» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1175 / 1486
»»

Rossi V ::

pod 18680 ne bo sel do nadaljnega.......ti Nodi obišči pa psihiatra....

pa skupej z roboti pejte

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PacificBlue ::

:))
I’m out.
:3

Rossi V ::

pa da vidimo,lahko se motim ;-)

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

pod 18680 ne bo sel do nadaljnega.......ti Nodi obišči pa psihiatra....

pa skupej z roboti pejte


Če boš preveč fomo bo robot naredil kontra kot ti pišeš in gremo dol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Nodi,že parkrat si obljubil da te ne bo nekaj časa..........kako pa kj Lunc?

hunterslo ::

Rishi Sunak novi britanski premier pivotira risk on markete. :)

Sunak's appointment as the new UK PM is taken as positive by crypto experts. Sunak is said to be a pro-crypto politician and major reforms are expected from him in the blockchain industry.

PrihajaNodi ::

Same dobre novice. Btc do 100k!!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hunterslo ::

Res je, se bojim da boste vsi ki imate nakupna naročila me 12-16k nažalost ostali s trdim...

Prebranac ::

hunterslo je izjavil:

Res je, se bojim da boste vsi ki imate nakupna naročila me 12-16k nažalost ostali s trdim...


Stavnice govore bolj kot padec. Zaj pa ne vem...,se že obrača btc navzdol...hopium je zasvojljiv.

energetik ::

Obrača navzdol? :))

Tole mi deluje kot preboj iz padajočega kanala. Če danes ostane nad kanalom, bi znal bit uspešen preboj in gremo proti 24k zaenkrat.

vires in numeris

dude ::

2023 bo leto podnov, ne vem kaj sanjate.

TheMentor ::

vsi bi mogli bit od 18k z vsaj 50% že v btcju. Ne vem kake indikatorje vi gledate, ki mislite da gremo na 12k. 12k je nemogoče brez kakega black swan eventa. Zakaj mislite, da je binance odstranil vse feeje na btc že par mesecv. Ker to mejo 18k in 19k se hoče zavarovat za vsako ceno.
mesečni RSI je še vedno najbolj oversold odkar btc obstaja. Vi pa sanjate o 12k :) Mesečni MACD se tudi obrača gor. 12k hahahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

Itak, pa še roboti berejo to temo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

TheMentor je izjavil:

vsi bi mogli bit od 18k z vsaj 50% že v btcju. Ne vem kake indikatorje vi gledate, ki mislite da gremo na 12k. 12k je nemogoče brez kakega black swan eventa. Zakaj mislite, da je binance odstranil vse feeje na btc že par mesecv. Ker to mejo 18k in 19k se hoče zavarovat za vsako ceno.
mesečni RSI je še vedno najbolj oversold odkar btc obstaja. Vi pa sanjate o 12k :) Mesečni MACD se tudi obrača gor. 12k hahahaha


RSI je čez 70. Kaj sanješ. En k... bo izdržal 19 k. A misliš, a bodo ribice kar dajale svoje prihranke notri. Približuje se recesija, vi pa kar sanjete o dobičkih. Lahko gre do 25 k, ampak potem bo tudi dildo v bartovo rit navzdol vsaj do 17k. Kdor je kupil lahko sanja o 100k. Kvečjemu 3 k da zasluži. Samo potrpežljivi med 12 in 16 k bote zmagali.

PrihajaNodi je izjavil:

Itak, pa še roboti berejo to temo.


Vsakič ko je pumpica vsi skačete od veselja. Ko pa padne ste pa vsi posrani. Strategija padajočih dildov je zgrešena. Lahko vi DCA jate v 3pm. Ostali boste bag holderji. LUNC CELSIUS, TAMADG...in še se najdejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

TheMentor ::

Kje je RSI 70 :). Na 4W je najnižje v zgodovini ti pa pričakuješ, da bo padel še bolj. Sej ne rečem...lahko se sistemsko poruši mariskaj 2023 kar bo vplivalo na btc. Lahko smo pa dve leti v nekem rangu in ne gremo pod 18k več.

