» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1133 / 1486
»»

TheMentor ::

Drgače pa ob kakem večjem dumpu tile kovanci zelo dobro delajo trenutno. #AZERO, #QNT, #ROUTE, #METIS. Nekateri še z relativno majhnim market capom in bi znali v hudem bull runu, ko pride močno rast zelo dobro nardit. Vsi tudi fundamentalno močni projekti.
Bo pa Aptos next big thing definitivno in takoj listan sigurno na use top excahnge. Problem je ker jaz še nisem našel po kerih cenah so VCji kupovali tako, da je nemogoče rečt al bo pump ali dump. Govori se o nekaj miljardnem market capu že na listing ceni. Sem v 15ih poolih za ICOte in niti eden ni imel Aptosa, ker je res nek zaprt krog samo največjih VCjev notri.

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

XRPNERD je izjavil:


Če Binance pade je retail out forever.


Se kje vidi, v katerem letu bi se to lahko zgodilo?

IgorCardanof ::

TheMentor je izjavil:

Drgače pa ob kakem večjem dumpu tile kovanci zelo dobro delajo trenutno. #AZERO, #QNT, #ROUTE, #METIS. Nekateri še z relativno majhnim market capom in bi znali v hudem bull runu, ko pride močno rast zelo dobro nardit. Vsi tudi fundamentalno močni projekti.
Bo pa Aptos next big thing definitivno in takoj listan sigurno na use top excahnge. Problem je ker jaz še nisem našel po kerih cenah so VCji kupovali tako, da je nemogoče rečt al bo pump ali dump. Govori se o nekaj miljardnem market capu že na listing ceni. Sem v 15ih poolih za ICOte in niti eden ni imel Aptosa, ker je res nek zaprt krog samo največjih VCjev notri.


Kaj nm nisi prej reku, da si tak whale?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

metis je hud konkurenca maticu, mati od vitalika ima prste vmes:D, qnt ja pa tudi adijo pamet.

TheMentor je izjavil:

Drgače pa ob kakem večjem dumpu tile kovanci zelo dobro delajo trenutno. #AZERO, #QNT, #ROUTE, #METIS. Nekateri še z relativno majhnim market capom in bi znali v hudem bull runu, ko pride močno rast zelo dobro nardit. Vsi tudi fundamentalno močni projekti.
Bo pa Aptos next big thing definitivno in takoj listan sigurno na use top excahnge. Problem je ker jaz še nisem našel po kerih cenah so VCji kupovali tako, da je nemogoče rečt al bo pump ali dump. Govori se o nekaj miljardnem market capu že na listing ceni. Sem v 15ih poolih za ICOte in niti eden ni imel Aptosa, ker je res nek zaprt krog samo največjih VCjev notri.


Aptos hmmm tnx za predlog, ga bom imel na uču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Drgače pa ob kakem večjem dumpu tile kovanci zelo dobro delajo trenutno. #AZERO, #QNT, #ROUTE, #METIS. Nekateri še z relativno majhnim market capom in bi znali v hudem bull runu, ko pride močno rast zelo dobro nardit. Vsi tudi fundamentalno močni projekti.
Bo pa Aptos next big thing definitivno in takoj listan sigurno na use top excahnge. Problem je ker jaz še nisem našel po kerih cenah so VCji kupovali tako, da je nemogoče rečt al bo pump ali dump. Govori se o nekaj miljardnem market capu že na listing ceni. Sem v 15ih poolih za ICOte in niti eden ni imel Aptosa, ker je res nek zaprt krog samo največjih VCjev notri.


Kaj nm nisi prej reku, da si tak whale?



