» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1116 / 1486
»»

Rossi V ::

namesto ,da zdaj beracis za informacijami ,ki so vec al manj fake kot sam ves,imas cas posvetit se jim,namesto,da beracis po liniji najmanjsega odpora

Motion ::

Rossi V je izjavil:

namesto ,da zdaj beracis za informacijami ,ki so vec al manj fake kot sam ves,imas cas posvetit se jim,namesto,da beracis po liniji najmanjsega odpora


Če misi pripravljen nič delit kaj sploh delaš v temi.

Aja shit postaš,....... Odrasti in si najdi službo ..

Rossi V ::

Motion je izjavil:

Rossi V je izjavil:

namesto ,da zdaj beracis za informacijami ,ki so vec al manj fake kot sam ves,imas cas posvetit se jim,namesto,da beracis po liniji najmanjsega odpora


Če misi pripravljen nič delit kaj sploh delaš v temi.

Aja shit postaš,....... Odrasti in si najdi službo ..


To kar vi delite,so dezinformacije za vase pump and dump neuspele poskuse,lahko ti pa posodim Dukatija ,pridem pred mcdonaldsa

Motion ::

Rossi V je izjavil:

Motion je izjavil:

Rossi V je izjavil:

namesto ,da zdaj beracis za informacijami ,ki so vec al manj fake kot sam ves,imas cas posvetit se jim,namesto,da beracis po liniji najmanjsega odpora


Če misi pripravljen nič delit kaj sploh delaš v temi.

Aja shit postaš,....... Odrasti in si najdi službo ..


To kar vi delite,so dezinformacije za vase pump and dump neuspele poskuse,lahko ti pa posodim Dukatija ,pridem pred mcdonaldsa


Kot sm že reku odrasti, pa ti nebo treba z dukatiji mahat po temi,.....

PrihajaNodi ::

Coinbase bankrot?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Miško saj bi rekel,da nekoč bos delal za to ribico,pa ne morem,moji temelji so zgrajeni na kvaliteti,med njih ne spada luzer k sluzi 300 USD in jih 400 izgubi,visi za racunalnikom in caka na ugoden pravi moment;Kvaliteten kader imam .Imas kaksen boljsi odgovor?

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Coinbase bankrot?

Binancam slabo kaže. Ampak ne okol govort. Za vsak denar, ki ga nakažeš gor ti dajo kar lepe procente bonusa. Kot kaže zelo zelo potrebujejo svež denar.
Preprodajalec NFT umetnin

Motion ::

Rossi V je izjavil:

Miško saj bi rekel,da nekoč bos delal za to ribico,pa ne morem,moji temelji so zgrajeni na kvaliteti,med njih ne spada luzer k sluzi 300 USD in jih 400 izgubi,visi za racunalnikom in caka na ugoden pravi moment;Kvaliteten kader imam .Imas kaksen boljsi odgovor?


Zgleda da si pozabu zgradit enega naj osnovnejših temeljev v življenju. Bonton. ...... Morda investiraj kake 300$ v to

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Rossi V ::

Z mojim bontonom so partnerji kar zadovoljni......nategunov pa ne maram,,,,,,,,,,,,,in vedno dosezem svoj cilj.Skoda k teb ni ostalo 300 eur ,da vložiš v karkoli

Rossi V je izjavil:

Z mojim bontonom so partnerji kar zadovoljni......nategunov pa ne maram,,,,,,,,,,,,,in vedno dosezem svoj cilj.Skoda k teb ni ostalo 300 USD ,da vložiš v karkoli

Sociala vabi :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Coinbase bankrot?

Binancam slabo kaže. Ampak ne okol govort. Za vsak denar, ki ga nakažeš gor ti dajo kar lepe procente bonusa. Kot kaže zelo zelo potrebujejo svež denar.


Zakaj pa ne okol govort ko tako radi delite informacije?

