» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1193 / 1486
»»

IgorCardanof ::

Bl4ckSw4n je izjavil:

Dokupil ADA. Kar bo pa bo.


Sem se pred kratkim pogovarjal z nekaj kolegi, ki so (bili) konkretno v Cardano ekosistemu in sicer tudi kot developerji. Je pa čutiti nezadovoljstvo in jezo. Ne teče vse tako kot naš dragi Charles pravi.

Sam sicer se res že ponavljam gledem tega, ampak vsakemu svoje. Glede napovedi sem bil kar točen zadnje čase. Moja največja napoved, da je Cardano eden izmed največjih podnov, pa še čakamo, da se uresniči. Me zanima, kdaj se ga bo dalo kupiti ceneje kot 1c.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

mr_chai ::

Gettin F'ed by Bankman is nuttin like gettin F'ed by the big Paolo guy. Wachaut gals!

IgorCardanof ::

Nek fud glede withdrawalov s crypto.com se širi. Najbrž bo vse vredu ane :D

Drugače pa še ena shitty praksa, ki jo dela crypto.com. Včeraj sem withdrawal še zadnih par stotakov iz njihovega NFT appa in dobil tak mail:

Dear XXXXXX,

You have requested a payout to your Crypto.?com App account. The details can be found below.

Payout Amount: USDC XXXX
Crypto.?com App Email: XXXXX

Please note that payouts may take up to 2 hours to be reflected in your Crypto.?com App account.


Skrito znotraj htmlja, oziroma možno videt samo v previewu pa piše, da bo nakazilo lahko vzelo do 3 delovne dni. Kaj je fora, da ne povejo direkt in lepo, da bo trajalo nekaj časa, ne vem.

Glede UX je pa Crypto.com ena največjih poden menjalnic. A je blo res potrebno narest 17 appov za vse njihove storitve in tok nelogično kako preneseš iz nekega appa v drugega in tako dalje?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

gre samo za tvoje občutke ali bi znal bolje pojasniti?Lahko pojasniš tudi svoje občutke,tudi moj niso dobri,tole danes ,da bitcoin ni padel se mi zdi ,da ga umetno gor drzijo ,se mal ribic polovijo in potem ponovni padec.Če imaš pa kaksno informacijo bomo veseli.


Nekaj se pripravlja za short squeze. Počekati moramo samo še muska in saylorčka da prodata potem sledi globalni reset. Najbolje me skrbi da ob vsaki pretrealjivi novici pade btc za 4000 dolarof. Če izračunam še en šok je to cca 12500 dolara...


Pa ovdje pišemo slovenački. Znaš bre?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

perci ::

Jst sem iz vseh borz pobral keš, ker se mi ne da vsakodnevno spremljat dogajanja. Ene 4 jurje sem še pustil na Bitstampu, to je pa vse.

Apofis ::

A. Smith je izjavil:

Apofis je izjavil:

kaj nas bitstamp seli v luxemburg?

1. Bitstamp ni "naš". Korejcem je bil prodan 2018.
2. Iz Londona se je v Luxemburg preselil že 2016.

Vem da ni naš že neki cajta, sam k so nek mail poslal

FireSnack ::

Jaz sem prejšnji vikend pobral čisto vse dol kar je ostalo. Cirka 40k evrov.
Preprodajalec NFT umetnin

mr_chai ::

perci je izjavil:

Jst sem iz vseh borz pobral keš, ker se mi ne da vsakodnevno spremljat dogajanja. Ene 4 jurje sem še pustil na Bitstampu, to je pa vse.


pametno. Poslušajte našega moda ljudje, če ne vam bo žal.