To, da maš dostop do private ICO niti približno nč ne pomen. Če nisi vložu v tistih 5 projektov k so naredl po x100 do x1000 in si dobr zaslužu s tistim 5 do 10% kovancev na TGE je 90% projektov globoko v minusu od teh cen v poolih. Ta ICO scena je totalno v kurcu in čedalje slabše je. Skoraj ni več projekta z manj kot 6 mesec cliffa in od 12 do 24 mesecev vestinga. Tako, da če ne vložiš v nek res dobr projekt, ki ti preživi bear market in nardi kak boom v naslednjem bullu je velčina projekotv rekt preden sploh dobiš use kovance. Dejansko so že pooli exit liquidity tavelikih VCjev in lastnikov projekta. Časov, kot 2017 ko si metal v vsak šrot in dubu 100% unlock na TGE ter naredu x10 na vsakem šrotu je uradno konec in jih vsaj v kripto najbrš ne bo več nazaj. Bo treba pogruntat ene nove tulipane.

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Pozdrav,

Mene zanima kako se bo odvila ta scena z bitkojnom naprej...? a ve kdo?
 bitkojn

bitkojn

strawman ::

miha98 je izjavil:

Pozdrav,

Mene zanima kako se bo odvila ta scena z bitkojnom naprej...? a ve kdo?
 bitkojn

bitkojn



Graf bo šel v desno. Če kdo pravi da ve več, samo ugiba.

Kripto ::

Do kako visokega zneska še verjamete, da bo šel bitcoin v letošnjem letu in zakaj. Napišite tudi par kratkih argumentov zakaj verjamete, da bi lahko dosegel tak znesek, ki se vam zdi verjeten.

Money is mindset!

delavec44 ::

Do 3k$. Ker bi morali elektriko porabljati za kaj bolj pametnega. Ko države benajo kripto bo razprodaja.

wilbur ::

Do ene 50 60 pol pa ni limita.
Eni so preveč zgubili pa bi radi nazaj, drugi bi tudi pa preveč zaslužli, problem je samo da ti ki bi radi zaslužili nimajo soldov za vložit. To je tko k loto, moraš listek prej vplačat, da lahk upaš na dobitek. Mogoče pa vedeževalec Blaž ve?
Vse skup je pa ta kripto scena itak en bullshit brez uporabne vrednosti, oziroma tud če jo ima definitivno ni tolk kt se prodaja. Vse samo špekulacija.

delavec44 je izjavil:

Do 3k$. Ker bi morali elektriko porabljati za kaj bolj pametnega. Ko države benajo kripto bo razprodaja.

Kak ga pa lahk benajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wilbur ()

delavec44 ::

Kako to misliš? Prepovejo mining. Zaprejo borze. Ne moreš zamenjati v fiat. Ne moreš kupovati stvari.
Ostane ti cold wallet in dark web. Vrednost bo pa primerna temu.

PacificBlue ::

delavec44 je izjavil:

Kako to misliš? Prepovejo mining. Zaprejo borze. Ne moreš zamenjati v fiat. Ne moreš kupovati stvari.
Ostane ti cold wallet in dark web. Vrednost bo pa primerna temu.


Vprašanje, če DEX-i spadajo pod Fincen regulativo.
I’m out.
:3

dope1337 ::

delavec44 je izjavil:

Kako to misliš? Prepovejo mining. Zaprejo borze. Ne moreš zamenjati v fiat. Ne moreš kupovati stvari.
Ostane ti cold wallet in dark web. Vrednost bo pa primerna temu.


Vec ali manj je ob prepovedi “nemogoce” zaobiti samo fiat on/off ramp. Vse ostalo je tehnicno izvedljivo.

Pri PoW se recimo razmerje racunske moci rudarjev ter varnosti omrezja veca logaritemsko in ne linearno.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

hamez66 ::

Kaj misliš s "Pri PoW se recimo razmerje racunske moci rudarjev ter varnosti omrezja veca logaritemsko in ne linearno." ?

Omrežje je varno, dokler skupina rudarjev ne pridobi recimo tam okoli 40% mining powerja. Tam pri 40% že lahko začnejo s poskusi 51% napadov.

dope1337 ::

Hocem reci, da ne potrebujes mega rudarskih farm, da je bitcoin veriga blokov varna. Lahko je n stevilo malih rudarjev in bo omrezje se vedno varno. In male rudarje je eksponentno tezje locirati in jim onemogociti dejavnost, medtem ko megafarme lociras brez problema.

