» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1154 / 1486
»»

Prebranac ::

enemon je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Vse večja verjetnost je, da se bo uresničila večja pumpa v obdobju oktober-november-december. Leto 2022 bodo ta veliki hoteli zaključiti z pobiranjem smetane.


Teska je to napoved. Nic ne bo iz te juhe. Vecletni bear je na obzorju. Danes oz ta teden je kiss of dead, death cat boaunce...


Kaj bi brez tebe? Zakaj ne šortaš in boš milijonar?


S čim? Mi isposodiš peneze? Lahko ti obrnem 200%.

Lennzi ::

Prebranac je izjavil:

enemon je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Vse večja verjetnost je, da se bo uresničila večja pumpa v obdobju oktober-november-december. Leto 2022 bodo ta veliki hoteli zaključiti z pobiranjem smetane.


Teska je to napoved. Nic ne bo iz te juhe. Vecletni bear je na obzorju. Danes oz ta teden je kiss of dead, death cat boaunce...


Kaj bi brez tebe? Zakaj ne šortaš in boš milijonar?


S čim? Mi isposodiš peneze? Lahko ti obrnem 200%.


Jaz ti posodim.
Piši v ZS.

Siso ::

".....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Siso ::

fak

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

FireSnack ::

Fak kako to raste...
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

Siso ::

 sl

sl



Warkraft s house in a few dayz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

matic492 ::

chucki je izjavil:

A v tej temi sploh kdo kaj resnega in uporabnega pove?



Nope, maš pa indikatorje, ko bo Warkraft vzel kredit za investirat, prodaj vse, kar imaš v kripto :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do konca leta bo še zelo zelo zelo zanimivo. Predvsem v obdobju oktober - november. Ali bo šel v rang 35-45k USD ali bo uspel iti še nekoliko višje?

Jup 270 k je cilj. Potem pa korekcija do 180





Ampak ti si pa res en butelj,sledim vam cel čas in tole vec ne morem brat,da ne komentiram.270 k, si pa zapomni,da jih nikoli ne boš videl

m0LN4r je izjavil:

LUNA 10$




Ob svetem nikoli

pecavar34 je izjavil:

jest mislm da to rundo do 2025 ne gremo višje od 180k



Fantje delat bo treba,tudi 180 k ne boste videli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

chucki je izjavil:

A v tej temi sploh kdo kaj resnega in uporabnega pove?


Ne.Namen te skupine je,da mislijo da ta njihovo nakladanje ribice vidijo,niso pa opazili,da si samo se trejderji med sabo jemljete denar,na koncu vam ga pa vsega pozrejo ....kako whale-i ,zato so vsi v dolgoročni izgubi,ko jim pa mal rata pa pozabijo,da dolgoročno imajo en velik minus

FireSnack je izjavil:

Še kar raste. Portfelj danes že +120%. Boli me kurac za draginjo. Gnara ko blata.



minus od prej upam,da znaš presteti :-)

Prebranac je izjavil:

enemon je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Vse večja verjetnost je, da se bo uresničila večja pumpa v obdobju oktober-november-december. Leto 2022 bodo ta veliki hoteli zaključiti z pobiranjem smetane.


Teska je to napoved. Nic ne bo iz te juhe. Vecletni bear je na obzorju. Danes oz ta teden je kiss of dead, death cat boaunce...


Kaj bi brez tebe? Zakaj ne šortaš in boš milijonar?


S čim? Mi isposodiš peneze? Lahko ti obrnem 200%.



glede na to,da si brez penezev ti je bolj malo za zaupat,kot Nodiju predlagam vpis v krozek odvajanja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

chucki je izjavil:

A v tej temi sploh kdo kaj resnega in uporabnega pove?


Ne.Namen te skupine je,da mislijo da ta njihovo nakladanje ribice vidijo,niso pa opazili,da si samo se trejderji med sabo jemljete denar,na koncu vam ga pa vsega pozrejo ....kako whale-i ,zato so vsi v dolgoročni izgubi,ko jim pa mal rata pa pozabijo,da dolgoročno imajo en velik minus

FireSnack je izjavil:

Še kar raste. Portfelj danes že +120%. Boli me kurac za draginjo. Gnara ko blata.



minus od prej upam,da znaš presteti :-)

Prebranac je izjavil:

enemon je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Vse večja verjetnost je, da se bo uresničila večja pumpa v obdobju oktober-november-december. Leto 2022 bodo ta veliki hoteli zaključiti z pobiranjem smetane.


Teska je to napoved. Nic ne bo iz te juhe. Vecletni bear je na obzorju. Danes oz ta teden je kiss of dead, death cat boaunce...


Kaj bi brez tebe? Zakaj ne šortaš in boš milijonar?


S čim? Mi isposodiš peneze? Lahko ti obrnem 200%.



glede na to,da si brez penezev ti je bolj malo za zaupat,kot Nodiju predlagam vpis v krozek odvajanja


Tukaj nw gre za zaupanje ampak za piramido. Od tebe ai sposodim in ti vrnem 200%. Sicer pa čakamo dump med 12 in 15k. Najslabši kazalci ao 10k za btc. Luna 10 ne bo glede na Mc..je dosegla že vrh..lunc reci o da bo pumpa jutri ko povedo koliko so burnali se pravi 12.september...rusija se umika...recesija je tu!

