» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1099 / 1486
»»

Apofis ::

IgorCardanof je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Aha, torej po tvoje je kripto isto kot loto?


Pri lotu so izrebane stevilke "nakljucne". Pri kriptu lahko pa z risanjem fraktalov in vlecenjem crt napoves tocno kaj se bo zgodilo v vecini primerov.

Tako da ne, seveda ne primerjam. Kripto je podobno kot 100% dobitna srecka.

A vas prca...bravo ;)

leeon ::

IgorCardanof je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Aha, torej po tvoje je kripto isto kot loto?


Pri kriptu lahko pa z risanjem fraktalov in vlecenjem crt napoves tocno kaj se bo zgodilo v vecini primerov.



hahahahahaah

hamez66 ::

Sej tip se heca, samo če si preslikal 2013 bull run na 2017 in tedva na 2021, si lahko dobro pokasiral. 2022 sem imel namen na enak način, kot 2018, se pravi v začetku leta prodati in biti izven kripta, samo pač ni šlo, sem prvič vlagal pri 40k, zdaj pa še pri 20k. Čisto možno, da gremo še dol, čeprav sem pričakoval kakšen odboj. Mislim saj od 17600 smo kakih 20% višje, malo manj, se pravi minimalni odboj je že bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

dope1337 ::

Ni glih cist frisno, ampak se ni bilo omenjeno tukaj.

https://twitter.com/zigzagexchange/stat...

ZigZag (zkSync DEX) bo imel airdrop. Kriterije bo dolocal community preko DAO. Pri glasovanju lahko sodelujete, ce ste kupili tokene preko IDO (osebno sem zamudil). Lahko jih seveda kupite tudi na free marketu in tudi tako sodelujete v glasovanju.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Kripto ::

Zgleda kot da se pripravlja, da bo vsak čas pumpnilo.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Zgleda kot da se pripravlja, da bo vsak čas pumpnilo.


Ne vem no. Bolj me skrbi ponedeljek

DarwiN ::

25k ali 17.5k. To je zdaj vprašanje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Prebranac ::

DarwiN je izjavil:

25k ali 17.5k. To je zdaj vprašanje.


Vzeti potrošniški kredit ali čakati na padec?

DarwiN ::

Osebno se mi ne bi mudilo.. Tale crash iz 70k na 20k je prišel z razlogom, a ne? In če za povrh upoštevaš še makroekonomske kazalce, bi bil že pravi mali čudež, če gremo letos nad 40k in tam tudi ostanemo, kaj?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Prebranac ::

Jaz sicer mislim, da gremo dol ponoči.

delavec44 ::

Prebranac je izjavil:

Jaz sicer mislim, da gremo dol ponoči.


Ja, saj kdaj si pa ti bil optimist.

Prebranac ::

delavec44 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Jaz sicer mislim, da gremo dol ponoči.


Ja, saj kdaj si pa ti bil optimist.


Enako sraje so naredili vietkongovci prejsnji vikend, ko so napumpali, potem pa obrali žetev.

LeonVid ::

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.

Kripto mesi ::

Daj vse v shibo, ampak pozor, monopoly denarja nobena borza ne sprejme.

Prebranac ::

Saj ne moreš brisati. Še en klon znanega forumaša. Počakaj do jeseni, ko bo spet normalna cena. Po pričanju nekaterih smo v bulu in gremo do konca julija na 70k.

IgorCardanof ::

LeonVid je izjavil:

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.


Skladi v veliki večini underperformajo sp500 index. Tako da ja, če ti je v interesu si vzeti nekaj 10 ur in se o tem dobro pozanimat in potem sam investiraš v SP500 index, boš imel na dolgi rok veliko več, kot pa da dovoliš, da ti vse poberejo skladi. Najprej ker slabše performajo in drugo, ker imajo ogromne provizije na vse.

