaj minusa povrnil. Zadnje leto dni se kovanec suče okoli 10 centov, ampak ima premali volumen, da bi sploh lahko sanjal, da bo kdaj kaj ratalo (raketo to the moon).

mr_chai ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, nisi strokovnjak. 25 k je za vogalom


Z novim letom bi lahko sprejel nekaj odločitev ....recimo,da nehaš delat budalo iz sebe


Februar zna letos prehitevat :)) Mogoče pride februar že januarja :)) Me zanima kaj bo Nodi potem vpil. Faza akumulacije ! Faza kupovanja! Faza... ;((

IL_DIAVOLO ::

Odprem Twitter po dolgem casu in evo spet mi vzbujajo nemirne prste. Zakaj $RDNT se sprašujem.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PersonaRuda ::

Sicer sem res naredil minus, a ne tako veliki, ker sem vsaj Monerota kupoval po 39$ za komad (žal kasneje del teh monerotov pretapljal v SKY, napaka, ker bi SKY moral kupovati s svežim kešom, pa sem si rekel dovolj je bilo vložka) in kasneje prodal vse ostale monerote, ko sem se zavedal, da je balon počil. Sicer več kot tričetrt leta pozneje (ker sem še vedno mislil, da smo v bullu, a je balon počil novembra 2021). In tudi tu, če bi pustil vse Monerote na miru in pri 1$ dokupoval SKY s svežim cashom, bi ob prodaji Monerota imel pokrit ves vložek in še ustvarjen plus kljub kolapsu SKY.

Ampak je kar je, ni veliki minus, je pa in šola za ta cikel, da več ne bom vsega držal do konca, ampak postopno kupoval kot tudi kasneje postopno prodajal. Penzije iz tega ne bo, upam pa na kak priboljšek in dodaten bonbonček (avto, morda rabljeno stanovanje ali dva).

Trenutno pa razen SKY v cold walletu, nimam nič več v kriptu. Novi denar pa je v nizkem štartu za nakup. Četudi začne jutri BTC drveti proti 25k-30k, še ne vložim (me ne bo zagrabil FOMO), ker imam občutek, da bomo čez par mesecev (več kot pol leta) nižje od 15k.

Zgodovina sprememb…

««
1216 / 1486
»»