» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1137 / 1486
»»

Rossi V ::

dream on

hunterslo ::

ETH/BTC bo kmalu 0,1

Rossi V ::

ne se

pangro ::

Na nasdaqu res veselica bull ne popušča samo še vprasanje časa kdaj se bo kapital preliv v btc in kripto he he prepare your shitcoins :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

endelin je izjavil:

Eth prebija 2k?


Zakaj že? Hype se enkrat konča seveda...


Sele zacelo se je. Do konca tedna eth 2400


Verjetno kar do 3000. Če delajo kiti lažne nakupe in prodaje da ovčke zagrabijo. Me zanima kdo od normalnih ljudi še vlaga v teh nepredvidljivih časih? Aja...slovenski gamblerji. 4.na lestvici google trends

pangro ::

Bolj warkraft opozarja bolj trg leze gor:)

FireSnack ::

Musk na veliko prodaja, vsi vpijejo recesija hiperinflacija, a TSLA že skor na ATH.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

pangro je izjavil:

Bolj warkraft opozarja bolj trg leze gor:)


50% proti 50%. Mislim da gremo kar dol. Dovolj je bilo ovčic nategnjenih.

Gdor je pameten proda eth..ali pa spet puši

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

300k eth do jutri im btc 32 k, oziroma vsaj do konc naslednjega tedna. Inflacijo so ustavl, recesije ne bo olje se je pocenlo tako kot hrana
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pangro ::

Kripto je izjavil:

pangro je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kdor je ujel dno za letos je ujel. Ampak ni panike, naslednje leto bo spet priložnost za ujet dno. Takrat bo dno še precej nižje.


Kaj te je prepričalo v to?

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kdor je ujel dno za letos je ujel. Ampak ni panike, naslednje leto bo spet priložnost za ujet dno. Takrat bo dno še precej nižje.


Nebi bil prepričan...a smo sploh ukorakali v recesijo? V nemčiji je gospodarsko ohlajanje pričelo. Stanovanj se ne gradi več tam...Evergrand mora še eksplodirati. Bosjte se jeseni. Pomnite pubeci!



Letos bo še zelo zelo lepo in zeleno v primerjavi s tem kar bo naslednje leto. Šele naslednje leto bo vidno kaj je recesija.


Aha ok vidim da te je prihajajoča recesija prepričala.

Ja dost možnosti je za to, tole pumpo bo treba v parih mesecih definitivno prodati.



Letos bo bitcoin z zelo veliko verjetnostjo dosegel najmanj 35k USD. Ali bo presegel 55k USD, načeloma majhna verjetnost...ampak glede na to, da vstopa BlackRock je to lahko game changer, ki bi dal konkreten momentum in ga potisnil preko ATH na nov ATH. Bomo videli... Naslednje leto pa velika verjetnost za recesijo od Q2 naprej.


Vidim da imava podobno strategijo, zdaj je samo vprašanje iz kje nama lahko uletijo tveganja in nama pokvarijo zabavo? zaželiva obema srečo:)

Prebranac ::

Bolj kot ribice lajajo bolj jih strižejo. Kar zabivajte risk money pred vrati recesije. Nasrkajte se kot jaz. Komaj čakam da si poplačam izgubo 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Daj ustavi se no., btc do jutri 30 k pol pa na 70k do konc meseca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Celsius pa v dveh mesecih iz 0.28 na 3.7$.
I’m out.
:3

Mato989 ::

PacificBlue je izjavil:

Celsius pa v dveh mesecih iz 0.28 na 3.7$.

iz 0,18!!!

Zdaj sem z mojimi lockanimi CEL tokeni spet v plusu ker imam skor 2k komadov CEL tokena na Celsius na povprečni nabavni cca 3,1€ :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Cestitke vsem CEL token holderjem. Iskreno. :)

3.5, hmalu pa tut nov ATH.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

Žal mi je samo da nisem zaribnil not 1k na 0,18$ pa sem mel pripravljeno :( Zdaj bi bil v bolanem plusu :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

To je tko kot bi rekel zakaj nisi v luno ko je sla pod 0.0x.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Pa z lockanimi nisi nič v plusu, ker do takrat ko se bojo odklenili bojo že tam blizu nule.

vaščan ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

endelin je izjavil:

Eth prebija 2k?


