» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1142 / 1486
»»

pangro ::

stara dobra trojka se spet neki napihuje, surovine še posebej pa obresti in dolar, bomo videli če bo dolar zmogel nov vrh pa tudi če ga bo to zdaj ne pomeni da pa je s kriptom konec ravno nasprotno.

spegli ::

Itak lovimo še zadnje pumpe. Bear market je za BTC že kar nekaj časa.

17600 -> 18900 -> 21000 možni trend.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Kaj ko bi vidva nehala v nekih šifrah govort in nam raje točno povedala kdaj naj odpremo short/long in kdaj točno naj ga zapremo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

up only wtf lol. 20500 stop loss.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

vaščan ::

Dolar ima na tedenskem grd rsi divergence na mesečnem izgleda da bo še par mesecev mimo preden se nrdi macd križ. Prov nekih vrhov pomoje nebo več dosegal. Ma nevem jaz sem v hodl poziciji naštelan za par let in samo opazujem kar sem kupil sem kupil.

spegli ::

Kopuješ ko se vsi ustrašijo

Prebranac ::

spegli je izjavil:

Kopuješ ko se vsi ustrašijo


Ali pa prodajaš, da taki z upanjem kupijo in se dvakrat naserjejo...

pangro ::

jaz bom počakal da sp500 pa nasdaq vsaj nek korekcijski val naredita potem bom pa bag še nafilal.

Prebranac ::

pangro je izjavil:

jaz bom počakal da sp500 pa nasdaq vsaj nek korekcijski val naredita potem bom pa bag še nafilal.


Glete. Jaz sem rekel sicer da bo se en padec. Preveč je vsega. Mislim, da so si sedaj še zadnji zamudniki izplačali profite, sedaj pa retail vlaga prihranke in male pare...

PrihajaNodi ::

že pumpa gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

innerspace ::

PrihajaNodi je izjavil:

že pumpa gor


Danes ga pumpajo stablecoini.
Lp
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Prebranac ::

innerspace je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

že pumpa gor


Danes ga pumpajo stablecoini.
Lp


Ali se samo meni zdi da slabo kaže? Na meji progroma končno hodimo. Bojim se da še to spušimo kar ste si nekateri pridobili. Če bi prodali, ko sem razlagal pred tedni bi vsaj kaj imeli..

Pa poglejte nižje volumne trgovanja...grafi ne lažejo. Mora še padet, da se vse izzravna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

vaščan ::

Prebranac je izjavil:

innerspace je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

že pumpa gor


Danes ga pumpajo stablecoini.
Lp


Ali se samo meni zdi da slabo kaže? Na meji progroma končno hodimo. Bojim se da še to spušimo kar ste si nekateri pridobili. Če bi prodali, ko sem razlagal pred tedni bi vsaj kaj imeli..

Pa poglejte nižje volumne trgovanja...grafi ne lažejo. Mora še padet, da se vse izzravna.

V miru si poglej ta video pa širšo sliko ja itak da gre lahko še u pm dol ampak najboljši čas za kupovanje kripta je v takih časih če bo šlo še dol super kupujemo prodaja se pa leta 2024+.

Bear lahko traja dolgo časa tolk da bo večina folka zgubila vse upanje za karkoli potem pa bum.

Buggy ::

@Nodi: ti si se zmer isti revez, kateremu upanje do zadnjega ne umre in kupi vedno napacen coin, pol pa zelo neposreceno to tudi shilla :))

nije zvaka za seljaka ...srce prznaj si, da nimas srece niti skilla. Pri mami bos vecno :D

DarwiN ::

Iz tega tvojga posnetka, vaščan:

Ja, ta obdobja pod MA 100 so dejansko bila super nakup, AMPAK za vnaprej pa ta indikator drži vodo le ob predpostavki, da bo BTC še naprej povprečno delal x5 vsako leto, kot je doslej. In tu ravno leži ta haklc, ki ga ti naivni "YT strokovnjaki" ne upoštevajo.

