» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1162 / 1486
»»

jedateruk ::

Tudi za LUNC je zgledalo, da je crknjen :)

Kak časovni interval imate nastavljen za gledati indikatorje? 4H?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Lunc je druga zgodba vmes. Je postal mem coin.

Neo, EOS, DASH, XTZ, KMD pa da ne omenjam ICN - ja so pa mrtvi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Disney bo izgleda šel v kriptovode..metaverse, defi, nft. Gradili bodo na polygonu, kar je bullish za matic.
Just saying.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

LUNC pa 40 posto gor! Warkraft ti si kontraindikator

#Binance confirms a burn mechanism on all $LUNC spot & margin trading.

#LUNC #LUNC #LUNC
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Iz 0,00020 na 0,00032 v dveh urah. RSI je bil pod 30, preden je cena šla gor. Ampak kater kurčev indikator bi lahko rekel, da bo šla cena toliko gor?

Bolj me zanima to: kaj si mislite vsi o Defi skupini?

Zgodovina sprememb…

49106 ::

PrihajaNodi je izjavil:

LUNC pa 40 posto gor! Warkraft ti si kontraindikator

#Binance confirms a burn mechanism on all $LUNC spot & margin trading.

#LUNC #LUNC #LUNC


A si res tako globoko v luni?

PacificBlue ::

Sem se zjutraj menil z enim na discordu, z doge-om je zasluzil 2.4mil $, nato pretopil vse v Luno in na koncu prakticno ostal brez vsega.
I’m out.
:3

endelin ::

;((In cashoutal ni nič?
Discord skupina "vse bo v redu"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Sem se zjutraj menil z enim na discordu, z doge-om je zasluzil 2.4mil $, nato pretopil vse v Luno in na koncu prakticno ostal brez vsega.


Ce bi to naredu k je bla 0.00005 bi imel la danes se veliko vec. Si ne predstavljam gledat kako to boli ko kopnijo miljoni

endelin je izjavil:

;((In cashoutal ni nič?
Discord skupina "vse bo v redu"?


Ja, tako. Dan 1 -20% krekcija, dan 2 -40% faza akmulacije dan 3 -99% USDT bo depegal in burn mehanizem se bo pognal. Iz 2.4 miljona na par jurjev…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Vprašanje časa kdaj se fenta;((

PrihajaNodi ::

Dons ga pa trg kr špona.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dons ga pa trg kr špona.


Kaj si vzel?

PacificBlue ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dons ga pa trg kr špona.


Kaj si vzel?


Ded je že cel bear market na x-ih:))
I’m out.
:3

FireSnack ::

PacificBlue je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dons ga pa trg kr špona.


Kaj si vzel?


Ded je že cel bear market na x-ih:))

Boli njega dik on dobi tistih 200€ socialne v Romuniji in iz tega lepo živi.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Tudi danes zivahno na kripto trgu. Icp je sel 10% gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

BTC brani 20k. Meni še vedno deluje tole kot RSI divergenca na 1W svečah (1. dno sredi junija, 2. dno trenutno). Torej jaz pričakujem, da je tole bolj kot ne dno in gremo naslednje mesece bolj kot ne gor.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

PrihajaNodi ::

BTC je zdele po teh cenah skor da ne zastonj. Kot bi rekel da ga kupis za 100 usd leta 2008
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

BTC je zdele po teh cenah skor da ne zastonj. Kot bi rekel da ga kupis za 100 usd leta 2008



Korejski pregovor: Ena pumpa še ne prinese bulla.

Samo v vednost. XRP je popušio, btc pa še ni dosegel dna. Vsaj 12 do 15 k. Ko se sesuje trg valut in nepremičnin bo še huje.

PrihajaNodi ::

A konzerve imas ze nastimane. Doomsdayer. BTC ne bo sel vec pod 19 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

Divergence na 1 W kažejo, da je skoraj nemogoče, da gremo na 15k. Tisti, ki čakate na 15k predlagam da trenutno kupite vsaj nekaj, da ne bo pol jok.

sebas4 ::

TA nima veze v tem makro okolju. Dokler FED ne izvede obrata za 180 bo šlo vse dol. Ali je FED pripravljen uničiti vsa svetovna gospodarstva in vse valute preden spremeni politiko, to bomo še videli. Gotovo pa bodo s tem nadaljevali vsaj dokler ne znižajo CPI pod 4-5% oz. ne pokvarijo lastnega gospodarstva do te mere da bodo primorani v obrat.

Če zmagajo republikanci na vmesnih volitvah, se zna zgoditi ustavitev financiranja Ukrajine, kar pomeni da bo Rusija dobila zasedena območja (zamrznjen konflikt/pogajanja). To bi lahko na finančnih trgih vodilo v neko normalizacijo razmer 2024.

