» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1195 / 1486
»»

PacificBlue ::

Btc volumen je danes lepo zrastel.
I’m out.
:3

Kripto ::

XRPNERD je izjavil:

merlin2 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Mastercard, Wells Fargo, Citigroup, and others, launch a 12-week experimental digital dollar pilot with the New York Fed.

Kako priročno, po tem ko se je zgodil fiasko FTX..you can't make this shit up.


Seveda. Saj se potrebuje trigger, ki je v naprej zastavljen. Pozabil si na prihajajočo regulacijo kripto valut.
Bo Bitcoin sledil temu? Bojo maxisti hoteli regulacijo ali bojo prej ali slej rekli. A jebi ga, če pa bo BTC reguliran, mi pa tako ali tako nič ne da... In potem?

LP


In potem bomo vsi zarinili svoje BTC v XRP, prodali svoje mame, sestre, strice, hišo, avto in še psa, da napraskamo za XRP! Lamboti vsepovsod po Ljubljani madafaka XRP life changer to the moon ISO 2022002222


Hočeš nočeš verjeti je ISO 20022 osnova v finančnem, bančnem, transakcijskem...poslovanju.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Btc volumen je danes lepo zrastel.

25 k do konca leta
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kixs ::

Zakaj si tak pesimist? Do konca leta najmanj 50K!

CopiumRovte ::

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Od vsega me pa najbolj boli zmaga Musarjeva. Karizme nobene, govori kot nek zupnik, pa 5 let bo gor.


Zakaj te to boli, saj ni postala predsednica Romunije.


Zato,ker vseeno bere rtvslo in sedaj ko bo odpru stran in vidu tist njen ksiht bo vedno malo bruhice spustil v usta.

PrihajaNodi ::

CopiumRovte je izjavil:

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Od vsega me pa najbolj boli zmaga Musarjeva. Karizme nobene, govori kot nek zupnik, pa 5 let bo gor.


Zakaj te to boli, saj ni postala predsednica Romunije.


Zato,ker vseeno bere rtvslo in sedaj ko bo odpru stran in vidu tist njen ksiht bo vedno malo bruhice spustil v usta.


This. Ne bom vec bral rtv slo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Velika pumpa prihaja
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Velika pumpa prihaja


Jup do konca leta 25k. Stiska se sedaj zadnji rep.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Volumen je vecji, kot je pa bil pri odboju 10.11. Danes iz 200M na 650M$
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

merlin2 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Mastercard, Wells Fargo, Citigroup, and others, launch a 12-week experimental digital dollar pilot with the New York Fed.

Kako priročno, po tem ko se je zgodil fiasko FTX..you can't make this shit up.


Seveda. Saj se potrebuje trigger, ki je v naprej zastavljen. Pozabil si na prihajajočo regulacijo kripto valut.
Bo Bitcoin sledil temu? Bojo maxisti hoteli regulacijo ali bojo prej ali slej rekli. A jebi ga, če pa bo BTC reguliran, mi pa tako ali tako nič ne da... In potem?

LP


Kako si predstavljas regulacijo BTCja? Mogoce ne dojames, da je BTC omrezje v jedru zasnovano, da je kolikor se le da imuno na regulacijo. A mislis sniffat celoten promet, da bos lociral node?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Poglejte mc in volzmen. To ni dobro. Menjalnice se trudijo vzdrževati višji btc. Sramota.

FireSnack ::

Končno spet lep volumen in bartovva glavica. To lahko gre samo še gor do novega leta. BTC je pospešil.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

Končno spet lep volumen in bartovva glavica. To lahko gre samo še gor do novega leta. BTC je pospešil.



Res je. Ichimokov oblak je bil predrt že nekaj časa nazaj. Sumim da gremo na 19k pa potem 25k, do novega leta. Smart money goes in
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Končno spet lep volumen in bartovva glavica. To lahko gre samo še gor do novega leta. BTC je pospešil.



Res je. Ichimokov oblak je bil predrt že nekaj časa nazaj. Sumim da gremo na 19k pa potem 25k, do novega leta. Smart money goes in


Veremeš f pravljice?

A. Smith ::

IgorCardanof je izjavil:

Genesis ustavil withdrawale.
Gemini earn ustavil withdrawale.

Raje poberite sredstva od vseh lenderjev, dokler se gre. 1 ura dela sedaj ali leta preglavic, ce vasa platforma pade. Vedno zberes raje prvo opcijo.

Glavni osumljenci: vsi tisti ki ponujajo previsoke apyje glede na razmere in tisti, ki posojajo svoj kes navzven.
Crypto.com, Nexo, ...

Se zelo zelo strinjam.
Aktualni val nategov se bo podrl. Oseka je, ne plavajte brez kopalk.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Kripto ::

Saj veste kako gre...denar gre od nepotrpežljivih k potrpežljivim.

