» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1192 / 1486
»»

kow ::

MisterR je izjavil:

CZ kujete v nebo, hkrati pa v drugih temah pljuvate čez ECB in FED :D


Napisal sem samo, da je sposoben. Sam ga nikoli nisem maral.

Miki N ::

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije je koncana. Primte se za sedeze, rskete bo poletela


To ni raketa, ampak dildo ...

doktorproof ::

Miki N je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije je koncana. Primte se za sedeze, rskete bo poletela


To ni raketa, ampak dildo ...


Nič hudega, samo da je zelen... pa da se ne zatakne v kakšen anus.

paradoxxx ::

crypto.com, to z eth transferom je bilo že vsaj tri tedne nazaj, poleg tega so jih na svoj naslov poslali, ne pa kar na nek x.

IgorCardanof ::

Izredno fishy. Poleg tega niso vrnili celotnega zneska. Poberite dol, dokler gre.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

paradoxxx ::

IgorCardanof je izjavil:

Izredno fishy. Poleg tega niso vrnili celotnega zneska. Poberite dol, dokler gre.


Kaj ti niso vrnili celotnega zneska?

Ne fudaj, ker klobasaš.

Moji withdrawali so šli bp čez v roku nekaj minut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paradoxxx ()

Kripto ::

V tem času je najverjetneje za kupovati samo bitcoin in morda še kakšnih 10 ostalih opcij. Bomo videli kako se bo bitcoin obnašal do konca leta. Vsekakor pa se je za izogibati tam kjer je yield, ker tam je tudi leverage.

Money is mindset!

matic492 ::

Mislim da crypto.com ni v tako slabem stanju, ker so že dolgo nazja znižali perke in staking rewarde. Nimam pa trenutno nič gor, sem takrat večino withdrawal, zdaj pa še kar sem sproti DCAjal.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

paradoxxx ::

"Dobra" stvar pri crypto.com je, da bodisi stakeaš al pa lockaš za yield, ki so ga sicer zlo zmanjšali že več kot pol leta nazaj. Panični bankrun se tako ne bo mogel zgodit, ker folk enostavno ne more withdrawat. Sčasoma pa se bo fud polegel in bo ok.

matic492 ::

Pa še dokler talajo svoj coin ni problema, ker ga naredijo iz nič. FTX mislim da je 8% obljubljal na USDC ali nekaj takega?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

paradoxxx je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Izredno fishy. Poleg tega niso vrnili celotnega zneska. Poberite dol, dokler gre.


Kaj ti niso vrnili celotnega zneska?

Ne fudaj, ker klobasaš.

Moji withdrawali so šli bp čez v roku nekaj minut.


Gate.io ni nazja poslal celotnega zneska.
Da si tako nesposoben, da posljes tako ogromno kolicino assetov na nek xy naslov je itak ze samo po sebi zgovorno.
Potem pa lahko nadaljujemo z njihovim neumnim trosenjem denarja, stadium, mat damon reklame, fifa world cup, ufc, superbowl in tako dalje. Vse to stane ogromno denarja.

Potem nadaljujemo s tem, da so se sli tudi lending od koder imajo najbrz veliko luknjo, katero skrivajo.

Ni vec vprasanje ali bo crypto.com propadel ampak kdaj bo propadel.

Pa drugace, kdor me je posusal in potegnil z FTXa takoj ko sem omenil, sem mu prihranil hude muke.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

Dokler se niso igrali z customer fundi je vse ok. Saj CRO in MCO coin so ustvarli iz nule, in takrat ko so dali 700 miljonov za stadion, je nekdo izračunal da so zaradi pumpa vrednosti CRO coina pridoblili par miljard (ker so večinski lastniki).

Trdil pa itak nič ne bom, ker valda ne morem vedet, pa tudi, ker mi je na tej točki vseeno. Malo shady zgleda, upam pa da se ne sesuje, ker imajo meni osebno super app + kartico.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

kriptobog ::

matic492 je izjavil:

Mislim da crypto.com ni v tako slabem stanju, ker so že dolgo nazja znižali perke in staking rewarde. Nimam pa trenutno nič gor, sem takrat večino withdrawal, zdaj pa še kar sem sproti DCAjal.


Ne bit presenecen ko bo slo u k. Tudi binance niso tako varne, kot se zdi...

paradoxxx ::

IgorCardanof je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Izredno fishy. Poleg tega niso vrnili celotnega zneska. Poberite dol, dokler gre.