Prebranac ::

TheMentor je izjavil:

Kje je RSI 70 :). Na 4W je najnižje v zgodovini ti pa pričakuješ, da bo padel še bolj. Sej ne rečem...lahko se sistemsko poruši mariskaj 2023 kar bo vplivalo na btc. Lahko smo pa dve leti v nekem rangu in ne gremo pod 18k več.


Emocije kažnejo na drugo. Ljudje so obupani, klima v Nemčiji se slabša. Gradbeni material se ceni, ladiijski prevozi so šli deljeno 7. Kaj to pomeni? povpraševanje se niža... Vi se pa opirate na nekega indijca v angliji. A bodo angleži, ki komaj še dihajo z visokimi stroški energentov in zelo drago hrano fuknili zadnje funte notri? malo morgen




Kje viši ti neko rast pri konstantnem padcu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Kaj vam bom govoril. Tak al tak do konca tedna poberejo dobičke. Vsi nekaj verjemete v neskončno rast....

strawman ::

Prebranac je izjavil:


RSI je čez 70. Kaj sanješ. En k... bo izdržal 19 k. A misliš, a bodo ribice kar dajale svoje prihranke notri. Približuje se recesija, vi pa kar sanjete o dobičkih. Lahko gre do 25 k, ampak potem bo tudi dildo v bartovo rit navzdol vsaj do 17k. Kdor je kupil lahko sanja o 100k. Kvečjemu 3 k da zasluži. Samo potrpežljivi med 12 in 16 k bote zmagali.


Recesija je že nekaj časa tukaj, ribice nimajo veze, BTC ne kupujejo ljudje ki komaj pridejo čez mesec s položnicami.

TheMentor ::

ti warcraft bos btc kupoval spet pri naslednjem ATH. ti si eden unih kerlcev se mu vid prec. sedaj vpiješ bear market in ne boš verjel v reversal dokler ne bo nov ATH :)) Smešen za posrat. Sploh ne znaš grafov brat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

hunterslo ::

Mene bolj skrbi čez par let ko bo preveč kripto milijonarjev in bo zeloo težko naročit lambota, ker bo vrsta. Pri Kreativnih najemnih so že dali možnost plačila z kriptovaluto.... Nc grem snifat hopium naprej. Naj traja. Uživajte dokler se lahko. Stanovanja v Dubaju in Ljubljani so pa tudi že skoraj v razmerju 1:1. S tem da je tam 0 taxes. Pri nas pa bo golob sralec nabijal davke. Namesto da bi šli po poti Salvadorja ali Lugana. Kripto v enem letu 70% dol. Turizem v Salvadorju v tem času 80% gor. Srednji sloj se radirka z svetlobno hitrostjo. Treba se bo odlocit na kateri vlak boste skočili... časa je še zeloo malo.

TheMentor ::

Sej je še neki takih kot warcraft :D Ka to dela 5% premik kontra kot ovce mislijo, da bo šlo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

TheMentor je izjavil:

Sej je še neki takih kot warcraft :D Ka to dela 5% premik kontra kot ovce mislijo, da bo šlo :)



Ne, to robot bere ta forum...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

Prebranac ::

Samo ne mi jokat, ko bote fsi bag holderji. Hopium je škodljiv za telo. A kar mislite da bo rastlo do nebes? malo morgen. Jaz tak ne kupim ker imam samo za preživeti. Nore najemnine v Mbju.

hamez66 ::

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p

PrihajaNodi ::

Kolk bo sele jokanja ko bo btc 100k. Ajme
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

Samo ne mi jokat, ko bote fsi bag holderji. Hopium je škodljiv za telo. A kar mislite da bo rastlo do nebes? malo morgen. Jaz tak ne kupim ker imam samo za preživeti. Nore najemnine v Mbju.


Končn neki sarkazma na nivoju iz tvoje strani.

Mogoč pa še bo nekaj iz tebe.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Kripto mesi ::

Prebranac je izjavil:

Samo ne mi jokat, ko bote fsi bag holderji. Hopium je škodljiv za telo. A kar mislite da bo rastlo do nebes? malo morgen. Jaz tak ne kupim ker imam samo za preživeti. Nore najemnine v Mbju.

