» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1172 / 1486
»»

MaticSLO ::

Cestitke igorju, tudi v teh tegobnih casih ustvarja dobicke. Namesto da joka po forumu kot vsi ostali, bogato oplemeniti socialne prispevke.



Bomo videli kako bo ko se volatilnost vrne. Ali sledi strm vzpon, ali pa likvidacija.

IgorCardanof ::

MaticSLO je izjavil:

Cestitke igorju, tudi v teh tegobnih casih ustvarja dobicke. Namesto da joka po forumu kot vsi ostali, bogato oplemeniti socialne prispevke.



Bomo videli kako bo ko se volatilnost vrne. Ali sledi strm vzpon, ali pa likvidacija.


Hvala za čestitke! Sem se vrnil še močnejši kot prej in prilezel iz tistega 1.5k tedenskega minusa.
Ja trenutno je play kar short LUNC. Zapiram tam nekje pri 0.19.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Prokleti kiti in kriptomiljijarderi gradijo vam ljubljanskim srajicam stanovanja na Parmova ulica z mojimi penezi. Alto paolo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

val46 ::

Sam ti Warkraft morš pa res bit jezen na cel svet a? Še dobro da živiš na drugem koncu države, da slučajno mi kdaj ne rabi postat tvoj kolega...

FireSnack ::

S šortanjem sem kupil 28 nepremičnin v Ljubljani. Kupim takoj vse kar pride na trg, da ne bo slučajno kaka mlada družina z dobrimi službami dobila...
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

Pokvarjrenci. Za mlade investitorje pa res..,prazna stanovanja kot naložba.
Slovenska kriptopodjetnika Tim Mitja Žagar in Jani Valjavec, ustanovitelja trgovalne platforme Iconomi, pa bosta skupaj s soinvestitorji že v kratkem začela gradnjo 68 novih stanovanj na Parmovi ulici v Ljubljani.  

Zanimivo, da je kripto tehnologija tako super. Nas napizdujejo, tukaj pa vlagajo v fiat in ceglje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Uf 68 stanovanj...

No saj sta si zasluzila na posten nacin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Sicer rahlo staro, ampak teli ludje bi morali biti za zapahi;

https://kriptoreporter.com/izkuseni-upr...

Original medium članka linkanega na kriptoreporter ni več, je pa vsaj del:

https://coin.fyi/news/ethereum/our-horr...

In še nekaj sladkih komentarjev;

https://www.reddit.com/r/ethtrader/comm...

https://nova24tv.si/slovenija/kako-so-s...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Iconomi
- platforma za upravljanje skladov v decentralizirani ekonomiji

- sedež na Malti

- Tim M. Žagar, Jani Valjavec, Matej Tomazin, Miha Vidmar

- jeseni 2016 zbrali 9,5 milijona evrov

PrihajaNodi ::

Cestitke ekipi. So zelo podjetni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Zakaj gre QNT gor?

Zgodovina sprememb…

Motion ::

Se mi zdi da so izdali nek njih standard za NFTje. Lahko še zaradi česa drugega.
Theta ma konec leta neko veliko posodobitev omrežja. Bi bil v naslednjih tednih najbrš primeren čas za kak vložek?

Kripto ::

Noro kakšne igre dela market z emocijami.

Money is mindset!

Motion ::

Ta teden lahko pričakujemo 19k +- 200

PrihajaNodi ::

25 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Da bo šel BTC na 25k naslednji teden? Whatta joke :D

_wtf_ ::

Kripto je izjavil:

Noro kakšne igre dela market z emocijami.


to je samo za tiste z jeklenimi živci

PacificBlue ::

Btc ima v zadnjih dveh mesecih manjso volatilnost kot delnice.
When in doubt, zoom out.
I’m out.
:3

Kripto ::

PacificBlue je izjavil:

Btc ima v zadnjih dveh mesecih manjso volatilnost kot delnice.
When in doubt, zoom out.


To bi lahko kazalo na določeno stopnjo decouplinga od delniškega trga oz. S&P500 pa čeprav samo omejen čas. Bo še zelo zanimivo do konca leta.

Money is mindset!

Apofis ::

Cist slucajno opazujem mal volumne trgovanja po menjalnicah, nekam svoh se mi zdi vse skp..

Motion ::

Pričakovano. Smo tik pred oziroma na močni trend liniji. Vsi čakajo kam se bo stvar obrnila. Če bo šla gor zna bit kar konkreten odboj ker veliko jih čaka s polnimi žepi fiata.

Prebranac ::

Motion je izjavil:

Pričakovano. Smo tik pred oziroma na močni trend liniji. Vsi čakajo kam se bo stvar obrnila. Če bo šla gor zna bit kar konkreten odboj ker veliko jih čaka s polnimi žepi fiata.


Na žalost bol dol. Poglej si moje TA. Linija je pod 15 k. Med 12 in 15k...

