» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1135 / 1486
»»

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Tornado cash, Nodi. Kaj tocno so sesuli? Ne razumem.

Regulacije. V zaport boš šel če boš imel kad od njih. Do 30 let.


A pol grem v arest? Me bodo zaprli po ameriski zakonodaji?


Kriptaši grejo direkt pred strelski vod.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Daj no pojdi ze na 25 k. Tole cincanje je kr neki
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Siso ::

Do kje gre Mašinsky po toje Nodi?

PrihajaNodi ::

7-10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slayer69 ::

Wtf je res s tem Celsiusom? A kdo razume to ceno (a so kake novice za katere ne vem)?
Recimo v primerjavi z NEXO, ki vsaj za enkrat (še) stoji pa ima slabšo ceno...

Ko smo ravno pri tem, a ima kdo kake info glede Nexota? Bo šlo to tudi po stopinjah nekaterih drugih crypto lenderjev (CEL, hodlnaut....) ali je to kaj bolj varno?

Kripto ::

Bitcoin gre v rang 27-29k USD, to je samo vprašanje tednov kjer se začne parabolična krivulja ali pa...

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

endelin ::

Že 780 eur profita z ETH. Še malo in bo nov phone.:D
Kdor ne zajame ta free denar je nor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

FireSnack ::

Danes je velik dan. Na komplet portfelju 13% gor kar pomeni 18.677EUR čistega profita.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

pangro ::

FireSnack je izjavil:

Danes je velik dan. Na komplet portfelju 13% gor kar pomeni 18.677EUR čistega profita.


rasfakaj, ma da nasdaq upali nov vrh, če ne bo čudno tole vse skupaj izgledalo, cpi boljši od pričakovanj nasdaq pa ne nov vrh.

btc ne sledi nasdaqu hmmmmmm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

Ijus ::

dej mi povejte a je binance tolk advanced da če izbereš na binance SHIB addres za depozit pa iz metamask pošlješ ETH na ta address da binance to popravi?
ker če se ne motim sem poslal iz metamask ETH na binance pod SHIB. ker sem prov popizdil pol ko mi je ušaltal.

no kakor koli že sem dobil pol ta ETH na binance.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

PacificBlue ::

Triple facepalm

Shiba je erc20 token
I’m out.
:3

Prebranac ::

Tak hitro ko je šlo gor, gre tudi dol. Puni kufer jih imam kitov. Mislim da bomo testirali nižje kot je rekel že nekdo. 10k do 15k. Tudi sam sem takih projekcij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

pangro ::

hmmm nasdaq in btc nista dosegla novega vrha lokalnega seveda, kljub boljšemu cpi podatku, a po drugi strani so dolgoročne obresti in cena nafte zrasle, tukaj se vidi da je bilo že marsikaj vračunano v tale že dober mesec trajajoč odboj. za naslednje mesece sem še zmeraj bullish ampak trg potrebuje spet malo strahu če ne drugega da človek spet lahko kaj kupi v miru.

laser ::

FireSnack je izjavil:

Danes je velik dan. Na komplet portfelju 13% gor kar pomeni 18.677EUR čistega profita.

Globok poklon gospod 4BTC, meni manjka natančno 100 kratna vsota na mojem portfelju. Me čaka še veliko dela.

IgorCardanof ::

Slayer69 je izjavil:

Wtf je res s tem Celsiusom? A kdo razume to ceno (a so kake novice za katere ne vem)?
Recimo v primerjavi z NEXO, ki vsaj za enkrat (še) stoji pa ima slabšo ceno...

Ko smo ravno pri tem, a ima kdo kake info glede Nexota? Bo šlo to tudi po stopinjah nekaterih drugih crypto lenderjev (CEL, hodlnaut....) ali je to kaj bolj varno?