TheMentor ::

no ne basej neumnosti, da TA nima veze. Mal poglej volumen na Binance na bitcoinu. Do 100k najbrš res ne gremo letos. Makro je v pizdi ja, ampak glih zato lahko bitcoin naredi nekaj svojega. Ne sledi bitcoin vedno SP500. Predvsem, če se začne housing market sesuvat ter bond market. Kam bo šel denar? Ravno politiki znajo FEDa za jajca prjet, če bo ekonomija zares slaba in bo pivot hitro tle. A ti kr mislš, da bo FED sesul use politiki bodo pa lepo gledal in z lahkoto zgubil naslednje volitve, ker pač FED ni pivotiral :) Pot do 2% inflacije ni samo nabijanje obrestnih mer. Lahko je kratek pivot, da se use malo korigira in nato spet zategovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Prebranac ::

Bla bla. Nihče ne ve kaj bo. Razen to da lahko gre še dol, oz se drži stabilno do aprila 2023 če ogledate vse grafe in črto...

energetik ::

Saj ravno zato, ker nihče ne ve točno kaj bo, je TA praktično edina stvar, ki jo lahko vsaj z določeno verjetnostjo uporabiš za trgovanje. TA skoraj vedno zadane vsaj na grobo sentiment trejderjev. Razen seveda če se zgodi kaj povsem nepredvidljivega, npr. da pade asteroid ali pa da se zgodi double spend BTC. Ampak tega niti makro analiza ne ve.
vires in numeris

Kripto ::

TheMentor je izjavil:

no ne basej neumnosti, da TA nima veze. Mal poglej volumen na Binance na bitcoinu. Do 100k najbrš res ne gremo letos. Makro je v pizdi ja, ampak glih zato lahko bitcoin naredi nekaj svojega. Ne sledi bitcoin vedno SP500. Predvsem, če se začne housing market sesuvat ter bond market. Kam bo šel denar? Ravno politiki znajo FEDa za jajca prjet, če bo ekonomija zares slaba in bo pivot hitro tle. A ti kr mislš, da bo FED sesul use politiki bodo pa lepo gledal in z lahkoto zgubil naslednje volitve, ker pač FED ni pivotiral :) Pot do 2% inflacije ni samo nabijanje obrestnih mer. Lahko je kratek pivot, da se use malo korigira in nato spet zategovanje.


Se pridružujem mnenju, da bitcoin lahko vedno naredi decoupling od SP500. Samo, da se poklopi par zadev. Tudi če je samo začasen decoupling in pumpne.

Money is mindset!

jedateruk ::

energetik je izjavil:

Saj ravno zato, ker nihče ne ve točno kaj bo, je TA praktično edina stvar, ki jo lahko vsaj z določeno verjetnostjo uporabiš za trgovanje. TA skoraj vedno zadane vsaj na grobo sentiment trejderjev. Razen seveda če se zgodi kaj povsem nepredvidljivega, npr. da pade asteroid ali pa da se zgodi double spend BTC. Ampak tega niti makro analiza ne ve.

Ali če se zgodi vojna, zaradi katere je inflacija v Evropi in tudi Ameriki.

TheMentor ::

jedateruk je izjavil:

energetik je izjavil:

Saj ravno zato, ker nihče ne ve točno kaj bo, je TA praktično edina stvar, ki jo lahko vsaj z določeno verjetnostjo uporabiš za trgovanje. TA skoraj vedno zadane vsaj na grobo sentiment trejderjev. Razen seveda če se zgodi kaj povsem nepredvidljivega, npr. da pade asteroid ali pa da se zgodi double spend BTC. Ampak tega niti makro analiza ne ve.

Ali če se zgodi vojna, zaradi katere je inflacija v Evropi in tudi Ameriki.


Vojna je bullish. Tko za info. Mal poglej zgodovino.

jedateruk ::

Je kdo že včeraj po indikatorjih zračunal, da bodo šle danes cene gor? Na koliko ur ali dni imate nastavljen interval?

energetik ::

jedateruk je izjavil:

Je kdo že včeraj po indikatorjih zračunal, da bodo šle danes cene gor? Na koliko ur ali dni imate nastavljen interval?

Če te zanima točno današnja pumpa, bi moral imeti vklopljene 15min sveče. BTC je rinil v rising triangle in najkasneje okoli 0:00 bi moral nabaviti.
Enako imaš trenutno rising wedge, ki je ponavadi bearish. S precejšnjo verjetnostjo bo BTC najkasneje do 17h zgrmel spet malo nazaj, recimo do 19800.
Se slišimo ob 17h, če sem zadel :D Seveda jaz ne gledam 15min sveč, ker nimam časa, to bi bil full-time job. Jaz imam 1W sveče in lahko pogledam vsake par dni ali celo 1x tedensko.

vires in numeris

sebas4 ::

Mah, decpoupling se bo zgodil v precej večji anarhije kot je danes. TA je komercialna fora za day traderje, ki ne povedo kolk v rdečem so. Trenutno je BTC 100% risk on asset in razen short in long squeezov in likvidacij zadnje obdobje zelo dobro sledi macro in SP500 na steroidih.

TheMentor ::

decoupling se je zgodil že kar nekajkrat v precej manjši anarhiji kot smo danes. Če je TA samo komercialna fora je potem pa res dobra fora. Saj, če ni black swan eventov zelo dobro napove kje smo in kaj se lahko z večjo verjetnostjo pričakuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

jedateruk ::

Se lahko naredi kako napoved, če so v zgodovini enega dneva cene kot trikotniki, ki se povečujejo? Zdaj je cena na dnu moje spodnje črte. Bo morda nastal nov še večji trikotnik?

