» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1098 / 1471
»»

vaščan ::

Mah jaz sem mel nastavljen na 19800 buy ker sem mi ni dal vsak dan spremljat kdaj bo dropnil pod 20k pričakoval sem nekje min okrog 18k, da raja cvikne, ko bo padlo pod 2017 ath in realizira izgube. Ubistvu sem imel potem 2 dni cajt, da kupim na 18k. Profite začnem jemat pri 70k 90k in nad 100k se bom pa vrjetno načakal še par let.

IgorCardanof ::

Lepo je vidt, da ljudje spet verjamejo, da nas bojo internetni kovancki resili vseh kriz.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

vaščan je izjavil:

Mah jaz sem mel nastavljen na 19800 buy ker sem mi ni dal vsak dan spremljat kdaj bo dropnil pod 20k pričakoval sem nekje min okrog 18k, da raja cvikne, ko bo padlo pod 2017 ath in realizira izgube. Ubistvu sem imel potem 2 dni cajt, da kupim na 18k. Profite začnem jemat pri 70k 90k in nad 100k se bom pa vrjetno načakal še par let.


To je to, jaz isto, vmes še stanovanjski kredit odplačujem teh nekaj let, potem pa v naslednjem bull runu upam da bo zadosti za naslednjo stopnjo v življenju :) To mislim dejansko lambo money hehe.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

strawman ::

Še en yield farming platform zapira dvigovanje denarja - CoinFLEX.

hamez66 ::

Pri koliko se pa začne lambo money? 3 miljončke, da če si kupiš lambota, da lahko še naprej normalno živiš?

DarwiN ::

strawman je izjavil:

Še en yield farming platform zapira dvigovanje denarja - CoinFLEX.

Sej pa ti piše "we fully expect..." in pa "we are confident that..."

Pomeni, da lahko vlagatelji mirno spijo. Nothing to worry about. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

matic492 ::

hamez66 je izjavil:

Pri koliko se pa začne lambo money? 3 miljončke, da če si kupiš lambota, da lahko še naprej normalno živiš?


Eh ne, rabljen bo dovolj :)) :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75k v minusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75% v minusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

ViperR ::

Prebranac je izjavil:

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75% v minusu.


A ti vsak post izkoristis, da se pohvalis kako si kupu top?

Prebranac ::

ViperR je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75% v minusu.


A ti vsak post izkoristis, da se pohvalis kako si kupu top?


Ne kača. Samo realno sliko nas osmoljencev rišem. Da mogoče še kdo ne nasanka.

PacificBlue ::

Pod 20k ne gremo!!!
I’m out.
:3

ViperR ::

Prebranac je izjavil:

ViperR je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75% v minusu.


A ti vsak post izkoristis, da se pohvalis kako si kupu top?


Ne kača. Samo realno sliko nas osmoljencev rišem. Da mogoče še kdo ne nasanka.


Aha torej po 75% padcu pričakuješ kaj, še enkrat -75%? In ker si tako dobro kupil, da si že neverjetnih 75% v minusu, z vsemi svojimi neprecenljivimi izkušnjami sedaj drugim svetuješ, da sedaj pa se ne kupuje. Seveda je bolje počakati, da zadeva zraste in ponoviti najboljšo strategijo, tj. buy high sell low.

Prebranac ::

ViperR je izjavil:

Prebranac je izjavil:

ViperR je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75% v minusu.


A ti vsak post izkoristis, da se pohvalis kako si kupu top?


Ne kača. Samo realno sliko nas osmoljencev rišem. Da mogoče še kdo ne nasanka.


Aha torej po 75% padcu pričakuješ kaj, še enkrat -75%? In ker si tako dobro kupil, da si že neverjetnih 75% v minusu, z vsemi svojimi neprecenljivimi izkušnjami sedaj drugim svetuješ, da sedaj pa se ne kupuje. Seveda je bolje počakati, da zadeva zraste in ponoviti najboljšo strategijo, tj. buy high sell low.


Kako naj kupujem, če pa ni več dinarov. Drugim povem, da je to še ena stopnica nižje. Počakaj na julijski fed. Bo rdeč dildo do podna.

Ne želim, da so še drugi zgube...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Bull trap..ko bo overbought na tak mali interval zna padeti še nižje.

matic492 ::

Chill out, zapri grafe in dokupuj vsak teden malo :D Čez 5 let si boš hvaležen.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

Nepotrpežljivost zahteva zelo visoko ceno.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Nepotrpežljivost zahteva zelo visoko ceno.


Ja s čim naj dokupujem? A vzamem spet potrošniški kredit, ki sem ga imel za 5000 eur? Takrat zakockal z xtz in mino.

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Nepotrpežljivost zahteva zelo visoko ceno.


Ja s čim naj dokupujem? A vzamem spet potrošniški kredit, ki sem ga imel za 5000 eur? Takrat zakockal z xtz in mino.


Saj vsi vemo, da se zajebavaš :))

Money is mindset!

matic492 ::

Kupuješ recimo po 20€. 20€ x 4 tedne. x 12 mesecev. x 5 let.

