» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1119 / 1486
»»

matic492 ::

Jaz ne sledim več kdo je troll, zato nobenega več ne jemljem resno v tej temi, ampak brez zajebancije, a kdo od vas dejansko verjame, da po temu bull runu COVID krize, da bo par mescev mal padalo zdaj gremo pa kar v naslednji bull lol?

Mislim, super če bo tako, ker kupujem nazaj konstantno, ampak je kar huda naivnost, da se bo tako hitro obrnilo.

Jaz dam vsaj 2-3 leta preden bo nad 70k spet BTC.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Motion ::

Če ne prej septembra bo šlo dol.

kow ::

Se 3 tedne pa bo Merge na zadnjem testnetu Goerli.

Spet jokcate. Namesto, da bi se veselili in pobrali kaksen profitek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

link_up ::

pa a ni sideways se najboljs za sluzit? Ne cakas v nedogled, poberes prej in potem v nov cikel. Ne razumem pa cisto kam bi nekateri radi tega medveda porinili...ne verjamem, da so tako nori, da bi dobesedno do krvi obrili ves retail, ki se potem ne vrne vec. V resnici imajo se 99% prebivalstva za nategnit in strah in groza jih ne bosta privabila.
In and Out

IL_DIAVOLO ::

matic492 je izjavil:

Jaz ne sledim več kdo je troll, zato nobenega več ne jemljem resno v tej temi, ampak brez zajebancije, a kdo od vas dejansko verjame, da po temu bull runu COVID krize, da bo par mescev mal padalo zdaj gremo pa kar v naslednji bull lol?

Mislim, super če bo tako, ker kupujem nazaj konstantno, ampak je kar huda naivnost, da se bo tako hitro obrnilo.

Jaz dam vsaj 2-3 leta preden bo nad 70k spet BTC.


Pri meni je optimizem na ATH.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

matic492 je izjavil:

Jaz ne sledim več kdo je troll, zato nobenega več ne jemljem resno v tej temi, ampak brez zajebancije, a kdo od vas dejansko verjame, da po temu bull runu COVID krize, da bo par mescev mal padalo zdaj gremo pa kar v naslednji bull lol?

Mislim, super če bo tako, ker kupujem nazaj konstantno, ampak je kar huda naivnost, da se bo tako hitro obrnilo.

Jaz dam vsaj 2-3 leta preden bo nad 70k spet BTC.


Kow, Dope, Vman, Strawman pa morda še kak se najde, ki so resni. Ostali računi so pa ali moji oz. Profdoktorjevi alti ali pa drugi troli.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

kow je izjavil:


Spet jokcate. Namesto, da bi se veselili in pobrali kaksen profitek.



Zakaj bi se živciral za par procentov?

Na koncu je v 90% primerih in za 90% navadnih ljudi, ki niso trejderji, najboljše DCA in HODL.

Meni se je izšlo zadnjih 5 let, zakaj bi menjal strategijo. Sem pobiral profite med bull runom včasih ja, pa se delal nekaj pametnega z trejdi, na koncu bi pa naredil isto, če bi notri pustil in čakal.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

matic492 je izjavil:

Jaz ne sledim več kdo je troll, zato nobenega več ne jemljem resno v tej temi, ampak brez zajebancije, a kdo od vas dejansko verjame, da po temu bull runu COVID krize, da bo par mescev mal padalo zdaj gremo pa kar v naslednji bull lol?

Mislim, super če bo tako, ker kupujem nazaj konstantno, ampak je kar huda naivnost, da se bo tako hitro obrnilo.

Jaz dam vsaj 2-3 leta preden bo nad 70k spet BTC.


Kje pa piše, da mora it letos čez 70k? A nakup npr. pri 23k in prodaja pri 35k pa ni uredu? Rang 35k do konca leta je uresničljiv in to z zelo veliko verjetnostjo.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Kamikazine fraktale bomo zaenkrat pustili pri miru. Smo se vredu nasmejali, poba pa je kljub vseemu zelo dobro naciljal in pokazal, da res lahko vlečemo fraktale iz ciklov in zgodovina se ponavlja.