Money is mindset!

merlin2 ::

XRPNERD je izjavil:

merlin2 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Mastercard, Wells Fargo, Citigroup, and others, launch a 12-week experimental digital dollar pilot with the New York Fed.

Kako priročno, po tem ko se je zgodil fiasko FTX..you can't make this shit up.


Seveda. Saj se potrebuje trigger, ki je v naprej zastavljen. Pozabil si na prihajajočo regulacijo kripto valut.
Bo Bitcoin sledil temu? Bojo maxisti hoteli regulacijo ali bojo prej ali slej rekli. A jebi ga, če pa bo BTC reguliran, mi pa tako ali tako nič ne da... In potem?

LP


In potem bomo vsi zarinili svoje BTC v XRP, prodali svoje mame, sestre, strice, hišo, avto in še psa, da napraskamo za XRP! Lamboti vsepovsod po Ljubljani madafaka XRP life changer to the moon ISO 2022002222



Temu se reče pohlep, kar ni dobro :))8-)

Lp

merlin2 ::

merlin2 ::

dope1337 je izjavil:

merlin2 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Mastercard, Wells Fargo, Citigroup, and others, launch a 12-week experimental digital dollar pilot with the New York Fed.

Kako priročno, po tem ko se je zgodil fiasko FTX..you can't make this shit up.


Seveda. Saj se potrebuje trigger, ki je v naprej zastavljen. Pozabil si na prihajajočo regulacijo kripto valut.
Bo Bitcoin sledil temu? Bojo maxisti hoteli regulacijo ali bojo prej ali slej rekli. A jebi ga, če pa bo BTC reguliran, mi pa tako ali tako nič ne da... In potem?

LP


Kako si predstavljas regulacijo BTCja? Mogoce ne dojames, da je BTC omrezje v jedru zasnovano, da je kolikor se le da imuno na regulacijo. A mislis sniffat celoten promet, da bos lociral node?


Torej, če se ga ne da regulirat, regulacija pa bo osnova obstoja ...
Zaključek se mi zdi precej enostaven.

8-)

merlin2 ::

Ne bom presenečen če je res ...

https://twitter.com/BeardedHeretic1/sta...

Pripravite se na domino efekt ..

Pa ne okol govort
8-)

Lp

PacificBlue ::

El Salvador President says they are "buying one #Bitcoin  everyday starting tomorrow."
I’m out.
:3

Edorta ::

LTC & XRP v zeleno, za prenose gre.

merlin2 ::

Edorta je izjavil:

LTC & XRP v zeleno, za prenose gre.


Preden se ISO 20022 resno zažene gre predvidevam vse na 0.
Sistem se bo resetiral.

Lp

PacificBlue ::

1btc bo vedno 1btc
I’m out.
:3

matic492 ::

1 FTT bo vedno 1 FTT
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

deco16 ::

Ja no, ni lih isto ;)

Slayer69 ::

A je kdo že delal na Binance re-verification ali pa update osebne?

Jaz sem dobil mail, da mi je potekla (kar mi je res že pred pol leta .. sam se ne spomnim a sem jim že pošiljal novo). Sem pač hotel sedaj uploadat novo in je tak disclamer zraven WTF?:

1. Please notice that certification resetting itself is particular high-risk operation, user need to bear the relevant risks including but not limited to account loss, asset loss and irreversible change of account status.

2. From resetting to new documents being verified, your account will be disabled for most of the common function, including but not limited to any form of deposit and trading. And we cannot guarantee the certification period. So we will recommend you to empty account assets to avoid loss for unexpected situation. Especially, if there is NFT asset in your account, please withdraw NFT first before withdrawing crypto asset, non-kyc user is not allowed to withdraw NFT. Click here to wallet.

3. Certification resetting will act on each item of certification, you will need to completely re-provide all materials for new certification, so please confirm the necessity of reset.

Sem govoril tudi s supportom in pravijo, da ja da je potrebno komplet vse še enkrat in, da ne morejo samo IDja updatat.... Mislim WTF kake kolobocije samo zaradi pretečene osebne? Je imel še kdo podobno izkušnjo?

PacificBlue ::

Eu proposal to ban privacy coins:

https://blockonomi.com/new-eu-proposal-...
I’m out.
:3

Edorta ::

Slayer69 je izjavil:

A je kdo že delal na Binance re-verification ali pa update osebne?

Jaz sem dobil mail, da mi je potekla (kar mi je res že pred pol leta .. sam se ne spomnim a sem jim že pošiljal novo). Sem pač hotel sedaj uploadat novo in je tak disclamer zraven WTF?:

1. Please notice that certification resetting itself is particular high-risk operation, user need to bear the relevant risks including but not limited to account loss, asset loss and irreversible change of account status.