Kaj ti niso vrnili celotnega zneska?

Ne fudaj, ker klobasaš.

Moji withdrawali so šli bp čez v roku nekaj minut.


Gate.io ni nazja poslal celotnega zneska.
Da si tako nesposoben, da posljes tako ogromno kolicino assetov na nek xy naslov je itak ze samo po sebi zgovorno.
Potem pa lahko nadaljujemo z njihovim neumnim trosenjem denarja, stadium, mat damon reklame, fifa world cup, ufc, superbowl in tako dalje. Vse to stane ogromno denarja.

Potem nadaljujemo s tem, da so se sli tudi lending od koder imajo najbrz veliko luknjo, katero skrivajo.

Ni vec vprasanje ali bo crypto.com propadel ampak kdaj bo propadel.

Pa drugace, kdor me je posusal in potegnil z FTXa takoj ko sem omenil, sem mu prihranil hude muke.


Poslali so na svoj whitelisted ERC20 naslov, ki so ga imeli na gate.io. To ni xy naslov. Seveda so poslali nazaj (sami sebi, samo na gateio so morali dvigniti withdrawal limite).
35k eth, ostalih 285 je pa v drugem walletu. https://etherscan.io/tx/0x7a50fb42a56e8...

matic492 je izjavil:

Pa še dokler talajo svoj coin ni problema, ker ga naredijo iz nič. FTX mislim da je 8% obljubljal na USDC ali nekaj takega?


FTX (aka former blockfolio) do 10k sredstev 8%, kar je blo več pa je blo bistveno manj kot vem.

Sicer pa ja, cold wallet (ledger) bi morala biti osnova vsakemu. Mi gre pa na jetra, ko se fuda u pm. Verjetno ti ljudje na polno shortajo, pol pa zganjajo paniko. Withdrawaj, opozori najbližje, če se ti zdi da je kaj res, ne pa fudatu publicly nekaj, pa še brez konkretnih dejstev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paradoxxx ()

PacificBlue ::

Kaj pa Anchor protocol? Tam so bili yieldi tud 20% apy na stable coine(ne vem a so se).
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

paradoxxx je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Izredno fishy. Poleg tega niso vrnili celotnega zneska. Poberite dol, dokler gre.


Kaj ti niso vrnili celotnega zneska?

Ne fudaj, ker klobasaš.

Moji withdrawali so šli bp čez v roku nekaj minut.


Gate.io ni nazja poslal celotnega zneska.
Da si tako nesposoben, da posljes tako ogromno kolicino assetov na nek xy naslov je itak ze samo po sebi zgovorno.
Potem pa lahko nadaljujemo z njihovim neumnim trosenjem denarja, stadium, mat damon reklame, fifa world cup, ufc, superbowl in tako dalje. Vse to stane ogromno denarja.

Potem nadaljujemo s tem, da so se sli tudi lending od koder imajo najbrz veliko luknjo, katero skrivajo.

Ni vec vprasanje ali bo crypto.com propadel ampak kdaj bo propadel.

Pa drugace, kdor me je posusal in potegnil z FTXa takoj ko sem omenil, sem mu prihranil hude muke.


Poslali so na svoj whitelisted ERC20 naslov, ki so ga imeli na gate.io. To ni xy naslov. Seveda so poslali nazaj (sami sebi, samo na gateio so morali dvigniti withdrawal limite).
35k eth, ostalih 285 je pa v drugem walletu. https://etherscan.io/tx/0x7a50fb42a56e8...

matic492 je izjavil:

Pa še dokler talajo svoj coin ni problema, ker ga naredijo iz nič. FTX mislim da je 8% obljubljal na USDC ali nekaj takega?


FTX (aka former blockfolio) do 10k sredstev 8%, kar je blo več pa je blo bistveno manj kot vem.

Sicer pa ja, cold wallet (ledger) bi morala biti osnova vsakemu. Mi gre pa na jetra, ko se fuda u pm. Verjetno ti ljudje na polno shortajo, pol pa zganjajo paniko. Withdrawaj, opozori najbližje, če se ti zdi da je kaj res, ne pa fudatu publicly nekaj, pa še brez konkretnih dejstev.