Danes pa si poglejmo malo IL_DIAVOLOja. V temi se je večkrat oglašal kot nekdo, ki ve veliko več in shillal razne coine. Poglejmo si kaj je kej pisal:

* Februarja 2021 si pisal, da ima Celsius ogromen potencial. Takrat je bil Celsius pri 5$. Si še zmeraj all in, si prodal? Si tudi stejkal pri Celsiusu za lepe APY?

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-02-17T20:01:27+01:00",
"content": "Zilliqa zna it po poti cardana. Pac, na vodi cutim "
},

Ziliqa takrat 0.13$, vrhunec nekaj mesecev kasneje pri 0.22$, danes 0.03$.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-02-22T21:35:09+01:00",
"content": "Wise prihaja na BSC. Moon! Eth se naj porine na 20k :) "
},

Wise token takrat 0.53$, vrh nekaj mesecev kasneje pri 0.8$, danes pri 0.1$.

Pogumen investor v PAID token:
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-05T20:27:10+01:00",
"content": "V paid so vdrli, ampak bo ok. Dont sell and dont buy. Hodl! "
},

Pred vdorom 3$, danes na 0.03$. Borih /100.

KeyTango v lepem dipu 13. marca na 2$, danes smo pri 0.006$ in 1k$ dnevnega volumna. Graf od takrat pa praktično samo navzdol.
https://www.coingecko.com/en/coins/keyt...
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-13T11:16:50+01:00",
"content": "Keytango je v lepem dipu :) "
},


Rad je omenjal ERN, ni prodajal pri vrhu pri 80$, od takrat krepko navdol do danes 1$.
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-13T19:35:42+01:00",
"content": "Ern ima neverjeten value in zato tudi pumpa ko nor. Čakam na dip. "
},
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-14T09:10:25+01:00",
"content": "Ern je v dipu. Ce koga zanima, je zdaj pravi čas. Pogledas graf in dan/uro, ko si ga kupil. "
},


{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-18T21:59:20+01:00",
"content": "@tonis Ce si tukaj, mi prosim poglej lyxe. Ne vem, ce se gre globlje ali ga dokupim. Hvala "
},

Zelo dobro naciljal približno dno pri 7$, vprašanje ali je pol leta kasneje prodajal pri 40$. Danes 4.5$.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-20T10:22:40+01:00",
"content": " Keytango in ampnet sta v lepem dipu as well. Dyor tho. Not financial advisor. "
},
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-21T10:47:22+01:00",
"content": "Ampnet v lepem dipu, chart je bullish. V kratkem zna potegnit v ATH. "
},
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-21T11:23:27+01:00",
"content": "Ampnet refilled. Next stop 40 "
},

Ampnet se med drugim niti ne trejda več.
https://www.coingecko.com/en/coins/ampn...
Lep graf tipičnega neuporabnega shitcoina.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-20T14:25:18+01:00",
"content": "Konomi je tudi zagnal stroje. "
},

https://www.coingecko.com/en/coins/kono...
Konomi 20. marca 4.26$, praktično shillarnje pri vrhu, od takrat naprej samo navzdol. Danes smo na 0.03$.

V temle postu nam je shillal celotno košarico shitcoinov. Eden slabsi kot drugi:
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-04-07T19:22:52+02:00",
"content": " $Rune Če mi ampnet, bles, aioz in ern navržejo kakšen x10, še dam več not, ostalo v $OXB. Konomi, keytango in ppay od ETH coinov so longterm. BNB charizard token, safemoon in že omenjeni oxbull so longterm. Diversified portfolio at its best. Join me! "
},

AIOZ iz 2$ na 0.05$, ampnet vemo, da ga ni več, ern propadel. Konomi, keytango poraz.
Bles pa recimo iz 4$ na danes 0.02$, ampak je long term hold, tako da se lahko vse to obrne.
https://www.coingecko.com/en/coins/blin...