Bo torej BTC v bodoče letno skakal od 20k->100k->500k->2,5M->12,5M->62,5M ??? Če v to verjameš, potem je zgornji indikator res zlata vreden. :) But I don't think so.. IMHO so zlati časi kripta mimo. BTC ne bo več rasel eksponentno, kot je doslej. V naslednjih 10 letih ne bo naredil x1000, kot je to storil v minulih desetih letih, a ne? In v kolikor gremo zdaj nekaj let sideways, potem bomo ~50% časa pod MA 100, drži? :))

Tile mojstri pogledajo graf, identificirajo indikator, ki je 3-4x v preteklosti obrodil sadove in bazinga, imamo video za prodat. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IgorCardanof ::

vaščan je izjavil:

Prebranac je izjavil:

innerspace je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

že pumpa gor


Danes ga pumpajo stablecoini.
Lp


Ali se samo meni zdi da slabo kaže? Na meji progroma končno hodimo. Bojim se da še to spušimo kar ste si nekateri pridobili. Če bi prodali, ko sem razlagal pred tedni bi vsaj kaj imeli..

Pa poglejte nižje volumne trgovanja...grafi ne lažejo. Mora še padet, da se vse izzravna.

V miru si poglej ta video pa širšo sliko ja itak da gre lahko še u pm dol ampak najboljši čas za kupovanje kripta je v takih časih če bo šlo še dol super kupujemo prodaja se pa leta 2024+.

Bear lahko traja dolgo časa tolk da bo večina folka zgubila vse upanje za karkoli potem pa bum.


Se zmeraj čakam, kako bo 2023 vrh za ta cikel za Bitcoin. Je dober dečko tole, pove vse možne scenarije in nič ne pove. Ampak to pri publiki pali, drugače ne bi imel 1m subscriberjev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

DarwiN je izjavil:

Iz tega tvojga posnetka, vaščan:

Ja, ta obdobja pod MA 100 so dejansko bila super nakup, AMPAK za vnaprej pa ta indikator drži vodo le ob predpostavki, da bo BTC še naprej povprečno delal x5 vsako leto, kot je doslej. In tu ravno leži ta haklc, ki ga ti naivni "YT strokovnjaki" ne upoštevajo.

Bo torej BTC v bodoče letno skakal od 20k->100k->500k->2,5M->12,5M->62,5M ??? Če v to verjameš, potem je zgornji indikator res zlata vreden. :) But I don't think so.. IMHO so zlati časi kripta mimo. BTC ne bo več rasel eksponentno, kot je doslej. V naslednjih 10 letih ne bo naredil x1000, kot je to storil v minulih desetih letih, a ne? In v kolikor gremo zdaj nekaj let sideways, potem bomo ~50% časa pod MA 100, drži? :))

Tile mojstri pogledajo graf, identificirajo indikator, ki je 3-4x v preteklosti obrodil sadove in bazinga, imamo video za prodat. :)


No saj če si kdaj pobliže gledal videe od Cowena on to v svojih analizah imenovanih lengthening cycles and diminishing returns upošteva. Ja btc izgublja na svoji eksplozivnosti. Moje mnenje je da bo v prihodnosti btc odvisen kaj bo delal nasdaq, nasdaq bo pa odvisen kaj bodo delale surovine, tko da tisti ki bo znal predvideti surovine in njihov fundament bo predvidel tudi btc.

pangro ::

Hej @IgorCardanof a si videl zadnji twit od gcr-ja:
Perhaps the most unintended and ironic use cases of Tether was to scam Europeans into holding their savings in the US dollar instead of euros just for convenience [for now]

hmmmm ja iz vidika sentimenta in dolgoročnih ciklov lahko da gledamo generacijsko ali pa vsaj lokalno dno pri eurusd no vsaj jaz sem tako razumel ta twit. Itak mnoraš biti pri trejdih tam kjer se manjšina nahaja in long na eurusd je daleč od overcrowded trejda.

hujsk1999 ::

V tem krogu bi znal BTC pasti pod 15k. Dokupujem pri 12k.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

endelin ::