Mogoce je boljse, da se je pokazalo kako v kurcu je FTX/Alameda sedaj, kot pa da bi Sam in ostali se naprej izvajali svoje izprijenosti in bi bilo vse se dosti hujse.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

paradoxxx ::

IgorCardanof je izjavil:



Mogoce je boljse, da se je pokazalo kako v kurcu je FTX/Alameda sedaj, kot pa da bi Sam in ostali se naprej izvajali svoje izprijenosti in bi bilo vse se dosti hujse.


Sej se strinjam, ampak s takim paničnim fudom bomo vse exchange pognali v bankrot/likivdnostno krizo. Vseeno če primerjaš ftx pa crypto.com je očitna razlika v transparentnosti, business modelu, itd. Vsaj jaz tko mislm. Tut chain reserves so bistveno višji, kot se je v času panike dalo najt za ftx.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paradoxxx ()

matic492 ::

Crypto.com ima veliko publicly označenih ERC20 Walletov, sem random gledal in imajo stotine miljonov gor na svojih walletih.

Je pa crypto.com še vedno malo shady oziroma so imeli par čudnih potez: ko MCO kovanec so spremenili v CRO kovanec, pa ko so crypto.com kovanec preimenovali v Cronos. Pa če se prav spomnem so še pred tem nekaj decimalk spreminjali. CEO ima tudi malo shady zgodovine, kar je zaenkrat največji red flag.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

paradoxxx je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Izredno fishy. Poleg tega niso vrnili celotnega zneska. Poberite dol, dokler gre.


Kaj ti niso vrnili celotnega zneska?

Ne fudaj, ker klobasaš.

Moji withdrawali so šli bp čez v roku nekaj minut.


Gate.io ni nazja poslal celotnega zneska.
Da si tako nesposoben, da posljes tako ogromno kolicino assetov na nek xy naslov je itak ze samo po sebi zgovorno.
Potem pa lahko nadaljujemo z njihovim neumnim trosenjem denarja, stadium, mat damon reklame, fifa world cup, ufc, superbowl in tako dalje. Vse to stane ogromno denarja.

Potem nadaljujemo s tem, da so se sli tudi lending od koder imajo najbrz veliko luknjo, katero skrivajo.

Ni vec vprasanje ali bo crypto.com propadel ampak kdaj bo propadel.

Pa drugace, kdor me je posusal in potegnil z FTXa takoj ko sem omenil, sem mu prihranil hude muke.


Poslali so na svoj whitelisted ERC20 naslov, ki so ga imeli na gate.io. To ni xy naslov. Seveda so poslali nazaj (sami sebi, samo na gateio so morali dvigniti withdrawal limite).
35k eth, ostalih 285 je pa v drugem walletu. https://etherscan.io/tx/0x7a50fb42a56e8...

matic492 je izjavil:

Pa še dokler talajo svoj coin ni problema, ker ga naredijo iz nič. FTX mislim da je 8% obljubljal na USDC ali nekaj takega?


FTX (aka former blockfolio) do 10k sredstev 8%, kar je blo več pa je blo bistveno manj kot vem.

Sicer pa ja, cold wallet (ledger) bi morala biti osnova vsakemu. Mi gre pa na jetra, ko se fuda u pm. Verjetno ti ljudje na polno shortajo, pol pa zganjajo paniko. Withdrawaj, opozori najbližje, če se ti zdi da je kaj res, ne pa fudatu publicly nekaj, pa še brez konkretnih dejstev.


Treba je zalaufati pumpo in squeeze shorters...

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Ma zdj je smart money notr, dumb je sel ze ven. AKUMULACIJA!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

paradoxxx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma zdj je smart money notr, dumb je sel ze ven. AKUMULACIJA!


mislm, oprostite, ampak vi ste [redacted].

PrihajaNodi ::

Dejmo rajs jokat ue ueeee ueee bitkojn je mrtev. NE NI. Tole bo slo do 100k. Malo korekcije in ciscenje trga ne skodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Zaupajte v Robota!

paradoxxx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dejmo rajs jokat ue ueeee ueee bitkojn je mrtev. NE NI. Tole bo slo do 100k. Malo korekcije in ciscenje trga ne skodi.


fak robot te bere, torej ne bo šlo :/

Miki N ::

Probam tole: Ej, Robot, NE mi dat dnarja!

Da ga vidim.

