» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1177 / 1486
»»

PrihajaNodi ::

Ne, ker bitcoin ne bo nikoli vec tako poceni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ker bitcoin ne bo nikoli vec tako poceni


Kaj pa ko zadnje 30 min nekdo radira btc? To je normalno? Samo lupijo. Sedanji časi so dobri samo za špekulante kot so npr kiti da vas oberejo moonboizi. Hopium še nikoli ni bil tako poceni za posnifati.

deco16 ::

Ma 4 mesce se premika od 18k do 21/23k. Namesto da bi kupaval ko je nižje in prodajal ko je visoko že 4 mesece praviš kako bo šlo dol. Ja mogoče bo ampak kaj maš od tega... samo čakaš in čakaš in nejevoljo zganjaš. Eni pa dobičke delajo drugi pa čakajo.

Prebranac ::

deco16 je izjavil:

Ma 4 mesce se premika od 18k do 21/23k. Namesto da bi kupaval ko je nižje in prodajal ko je visoko že 4 mesece praviš kako bo šlo dol. Ja mogoče bo ampak kaj maš od tega... samo čakaš in čakaš in nejevoljo zganjaš. Eni pa dobičke delajo drugi pa čakajo.


To nisi ti? Ali si dejtrajder ali pa niče. Tukaj se spuščate na zasebni nivo drugih...akomuliram denar za recesijo. Nakupi so pa madžarska ali avstrija. Več akcij pa kaj dosti recesija me tak ne vdari. Ti pa kupuj šitkojne v tem času ko se bo fse zrušilo. Vsaj imam fiat na kupu. Kovance na menjalnici pa za leto 2025.

PrihajaNodi ::

Super. Leta 2025 bo btc vsaj 100k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Kako bo leta 2025 BTC samo 100k če bo že do konc leta 2022 350k? Doge bo vsak cajt na 1$. Manjka samo še ena objava Elona in gremo v eksponentno rast. Ne bi bilo čudno če pride DOGE na prvo mesto CMC, ker najbogatejši zemljan lahko to naredi brez večjega napora. Potem bo pa samo wft omg in dolge face. Skočite na vlak da se zapeljemo skupaj na luno.
Preprodajalec NFT umetnin

deco16 ::

Mja sam bedno je poslušat kako eni stalno jamrajo in govorijo kako bo šlo dol. Lahk čakaš in akumuliraš lahk pa akumuliraš vmes s kakim trejdom. Ne kupujem pa šitkojnov, mogoče sem pa zato bolj optimističen glede vsega skupaj :)

delavec44 ::

deco16 je izjavil:

Mja sam bedno je poslušat kako eni stalno jamrajo in govorijo kako bo šlo dol. Lahk čakaš in akumuliraš lahk pa akumuliraš vmes s kakim trejdom. Ne kupujem pa šitkojnov, mogoče sem pa zato bolj optimističen glede vsega skupaj :)


Enako bedno kot poslušat kako eni bluzijo 100k, 350k do konca leta. Oboji bi morali na sprehod, da se tema spočije.

deco16 ::

Točno tako, moonbojsi tudi :)

Ijus ::

zdejle odprem CMC pa mal čekiram... pa vidim tam pod recently added nek GAMINGDOGE shitcoin.
pa grem gledat na njihovo uradno stran pa piše: (c/p)

STATIC REWARD
2% of each transaction is redistributed to every token holder. That means you can earn more GamingDoge tokens by just holding them in your wallet.

a je še kak tak kovance/žeton ki ima to foro?
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

PacificBlue ::

a je še kak tak kovance/žeton ki ima to foro?


Googlaj reflection oz. reward tokens
I’m out.
:3

FireSnack ::

delavec44 je izjavil:

deco16 je izjavil:

Mja sam bedno je poslušat kako eni stalno jamrajo in govorijo kako bo šlo dol. Lahk čakaš in akumuliraš lahk pa akumuliraš vmes s kakim trejdom. Ne kupujem pa šitkojnov, mogoče sem pa zato bolj optimističen glede vsega skupaj :)


Enako bedno kot poslušat kako eni bluzijo 100k, 350k do konca leta. Oboji bi morali na sprehod, da se tema spočije.