Nastavil eth order na 750usd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Kera pumpa iz 20.800
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: budnost ()

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kera pumpa iz 20.800


Tebi je pa tole ze konkretno na psiho usekalo, realnost verjamem da je doma v romunski kleti, ko te mama pedena drugacna. Nodi, mislim, da je pocasi ze cas, da si priznas osebni poraz in kapituliras :D

Slabic si in to sam ves!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

vaščan ::

DarwiN je izjavil:

Iz tega tvojga posnetka, vaščan:

Ja, ta obdobja pod MA 100 so dejansko bila super nakup, AMPAK za vnaprej pa ta indikator drži vodo le ob predpostavki, da bo BTC še naprej povprečno delal x5 vsako leto, kot je doslej. In tu ravno leži ta haklc, ki ga ti naivni "YT strokovnjaki" ne upoštevajo.

Bo torej BTC v bodoče letno skakal od 20k->100k->500k->2,5M->12,5M->62,5M ??? Če v to verjameš, potem je zgornji indikator res zlata vreden. :) But I don't think so.. IMHO so zlati časi kripta mimo. BTC ne bo več rasel eksponentno, kot je doslej. V naslednjih 10 letih ne bo naredil x1000, kot je to storil v minulih desetih letih, a ne? In v kolikor gremo zdaj nekaj let sideways, potem bomo ~50% časa pod MA 100, drži? :))

Tile mojstri pogledajo graf, identificirajo indikator, ki je 3-4x v preteklosti obrodil sadove in bazinga, imamo video za prodat. :)

Kaj pa vem če jim rata retail nahajpat da bodo na polno začel metat dnar noter ob naslednjem halvingu ali ob neki situaciji je to to retailu je vseeno za nasdaq in sp500. Takrat kripto udari svoj run je pa seveda vse povezano ker tavelki najprej zaženejo ceno in potem prodajajo v retail hype. Malo je takih bedakov ki kupujejo v bearu sej se vidi po volumnu večina ribic beži in prodaja. Se pa strinjam bear je lahko dolg dolgočasen če nimaš živcec in si preveč vložil te lahko uniči. Če se ekonomija podre je lahko naslednjih 10let bear. Te igre z dnarjem so krute zato tud večina ljudi izgubi. No sej če bi blo preprosto potem bi bili vsi milijonarji.

IgorCardanof ::

Mato:

https://twitter.com/FatManTerra/status/...

In a new filing from Hodlnaut, they admit to have had most of their AUM in UST through their HK DeFi spin-off entity, and they lost a whopping $190m in the Terra crash. Despite this, they continued to tell customers they had zero Anchor exposure. Send JT and CT to prison. https://t.co/e3wt7VgfY8

Holdanaut je lagal o tem, koliko je imel UST exposurja in govoril, da ga ni imel nic. Mashinsky je lagal o marsicem, nekak drugih lenderjev je nesolventnih pa ceprav so par dni prej govorili, kako je vse ok in vse dela.

A opazis vzorec? Noben lender ne bo rekel, ja "najebal" smo z USTjem in 3AC, manjka nam 500m$.

Ampak 10% APY je pa mamljiv, ceprov so realne obresti na kripto trgu tam procent ali dva. Ostale pa potegnemo iz kje?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Igor, a Kucoin je že propadel?

Kaj mi težiš s Hodlnautom? Če so lagali kaj naj jim jaz...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Danes spet veseli zeleni dan
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato:

https://twitter.com/FatManTerra/status/...

In a new filing from Hodlnaut, they admit to have had most of their AUM in UST through their HK DeFi spin-off entity, and they lost a whopping $190m in the Terra crash. Despite this, they continued to tell customers they had zero Anchor exposure. Send JT and CT to prison. https://t.co/e3wt7VgfY8

Holdanaut je lagal o tem, koliko je imel UST exposurja in govoril, da ga ni imel nic. Mashinsky je lagal o marsicem, nekak drugih lenderjev je nesolventnih pa ceprav so par dni prej govorili, kako je vse ok in vse dela.

