» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1114 / 1486
»»

Magic1 ::

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Glete, zaradi mene tudi če dca jate. Enostavno ste preveč hopiuma posnifali. Sam sem v fiktivnem minusu ker nisem še prodal, ampak nekega upanja za letos nimam. Mogoče 2024. Če gledamo tedenske grafe smo še daleč od dna. In glede na gospodarske kazalce lezemo v ku..c in recesijo.



Ok, da te prav nekaj konkretno vprašam in hočem tudi konkreten odgovor nazaj od tebe...Že kak mesec nabijaš, kako bo BTC šel pod 17, pa pod 15, celo pod 10k...in zdaj poveš, da imaš še na računu? Zakaj potem ti nisi prodal pri 21k in bi potem čakal in kupil spet, ko pade na tistih 17, 15 al pa 10k? Ne vem, sem jst budala al si ti potemtakem?


Jaz nisem. Kupoval pri vrhu shitcoine in sem skoraj 80% v minusu. Prodal ne bom, saj se mi nikakor ne isplača. Verjetno si ti? Druge želim obvarovati pred hudičem pohlepa. Vse utripa rdeče po finančnih trgih, azijske borze rdeče, ti se pa veseliš ker smo na dnu? Rad nabijam glasbo.


Se pravi, prodal ne boš? Zakaj ne? Mar ne bi blo pametno prodat sedaj, pa potem čez kak teden kupit ponovno s tem istim denarjem, posledično boš dobil več kovancev, kot jih imaš sedaj? Ne vem, ti stalno trdiš, kako pada vse nižje in nižje in da bo še en čas padalo...Res ne vidim tvoje logike, če si tako prepričan, da bo še padlo dol. No, razen če si kupoval tak shit, in za vsote par 10€. Potem ja, potem se ti res ne splača prodat, ker če to zdej prodaš, ne pokriješ niti fee-jev ja.

Če je dal not jurja ima zdaj še 200€. Ali misliš da se ti splača zdaj nekaj zajebavat s prodajanjem in nakupovanjem, da bo mogoče imel 250€. Pač je tipičen kupec, dal je not v upanju lahkega visokega zaslužka. A zdaj ko je 80% izgubil, je investicijo že praktično odpisal v glavi. Ostane le upanje, da zopet zraste in če bo kdaj prišel na nakupno vrednost, bo takoj pobral ven tega jurja.
Magic

Slayer69 ::

A to kar je Celsius objavil je dobro al slabo?

WaterBoy ::

Verjetno gredo podobno kot tile:

Mi vlagatelji bomo na koncu dobili bore malo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

delavec44 ::

Tu bi moralo sodišče zavrniti chapter 11.

Telbanc ::

Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

tonis ::

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?

strawman ::

tonis je izjavil:

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?


Ja, tako kot v kriptovalutah. :))

kow ::

Dobra.

budnost ::

tonis je izjavil:

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?



Zdravo. Zanima me kakšen je tvoj pogled in mnenje o prihodnjem dogajanju glede bitcoina, recimo do konca leta 2022? Cenim tvoje mnenje. Hvala.

tonis ::

budnost je izjavil:

tonis je izjavil:

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?

Zdravo. Zanima me kakšen je tvoj pogled in mnenje o prihodnjem dogajanju glede bitcoina, recimo do konca leta 2022? Cenim tvoje mnenje. Hvala.


Trenutno stvari vidim takole… dno med 10500 in 14k, odvisno pa je od tega kdaj se bo zgodilo, ce zdaj, potem gre do spodnje meje, ce bo dno dosezeno spomladi 2023, potem gre do 14k. vrh pa nekje pri 36500. kaj bo prej tezko recem, dopuscam da vrh, ker smo precej pod linijami. ce cena do jeseni 2023 ne gre nad 32k in tam ostane, gremo v vecletni bear.

IgorCardanof ::

tonis je izjavil:

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?


Glede na to, da imava s profdoktorjem vec kot 2% komentarjev v temi, sem rahlo uzaljen s temle.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

tonis je izjavil:

budnost je izjavil:

tonis je izjavil:

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?

Zdravo. Zanima me kakšen je tvoj pogled in mnenje o prihodnjem dogajanju glede bitcoina, recimo do konca leta 2022? Cenim tvoje mnenje. Hvala.


Trenutno stvari vidim takole… dno med 10500 in 14k, odvisno pa je od tega kdaj se bo zgodilo, ce zdaj, potem gre do spodnje meje, ce bo dno dosezeno spomladi 2023, potem gre do 14k. vrh pa nekje pri 36500. kaj bo prej tezko recem, dopuscam da vrh, ker smo precej pod linijami. ce cena do jeseni 2023 ne gre nad 32k in tam ostane, gremo v vecletni bear.


