» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1148 / 1486
»»

endelin ::

Na grafu vidim lokalno dno btc pri 16500

IgorCardanof ::

MaticSLO je izjavil:

Drzimo pesti za kolega Igorja. Ta mesec v globoki luknji. Upamo da si opomore in se vrne se mocnejsi kot prej.



8-)
Koliko socialnih minusa ta mesec haha.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Evo spet pumpa. 19500 na 20100
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ramstein ::

Kdo majna tukaj, ali sami trejderji?

FireSnack ::

endelin je izjavil:

Na grafu vidim lokalno dno btc pri 16500

13100 je lokalno dno za Bitcoin in 720 za Ethereum.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

Lažna pumpica. Zagrabite:)):))

Prebranac ::

Samo da vas napizdijo kiti. Realnost je rdeči september. In svet gre v recesijo. Raje dokupujte ko bo nižje. Govorim iz lastnih izkušenj...

hamez66 ::

Ti si kupoval na vrhu bull runa oz blizu, tako da nisi ravno izkušen glede dogajanja v bear runu. Ampak ja, recimo da se bo tole jajcanje nadaljevalo še kako leto.. Ja, komot gre še dol, me ne bi presenetilo.

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

Ti si kupoval na vrhu bull runa oz blizu, tako da nisi ravno izkušen glede dogajanja v bear runu. Ampak ja, recimo da se bo tole jajcanje nadaljevalo še kako leto.. Ja, komot gre še dol, me ne bi presenetilo.


Saj to. Da še koga ne napizdijo ko so mene....just advice

residual ::

Na Lunc se da zdaj lepo skalpe pobirat, skoda sem pa pricakoval malo vecji dvig. Burnanje bo se trajalo... ce ne bo prej padel interes.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

IgorCardanof ::

PacificBlue je izjavil:

https://twitter.com/whalenjennings/stat...


Uf, moj 50$ vreden airdrop mi bo mogoče lahko enkrat pokril izgube s trejdanjem. :D Še ene x8 pa smo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

:) Vso srečo
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

strawman ::

OpenSea volumen padel že za 99% od absolutnega vrha in je na uč nekje na 5% preteklega bull runa.

Prebranac ::

strawman je izjavil:

OpenSea volumen padel že za 99% od absolutnega vrha in je na uč nekje na 5% preteklega bull runa.



When burst? BRISE, LUNC PA šibajo.

Prebranac ::

Bone, shibin token pa pumpa. Lunc je udaril ob resistance 0,00014. Brise izgleda ne prebije več 0,00001.

https://www.fxstreet.com/cryptocurrenci...

Ološ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Ne moram verjamet LUNC je prebil resistance...fuck

XRPNERD ::

Whale no.3 je v zadnjih treh mesecih povečal količino BTC za cca 8.000 BTC.
Uporabna informacija?

Prebranac ::

XRPNERD je izjavil:

Whale no.3 je v zadnjih treh mesecih povečal količino BTC za cca 8.000 BTC.
Uporabna informacija?


Ja da bo dumpal:))

XRPNERD ::

Prebranac je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Whale no.3 je v zadnjih treh mesecih povečal količino BTC za cca 8.000 BTC.
Uporabna informacija?


Ja da bo dumpal:))


A kar z izgubo bo dumpal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

GupeM ::

Ja, to je nova strategija. namestp P&D je D&D. Deflate and dump.

_wtf_ ::

GupeM je izjavil:

Ja, to je nova strategija. namestp P&D je D&D. Deflate and dump.


Najverjetneje so za to strategijo slišali tukaj, na forumu.

PrihajaNodi ::

A ste kej kupili tale dump? Do 35 se gre. Mark my words
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

hamez66 ::

spegli je izjavil:

Kupim BTC na retest okrog 19600 USD.


Si kupil? Lep plus.

val46 ::

Ni kupil. Ko je to zapisal, je bil BTC že na 19800. Sem slučajno bil takrat v tej temi in šel takoj preverit, koliko je BTC in je bil 19800 takrat. Od takrat pa ni več padel pod to mejo.

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Ni kupil. Ko je to zapisal, je bil BTC že na 19800. Sem slučajno bil takrat v tej temi in šel takoj preverit, koliko je BTC in je bil 19800 takrat. Od takrat pa ni več padel pod to mejo.


Saj bo še imel priložnost pri 17 500.

XRPNERD je izjavil:

Prebranac je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Whale no.3 je v zadnjih treh mesecih povečal količino BTC za cca 8.000 BTC.
Uporabna informacija?


Ja da bo dumpal:))


A kar z izgubo bo dumpal?


Mislim, da je pravkar dumpal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ste kej kupili tale dump? Do 35 se gre. Mark my words


Pred oktobrom najverjetneje ne.