Rossi V ::

mr_chai je izjavil:

perci je izjavil:

Jst sem iz vseh borz pobral keš, ker se mi ne da vsakodnevno spremljat dogajanja. Ene 4 jurje sem še pustil na Bitstampu, to je pa vse.


pametno. Poslušajte našega moda ljudje, če ne vam bo žal.



mas kaksno utemeljitev al sam drekaš?

budnost ::

A to mate v stable coinih, kriptovalutah? Ali si prenesete tudi fiat valute na trr?

mr_chai je izjavil:

perci je izjavil:

Jst sem iz vseh borz pobral keš, ker se mi ne da vsakodnevno spremljat dogajanja. Ene 4 jurje sem še pustil na Bitstampu, to je pa vse.


pametno. Poslušajte našega moda ljudje, če ne vam bo žal.


A to si nakažete v stable coinih ali kriptovalutah? Ostalo pa v fiatu na trr?

Če si nakažem na ledgerja v BUSD je to ok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: budnost ()

PrihajaNodi ::

budnost je izjavil:

A to mate v stable coinih, kriptovalutah? Ali si prenesete tudi fiat valute na trr?

mr_chai je izjavil:

perci je izjavil:

Jst sem iz vseh borz pobral keš, ker se mi ne da vsakodnevno spremljat dogajanja. Ene 4 jurje sem še pustil na Bitstampu, to je pa vse.


pametno. Poslušajte našega moda ljudje, če ne vam bo žal.


A to si nakažete v stable coinih ali kriptovalutah? Ostalo pa v fiatu na trr?

Če si nakažem na ledgerja v BUSD je to ok?

Ce ne crkne se Busd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Lahko je to strašno,ki prihaja ;-)

Rossi V ::

Nodi,kaj praviš? A se vztrajap na 25 k do novega leta?

iz 250k....na 100k....na 25k. ........dj potolaži me ,da nisi verjel v to? :-).....Vprasam,ker vas premalo poznam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Mr.Chai glede na to,da nimaš argumentov za svoje trditve ,ti rečem samo,da ti ime pristoji in ti paše tole:


Some people are so fake that even China denied that they made them

Rossi V ::

Fantje,če verjamete je to faza akumulacije.......če pogledamo zgodovino je bitcoin rastel v času inflacijue.......in če pogledamo zgodovino bitcoina kaj šele se bo zgodilo z bitcoinom v času recesije........razen če ne odreagira kontra,ker želi biti nepredljidljiv :-)

oprostite.....želi ostati nepredljidljiv ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

Fantje,če verjamete je to faza akumulacije.......če pogledamo zgodovino je bitcoin rastel v času inflacijue.......in če pogledamo zgodovino bitcoina kaj šele se bo zgodilo z bitcoinom v času recesije........razen če ne odreagira kontra,ker želi biti nepredljidljiv :-)

oprostite.....želi ostati nepredljidljiv ;-)



Jup. Saj tako je vedno bilo. Ko je bila tu panika je robot bral in udaril kontra.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Siso ::

Jamrate u tri dni,mcap je 2% manj kot učeri

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Fantje,če verjamete je to faza akumulacije.......če pogledamo zgodovino je bitcoin rastel v času inflacijue.......in če pogledamo zgodovino bitcoina kaj šele se bo zgodilo z bitcoinom v času recesije........razen če ne odreagira kontra,ker želi biti nepredljidljiv :-)

oprostite.....želi ostati nepredljidljiv ;-)



Jup. Saj tako je vedno bilo. Ko je bila tu panika je robot bral in udaril kontra.



Nodi kaj praviš na 25K ? enako trdiš?

PrihajaNodi ::

Jasno, 25 k. Do konca leta je se kar nekaj casa. V kriptu je vse mogoče. Več bo negativzma tu bolj bo robot vedel v katero smer udart.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, 25 k. Do konca leta je se kar nekaj casa. V kriptu je vse mogoče. Več bo negativzma tu bolj bo robot vedel v katero smer udart.


Nodi? Roboti? dejva razčistit ti res verjameš v kšne robote?

Rossi V ::

dajva razčistit,da roboti so menjalnice,ki vam morajo v downtrendu pobrat denar
In menjalnice so tiste,ki vam pumpajo kovance s svojimi vložki in vam povejo kdaj je kovanec oversold in se umaknite.Je tako? polovite ribice,ki ostanejo z nižjo vrednostjo kovanca,večina jo prodajo po slabši ceni,če pa se zgodi,da obržijo,kje ostane denar v vsakem primeru? V menjalnici.......vam res rabim narisat ?

mr_chai ::

Rossi V, zakaj si rasist. Če sem kitajec, še ne pomeni da sem slab človek.