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-04-07T19:58:31+02:00",
"content": " ERN prodajam tam na 500 dolarjih, potencial je sicer 1k. Prodajati ERN, ki še sploh ni izdal tisto kar namerava, je norost. King nft-ja in še ni listan na nobeni izmed glavnih menjalnic, Binance for example. Ni čudno, da izgubljate, če se ne zavedate potenciala projekta in neke stotake stavite v neke mikro profite. "
},

ERN se zgleda ni prodajal pri 80$. No če ne drugega, ga lahko danes pri 1$ naloadamo toliko več in imamo v izi x500.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-04-09T16:56:07+02:00",
"content": "Kiwigo check it out! "
},


Tale dejansko ni tako veliko dol. Iz 0.1$ na 0.01$. Je pa res, da je bil redko višje od točke shillanja.
https://www.coingecko.com/en/coins/kiwi...

Takole ane za začetek. Komentarji do sredine aprila 2021. Kdaj drugic pa drugi del. Ima 2050 komentarjev v temi, tako da je kr nekej stvari treba pregledat. Pa se ga spomnim, da je shillal se kar nekaj brezveznih shitcoinov (Vader). Recimo tole:
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-12-26T11:13:35+01:00",
"content": "Malo delam remont portfolija. Začasno dumpam trias in kupujem vader protocol, z ostankom dokupujem UFO. Če se prebudi GLCH in gre nazaj na 1 dollar, dumpam tudi njega, mainnet komaj konec prihodnjega leta Očitno sta to kovanca za bear market. Pač kripto, never all in, roadmap je samo smernica. "
},

26. decembra Vader pri 0.07$, zelo pri vrhu (0.10$), danes je pri 0.00028$.


Ja, optimizem je vse kar še imaš, pri takem performanju. Denarja ne bo nikoli [:))]
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Kripto je izjavil:

Kje pa piše, da mora it letos čez 70k? A nakup npr. pri 23k in prodaja pri 35k pa ni uredu? Rang 35k do konca leta je uresničljiv in to z zelo veliko verjetnostjo.


To je 50%, ni vredno živciranja. Pa še predvidevaš da bo iz teh 35k spet dol padlo, da boš lahko nazaj kupil ne... kaj pa če se potem 2 leti vrti okoli 35k, potem pa kar naenkrat eksplodira do 100k? Boš pa spet zamudil vse. In imaš 5-mestne številke za trgovat vsaj, da se ti sploh splača?

Saj pravim, trejdajte če hočete, za 90% ljudi bi pa bilo na dolgi rok boljše da sploh ne gledajo cen vsak dan, ampak 2x na mesec.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Kripto ::

matic492 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kje pa piše, da mora it letos čez 70k? A nakup npr. pri 23k in prodaja pri 35k pa ni uredu? Rang 35k do konca leta je uresničljiv in to z zelo veliko verjetnostjo.


To je 50%, ni vredno živciranja. Pa še predvidevaš da bo iz teh 35k spet dol padlo, da boš lahko nazaj kupil ne... kaj pa če se potem 2 leti vrti okoli 35k, potem pa kar naenkrat eksplodira do 100k? Boš pa spet zamudil vse. In imaš 5-mestne številke za trgovat vsaj, da se ti sploh splača?

Saj pravim, trejdajte če hočete, za 90% ljudi bi pa bilo na dolgi rok boljše da sploh ne gledajo cen vsak dan, ampak 2x na mesec.



Ne vem zakaj bi se živciral. Kupil si pri npr. pri 23k, nastaviš prodajo na 35k in pustiš. Če si orientiran na cilj, da narediš X% profit je cilj dosežen ko se proda. Potem greš na nov cilj.
Če pa se hočeš vsemu temu izognit ja potem pa HODL.

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kamikazine fraktale bomo zaenkrat pustili pri miru. Smo se vredu nasmejali, poba pa je kljub vseemu zelo dobro naciljal in pokazal, da res lahko vlečemo fraktale iz ciklov in zgodovina se ponavlja.

Danes pa si poglejmo malo IL_DIAVOLOja. V temi se je večkrat oglašal kot nekdo, ki ve veliko več in shillal razne coine. Poglejmo si kaj je kej pisal:

* Februarja 2021 si pisal, da ima Celsius ogromen potencial. Takrat je bil Celsius pri 5$. Si še zmeraj all in, si prodal? Si tudi stejkal pri Celsiusu za lepe APY?