Bravo. Se strinjam. 5% gor 20% dol. Opice pa snifajo hopium.

TheMentor ::

Prebranac je izjavil:

tonis je izjavil:

budnost je izjavil:

tonis je izjavil:

A se še komu zdi da je v tej temi 98% balasta?

Zdravo. Zanima me kakšen je tvoj pogled in mnenje o prihodnjem dogajanju glede bitcoina, recimo do konca leta 2022? Cenim tvoje mnenje. Hvala.


Trenutno stvari vidim takole… dno med 10500 in 14k, odvisno pa je od tega kdaj se bo zgodilo, ce zdaj, potem gre do spodnje meje, ce bo dno dosezeno spomladi 2023, potem gre do 14k. vrh pa nekje pri 36500. kaj bo prej tezko recem, dopuscam da vrh, ker smo precej pod linijami. ce cena do jeseni 2023 ne gre nad 32k in tam ostane, gremo v vecletni bear.


Bravo. Se strinjam. 5% gor 20% dol. Opice pa snifajo hopium.



čisto možno je, da smo dno že dosegli in bomo plavali sedaj do naslednjega halvinga med 19k in 35k. Če slučajno dosežemo letos 35k niti pod razno ni nujno, da gremo spet nižje pod 17k do naslednjega halvinga. Smo v korekciji že 455 dni. Imamo pa še 630 dni do naslednjega halvinga. Veliko bo odvisno kako močan bo ta vmesni pump. Če bo zelo švoh potem je tudi 10k v igri. Če pridemo blizu 40k ali celo čez dvomim, da bomo vidli btc pod 17k do naslednjega halvinga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

455 dni v korekciji, kaj ti kadiš?

Ampak ja no. Kaj pa pričakujem. Od kripto gurujem je seveda za pričakovat, da bojo prilagali podatke svojim (bullish) pogledom v prid.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Sicer pa ja, glede na retail retard index, je bil vrh res maja.

Če koga zanima:
https://twitter.com/DegenSpartan/status...

Izračuna se ga pa kot povprečje market capov XRP, DOGE in ADA. Kar je zelo smiselno dejansko.

Višje kot je, več neizobraženega retaila je notri. Je pametno dat kak tak indikator v repertoar, da lažje najdeš vrhove balonov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Enostavno narisan graf prikaže kot indikator poševnica tedenskega ma, ki jo lahko potegnemo prek topov in se zaključi na cca 13800 usd.

tonis ::

Samo na kratko - ne zanasajte se prevec na prejsnje vzorce, ker vas bo to prej ali slej zaj...(tudi mene je) do zdaj je bilo tudi pravilo, da se pod prejsnji vrh ni slo, pa evo, kje smo... na to sem opozoril ze februarja, ker mi je makro slika ze takrat izgledala da bo slo pod 20k.
...tako se tudi na halving ne prevec zanasat.

IgorCardanof ::

Visoke place, bonusi, razvratne sluzbene zabave, jahte, vile in vse ostalo zgleda kar stanejo nekaj denarja.

Celsiusu manjka milijarda ali dve $, ampak kaj cmo, bomo ze ane?

https://twitter.com/tier10k/status/1547...

Celsius Filing

TLDR
Total Assets: $4.2b
Total Liabilities: $5.5b

https://t.co/klXTZvHbDN

Pod asseti so si tudi naracunali 600m$ v CEL tokenu. Jok brate, ni sans da iz tega sitkojna izvleces 600m$.

https://twitter.com/0xHamz/status/15476...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Me zelo skrbi ponzi, saj se hišica lahko vsak čas sesuje. Samo ena huda fud novica.

ViperR ::

A ima kdo podatek koliko bitcoinov celsius drži v svojem walletu?

XRPNERD ::

tonis je izjavil:

Samo na kratko - ne zanasajte se prevec na prejsnje vzorce, ker vas bo to prej ali slej zaj...(tudi mene je) do zdaj je bilo tudi pravilo, da se pod prejsnji vrh ni slo, pa evo, kje smo... na to sem opozoril ze februarja, ker mi je makro slika ze takrat izgledala da bo slo pod 20k.
...tako se tudi na halving ne prevec zanasat.


Kaj ti pa preostane razen vzorcev za nazaj?
A veš kakšna bo inflacija čez 5 mesecev, kakšna nova vojna, stanje s korono, kakšna bo cena BTC?
Kdaj pa je primerna točka za vstop v nakup BTC (če sedaj očitno ni) oz. kdaj boš ti kupil?
Kam naj dam 50.000 €? Gledam EURUSD 1 leto nazaj je 1,20, zdej je 1,00.