Razlog bi ti rad a ? Si pa res en smeško :)

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

dajva razčistit,da roboti so menjalnice,ki vam morajo v downtrendu pobrat denar
In menjalnice so tiste,ki vam pumpajo kovance s svojimi vložki in vam povejo kdaj je kovanec oversold in se umaknite.Je tako? polovite ribice,ki ostanejo z nižjo vrednostjo kovanca,večina jo prodajo po slabši ceni,če pa se zgodi,da obržijo,kje ostane denar v vsakem primeru? V menjalnici.......vam res rabim narisat ?


To vsem razlagam, da so dvosmerna trgovanja, da prikažejo kiti in menjalnice ribicam da se trguje na polno. Fprašanje koliko sploh je retaila vmes.

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, 25 k. Do konca leta je se kar nekaj casa. V kriptu je vse mogoče. Več bo negativzma tu bolj bo robot vedel v katero smer udart.


Ti imaš že rdečo glavico. Umij se...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Rossi V ::

mr_chai je izjavil:

Rossi V, zakaj si rasist. Če sem kitajec, še ne pomeni da sem slab človek.

Razlog bi ti rad a ? Si pa res en smeško :)



A smeško sem ,ker bi rad da utemeljiš svoje trditve?
preberi še enkrat svoje vprašanje
In ja pričakujem odgovor nanj....tvoje.....razmišljanje.......mogoče se motiš....morda se tudi jaz.Pa se ne prav pogosto

Rossi V ::

mr_chai je izjavil:

Rossi V, zakaj si rasist. Če sem kitajec, še ne pomeni da sem slab človek.

Razlog bi ti rad a ? Si pa res en smeško :)



Aja pa še to....Kitajci so moji poslovni partnerji......vse je treba preverit....nateguni prvoklasni............majo smolo,da imam izkušnje........upam da mr. Čaj res nisi kitajc

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

dajva razčistit,da roboti so menjalnice,ki vam morajo v downtrendu pobrat denar
In menjalnice so tiste,ki vam pumpajo kovance s svojimi vložki in vam povejo kdaj je kovanec oversold in se umaknite.Je tako? polovite ribice,ki ostanejo z nižjo vrednostjo kovanca,večina jo prodajo po slabši ceni,če pa se zgodi,da obržijo,kje ostane denar v vsakem primeru? V menjalnici.......vam res rabim narisat ?


To vsem razlagam, da so dvosmerna trgovanja, da prikažejo kiti in menjalnice ribicam da se trguje na polno. Fprašanje koliko sploh je retaila vmes.

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, 25 k. Do konca leta je se kar nekaj casa. V kriptu je vse mogoče. Več bo negativzma tu bolj bo robot vedel v katero smer udart.


Ti imaš že rdečo glavico. Umij se...



Kiti so več ali manj menjalnice same,ki vlagajo v coine,da napumpajo,vam dajo signal z grafi kdaj se umaknit,,,,,,sj to vam je jasno kajneda? poglejte si črto binanc ( rdečo ) ko je prodal FTX je komu res potrbno še kaj razlagat? In menjalnice so tiste,ki vodijo igro ..........menjalnice so kiti.....al je samo meni to jasno?

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

dajva razčistit,da roboti so menjalnice,ki vam morajo v downtrendu pobrat denar
In menjalnice so tiste,ki vam pumpajo kovance s svojimi vložki in vam povejo kdaj je kovanec oversold in se umaknite.Je tako? polovite ribice,ki ostanejo z nižjo vrednostjo kovanca,večina jo prodajo po slabši ceni,če pa se zgodi,da obržijo,kje ostane denar v vsakem primeru? V menjalnici.......vam res rabim narisat ?