Če ne bo BTC do novega leta nad 350k, si izbrišem account na forumu in se več ne bom prišteval k največjim kriptostrokovnjakom tega foruma. Kripto stroka bo ostala brez največjega kriptoeksperta v Sloveniji in širše. Ampak to se seveda ne bo zgodilo ker že leti spet gor.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

Kako bo leta 2025 BTC samo 100k če bo že do konc leta 2022 350k? Doge bo vsak cajt na 1$. Manjka samo še ena objava Elona in gremo v eksponentno rast. Ne bi bilo čudno če pride DOGE na prvo mesto CMC, ker najbogatejši zemljan lahko to naredi brez večjega napora. Potem bo pa samo wft omg in dolge face. Skočite na vlak da se zapeljemo skupaj na luno.


Nehaj jokat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mat2000 ::

a si ti bil na luni ?

SFM je bil prvi token ki ima reflections (glotoks)

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ijus ::

Mat2000 je izjavil:

a si ti bil na luni ?

SFM je bil prvi token ki ima reflections (glotoks)


če si mene vprašal, sem mel ja neki lune.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

delavec44 je izjavil:

deco16 je izjavil:

Mja sam bedno je poslušat kako eni stalno jamrajo in govorijo kako bo šlo dol. Lahk čakaš in akumuliraš lahk pa akumuliraš vmes s kakim trejdom. Ne kupujem pa šitkojnov, mogoče sem pa zato bolj optimističen glede vsega skupaj :)


Enako bedno kot poslušat kako eni bluzijo 100k, 350k do konca leta. Oboji bi morali na sprehod, da se tema spočije.

Če ne bo BTC do novega leta nad 350k, si izbrišem account na forumu in se več ne bom prišteval k največjim kriptostrokovnjakom tega foruma. Kripto stroka bo ostala brez največjega kriptoeksperta v Sloveniji in širše. Ampak to se seveda ne bo zgodilo ker že leti spet gor.



Kr takoj to naredi,da si ne narediš še večje sramote

Prebranac je izjavil:

Saj vete kaj pomeni doubletop? Bliža se dump, ki bo očiten v aredo po napovedi fed. Sedaj nekaj raste, da lahko ribice zagrizejo in zabijejo zadnje peneze. Pubeci naj vas napizdijo, če berete forum. Plačujte jim jahte, stanovanja v celju in ljubljani. Krk in istra...


Dump je predviden ali pa ne ziviva na istem planetu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Kako bo leta 2025 BTC samo 100k če bo že do konc leta 2022 350k? Doge bo vsak cajt na 1$. Manjka samo še ena objava Elona in gremo v eksponentno rast. Ne bi bilo čudno če pride DOGE na prvo mesto CMC, ker najbogatejši zemljan lahko to naredi brez večjega napora. Potem bo pa samo wft omg in dolge face. Skočite na vlak da se zapeljemo skupaj na luno.



Miško Doge manjka kar nekaj let do 1 USD ,-)

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

delavec44 je izjavil:

deco16 je izjavil:

Mja sam bedno je poslušat kako eni stalno jamrajo in govorijo kako bo šlo dol. Lahk čakaš in akumuliraš lahk pa akumuliraš vmes s kakim trejdom. Ne kupujem pa šitkojnov, mogoče sem pa zato bolj optimističen glede vsega skupaj :)


Enako bedno kot poslušat kako eni bluzijo 100k, 350k do konca leta. Oboji bi morali na sprehod, da se tema spočije.

Če ne bo BTC do novega leta nad 350k, si izbrišem account na forumu in se več ne bom prišteval k največjim kriptostrokovnjakom tega foruma. Kripto stroka bo ostala brez največjega kriptoeksperta v Sloveniji in širše. Ampak to se seveda ne bo zgodilo ker že leti spet gor.