Lej, preden me ostali skurcajo na forumu, ti povem, da se za tistih nekaj % ne splača imet sredstev gori. A bo šel po poti ostalih ali ne, ne vemo. Je pa tvegano seveda. Ker od kje pride yield? Kako oni tebi dajo lahko tako dobre obresti, od koga jih dobijo?

Glede marketa je pa itak jasno, da je en sam ogromen kazino. Tako da ja, skoraj že na 2.5$, še malo pa bo na ATH.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

hunterslo ::

ETC fantje in dekleta, sam ne okol govort.

endelin ::

1870 sold eth
Da gre sedaj na 4k;(( sem bil v veliki dilemi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

endelin je izjavil:

1870 sold eth
Da gre sedaj na 4k;(( sem bil v veliki dilemi!


Z malim si zadovoljen. :D Jaz še držim.

kow ::

Goerli merge se je zgodil ponoci :)
Ponavadi naslednji dan pride analiza, ce je slo vse gladko.

PrihajaNodi ::

Cestitke vsem za tale kokos. 30 k naslednja runda pol pa 45
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Prehitevaš dogodke. Še ni v rangu 27-29k USD.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

ma to bo zdej zdej, itak je spet evforija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Kot je blo že rečeno, v kolikor je MtGox nonevent, potem gremo do jeseni samo gor.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Tistih nekaj btcjev, ki jih bodo vrnili ne bo imelo vpliva na trg
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Zanimivo bo videti kakšen bo efekt Blackrocka, ali bo bo dobil bitcoin tak momentum, ki bi ga lahko spravil nad 55k USD ali celo nad ATH na novi ATH v letošnjem letu. Mislim, da je to zelo malo verjetno. Ampak ne pozabite, kot vedno pravim na kripto marketu je vse možno. Bo pa to zelo zelo zelo debel in pretežek kokos na tankem peclju.

Money is mindset!

vaščan ::

Če borze butnejo v nov ath potem bodo risk on zadeve tud poletele. Za kripto do zime 2022 pričakujem bolj eno cincanje lahko pa preseneti. Kolk časa bo fed zviševal obrestno mero bomo pa vidl zaenkrat so razmere za fed ugodne ekonomija je po covidu precej močna dnarja majo ldje še vedno dovolj firme trgovine turizem vse lavfa tako da zategovanje zaenkrat ne povzroča hude krize lahko, da bodo vsa ta pričakovanja o hudi recesiji samo en manjši bear in bo še ena evforija preden balon poči.

FireSnack ::

FireSnack je izjavil:

Danes je velik dan. Na komplet portfelju 13% gor kar pomeni 18.677EUR čistega profita.

Že okoli 25k čistega profita. V dveh dneh. Kdo pravi da kripto ni pravi posel?
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Danes je velik dan. Na komplet portfelju 13% gor kar pomeni 18.677EUR čistega profita.

Že okoli 25k čistega profita. V dveh dneh. Kdo pravi da kripto ni pravi posel?

Bravo, kaj si kupil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Večinoma Celsius. Od 0.14$ naprej ga akumuliram na polno. Zdaj je že 2.4$.
Preprodajalec NFT umetnin

Neon87 ::

Mislite, da ima Casper kakšno možnost rasti? Zdaj niti še ni na kakšni pomembni borzi..
https://coinmarketcap.com/currencies/ca...

PrihajaNodi ::

Neon87 je izjavil:

Mislite, da ima Casper kakšno možnost rasti? Zdaj niti še ni na kakšni pomembni borzi..
https://coinmarketcap.com/currencies/ca...


Ne, totaln shitkojn.

FireSnack je izjavil:

Večinoma Celsius. Od 0.14$ naprej ga akumuliram na polno. Zdaj je že 2.4$.


Ne verjamem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Se splača kupit ETH pri 1900?;((

Se tezus naj poleti na 50+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PacificBlue ::

endelin je izjavil:

Se splača kupit ETH pri 1900?;((

Se tezus naj poleti na 50+


Preden prileze do 4k se ziher splača.>:D
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

FireSnack je izjavil:

Večinoma Celsius. Od 0.14$ naprej ga akumuliram na polno. Zdaj je že 2.4$.


