» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1096 / 1471
»»

Kripto ::

endelin je izjavil:

saylor še dokupuje dipe?


Vse prodaja kar ima in kupuje BTC dipe.

Money is mindset!

Gregor P ::

Zanimivo, jaz pa bi počel enako za ETH8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

pangro ::

Če kdo spremlja japonsko, fiat ponzi se jim podira. Japonska centralna banka noče dvigovat obrestnih mer in jim je podivjal obvezniški trg in mora zdaj ta ista banka intervenirat na tem trgu da drži obrestne mere na dol. Možno da je to uvertura za evropo in usa v tem primeru zih cena zlata eksplodira bomo pa vidli kako bo z btc. Zlato v jenih je namreč v hudem bullrunu.

IgorCardanof ::

Meh, ne razumem kar si napisal. Kako mislis, da bo povprecen Japonec na to reagiral, ce pa kar nek financni jumbus govoris, ki ga razume samo top 0.001% populacije?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

ECB printer nas bo zjebal do konca...

Money is mindset!

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

No, pa smo spet proti 20 k. Močan resistance je na 21 600. Proda naj kdor še ima kaj profita. Nato pa do 17k. Cwlo 15 k v petek.


Ne verjameš, dokler se ne naučiš na težji način... Sedaj ko nisi v svoji izgubi čustveno vezan na to kar držiš, naenkrat postanejo napovedi realnejše...

Lp

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

saylor še dokupuje dipe?


Vse prodaja kar ima in kupuje BTC dipe.


To pravzaprav svetuje drugim, prodaje hiš, posesti ... :|8-)
Počasi prodaja, da bo kupil nižje ..
8-)

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

VladarP ::

Akhmat sila

GupeM ::

To je pa to, ker volan narobe drži. Če bi ga prav držal, ne bi razbil avta.

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

No, pa smo spet proti 20 k. Močan resistance je na 21 600. Proda naj kdor še ima kaj profita. Nato pa do 17k. Cwlo 15 k v petek.


Ne verjameš, dokler se ne naučiš na težji način... Sedaj ko nisi v svoji izgubi čustveno vezan na to kar držiš, naenkrat postanejo napovedi realnejše...

Lp

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

saylor še dokupuje dipe?


Vse prodaja kar ima in kupuje BTC dipe.


To pravzaprav svetuje drugim, prodaje hiš, posesti ... :|8-)
Počasi prodaja, da bo kupil nižje ..
8-)

Lp



Rekel je, da nikoli ne bo prodal...to je property.

Money is mindset!

merlin2 ::

Kripto je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

No, pa smo spet proti 20 k. Močan resistance je na 21 600. Proda naj kdor še ima kaj profita. Nato pa do 17k. Cwlo 15 k v petek.


Ne verjameš, dokler se ne naučiš na težji način... Sedaj ko nisi v svoji izgubi čustveno vezan na to kar držiš, naenkrat postanejo napovedi realnejše...

Lp

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

saylor še dokupuje dipe?


Vse prodaja kar ima in kupuje BTC dipe.


To pravzaprav svetuje drugim, prodaje hiš, posesti ... :|8-)
Počasi prodaja, da bo kupil nižje ..
8-)

Lp



Rekel je, da nikoli ne bo prodal...to je property.


Rekel je ...
Kot v politiki. Ne poslušajte kaj govorijo.., glejte kaj delajo .. 8-)

Lp

merlin2 ::

Kdor bo razumel, bo razumel...
ISO20022

Haven't I been saying that soon everyone in the world will be forced to use Stellar? It's only a matter of when, not if ???

190 countries sure seems like a good start

"Nium and Stellar Development Foundation Partner to Enable Payouts in 190 Countries"

By launching an API connection that conforms to Stellar interoperability standards, Nium will be able to provide clients on the Stellar network with a suite of payment services that can scale as their global money movement needs evolve and progress. In addition to its ability to send payments anywhere in the world, Nium offers enhanced real-time payment capabilities.

With Nium, businesses are not required to build their own payment infrastructure. Instead, they can simply build their brand on top of an existing platform and leverage Nium's regulatory licenses and authorizations in over 40 countries. 

This integration is noteworthy for senders of cross-border payments, who can benefit from Nium connecting them to new markets, as well as for Stellar-connected wallets, which can leverage Nium's fiat on/off ramps to expand into new countries. Nium's integration with the Stellar network will allow companies to facilitate near-instant payouts without having to prefund their local treasuries.

Once connected to the Nium platform, businesses are able to pay out in more than 100 currencies to over 190 countries - 100 of which in real time. Funds can be received in 35 markets, including Southeast Asia, UK, Hong Kong, Singapore, Australia, India, and the US. Nium's growing card issuance business is already available in 34 countries, including Europe (SEPA), the UK, Australia and Singapore. Nium holds regulatory licenses and authorizations in over 40 countries, enabling seamless global payments and rapid integration, regardless of geography.

https://stellar.org/press-releases/nium...

