» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1211 / 1485
»»

hunterslo ::

Heh, zaenkrat kaže bolj na grincha za letos ne pa na božička. No saj je bolj logično, dumb money je naredil veliko uslugo smart moneyu ko je porinil ceno čez 18k (Buy the news - fed cut rates, zdej bo pa vse drugače - malo morgen velki so samo čakali da ribice zagrizejo) Leto se izteka, pobira se smetanca. Bomo videli kaj bo prinesel Q1 2023. Zaenkrat vidim še en leg down v rang 14k, nato pa je še vse odprto. 10k pa so mokre sanje Merlaka... zaenkrat :D

IgorCardanof ::

https://twitter.com/tier10k/status/1603...

Kaj pravite? Mazars je delal proof of reserves audit Binanceu, sedaj se je pa odlocil, da zakljuci nasploh z vsem crypto auditanjem.

Stay safe. Verjetnosti so se malo spremenile, jz bom withdrawal ne trading money dol z Binancea.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

deco16 ::

Jst sem ga že včeraj, še tisti par % kar ne blo ne trading. Ziher je ziher. Coinbase ga pa tudi nekaj serje kot vidim da je še kar pending.

residual ::

jaz še mam nekaj malega vezano v Earn... pa je dober apr ... bom še počakal, binance še ne gre dol.

Webmojster ::

Dokler ne bo enega independant audit-a Binanc in Tethera (USDT) se ni zdravo igrati s kripto

inzenir1337 ::

Nora pumpa na BTC in ETH. Zgleda da je Musk vložil okoli 200 mrd iz naslova prodaje TSLA.

MaticSLO ::

merlin2 je izjavil:

spegli je izjavil:

Btw kaj je sploh prednost teh kripto reči, razen manipulacij na borzah ?


Zanimivo.

Ko sem pred meseci govoril, da je kripto scena navaden PONZI, pa so se znalci oglasil, da mi ni jasno nič o blokčejnu 8-O:))

Ni treba bit strokovnjak.
Prihajajo regulacije. Le kaj bo z BTC maxisti?
Mimogrede. Nič nimam proti BTC, me pa moti agresivno propagiranje in napihovanje nečesa, kar vsaj po zame nima prihodnosti. Sedaj pa jok in stok.

8-)

LP


Ocitno ti se vedno ni jasno. Predlagam da se malo pozanimas o tem kaj je PONZI, preden trosis naokoli bedarije.

Lahko reces da je prenapihnjen spekulativni baloncek, ampak s tem ko reces da je ponzi lahko vidimo da nimas pojma o cem govoris.

merlin2 ::

Hmmmmm

Gre zaupat?

"Binance 'Proof-Of-Reserves' Removed From Auditor's Site: FUD Or Legitimate Questions?"

:|

Lp

Matic ne seri :))

spegli ::

16910 longal. Da vidmo kaj bo zdej :)

PacificBlue ::

spegli je izjavil:

16910 longal. Da vidmo kaj bo zdej :)


Optimist:) na 4h chartu je prebilo kanal
I’m out.
:3

spegli ::

Living on the edge smh

A. Smith ::

Za crypto.io so govorili će poleti, da bo crknil, kiti so šli vse dol pobrat. Vodstvo je reklo, vse imamo krito. In crypto.io ni crknil.

Podoben test čaka Binance. Če imajo vse krito, se nimajo česa bati... če.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

IgorCardanof ::

A. Smith je izjavil:

Za crypto.io so govorili će poleti, da bo crknil, kiti so šli vse dol pobrat. Vodstvo je reklo, vse imamo krito. In crypto.io ni crknil.

Podoben test čaka Binance. Če imajo vse krito, se nimajo česa bati... če.


Edina fora je, da je Crypto.com skoraj potrjeno nesolventen. 100% ne bo doživel 1.1.2024.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

49106 ::

Misliš Binance?

DarwiN ::

Če Binance pade, se lahko ta nitka tukaj kar zaklene. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PacificBlue ::

Če crkne Binance, si ne predstavljam kako bullish bo to potem šele za $GIGA:
https://twitter.com/gigaswapfinance/sta...
I’m out.
:3

Rossi V ::

mene bi bolj skrbel coinbase kot binance,čeprav sem že povedal,da je CZ največji nategun med njimi

PrihajaNodi ::

Coinbase je pod blackrockom tako da ne bo nic hudega. Vse bo ok. V parih dneh lahko btc potegne do 25 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Coinbase je pod blackrockom tako da ne bo nic hudega. Vse bo ok. V parih dneh lahko btc potegne do 25 k



Lahko tud do 10k Miki

merlin2 ::

Ne deluje mi prepričljivo ...

https://twitter.com/alanbwt/status/1603...