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-02-17T20:01:27+01:00",
"content": "Zilliqa zna it po poti cardana. Pac, na vodi cutim "
},

Ziliqa takrat 0.13$, vrhunec nekaj mesecev kasneje pri 0.22$, danes 0.03$.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-02-22T21:35:09+01:00",
"content": "Wise prihaja na BSC. Moon! Eth se naj porine na 20k :) "
},

Wise token takrat 0.53$, vrh nekaj mesecev kasneje pri 0.8$, danes pri 0.1$.

Pogumen investor v PAID token:
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-05T20:27:10+01:00",
"content": "V paid so vdrli, ampak bo ok. Dont sell and dont buy. Hodl! "
},

Pred vdorom 3$, danes na 0.03$. Borih /100.

KeyTango v lepem dipu 13. marca na 2$, danes smo pri 0.006$ in 1k$ dnevnega volumna. Graf od takrat pa praktično samo navzdol.
https://www.coingecko.com/en/coins/keyt...
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-13T11:16:50+01:00",
"content": "Keytango je v lepem dipu :) "
},


Rad je omenjal ERN, ni prodajal pri vrhu pri 80$, od takrat krepko navdol do danes 1$.
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-13T19:35:42+01:00",
"content": "Ern ima neverjeten value in zato tudi pumpa ko nor. Čakam na dip. "
},
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-14T09:10:25+01:00",
"content": "Ern je v dipu. Ce koga zanima, je zdaj pravi čas. Pogledas graf in dan/uro, ko si ga kupil. "
},


{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-18T21:59:20+01:00",
"content": "@tonis Ce si tukaj, mi prosim poglej lyxe. Ne vem, ce se gre globlje ali ga dokupim. Hvala "
},

Zelo dobro naciljal približno dno pri 7$, vprašanje ali je pol leta kasneje prodajal pri 40$. Danes 4.5$.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-20T10:22:40+01:00",
"content": " Keytango in ampnet sta v lepem dipu as well. Dyor tho. Not financial advisor. "
},
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-21T10:47:22+01:00",
"content": "Ampnet v lepem dipu, chart je bullish. V kratkem zna potegnit v ATH. "
},
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-21T11:23:27+01:00",
"content": "Ampnet refilled. Next stop 40 "
},

Ampnet se med drugim niti ne trejda več.
https://www.coingecko.com/en/coins/ampn...
Lep graf tipičnega neuporabnega shitcoina.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-03-20T14:25:18+01:00",
"content": "Konomi je tudi zagnal stroje. "
},

https://www.coingecko.com/en/coins/kono...
Konomi 20. marca 4.26$, praktično shillarnje pri vrhu, od takrat naprej samo navzdol. Danes smo na 0.03$.

V temle postu nam je shillal celotno košarico shitcoinov. Eden slabsi kot drugi:
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-04-07T19:22:52+02:00",
"content": " $Rune Če mi ampnet, bles, aioz in ern navržejo kakšen x10, še dam več not, ostalo v $OXB. Konomi, keytango in ppay od ETH coinov so longterm. BNB charizard token, safemoon in že omenjeni oxbull so longterm. Diversified portfolio at its best. Join me! "
},

AIOZ iz 2$ na 0.05$, ampnet vemo, da ga ni več, ern propadel. Konomi, keytango poraz.
Bles pa recimo iz 4$ na danes 0.02$, ampak je long term hold, tako da se lahko vse to obrne.
https://www.coingecko.com/en/coins/blin...

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-04-07T19:58:31+02:00",
"content": " ERN prodajam tam na 500 dolarjih, potencial je sicer 1k. Prodajati ERN, ki še sploh ni izdal tisto kar namerava, je norost. King nft-ja in še ni listan na nobeni izmed glavnih menjalnic, Binance for example. Ni čudno, da izgubljate, če se ne zavedate potenciala projekta in neke stotake stavite v neke mikro profite. "
},

ERN se zgleda ni prodajal pri 80$. No če ne drugega, ga lahko danes pri 1$ naloadamo toliko več in imamo v izi x500.

{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-04-09T16:56:07+02:00",
"content": "Kiwigo check it out! "
},


Tale dejansko ni tako veliko dol. Iz 0.1$ na 0.01$. Je pa res, da je bil redko višje od točke shillanja.
https://www.coingecko.com/en/coins/kiwi...