To sem poudaril ob predpostavki, da se bana rudarjenje, saj pricakujem kontro v obliki "kako ne mores banat rudarjenja, saj so le to storili kitajci" - ja uspelo jim je, ampak samo pri velikih farmah.

51% nima pri moji izjavi nobene veze oz. se ni nanasala na to.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Do kako visokega zneska še verjamete, da bo šel bitcoin v letošnjem letu in zakaj. Napišite tudi par kratkih argumentov zakaj verjamete, da bi lahko dosegel tak znesek, ki se vam zdi verjeten.

70 k se letos. Kitajci in ruso spreminjajo dolar v btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

dope1337 je izjavil:

Hocem reci, da ne potrebujes mega rudarskih farm, da je bitcoin veriga blokov varna. Lahko je n stevilo malih rudarjev in bo omrezje se vedno varno. In male rudarje je eksponentno tezje locirati in jim onemogociti dejavnost, medtem ko megafarme lociras brez problema.

To sem poudaril ob predpostavki, da se bana rudarjenje, saj pricakujem kontro v obliki "kako ne mores banat rudarjenja, saj so le to storili kitajci" - ja uspelo jim je, ampak samo pri velikih farmah.

51% nima pri moji izjavi nobene veze oz. se ni nanasala na to.


Aha, ja se strinjam s tem kar si napisal.

dope1337 ::

Me veseli xD

Pa da ne bo kdo mislil ... lahko se gre tudi nad male rudarje in se jih vse polovi, do zadnjega ... Ampak bi bilo najbrz potrebno sniffati celotni promet, ki se pretaka po spletu, pa se kaj carati zraven in najbrz bi bilo vladam sveta tezko upraviciti strosek + poseg v zasebnost posameznika, ki s tem nastane in bi si s tem najbrz na glavo nabrali gnev svojih volilcev. Zato se tega najbrz ne gredo in vsak dan tuhtajo, kako bi se tega lotili na bolj prefinjen nacin xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Pušnili bodo fsi. Nea bo 70k. In yor dreams. Do leta 2025 pa res.

Prebranac ::

Enaki volumni kot pred tem. Nevzdržno. Nazadnje je bil volumen 30% višji pri taki ceni...

IgorCardanof ::

Nodi, si TOPG prodal na vrhu? Trenutno je že /2 od včeraj zvečer oziroma /6 od vrha.

https://dexscreener.com/bsc/0x8b4bdb3d3...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

DarwiN ::

IMHO je ~30k plafon za letos.. In mogoče še letos zdrsnemo na ~10k.

Razlogov pa cela gora. Tehnična analiza (izrazit head&shoulders vzorec je bil izpeljan z razlogom in ni bila zgolj kratkotrajna anomalija), veliko nezaupanje v kripto, recesija, bankroti in scami. Pa kot se večina strinja, da bo ~18k kovancev crknilo. Torej kaj bo povod za to kataklizmo (strupena regulacija ali kaj veliko hujšega?) in koliko bo po tem vesoljnem potopu vreden BTC? Dobro, vse to se ne bo zgodilo letos, pa vendar ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IgorCardanof ::

Kr velik deal dejansko:

NEW: @circlepay
's USDC has officially blacklisted every Ethereum address sanctioned by the US Treasury.

https://twitter.com/DylanLeClair_/statu...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do kako visokega zneska še verjamete, da bo šel bitcoin v letošnjem letu in zakaj. Napišite tudi par kratkih argumentov zakaj verjamete, da bi lahko dosegel tak znesek, ki se vam zdi verjeten.

70 k se letos. Kitajci in ruso spreminjajo dolar v btc


please vir za tole

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Nodi, si TOPG prodal na vrhu? Trenutno je že /2 od včeraj zvečer oziroma /6 od vrha.

https://dexscreener.com/bsc/0x8b4bdb3d3...


Liquidity pa 630k hahahaha. Sem vam reko, papir fse prenese.