Lp

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Coinbase je pod blackrockom tako da ne bo nic hudega. Vse bo ok. V parih dneh lahko btc potegne do 25 k


Ali boli glavica? Vztrajaj pa mogoce ti fzge. 25k letos ti videl nea bos. Pripravi se raje na 14ko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

https://www.24ur.com/novice/tujina/8-vp...

Kje je musk? Nategun, kripto divji zahod. Ko bo regulacija bodo fsi igrali na pianino v pižamah.

Vsakemu od njih grozi do 25 let zapora zaradi konspiracije za goljufijo z vrednostnimi papirji. Če bo obsojen zaradi vpletenosti v nezakonite denarne transakcije, Constantinu grozi tudi največ 10 let zapora.

PrihajaNodi ::

Ur losing it - mesa se ti ze
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::



Trump to the rescue. Kripto je rešen. Mintano na Polygonu.. Do jutra smo na luni. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ur losing it - mesa se ti ze


Bolje to ko vrabec na strehi.

hunterslo ::

DarwiN je izjavil:



Trump to the rescue. Kripto je rešen. Mintano na Polygonu.. Do jutra smo na luni. :)


Razprodano v momentu... Tolk o tem da smo v krizi... Fse je šlo v ku***. Odpiram long pozicijo na človeško neumnost :)))

PacificBlue ::

Pump it:)
I’m out.
:3

residual ::

Daljni vzhod ima rad rdece. Sem nabavil se malo psa. Zatisje...

hunterslo ::

Folk prodaja kripto, ker rabi keš za darila. Jaz pa bom naredil ravno obratno... Nekateri alti so šli lepo dol. Do konca leta opravim nekaj nakupov, cene so kar dobre! Sledimo planom.

_wtf_ ::

Prebranac ::

Še malo pa smo na stop loss sailorčka in CZ. 12 500 eur!

hamez66 ::

Musk pa tudi zgleda nabira denar, ki ga rabi za plačilo nakupa twitterja, pa njegovim delnicam (oz delnicam tesle) cena pada podobno kot bitcoinu. Ko se je odločil za nakup (tam okoli 21.9.), je bila cena več kot 300 usd, danes samo 150.

Evmos free airdrop pa tudi smešno. Najprej dolgo vztrajal med 2 in 3, danes pa samo še 0.35.

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

Musk pa tudi zgleda nabira denar, ki ga rabi za plačilo nakupa twitterja, pa njegovim delnicam (oz delnicam tesle) cena pada podobno kot bitcoinu. Ko se je odločil za nakup (tam okoli 21.9.), je bila cena več kot 300 usd, danes samo 150.

Evmos free airdrop pa tudi smešno. Najprej dolgo vztrajal med 2 in 3, danes pa samo še 0.35.


Saj vam pravijem. Samo še stvari časa so da padne dol. V kolikor kupi merlak kateri je kripto milionar na 10k pomeni, da kupiš cca 11k 12 k, saj bo odboj in ne bo časa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

hamez66 ::

Merlak je majster. V prejšno je dobro napovedal dno (se zmotil za 500), letos ma lep plus, 200 miljončkov net worth. Pameten, da je šel v biznis namesto trejdanje. Tako da ja, če Merlak pravi, da bo dno pri 10k, potem je smiselno kaj kupit pri 11 ali 12k.

hunterslo ::

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

hunterslo je izjavil:

https://ibb.co/cTBx8QW

Bi rekel, da je tole kar ustrezno, ja. Ali bo 11k takoj ali čez mesec, dva, pa ne vemo.

Če bo šel kdo gledat na prvo in drugo stran na začetek te teme, sem 2020 uletel s trditvijo, da se tečaj BTC vede ciklično (in da bo zrasel, kar tudi je), kow mi pa ni verjel.

A. Smith je izjavil:

kow je izjavil:

Tudi, ce bo ogromen bullrun, se je vseeno ogromno ljudi opeklo in ne bo vsak, "ki ima 5minut casa", kupil kripto. Vsaj v Slo.
Ponavadi mora miniti nekaj let, da ljudje pozabijo oz. da pride na trg dovolj mladih, brez izkusenj, da ponovijo napake.


Ne gre za to. O približno konstantnem dotoku fiata v kripto sfero se je razpolovila količina btc, ki se steka na borze (rudarjenje, halving). Posledica: pomanjkanje btc enot za nakup in ustalitev na novi, višji ceni. Med prilagajanjem pa bo, kot še vedno, prišlo do konkretnega prenihaja, ker trg pač ne odregulira popolno. S konkretnim prenihajem mislim na $50000/BTC ali več v roku enega leta.

 price vs halving

price vs halving

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

IgorCardanof ::

Prosim za dobro sebe in vseb okoli sebe ne limat takih neumnih chartov kot je tale zgornji.

Ti si najbrz tudi eden izmed teh, ki je Stock2Flow model od Plan B jemal kot sveto resnico?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

mr_chai ::

MaticSLO je izjavil:

merlin2 je izjavil:

spegli je izjavil:

Btw kaj je sploh prednost teh kripto reči, razen manipulacij na borzah ?