Rossi V ::

kaj ljubčki se vam je pipca zategnila ? bo treba počas delat za ribice?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

ViperR ::

Vsak normalen človek je dovolj ambiciozen, da bo celo življenje delal, ne glede na njegovo finančno stanje..

vaščan ::

Rossi V je izjavil:

Čas je,da si poiščeš službo,ce si v vsem tem casu nisi ustvaril svojega grafa

Motion je izjavil:

Kateri L1 in tudi L2 največ obetajo za naslednji bull run. Eth in Poligon sta dokaj safe bet. Kako je kaj z drugimi? Avax, FTM, ALGO. Še kaj manj znanega?



Čas je,da si poiščeš službo,ce si v vsem tem casu nisi ustvaril svojega grafa
graf za ribice kaže tkole vse prodajte ker bo taka kriza, da tud za jest navte imel. Čez nekaj časa pa kupite, ker smo nad ath in bull se je šele začel gremo čez 100k ter vsi okrog tebe služijo dnar s kripto zato vrž notr vsaj kakšnega stotaka. Ribice prodajajo v bearu in kupujejo v bullu. Kiti pa akumulirajo v bearu ter prodajajo v bullu.

energetik ::

Jah nč, moj order na 17,5k očitno ne bo izpolnjen... :P
Pa nič hudega, nekaj sem vseeno nabavil pri 19-20k, pa nekaj etra pri 1050. Gremo zdaj vsaj do nekje 24k.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Prebranac ::

https://ibb.co/CzRnH6w

Sedaj smo na meji kam pa kako. ALi dol ali gor. Glasovanje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

delavec44 ::

Kakšna pumpa.

Motion ::

 BTC-BUSD

BTC-BUSD



Cena gor volumen dol.

energetik ::

Matic, Rune +20% danes. 8-O
vires in numeris

Motion ::

Matic gre gor zaradi ETH in migracije dappsov iz drugih chainov.

endelin ::

400usd na ETH plusa8-)
Sladek profit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

val46 ::

Pa boš prodal zdej k maš 400usd plusa al boš hodlal dalje? Sem na istem pa sem v precepu kaj nardit ;) Držat in upat, da bo šlo sam še gor, al prodat in potem spet kupit, ko bo po warktraftovo padel BTC pod 10k in ETH pod 800...

XRPNERD ::

Motion je izjavil:

 BTC-BUSD

BTC-BUSD



Cena gor volumen dol.


Medvedi prodali svojo dlako, nič več na zalogi.

TheMentor ::

Prodaš za 100$, če nisi suguren in maš saj neki fiata, če je spet večja korekcija. Če pa ni pa še vedno ridaš wave.

Jagdpanter ::

Zdravo pubeci, kaj pravite, kam gremo gore ili dole? Kakšne so napovedi glede obrestnih mer v prihodnje, da ne bomo potem kupovali BTC po 50k...

endelin ::

val46 je izjavil:

Pa boš prodal zdej k maš 400usd plusa al boš hodlal dalje? Sem na istem pa sem v precepu kaj nardit ;) Držat in upat, da bo šlo sam še gor, al prodat in potem spet kupit, ko bo po warktraftovo padel BTC pod 10k in ETH pod 800...

Vprašanje za 400usd :D

tabonir ::

Ta teden nikamor. Malo gor malo dol.:)

FireSnack ::

Spet sem pravilno napovedal dno ko sem stavil vse pri 19k. Pod 20k ne gremo več nikoli, je preveč institucij v igri. Enostavno je bilo preveč orkestriranega FUD-a vsepovsod. Tiktok je bil preplavljen z novicami o bankrotih in kripto kataklizmi, Facebook sponzoriran FUD v vrednosti 600 mio dolarjev. Kaj mislite da bo res BTC še kdaj pod 20k? Manj kot 1% verjetnosti.
Preprodajalec NFT umetnin

mastazeko ::

Warkraft je reku 12k in jst to čakam..prej ne pipnem denarnice 8-)

kow ::

Goerli merge je targetiran (priblizno) 11 avgusta. Minerji, kdaj mislite prodati grafe?

kronos_10_ ::

FireSnack je izjavil:

Spet sem pravilno napovedal dno ko sem stavil vse pri 19k. Pod 20k ne gremo več nikoli, je preveč institucij v igri. Enostavno je bilo preveč orkestriranega FUD-a vsepovsod. Tiktok je bil preplavljen z novicami o bankrotih in kripto kataklizmi, Facebook sponzoriran FUD v vrednosti 600 mio dolarjev. Kaj mislite da bo res BTC še kdaj pod 20k? Manj kot 1% verjetnosti.


