» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1151 / 1486
»»

spegli ::

Šlo je nižje kot sem mislil in mal kle tut spušil. Ma to je normalno. Na Bitstamp je 100% retrace 17592 USD. Verjetno se prej pobere, da stisne šorte. 14-16k bo verjetno dno, sam ne vem kdaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

m0LN4r ::

20k al 15k, penauts.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

residual ::

Za lunc sem bral da zelijo za prvi goal spravit na 0.0005 pa vceraj se ni slo. Danes pa dobro kaze.

Neon87 ::

LUNC je kot Luka Doncic 77

mr_chai ::

TheMentor je izjavil:

merlin2 je izjavil:

One of the biggest #Bitcoin whales with over 200K+ $BTC sent ALL of their coins to exchanges.

I'm 99% certain this is Michael Saylor's Bitcoin address, and they're planning to sell everything.

When he soon sells, expect a bloodbath to the likes we've never seen ever before.


dej ne bljuzi. Ne obstaja whale, ki ima 200k BTCjev na enem naslovu.


je pa tale z 136k plus. IN trenutno 550mio v luknji :D

https://bitinfocharts.com/bitcoin/addre...

spegli ::

Lunc: Stop loss daj v break even. Videl tega že veliko. Dol gre zlo hitro...

mr_chai ::

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

Ma dej to ze skoz nabijas. Lunc gre na 1 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Lunc: Prvo pobiranje dobička na grafu. TA šit. Zdej se čaka na retail da pomaga :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Siso ::

if you don't play you don't lose

Neon87 ::

spegli je izjavil:

Lunc: Stop loss daj v break even. Videl tega že veliko. Dol gre zlo hitro...


Na koliko nastavit stop loss, pa da ne bo glih prodalo potem pa odboj nazaj in krepko čez :)

spegli ::

Tam ko si nabavil. nevemkolknul 38250 run.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Neon87 ::

spegli je izjavil:

Tam ko si nabavil. nevemkolknul 38250 run.


Sem kar prodal na 0.00468. Buybackam nazaj na 0.00042.. Upam da pade do tja.

spegli ::

19200 bom šortal za publiko.

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

Ma dej to ze skoz nabijas. Lunc gre na 1 usd


Nodi, čas je da ti začneš kakšno družbeno koristno delo opravljati.

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

Ma dej to ze skoz nabijas. Lunc gre na 1 usd


Nodi, čas je da ti začneš kakšno družbeno koristno delo opravljati.

Ti pa nehas neumnosti pisat tu. Lunc 1 usd btc 43k pa roka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Dead cat bounce...že videno...

Amz99x bo eksplodiral. Presale je začel...

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Še sreča da mi kripto dela lepe profite ker je novi iPhone prebil psihološko mejo 2000€.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Puuumpaj lunc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shotalick ::

PrihajaNodi je izjavil:

Puuumpaj lunc


To the moon...sell pri 0.00050, čakam karto za nazaj not :). kolk jih držite? Jst švoh 3 milje...

doktorproof ::

AMB... hvala tudi meni!

Siso ::

shotalick je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Puuumpaj lunc


To the moon...sell pri 0.00050, čakam karto za nazaj not :). kolk jih držite? Jst švoh 3 milje...

Kot kaže joh boš naslednji nakup imel manj

shotalick ::

Siso je izjavil:

shotalick je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Puuumpaj lunc


To the moon...sell pri 0.00050, čakam karto za nazaj not :). kolk jih držite? Jst švoh 3 milje...

Kot kaže joh boš naslednji nakup imel manj


Mislm, da ne..bo korekcija, tm na ene 0,00047.

Zgodovina sprememb…

Siso ::

pomoje ,pri tako malih razlikah in vrednostih je v takih primerih hold the line in če so možnosti dokup ob večji korekciji

Malidelničar ::

Hm malo gledam, a potem je tam cca pri 20.000 EUR nek support za bitcoin ali ga je dokončno prebil na poti navzdol (do nafte)?
Btw. a kupujete denominirano v EUR ali USD?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Webmojster ::

Ne kupujemo. Čakamo, da konkretno pade. In potem še vedno ne kupujemo

PrihajaNodi ::

Webmojster je izjavil:

Ne kupujemo. Čakamo, da konkretno pade. In potem še vedno ne kupujemo


Nic ne bo padlo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Webmojster je izjavil:

Ne kupujemo. Čakamo, da konkretno pade. In potem še vedno ne kupujemo


Nic ne bo padlo


Mislim, da je to šele začetek.