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Temu se reče megafon formacija, pojavi se ob negotovih situacijah, dejansko nimaš pojma kam bo odneslo na koncu. Če imaš jajca lahko trejdaš med zgornjo in spodnjo črto.
vires in numeris

jedateruk ::

Meni se tudi zdi, da zaradi take razlike v višini ni dobra stvar.

PrihajaNodi ::

Jaz vidim bartovo glavico.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

BTC 20500-21000 močan resist. Jaz bom probal kle nek šortat. Je pa pomemben mesecni close ta teden. Če rata zaključit nad tem, je to bullish. Če ne rata 17k.

Kripto ::

Flash crash

Money is mindset!

sebas4 ::

TA, decoupling bla bla bla :)) good luck with that.

energetik ::

energetik je izjavil:


Če te zanima točno današnja pumpa, bi moral imeti vklopljene 15min sveče. BTC je rinil v rising triangle in najkasneje okoli 0:00 bi moral nabaviti.
Enako imaš trenutno rising wedge, ki je ponavadi bearish. S precejšnjo verjetnostjo bo BTC najkasneje do 17h zgrmel spet malo nazaj, recimo do 19800.
Se slišimo ob 17h, če sem zadel :D

Am, kaj sem rekel? Samo velikost padca sem sfalil :))
Rising ali falling wedge je kar ziher zadeva.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Prebranac ::

energetik je izjavil:

energetik je izjavil:


Če te zanima točno današnja pumpa, bi moral imeti vklopljene 15min sveče. BTC je rinil v rising triangle in najkasneje okoli 0:00 bi moral nabaviti.
Enako imaš trenutno rising wedge, ki je ponavadi bearish. S precejšnjo verjetnostjo bo BTC najkasneje do 17h zgrmel spet malo nazaj, recimo do 19800.
Se slišimo ob 17h, če sem zadel :D

Am, kaj sem rekel? Samo velikost padca sem sfalil :))
Rising ali falling wedge je kar ziher zadeva.


Bravo. Šiba na vodi še vedno najbolša metoda. Zaznavaš elektromagnetno valovanje? Pričakoval se je ta flash crash. In prosim kupujte raje ko nea pumpa. Sedaj so nekaj ribic obrali sailot in ostali cig..i.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Kje vidite crash? Btc se super drzi. Po bartovi glavici 270 k. Hey, se viberate je poskocil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje vidite crash? Btc se super drzi. Po bartovi glavici 270 k. Hey, se viberate je poskocil


Prej vidim bartovo glavico na rdečem dildu...oprosti ampak danes bo kitajski fleškreš

PrihajaNodi ::

To rečeš vsak dan. Blablabla, namesto da bi nam povedal kaj držiš da sedaj poceni kupimo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

To rečeš vsak dan. Blablabla, namesto da bi nam povedal kaj držiš da sedaj poceni kupimo.


Kupi shiba, mana, doge, celsius, lunc, icp, sand, brise

PacificBlue ::

Mashinsky je odstopil danes. Celsius is dead.
I’m out.
:3

spegli ::

Ko printaš denar ni problem dump nardit. Sam poglejte tečaje proti USD.

hamez66 ::

Warkraftu se smeje, on lahko naredi samo še nekaj procentov minusa. Recimo da je zdaj v minusu 80%, če bitcoin pade na 10k, bo imel samo še 10% extra minusa, medtem ko če si zdaj recimo 30% v minusu, pa se portfolio razpolovi, bo skupen minus iz 30% zrasel na 65%, se pravi 35% razlike.

Je tole matomatika, ampak psihično je pa verjetno nekaj resnice na mojih izračunih. :D

GupeM ::

Psihično je precej resnice tukaj. Ko je bil moj portfolio nekaj vreden, me je 10 % padec kar malo stresel. Ko danes pade za 10 %, pa se mi kratkomalo jebe za tisti drobiž.

Enako velja obratno. Ko je šlo gor za 10 % se mi je smejalo. Ko gre danes gor za 10 % pa skoraj ne opazim.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To rečeš vsak dan. Blablabla, namesto da bi nam povedal kaj držiš da sedaj poceni kupimo.


Kupi shiba, mana, doge, celsius, lunc, icp, sand, brise

Icp je good coin. Priporocsm da ga obdrzis

Btc danes kar energicen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

Warkraftu se smeje, on lahko naredi samo še nekaj procentov minusa. Recimo da je zdaj v minusu 80%, če bitcoin pade na 10k, bo imel samo še 10% extra minusa, medtem ko če si zdaj recimo 30% v minusu, pa se portfolio razpolovi, bo skupen minus iz 30% zrasel na 65%, se pravi 35% razlike.

Je tole matomatika, ampak psihično je pa verjetno nekaj resnice na mojih izračunih. :D


Res je. Resnica je da sem 80% v minusu in ce gre dol se 80% je to 6,4% od sedanjega zneska. Cista racunica
««
1162 / 1486
»»