Apartcik ::

Kaj pa Nexo? Tudi oni zagotavljajo, da imajo vsa sredstva pokrita, ampak to itak vsi napišejo. Je tem kaj bolj zaupati, čeprav me v enih delih spominjajo na Celsius? NExo ma tud 10% na USDC če imaš dovolj njihovih kovancev, ne vem kako lahko to držijo?

kow ::

Ce imajo res tako visoke donose na dolarski stablecoin, leti cimprej stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Apartcik je izjavil:

Kaj pa Nexo? Tudi oni zagotavljajo, da imajo vsa sredstva pokrita, ampak to itak vsi napišejo. Je tem kaj bolj zaupati, čeprav me v enih delih spominjajo na Celsius? NExo ma tud 10% na USDC če imaš dovolj njihovih kovancev, ne vem kako lahko to držijo?


V tem marketu imet denar pri lenderjih je kr tvegana strategija. Sploh ce je yield visok in ne ves od koga prihaja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

paradoxxx ::

Nexo je velik bolj sumljiv imo. Jaz bi withdrawal definitivno. 10% je unsustainable na dolgi rok v tem marketu. Ne vem kak business model imajo, crypto.com imajo vsaj exchange + visa kartice, ki jim pomoje kar nekaj prinesejo.

Kripto ::

Nekateri ne razumejo, da praviloma večji yield pomeni v ozadju večji leverage. Večji leverage pomeni večje tveganje in večjo katastrofo v primeru da se hišica iz kart sesuje...

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Kripto je izjavil:

Nekateri ne razumejo, da praviloma večji yield pomeni v ozadju večji leverage. Večji leverage pomeni večje tveganje in večjo katastrofo v primeru da se hišica iz kart sesuje...


Ali imamo pa kar standarden ponzi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Kripto je izjavil:

Nekateri ne razumejo, da praviloma večji yield pomeni v ozadju večji leverage. Večji leverage pomeni večje tveganje in večjo katastrofo v primeru da se hišica iz kart sesuje...


Ali imamo pa kar standarden ponzi.


Seveda, tudi to se dogaja.

Money is mindset!

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dejmo rajs jokat ue ueeee ueee bitkojn je mrtev. NE NI. Tole bo slo do 100k. Malo korekcije in ciscenje trga ne skodi.


35k USD do konca leta je še vedno realno dosegljivo.

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dejmo rajs jokat ue ueeee ueee bitkojn je mrtev. NE NI. Tole bo slo do 100k. Malo korekcije in ciscenje trga ne skodi.


35k USD do konca leta je še vedno realno dosegljivo.



Res je. Od 25k do 35k. BTC pač jemlje zalet. Weak hands pa popuščajo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bl4ckSw4n ::

Dokupil ADA. Kar bo pa bo.

PacificBlue ::

In order to comply with our regulatory requirements and improve our operational efficiency, we are migrating the accounts of our customers from Bitstamp Limited to Bitstamp Europe SA, our business entity based in Luxembourg.
I’m out.
:3

dunda ::

Kripto znalci - če si človek naredi Coinbase denarnico, ali potem lahko dostopa do svojega računa tako na telefonu kot v brskalniku na računalniku? Žal je sicer razširitev samo za Chrome, ampak v sili hudič muhe žre.
Je ta denarnica v redu odločitev za nekoga, ki se s temi zadevami bolj "igra"? Zgolj toliko, da je v trendu in da zadeve malo spoznava.
https://www.kacnje.eu

PacificBlue ::

Na obe vprasanji odgovor ja.

Imam pa se jz vprasanje...če kdo ve so, umaknili moonpay ponudnika iz metamask visa nakupa? Ker zdj je en drug(se ne spomnim imena) sam so kr vecji feeji.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

hitro v fiat fantje, ker tole še ni poden. Pripravlja se še nekaj strašnega.

sumi666 ::

Kaj to pomeni da je tudi bitstamp sumljiva pa da zna iti kaj narobe.... ??? Treba sredstva dol pobrati.. ?

Rossi V ::

gre samo za tvoje občutke ali bi znal bolje pojasniti?Lahko pojasniš tudi svoje občutke,tudi moj niso dobri,tole danes ,da bitcoin ni padel se mi zdi ,da ga umetno gor drzijo ,se mal ribic polovijo in potem ponovni padec.Če imaš pa kaksno informacijo bomo veseli.

Apofis ::

kaj nas bitstamp seli v luxemburg?

