» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1131 / 1486
»»

PrihajaNodi ::

PermaBull je izjavil:

Govori se, da Rusija in Kitajska pretapljata svoje rezerve v dolarjih v zlato in bitcoin.

To sem tudi jaz bral. Btc do 30k do torka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Kakih hudih premikov do septembra ne bo pomoje, ker kiti na svojih jahtah uživajo težko prislužen dopust. TA pa flip 23700 na 4h in gremo po 25500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

sumi666 ::

PermaBull je izjavil:

Govori se, da Rusija in Kitajska pretapljata svoje rezerve v dolarjih v zlato in bitcoin.


Ke so to govori na tržnici med branjevkami ... ???

Prebranac ::

Vete kaj pomeni, če se ne premakne več nikamor? Ribice zabijajo pare, kiti pa čakajo za akumulacijo in dump. Likvidnost je drugačnega pomena za nas ovce.

PrihajaNodi ::

Sej smo prebili 23k tole gre na 30k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pangro ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej smo prebili 23k tole gre na 30k


držiš longe?

IgorCardanof ::

Kako imate namen odigrati potencualne ethereum hard forke?

Govori so o kar nekaj potencilnih forkih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Daliborg ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako imate namen odigrati potencualne ethereum hard forke?

Govori so o kar nekaj potencilnih forkih.

ETH fork obstaja že dolgo časa ....reče se mu ETC 50% prvotne ekipe je ostal na ETC ostali so šli na ETH.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

IgorCardanof ::

Daliborg je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kako imate namen odigrati potencualne ethereum hard forke?

Govori so o kar nekaj potencilnih forkih.

ETH fork obstaja že dolgo časa ....reče se mu ETC 50% prvotne ekipe je ostal na ETC ostali so šli na ETH.


Aha tem potencialnim novim se pa ne rece tko?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

49106 ::

Obratno je. ETH je fork ETC-ja (kar si tudi sam priznal, ko si napisal, da je del prvotne ekipe ostal na ETC). Kolikor vem, ETH še nima forka, vsaj omembe vrednega ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

49106 ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako imate namen odigrati potencualne ethereum hard forke?

Govori so o kar nekaj potencilnih forkih.


IMO bo podobno kot pri BTC-BCH, z eno pomembno razliko, da se bo fork boril z ETC in ne ETH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako imate namen odigrati potencualne ethereum hard forke?

Govori so o kar nekaj potencilnih forkih.


Prebranac ::

strawman je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kako imate namen odigrati potencualne ethereum hard forke?

Govori so o kar nekaj potencilnih forkih.




Kmalu bo...žal. samo signal potrebujejo kiti. Niti zavedali se ne bote, konvam poberejo 20% portfolija v nekaj urah.

Da nebo presenečenj pubeci.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Skok v rang 27-29k USD v naslednjih tednih ali "another leg down" v podn? Nekateri vztrajno pozabljajo, da je na crypto marketu vse možno.

Money is mindset!

delavec44 ::

Potem je možno in po moje najbolj verjetno tudi da ostane kot je.

Kripto ::

Možno je vse, to vedno pravim. Je pa vedno tudi zraven vprašanje kaj je bolj verjetno.

Money is mindset!

vaščan ::

Ko si blizu podna je kratkoročno vedno možnost da gre še dol dolgoročno so možnosti v prid povišanju vrednosti.

vaščan je izjavil:

Ko si blizu podna je kratkoročno vedno možnost da gre še dol dolgoročno so možnosti v prid povišanju vrednosti se pravi vrjetnost je da bo v roku parih let 20k jok in stok kako so nekateri ljudje imel srečo ko so lahko kupovali po cenah pod 20k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Kripto ::

Tole jajčkanje okrog 23k USD nekaterim močno načenja živce, stiskajo zobe in pesti :)) tukaj se čaka weak hands in panic sell. Jaz sem še vedno mnenja, da je bolj verjetno da bomo bitcoin letos prej videli v rangu 27-29k USD preden bo 10k USD ali nižje.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Ja ker rusi menjajo zlato in dolarjevza btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

budnost ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja ker rusi menjajo zlato in dolarjevza btc


Tole čist resno?, ali je to bolj joke? Kakšen vir ali samo govorice?

IgorCardanof ::

To se meni zdi bullshit, ampak je pa valid point, da je imeti rezerve v dolarjih izredno risky. So pač rusi sami pri sebi vidli, ko so jim zamrznili vse kar so imeli. Glede na to, da se Kitajska tudi hitro obrača proti ZDA, bi jim najbrž bilo v interesu, da se losajo čimveč svojih dolarskih zalog, preden jim američani vse to zamrznejo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

NeeV ::

Se kaj ve kaj bo sedaj s tem crypto zakonom, ali bo sploh obravnavan v parlamentu? Imam crypto še od 2016 in ni šans, da pridem do seznama nakazil in trejdov, ki sem jih naredila od takrat za davčno dokazovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NeeV ()

Jacksmav ::

NeeV je izjavil:

Se kaj ve kaj bo sedaj s tem crypto zakonom, ali bo sploh obravnavan v parlamentu? Imam crypto še od 2016 in ni šans, da pridem do seznama nakazil in trejdov, ki sem jih naredila od takrat za davčno dokazovanje.


https://svetkapitala.delo.si/finance/kr...

Tatankas ::

To je predlog, ki ni bil sprejet. Se je vlada prej menjala. Svoboda pa ne kaže nekega zanimanja za to področje.