2. From resetting to new documents being verified, your account will be disabled for most of the common function, including but not limited to any form of deposit and trading. And we cannot guarantee the certification period. So we will recommend you to empty account assets to avoid loss for unexpected situation. Especially, if there is NFT asset in your account, please withdraw NFT first before withdrawing crypto asset, non-kyc user is not allowed to withdraw NFT. Click here to wallet.

3. Certification resetting will act on each item of certification, you will need to completely re-provide all materials for new certification, so please confirm the necessity of reset.

Sem govoril tudi s supportom in pravijo, da ja da je potrebno komplet vse še enkrat in, da ne morejo samo IDja updatat.... Mislim WTF kake kolobocije samo zaradi pretečene osebne? Je imel še kdo podobno izkušnjo?



so please confirm the necessity of reset.

Ijus ::

dej na hit' povejte kaj se dogaja z kriptom.
jaz tele tokene ki imam so lih za rit obrisat vredni.
f*k no! :(

bo šlo kaj gor? neke šiti kaka kojne imam.

8-O
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

PacificBlue ::

Gor bo šlo, prej pa še dol.
I’m out.
:3

Ijus ::

jao ej. šit. stresno je to gledat.
pa čakm že leto dni da bo kaj iz teh tokenov.
pred enim letom sem se začel s tem bavit.
točneje letom in pol dni.
kolega mi je predstavil svet kripta.

jao ej...
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

matic492 ::

Pusti & pozabi & poglej čez 1 leto oz. ko bo novica na 24ur kako je bitcoin spet 50 jurjev :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

Ijus je izjavil:

jao ej. šit. stresno je to gledat.
pa čakm že leto dni da bo kaj iz teh tokenov.
pred enim letom sem se začel s tem bavit.
točneje letom in pol dni.
kolega mi je predstavil svet kripta.

jao ej...


Kolega. Fse gre najprej v kurac kot je rekel negdo prej. Potem ko se očisti prevarantov in raznih posojevalnic denarja bo lahko retail normalno trgoval. Se pa bojim da moja napoved 2024 ne drži. Kvečjemu bo nov high 2028.

Ijus ::

okey Warkraft.
sej mene kripto že mineva.
bo treba se zaposlit.
očitno ni druge.
pa se pol magar grem špilat kripto ko bom mel mal več denarja.

--- --- --- --- --- ---
edit: neki sem še napisial pa pobrisal.
email iščem od binance.
bom preko live chata.
jao ej.
ko gre nrobe gre vse narobe.
sorry in pardon.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

mr_chai ::

Če bi CZ-ja aretiral in začasno suspendiral binance, bi šel btc nekam na 4k.

Ijus je izjavil:

okey Warkraft.
sej mene kripto že mineva.
bo treba se zaposlit.
očitno ni druge.
pa se pol magar grem špilat kripto ko bom mel mal več denarja.

--- --- --- --- --- ---
edit: neki sem še napisial pa pobrisal.
email iščem od binance.
bom preko live chata.
jao ej.
ko gre nrobe gre vse narobe.
sorry in pardon.


Tako je, dela se drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Ijus ::

mr. chai... bom.
delo krepi duha med drugim.

ps: ma pička nek zdravstven problem imam in sem težko zaposljiv. sam ga bom rešil. med drugim je tudi debelost problem. bom se v roke vzel.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

PacificBlue ::

Manj kot $3500 ne more it, ker drugace bo Saylor likvidiran.
I’m out.
:3

Slayer69 ::

Slayer69 je izjavil:

A je kdo že delal na Binance re-verification ali pa update osebne?

Jaz sem dobil mail, da mi je potekla (kar mi je res že pred pol leta .. sam se ne spomnim a sem jim že pošiljal novo). Sem pač hotel sedaj uploadat novo in je tak disclamer zraven WTF?:

1. Please notice that certification resetting itself is particular high-risk operation, user need to bear the relevant risks including but not limited to account loss, asset loss and irreversible change of account status.

2. From resetting to new documents being verified, your account will be disabled for most of the common function, including but not limited to any form of deposit and trading. And we cannot guarantee the certification period. So we will recommend you to empty account assets to avoid loss for unexpected situation. Especially, if there is NFT asset in your account, please withdraw NFT first before withdrawing crypto asset, non-kyc user is not allowed to withdraw NFT. Click here to wallet.

3. Certification resetting will act on each item of certification, you will need to completely re-provide all materials for new certification, so please confirm the necessity of reset.

Sem govoril tudi s supportom in pravijo, da ja da je potrebno komplet vse še enkrat in, da ne morejo samo IDja updatat.... Mislim WTF kake kolobocije samo zaradi pretečene osebne? Je imel še kdo podobno izkušnjo?



