» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1118 / 1486
»»

IgorCardanof ::

Musk je rekel, da je bilo treba prodat 75% Bitcoin stasha zaradi nejasne situacije na Kitajskem glede Covid lockdownow :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Musk je rekel, da je bilo treba prodat 75% Bitcoin stasha zaradi nejasne situacije na Kitajskem glede Covid lockdownow :D


WTF? tip ni resen. Ena brezvezna novica bo poslal btc v prepad pred vikendom. Orkestrirano. MUSK mora v zapor, tak bo šel že zaradi twitera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Gregor P ::

Zakaj? Saj kriptotrg vendar ni reguliran. Najbrž lahko vsak počne kar želi in naj bi kripto vse prenesel 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Prebranac ::

Gregor P je izjavil:

Zakaj? Saj kriptotrg vendar ni reguliran. Najbrž lahko vsak počne kar želi in naj bi kripto vse prenesel 8-)


To vemo, da je odvisen od tiktokovcev in muska. Ampak da je vse tako lepo orkestrirano... ČE se to res izpolni pred vikendom bo že tretja nafukancija. Mislim da ljudje še na četrto ne bodo nasedli....kripto zima :)

turnsek5 ::

SAFUU PROTOCOL? prihaja prvi Auto-Rebasing Layer 1 Blockchain SAFUUX ?

Prebranac ::

https://ibb.co/6NqhGyJ

No poglejte tale enostaven graf. Tudi za Rossija poenostavljen, saj se to učijo v vrtecu

XRPNERD ::

Edina uporabna informacija v zadnjem tednu je, da je BTC 3k višje pa še to nisem prebral na Slotech forumu.

Jaro123 ::

Če je TSLA prodala 75% of BTC, potem to kar nekaj pove...Ampak 100k BTC EOY :DDDDDDDDDD

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/tes...


To je bilo vkalkulirano že pred padcem, samo novice zaostajajo. Dvomim da vidimo še 17k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

Jaro123 je izjavil:

Če je TSLA prodala 75% of BTC, potem to kar nekaj pove...Ampak 100k BTC EOY :DDDDDDDDDD


Aja ti bi rad kar 500% ROI v 5 mesecih?

Whale no.3 je spet na sceni, samo z drugim addressom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Jaro123 ::

XRPNERD je izjavil:

Jaro123 je izjavil:

Če je TSLA prodala 75% of BTC, potem to kar nekaj pove...Ampak 100k BTC EOY :DDDDDDDDDD


Aja ti bi rad kar 500% ROI v 5 mesecih?


Predvidevam, da ne zaznaš sarkazma v mojem komentarju.

IgorCardanof ::

XRPNERD je izjavil:

Edina uporabna informacija v zadnjem tednu je, da je BTC 3k višje pa še to nisem prebral na Slotech forumu.


Edina uporabna informacija zate je, da je XRP eden izmed najslabših performerjev top kovancev v zadnjem tednu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

XRPNERD ::

IgorCardanof je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Edina uporabna informacija v zadnjem tednu je, da je BTC 3k višje pa še to nisem prebral na Slotech forumu.


Edina uporabna informacija zate je, da je XRP eden izmed najslabših performerjev top kovancev v zadnjem tednu.


Imam 0 XRP že kar precej časa.
Za scalping je bil pa super. Kar poglej graf.

IgorCardanof ::

Se opravičujem. Sem bil prej malo preoster, samo si mi dvignil pritisk malo s tisto izjavo.

Midva skupaj s Profdoktorjem vlagava ure in ure dnevno v vodenje več računov tu na forumu, iskanju kripto informacij, iskanju bodočih trendov, dajanju nasvetov in seveda skrbi, da je tema aktivna in zabavna in občasno tu in tam tudi poučna in z dobrimi informacijami in naju moraš razumet, da ko nekdo napiše kaj takega, da kar zaboli pri srcu.

Se trudiva in se izboljšujeva, da bi zadostila kar čimvečji skupini bralcev ampak zaenkrat vedno še ne rata. Ampak mislim da sva skoz boljša.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

XRPNERD ::

IgorCardanof je izjavil:

Se opravičujem. Sem bil prej malo preoster, samo si mi dvignil pritisk malo s tisto izjavo.

Midva skupaj s Profdoktorjem vlagava ure in ure dnevno v vodenje več računov tu na forumu, iskanju kripto informacij, iskanju bodočih trendov, dajanju nasvetov in seveda skrbi, da je tema aktivna in zabavna in občasno tu in tam tudi poučna in z dobrimi informacijami in naju moraš razumet, da ko nekdo napiše kaj takega, da kar zaboli pri srcu.

Se trudiva in se izboljšujeva, da bi zadostila kar čimvečji skupini bralcev ampak zaenkrat vedno še ne rata. Ampak mislim da sva skoz boljša.


Na dobri poti si.

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

Tesla se je odlocila prodat kar nekaj svojih Bitcoinov.

@Kow, se se spomnis, ko si zatrjeval, da ni mogoce, da se to zgodi?