Zakaj že? Hype se enkrat konča seveda...


Sele zacelo se je. Do konca tedna eth 2400


Verjetno kar do 3000. Če delajo kiti lažne nakupe in prodaje da ovčke zagrabijo. Me zanima kdo od normalnih ljudi še vlaga v teh nepredvidljivih časih? Aja...slovenski gamblerji. 4.na lestvici google trends
namesto, da ves čas jamraš kako si spušil nek dnar in kako gre vse v poden pogruntej kako boš dobil dnar nazaj dokler se market ornk ne pobere in si potem povrneš še prvoten vložek. Zdej k ti tuliš par mesecov kako gremo nižje smo nekateri lepo kupovali paniko in skoraj vsi alti so šli od takrat x2 z malo sreče x5 x10. V bearu se dela dnar ko vsi prodajajo kupuj ker ko bo folk začel kupovat in nastopi evforija boš ti prodajal s x10 profitom z malo sreče če si kupil pravi kovanec x100. Ko je btc padel pod 20k in je bil totalno oversold ter alti so bli dol 99% če takrat ne kupiš potem delaš nekaj narobe. Jaz ta vikend pobiram ven vložke na altih ki so x2 x3 nekateri x5 hvala lepa za rože če kateri od teh v naslednjih 4 letih naredi x100 bo super drugač pa tud prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je tko kot bi rekel zakaj nisi v luno ko je sla pod 0.0x.


Ja samo ko je Cel dropal na 0,18$ sem bil 99% da se bo odbil vsaj do 1$... že zaradi dejstva ker je blo lockanih več kot 92% tokenov... samo sem bil vseeno malce preveč previden... LUNA je pa bil neverending loop scam kjer je bilo toliko tokenov da shortsqueeze niti ne bi deloval na taki magnitutdi kot na CEL tokenu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Odboj je bil na luni da si lahko s 3k naredil 35k. Noben pa ni pricakoval da bo tako s CEL. Luna je sla na nulo cel pa na luno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Odboj je bil na luni da si lahko s 3k naredil 35k. Noben pa ni pricakoval da bo tako s CEL. Luna je sla na nulo cel pa na luno.


Ja ampak tebi še kr ni jasno, LUNA ni imela 90%+ supplya lockanega... tam niso mogli shorter squeezerji pokupit preostanka... na CELu pa je ostalo ene 7% supplya, odklenjenega in shortersqueezerji zdaj sušo delajo po menjalnicah pri odprtih velikanskih shortih ki plačujejo bolan lending fee...

Če zdaj vsi shorti zaprejo pozicije in pokupijo CEL da vrnejo kar so dolžni, gre CEL na 50$+

Kako bi to bolelo medtem ko imam 1.900 CEL tokenov lockanih na Celsius :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

In kdaj bodo unlockani?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Isti si kot tisti, ki tulijo da gre dol pa ne shortajo. Enako sedaj pametuješ, da si vedel, da se bo odbilo, ampak kupil pa nisi ne, zato ker si pussy in v resnici nisi verjel.

Mato989 ::

Kripto mesi je izjavil:

Isti si kot tisti, ki tulijo da gre dol pa ne shortajo. Enako sedaj pametuješ, da si vedel, da se bo odbilo, ampak kupil pa nisi ne, zato ker si pussy in v resnici nisi verjel.


Verjel sem dejansko, ampak sem rekel da že imam lockanega za skor 5k nabavne vrednosti, nočem še 1k reskirat =) ker crypto je tako, alhko si 99% pa je obratno =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Do kdaj pa je zaklenjeno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do kdaj pa je zaklenjeno?


Ne vem, kaj bo sodnik rekel :P Mogoče jih kdo kupi zdaj je zaslišanje 16tega se mi zdi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnack ::

Mato a imaš čez 100k zaklenjeno ali manj?
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Do kdaj pa je zaklenjeno?


Ne vem, kaj bo sodnik rekel :P Mogoče jih kdo kupi zdaj je zaslišanje 16tega se mi zdi


brezvez pol če ne morš prodt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

vaščan je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

endelin je izjavil:

Eth prebija 2k?