Pa... povejte okol! AMB!

energetik ::

shotalick je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Puuumpaj lunc


To the moon...sell pri 0.00050, čakam karto za nazaj not :). kolk jih držite? Jst švoh 3 milje...
Prodal pri 0,00053 in 2,5x vložka. Zdaj čakam korekcijo da nabavim nazaj. Na žalost sem se igral s premalim vložkom, ampak maja je bilo pričakovati padec na 0,0000000 za stalno.
vires in numeris

cptrelentes ::

Sit sem že čakanja države, da se zjasni glede teh davkov in nas pušča v temi.
Življenje pač ne čaka, zato mi je na tej točki že čisto vseeno če plačam davek ali ne... tako ali tako je vse odvisno od neke navidezne meje "izvajanja dejavnosti", ki pa nihče ne ve točno kje je.

Si je kdo v tej temi v zadnjih letih na TRR nakazal večjo vsoto denarja(>100k) iz kripto prihodkov?
Zanimajo me izkušnje tistih, ki ste bili v podobni situaciji, tako da, če je kdo pripravljen delit, bi bil zelo hvaležen.
-Ste zadevo sploh prijavili FURS-u, ali čakate, da vas kontaktirajo sami?
-Je vaš primer s strani FURS-a že končan? Kako je potekalo? Zanima me predvsem izkušnja tistih, ki ste bili označeni kot dejavnost. Glede na kaj so se odločili tako, in kakšna je bila vaša končna davčna stopnja... v dokumentih vidim, da je obdavčitev po dohodninski lestvici torej med 16%-45%, med drugim pa Simič piše to:
"Ni mi jasno, zakaj bi se dvajset nakupov in prodaj virtualnih valut štelo za opravljanje dejavnosti, več sto nakupov in prodaj vrednostnih papirjev pa se nikoli ni štelo in se ne šteje za opravljanje dejavnosti. Zakaj dvojna merila? A zato, ker nekdo meni, da so pri virtualnih valutah mogoče višji zaslužki in bi bilo treba te zavezance kaznovati z izmišljenim opravljanjem dejavnosti in jih obdavčiti po danes veljavni 45-odstotni stopnji."

Iz tega je razbrati, kot, da si takoj obdavčen s 45%, če te označijo kot opravljanje dejavnosti. Kot rečeno, na koncu bom pač plačal koliko bodo specialci naročili, mi je že čisto vseeno.
Vseeno pa bi mi pomagale vaše izkušnje, da vsaj približno vem koliko budgeta držati na strani.

doktorproof ::

Bože mili.... 200%+.... pa se sploh noče ustavt!

FireSnack ::

Evo prodal z 250% profita. To je to kar se išče v kripto poslu. Pa bo mir s financami za naslednjih 10 let.
Preprodajalec NFT umetnin

doktorproof ::

PersonaRuda ::

Nekomu iz Ljubljane je včeraj uspelo narediti skoraj x10.000.000

Iz 1,10€ je naredil skoraj 11.000.000. Investiral je v kovanec Viking. Čestitke.

FireSnack ::

Ni to nek denar pri tej hiperinflaciji. 11 mio se bojim da ni več niti penzija, če ne znaš res dobro delat z denarjem.
Preprodajalec NFT umetnin

Surstromming ::

FireSnack je izjavil:

Ni to nek denar pri tej hiperinflaciji. 11 mio se bojim da ni več niti penzija, če ne znaš res dobro delat z denarjem.


3 miljone imas dovolj do konca zivljenja. Preracunaj si.

TheMentor ::

Surstromming je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Ni to nek denar pri tej hiperinflaciji. 11 mio se bojim da ni več niti penzija, če ne znaš res dobro delat z denarjem.