Pa sem to res rekel? Bom moral pogledati nazaj. Ce sem prav spomnim, tisti quarter niso nic prodali - veliko jih je v tej temi govorilo, da so naredili pump and dump. Skratka, imel sem prav.

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

Se opravičujem. Sem bil prej malo preoster, samo si mi dvignil pritisk malo s tisto izjavo.

Midva skupaj s Profdoktorjem vlagava ure in ure dnevno v vodenje več računov tu na forumu, iskanju kripto informacij, iskanju bodočih trendov, dajanju nasvetov in seveda skrbi, da je tema aktivna in zabavna in občasno tu in tam tudi poučna in z dobrimi informacijami in naju moraš razumet, da ko nekdo napiše kaj takega, da kar zaboli pri srcu.

Se trudiva in se izboljšujeva, da bi zadostila kar čimvečji skupini bralcev ampak zaenkrat vedno še ne rata. Ampak mislim da sva skoz boljša.

Si claimal gelotto?

Malidelničar ::

Sam sicer nisem v krpitu, ker se ne čutim dovolj kompetentnega za to in pač res ne bi tvegal tu s svojim denarjem, me pa zanima, ali se začasno pivotirali kaj ven iz kripta, oz. kako se kaj giblje vaš vložek v kripto (kdaj ste vstopili, kdaj ste imeli največ notri - merjeno v USD/EUR -, kdaj ste izstopili - če sploh)? V smislu ali imamo na tem forumu kakšne "early adopterje" izpred leta 2017, ali bolj "late newcomerje"?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Kako gledaš največ notri? :) Največ v BTC ali največ v $? Ker to se lahko zelo razlikuje

Malidelničar ::

deco16 je izjavil:

Kako gledaš največ notri? :) Največ v BTC ali največ v $? Ker to se lahko zelo razlikuje

Mislil sem v valuti (USD/EUR) :)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

matic492 ::

Jaz sem minal BTC z grafiko tam okoli 2011-2012, ampak sem pozaibl geslo do tistega walleta. Potem sem več kot drobiž kupoval Q3 2017. V prvem bull runu (januar 2018) nisem prodal, ker nisem vedel kam z denarjem. Za naslednji bull run sem si zadal cilj da bom skeširal. Nisem skeširal vse v enem, od januarja 2021 sem si kupoval stvari na Crypto.com kartico (recimo zato imam RTX 3090 v računalniku, drugače mi ne bi na kraj pameti prišlo 2 jurja+ dat za grafiko). Porabil sem denar za vse mogoče igračke in bedarije (ker mi drugače ne gre slabo v življenju, tako povprečno gledano), laptop za 2 jurja (sem ga že prodal), okoli 12-15 jurjev sem dal v minerje (že vse prodal), punci kupil za valentinovo kar tako nov telefon, laptop itd. Zadnje sem vzel ven septembra 2021 ko sem kupil 2. stanovanje, kjer imam zdaj 4 študente notri.

Kupujem pa že nazaj, DCA, oziroma nisem nikoli čisto vsega prodal no, je ostalo notri neka malenkost.

Tako da ja, vrha ne boš nikoli zadel in mi ni nikakor žal.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

lemur233 ::

matic492 je izjavil:

Jaz sem minal BTC z grafiko tam okoli 2011-2012, ampak sem pozaibl geslo do tistega walleta. Potem sem več kot drobiž kupoval Q3 2017. V prvem bull runu (januar 2018) nisem prodal, ker nisem vedel kam z denarjem. Za naslednji bull run sem si zadal cilj da bom skeširal. Nisem skeširal vse v enem, od januarja 2021 sem si kupoval stvari na Crypto.com kartico (recimo zato imam RTX 3090 v računalniku, drugače mi ne bi na kraj pameti prišlo 2 jurja+ dat za grafiko). Porabil sem denar za vse mogoče igračke in bedarije (ker mi drugače ne gre slabo v življenju, tako povprečno gledano), laptop za 2 jurja (sem ga že prodal), okoli 12-15 jurjev sem dal v minerje (že vse prodal), punci kupil za valentinovo kar tako nov telefon, laptop itd. Zadnje sem vzel ven septembra 2021 ko sem kupil 2. stanovanje, kjer imam zdaj 4 študente notri.

Kupujem pa že nazaj, DCA, oziroma nisem nikoli čisto vsega prodal no, je ostalo notri neka malenkost.

Tako da ja, vrha ne boš nikoli zadel in mi ni nikakor žal.


Pa imaš še wallet address od tistega, ki si majnal ? Koliko imaš notri btcja ? Si poizkusil najti geslo z pomočjo kombinatorike in grafične kartice ? Če veš npr katera gelsa bi lahko bila, si lahko konkretno zmanjšaš polje možnih gesel.

matic492 ::

lemur233 je izjavil:


Pa imaš še wallet address od tistega, ki si majnal ? Koliko imaš notri btcja ? Si poizkusil najti geslo z pomočjo kombinatorike in grafične kartice ? Če veš npr katera gelsa bi lahko bila, si lahko konkretno zmanjšaš polje možnih gesel.