Zakaj že? Hype se enkrat konča seveda...


Sele zacelo se je. Do konca tedna eth 2400


Verjetno kar do 3000. Če delajo kiti lažne nakupe in prodaje da ovčke zagrabijo. Me zanima kdo od normalnih ljudi še vlaga v teh nepredvidljivih časih? Aja...slovenski gamblerji. 4.na lestvici google trends
namesto, da ves čas jamraš kako si spušil nek dnar in kako gre vse v poden pogruntej kako boš dobil dnar nazaj dokler se market ornk ne pobere in si potem povrneš še prvoten vložek. Zdej k ti tuliš par mesecov kako gremo nižje smo nekateri lepo kupovali paniko in skoraj vsi alti so šli od takrat x2 z malo sreče x5 x10. V bearu se dela dnar ko vsi prodajajo kupuj ker ko bo folk začel kupovat in nastopi evforija boš ti prodajal s x10 profitom z malo sreče če si kupil pravi kovanec x100. Ko je btc padel pod 20k in je bil totalno oversold ter alti so bli dol 99% če takrat ne kupiš potem delaš nekaj narobe. Jaz ta vikend pobiram ven vložke na altih ki so x2 x3 nekateri x5 hvala lepa za rože če kateri od teh v naslednjih 4 letih naredi x100 bo super drugač pa tud prav.


Pi..a s čim naj kupujem, če sem zakockal 150k? A naj dam spet plačo notri? Čakam da se napizdijo ribice in mi povrnej vložek pa kakšen evro več. Teh igric se ne grem več do naslednjega lower low, ki je 10k, takrat pa mogoče fuknem 10k in nič več. Ajmo ribice fuknite noter!

PrihajaNodi ::

Prodej pa kup nazaj ko bo cenejs al pa če shortas. Sem pa prepričan da se hecas
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

FireSnack je izjavil:

Mato a imaš čez 100k zaklenjeno ali manj?


1.900 CEL tokenov mam zaklenjenih... oz tu nekje... to je to, ostalo sem pobral ven =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Mato a imaš čez 100k zaklenjeno ali manj?


1.900 CEL tokenov mam zaklenjenih... oz tu nekje... to je to, ostalo sem pobral ven =)


Ze skor 10 jurjev mas
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mastazeko ::

Prebranac je izjavil:

vaščan je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

endelin je izjavil:

Eth prebija 2k?


Zakaj že? Hype se enkrat konča seveda...


Sele zacelo se je. Do konca tedna eth 2400


Verjetno kar do 3000. Če delajo kiti lažne nakupe in prodaje da ovčke zagrabijo. Me zanima kdo od normalnih ljudi še vlaga v teh nepredvidljivih časih? Aja...slovenski gamblerji. 4.na lestvici google trends
namesto, da ves čas jamraš kako si spušil nek dnar in kako gre vse v poden pogruntej kako boš dobil dnar nazaj dokler se market ornk ne pobere in si potem povrneš še prvoten vložek. Zdej k ti tuliš par mesecov kako gremo nižje smo nekateri lepo kupovali paniko in skoraj vsi alti so šli od takrat x2 z malo sreče x5 x10. V bearu se dela dnar ko vsi prodajajo kupuj ker ko bo folk začel kupovat in nastopi evforija boš ti prodajal s x10 profitom z malo sreče če si kupil pravi kovanec x100. Ko je btc padel pod 20k in je bil totalno oversold ter alti so bli dol 99% če takrat ne kupiš potem delaš nekaj narobe. Jaz ta vikend pobiram ven vložke na altih ki so x2 x3 nekateri x5 hvala lepa za rože če kateri od teh v naslednjih 4 letih naredi x100 bo super drugač pa tud prav.


Pi..a s čim naj kupujem, če sem zakockal 150k? A naj dam spet plačo notri? Čakam da se napizdijo ribice in mi povrnej vložek pa kakšen evro več. Teh igric se ne grem več do naslednjega lower low, ki je 10k, takrat pa mogoče fuknem 10k in nič več. Ajmo ribice fuknite noter!