Kr takoj to naredi,da si ne narediš še večje sramote

Prebranac je izjavil:

Saj vete kaj pomeni doubletop? Bliža se dump, ki bo očiten v aredo po napovedi fed. Sedaj nekaj raste, da lahko ribice zagrizejo in zabijejo zadnje peneze. Pubeci naj vas napizdijo, če berete forum. Plačujte jim jahte, stanovanja v celju in ljubljani. Krk in istra...


Dump je predviden ali pa ne ziviva na istem planetu?


Seveda je dump predviden! Bojim se da že začetek 2023 krvav. Bomo videli sredo. Ne pustite se zapeljati. Čakajte vsaj napoved fed.

Rossi V ::

Bog poimagej in vi se imate za strokovnjake in trejderje ? Ni cudno,da ste vsi v minusu

ma vi ste zq v mcdonalds vsi po vrsti....otroc

in ja pričakovali smo btc dump ,sj je vsem logično kajneda ,z datumom ste seznanjeni in dogodki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

tako,da brez panike,pod 18680 ne bo sel,kot sem rekel dip ste zamudili junija za letos

16755

inja tudi doge ste zamudili strokovnjaki,tisti,ki je vzel kredit 30 jurjev naj bo pa previden ,ko čaka na 1 USD ,da se mu ne sesuje
lahko me klicete frizerka al pa ribica.......ne racunajte vec na njih ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ker bitcoin ne bo nikoli vec tako poceni





Nikoli več je premočna beseda :-)

samo eno vprašanje strokovnjaki...... a vam vaši grafi kaj pomagajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Mat2000 ::

Doge bi znal prilest na 0.5$

PrihajaNodi ::

Mat2000 je izjavil:

Doge bi znal prilest na 0.5$

0-5 -0.8

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, ker bitcoin ne bo nikoli vec tako poceni





Nikoli več je premočna beseda :-)

samo eno vprašanje strokovnjaki...... a vam vaši grafi kaj pomagajo?

Jup, trenutno se caka linija iz ichmohovega oblaka. Pol pa gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mat2000 ::

Sell orderje imam nastavljene na 0.49$ bo kar bo z DOGE

Rossi V ::

moje mišljenje je ,da boš na svoje sell orderje kar dolgo čakal :-D

no glejte ljubčki,ribice so vas nadmašile ;-)

Mat2000 je izjavil:

Doge bi znal prilest na 0.5$



Dream on ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Še vedno nisem dobil odgovora fantje..... vam vaši grafi,oblački itd. kaj pomagajo pri vasem trejdanju ko ste vsi tako pametni?

Rossi V ::

A veste zakaj vam ne? kitom je zmanjkal ribic,ki so se izkazale za pametnejše od trajdarjev.....zdaj ste vi na vrsti,da vam poberejo se tisto kar vam je ostalo
Pa da ne bo pomote,ne vozim se v lamborginiju,vsem je znano,da se v Mercedesu ,jaz si ga lahko privoščim,nov model,pa vi?
Vloži samo toliko kot lahko izgubiš
Zdaj ste vi na vrsti,da izgubite z Doge itd ;-)


Podpis
Ribica ;-)

Rossi V ::

aja pa mimgrede....kiti.....so menjalnice same ,ki se med sabo dogovarjajo kako vas pokosit ;-)

k ni vec ribic,ostanejo samooklicani trejderji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

aja pa mimgrede....kiti.....so menjalnice same ,ki se med sabo dogovarjajo kako vas pokosit ;-)

k ni vec ribic,ostanejo samooklicani trejderji


Pa to pubecom razlagam tudi v gostilni. Ve se, da so transakcije z namenom dvosmerne in prikazujejo lažne rsi-je in pumpice, da ribice zagrizemo. Samo enkrat so me napizdili. Polagam vam po duši, da mi verjemete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/rovercrc/status/158...


https://twitter.com/DiazeOuande/status/...

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/rovercrc/status/158...


https://twitter.com/DiazeOuande/status/...