Prebranac ::

pangro je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do kako visokega zneska še verjamete, da bo šel bitcoin v letošnjem letu in zakaj. Napišite tudi par kratkih argumentov zakaj verjamete, da bi lahko dosegel tak znesek, ki se vam zdi verjeten.

70 k se letos. Kitajci in ruso spreminjajo dolar v btc


please vir za tole


Bo dump. Kaj naj. Vedeli smo za stabilece, da niso s od stable. Naj se prečisti trg. Samo še usdt čaka palica...

pangro ::

miha98 je izjavil:

Pozdrav,

Mene zanima kako se bo odvila ta scena z bitkojnom naprej...? a ve kdo?
 bitkojn

bitkojn



Evo moja špekulacija za dušo. Kripto in delniški trgi so se otresli ekstremnega strahu in ponavadi se iz takih strahov rodijo novi trendi. Mejbi še en dip do dna ali pa toliko da se ga poseka potem pa rojstvo dalje. Bo pa zabavo slej ko prej pokvarila recesija ki jo bodo sprožile centralne banke z višanjem obrestnih mer. Kdaj bo usekala bog ve. Obveznice nakazujejo da recesija pride, sodeč po zgodovini lahko signalizirajo tudi do enega leta preden se odpre deflacijska črna luknja in vase posrka vse razen dolarja.

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Kr velik deal dejansko:

NEW: @circlepay
's USDC has officially blacklisted every Ethereum address sanctioned by the US Treasury.

https://twitter.com/DylanLeClair_/statu...


TornadoCash github so tudi zaprli.

https://github.com/tornadocash
https://twitter.com/xgozzy/status/15567...

So se kr resno spravli na kripto danes.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

pangro je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do kako visokega zneska še verjamete, da bo šel bitcoin v letošnjem letu in zakaj. Napišite tudi par kratkih argumentov zakaj verjamete, da bi lahko dosegel tak znesek, ki se vam zdi verjeten.

70 k se letos. Kitajci in ruso spreminjajo dolar v btc


please vir za tole

Sem ze pisal. Kitajci in rusi kupujejo btc in orodajajo dolarje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pangro ::

sedel bi vir tega spoznanja oz kako si prišel do njega:)

PrihajaNodi ::

Pobrskaj po spletu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

PrihajaNodi je izjavil:


To sem tudi jaz bral. Btc do 30k do torka


Tork je tuki btc pa 23k, what gives?

IgorCardanof ::

Naslednga torka obviously ...
Nekaterim je treba vse res točno povedat, da razumejo ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Če gre preko 24k se zaletimo potem v 300k v roku treh mesecev. Potem če prebijemo 300k, pa je težko napovedat ali lahko gre kar takoj čez milijon ali lahko traja kak teden ali dva da prebijamo milijon.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

FireSnack je izjavil:

Če gre preko 24k se zaletimo potem v 300k v roku treh mesecev. Potem če prebijemo 300k, pa je težko napovedat ali lahko gre kar takoj čez milijon ali lahko traja kak teden ali dva da prebijamo milijon.


Pomoje tako hitro čez milijon še ne bo šlo. Mislim, da ko BTC prebije 300k$ imamo dva možna scenarija, v prvem smo v dolarski hiperinflaciji in v tem primeru je res, prebijamo tudi milijon $ le teden ali dva za tem. Če pa nismo v hiperinflaciji, potem se mi pa zdi, da se lahko to obdobje preboja med 300k in 1m$ vleče kar nekaj mesecev. Bi pa ta dogodka ocenil tako, da ima prvi verjetnost tam 12%, drugi pa preostanek.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Evo se že prebuja. Še enkrat se prebije 24 k pol pa gladko na 30k še ta mesec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo se že prebuja. Še enkrat se prebije 24 k pol pa gladko na 30k še ta mesec.


A medved se prebuja? Rdeči dildo se prikazuje na obzorju

endelin ::

Uf 100eur profita dol na ETH;(
Iz 750eur profita na 650

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

DarwiN ::

Mogoče bi bilo pametno pograbit teh 650.