Če tole mogoče koga zanima sem potem rešil... Sem pač moral vse it še enkrat čez (celoten KYC), samo so bili hitri in so že vse pogledal in odobril, tako da je vse kot je bilo.

mr_chai ::

Kje je tonis ? Naj pove, če je Bartova glavica že šla čez območje vulve.

PacificBlue ::

Gremo pod 14k$

I’m out.
:3

Edorta ::

Slayer69 je izjavil:

Slayer69 je izjavil:

A je kdo že delal na Binance re-verification ali pa update osebne?

Jaz sem dobil mail, da mi je potekla (kar mi je res že pred pol leta .. sam se ne spomnim a sem jim že pošiljal novo). Sem pač hotel sedaj uploadat novo in je tak disclamer zraven WTF?:

1. Please notice that certification resetting itself is particular high-risk operation, user need to bear the relevant risks including but not limited to account loss, asset loss and irreversible change of account status.

2. From resetting to new documents being verified, your account will be disabled for most of the common function, including but not limited to any form of deposit and trading. And we cannot guarantee the certification period. So we will recommend you to empty account assets to avoid loss for unexpected situation. Especially, if there is NFT asset in your account, please withdraw NFT first before withdrawing crypto asset, non-kyc user is not allowed to withdraw NFT. Click here to wallet.

3. Certification resetting will act on each item of certification, you will need to completely re-provide all materials for new certification, so please confirm the necessity of reset.

Sem govoril tudi s supportom in pravijo, da ja da je potrebno komplet vse še enkrat in, da ne morejo samo IDja updatat.... Mislim WTF kake kolobocije samo zaradi pretečene osebne? Je imel še kdo podobno izkušnjo?



Če tole mogoče koga zanima sem potem rešil... Sem pač moral vse it še enkrat čez (celoten KYC), samo so bili hitri in so že vse pogledal in odobril, tako da je vse kot je bilo.


Mene je tolk zakrbelo, da sem posledično šla v denarnico gledat do kdaj mi velja osebna in medtem razmišljala, da bi na staro mamo odprla backup Binance account.
Veseli me, da se ti je dobro izšlo. KYC pač ne opravljajo Binance same, ampak pooblaščena firma.

MaticSLO ::

Kolega Igor zaenkrat v profitih, samozavest raste in z tem tudi velikost pozicij. 1400 dnevnega pNLJA +- je verjetno veliko prevec za velikost racuna in ce se trend nadaljuje bi lahko prislo do nepopravljive skode. LAhko gre tudi v +, ampak to je gambling.

IgorCardanof ::

MaticSLO je izjavil:

Kolega Igor zaenkrat v profitih, samozavest raste in z tem tudi velikost pozicij. 1400 dnevnega pNLJA +- je verjetno veliko prevec za velikost racuna in ce se trend nadaljuje bi lahko prislo do nepopravljive skode. LAhko gre tudi v +, ampak to je gambling.



World cup narative bo ze uspel. Bom zaprl tole CHZ pozicijo s plusom.

Je pa res, da so pozicije ze malo v neprijetnih stevilkah :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

OttoParts ::

Uff, novi šef FTX-a, človek, ki je vodil likvidacijo Enrona, je presenečen (negativno /s), kako slabo je bil FTX dejansko voden.

Članek Ars Tehnica:
https://arstechnica.com/tech-policy/202...

hamez66 ::

Še sreča, da vsaj nekdo napiše tako kot je. Mediji so pisali na tak način, kot da se je SBFju malo zalomilo, v bistvu je šlo pa za scam od samega začetka. SBF res dobro laže, medtem ko v League of Legends ni tak heroj :D Bronze 2 at best.

Edorta ::

OttoParts je izjavil:

Uff, novi šef FTX-a, človek, ki je vodil likvidacijo Enrona, je presenečen (negativno /s), kako slabo je bil FTX dejansko voden.

Članek Ars Tehnica:
https://arstechnica.com/tech-policy/202...


Kaj pa naj bi bil? Presenečen kako dobro je bil voden?
Da potopiš tako firmo moraš biti brezvesten in nesposoben šalabajzer.
Podobno je bil potopljen Diners Slovenija. Firma, ki je bila praktično neuničljiva, če si le nekoliko znal brzdat lastno lakomnost.

hamez66 ::

Ni nesposoben.. je pa brezvesten. Nesposobnež ne bi uspel prepričati svetovnih zvezdnikov in tv postaj, da mu pojejo hvalnice. Brezvesten pa je, da lahko mirno laže in krade. Psihopat.

PacificBlue ::

On je samo lutka, s katero so manipulirali strici iz ozzadja
I’m out.
:3

hamez66 ::

PacificBlue je izjavil:

On je samo lutka, s katero so manipulirali strici iz ozzadja



No ja, to je druga, zelo verjetna možnost. Vsekakor se je dobro vživel v svojo vlogo, pa naj bo mastermind ali samo puppet.
««
1195 / 1486
»»