Sam čakam in imam buy order-je na 14k in 10k. Sem mnenja, da je velika verjetnost bližina 10k oz. še manj. Če bo kriza, kot se pripravlja bo klapa kmalu zapravla višek denarja in začela varčno zapravljat. Tako, da za kripto bo zmanjkalo. Mogoče se pa motikm. Info od velikih rib je tak, da se čaka na vstop pri okolici 10k.
Lp.

endelin ::

Lepo ETH kar pleza in pleza.
Iz 1050 na 1500 v treh tednih.
8-) pravljičen kraj

Cakam na 2k

FireSnack ::

V življenju nisem tako dobro služil od kripta kot sedaj v tem bearu. Še beara, še beara prosim.
Preprodajalec NFT umetnin

pangro ::

Jagdpanter je izjavil:

Zdravo pubeci, kaj pravite, kam gremo gore ili dole? Kakšne so napovedi glede obrestnih mer v prihodnje, da ne bomo potem kupovali BTC po 50k...


Spremljam trg obveznic kr na polno, sem že nekaj časa nazaj rekel da so obresti verjetno nekak top vidle potrdilo sem pa dobil ob katastrofalnem cpi podatku za inflacijo ki je bil 9,1% a obresti pa niso dosegle novega vrha. Za enkrat trg obveznic govori da če bo fed silil nad 4% da bo taka recesija vžgala da se bodo obresti hitro začele klestit in z njo inflacija. Za enkrat je vse mal shizofrenično ker ja inflacija gre verjetno dol ampak dol gre pa zarad recesije. Tko da trg obveznic za enkrat ne vidi več nevarnosti inflacije ampak recesije.

endelin je izjavil:

Lepo ETH kar pleza in pleza.
Iz 1050 na 1500 v treh tednih.
8-) pravljičen kraj

Cakam na 2k


Tale pumpa je za enkrat mal preveč to se več ne kupuje pride dump slej ko prej.

FireSnack je izjavil:

Spet sem pravilno napovedal dno ko sem stavil vse pri 19k. Pod 20k ne gremo več nikoli, je preveč institucij v igri. Enostavno je bilo preveč orkestriranega FUD-a vsepovsod. Tiktok je bil preplavljen z novicami o bankrotih in kripto kataklizmi, Facebook sponzoriran FUD v vrednosti 600 mio dolarjev. Kaj mislite da bo res BTC še kdaj pod 20k? Manj kot 1% verjetnosti.


Svaka čast nisi zapadel v bear ovčarski hajp, se pa vidi zdaj kako se brije medvedje ovce ampak dump slej ko prej pride in ga bom jaz spet kupoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

endelin ::

1600 dosegel Eth. Sedaj 1530. Sem malo v dilemi. Slabih sladkih 500usd ne bi bil slab profit.

Kripto ::

Za letos bodo ta veliki vseeno poskušali pobrati čim več smetane na vrhu. Tako, da do konca leta bo rang 45k USD ali višje.

Money is mindset!

globoko grlo ::

Pa a kle res kdo misli da gremo v bull?

Prodej tistga etra, mogoce bos mel 100 ojrov manj profita, sam vseen bols kt pa minus.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

hunterslo ::

Kakšen mir na forumu. Medvede se je utišal, biki se bojo pa oglasili na 40k+ Na koncu bo pa spet jokanjem obojih, prvih ker so zamudili, drugih pa ker bodo prepozni in nato spet na koncu popusili. Oh kako lahko je biti bogat. Če le delaš ravno kontra sentimentu ki je v tej temi si že na dobri poti.

lemur233 ::

čakamo na btc 3000

PacificBlue ::

Dokler služimo ni kaj za pisati:D
I’m out.
:3

pangro ::

Uuuuu medvedje volne bo kr dost za nekaj časa.