Če je BTC naredil 64k in potem še 69k brez nekega pretiranega pompa se meni pač zdijo cene ok za it v nek nakup, iz tehnične perspektive še toliko bolj. Malo si se nalezel FUDa in pozabljaš, da je razlika pri vstopu 20k ali 15k precej majhna. Lahko pa bo pumpa gor za 50-100% in boš oropan priložnosti, ker...?

IgorCardanof ::

Kako kaj investicija v XRP? V 2017 balonu, ki je edini katerega imas ane, ker ne ves, ce bo cez 5 let vojna ali ne, je XRP dobro naredil in seveda po preteklih vzorcih bi moral tudi v tem balonu, tako da si sel all in na koncu zasuckal na celi crti.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

XRPNERD ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako kaj investicija v XRP? V 2017 balonu, ki je edini katerega imas ane, ker ne ves, ce bo cez 5 let vojna ali ne, je XRP dobro naredil in seveda po preteklih vzorcih bi moral tudi v tem balonu, tako da si sel all in na koncu zasuckal na celi crti.


Scalping na XRP je šel odlično. Imam 0 XRP in čakam na 27.000 FLR drop. Neki bo.

Prebranac ::

Magic1 je izjavil:

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Glete, zaradi mene tudi če dca jate. Enostavno ste preveč hopiuma posnifali. Sam sem v fiktivnem minusu ker nisem še prodal, ampak nekega upanja za letos nimam. Mogoče 2024. Če gledamo tedenske grafe smo še daleč od dna. In glede na gospodarske kazalce lezemo v ku..c in recesijo.



Ok, da te prav nekaj konkretno vprašam in hočem tudi konkreten odgovor nazaj od tebe...Že kak mesec nabijaš, kako bo BTC šel pod 17, pa pod 15, celo pod 10k...in zdaj poveš, da imaš še na računu? Zakaj potem ti nisi prodal pri 21k in bi potem čakal in kupil spet, ko pade na tistih 17, 15 al pa 10k? Ne vem, sem jst budala al si ti potemtakem?


Jaz nisem. Kupoval pri vrhu shitcoine in sem skoraj 80% v minusu. Prodal ne bom, saj se mi nikakor ne isplača. Verjetno si ti? Druge želim obvarovati pred hudičem pohlepa. Vse utripa rdeče po finančnih trgih, azijske borze rdeče, ti se pa veseliš ker smo na dnu? Rad nabijam glasbo.


Se pravi, prodal ne boš? Zakaj ne? Mar ne bi blo pametno prodat sedaj, pa potem čez kak teden kupit ponovno s tem istim denarjem, posledično boš dobil več kovancev, kot jih imaš sedaj? Ne vem, ti stalno trdiš, kako pada vse nižje in nižje in da bo še en čas padalo...Res ne vidim tvoje logike, če si tako prepričan, da bo še padlo dol. No, razen če si kupoval tak shit, in za vsote par 10€. Potem ja, potem se ti res ne splača prodat, ker če to zdej prodaš, ne pokriješ niti fee-jev ja.

Če je dal not jurja ima zdaj še 200€. Ali misliš da se ti splača zdaj nekaj zajebavat s prodajanjem in nakupovanjem, da bo mogoče imel 250€. Pač je tipičen kupec, dal je not v upanju lahkega visokega zaslužka. A zdaj ko je 80% izgubil, je investicijo že praktično odpisal v glavi. Ostane le upanje, da zopet zraste in če bo kdaj prišel na nakupno vrednost, bo takoj pobral ven tega jurja.



Bravo. Res je. Pozabil bom in čakal da kaj zraste do 2024. Ni samo tisočak...je kar nekajkrat več..beri stare poste.

XRPNERD je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kako kaj investicija v XRP? V 2017 balonu, ki je edini katerega imas ane, ker ne ves, ce bo cez 5 let vojna ali ne, je XRP dobro naredil in seveda po preteklih vzorcih bi moral tudi v tem balonu, tako da si sel all in na koncu zasuckal na celi crti.


Scalping na XRP je šel odlično. Imam 0 XRP in čakam na 27.000 FLR drop. Neki bo.