100k si ruknil v shitcoine, sedaj pa jokaš nad najemninami v Mb. Smrdi po slabem trolanju.

hamez66 ::

Ne 100, 150k :D

spegli ::

Lepo so shorte stisnil. 21k je prva ovira. Mogoče proba do 21700 in pol dump. Zdej bojo longe nekje stisnil imo. Ni za fomo, ker je bera market.

merlin2 ::

hamez66 je izjavil:

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p


Razloži mi, zakaj bi morale ISO20022 kripto valute poskočit?

Ne štekam ravno.

Lp.

PrihajaNodi ::

merlin2 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p


Razloži mi, zakaj bi morale ISO20022 kripto valute poskočit?

Ne štekam ravno.

Lp.


Ker sodelujejo s fedom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Bo Merge, sem malo zanemaril spremljanje ethereum ekosistema. Morda kdo sledi?
Sem pa po tem skoku, prodal nekaj malega kripta. Ce pade za 10%, rebuyam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Prebranac ::

spegli je izjavil:

Lepo so shorte stisnil. 21k je prva ovira. Mogoče proba do 21700 in pol dump. Zdej bojo longe nekje stisnil imo. Ni za fomo, ker je bera market.


Res je. Samo meni niče ne verjeme. Spet bo jok ko rukne dol.

A spet prebijemo 21k ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Prebranac je izjavil:

spegli je izjavil:

Lepo so shorte stisnil. 21k je prva ovira. Mogoče proba do 21700 in pol dump. Zdej bojo longe nekje stisnil imo. Ni za fomo, ker je bera market.


Res je. Samo meni niče ne verjeme. Spet bo jok ko rukne dol.

A spet prebijemo 21k ??


:)):))

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Prebranac je izjavil:

spegli je izjavil:

Lepo so shorte stisnil. 21k je prva ovira. Mogoče proba do 21700 in pol dump. Zdej bojo longe nekje stisnil imo. Ni za fomo, ker je bera market.


Res je. Samo meni niče ne verjeme. Spet bo jok ko rukne dol.

A spet prebijemo 21k ??


:)):))



Dvojni nicki se s seboj zgovarjajo. Kot je nodi rekel 25 k je samo še vprašanje časa, do novega leta pa 50k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hunterslo ::

Je kdo kdaj uporabljal Token metrics? Izkušnje? Je kaj na stvari, al sam še ena kristalna kugla?

hamez66 ::

merlin2 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p


Razloži mi, zakaj bi morale ISO20022 kripto valute poskočit?

Ne štekam ravno.

Lp.


Ne pravim, da bi morale, samo pravim, da sem malo razočaran, ker niso. Pač moja zadnja nakupna cena je pri okoli 0.465, je pa res, da sem jih enkrat že nesel od 0.4 do 0.48$. Drugače pa ponavadi raste vse, če zraste bitcoin. Ni panike, recimo, da bo tudi xrp kmalu potegnil.

Kripto ::

hamez66 je izjavil:

merlin2 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p


Razloži mi, zakaj bi morale ISO20022 kripto valute poskočit?

Ne štekam ravno.

Lp.


Ne pravim, da bi morale, samo pravim, da sem malo razočaran, ker niso. Pač moja zadnja nakupna cena je pri okoli 0.465, je pa res, da sem jih enkrat že nesel od 0.4 do 0.48$. Drugače pa ponavadi raste vse, če zraste bitcoin. Ni panike, recimo, da bo tudi xrp kmalu potegnil.


XRP v večini primerov pumpne z zamikom. Dostikrat pa traja in traja...preden pumpne.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Xrp ma dobr supply. Samo na 50 posto so ze
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Ni dvojni dnik. 21500 suffer begins, če rata do tja. To sem napisal 3 mesece nazaj lol.

PacificBlue ::

hamez66 je izjavil:

merlin2 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p


Razloži mi, zakaj bi morale ISO20022 kripto valute poskočit?