Takole ane za začetek. Komentarji do sredine aprila 2021. Kdaj drugic pa drugi del. Ima 2050 komentarjev v temi, tako da je kr nekej stvari treba pregledat. Pa se ga spomnim, da je shillal se kar nekaj brezveznih shitcoinov (Vader). Recimo tole:
{
"user": "IL_DIAVOLO",
"date": "2021-12-26T11:13:35+01:00",
"content": "Malo delam remont portfolija. Začasno dumpam trias in kupujem vader protocol, z ostankom dokupujem UFO. Če se prebudi GLCH in gre nazaj na 1 dollar, dumpam tudi njega, mainnet komaj konec prihodnjega leta Očitno sta to kovanca za bear market. Pač kripto, never all in, roadmap je samo smernica. "
},

26. decembra Vader pri 0.07$, zelo pri vrhu (0.10$), danes je pri 0.00028$.


Ja, optimizem je vse kar še imaš, pri takem performanju. Denarja ne bo nikoli :))


Jaz sem optimističen, ker ekipa dela in to je vse kar je vazno, da prezivi bear.

Pa naj bo to ern, ampnet, weapon, opice ali orangutani. Ti pa prehitro obupas.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tomaz- ::

ehhh, čist preveč se sekirate :)

sam jih imam zdaj glih okroglo deset, večino kupljenih pred kaaaar nekaj leti, imel že konkretno visoko cifro, zdej seveda še bolj konkretno manj, prodal bom, ko grem v penzjon, čez dobro desetletje. Do takrat me baš zaboli, kako bo.. Res pa je, da se igram z denarjem, ki ga z lahkoto pogrešim.. Pa je bilo vmes že tako malo, da skoraj ni blo več za "spodobno večerjo", pol veste, kolk časa so že v walletu.. :) in tam bodo ostali do penzjona, ne glede na višino cifre :) .
Nauk:
igrajte se z denarjem, ki ga Z LAHKOTO pogrešite

IgorCardanof ::

Dober si, da ti je 200k€ nek mali denar, ki ga lahko pogrešiš. Zame je to skoraj 20 let dela. Pa če odštejemo tekoče stroške, niti ne vem, ali bom toliko zaslužil sploh kdaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

tomaz- ::

zdaj je 200000, ko sem kupil je bilo konkretno manj.. Takrat je bil to denar, ki ga še danes z lahkoto pogrešim.. Hočem le povedat, da me prodaja ni "premamila", ko je bilo pol miljona, niti me zdaj, ko je dvesto. In nimam problemov s tem, ker imam zase dovolj in se ne obremenjujem, koliko bo čez 10 let - če bo še več, vrhunsko, če popušim vse, me ne bo bolelo, po pač en zanimiv/lep "spomin" :)

Optiomist sem pa vsekakor, čeprav napredka ne pričakujem prej kot v par letih , vse tri "krivulje" na grafu dosedaj so cca enake, če jih pogledaš in če malce spojiciraš v prihodnost, se ne bo začelo konkretneje vzpenjati še nekaj let - ali pa se motim, kdo ve :)

IgorCardanof: Je, nisem več najmlajši, imam stanovanjski problem rešen, "pločevinaste gajbe" so kupljene na keš, kreditov ni.. To veliiko dobprinese k bolj "brezbrižnemu" načinu, res je.. Sem scal kri nekaj desetletij prej za vse to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

IL_DIAVOLO ::

Kaj bos potem s kesom, ce si star?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tomaz- ::

Sej ni fora keša, lepo sem napisal, da ga imam zase dovolj, ne preveč, ne premalo, glih fino za dokaj lagoden lajf z določenimi omejitvami, ki vsekakor morajo biti, drugače te pokvari .. Tudi zdaj nimam teh 200000 v osnovi za kaj extra posebnega rabit.. Šlo se je bolj za, recimo temu, takrat ob prvem nakupu za neko odločitev "za foro " v glavi ( neprodaja do penzjona ) , katera je sicer tudi mene malo presenetila glede višine cifre, ampak se jo držim in mi je zanimivo :)
Ja, bi že zdaaaavnaj prodal, če bi rabil gotovino, niti pod razno ne bi bilo niti 200000, kolikor je cca sedaj - in to je bistvo neobremenjenosti :) - kolikor bo, bo - če ne bom takrat ponucal jaz, bo pa podmladek porabil , nič bat, nič ne bo ostalo :D