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Motion je izjavil:

Pričakovano. Smo tik pred oziroma na močni trend liniji. Vsi čakajo kam se bo stvar obrnila. Če bo šla gor zna bit kar konkreten odboj ker veliko jih čaka s polnimi žepi fiata.


Na žalost bol dol. Poglej si moje TA. Linija je pod 15 k. Med 12 in 15k...

Krempl, bartova glavica se zakljucuje kar poleni mocan bull pump
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Motion je izjavil:

Pričakovano. Smo tik pred oziroma na močni trend liniji. Vsi čakajo kam se bo stvar obrnila. Če bo šla gor zna bit kar konkreten odboj ker veliko jih čaka s polnimi žepi fiata.


Na žalost bol dol. Poglej si moje TA. Linija je pod 15 k. Med 12 in 15k...

Krempl, bartova glavica se zakljucuje kar poleni mocan bull pump


Vidim samo rdeci dildo.

val46 ::

Ma sej zaradi mene lohk komot pade pod 15k, ker tam med 15 in 17k je tolk buy orderjev, da če pade tja, se bo BTC izstrelil do tam, kjer se vam ga pa res ne bo več splačalo kupovat. In vsi ki sedaj akumuliramo tam nekje med 18 in 20k, se vam bomo lahko samo smejali takrat.

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Ma sej zaradi mene lohk komot pade pod 15k, ker tam med 15 in 17k je tolk buy orderjev, da če pade tja, se bo BTC izstrelil do tam, kjer se vam ga pa res ne bo več splačalo kupovat. In vsi ki sedaj akumuliramo tam nekje med 18 in 20k, se vam bomo lahko samo smejali takrat.


Akomulirati je pravo. Smijetese lahko samo več i optimisti. Male transakcije in mali volumni, govprijo vprid padcu..

LeQuack ::

FireSnack je izjavil:

S šortanjem sem kupil 28 nepremičnin v Ljubljani. Kupim takoj vse kar pride na trg, da ne bo slučajno kaka mlada družina z dobrimi službami dobila...


Brez skrbi, v Sloveniji ni dobrih služb za mlade družine.
Quack !

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Ma sej zaradi mene lohk komot pade pod 15k, ker tam med 15 in 17k je tolk buy orderjev, da če pade tja, se bo BTC izstrelil do tam, kjer se vam ga pa res ne bo več splačalo kupovat. In vsi ki sedaj akumuliramo tam nekje med 18 in 20k, se vam bomo lahko samo smejali takrat.


Akomulirati je pravo. Smijetese lahko samo več i optimisti. Male transakcije in mali volumni, govprijo vprid padcu..



Mali volumni bi nakazovali na padec težkega in debelega kokosa v primeru, če bi bil zdaj napumpan npr. na 50-70k USD. Na območju 19-23k USD se pa lahko hitro zgodi, da začne pumpati v območje 33-40k USD. Tisti, ki so v kripto dlje časa to zelo dobro vedo.
Zdaj večina čaka paralizirana in se fura gor in dol z emocijami kot na vlakcu smrti. Prodati ali kupiti...emocije gor, emocije dol... Manjšina pa akumulira.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Ti si premalo še tu pa ne veš kako dolgo se je vleklo med 10 in 12k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

A so volumni res tako nizki?
 BTC-USDT

BTC-USDT

energetik ::

Zanimivo je gledat različne volumne pri različnih parih BTCEUR, BTCUSD in BTCUSDT...
vires in numeris

Prebranac ::

Dajte. Prosim nehajte. Meni se zdeva, da to mora iti samo še dol. Volumni so realno nižji če primerjaš cene. Štej še inflacijo in pridemo na št minua 20% od leta 2017.

PrihajaNodi je izjavil:

Ti si premalo še tu pa ne veš kako dolgo se je vleklo med 10 in 12k.


Saj bomo kmalu tam spet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

wilbur ::

Kr neki nabijaš.

temp1337 ::

Grem v long mojega življenja. Če ne bo šlo gor, bo to čutilo še 5 generacij za mano.

mr_chai ::

Kripto je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Btc ima v zadnjih dveh mesecih manjso volatilnost kot delnice.
When in doubt, zoom out.


To bi lahko kazalo na določeno stopnjo decouplinga od delniškega trga oz. S&P500 pa čeprav samo omejen čas. Bo še zelo zanimivo do konca leta.


Jst temu decouplingu rečem Paolo effect. Ko se stvar ne obnaša realno, tako kot bi se mogla, takrat stvari umetno drži pokonci Paolo.

Prebranac ::

wilbur je izjavil:

Kr neki nabijaš.


Nič nea gušim...preberi si znane tehničare in yt strokovnjake. Smo na prelomu, kjer bo pok balona. Bolelo bo vse, tudi bartova rit.