Zanimivo.

Ko sem pred meseci govoril, da je kripto scena navaden PONZI, pa so se znalci oglasil, da mi ni jasno nič o blokčejnu 8-O:))

Ni treba bit strokovnjak.
Prihajajo regulacije. Le kaj bo z BTC maxisti?
Mimogrede. Nič nimam proti BTC, me pa moti agresivno propagiranje in napihovanje nečesa, kar vsaj po zame nima prihodnosti. Sedaj pa jok in stok.

8-)

LP


Ocitno ti se vedno ni jasno. Predlagam da se malo pozanimas o tem kaj je PONZI, preden trosis naokoli bedarije.

Lahko reces da je prenapihnjen spekulativni baloncek, ampak s tem ko reces da je ponzi lahko vidimo da nimas pojma o cem govoris.


Kripto tepčki se radi obregate na take malenkostne tehnikalije. Ni ponzi, ampak deluje podobno kot ponzi in vsekakor ni SAMO prenapihnjen balonček.

SBF je talal denar, ki ni bil njegov, tako kot ga je Bernie Madoff. V tem pogledu je njegovo delovanje PONZIASTIČNO!

KAPIŠ?

Prebranac ::

10. decembra 2008 sta njegov sinova ameriškim oblastem povedala, da jima je oče priznal, da je sektor za upravljanje s premoženjem Ponzijeva shema in da je to ena velika laž. Naslednji dan so ga aretirali agenti FBI in ga obtožili goljufije z vrednostnimi papirji. Ameriška komisija za vrednostne papirje je že večkrat preiskovala podjetje, vendar pri tem ni zaznala kršitev.12. marca je Madoff priznal krivdo v 11 točkah zveznih kaznivih dejanj. Ponzijeva shema delovanja naj bi bila ustvarjena sredi devetdesetih let prejšnjega stoletja, vendar preiskovalci menijo, da se je ta pričela že sredi osemdesetih[19] ali celo sedemdesetih let prejšnjega stoletja. Naložbeni škandal je več tisoč vlagateljev oškodoval za več milijard dolarjev
PONZI, PONZI, PONZI! Zasebe vem, da prodam ko drugi sucker kupi, pika.

A. Smith ::

IgorCardanof je izjavil:

Prosim za dobro sebe in vseb okoli sebe ne limat takih neumnih chartov kot je tale zgornji.

Ti si najbrz tudi eden izmed teh, ki je Stock2Flow model od Plan B jemal kot sveto resnico?


Tale zgornji graf je res proeoptimističen, ja. MNOGO preoptimističen. Samo ni bil point napoved, kolikšna bo rast, ampak kdaj bo rast. In ta napoved je bila pravilna.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Prebranac ::

A. Smith je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Prosim za dobro sebe in vseb okoli sebe ne limat takih neumnih chartov kot je tale zgornji.

Ti si najbrz tudi eden izmed teh, ki je Stock2Flow model od Plan B jemal kot sveto resnico?


Tale zgornji graf je res proeoptimističen, ja. MNOGO preoptimističen. Samo ni bil point napoved, kolikšna bo rast, ampak kdaj bo rast. In ta napoved je bila pravilna.


Kot sem napovedal, first quartr bo odločilna v 2023. Ko padne do cca 10k. Ampak kupujte na 11k, to ni finančni nasvet. Druga opcija je trotlziher 12500.

Prebranac ::

Poševnooki kupujejo bnb, slab znak. Shiba tudi. Ali je to receipt za pogrom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PacificBlue ::

Poglej kaksen je bil volumen trgovanja letos na binance futures, in koliko so binance zasluzile s feeji. 8-O
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Faza akumulacije se ni koncana
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

https://www.sott.net/article/475054-The...

Folks also some good financial analysis via interviews etc Ive watched on e.g "USA.watchdog". (and many others including here) The author above is in line with nearly all articles, interviews I've watched, read lately. Of course exact order and timing of the chaos and how it unfolds precisely, you'll find slightly differing views.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Počasi se z volumeni približuijemo 21. novembru. Kaže fse skupaj na 15 700. Spet se bo testiralo. Morda gremo nižje.

immortan ::

jaz sem šel all-out, nima smisla več

hunterslo ::

Mislim da tale tip kar dobro pove. Smo šele v 1/3 faz kar se tiče fed pivot. Veselice 2023 še ne bo zato previdno!

FireSnack ::

Crypto.com je tik pred bankrotom, Binance bi lahko prišle v insolventno pozicijo do sredine 2023. Bulla ne bo, tako da previdno z vlaganjem.
Vprašanje je kdaj se bo začela kaka preiskava Bitstampa. Ne bi se čudil če tudi kak Merlak pristane v Ameriški kehi in ne bo več 9. najbogatejši slovenec.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()
««
1211 / 1485
»»