Xrp ja je preveč v obtoku in višje ne gre. Nezanimiv za ljudi kot ne celsius, luna, xmr.... Še dobro da nisem nakupičil xrp. AMpak ostale shitcoine z manjšim volumnom. Večja verjetnost da hitro naraste cena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

tonis ::

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:

Samo na kratko - ne zanasajte se prevec na prejsnje vzorce, ker vas bo to prej ali slej zaj...(tudi mene je) do zdaj je bilo tudi pravilo, da se pod prejsnji vrh ni slo, pa evo, kje smo... na to sem opozoril ze februarja, ker mi je makro slika ze takrat izgledala da bo slo pod 20k.
...tako se tudi na halving ne prevec zanasat.


Kaj ti pa preostane razen vzorcev za nazaj?
A veš kakšna bo inflacija čez 5 mesecev, kakšna nova vojna, stanje s korono, kakšna bo cena BTC?
Kdaj pa je primerna točka za vstop v nakup BTC (če sedaj očitno ni) oz. kdaj boš ti kupil?
Kam naj dam 50.000 €? Gledam EURUSD 1 leto nazaj je 1,20, zdej je 1,00.

Če je BTC naredil 64k in potem še 69k brez nekega pretiranega pompa se meni pač zdijo cene ok za it v nek nakup, iz tehnične perspektive še toliko bolj. Malo si se nalezel FUDa in pozabljaš, da je razlika pri vstopu 20k ali 15k precej majhna. Lahko pa bo pumpa gor za 50-100% in boš oropan priložnosti, ker...?


Jaz nalezel FUDa? 8-) ..jaz fud povzrocam, ne da sem se ga nalezel.. glej moj prvi vcerajsnji post in bos videl kje jaz vidim btc.

Prebranac ::

Preberite si raje tuje novice. Sledi bankrot posameznih kreditojemalcev na Kitajskem, ker bojkotirajo plačila kredita ob nezgrajenih stanovanjih. Se že vse preliva v finančni sektor. Samo še čakamo na zmanjšanje dobave s kitajske pa imamo tudi pri nas socialno bombo in brezposelnost. Oh kako je kapitalizem lep.

Seveda tudi komunistična kitajska oblast ne more vzeti človeku ki nima nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

IgorCardanof ::

Kapitalizem je lahko zelo lep, ce golazni pri vrhu ne das prevec moci in jim ne pustis, da se razpasejo prevec.

Pa smo nazalost bankirjem in politikom to dovolili.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Enostaven graf za noobe. Poglejte si kje bo spet rast. Pri 2 novembru dosežemo bottom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

val46 ::

Ja Warkraft, 5000k si zagonil, vemo. Se pravi imaš zdej še jurja na portfoliu. Cela reč. Sicer pa, tu je blo že vsaj 1000x povedano, da v kripto se vloži le toliko, kot si pripravljen in sposoben izgubit. Če si ti tak lolek, da si jemal potrošniški kredit in zraven tega še kupoval neke shit coine namesto preverjenih zadev nismo mi krivi. Sicer pa, me zanima katere shitcoine si kupoval, da vem kam ne vlagat...

IgorCardanof ::

Cardano.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Ja Warkraft, 5000k si zagonil, vemo. Se pravi imaš zdej še jurja na portfoliu. Cela reč. Sicer pa, tu je blo že vsaj 1000x povedano, da v kripto se vloži le toliko, kot si pripravljen in sposoben izgubit. Če si ti tak lolek, da si jemal potrošniški kredit in zraven tega še kupoval neke shit coine namesto preverjenih zadev nismo mi krivi. Sicer pa, me zanima katere shitcoine si kupoval, da vem kam ne vlagat...


shiba, matic, one, mana, sand, tezus, thor, huobi, bat, zil, mina...potrebuješ še kaj?

IgorCardanof je izjavil:

Cardano.


moj prvi je bil res ada in sem ga na srečo glede na ta forum prodal vsaj z 30% izgubo. Ste me rešili vsaj tukaj.

val46 je izjavil:

Ja Warkraft, 000k si zagonil, vemo. Se pravi imaš zdej še jurja na portfoliu. Cela reč. Sicer pa, tu je blo že vsaj 1000x povedano, da v kripto se vloži le toliko, kot si pripravljen in sposoben izgubit. Če si ti tak lolek, da si jemal potrošniški kredit in zraven tega še kupoval neke shit coine namesto preverjenih zadev nismo mi krivi. Sicer pa, me zanima katere shitcoine si kupoval, da vem kam ne vlagat...



natančneje čez 100k pa res ti lolek. Škoda ker v Šentilju v igralnici bi več dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

matic492 ::

Prebranac je izjavil:

150 k pa res ti lolek.





No daj prilepi export nakupnih orderjev, da vidimo kako si zapravil 150k :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

matic492 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

150 k pa res ti lolek.