S kriptom bi osebno počakal. Če pa se ti ne da spremljat marketa, pa bi v tem primeru začel z rednim mesečnim DCA v SP500 in Bitcoin.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

LeonVid ::

Verjetno korektnega nasveta v tej temi ne morem pričakovati? Padec vsega šele prihaja?

IgorCardanof je izjavil:

LeonVid je izjavil:

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.


Skladi v veliki večini underperformajo sp500 index. Tako da ja, če ti je v interesu si vzeti nekaj 10 ur in se o tem dobro pozanimat in potem sam investiraš v SP500 index, boš imel na dolgi rok veliko več, kot pa da dovoliš, da ti vse poberejo skladi. Najprej ker slabše performajo in drugo, ker imajo ogromne provizije na vse.

S kriptom bi osebno počakal. Če pa se ti ne da spremljat marketa, pa bi v tem primeru začel z rednim mesečnim DCA v SP500 in Bitcoin.


Hvala, sem dosti že prebral o SP500 pa sem enačil naše sklade z index funds..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeonVid ()

IgorCardanof ::

https://www.aei.org/carpe-diem/the-sp-5...

Slovenski indeksi pa predvidevam, da so številke še slabše.

Mogoče analogija, lahko kupiš Bitcoin ali pa Cardano. Ja oboje je kripto, samo nekaj je shit, drugo pa ima potencial (ne, to ni cardano). Tako nekako je tudi metati SP500 index in bs, ki ti ga ponujajo banke, v isti koš.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

Dajem peticijo, da se morajo vsi tisti, ki sk govorili kako gremo na 10k in 5k in nevem kake cifre, da spokajo iz teme, ker ocitno nimajo pojma.

Tisti, ki so govorol, da gremo na 10k, so tudi isti, ki so na 60k govoril, da gremo na 300k. Pac res. Samo spokajte, da se kdo ne opece na vasih napovedih.

Sam sem denimo samo danes 2x celoten Net worth. To vkljucuje tudi avto in stockse. Torej je kripto naredil se toliko vec. Pac res, ce nisi kupoval prejsno soboto, nevem kaj delas.


Prejšnja sobota je možno da je bila dokončna kapitulacija, bomo videli.

pangro ::

Zadnje čase so se surovine spustile iz vrtoglavih vrhov in nekak iz pohlepa sedaj prehajajo v fazo kjer se bo likvidiral vse ki so kupovali na podlagi naslovnic, obresti in dolar pa pač še izgledajo topy. Glede na stanje surovin in po hudem 2 letnem bullu jih verjetno v naslednjih mesecih čaka faza korekcije tudi obresti in dolar bi morale doživeti isto. Dno pri surovinah bo verjetno sovpadal z nekim vsesplošnim upanjem na kripto in delniškem trgu in v tistem trenutku se bo treba odločiti koliko preliti v surovinske trge. Če nam bodo surovine čez kšno leto ali prej prebile nove vrhove bo to dokončna potrditev da smo v surovinskem ciklusu in bo potrebno iti dokončno v njihovo zavetje. bomo vidl.

pangro ::

Kripto je pa še vedno v primežu strahu in to se pač kupuje, apecoin bi rad še dodajal.

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

Meh, ne razumem kar si napisal. Kako mislis, da bo povprecen Japonec na to reagiral, ce pa kar nek financni jumbus govoris, ki ga razume samo top 0.001% populacije?


Pač obvezniški trg, poguglej kako deluje ,on vodi ameriško centralno banko kam pa kako dokler ona ne začne spet z odkupovanjem obveznic in z tiščanjem obrestnih mer na dol.

kow ::

Zaenkrat kaze, da bo fork drugega ethereum testneta (Sepolia), cez cirka 10 dni.

innerspace ::

LeonVid je izjavil:

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr ...


Daj raje ti meni/nam nasvet kako se v 15 mesecih priblizati na 100k na trr.
Bom poskusil in po dveh letiv vlozil v zlato.
Hvala in lp
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Vman ::

LeonVid je izjavil:

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.