For more information, visit: https://www.nium.com


Lp

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Daliborg ::

Mimo-grede ali ste opazili? Ko je kripto zima je tale tema mnogo bolj aktivna 8-)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

PrihajaNodi ::

Daliborg je izjavil:

Mimo-grede ali ste opazili? Ko je kripto zima je tale tema mnogo bolj aktivna 8-)

Ne bo za dolgo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

When lambo?
I’m out.
:3

Daliborg ::

PrihajaNodi je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Mimo-grede ali ste opazili? Ko je kripto zima je tale tema mnogo bolj aktivna 8-)

Ne bo za dolgo.

To imaš res, še vedno pa dovolj dolgo da si moram šiht najdt. :| Enostavno se mi ne da gemblat z Future-si. Zadnij par shortov in longov sem sicer izenačil na začeten vložek ampak stresa je pa več kot če bi delal 8h in prenašal idiote.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mAXTER ::

Pri 16 pa pol do 17k all in on BTC8-)

link_up ::

Jst sm kupu mino. To bo tko letel, da se bo parkat prekucnilo vmes...pa spet!
In and Out

delavec44 ::

Aktivna tema ja, super. Samo ne razumem kako se ne da preprečiti nekaterih, ki nabijajo, kot papige, ene in iste stvari v milijon postih.

Prebranac ::

delavec44 je izjavil:

Aktivna tema ja, super. Samo ne razumem kako se ne da preprečiti nekaterih, ki nabijajo, kot papige, ene in iste stvari v milijon postih.


Reci o temu svoboda. Sicer pa gremo še danes dol. Bo veselo!

energetik ::

Pa daj nehaj že s tem FUDom. Oversold je, ne bo kar stalno letel do novih minimumov.
vires in numeris

Prebranac ::

energetik je izjavil:

Pa daj nehaj že s tem FUDom. Oversold je, ne bo kar stalno letel do novih minimumov.


Lepo bi bilo, ampak sam v sebi veš da ni res in te to žre. Padlo bo. Poglej raje grafe. Pa še poročil za junij ni v usa. Padlo bo do 15k. Nato 12 k. Nato 10k.

hamez66 ::

Ja bolj kislo izgleda tole...

PacificBlue ::

Fasten your seat belts, it's going to be a bumpy night.
I’m out.
:3

Prebranac ::

In gremo v roler coaster. Žal mi je da nimam dinarof. Bi imel že napravljene orderje na 15k.

endelin ::

TezDev 2022 novica in bum spet pada:))

dope1337 ::

https://www.theblock.co/post/153478/dyd...

So it begins. Rollupi, good luck.

Bo pa zanimivo spremljati, kako se bodo lotili implementacije svojega orderbooka pri dYdX ter kako bo B-Harvest implementiral svoj cross-IBC orderbook na Crescent DEXu. Predvidevam, da bo od dYdX veliko bolj azuren.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Tezus ne pumpa?

PrihajaNodi ::

link_up je izjavil:

Jst sm kupu mino. To bo tko letel, da se bo parkat prekucnilo vmes...pa spet!



Ja dol. Če je bla nekoč 6 usd bo moral kar konkretno skočit da bo spet tam. Ne v tem marketu. Prej bo pod ico ceno, veliko pod ico ceno preden spet zleze nad 1 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Jaz bi na vašem mestu dal buyorder na 15 200 da imate kaj rezerve.

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Ja bolj kislo izgleda tole...


Dont fade GCR.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

jb_j ::

piramidna shema,
če bo več ljudi notri, več bo denarja...
(za ustvarjalce tega)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Vman ::

dope1337 je izjavil:

https://www.theblock.co/post/153478/dyd...

So it begins. Rollupi, good luck.

Bo pa zanimivo spremljati, kako se bodo lotili implementacije svojega orderbooka pri dYdX ter kako bo B-Harvest implementiral svoj cross-IBC orderbook na Crescent DEXu. Predvidevam, da bo od dYdX veliko bolj azuren.

Predvidevam, da je ta novica pumpnila atom?
Sem pa vesel, da se marsikaj dogaja v ekosistemu.

Prebranac ::

To bo saylorjev drugi polom po dot com balonu in nategu vlagateljev. Sedaj se mu tresejo hlače. Denar prihaja iz bizarnih lukenj in walletow, samo da bi obdržali sentiment in olupili rajo. Mi ne bomo imeli nič od tega le tedenski trajderji in korporacije.

vaščan ::

Moj zadnji buy je 16k če prileze zdej v parih mesecih dol pol pa sam še čakam.

Prebranac ::

Vseeno 5 zvezdic za pogum saylor. Reši nas.

vaščan je izjavil:

Moj zadnji buy je 16k če prileze zdej v parih mesecih dol pol pa sam še čakam.


Daj si na 12k če padne pod 15k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

FireSnack ::

Je bil kdo tukaj žrtev Celsiusove afere Big Freeze in je izgubil več stackanih dolarjev kot je bil pripravljen izgubiti? Imamo kaj šans s skupinsko tožbo?
Preprodajalec NFT umetnin

dope1337 ::

Vman je izjavil:

dope1337 je izjavil:

https://www.theblock.co/post/153478/dyd...