No daj prilepi export nakupnih orderjev, da vidimo kako si zapravil 150k :))


ne.

PrihajaNodi ::

150k? Koliko imas sedaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OracleDev ::

150 kun verjetno glede na njegove poste

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

150k? Koliko imas sedaj?


16k. Sprva 30% minus z all in ada, nato pa shitcoini.

OracleDev je izjavil:

150 kun verjetno glede na njegove poste


verjetno res....

Primer NO GO tredarja. Saj vam rečem, da bi več dobil v Šentilju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Iz 150 si prisel na 17k pa saj ce bi imel all in ada bi izgubil manj? Vseeno mislim da se hecas. To je kes ki ga 90% slovencev ne bo nikdar zasluzilo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Prodal sem samo ado. Vse ostalo držim in sem v fiktivnem minusu.

PrihajaNodi je izjavil:

Iz 150 si prisel na 17k pa saj ce bi imel all in ada bi izgubil manj? Vseeno mislim da se hecas


....ado kupil pri 2,84 ko je še malo padlo, prerok hočkins je glumil, da bo čez 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Minus ni fiktiven. Je kar realen. Samo 150k notr zarint...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Prihranki, sposojeno, potrošniški

razlog za ado je pač enostaven nateg. ko ga j.. H

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Prihranki, sposojeno, potrošniški

A ni potrosniski sam do 10-20k? Kaksne so pa obrssti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Prihranki, sposojeno, potrošniški

A ni potrosniski sam do 10-20k?


Jp.

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Prihranki, sposojeno, potrošniški

A ni potrosniski sam do 10-20k?


Jp.
5%

PrihajaNodi je izjavil:

Minus ni fiktiven. Je kar realen. Samo 150k notr zarint...


Zakaj realen? razen ade nisem prodal nič še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Zakaj realen? razen ade nisem prodal nič še.


Ker bo ogromno shitkojnov propadlo. Verjetno tudi ada.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj realen? razen ade nisem prodal nič še.


Ker bo ogromno shitkojnov propadlo. Verjetno tudi ada.


shiba se drži. mina tudi, matic pa pumpne občasno. Še vedno verjamem, da trofnejo ribice kiti. Čakam, da zagrabijo. pri 20% dobička prodam. CIljam na dolgi rok. in to je 2 leti.

dnevno ne trgovujem zaradi FURSA in levice. Ne vem kaj bodo pripravljali v zakonu

nikakor ne bom prodal zdaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Veliko teh meme coinov je kupilo ljudi kot sem jaz in ne bodo prodali. Shiba ima burn mehanizme in veliko korporacij za sabo. Kot hranilec vrednosti za milijonarje. Kar pogledajte transakcije..večmiljonske

https://www.analyticsinsight.net/shiba-...

https://www.analyticsinsight.net/shiba-...

Shibarium layer-2 blockchain, BONE token, Shi stablecoin, Shiba collectible card game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

smejali smo se tistemu loleku ki je šilal shibo pri 500. Sedaj je še vedno 1000.

Prebranac ::

However, it might be the planned mobile play-to-earn game that has Shiba Inu fans the most excited. Announced at the height of Shiba Inu mania in November 2021, development for the yet-to-be-named game is led by William Volk, a gaming industry veteran with more than 25 years of experience at top-tier companies such as Activision and ROKiT Games.

ČE BO VSE po pravilih, sledi na 1 mesec dump BTC ja. Ka poglejte si grafe. Čez 2 dni torej 15k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

smejali smo se tistemu loleku ki je šilal shibo pri 500. Sedaj je še vedno 1000.

Shiba bo sla tja kotje xml, dash…tezos bo pomojem ostal. Se mi zdi da si dilusional
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

val46 ::

Enkrat praviš 5k, enkrat 100k, enkrat 150k...ti še sam ne veš kolk si zapravil pomoje. In takih cifer z delov v tovarni, sigurno nisi mogu dat notr. Razen če zraven še kaj dilaš, sam pol ti je kripto itak sredstvo za pranje denarja :))

Sicer pa zdej vem, zakaj tolk fudaš glede BTC, da bo padel na 10k...ker nočeš da folk kupuje BTC ampak bi jih rad "nategnil", naj raje denar vložijo v tvoje shit coine, da se ti investicija povrne. Vse jasno.

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

smejali smo se tistemu loleku ki je šilal shibo pri 500. Sedaj je še vedno 1000.

Shiba bo sla tja kotje xml, dash…tezos bo pomojem ostal. Se mi zdi da si dilusional


Še vedno verjamem.
««
1114 / 1486
»»