XIIT ::

matic492 je izjavil:

Jaz ne sledim več kdo je troll, zato nobenega več ne jemljem resno v tej temi, ampak brez zajebancije, a kdo od vas dejansko verjame, da po temu bull runu COVID krize, da bo par mescev mal padalo zdaj gremo pa kar v naslednji bull lol?


Supercycle.

Burna dvajseta
The Roaring Twenties, sometimes stylized as Roarin' 20s, refers to the 1920s decade in music and fashion, as it happened in Western society and Western culture. It was a period of economic prosperity with a distinctive cultural edge in the United States and Europe.

In the wake of the military mobilization of World War I and the Spanish flu, President Warren G. Harding "brought back normalcy" to the United States.


Špansko gripo 21. stoletja smo glih zrihtali, zdaj sledi enih 6-7 let only up, potem bo pa itak že 2030, ko Klaus in druščina pripravljajo veliki reset.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

IgorCardanof ::

XIIT je izjavil:

matic492 je izjavil:

Jaz ne sledim več kdo je troll, zato nobenega več ne jemljem resno v tej temi, ampak brez zajebancije, a kdo od vas dejansko verjame, da po temu bull runu COVID krize, da bo par mescev mal padalo zdaj gremo pa kar v naslednji bull lol?


Supercycle.

Burna dvajseta
The Roaring Twenties, sometimes stylized as Roarin' 20s, refers to the 1920s decade in music and fashion, as it happened in Western society and Western culture. It was a period of economic prosperity with a distinctive cultural edge in the United States and Europe.

In the wake of the military mobilization of World War I and the Spanish flu, President Warren G. Harding "brought back normalcy" to the United States.


Špansko gripo 21. stoletja smo glih zrihtali, zdaj sledi enih 6-7 let only up, potem bo pa itak že 2030, ko Klaus in druščina pripravljajo veliki reset.


Zelo si optimistično naravnan, če misliš da lahko v takem makro stanju gremo gor še uponly 6-7 let :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj bos potem s kesom, ce si star?

A to ti resno?

Prebranac ::

When dump? Saj vete kaj pomeni double top? Inverzija dol...

PacificBlue ::

A ne sledi vikend pumpa?;)
I’m out.
:3

kiFni ::

Pred kak kakim mesecem ali dvema se po naklučju zabluzil v eno družbo.
Zraven je bil ena glavca z bitstampa, nek glavni šef sale 8-O Tipa ne poznam.
V glavnem info je bil da gremo dol poletje/jesen. Oni pa kao čakajo s fiatom, da raja dumpne v končno kapitlacijo.
Nevem a je to govoru jack, gina ali jeger... svoje želje.

FireSnack ::

To kar se pričakuje, se ponavadi ne zgodi. Če vprašaš je večina vložila samo toliko kolikor lahko izgubi in zato noben ne misli prodajat brez x100 donosa. Torej hodl forever je najbolj priljubljena strategija dandanes. Spomnimo še, da dokler ne prodaš ne izgubiš in takoj postane jasno da pod 20k BTC ne bo več nikoli.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

90 novih sodelavcev iščejo. Na forumu vas je veliko pripravljenih za šiht.

https://siol.net/novice/slovenija/prese...

hamez66 ::

Warkraft, to je zate. Ti poročaš o 80% minusu..

IgorCardanof ::

Tudi zame dejansko. Plačo imajo višjo kot jo imam sedaj. Je pa res, da tile na Čopovi ali pa tam v Cityparku delajo kar intenzivno. Dvomim, da se splača menjava.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Tudi zame dejansko. Plačo imajo višjo kot jo imam sedaj. Je pa res, da tile na Čopovi ali pa tam v Cityparku delajo kar intenzivno. Dvomim, da se splača menjava.


Tukaj bodo delali po naročilu in ne na zalogo. A la cart restavracija s hitro hrano.