Pol se pa tudi vzdrži joka pa komentiranja prosim 8-)

Prebranac ::

mastazeko je izjavil:

Prebranac je izjavil:

vaščan je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

endelin je izjavil:

Eth prebija 2k?


Zakaj že? Hype se enkrat konča seveda...


Sele zacelo se je. Do konca tedna eth 2400


Verjetno kar do 3000. Če delajo kiti lažne nakupe in prodaje da ovčke zagrabijo. Me zanima kdo od normalnih ljudi še vlaga v teh nepredvidljivih časih? Aja...slovenski gamblerji. 4.na lestvici google trends
namesto, da ves čas jamraš kako si spušil nek dnar in kako gre vse v poden pogruntej kako boš dobil dnar nazaj dokler se market ornk ne pobere in si potem povrneš še prvoten vložek. Zdej k ti tuliš par mesecov kako gremo nižje smo nekateri lepo kupovali paniko in skoraj vsi alti so šli od takrat x2 z malo sreče x5 x10. V bearu se dela dnar ko vsi prodajajo kupuj ker ko bo folk začel kupovat in nastopi evforija boš ti prodajal s x10 profitom z malo sreče če si kupil pravi kovanec x100. Ko je btc padel pod 20k in je bil totalno oversold ter alti so bli dol 99% če takrat ne kupiš potem delaš nekaj narobe. Jaz ta vikend pobiram ven vložke na altih ki so x2 x3 nekateri x5 hvala lepa za rože če kateri od teh v naslednjih 4 letih naredi x100 bo super drugač pa tud prav.


Pi..a s čim naj kupujem, če sem zakockal 150k? A naj dam spet plačo notri? Čakam da se napizdijo ribice in mi povrnej vložek pa kakšen evro več. Teh igric se ne grem več do naslednjega lower low, ki je 10k, takrat pa mogoče fuknem 10k in nič več. Ajmo ribice fuknite noter!

Pol se pa tudi vzdrži joka pa komentiranja prosim 8-)


Ne

PrihajaNodi ::

Smo v hudem bullu ti pa jokas. Ko bo 80k pa spet ne bos prodal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mastazeko ::

Salty je, ker je prodal pri 20k...

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Smo v hudem bullu ti pa jokas. Ko bo 80k pa spet ne bos prodal


Bom prodal.

mastazeko je izjavil:

Salty je, ker je prodal pri 20k...


Nisem ne prodal ne kupil. Moja strategija buy high se ni izšla. Čakam na isztop ko bom vsaj prestopil 0. Prodal nisem! Sem pa pač v fiktivni izgubi 75%, morda sedaj 70%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Cardano se zdi ugodem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Smo v hudem bullu ti pa jokas. Ko bo 80k pa spet ne bos prodal


Bom prodal.

mastazeko je izjavil:

Salty je, ker je prodal pri 20k...


Nisem ne prodal ne kupil. Moja strategija buy high se ni izšla. Čakam na isztop ko bom vsaj prestopil 0. Prodal nisem! Sem pa pač v fiktivni izgubi 75%, morda sedaj 70%.

Kdo bi te razumel? Po en stran jokaš kolk si zgubil in čakaš na to da si povrneš, po drugi strani pa apokaliptične napovedi daješ in strašil.
Zgleda k un pregovor, naj mi krava crkne sam da sosedu dve.
Po drug stran pa cca 200k na vrhu not vplačat?!!? Pol maš dnarja preveč izgleda al si pa hazarder.

Kripto ::

pangro je izjavil:

Kripto je izjavil:

pangro je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kdor je ujel dno za letos je ujel. Ampak ni panike, naslednje leto bo spet priložnost za ujet dno. Takrat bo dno še precej nižje.


Kaj te je prepričalo v to?

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kdor je ujel dno za letos je ujel. Ampak ni panike, naslednje leto bo spet priložnost za ujet dno. Takrat bo dno še precej nižje.


Nebi bil prepričan...a smo sploh ukorakali v recesijo? V nemčiji je gospodarsko ohlajanje pričelo. Stanovanj se ne gradi več tam...Evergrand mora še eksplodirati. Bosjte se jeseni. Pomnite pubeci!