PrihajaNodi ::

Stfu vsi. Niste kupili ne Lune ne Lunce. Zdej pa fudate tu. Btc gre na 270k ker dolar itak pada
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Stfu vsi. Niste kupili ne Lune ne Lunce. Zdej pa fudate tu. Btc gre na 270k ker dolar itak pada



Vsi te imamo ze za norca tu.Ti res ni dovolj ? Daj malo nase

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Stfu vsi. Niste kupili ne Lune ne Lunce. Zdej pa fudate tu. Btc gre na 270k ker dolar itak pada


Tak ne. Resistance je močan na 21 600. Bo kar lepo dumpalo ponoči, ko poševnooki zagrizejo v telefone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

m0LN4r ::

Nicehash added ETC support for miners
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Ti pa tvoji posevnoki. Vse bo slo gor dolar dol, vesel bos ce bos btc lahko kupoval po 60 k. Pac sami senilni starci tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti pa tvoji posevnoki. Vse bo slo gor dolar dol, vesel bos ce bos btc lahko kupoval po 60 k. Pac sami senilni starci tu.


No jaz verjamem, da vrha do 2024 ne bomo videli. Medvedje nihanje med 12 k in 25 k 2 leti.

PrihajaNodi ::

Kupi lunc pa luno sedaj. Lunc gre na 1 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

V torek bo objavljena inflacija v zda. A se kaj govori o nižji? Lunc lahko eksplodira če bo objavljeno dovoljšne burnanje. 1 dolar ne bo videl. Bi moral prehitet mc od kriptota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kupi lunc pa luno sedaj. Lunc gre na 1 usd


https://u.today/there-is-big-if-in-lunc...

Kmalu sledi dump. Kako se na koncu izkaže, da morda rek buy the rumor sell the news še kako drži.

Prebranac ::

PrihajaNodi ::

Glej, ce hoces polriti svoje izgube sedaj, prodaj hiso, avto, otroke, zeno...kupi 90k btcja in 10 lunc. Ko bo btc 270 k se mi zahvali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lemur233 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kupi lunc pa luno sedaj. Lunc gre na 1 usd


a se ti sploh zavedaš kakekvasiš :))

Ijus ::

ja trend za zadnje tri mesece za LUNC je sam na gor.
jaz sem lihkar kupil na Binance 60.000 LUNC tokenov.

mal tok za rekreacijo :))
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

vaščan ::

Gledam luno ja kr močno sije alkohol mi paše ta bo kr močna. V ta luna scam se nisem hotel vtikat mi je zdaj malo žal. Tko čist zares eno moje mnenje borza gre letos na nov ath in kripto bo tud še butnil gor kolk gor bomo vidl

doktorproof ::

Ja, zanimiv teden bo. Še posebej 15. september! Jaz računam, da v pozitivno smer.

https://blog.ambrosus.io/introducing-ai...

FireSnack ::

Vse kaže na nov kripto boom. Trenutno adopta kripto okoli 35% ljudi in v tej zimi se bo to dvignilo nad 50%. Zaradi tega se bo bogastvo tem 35% adopterjem dvignilo za med 12 in 14 krat.
Preprodajalec NFT umetnin

Siso ::

Kje si najdu 35% ? Ce je 10 %ljudi notre je veliko .
Seštej lajke pod aseti in deli z1/4..

hunterslo ::

Mislim da je za Slovenijo bilo rečeno da je cca 35k folka v kriptu, kar je cca 1,75%. Morda je cifra sedaj malo večja. Še se bo dalo naredit x100 morda celo x1000 v naslednjih 10 letih, seveda ne z BTC in ETH, ampak z dobrimi projekti. Recimo tegale spremljam že kar nekaj časa

Kripto ::

Do konca leta bo še zelo pestro. Oktober - november - december bodo lahko zelo lepi, zeleni in odlična priložnost za lepe profite.

Money is mindset!

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Vse večja verjetnost je, da se bo uresničila večja pumpa v obdobju oktober-november-december. Leto 2022 bodo ta veliki hoteli zaključiti z pobiranjem smetane.


Teska je to napoved. Nic ne bo iz te juhe. Vecletni bear je na obzorju. Danes oz ta teden je kiss of dead, death cat boaunce...


Sem enakega mnenja.

Kdor je pobral dobičke čestitke. Ne bodte pa pohlepni. Zna koštat.

LP.

doktorproof ::

Kripto je izjavil:

Do konca leta bo še zelo pestro. Oktober - november - december bodo lahko zelo lepi, zeleni in odlična priložnost za lepe profite.


Če bo takole do konca leta me bo še infarkt... ipak sem že nekaj star.
https://www.binance.com/en/trade/AMB_BT...

DarwiN ::

Se ETH pripravlja na dump ob prehodu na POS v sredo/četrtek? BTC namreč trenutno raste, ETH pa počasi pada. Ali pa si zgolj jemlje zalet?