Cestitke za tako lep zasluzek,vecina lahko o tem le sanja.
Nasvet glede kripta je nehvalezen, jaz kot cosmos maxi pa tudi tezko kaj svetujem, kar ni povezano s tem ekosistemom:)

XRPNERD ::

LeonVid je izjavil:

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.


Ne vem no, ampak glede na to v kakšni korekciji smo, lahko po mojem mirne vesti kupiš BTC po 20k. Seveda ni garancije, da ne bo ruknil dol do 10k, ampak takrat pač še malo kupi. Najkasneje v roku par let boš krepko v plusu, vsaj glede na trende BTC od nastanka do danes. V bistvu težko zajebeš v tej fazi, če nisi daytrader.
Aja, pa indexi so precej nizko oz. celo najnižje kar smo kdaj bili tedenski RSI, mesečni RSI, itd.
Ne vem, kupi 2 btc pri 20k, imej cash on hand če rukne do 15k in kupi spet 2 BTC in če rukne do 10k kupi še 3 BTC. To bi pomenilo, da si kupil 7 BTC po povprečni ceni 14285 $ in to ni slabo sploh.

kow ::

Ce ze gres v kripto, ne pojdi 100% v BTC. Razdeli investicijo met ETH in BTC. V kakem razmerju, je seveda vprasanje. Jaz bi sel na tvojem mestu 50:50.

XRPNERD ::

kow je izjavil:

Ce ze gres v kripto, ne pojdi 100% v BTC. Razdeli investicijo met ETH in BTC. V kakem razmerju, je seveda vprasanje. Jaz bi sel na tvojem mestu 50:50.


Jaz pa ne bi šel 50:50. Mogoče 80% BTC, 20% ostalo.
Ne glede na to kam gre BTC (gor, dol, naravnost) bodo ETH in alti pušnili proti BTC. Kripto market je precej nezdrav zdej in prva stvar, ki se mora zgodit je, da gre BTC parabolično in dominanca naraste. In dominanca bo narasla, ne glede na to, da je že 3. teden v mikro downtrendu in samo zato je ETH/BTC v uptrendu 3. teden zapored.
Sicer sem tudi sam bolj za alte, ampak resničnost je pač kakršna je.

kow ::

No, sej. Stvar ideoloskega pogleda na kripto. Lahko je 80:20, lahko je 70:30. Jaz mislim, da ima ethereum boljso tokenomiko in bi sel vsaj 50:50. Glede besede alti, pa sem ze leta nazaj pisal, da je to poneumljanje.
Bi vas vse naprosil, da nehate uporabljati to besedo. Alternativa je, da izraz uporabljate tudi v drugih delih zivljenja. Greste po pametni telefon, pa ce ni iphone, greste po altphone. Podobno, ce avto ni VW, greste po altavto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

LeonVid ::

XRPNERD je izjavil:

LeonVid je izjavil:

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.


Ne vem no, ampak glede na to v kakšni korekciji smo, lahko po mojem mirne vesti kupiš BTC po 20k. Seveda ni garancije, da ne bo ruknil dol do 10k, ampak takrat pač še malo kupi. Najkasneje v roku par let boš krepko v plusu, vsaj glede na trende BTC od nastanka do danes. V bistvu težko zajebeš v tej fazi, če nisi daytrader.
Aja, pa indexi so precej nizko oz. celo najnižje kar smo kdaj bili tedenski RSI, mesečni RSI, itd.
Ne vem, kupi 2 btc pri 20k, imej cash on hand če rukne do 15k in kupi spet 2 BTC in če rukne do 10k kupi še 3 BTC. To bi pomenilo, da si kupil 7 BTC po povprečni ceni 14285 $ in to ni slabo sploh.