Money is mindset!

residual ::

bo treba spet ob 4h vstat in lunc jahat.. trenutno je 6% stake-anih, ko pride septemra še 1.2% burn tax morda celo odpade ena nula. Srčno upam da tokrat ni scam hodlerje da zgolj zdumpajo stare zaloge... danes je bil uspešen dan

Prebranac ::

residual je izjavil:

bo treba spet ob 4h vstat in lunc jahat.. trenutno je 6% stake-anih, ko pride septemra še 1.2% burn tax morda celo odpade ena nula. Srčno upam da tokrat ni scam hodlerje da zgolj zdumpajo stare zaloge... danes je bil uspešen dan


Sam imam že od prej samo 500 eur noter in izgleda da bo to nova shiba. Ali mi bo pokrilo minus pa nea vem?

Zanimivo da DC samo p n d scena za razliko brise, ki sem ga shilal se še drži pa je večji scam kot karkoli drugega. Gdor bi me poslušal bi imel sedaj v bearu 50%...več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

delavec44 ::

Nodi, lej kera pumpa. Tok močno pumpa, da gre kar kontra.

residual ::

ma zdaj septembra zna bit zanimivo. po eni strani vse rdeče na borzah, po drugi pa v kritptu PoS in ETH, upgrade ADA... sedaj še lunc vstal kot feniks.
Malo sumljivo kaj nas čaka naslednji mesec!

PacificBlue ::

Prebranac je izjavil:

residual je izjavil:

bo treba spet ob 4h vstat in lunc jahat.. trenutno je 6% stake-anih, ko pride septemra še 1.2% burn tax morda celo odpade ena nula. Srčno upam da tokrat ni scam hodlerje da zgolj zdumpajo stare zaloge... danes je bil uspešen dan


Sam imam že od prej samo 500 eur noter in izgleda da bo to nova shiba. Ali mi bo pokrilo minus pa nea vem?

Zanimivo da DC samo p n d scena za razliko brise, ki sem ga shilal se še drži pa je večji scam kot karkoli drugega. Gdor bi me poslušal bi imel sedaj v bearu 50%...več


Lol, brise je nardil v enem mesecu x3, DC pa x40(presale 0.0001)

DC bo zagotovo med top 50 kovanci..brez dvoma.

Ima prakticno uporabno vrednost, ne pa kot shiba al pa doge, ki sta samo spekulacije
I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

Prebranac je izjavil:

residual je izjavil:

bo treba spet ob 4h vstat in lunc jahat.. trenutno je 6% stake-anih, ko pride septemra še 1.2% burn tax morda celo odpade ena nula. Srčno upam da tokrat ni scam hodlerje da zgolj zdumpajo stare zaloge... danes je bil uspešen dan


Sam imam že od prej samo 500 eur noter in izgleda da bo to nova shiba. Ali mi bo pokrilo minus pa nea vem?

Zanimivo da DC samo p n d scena za razliko brise, ki sem ga shilal se še drži pa je večji scam kot karkoli drugega. Gdor bi me poslušal bi imel sedaj v bearu 50%...več


Lol, brise je nardil v enem mesecu x3, DC pa x40(presale 0.0001)

DC bo zagotovo med top 50 kovanci..brez dvoma.

Ima prakticno uporabno vrednost, ne pa kot shiba al pa doge, ki sta samo spekulacije


Nft jem vrednost pada, igrice so en k...c. što kažeš? Brise je vsaj legalno narejen ponaredek, dc se šlepa na doge, ki je zavrnil 14milijonsko ponudbo za lažno promocijo...
V bistvu je dc isto sranje ali še labše kot shiba. Brise pa praktično zelo uporaben in poceni fee

Shibarium, shiba universe, shiba infinity, defi..,razvija se na polno layer 2. Iz zajebancije se po akomulaciji denarja prične razvoj...

LUNC raste...blagor vam.

Gdo bo kaj zaril? Nodi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

BRISE prebil magično mejo. Ena ničlja stran. Je kdo fuknil noter?

mr_chai ::

Mene bolj zanima vprašanje, a je kripto here to stay ?

A bo še tle v recimo naslednjih 10 letih, al se bomo samo spominjal cajtov magic internet moneya ?


Kolk od tistih zloglasnih problemov centralnega bančništva, nam kripto danes dejansko rešuje ?


Ko bo Ethereum na POS (in če, (big if) se izkaže, da je bulletproof), zakaj bi še hotu kdo imet BTC ?


In kaj bo pol killer app na Ethereumu v naslendjih 10 letih ?
A bo še naprej get rich quick token generator machine al bo kaj drugega? (NFT-ji smo vidl, da so bli sam neumen hype)

ViperR ::

Magic internet money? Lol no, pa čez 10 let boš mel internet montiran v glavo.