Zadnji bull je bil nekje dec 17 - jan 18, od takrat si imel pa 3 leta časa za dokupovat.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:



Se ne zajebavam. Fprašaj nodija.

PacificBlue ::

Nodi dopustuje v Romuniji, nazadnje je bil viden na Playa del Mar.
I’m out.
:3

Prebranac ::

Ne vem ali se samo delate ali ste res nori, ampak v taki situaciji kot smo sedaj ne vidim še bottoma. Žal...poglejte lepo letne grafe. Situacija je glede recesije slaba...

Magic1 ::

Haha, koliko lahko pade, če je že padlo 75%. Še enkrat 75%. Za tiste ki so vstopili po prvem padcu je to 75% loss. Za prve pa 89%. Nič nenavadnega, da je BS padel 90%. Še naše banke so tolk padle ob zadnji krizi.
Magic

Prebranac ::

Magic1 je izjavil:

Haha, koliko lahko pade, če je že padlo 75%. Še enkrat 75%. Za tiste ki so vstopili po prvem padcu je to 75% loss. Za prve pa 89%. Nič nenavadnega, da je BS padel 90%. Še naše banke so tolk padle ob zadnji krizi.


Ja še več. Kje pa piše da ne gre do septembra na 10k? Narod je prestrašen. Bližje kot bo jesen huje bo.

matic492 ::

Prebranac je izjavil:

Ne vem ali se samo delate ali ste res nori, ampak v taki situaciji kot smo sedaj ne vidim še bottoma. Žal...poglejte lepo letne grafe. Situacija je glede recesije slaba...

In kaj pol?

Če bo šlo na 5k bom kupil pa za 40€ naemsto 20€ :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Haha, koliko lahko pade, če je že padlo 75%. Še enkrat 75%. Za tiste ki so vstopili po prvem padcu je to 75% loss. Za prve pa 89%. Nič nenavadnega, da je BS padel 90%. Še naše banke so tolk padle ob zadnji krizi.


Ja še več. Kje pa piše da ne gre do septembra na 10k? Narod je prestrašen. Bližje kot bo jesen huje bo.


Razlika med nekaterimi in teboj je, da bodo nekateri opravili R/R ter do jeseni DCA-jal notri, proti jeseni pa DCAjal ven ter mogoce pobrali kaksen profit, docimer se bos ti se vedno zgrazal, kako je mozno, da si 75k v minusu.

Pa da ne bos mislil, da si edini v minusu napram nov 2021, najbrz nas je vecina (FireSnake najbrz ne xD) ampak se zavedamo, da z jokanjem ne bomo izboljsali situacije. V bearu se prerazporeja portfolio in isce nove priloznosti.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Prebranac ::

dope1337 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Haha, koliko lahko pade, če je že padlo 75%. Še enkrat 75%. Za tiste ki so vstopili po prvem padcu je to 75% loss. Za prve pa 89%. Nič nenavadnega, da je BS padel 90%. Še naše banke so tolk padle ob zadnji krizi.


Ja še več. Kje pa piše da ne gre do septembra na 10k? Narod je prestrašen. Bližje kot bo jesen huje bo.


Razlika med nekaterimi in teboj je, da bodo nekateri opravili R/R ter do jeseni DCA-jal notri, proti jeseni pa DCAjal ven ter mogoce pobrali kaksen profit, docimer se bos ti se vedno zgrazal, kako je mozno, da si 75k v minusu.

Pa da ne bos mislil, da si edini v minusu napram nov 2021, najbrz nas je vecina (FireSnake najbrz ne xD) ampak se zavedamo, da z jokanjem ne bomo izboljsali situacije. V bearu se prerazporeja portfolio in isce nove priloznosti.


75%

vaščan ::

Prebranac je izjavil:

Ne vem ali se samo delate ali ste res nori, ampak v taki situaciji kot smo sedaj ne vidim še bottoma. Žal...poglejte lepo letne grafe. Situacija je glede recesije slaba...

Kaj pa vem dejanska situacija ni tolk slaba energija in olje se pripravljata na padec dxy pravtako unemployment rate zaenkrat še ne raste ism je še vedno nad 50.
PMI kaže na upočasnitev https://ihsmarkit.com/research-analysis... zdej pa treba sam še počakat podatke za inflacijo.
Kolk bo trg nihnil dol če bodo še naprej še več zategoval bomo vidl ampak zaenkrat trg prevideva nižji ism. https://www.isabelnet.com/ism-manufactu...
Vsi predvidevajo recesijo a pozabljajo da je po 2 letih ležanja zadeva zalavfala mogoče bo po tehnoloških zadevah manj povpraševanja ker je bilo ogromno nabavljenega med covidom bo pa toliko več turizma in takih zadev. Tight Monetary Policy so začel izvajat takoj po koncu epidemije ker si lahko to privoščijo vedeli so, da bo trg močan po tako dolgem zapiranju ljudi. Treba je napast inflacijo ker so naprintal res preveč denarja. Ali bo to zategovanje res tolk umirilo trg da pademo v recesijo pa še ni čisto 100%. Nekako tako jaz vidim zadevo. Na žalost nisem ekonomist tko da to je popolnoma laičen pogled na zadevo.