Hvala za odgovore na mestu. Glede mojega denarja, sem startal spletno trgovino v 2. letniku faksa, ko praktično ni bilo konkurence. Sedaj imam službo + kupujem in prodajam fizične stvari.

Omenil si, da so indexi trenutno na dnu, in je ravno za to pravi čas, da se jih kupi po nizki ceni, ker vseeno so manj rizična naložba kot kripto? Na dolgi rok je zmeraj rast saj se gospodarstvo slej ko prej pobere, vprašanje je samo časovno obdobje.

Najbolj zanesljiva platforma za kripto je binance?

Če sem 16 mesecev nazaj na hitro brez studiranja vložil 150k v nlb vito (visoka tehnologija, farmacija, globalni delniški) lahko valda po 10 letih pričakujem nek donos? Mi je žal, da se nisem dovolj informiral pred investicijo, ampak praktično nimam časa.

Hvala vsem.

Mato989 ::

Crypto je zanimiv zdaj za nakupe spet isto kot stocks imo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Binance je ok. Imas tudi Coinbase, Kraken, FTX itd. Glavno, da je ena bolj znanih.
Delnice so seveda manj rizicna nalozba kot kripto. Kripto ima zgodovinsko veliko volatilnost - izgube ali profiti so lahko veliki.
Ena od opcij je tudi lovljenje dna (DCA?) nasdaqa. Imeli smo ze 3 ali 4 cikle, ko je nasdaq ornk crashnil, a se je na koncu vedno pobral (nikjer ni zagotovila, da se bo ta vzorec spet ponovil) in prinesel velike profite.
Veliko ljudi tudi trenutno prisega na teorijo, da bo to desetletje energije... Ce skrajsam, 100 ljudi, 100 mnenj. Bolj bos konzervativen (razprsil investicije), bolj gotovi in manjsi bodo donosi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Dalec najbolj varen Binance. Potem pa kak Kraken predvidevam.

Glede klicanja dna pri kriptu in delnicah pa previdno. Prihodnji casi so izjemno negotovi. Je pa zagotovo bolje kupovat sedaj, kot pol leta nazaj.

Najbrz pa se bo bolj splacalo kupovat cez pol leta kot danes tudi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Vman ::

LeonVid je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

LeonVid je izjavil:

Se opravičujem, če je vprašanje preveč offtopic. Zadnje 2 tedna spremljam tole temo in vidim, da se nekateri precej spoznate na investicije. Lepo prosim za nasvet in pomoč.

Približno 15 mesecev nazaj sem vložil 150k v sklade preko nlb Vite, ker po 10 letih ni DDV in izstopnih stroškov. Sedaj se ponovno približujem 100k na trr in nočem plačevati ležarin. Nekje 60-70k bi rad pustil na računu za vsak slučaj in zaradi boljšega občutka, preostanek pa moram nekam dat.

Star sem 30 let, imam redno službo in nimam kreditov. Tudi planov glede večjih nakupov v kratkem nimam. Vaš nasvet bi bil seveda kripto,.. Je boljše z investicijo počakati do jeseni?

Upam, da ni preveč offtopic, drugače lahko brišem. Se najlepše zahvaljujem za odgovore.


Ne vem no, ampak glede na to v kakšni korekciji smo, lahko po mojem mirne vesti kupiš BTC po 20k. Seveda ni garancije, da ne bo ruknil dol do 10k, ampak takrat pač še malo kupi. Najkasneje v roku par let boš krepko v plusu, vsaj glede na trende BTC od nastanka do danes. V bistvu težko zajebeš v tej fazi, če nisi daytrader.
Aja, pa indexi so precej nizko oz. celo najnižje kar smo kdaj bili tedenski RSI, mesečni RSI, itd.
Ne vem, kupi 2 btc pri 20k, imej cash on hand če rukne do 15k in kupi spet 2 BTC in če rukne do 10k kupi še 3 BTC. To bi pomenilo, da si kupil 7 BTC po povprečni ceni 14285 $ in to ni slabo sploh.