Kakšen scenarij napovedujete za ta dogodek? IMHO bo fake spike navzgor, potem pa dol proti 1k.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

IMHO, pomeni da si prodal ves kripto? Lahko tudi shortas trg.

Sam se bolj nagibam manjsemu pumpu, ce bo slo vse gladko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DarwiN ::

Jap. Vse prodal.. Celih 0.045 BTCja. :D

Mah tule nima smisla karkoli trejdat, ker je čista loterija. V bistvu sem vprašal za vaše napovedi, da kasneje vidimo, če je kdo uganil.

Klemen Ogorevc na FB baje pravi, da bo ETH 8-10k februarja 2023. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

GupeM ::

Če že sprašuješ za napovedi. Pa da vidimo, če bom uganil:
ETH bo takoj po prehodu na PoS šel do cca 2k, nato bo padel pod 1.4k. To se bo zgodilo v roku dveh dni. V roku enega meseca pa bo potem šel do cca 2.5k in počasi naprej. Kako visoko, pa si ne upam napovedat, ker je vse skupaj preveč nestabilno.

Če je moja napoved pravilna, me častiš z enim ETH, deal?

TheMentor ::

Zadeva je zelo simpl. Če na SP500 dobimo kiss of death je na obzorju večletni bear z občasnimi pumpami. Če prebijemo 4200 je wave 4 zaključen in mini wave 1 ter korekcija 2 od večjega wave 5 confirmed in gremo na nov ATH (wave 5) in se globalni večletni bear market zamakne vsaj za kako leto.
Smo na neki točki odločitve. Pomoje all in ni dobra varianta trenutno, ker verjetnost je zaenkrat sicer malo večja, da gremo na nov ATH na SP500 ni pa totalno confirmed. Imamo fore tam do 3900, preden se začne lomit verjetnost v prid večletnega beara. Municijo je vedno dobro met pripravljeno.
Makro indikatorji so totalno neuporabni saj jih pol kaže na nov bull pol na nov bear. Treba bo počakat ka bo price action naredu....druge ni.

Ma pa kripto lahko zaradi ETH merga krajši decoupling od SP500 in gremo lahko za krajši čas čisto svojo pot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

Jap. Vse prodal.. Celih 0.045 BTCja. :D

Mah tule nima smisla karkoli trejdat, ker je čista loterija. V bistvu sem vprašal za vaše napovedi, da kasneje vidimo, če je kdo uganil.

Klemen Ogorevc na FB baje pravi, da bo ETH 8-10k februarja 2023. 8-)


Ja eth 12k BTC 270K Tale Klemen je kar štručko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

Moja napoved za BTC:

Choppy market do konca 2022 med 18k in 30k. Možnost dumpa do 12k v novembru/decembru (imejte nekaj fiata na strani) in V-shape recovery nazaj nad 20k.
Slow grind do 40 - 50k v letu 2023 (BTC fair value) in inflacija pod kontrolo
Začetek bull marketa še pred halvingom 2024 in peak v rangu med 150 in 180k konec leta 2024 ali začetek leta 2025.

merlin2 ::

XRPL bo nazadnje še v pomoč lastnikom BTC 8-)

https://procoinnews.com/xrp-can-now-be-...

Okol govort. :D
Lp.

Prebranac ::

https://ambcrypto.com/lunc-holders-migh...

Nekaj se kuri v dolini šenflorianski.

PrihajaNodi ::

Dokupil Ado
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hunterslo ::

Če koga zanima... Promocijsko predavanje: OBDAVČITEV KRIPTOVALUT
v sredo, 21. septembra 2022 ob 16. uri na MLC Ljubljana

https://www.mlcljubljana.com/promocijsk...

mr_chai ::

hunterslo je izjavil:

Če koga zanima... Promocijsko predavanje: OBDAVČITEV KRIPTOVALUT
v sredo, 21. septembra 2022 ob 16. uri na MLC Ljubljana

https://www.mlcljubljana.com/promocijsk...


To v tej grupi ni potrebno, ker si nikoli ne bo nihče prenesel nič na TRR. :)) Pohlep dela svoje :) En mali market swoosh pa maš Nodija na McDrive okencu.

PrihajaNodi ::

Stari rek pravi: dokler ne prodas ne izgubis

LUNC TO THE MOON!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Končno spet zmagovalni dan. +45% danes.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

hunterslo ::

Ob kateri uri pride ven podatek za inflacijo?

FireSnack ::

Inflacija bo pod 20%, to je zdaj že jasno. Letna ne bo več kot 14%. S kriptom narediš dnevno 14% s parimi pametnimi trejdi.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

deco16 ::

Kak poka :)

Motion ::

hunterslo je izjavil:

Ob kateri uri pride ven podatek za inflacijo?


Ravnokar
CPI 8.3 napram pričakovanemu 8.1.
Ali pa pogledaš Graf of BTC :))

energetik ::

Ravno prav, da zarinem še nekaj fiata v kripto.

Kar mi je pa fascinantno je pa, da pada tudi zlato, WTF?
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()
««
1154 / 1486
»»