FireSnack ::

Nimam časa pisati ker štejem zaslužen denar. Vsak dan nekaj tisočakov brez dela. Sicer rabim še 250% da bom v zelenih številkah, ampak služim pa noro.
Preprodajalec NFT umetnin

kow ::

A folk je koncno skapiral, da se bo Merge zgodil? In bodo grafe ratale nekoristne - se uporabljale za neumne spile?

pangro ::

A si predstavljate da dolar topne ali pa kakšna dobra novica ena taka žmohtna iz ukrajine.

FireSnack ::

kow je izjavil:

A folk je koncno skapiral, da se bo Merge zgodil? In bodo grafe ratale nekoristne - se uporabljale za neumne spile?

Grafe so že na pol cene, pa ni nobenega zanimanja.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Še več. Zaprl skoraj točno pri vrhu. Zdej pa gremo pod 20k. 10x short odprt pri 21400.


Pocasi se bo tole zaprlo, ampak ne se zdaj.


Nism zapru. Likvidiran. -500$.
Odpiram nov 10x short na 23200.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

hunterslo je izjavil:

Kakšen mir na forumu. Medvede se je utišal, biki se bojo pa oglasili na 40k+ Na koncu bo pa spet jokanjem obojih, prvih ker so zamudili, drugih pa ker bodo prepozni in nato spet na koncu popusili. Oh kako lahko je biti bogat. Če le delaš ravno kontra sentimentu ki je v tej temi si že na dobri poti.


V bistvu nas je blo kar nekaj takih, ki smo napovedovali 23k+, samo Warcraft je sanjal o 12k, šlo je pa do 19k.

Bo pol konec leta mogoče povedal, da je imel prav, če bo kakšen hujši padec.

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Še več. Zaprl skoraj točno pri vrhu. Zdej pa gremo pod 20k. 10x short odprt pri 21400.


Pocasi se bo tole zaprlo, ampak ne se zdaj.


Nism zapru. Likvidiran. -500$.
Odpiram nov 10x short na 23200.


Če ni skrivnost kaj te je prepričalo da odpreš nov short?

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

hunterslo je izjavil:

Kakšen mir na forumu. Medvede se je utišal, biki se bojo pa oglasili na 40k+ Na koncu bo pa spet jokanjem obojih, prvih ker so zamudili, drugih pa ker bodo prepozni in nato spet na koncu popusili. Oh kako lahko je biti bogat. Če le delaš ravno kontra sentimentu ki je v tej temi si že na dobri poti.


V bistvu nas je blo kar nekaj takih, ki smo napovedovali 23k+, samo Warcraft je sanjal o 12k, šlo je pa do 19k.

Bo pol konec leta mogoče povedal, da je imel prav, če bo kakšen hujši padec.



Ne hvali dneva pred nočjo. Še vedno smo v down trendu. Pod vsemi fibonačiji. Korekcija bo, ampak se ne boš niti zavedal. Bodo samo umazane zokne in spodnje hlače zjutraj.

PacificBlue ::

kje ste tiktokovci...

**TikTok is said to collect "everything", from search and browsing histories; keystroke patterns; biometric identifiers--including faceprints, something that might be used in "unrelated facial recognition technology", and voiceprints--location data; draft messages; metadata; and data stored on the clipboard, including text, images, and videos.**
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

pangro je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Še več. Zaprl skoraj točno pri vrhu. Zdej pa gremo pod 20k. 10x short odprt pri 21400.


Pocasi se bo tole zaprlo, ampak ne se zdaj.


Nism zapru. Likvidiran. -500$.
Odpiram nov 10x short na 23200.


Če ni skrivnost kaj te je prepričalo da odpreš nov short?


More it dol. Takole v par dneh toliko gor je nezdravo. Poleg tega pa MtGox fud zraven.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1116 / 1486
»»