Hvala za odgovore na mestu. Glede mojega denarja, sem startal spletno trgovino v 2. letniku faksa, ko praktično ni bilo konkurence. Sedaj imam službo + kupujem in prodajam fizične stvari.

Omenil si, da so indexi trenutno na dnu, in je ravno za to pravi čas, da se jih kupi po nizki ceni, ker vseeno so manj rizična naložba kot kripto? Na dolgi rok je zmeraj rast saj se gospodarstvo slej ko prej pobere, vprašanje je samo časovno obdobje.

Najbolj zanesljiva platforma za kripto je binance?

Če sem 16 mesecev nazaj na hitro brez studiranja vložil 150k v nlb vito (visoka tehnologija, farmacija, globalni delniški) lahko valda po 10 letih pričakujem nek donos? Mi je žal, da se nisem dovolj informiral pred investicijo, ampak praktično nimam časa.

Hvala vsem.

Binance je ok, jaz imam se bitstamp, vecino pa trejdam na dex.
Seveda studij trga zahteva veliko casa, se je pa vredno malo poglobiti in poiskati potencialne donose, se pa strinjam da vstopna tocka v kripto trenutno ni slaba, seveda gre lahko se dol, ampak vedno vlagas postopoma..dca.

Prebranac ::

Komaj čakam, da zagrabijo ribice.

IgorCardanof ::

Najboljsi trejder vseh casov je zaprl svoj long in sedaj caka v delta neutral poziciji.

Boste stavili proti njemu?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

LeonVid ::

Predvideva, da bo padec na vseh nivojih v naslednjih parih mesecih?

Vman ::

LeonVid je izjavil:

Predvideva, da bo padec na vseh nivojih v naslednjih parih mesecih?

Najbrz je poscalpal long in sedaj caka na novo priliko, za average joe traderja oz.holderja ni pametno loviti bottoma, dca je boljsa taktika..

IgorCardanof ::

LeonVid je izjavil:

Predvideva, da bo padec na vseh nivojih v naslednjih parih mesecih?


Njegova napoved je Bitcoin bottom (globalni) na 12k. Bomo vidl.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

Najboljsi trejder vseh casov je zaprl svoj long in sedaj caka v delta neutral poziciji.

Boste stavili proti njemu?


Vedno je nekdo najboljsi trejder vseh casov. Dokler ga ne nadomesti novi. Pretekli uspeh, ne garantira bodocega.

XRPNERD ::

IgorCardanof je izjavil:

LeonVid je izjavil:

Predvideva, da bo padec na vseh nivojih v naslednjih parih mesecih?


Njegova napoved je Bitcoin bottom (globalni) na 12k. Bomo vidl.


O kom govoriš?
Jaz gledam samo Benjamina Cowena, vse ostalo je bolj mehhh.

Kripto ::

XRPNERD je izjavil:

kow je izjavil:

Ce ze gres v kripto, ne pojdi 100% v BTC. Razdeli investicijo met ETH in BTC. V kakem razmerju, je seveda vprasanje. Jaz bi sel na tvojem mestu 50:50.


Jaz pa ne bi šel 50:50. Mogoče 80% BTC, 20% ostalo.
Ne glede na to kam gre BTC (gor, dol, naravnost) bodo ETH in alti pušnili proti BTC. Kripto market je precej nezdrav zdej in prva stvar, ki se mora zgodit je, da gre BTC parabolično in dominanca naraste. In dominanca bo narasla, ne glede na to, da je že 3. teden v mikro downtrendu in samo zato je ETH/BTC v uptrendu 3. teden zapored.
Sicer sem tudi sam bolj za alte, ampak resničnost je pač kakršna je.