Letos bo še zelo zelo lepo in zeleno v primerjavi s tem kar bo naslednje leto. Šele naslednje leto bo vidno kaj je recesija.


Aha ok vidim da te je prihajajoča recesija prepričala.

Ja dost možnosti je za to, tole pumpo bo treba v parih mesecih definitivno prodati.



Letos bo bitcoin z zelo veliko verjetnostjo dosegel najmanj 35k USD. Ali bo presegel 55k USD, načeloma majhna verjetnost...ampak glede na to, da vstopa BlackRock je to lahko game changer, ki bi dal konkreten momentum in ga potisnil preko ATH na nov ATH. Bomo videli... Naslednje leto pa velika verjetnost za recesijo od Q2 naprej.


Vidim da imava podobno strategijo, zdaj je samo vprašanje iz kje nama lahko uletijo tveganja in nama pokvarijo zabavo? zaželiva obema srečo:)



Ja vsega ne moremo predvideti. Vedno se lahko pojavi nek game changer, ki spremeni potek dogajanja ali pa ti obrne na glavo vse skupaj. Držim se odločitev in spremljam dogajanja. Pri tem je potrebno veliko potrpežljivosti in discipline. Srečno tudi tebi :)

Money is mindset!

Prebranac ::

wilbur je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Smo v hudem bullu ti pa jokas. Ko bo 80k pa spet ne bos prodal


Bom prodal.

mastazeko je izjavil:

Salty je, ker je prodal pri 20k...


Nisem ne prodal ne kupil. Moja strategija buy high se ni izšla. Čakam na isztop ko bom vsaj prestopil 0. Prodal nisem! Sem pa pač v fiktivni izgubi 75%, morda sedaj 70%.

Kdo bi te razumel? Po en stran jokaš kolk si zgubil in čakaš na to da si povrneš, po drugi strani pa apokaliptične napovedi daješ in strašil.
Zgleda k un pregovor, naj mi krava crkne sam da sosedu dve.
Po drug stran pa cca 200k na vrhu not vplačat?!!? Pol maš dnarja preveč izgleda al si pa hazarder.


Na 2.gim so nas učili da je 70% od 150 k eur več kot 80% od 25k eur. Kje so pa tebe šolali? Gustaf šiligh?

49106 ::

Kdaj bo nov bear ATH?

Lennzi ::

wilbur je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Smo v hudem bullu ti pa jokas. Ko bo 80k pa spet ne bos prodal


Bom prodal.

mastazeko je izjavil:

Salty je, ker je prodal pri 20k...


Nisem ne prodal ne kupil. Moja strategija buy high se ni izšla. Čakam na isztop ko bom vsaj prestopil 0. Prodal nisem! Sem pa pač v fiktivni izgubi 75%, morda sedaj 70%.

Kdo bi te razumel? Po en stran jokaš kolk si zgubil in čakaš na to da si povrneš, po drugi strani pa apokaliptične napovedi daješ in strašil.
Zgleda k un pregovor, naj mi krava crkne sam da sosedu dve.
Po drug stran pa cca 200k na vrhu not vplačat?!!? Pol maš dnarja preveč izgleda al si pa hazarder.

Vidim, da si nasedel.
Warkraft je trol oziroma alterego account enega izmed forumašev.
Tukaj ena oseba upravlja s cca 10 accounti.
Če potrebuješ dobre informacije, žal ta forum že dolgo ni več primerno mesto za to.

Jagdpanter ::

Zakaj Nasdaq pumpa, so s5 začeli tiskat denar, ali kakšne "dobre" novice?

FireSnack ::

Nič se ne pumpa, samo dolar je vsak dan manj vreden. Evro pa še manj.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Pol je kul da je warkraft nabavlov po 70k ker bo dolar itak propadu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pol je kul da je warkraft nabavlov po 70k ker bo dolar itak propadu


Še 1000ič. Btcja nisem kupoval. Samo takrat sem nakupil vse koine ko je bilo vse proti vrhu.

PrihajaNodi ::

HODL! Ne zdj prodajat. Sej ko bo btc 80k bodo tvoji šitkojni x100. Sam drž
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1137 / 1486
»»