To vsem razlagam, da so dvosmerna trgovanja, da prikažejo kiti in menjalnice ribicam da se trguje na polno. Fprašanje koliko sploh je retaila vmes.

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, 25 k. Do konca leta je se kar nekaj casa. V kriptu je vse mogoče. Več bo negativzma tu bolj bo robot vedel v katero smer udart.


Ti imaš že rdečo glavico. Umij se...



Kiti so več ali manj menjalnice same,ki vlagajo v coine,da napumpajo,vam dajo signal z grafi kdaj se umaknit,,,,,,sj to vam je jasno kajneda? poglejte si črto binanc ( rdečo ) ko je prodal FTX je komu res potrbno še kaj razlagat? In menjalnice so tiste,ki vodijo igro ..........menjalnice so kiti.....al je samo meni to jasno?

Binace so povzročile rdečo črto potem gre k domine,tudi ob tem času s špekulacijami

in zdej se bojo binance pokazale kot rescue team .......a res mislite ,da počnejo kaj drugega kotFTT? samo bolj previdno,če vzamemo vsi svoj kes iz binanc verjemi,da bi nastale tezave

mr.Čaj čakam na argumente

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

deco16 ::

Jst sem to že zdavnaj povedal.

A je mogu na twiterju povedat da bo prodal ves FTT? In če je kao mislil prevzet se ne morjo to zment potiho. Izpast je hotu rešitelj, dejansko je hotu zrušit konkurenco. Za trenutno ceno se lahko zahvalite CZ-ju ter seveda nesposobnemu Bankmanu ker je to omogočil....

Rossi V ::

nič ne ščitim ftt......samo Binance dela enako in je bil samo žrtvovan:vedeli so da bo Fed ocena ugodna in to je bil razlog FTT je bil razlog ,da so seuli ceno
Zakaj bi vam plačali bit po 22 k ,če jim ni treba

deco16 ::

Ne sej prav da se je zgodilo, večji kot bi postali večja škoda bi bila če bi se nekdo spomnil to nardit v nasledjem bear ciklu. Trigger je pač CZ.

Rossi V ::

deco16 je izjavil:

Ne sej prav da se je zgodilo, večji kot bi postali večja škoda bi bila če bi se nekdo spomnil to nardit v nasledjem bear ciklu. Trigger je pač CZ.



In nič drugacen ni CZ binance in večji postaja

Rossi V ::

dejte mi rect,da vse za vse to vedeli....js sm v crypto,ker rad gemblam......kar se pa azijcev tiče......če bodo imeli moznost,da vas nategnejo vas bodo.........jaz sem v poslu z njimi 10 let.......a se spomnete zaptleta pri uvozu mask v Sloveniji s strani azijcev? Večini ni bilo jasno,meni pač....delam znjimi.......sam pri men dobijo te prevaranti,po p....čki!

gledam tron azijec,Binance azijec.....rasist ? nisem dokler nimam slabe izkušnje vsakič,ko jim dovolim

Mr.Čaj si azijec? se vedno čakam argumente al je samo nategavščina

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

To je to zdej pa zalet in do novga leta na 25k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je to zdej pa zalet in do novga leta na 25k


Prou Nodi kukr reces :-)

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je to zdej pa zalet in do novga leta na 25k


Prou Nodi kukr reces :-)


You have my support sam mogoče gremo se mal dol prej :-D ok?

čeprou jutr bi loh bla ena lušna pumpa 200 eur gor pa pol 2k dol :-)

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je to zdej pa zalet in do novga leta na 25k


Prou Nodi kukr reces :-)


You have my support sam mogoče gremo se mal dol prej :-D ok?

čeprou jutr bi loh bla ena lušna pumpa 200 eur gor pa pol 2k dol :-)

keep the spirit


kje je ta caj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

FireSnack ::

Lahko da nori bull potegne BTC do 35k in smo vsi v penziji. Ampak to je bolj malo verjetno.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

Lahko da nori bull potegne BTC do 35k in smo vsi v penziji. Ampak to je bolj malo verjetno.