Ta tvoj kloven kot piše v komentarjih je tak cel čas bullish. Tudi na 40k. Prej preveri pubec kdo je to..
https://twitter.com/fakeanalysts/status...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Rossi V ::

predlagam ,da si podajate prave informacije od tega boste imeli vsi koristi,če tiščite vsak v svojo smer se res ne more zgoditi nič pompoznega.Ko trapasta pobezljana creda ste ko vsak rine v svojo smer,Moč je v enotnosti.Doge 0.5 USD me zanima kdo dejansko verjame v to in v kaksnem obdobju? bitcoin 350k ? 100 k v bear marketu? kdo iskreno verjame v to al je to po vase za pumpat ljudi,ki so pametnejši od vas in predvsem,ki imamo zaledje?

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

predlagam ,da si podajate prave informacije od tega boste imeli vsi koristi,če tiščite vsak v svojo smer se res ne more zgoditi nič pompoznega.Ko trapasta pobezljana creda ste ko vsak rine v svojo smer,Moč je v enotnosti.Doge 0.5 USD me zanima kdo dejansko verjame v to in v kaksnem obdobju? bitcoin 350k ? 100 k v bear marketu? kdo iskreno verjame v to al je to po vase za pumpat ljudi,ki so pametnejši od vas in predvsem,ki imamo zaledje?


https://twitter.com/i/status/1585642814...

Kripto ::

FireSnack je izjavil:

delavec44 je izjavil:

deco16 je izjavil:

Mja sam bedno je poslušat kako eni stalno jamrajo in govorijo kako bo šlo dol. Lahk čakaš in akumuliraš lahk pa akumuliraš vmes s kakim trejdom. Ne kupujem pa šitkojnov, mogoče sem pa zato bolj optimističen glede vsega skupaj :)


Enako bedno kot poslušat kako eni bluzijo 100k, 350k do konca leta. Oboji bi morali na sprehod, da se tema spočije.

Če ne bo BTC do novega leta nad 350k, si izbrišem account na forumu in se več ne bom prišteval k največjim kriptostrokovnjakom tega foruma. Kripto stroka bo ostala brez največjega kriptoeksperta v Sloveniji in širše. Ampak to se seveda ne bo zgodilo ker že leti spet gor.


Si se spet zatipkal? :)):)):)) Verjetno si hotel napisati 35k USD do konca leta. OK, to je velika verjetnost da se zgodi.

Money is mindset!

Rossi V ::

in veste bera market bo trajal,dokler bo Rus sral. kdo od vas lahko zdrzi 2,5,10 let ?

Rossi V je izjavil:

in veste bear market bo trajal,dokler bo Rus sral. kdo od vas lahko zdrzi 2,5,10 let ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Mat2000 ::

Rossi V je izjavil:

predlagam ,da si podajate prave informacije od tega boste imeli vsi koristi,če tiščite vsak v svojo smer se res ne more zgoditi nič pompoznega.Ko trapasta pobezljana creda ste ko vsak rine v svojo smer,Moč je v enotnosti.Doge 0.5 USD me zanima kdo dejansko verjame v to in v kaksnem obdobju? bitcoin 350k ? 100 k v bear marketu? kdo iskreno verjame v to al je to po vase za pumpat ljudi,ki so pametnejši od vas in predvsem,ki imamo zaledje?


Rossi sem zelo vesel, da imamo na forumu tudi nekoga, ki ima zaledje, se spozna na TA in financno ekonomijo.

Ribice pa spremljamo kaj pravi oce Charles glede DOGE >

Doge na 0.5 - 0.8 se letos!

Prebranac ::

Mat2000 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

predlagam ,da si podajate prave informacije od tega boste imeli vsi koristi,če tiščite vsak v svojo smer se res ne more zgoditi nič pompoznega.Ko trapasta pobezljana creda ste ko vsak rine v svojo smer,Moč je v enotnosti.Doge 0.5 USD me zanima kdo dejansko verjame v to in v kaksnem obdobju? bitcoin 350k ? 100 k v bear marketu? kdo iskreno verjame v to al je to po vase za pumpat ljudi,ki so pametnejši od vas in predvsem,ki imamo zaledje?


Rossi sem zelo vesel, da imamo na forumu tudi nekoga, ki ima zaledje, se spozna na TA in financno ekonomijo.