Eth je zelo različen od btcja, ne vem zakaj misliš, da ga lahko zamenja?

merlin2 ::

mr_chai je izjavil:

Mene bolj zanima vprašanje, a je kripto here to stay ?

A bo še tle v recimo naslednjih 10 letih, al se bomo samo spominjal cajtov magic internet moneya ?


Kolk od tistih zloglasnih problemov centralnega bančništva, nam kripto danes dejansko rešuje ?


Ko bo Ethereum na POS (in če, (big if) se izkaže, da je bulletproof), zakaj bi še hotu kdo imet BTC ?


In kaj bo pol killer app na Ethereumu v naslendjih 10 letih ?
A bo še naprej get rich quick token generator machine al bo kaj drugega? (NFT-ji smo vidl, da so bli sam neumen hype)



Dobro vprašanje.
Mislim da ja 8-)




Okol govort

Lp

vaščan ::

Prebranac je izjavil:

BRISE prebil magično mejo. Ena ničlja stran. Je kdo fuknil noter?

Stručko sesuvanja in nižjih cen si ti vrgel noter?
Mal drugač je kupovat v bearu ko je btc 20k in alti 99% dol kot to ko si ti kupoval btc in alte v all time high.
Tud če še en let dropa zadeva še vedno kupuješ po relativno nizkih cenah in potem prodajaš čez leta, ko se bodo spet našli stučkoti in kupovali cvetoči market v vzponu.
Narobe imaš logiko naštelano ti vidiš kako bo market dumpal še dol in dol jok in stok jaz pa vidim priložnosti. Ko boš ti prepričan da je market končno iz krize in gre zadeva končno zares gor bom jaz vrjetno že prodajal.

endelin ::

Weird market. Večina pričakuje dump.
Jaz tudi

PrihajaNodi ::

Zakaj pa dump? Jaz trdim da se gre na 35 k easily
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pa dump? Jaz trdim da se gre na 35 k easily


Ko večina pričakuje dump gre ponavadi ravno obratno. Ja 35k je realno dosegljivo, ampak proti koncu septembra začetek oktobra. Da bi bilo prej je zelo malo verjetno.

Money is mindset!

vaščan ::

Jaz tud mislim da bo še nekaj zoprnih mesecev pred nami kaj bo s ceno bomo vidl lahko, da bo šel market postrani lahko da še pade ampak smo bližje podna kot vrha tko da ravno za prodajat portfolio ni razen če si 100% prepričan da bo še en 50% drop.

matic492 ::

Če pade 50% dokupiš, ni zdaj prodajanja, ker nima smisla.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

Bull run še najmanj eno leto ne pričakujem. Kakšen pump letos v rang 35-49k USD se mi zdi še verjeten.

Money is mindset!

XRPNERD ::

Kakšno mnenje glede "September is usually a bad month."?
Običajno je bil dump, ampak tokrat bo mogoče ravno obratno...

FireSnack ::

Končno spet vse zeleno. Danes gor 8%.
Preprodajalec NFT umetnin

dope1337 ::

XRPNERD je izjavil:

Kakšno mnenje glede "September is usually a bad month."?
Običajno je bil dump, ampak tokrat bo mogoče ravno obratno...

Bom rekel, da letosnji September ni taksen kot vsako drugo leto. Tako FED kot ECB bosta v tem mescu zvisevale? obrestne mere in je veliko spekulacij osredotocenih na ta dva dogodka - predvsem na odstotek zvisevanja.

Kaj pa to pomeni za nas kriptase … ziveli bili pa videli.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

XRPNERD ::

dope1337 je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Kakšno mnenje glede "September is usually a bad month."?
Običajno je bil dump, ampak tokrat bo mogoče ravno obratno...

Bom rekel, da letosnji September ni taksen kot vsako drugo leto. Tako FED kot ECB bosta v tem mescu zvisevale? obrestne mere in je veliko spekulacij osredotocenih na ta dva dogodka - predvsem na odstotek zvisevanja.

Kaj pa to pomeni za nas kriptase … ziveli bili pa videli.


Sam to je že vkalkulirano po vsej verjetnosti...

PersonaRuda ::

Vse kar se trenutno splača je, da na Crypto.com nakažeš $100 in potem naslednji dan dvigneš teh $100. In potem ponavljaš vajo v upanju da se ti to zgodi:

Platforma za prodajo in nakup kriptovalut Crypto.com je neki Avstralki po nesreči namesto 100 ameriških dolarjev nakazala 10 milijonov. Napako so odkrili šele po sedmih mesecih, denar skušajo zdaj dobiti nazaj po sodni poti.
https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...
««
1148 / 1486
»»