Prebranac ::

Pa prosim prodajete dobiček te pumpice. Samo moj finančni nasvet. Fse skupaj kaže na balonček. Insajderske info. To ni moje mnenje...

Zgodovina sprememb…

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

To se meni zdi bullshit, ampak je pa valid point, da je imeti rezerve v dolarjih izredno risky. So pač rusi sami pri sebi vidli, ko so jim zamrznili vse kar so imeli. Glede na to, da se Kitajska tudi hitro obrača proti ZDA, bi jim najbrž bilo v interesu, da se losajo čimveč svojih dolarskih zalog, preden jim američani vse to zamrznejo.


Dolarskih zalog se bodo losal samo ekonomski retardi ostali bodo uvedel risk management in pretvorili določen procent v druge valute.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Pa prosim prodajete dobiček te pumpice. Samo moj finančni nasvet. Fse skupaj kaže na balonček. Insajderske info. To ni moje mnenje...

Sej lepo pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Bi bilo res tako retardirano, če bi recimo Kitajska, Rusija in še kaka država naredila nek svoj sistem?
Še posebej če imaš namen delat reči, ki ZDA ne bodo po godu in ti bojo verjetno v tem primeru zamrznile sredstva.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi, kam bi zarinil teh par tisočakov, če bi ti jih zdaj nekdo vrgel na mizo?
P.S. slika je izposojena od Shintara iz ene druge teme.

wilbur ::

IgorCardanof je izjavil:

Bi bilo res tako retardirano, če bi recimo Kitajska, Rusija in še kaka država naredila nek svoj sistem?
Še posebej če imaš namen delat reči, ki ZDA ne bodo po godu in ti bojo verjetno v tem primeru zamrznile sredstva.

Nič ne bi blo retardirano. Saj v principu so to že poskušali z košarico valut za trgovanje z nafto, pa so ameri usekal po bližnjem vzhodu (arabska pomlad).

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

Bi bilo res tako retardirano, če bi recimo Kitajska, Rusija in še kaka država naredila nek svoj sistem?
Še posebej če imaš namen delat reči, ki ZDA ne bodo po godu in ti bojo verjetno v tem primeru zamrznile sredstva.


Lahko poizkusijo vprašanje pa je če bodo konkurenčni ameriškemu. Kitajska in Rusija sta svoj gospodarski preporod doživele predvsem zaradi tega ker jih je amerika vključila v svoje finančno trgovske tokove aka globalizacija. So se pa oboji že šli alternativo ameriki takoj po 2 sv. vojni ki pa ni bila konkurečna in očitno zopet poizkušajo s svojo srečo. Bomo videli kaj bodo ponudili njim samim in svetu in to kar bodo ponudili more biti bolje od tistega kar ponujajo američani. Zdaj se pa vprašaj ali so oboji sposobni tega. Lahko bi zgradili nov finančni istem ki bi temeljil na blockchain tehnologiji pa oboji preganjajo to tehnologijo kot evropejci čarovnice v srednjem veku.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi, kam bi zarinil teh par tisočakov, če bi ti jih zdaj nekdo vrgel na mizo?
P.S. slika je izposojena od Shintara iz ene druge teme.



25% nym ostalo pa cakat in dcat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kapitan Jack ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi, kam bi zarinil teh par tisočakov, če bi ti jih zdaj nekdo vrgel na mizo?
P.S. slika je izposojena od Shintara iz ene druge teme.


Jaz bi kupil samo orozje.

PrihajaNodi ::

So pa lepi kupcki. Kaj ti bo otozje...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

So pa lepi kupcki. Kaj ti bo otozje...

Pa spodaj levo še ključi od Ford-a ;)

FireSnack ::

To je ključ od Ford Fieste letnik 2000-2003. Človk ima dost keša tako da ne blefira sploh!!!
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Nodi, kaj gledamo tu?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Vsi na tiktoku promovirajo ta coin. Baje da je povezan s Hustler university. Pa dolocen del tokeniv je zaklenjenih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi na tiktoku promovirajo ta coin. Baje da je povezan s Hustler university. Pa dolocen del tokeniv je zaklenjenih


Hustleversity? A si resen?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Aha, ta slavni popularen nateg.



Zgleda se vseh idiotov pa degeneratov še ni popucal iz kripto marketov? Moramo še nižje dol?

https://dexscreener.com/bsc/0x8b4bdb3d3...

Je naredil ta token x20 že v 4ih dneh.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

0.0014 je bil v startu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Ja sam ga je hitro napumpal gor, tega ne ujameš takrat.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Eh, se mi zdi, da je 20x kr visoko za tako bedarijo v takem marketu. Naslednjič javi bolj nizko :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Ja gdaj. Sele zdj sm vidu na tiktoku. Prej ja, ce pa je en dan star. Blo bi super v presale pridt. Lahko je pa novi shiba inu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja gdaj. Sele zdj sm vidu na tiktoku. Prej ja, ce pa je en dan star. Blo bi super v presale pridt. Lahko je pa novi shiba inu


Več tiktok gledat pa manj bab pecat, drugače ne bo penzije iz kripta.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Top g 1m volume tezos pa 27m
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Če hočete, da se kripto market temeljito očisti in odplakne večino v kripto kanalizacijo bo moral iti bitcoin v rang 1-3k USD. Ampak to še ne bo letos.

Money is mindset!
««
1131 / 1486
»»