A opazis vzorec? Noben lender ne bo rekel, ja "najebal" smo z USTjem in 3AC, manjka nam 500m$.

Ampak 10% APY je pa mamljiv, ceprov so realne obresti na kripto trgu tam procent ali dva. Ostale pa potegnemo iz kje?


Vse gre v 3pm kot sem napovedal. Bear je še živ! Pod 19k!

hujsk1999 je izjavil:

V tem krogu bi znal BTC pasti pod 15k. Dokupujem pri 12k.


Vsaj nekdo ki me je poslušal. Brez problijema gre do 12k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Danes spet veseli zeleni dan


Dildo kar boli...

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

Igor, a Kucoin je že propadel?

Kaj mi težiš s Hodlnautom? Če so lagali kaj naj jim jaz...


Glavno kar je treba potegnit iz zgornjega zapisa:

* Vsi lažejo. Noben ampak res noben CEO ne bo transparenten in povedal, da imajo x milijonov $ primankljaja. Vedno bodo do zadnjega lagali, kako je vse ok in kako vse štima. V svoj risk assesment moraš to dodat in dati pomen temu, da CEO reče, kako vse laufa, pomembnost in vrednost 0 (oziroma, da je to popolnoma brez pomena).
* Te platforme še zmeraj ponujajo 8-10% letnih obresti. Od kje? Noben si ne sposoja tega. Od kje potem pride tak yield? Je morda vse skupaj le v celofan zavit ponzi?

Ko smo ravno pri tem. Ker je Binance listal Stargate Token včeraj in je le ta naredil v enem dnevu x3, je tudi yield za stejkanje stabilcev na stargate platformi boljsi. Trenutno lahko pobiraš po 8-12% APY. Prej so bili ti procenti pri 2-4%.
https://stargate.finance/farm
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Spet pumpica. Se da kr dobit tele pumpice
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

FullDegens ::

Kaksna rast, zivljenje je lepo
Imeli ste 10 let da si nagrabite premozenje,realitycheck za razvajeno druzbo bo brutalen, se nic ni pa blokarji ze jokajo po forumih hehe
Shiba se vedno top20, res je kriza trpimo
Susa razkrila svinjarijo svabotov, pa tako radi se delajo da se ni nic zgodilo, zdaj so napredna druzba hehe, verjetno sploh niso sposobni zalaugat vojaske masinerije 80 let kasneje, bo kitajc naredu huehue

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

..vsi razen Nodija :))

FullDegens ::

kappa nc ne bo, pumpamo naprej dokler ne zmanjka surovine

Prebranac ::

Da ne bo gdo rekel, da vas nisem opozoril j3pm. Pač pričakovano je bilo da je mala pumpica...tisti graf ki sem ga limal pokaže lepo premico, ki se seka komaj med 12 in 15 k. Sailor je že vae prodal prek 10 slamnatih podjetij, vi mu pa verjemite...mene so nategnili, vas sem opozarjal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Mato989 ::

Prebranac je izjavil:

Da ne bo gdo rekel, da vas nisem opozoril j3pm. Pač pričakovano je bilo da je mala pumpica...tisti graf ki sem ga limal pokaže lepo premico, ki se seka komaj med 12 in 15 k. Sailor je že vae prodal prek 10 slamnatih podjetij, vi mu pa verjemite...mene so nategnili, vas sem opozarjal...



Ti niso nic pricakoval cel cas si jamral kako bo padlo in je rastlo

Nehaj bluzit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: budnost ()

Prebranac ::

Pa nea bluzim. Saj se ve, da nismo niti še pri dnu. Je vaščan lepo opozoril. 2023 ali 2024 lahko kaj pričakujemo. September je v recesiji!

FullDegens ::

Imas polno rit korona dodatkov, edini v recesiji bo ada

PrihajaNodi ::

Kera pumpa iz 2200
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Morda kupim kaj Ada pri 0.02

PrihajaNodi ::

Kaj pa xtz pod 1 usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Jaz bom nekaj Mine kupil, ko bo med $0,02 in $0,01.