Cist odvisno od robota. Mora se longe pa shorte porezat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deadbeef ::

kapitulacija prihaja :D 13k kmalu.

Kripto ::

V kripto je vse možno. Če se vse lepo poklopi lahko prileze v rang 35k USD do konca leta.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Jup. Sem enakega mnenja.25-35 k do nouga leta 24-25 pa 100k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Jebte se vi in vaši roboti.

IgorCardanof ::

Kake stvari se tuki notr bere.

Bi si mislil, da je ves dumb money ze zapustil kripto sceno, pa zgleda se vztraja.
Da tu branite FTX, da mislite da je CZ kriv, da so zakockal 10milijard dolarjev. Da je Alameda frontrunnala vse FTX listinge, imela podatke o vseh trejdih igralcev na ftxu in tako dalje in se zmeraj negativno poslovala. Da je FTX ponaredil SECov dokument, ki naj bi jim doovljeval, da prebivalci bahamov withdrawajo s platforme in tako dalje.

Take podlosti se je sel Sam, Alameda in FTX, da si noben tega niti v najbolj norih sanjah ni mogel predstavljat, ampak ja, CZ je kriv, ker je rekel, da bo dumpal FTT token. Bravo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Dumber ::

Po 100 letih pridem malo sem gor prebrati, da vidim kaj se dogaja tu gor. Pa tolko negativizma nisem vido že dolgo nikjer. Kaj se je vam tu gor zgodilo? Pa ciklus je pač tak nareven. Fukni na cold wallet vse skupaj. In pozabi, čez 5 let pa spet ubujamo to temo. Nehajte že jamrat. A ste res vsi pozabili kaj je blo par let nazaj 2018 se mi zdi ? Takrat sem kupil bitcoin pri padcu na 4k. Potem pa sem se vsral ko je padel še na 3k in sem ga prodal. Te napake več ne ponovim. Če pa niste sposobni pogrešat teh nekaj 10k. Pa je brezveze, da ste se tega kadarkoli šli.

Pa tista ideja enega člana tu gor o tem, da naredimo en shitcoin v katerega vsak vloži 500 eur in ga shillamo kjer se, da niti ni tako slaba. Še več celo poimenujemo ga RussianRoulette in v white list napišemo, da se bo temu kovancu zgodil RugPull. Ne bi pa navedli točnega datuma in ure in ničesar. Samo enkrat se bo ZGODILO. To tveganje bi izjemno privlačilo veliko ljudi, saj bi hoteli biti del tega zgodovinskega trenutka, ko se bo vse skupaj zrušilo oziroma bi hoteli tvegati, da pravočasno vzamejo ven. Ker ljud pač kakršno koli tveganje privlači.

Fak kak sem nahypan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

merlin2 ::

mr_chai je izjavil:

perci je izjavil:

Jst sem iz vseh borz pobral keš, ker se mi ne da vsakodnevno spremljat dogajanja. Ene 4 jurje sem še pustil na Bitstampu, to je pa vse.


pametno. Poslušajte našega moda ljudje, če ne vam bo žal.



Če bi dopisal "pa ne okol govort" mu itak ne bi nihče verjel :)):)

8-)

LP

PacificBlue ::

A bo Coinbase relistal XRP?

Federal judge grants #Coinbase's request to file an application to support #Ripple in the SEC case.
I’m out.
:3

Kripto ::

PacificBlue je izjavil:

A bo Coinbase relistal XRP?

Federal judge grants #Coinbase's request to file an application to support #Ripple in the SEC case.


Naslednje leto.

Money is mindset!

PacificBlue ::

Good.

Meanwhile, something is cooking:

I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Good.

Meanwhile, something is cooking:




Kaj pa?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Možnost da ne boš rabil CEXa za fiat on/off ramp.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Misli si. To bi ze potem bilo izvedeno. Saj kripto ni od vcer.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Do sedaj ni bilo neke potrebe po tem.

Bomo videli.
I’m out.
:3
««
1193 / 1486
»»