IgorCardanof ::

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Tudi zame dejansko. Plačo imajo višjo kot jo imam sedaj. Je pa res, da tile na Čopovi ali pa tam v Cityparku delajo kar intenzivno. Dvomim, da se splača menjava.


Tukaj bodo delali po naročilu in ne na zalogo. A la cart restavracija s hitro hrano.


Misliš, da bo bolj zmerno za delat? Po moje ne. Ko jih vidim po 15 na kupu na tistih 20 kvadratih na Čopovi ali pa v BTCju, me mine, da bi delal tam.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Piše, da ti postrežejo pri mizi in sveže pripravljena hrana bo.

V maribor še pride. Prestolnica!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

endelin ::

Mcdonalds ni za lenarjenje.
Moramo v naslednjem bullu premišljeno postopati!

Prebranac ::

Verjetno dobiš še napitni o pri sveži postrežbi.

IgorCardanof ::

Prebranac je izjavil:

Verjetno dobiš še napitni o pri sveži postrežbi.


Bo to taka bolj high end restavracija v centru, kamor se bo tudi dalo peljat punco na večerjo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Problem bi bil, da nadomeščajo dopuste in bolniške na smrdljivi čopovi

IgorCardanof je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Verjetno dobiš še napitni o pri sveži postrežbi.


Bo to taka bolj high end restavracija v centru, kamor se bo tudi dalo peljat punco na večerjo?


Ja ampak tako bolj tunkico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PacificBlue ::

Šiht je šiht.

I’m out.
:3

Prebranac ::

Vsako delo je častno če ga opravljaš v mantlu:))

hamez66 ::

Kje se pa nahaja naš prijatelj AquaFriend? Je še živ?

Aja Kripto je AquaFriend. A si že začel kaj trejdat, ali še vedno samo svetuješ?? :)

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

Kje se pa nahaja naš prijatelj AquaFriend? Je še živ?

Aja Kripto je AquaFriend. A si že začel kaj trejdat, ali še vedno samo svetuješ?? :)


Ezoterika in nezemljani. Verjetno na alfa kentavri.

hamez66 ::

Kdaj misliš da bomo dosegli 15200? Iz 15200 na 22500 je tako kot iz 22500 na okoli 34000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

PrihajaNodi ::

Wut?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Wut?


Romunski biznis še laufa ali bova sodelavca sedaj na Cankarjevi v Meku?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Wut?


Romunski biznis še laufa ali bova sodelavca sedaj na Cankarjevi v Meku?


Nocembit 9 ur na nogah. Sem raje na sociali pri mami v kleti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Dvojni top....v kratkem gredo v korekcijo...

IgorCardanof ::

Jao warkraft. Upam da te noben ne poslusa, ker ti si tipicen primer zgodbe o decku, ki je klical volka.

Skoz govoris da gremo dol, skoz mas narobe. Folk te bo nehal smirat oz. te je ze.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Ampak saj napovedi so tak, da pada, lansirajo novice na 1 mesec, nato pade.

Počelo je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Kripto ::

hamez66 je izjavil:

Kje se pa nahaja naš prijatelj AquaFriend? Je še živ?

Aja Kripto je AquaFriend. A si že začel kaj trejdat, ali še vedno samo svetuješ?? :)


Kripto ni AquaFriend. Nima nobene veze z mano. Drugače pa kupujem po all in ali pa dollar cost average metodi, odvisno od situacije.

Money is mindset!

Prebranac ::

No da zaključim,gremo dol pubeci.

hamez66 ::

Kripto, zgleda sem zamešal. Evo, gremo dol, Warkraft pravi da gremo dol torej gremo dol.

DarwiN ::

Najprej do ~27k, potem proti 10k. 8-)

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

sumi666 ::

DarwiN je izjavil:

Najprej do ~27k, potem proti 10k. 8-)



se pravi po tvoji napovedi bo BTC pri cca 27k usd naletel na močen rezistenc in potegnil navzdol še nižje kot je bilo zadnič ....
Možno je vse prava recesija se še dobro začela ni folk pa že govori da je bilo dno doseženo in gremo počasi proti novim višavam naproti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sumi666 ()
««
1119 / 1486
»»