PrihajaNodi ::

Evo spet pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

DarwiN ::

Pumpa ETH proti 1350 in BTC proti 19k? :|
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ViperR ::

Spet se bo treba odločat al kupit bitcoine al plačat drugi letnik faksa..

PacificBlue ::

Ali pa v Tamadoge, pa ti še nekaj ostane za fax:D
I’m out.
:3

dope1337 ::

https://pbs.twimg.com/media/FaoQxK-WQAA...

Če koga slučajno zanima, kaj predstavlja zgornja tortica ... Napoved, kako bo izgledala razporeditev stejkanega ETH na PoSu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

TheMentor ::

pangro je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Iz tega tvojga posnetka, vaščan:

Ja, ta obdobja pod MA 100 so dejansko bila super nakup, AMPAK za vnaprej pa ta indikator drži vodo le ob predpostavki, da bo BTC še naprej povprečno delal x5 vsako leto, kot je doslej. In tu ravno leži ta haklc, ki ga ti naivni "YT strokovnjaki" ne upoštevajo.

Bo torej BTC v bodoče letno skakal od 20k->100k->500k->2,5M->12,5M->62,5M ??? Če v to verjameš, potem je zgornji indikator res zlata vreden. :) But I don't think so.. IMHO so zlati časi kripta mimo. BTC ne bo več rasel eksponentno, kot je doslej. V naslednjih 10 letih ne bo naredil x1000, kot je to storil v minulih desetih letih, a ne? In v kolikor gremo zdaj nekaj let sideways, potem bomo ~50% časa pod MA 100, drži? :))

Tile mojstri pogledajo graf, identificirajo indikator, ki je 3-4x v preteklosti obrodil sadove in bazinga, imamo video za prodat. :)


No saj če si kdaj pobliže gledal videe od Cowena on to v svojih analizah imenovanih lengthening cycles and diminishing returns upošteva. Ja btc izgublja na svoji eksplozivnosti. Moje mnenje je da bo v prihodnosti btc odvisen kaj bo delal nasdaq, nasdaq bo pa odvisen kaj bodo delale surovine, tko da tisti ki bo znal predvideti surovine in njihov fundament bo predvidel tudi btc.



pa kake surovine pa fundament. Al printer dela al pa ne je vprašanje. Rast bo spet, ko bo cikel ekspanzije spet. Ti mislis, da bo SP500 rastel na podlagi surovin? Ja ta je pa bosa no.

pangro ::

Ja, da printer lahko laufa potrebuje stabilne cene surovin, takoj ko surovine razvijejo naraščajoči trend oz. eksplozivno rast v kratkem času se mora printer zaustavit razen če hočeta fed in ecb videti svoje dolarje in evre v kantah za smeti. Visoke cene surovin se zažirajo v dobičke podjetij oz. jih delajo še celo nedobičkonosne. In v takem okolju tehnologija ne bo cvetela, posledično bo šel tudi btc v fazo neke akumulacije oziroma dolgega zimskega spanja. Razen če se ga bo tretiralo kot surovino recimo kot zlato.

mr_chai ::

lepa bo pumpa iz 21k na 18k

vaščan ::

Btc je v prejšnjih bearih zadel poden v roku enga leta aprila je bil en vrh junija naslednje leto smo zadeli dno novembra je bil drugi vrh zelo visok dead cat bounce ki je vse malo presenetil no se pravi nekje do konc leta bomo vidl če bomo zadel še en poden po napovedih nekaterih naj bi bil okrog 10k. Jaz osebno sem mnenja da je poden noter bo pa vsaka korekcija sp500 in nasdaq zoprna za cripto ker so risk on in burno reagirajo na vsako negotovost v kao bolj stabilnih marketih. Tko kot je nekdo napisal šele ko bodo zalavfal printr nazaj in bo zihr dnarja dost takrat bo spet nor bull za risk on.
««
1142 / 1486
»»