Imel sem oz. bi lahko našel, ampak ni nekako vredno preveč časa. Mislim da je blo v bull runu okoli jurja ali nekaj takega.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PacificBlue ::

ECB je danes zvišal obrestno mero za 0.5 odstotne točke. Odziv finančnih trgov se že pozna.
I’m out.
:3

Vman ::

Atom pump!

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

ECB je danes zvišal obrestno mero za 0.5 odstotne točke. Odziv finančnih trgov se že pozna.


Počakaj do vikenda...

Vman je izjavil:

Atom pump!


Zakaj že? šiti koin kot vsi drugi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Vman ::

Prebranac je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

ECB je danes zvišal obrestno mero za 0.5 odstotne točke. Odziv finančnih trgov se že pozna.


Počakaj do vikenda...

Vman je izjavil:

Atom pump!


Zakaj že? šiti koin kot vsi drugi

Jaz sem pac izbral tega, mi je prinesel precej dodane vrednosti:)

PacificBlue ::

Nič čakat, hitro srečko kupit;)
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Ok potem je morda res bolje vreči ta denar v kripto:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.mojedelo.com/tekstopisec-mz...


:D

Meanwhile..

JPMorgan says the extreme bearish phase seen in the #crypto market between May and June appears to be behind us.
I’m out.
:3

Kripto ::

Imamo zanimivo situacijo...Musk se je ponovno potrdil kot manipulator, odpira se ETHergate...posledično se bo odprla tožba SEC-a proti ETH kjer se bo moralo dokazovati, da ETH ni security in ni bil uporabljen kot security. Samo vprašanje časa.

Money is mindset!

Prebranac ::

Če zaključimo...v curaku smo.

Prebranac je izjavil:

Če zaključimo...v curaku smo.


Upam da musku sodijo za vse finančne zločine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

dope1337 ::

V kolikor kdo ne ve kam parkirat stabilce, danes Sommelier zalaufa prvi Cellar na AAVE2.

Vec TUKAJ

NFA
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Če resno mislite, da gremo dol v kratkem, potem zelo slabo poznate makro situacijo in vse kar se dogaja. Zagotovo je pred nami vsaj nekaj mesecev boljsega marketa, naslednjic pa gremo dol potem jeseni, ko se bo raja zaradi vseh dogodkov končno začela zavedat, v kakšnem kurcu je vse skupaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

endelin ::

Eth spet pleza.:D

Vman ::

dope1337 je izjavil:

V kolikor kdo ne ve kam parkirat stabilce, danes Sommelier zalaufa prvi Cellar na AAVE2.

Vec TUKAJ

NFA

Ce smo ze pri sommelier..a ste dobil celoten somm ad pred casom?
Jaz sem ga dobil pol, potem pa nobenih updatov vec o tem..

dope1337 ::

Si sodeloval v Pairings, na eth strani? Tisti del ad-ja so skenclal.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Prebranac ::

No pa začnimo s padcem...poševnooki na obzorju

Kripto ::

Večina verjame, da bo šlo dol...posamezniki pa, da je bitcoin pred novim ciklom.

Money is mindset!

matic492 ::

Noben pa ne more bit siguren, ker še nikoli ni bilo take inflacije oz. znaki recesije od začetka kripta.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

Ko bo šel v rang 27-29k USD bo to točka kjer se bo prevesilo v nov cikel ali pa nazaj dol. Večja verjetnost je, da bodo ta veliki za letos poskusili pobrati smetano na vrhu. Se pravi v rangu 45-55k USD.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

matic492 ::

Bla bla bla. ECB dvigne obrestno mero za 0.5%, FED dviguje, SP500 pada in ti misliš da bo neka tvoja tehnična analiza na "27-29k" imela več vpliva kot to lol?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

Tehnična analiza gor ali dol...potrebno je razumeti delovanje sentimenta.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Dobro jutro!

Glede na informacije iz privat telegram skupine, je vecina clanov long v pricakovanju zadnjega pumpa pred FOMC naslednji teden.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

deco16 ::

ETH še vedno lepo poka :)

IgorCardanof ::

deco16 je izjavil:

ETH še vedno lepo poka :)


Glede na privat info, tarča za BTC je pri 28k in 2300$ za ETH.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

IgorCardanof je izjavil:

Glede na privat info, tarča za BTC je pri 28k in 2300$ za ETH.


A si twitter odpru?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Sparkxl ::

matic492 je izjavil:

Noben pa ne more bit siguren, ker še nikoli ni bilo take inflacije oz. znaki recesije od začetka kripta.


Se pa da neke zaključke potegniti iz zgodovine. BTC je zdaj zelo podoben gibanju tech delnicam. Te se obnašajo skoraj da enako kot ob poku dot com balona. Takrat je šlo prvo konkretno dol, potem 2,3 mesece gor, potem pa naprej v prosti pad

link_up ::

ah fantje saj pa vemo, da se za izstrelitev vedno vzame zalet.
In and Out
««
1118 / 1486
»»