Ne štekam ravno.



Lp.


Ne pravim, da bi morale, samo pravim, da sem malo razočaran, ker niso. Pač moja zadnja nakupna cena je pri okoli 0.465, je pa res, da sem jih enkrat že nesel od 0.4 do 0.48$. Drugače pa ponavadi raste vse, če zraste bitcoin. Ni panike, recimo, da bo tudi xrp kmalu potegnil.


Men je prav bad, ko sem dve leti cca nazaj kupil xrp po 0.14 in ga prodal pri 0.30.
Profit je bil, sam vseen..

Meanwhile, the chief is in town:
I’m out.
:3

merlin2 ::

hamez66 je izjavil:

merlin2 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ne bomo jokali, s profiti se bomo hvalili. Edino iso2022 me je malo razočaral, xrp ni skočil toliko kot drugi coini. :p


Razloži mi, zakaj bi morale ISO20022 kripto valute poskočit?

Ne štekam ravno.

Lp.


Ne pravim, da bi morale, samo pravim, da sem malo razočaran, ker niso. Pač moja zadnja nakupna cena je pri okoli 0.465, je pa res, da sem jih enkrat že nesel od 0.4 do 0.48$. Drugače pa ponavadi raste vse, če zraste bitcoin. Ni panike, recimo, da bo tudi xrp kmalu potegnil.


Razočaranje je ves crypto trg že zaradi spoznanja da je vse zmanipulirano in nič druga.
Glede rasti ISO20022 valut pa naslednje.
Dokler ne pride do globalne regulacije je vse bolj kot ne špekulacija. Resnično vrednost bo v prihodnjosti nekemu toknu dala likvidnost, uporabnost, možnost povezovanja z drugimi ekosistemi, hitrost ..

In na ta trenutek se šele čaka. Ko bo zaradi splošne globalne implemenracije ISO20022 standarda enormno zrasel volumen, bo zrasla tudi vrednost takega tokna.
Bolj tehnično pa bo najbrž znal razložit Kripto.
https://youtube.com/shorts/I9q5aqaMngY?...

PacificBlue ::

Dc pa spet lepo raste. @Neon87 upam, da nisi prodal:)
I’m out.
:3

FireSnack ::

Doge pumpamo na Tiktoku do 1$. Jaz sem vzel hitri kredit pri NKBM 30 čukov. Odobreno v parih minutah, zdaj pa samo držimo pesti.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Klobasa ()

Neon87 ::

PacificBlue je izjavil:

Dc pa spet lepo raste. @Neon87 upam, da nisi prodal:)

Nisem prodal, morda je čas, da bi zdaj, ko sem samo na -50% izgube. Kupil sem namreč praktično na ATH, nekaj čez 0.004..

PacificBlue ::

Neon87 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Dc pa spet lepo raste. @Neon87 upam, da nisi prodal:)

Nisem prodal, morda je čas, da bi zdaj, ko sem samo na -50% izgube. Kupil sem namreč praktično na ATH, nekaj čez 0.004..


I’m out.
:3

merlin2 ::

Počasi se začenja digitalizacija fiata ..
Kaj to vidim? 8-)


https://audd.digital/


Lp

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Počasi se začenja digitalizacija fiata ..
Kaj to vidim? 8-)


https://audd.digital/


Lp


Ripple in Novatti sta že nekaj let v navezi. Tako, da bo še zanimivo.

Money is mindset!

XIIT ::

energetik je izjavil:

Obrača navzdol? :))

Tole mi deluje kot preboj iz padajočega kanala. Če danes ostane nad kanalom, bi znal bit uspešen preboj in gremo proti 24k zaenkrat.



Bear market rally.




19k support 2022 = 6k support 2018

IMO bomo videli vsaj 14-16k (max pain scenarij: wick do 9-10k).

Naslednji bullrun se začne takoj, ko bo Saylor likvidiran.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

merlin2 ::

Razpnite me na križu
Utopite me v vodi
Zažgite me na grmadi



Lp
««
1175 / 1486
»»