PrihajaNodi ::

Spet ti. Zgodilo se bo obratno ker te robot bere
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

Jst vidim kar ene par znakov, da bo BTC eksplodiral. Zadnje ure za nabavit pod 20k.
vires in numeris

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spet ti. Zgodilo se bo obratno ker te robot bere


Daj nehaj. Najbolje da fse spet fuknem od plače v kripto. Kar rastlo bo ja...do onemogloati. V recesiji pa najbolj....dajte no pubeci. Realnost realnost

energetik je izjavil:

Jst vidim kar ene par znakov, da bo BTC eksplodiral. Zadnje ure za nabavit pod 20k.


Eksplodiral do 20 500 in potem 17800? :D:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

merlin2 ::

8-)

Verjetno nič :D

WOW! New sidechain! #Ethereum & $XRP working together = world domination...

Imagine being an $ETH hater and not being able to enjoy this amazing news & work.

https://twitter.com/MasonVersluis/statu...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

Prebranac ::

Samo sanjete fsi o nekih bajnih donosih...sprijaznite se da smo c medvedu in še vsaj 1 leto se ne bo pobralo. 2025 morda.

PrihajaNodi ::

Kdo te bo ustavil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo te bo ustavil?


Kako kaj lunc, luna in tamadoge?

hunterslo ::

Evo ga moj risk management:

- market epic rally (super bom nekaj deset jurjov v plusu, preneham DCAjat)
- market rally (super bom nekaj jurjev v plusu, DCAjam vendar premišljeno in ne za vsako ceno)
- market sideways (super imam še čas da umirjeno DCAjam)
- market crash (super, še bolj intenzivno DCAjam)
- market epic crash (super, filamo bage na polno! Ledvica anyone?)

Denarja ne rabim pred naslednjim ATH. Skratka win win.

Prebranac ::

hunterslo je izjavil:

Evo ga moj risk management:

- market epic rally (super bom nekaj deset jurjov v plusu, preneham DCAjat)
- market rally (super bom nekaj jurjev v plusu, DCAjam vendar premišljeno in ne za vsako ceno)
- market sideways (super imam še čas da umirjeno DCAjam)
- market crash (super, še bolj intenzivno DCAjam)
- market epic crash (super, filamo bage na polno! Ledvica anyone?)

Denarja ne rabim pred naslednjim ATH. Skratka win win.


Do takrat pa inflacija +60%. Izplača se raje vezati v depozite imho...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

hunterslo ::

Večanje podočnjakov prvega moža NLB je sorazmerno z večanjem BTC denarnic. :D

https://www.youtube.com/shorts/z-ipJR3X...

hunterslo ::

Prebranac je izjavil:

hunterslo je izjavil:

Evo ga moj risk management:

- market epic rally (super bom nekaj deset jurjov v plusu, preneham DCAjat)
- market rally (super bom nekaj jurjev v plusu, DCAjam vendar premišljeno in ne za vsako ceno)
- market sideways (super imam še čas da umirjeno DCAjam)
- market crash (super, še bolj intenzivno DCAjam)
- market epic crash (super, filamo bage na polno! Ledvica anyone?)

Denarja ne rabim pred naslednjim ATH. Skratka win win.


Do takrat pa inflacija +60%. Izplača se raje vezati v depozite imho...


Hrana=samooskrba (narediš tudi nekaj za zdravje, ker ne ješ predelane hrane iz "vrečk"), v službo gres lahko z kolesom (spet narediš nekaj za zdravje/telovadba), bajto si pa greješ z rigi (spec majnaš MeowCoin in s tem nekaj narediš tudi za štirinožne prijatelje + žena okoli skače v tangicah ker imaš 26stopinj čez celo zimo)).

Pa pač delaš ravno kontra kot dela večina oz trobi mainstream:

- ko vsi izbirajo lahko pot ti izbereš težko pot (ker lahka pot s časom postane težka, težka pa lahka)
- ko se vsi spikajo, se ti ne spikas
- ko vsi upajo da nekdo cimprej kokne Vl***, ti upaš da prej Ze**
- ko vsi razmisljajo o nakupu električnega vozila, ti razmislas o hemi V8
- ko vsi razmišljajo o še eni službi (da bodo lažje preživeli čez mesec), ti razmislas kako bi čimprej dal odpoved in ustvaru lasten posel
- ko vsi tiščijo fiat v stunfu, ti investiras (aka kupuješ na razprodajah (obveznice,delnice,zlato,kripto,nepremičnine...))
- ko se vsi ukvarjajo z drugimi, se ti ukvarjaš sam s sabo
- ko drugi gledajo netflix ti bereš knjige
itn

Ni tako teško, sploh v teh norih časih. Važno je da se zavedaš da si za svojo usodo odgovoren sam in nihče drug! Star korejski pregovor pravi »There’s only one thing that grows in another person’s hands! A penis.«

PrihajaNodi ::

Sej veš kako pravjo, kos kruha ni samo en kos če ga jesta dva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

Aptos mainnet je šou online včeraj. Kdo kaj bolj sledi. 80% tonov naj bi držali VC in ekipa.

Motion ::

Binance in FTX začneta s spot trgovanje jutri. Čeprav nimajo zuni niti še enega papirja glede tokennomics.
««
1172 / 1486
»»