3 miljone imas dovolj do konca zivljenja. Preracunaj si.


Dej pobje ne nabijajte. Miljon je dovolj, da si postaviš hišo ter nisi več odvisen od šihta. Seveda moraš vsaj 500k vložit nekam in vlečt obresti. 5% letno vsaj. Seveda to ni neko razkošno življenje je pa precej dobro z ogromno prostega časa, ki ga lahko porabiš kakor si želiš. Mislim, da je to zelo veliko vredno.

Če bi pa rad vsak dan snifal koko na ritih influencerkah in jim kupoval gucci torbice potem pa najbrš tut 10 miljonov ni dovolj.

Zgodovina sprememb…

shotalick ::

TheMentor je izjavil:

Surstromming je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Ni to nek denar pri tej hiperinflaciji. 11 mio se bojim da ni več niti penzija, če ne znaš res dobro delat z denarjem.


3 miljone imas dovolj do konca zivljenja. Preracunaj si.


Dej pobje ne nabijajte. Miljon je dovolj, da si postaviš hišo ter nisi več odvisen od šihta. Seveda moraš vsaj 500k vložit nekam in vlečt obresti. 5% letno vsaj. Seveda to ni neko razkošno življenje je pa precej dobro z ogromno prostega časa, ki ga lahko porabiš kakor si želiš. Mislim, da je to zelo veliko vredno.

Če bi pa rad vsak dan snifal koko na ritih influencerkah in jim kupoval gucci torbice potem pa najbrš tut 10 miljonov ni dovolj.


Točnu tu. Jst se upam tudi s pol milje, pokrijem se krede kar je ostalo, naprej me pa puste na mir. Znajdu se bom in ne bom nam hudga. Pa smo velka družina.

Neon87 ::

Ali je realno možno, da če bo burn mehanizem deloval, da bi šla LUNC na 1 cent??

Prebranac ::

Neon87 je izjavil:

Ali je realno možno, da če bo burn mehanizem deloval, da bi šla LUNC na 1 cent??



Cca v 11 letih...

Če je pa 50% burn pa v 4 letih.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

https://crowdwisdom.live/crypto/will-lu...

ECB novica 0,75% zradira za 20 milijard v sekundi...:))

Zgodovina sprememb…

Siso ::

shotalick je izjavil:

Siso je izjavil:

shotalick je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Puuumpaj lunc


To the moon...sell pri 0.00050, čakam karto za nazaj not :). kolk jih držite? Jst švoh 3 milje...

Kot kaže joh boš naslednji nakup imel manj


Mislm, da ne..bo korekcija, tm na ene 0,00047.

dober analitik

IgorCardanof ::

Top signali pa smo na 19k. Jesus. Veliko potenciala mamo še za past :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

Ma dej to ze skoz nabijas. Lunc gre na 1 usd


Taki k misljo, da bodo v teh časih scam projekti nardil x2000, bodo na konc najbl izvisel.

merlin2 ::

Nič kaj ugodno za BTC in ETH konja 8-)

Lp

merlin2 ::

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

Ma dej to ze skoz nabijas. Lunc gre na 1 usd


Taki k misljo, da bodo v teh časih scam projekti nardil x2000, bodo na konc najbl izvisel.

Tih bod. Lunc je ze x20 ti pa se kr trolas tu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zihr kakšn hedge fund ki je še mal v kripto dal :P Hehhe, tole bo kr grmel fantje. Jst nimam dobrga občutka.

Ma dej to ze skoz nabijas. Lunc gre na 1 usd


Taki k misljo, da bodo v teh časih scam projekti nardil x2000, bodo na konc najbl izvisel.

Tih bod. Lunc je ze x20 ti pa se kr trolas tu


Prim se že enga dela v življenju Noda.

spegli ::

BTC ni za šortat klele. 18800 je zaenkrat support. 19600 je zajeban resistance. Gor pa dol kle vmes imo.

PrihajaNodi ::

Tole bo tak bull da vas bo glava pekla. 80 k minimalno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1151 / 1486
»»