Za BTC velja velika verjetnost, da bo prvi pumpnil, šel parabolično ipd. To je vedno tako, če nam je to všeč ali ne. Alti gredo z zamikom... Smo na nivoju konsolidacije in popuščanja strahu, kjer zna še dipati med 20 in 21.5k USD. Prvi preboj se mora zgoditi v rang 25-27k USD, potem pa nad 30k USD. Če pa se poklopijo še kakšne zadeve gre nad 35k USD za kar je sicer manjša verjetnost. Še vedno sem mnenja, da letos več kot 55k USD ne bo dosegel. Vse kar bi bilo več od tega bi bil velik čudež.

Money is mindset!

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

Dalec najbolj varen Binance. Potem pa kak Kraken predvidevam.

Glede klicanja dna pri kriptu in delnicah pa previdno. Prihodnji casi so izjemno negotovi. Je pa zagotovo bolje kupovat sedaj, kot pol leta nazaj.

Najbrz pa se bo bolj splacalo kupovat cez pol leta kot danes tudi.
DCA-jaš lahko tudi tako, da vržeš notri ob vsakem dipu na neki časovni bazi. Ko začne skakati navzgor, pa se DCA-janja vdzržiš. Tako probaš DCA-jat samo okoli dna.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IgorCardanof ::

XRPNERD je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

LeonVid je izjavil:

Predvideva, da bo padec na vseh nivojih v naslednjih parih mesecih?


Njegova napoved je Bitcoin bottom (globalni) na 12k. Bomo vidl.


O kom govoriš?
Jaz gledam samo Benjamina Cowena, vse ostalo je bolj mehhh.


Govorim o nekom, ki s svojim trejdanjem dela keš, svoje pozicije in mišljenja pa tudi dokaj redno pove vnaprej in ne vnazaj kot to mnogi radi počnejo. Tako kot Benjamin Cowen denimo. Vredu za pogledat, za finančni nasvet ga pa ne poslušat. Še drži njegova teza, da bo peak bullruna 2023?

Če greš gledat Cowenove videe, boš lahko videl, da ima bolj kot ne večinoma narobe. V svojih videih pa seveda pove vse možne scenarije in tako ima težko dejansko "narobe".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

energetik je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dalec najbolj varen Binance. Potem pa kak Kraken predvidevam.

Glede klicanja dna pri kriptu in delnicah pa previdno. Prihodnji casi so izjemno negotovi. Je pa zagotovo bolje kupovat sedaj, kot pol leta nazaj.

Najbrz pa se bo bolj splacalo kupovat cez pol leta kot danes tudi.
DCA-jaš lahko tudi tako, da vržeš notri ob vsakem dipu na neki časovni bazi. Ko začne skakati navzgor, pa se DCA-janja vdzržiš. Tako probaš DCA-jat samo okoli dna.


Mi delamo z euri. Torej ECA-jamo.
zadne cajte pa itak bolj jajcamo :D

Prebranac ::

Heeeeerreeee we goooo

Kapitulacija in likvidacija na obzorju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

IgorCardanof ::

Mato, kako smo?

Je bolje slepo verjeti nategunom ali občasno tudi poslušat dežurnega slotech trola?

https://twitter.com/mikealfred/status/1...

BREAKING: Alex Mashinsky attempted to leave the country this week via Morristown Airport but was stopped by authorities. Unclear at this moment whether he was arrested or simply barred from leaving. Please contact me if you have more information on this.

Želel pa naj bi v Izrael.

Upam da si svoj USDC pobral dol, dokler se ga je še dalo. Nisi deloval prepričljiv, potem ko so pa zaprli withdrawale, si pa rekel da itak nisi imel nič gor.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Vseh 500 komentarjev pravi da je fud. Ampak ni prihodnoati v celsiuau...

IgorCardanof ::

500 matotov, ki je tudi govorilo, kako je Celsius safe 2 dni preden je Mashinsky rekel, da je konec z withdrawali.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

BREAKING: FTX is reportedly considering a deal to acquire Robinhood
I’m out.
:3
««
1099 / 1486
»»