Trendna črtna navzdol sicer še ni padla, ampak se pa kaže potencialni head&shoulders. Če ne bo kakšne nenadne spremembe, gremo dol.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

endelin ::

Nein;(

FireSnack ::

endelin je izjavil:

Uf 100eur profita dol na ETH;(
Iz 750eur profita na 650

Če greš v Zadar, lahko dobiš za ta denar kar nekaj okusnih večerjic. Za dve osebi bi bilo to povprečno 4,632 obiskov restavracij. Za ziher pa 4. :))
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Nodi, a kupujeva dip na TopG?

https://dexscreener.com/bsc/0x8b4bdb3d3...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Nodi, a kupujeva dip na TopG?

https://dexscreener.com/bsc/0x8b4bdb3d3...


Stotaka notri, če glih pride namest shibe. Degen retard kupcev se ne podcenjuje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

endelin je izjavil:

Uf 100eur profita dol na ETH;(
Iz 750eur profita na 650



Jaz sem pa malo pokasiral včeraj. Nakup btc pri ~23100 in prodaja pri 23750. Je lepo videti, da smo pod prodajno ceno.

Ethje sem pa kupil pri 1200 in prodal pri 1350 in 1450, čeprav bi lahko tudi dražje ampak je bila panika (1450).

Seveda je bilo pa tudi kar nekaj fail tradov prejšni mesec, a za kakšne Bahame za 2 osebi je pa bilo.

endelin ::

Slabo to kaže:)) imel eth pri 1800. Že -120:D in pada

Sem si mislil da bo padec po hitri pumpi včeraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

pangro ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pobrskaj po spletu


cmon man brskam in najdem samo neke špekualcije iz začetka Ukrajinske vojne kako bodo Rusi prodajali nafto v btc-ju tole je špekulacija na nivoju lojze gre s cisterno na petrol ker bo pozimi vse dražje.

DarwiN je izjavil:

Mogoče bi bilo pametno pograbit teh 650.


Trendna črtna navzdol sicer še ni padla, ampak se pa kaže potencialni head&shoulders. Če ne bo kakšne nenadne spremembe, gremo dol.


Je pa kot te trendne linije vzdržen no po drugi strani imaš pa nevzdržen sp500 in nasdaq rejli ki spominja na medvedje odboje in to me skrbi- jutri je cpi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

IgorCardanof ::

pangro je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pobrskaj po spletu


cmon man brskam in najdem samo neke špekualcije iz začetka Ukrajinske vojne kako bodo Rusi prodajali nafto v btc-ju tole je špekulacija na nivoju lojze gre s cisterno na petrol ker bo pozimi vse dražje.

DarwiN je izjavil:

Mogoče bi bilo pametno pograbit teh 650.


Trendna črtna navzdol sicer še ni padla, ampak se pa kaže potencialni head&shoulders. Če ne bo kakšne nenadne spremembe, gremo dol.


Je pa kot te trendne linije vzdržen no po drugi strani imaš pa nevzdržen sp500 in nasdaq rejli ki spominja na medvedje odboje in to me skrbi- jutri je cpi.


V privat grupi nasi je nekdo to postal, se mi pa zdi tut nefer do njega, da bi te vire siril naprej. Lahko objavi on ce hoce.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

Kdaj točno bo tale eth fork?

Jaz bom tako naredil, da si bom naložiš precej ethjev na svoj wallet in jih istočasno shortal na borzi ter tako dobil "zastonj" ethpow coine/forke. Vprašanje je, kako visoki bodo funding feeji, lahko da precej, kar bo požiralo profite (v starih dobrih časih s temi funding feeji ni bilo problemov). Se pa zdaj da že shortati ("prodati") ethpow na bitmexu, trenutno bi za 100 ethpow dobil 6k usdt (za kar bi potem rabil 100 ethjev long v času forka).

Kripto ::

Jajčka se še naprej...dokler ne Xplodira v rang 27-29k USD.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Jajčka se še naprej...dokler ne Xplodira v rang 27-29k USD.

Itak, slavador, kitajci in rusi kupujejo tale dip
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1133 / 1486
»»