Ribice pa spremljamo kaj pravi oce Charles glede DOGE >

Doge na 0.5 - 0.8 se letos!


Hahaha mato. A boš kupoval odpustke za 20 eur na mesec? Da boš imel jebeno kljukico pri twiter profilu? Malo morgen

Rossi V ::

Mat2000 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

predlagam ,da si podajate prave informacije od tega boste imeli vsi koristi,če tiščite vsak v svojo smer se res ne more zgoditi nič pompoznega.Ko trapasta pobezljana creda ste ko vsak rine v svojo smer,Moč je v enotnosti.Doge 0.5 USD me zanima kdo dejansko verjame v to in v kaksnem obdobju? bitcoin 350k ? 100 k v bear marketu? kdo iskreno verjame v to al je to po vase za pumpat ljudi,ki so pametnejši od vas in predvsem,ki imamo zaledje?


Rossi sem zelo vesel, da imamo na forumu tudi nekoga, ki ima zaledje, se spozna na TA in financno ekonomijo.

Ribice pa spremljamo kaj pravi oce Charles glede DOGE >

Doge na 0.5 - 0.8 se letos!



sej " Sell the news " poznaš k ne ;-) enjoy the ride ;-)

pa da ne bo pomote zaslužil sem z Doge in se bom,samo ne pretiravaj,da zavajaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Mat2000 ::

Warcraft oprosti te ne prebavljam, tako kot ostali kolegi iz MB.

Glede DOGE..

Kdor zeli prebrati celoten tweet toplo priporocam.

Vsekakor je znano, da ima Musk domeno x.com in zeli narediti novo socialno platformo podprto z krtipto.
1.) Ali bo nadgradil twitter
2.) Ali bo naredil novo socialno platformo ( x.com)
Vseeno kaj bo naredil, doge bo novo placilno sredstvo.

Sam sem zacel dokupovat DOGE, ko je padla odlocitev da Musk mora kupiti Twitter. Tam okoli 0.07.. Drzim do 0.49 kot sem rekel.
Srecno vsem.
NFA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mat2000 ()

Prebranac ::

Hvala na zaupanju. Doge bo preteklost. Musk je že večkrat napizdil fse ludi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Mat2000 ::

Prebranac ::

Kaki dump:)). Fse po TA.

Prebranac ::

Lepo, da se doge in drugi šitkoini napajajo z ovcami in frizerkami. Kot je že rosi pričal je, da samo še fprašanje časa je do sell the news...takrat bodo krvavi dildi padali v barta.

PrihajaNodi ::

Linija gre iz ichimokovega oblaka kar napoveduje super bull
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Kakšne frizerke? Frizerke bodo vlagale, ko bo Putin premagan in bo svet spet varen.

Mat2000 ::

Lepo gre gor DOGE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mat2000 ()

IgorCardanof ::

Gcr je zacel shortat doge.

https://twitter.com/GCRClassic/status/1...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mat2000 ::

IgorCardanof je izjavil:

Gcr je zacel shortat doge.

https://twitter.com/GCRClassic/status/1...


A tale GCR twitter je za spremljat?
Bravo, lepo so zadeli short, sedaj gre nazaj gor.

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Linija gre iz ichimokovega oblaka kar napoveduje super bull


Verjetnost za super bull je nikakva. Lahko, da bomo videli pumpo v rang 35-45k USD do konca leta, če se vse lepo poklopi. Več kot to pa glede na situacijo močno dvomim.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

FireSnack ::

Mat2000 je izjavil:

Doge bi znal prilest na 0.5$

Danes? To mislim da ne, bo pa v kakem tednu lahko prebil pol dolarja. Doge je po tehnologiji med najnaprednejšimi blockchaini na verigi blokov. Odlikuje ga velika pasovna širina in hitrost transakcij, ki ji lahko zavidajo največji sistemi tipa Mastercard. Doge je prihodnost in Doge je na poti do prestola. Nič ga ne more ustaviti.

Ko bo Doge prehitel Bitcoin bo večina mislila da se niso zbudili iz nočne more. Ampak takšno je pač življenje.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

««
1177 / 1486
»»