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

gre samo za tvoje občutke ali bi znal bolje pojasniti?Lahko pojasniš tudi svoje občutke,tudi moj niso dobri,tole danes ,da bitcoin ni padel se mi zdi ,da ga umetno gor drzijo ,se mal ribic polovijo in potem ponovni padec.Če imaš pa kaksno informacijo bomo veseli.


Nekaj se pripravlja za short squeze. Počekati moramo samo še muska in saylorčka da prodata potem sledi globalni reset. Najbolje me skrbi da ob vsaki pretrealjivi novici pade btc za 4000 dolarof. Če izračunam še en šok je to cca 12500 dolara...

Comandante ::

sumi666 je izjavil:

Kaj to pomeni da je tudi bitstamp sumljiva pa da zna iti kaj narobe.... ??? Treba sredstva dol pobrati.. ?

Ne vem kaj pomeni, sem pa jaz preventivno pobral vse dol. Tako imam obcutek, da bo vse skupaj se ornk slo v minus. Bom pocakal, da se norija okoli menjalnic poleze, in bom potem ponovno vstopil. Na katero... ne vem.

kriptobog ::

sumi666 je izjavil:

Kaj to pomeni da je tudi bitstamp sumljiva pa da zna iti kaj narobe.... ??? Treba sredstva dol pobrati.. ?


Ni vazno sumljivo ali ne. Sredstva bi itak moral drzati na cold walletu in ne na borzi. Ce ne drugega, tudi bitstamp so ze pohekali v preteklosti...

DarwiN ::

Če bi pogooglali tisti zgornji stavek, bi ugotovili, da izvira iz članka iz leta 2020.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PacificBlue ::

DarwiN je izjavil:

Če bi pogooglali tisti zgornji stavek, bi ugotovili, da izvira iz članka iz leta 2020.


To sem dobil malo prej na mail.
I’m out.
:3

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

gre samo za tvoje občutke ali bi znal bolje pojasniti?Lahko pojasniš tudi svoje občutke,tudi moj niso dobri,tole danes ,da bitcoin ni padel se mi zdi ,da ga umetno gor drzijo ,se mal ribic polovijo in potem ponovni padec.Če imaš pa kaksno informacijo bomo veseli.


Nekaj se pripravlja za short squeze. Počekati moramo samo še muska in saylorčka da prodata potem sledi globalni reset. Najbolje me skrbi da ob vsaki pretrealjivi novici pade btc za 4000 dolarof. Če izračunam še en šok je to cca 12500 dolara...


Hvala za odgovor
Musk in Saylorcek imata za sabo ekipo strokovnjakov in verjamem,da kar nista prodala tudi ne bosta.Moja predikcija za bitcoin eno leto nazaj ( neobjavljena-med prijatelji-je bila 9k-14 k-pa mi pri ceni 40k nihce ni verjel-bom zdaj rekel bolj natančno 11k -strašljivo zame bi bilo da btc pade na 3k

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

gre samo za tvoje občutke ali bi znal bolje pojasniti?Lahko pojasniš tudi svoje občutke,tudi moj niso dobri,tole danes ,da bitcoin ni padel se mi zdi ,da ga umetno gor drzijo ,se mal ribic polovijo in potem ponovni padec.Če imaš pa kaksno informacijo bomo veseli.


Nekaj se pripravlja za short squeze. Počekati moramo samo še muska in saylorčka da prodata potem sledi globalni reset. Najbolje me skrbi da ob vsaki pretrealjivi novici pade btc za 4000 dolarof. Če izračunam še en šok je to cca 12500 dolara...


Hvala za odgovor
Musk in Saylorcek imata za sabo ekipo strokovnjakov in verjamem,da kar nista prodala tudi ne bosta.Moja predikcija za bitcoin eno leto nazaj ( neobjavljena-med prijatelji-je bila 9k-14 k-pa mi pri ceni 40k nihce ni verjel-bom zdaj rekel bolj natančno 11k -strašljivo zame bi bilo da btc pade na 3k



no glede na investicijo ........u bistvu ne.....bi ga pač pokupil :-D

A. Smith ::

Apofis je izjavil:

kaj nas bitstamp seli v luxemburg?

1. Bitstamp ni "naš". Korejcem je bil prodan 2018.
2. Iz Londona se je v Luxemburg preselil že 2016.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis
««
1192 / 1486
»»