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Haha, koliko lahko pade, če je že padlo 75%. Še enkrat 75%. Za tiste ki so vstopili po prvem padcu je to 75% loss. Za prve pa 89%. Nič nenavadnega, da je BS padel 90%. Še naše banke so tolk padle ob zadnji krizi.


Ja še več. Kje pa piše da ne gre do septembra na 10k? Narod je prestrašen. Bližje kot bo jesen huje bo.


Razlika med nekaterimi in teboj je, da bodo nekateri opravili R/R ter do jeseni DCA-jal notri, proti jeseni pa DCAjal ven ter mogoce pobrali kaksen profit, docimer se bos ti se vedno zgrazal, kako je mozno, da si 75k v minusu.

Pa da ne bos mislil, da si edini v minusu napram nov 2021, najbrz nas je vecina (FireSnake najbrz ne xD) ampak se zavedamo, da z jokanjem ne bomo izboljsali situacije. V bearu se prerazporeja portfolio in isce nove priloznosti.


75%


ORLY?

Prebranac je izjavil:

Kaj spet moonboysi obvladujejo forum? Upam da ne bo jok ko padne cez vikend spet. Še en dotik 21 600 in bum.

Ne vem kaki bul je, če sem še vedno 75k v minusu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Nea popravi...75%. Bil sem že 85%.

dope1337 ::

Dobr, sej ne bom ti jz zdej pametoval kulk si v buli, najbrz ves bolje kot jz xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

No v riti lahko gledam grafe. Vložil ne bom nič več. Čakam na naivneže, da mi poplačajo pohlep.

LeQuack ::

Zakaj bi nekdo gledal kako Bitcoin pada namesto da proda pri 60k?
Quack !

mastazeko ::

Zdj si pameten z grafi? Prej ko ti je pa padal si pa delal kaj?

Mogoče trgovanje ni zate...

Prebranac ::

mastazeko je izjavil:

Zdj si pameten z grafi? Prej ko ti je pa padal si pa delal kaj?

Mogoče trgovanje ni zate...


Hodlam! Čakam na boljše čase. Prodal še nisem, sem pa teoretično v minusu.

mastazeko ::

Zakaj pol zadnjih 50 postov vsem težiš da prodajo??

Prebranac ::

Govorim o shortanju. 17 500 in sedaj naj prodajo! Že dva vrhova sta in nikakor ne prebije 21 600.

val46 ::

Govoriš o shortanju na 17500, prej si pa nabijal da gre BTC do 15, pa do 12k? Zakaj ne bi pol shortali do teh dveh cifer?

Prebranac ::

Prodati sedaj in potem spet kupiti na 15k, nato ko spet pade 12 k. Si me hitro zaključil moram priznati. Morda se me bere med vrsticami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Kripto ::

Več kot 90% je v psihologiji in razumevanju delovanja sentimenta. Bolj ko narašča nepotrpežljivost večja je verjetnost, da narediš nepravilne odločitve.

Money is mindset!

FireSnack ::

Solana gor 50%. Told ya.
Preprodajalec NFT umetnin

GupeM ::

FireSnack je izjavil:

Solana gor 50%. Told ya.

35 ni 50.

IgorCardanof ::

Dejansko gremo tocno po 2013 fraktalu. To pomeni, da smo konec avgusta na vec kot 200k.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Karen ::

IgorCardanof je izjavil:

Dejansko gremo tocno po 2013 fraktalu. To pomeni, da smo konec avgusta na vec kot 200k.

Včasih k take bereš si zaželiš da bi vzel isto kot avtor citata...

Kripto ::

Ne prehitevaj dogodkov :)) najprej se mora zgoditi odboj v rang nad 31k USD. Če pa ga bomo letos videli v rangu 50-55k USD bo to najvišji vrh za letos in verjetno še za nekaj časa. Več kot 55k USD letos bi bil pravi čudež.
200k lahko samo sanjaš še dolgo časa dokler se ne zbudiš. V roku 9-12 mesecev zelo velika verjetnost skoka v recesijo. Ta pa se lahko zavleče 12-18 mesecev. Velika uganka je kako se bo kripto trg obnašal v recesiji.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Karen je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dejansko gremo tocno po 2013 fraktalu. To pomeni, da smo konec avgusta na vec kot 200k.

Včasih k take bereš si zaželiš da bi vzel isto kot avtor citata...


Tut ko kupujes srecko, isces scenarije in vzorce, da bo le tvoja kombinacija tista dobitna.
Ce ne razmisljas optimisticno, je pa to potem loser mentality, ki pa ze sam po sebi marsikoga pokoplje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

delavec44 ::

Aha, torej po tvoje je kripto isto kot loto?

IgorCardanof ::

delavec44 je izjavil:

Aha, torej po tvoje je kripto isto kot loto?


Pri lotu so izrebane stevilke "nakljucne". Pri kriptu lahko pa z risanjem fraktalov in vlecenjem crt napoves tocno kaj se bo zgodilo v vecini primerov.

Tako da ne, seveda ne primerjam. Kripto je podobno kot 100% dobitna srecka.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1098 / 1471
»»