Se spomnim raznih pametnjakovičev, ki so na 0.14$ začeli shortat Celsius, ker je Celsius ravno zaprl withdrawale in začel s procesom bankrota.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

Ha ha kje so zdaj napovedovalci novega dna ravno zdaj bi morali biti glasni ne pa na dnu

FireSnack ::

endelin je izjavil:

Se splača kupit ETH pri 1900?;((

Se tezus naj poleti na 50+

Se spomniš kako smo Tezos akumulirali pri 2.8$? Zdaj je že 1.9$.
Preprodajalec NFT umetnin

innerspace ::

Tornado cash.
Je dno mimo ali gre na 0?
Mi deluje malo podobno kot Celsius, potentialen 10x short term?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Kripto ::

vaščan je izjavil:

Če borze butnejo v nov ath potem bodo risk on zadeve tud poletele. Za kripto do zime 2022 pričakujem bolj eno cincanje lahko pa preseneti. Kolk časa bo fed zviševal obrestno mero bomo pa vidl zaenkrat so razmere za fed ugodne ekonomija je po covidu precej močna dnarja majo ldje še vedno dovolj firme trgovine turizem vse lavfa tako da zategovanje zaenkrat ne povzroča hude krize lahko, da bodo vsa ta pričakovanja o hudi recesiji samo en manjši bear in bo še ena evforija preden balon poči.



Letos se bo še vse nekako lepo izšlo v relativno zelenem. Naslednje leto pa je zelo zelo velika verjetnost, da bo vse globoko v rdečem in recesija.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

innerspace je izjavil:

Tornado cash.
Je dno mimo ali gre na 0?
Mi deluje malo podobno kot Celsius, potentialen 10x short term?


Slabše kot jim gre, večji je potencial.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Vsi mokri ko se nekaj dviga fake coin celsius in eth gre do 2k. Pozabljate da je velik rezistance btc pri 25k. Kmalu se zna zgodit progrom. Lepo je da se tako veselite, ampak je žal realnost taka da je to le mala pumpica. Uživajte dokler lahko. Poglejte si raje volumne prej in sedaj...noro nižji kot nov 2021...

PrihajaNodi ::

25k je tu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Če ste imeli Warkrafta za kontra signal, vam je zdaj že kr fajn. Jaz ga nisem imel, ker se mi ni zdel zanesljiv niti za kontra signal. :p

PrihajaNodi ::

hamez66 je izjavil:

Če ste imeli Warkrafta za kontra signal, vam je zdaj že kr fajn. Jaz ga nisem imel, ker se mi ni zdel zanesljiv niti za kontra signal. :p

:)):)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Sedaj misli Eth plezat in plezat.:P

matic492 ::

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

Če ste imeli Warkrafta za kontra signal, vam je zdaj že kr fajn. Jaz ga nisem imel, ker se mi ni zdel zanesljiv niti za kontra signal. :p


Bravo. Ko bo konec evforije kmalu me zanima gdo se bo zadnji smejo.

matic492 ::

Warkraft saj ne računamo da bo konec leta 100x.. HODL je long game. Upam da bo čez par let za še ene 2 dodatna fleta al pa hišo, če se bova odločla za froce slučajno :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

matic492 je izjavil:

Warkraft saj ne računamo da bo konec leta 100x.. HODL je long game. Upam da bo čez par let za še ene 2 dodatna fleta al pa hišo, če se bova odločla za froce slučajno :)


Jaz čakam na hodl in kritje izgube. Ampak prepočasi gre in preveč rizkantno vse skupaj. Izgleda kot neka past.

pangro ::

nov lokalni vrh pri btc in nasdaqu, to se seveda že zdavnaj več ne kupuje.
««
1135 / 1486
»»