So it begins. Rollupi, good luck.

Bo pa zanimivo spremljati, kako se bodo lotili implementacije svojega orderbooka pri dYdX ter kako bo B-Harvest implementiral svoj cross-IBC orderbook na Crescent DEXu. Predvidevam, da bo od dYdX veliko bolj azuren.

Predvidevam, da je ta novica pumpnila atom?
Sem pa vesel, da se marsikaj dogaja v ekosistemu.


Najbrz ne. Ce ze kej, se je (zacuda) evmos odzval na novico, ceprav nima neposredne povezave s tem. Je EVM kompatibiln cosmos chain (kar je BSC ze od zacetka drugace), ampak ne pripomore dYdX-ovi resitvi.

dYdX je pac prepoznal, da je validatorska scena v cosmosu najbolj razvita in bodo (najbrz) priceli onboarding proces, v upanju, da bodo nasli ravnovesje med hitrostjo, varnostjo ter decentraliziranostjo validatorskega nabora za svoj offchain (off eth chain) order book.

Vsaj jaz sem tako razbral iz novice. Lahko da se motim.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

CopiumRovte ::

Svet počasi ugotavlja, da ne rabi blockchaina.

IgorCardanof ::

Account narejen danes.

Najbrz spet kak Nodijev klon ali pa nov acc od tistega Jeff Tezosa oz. Profdoktorja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

Meni to zgleda kot da ta veliki čakajo še eno rundo panic sell, weak hands...preden pumpnejo v rang nad 30k USD.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Meni to zgleda kot da ta veliki čakajo še eno rundo panic sell, weak hands...preden pumpnejo v rang nad 30k USD.


Meni diši po nowem low. Samo ena novica sedaj konec tedna pa smo zaključili.

Gregor P ::

Berem sedaj tele komentarje od včeraj, pogledam tečaj BTC in pričakujem padec na najmanj 15k glede na vaše pisanje, je pa še vedno čez 20k8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mato989 ::

Gregor P je izjavil:

Berem sedaj tele komentarje od včeraj, pogledam tečaj BTC in pričakujem padec na najmanj 15k glede na vaše pisanje, je pa še vedno čez 20k8-)



Zanimivo ne? 2017 je ob taki ceni bila nora evforija, zdaj pa jokanje, kako folk ni z ničemer zadovoln =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gregor P ::

Najbolj važno pri tem je, da ko so/ste ostali paničarili tu, sem se jaz mirno naspal:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dope1337 ::

Malo se suslja, da bi znale Binance listat EVMOS. V kolikor je to res, si morajo Binance iz trga odkupit zalogo EVMOSa, da se lahko gredo market making, saj cosmos projekti, kot cosmos projekti, ne vidijo dodane vrednosti v placevanju feejev za cex listinge ter ne mislijo dajati zaloge kovancev za mm - edino, ce bi preko gov prop bilo tako izglasovano, kar se pa ni zgodilo in se najbrz tudi ne bo.

Osbno bom malo prilagodil taktiko prodaje evmos nagrad.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

bozicek ::

Kaj predlagaš?
Še mal počakat s prodajo?
Ker jaz sem ravno imel v planu da ne dajem več nazaj v restake ampak začnem počasi z menjavo Juno/Osmo
Darila letos samo za poredne

Vman ::

dope1337 je izjavil:

Malo se suslja, da bi znale Binance listat EVMOS. V kolikor je to res, si morajo Binance iz trga odkupit zalogo EVMOSa, da se lahko gredo market making, saj cosmos projekti, kot cosmos projekti, ne vidijo dodane vrednosti v placevanju feejev za cex listinge ter ne mislijo dajati zaloge kovancev za mm - edino, ce bi preko gov prop bilo tako izglasovano, kar se pa ni zgodilo in se najbrz tudi ne bo.

Osbno bom malo prilagodil taktiko prodaje evmos nagrad.

Zanimiv info, hvala.
Ravno sem swapnil diff ad v evmos in opazil lep pump evmosa.
Sicer sem danes prodal, ce pa se res zgodi listing bom mogoce tudi zacel stejkati nagrade.

Vman ::

Vman je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Malo se suslja, da bi znale Binance listat EVMOS. V kolikor je to res, si morajo Binance iz trga odkupit zalogo EVMOSa, da se lahko gredo market making, saj cosmos projekti, kot cosmos projekti, ne vidijo dodane vrednosti v placevanju feejev za cex listinge ter ne mislijo dajati zaloge kovancev za mm - edino, ce bi preko gov prop bilo tako izglasovano, kar se pa ni zgodilo in se najbrz tudi ne bo.

Osbno bom malo prilagodil taktiko prodaje evmos nagrad.

Zanimiv info, hvala.
Ravno sem swapnil diff ad v evmos in opazil lep pump evmosa.
Sicer sem danes prodal, ce pa se res zgodi listing bom mogoce tudi zacel stejkati nagrade.

Oz jih bom preventivno stejkal polovico ze sedaj

dope1337 ::

Jz bom najbrz vse nagrade drzal v evmosu in spremljal situacijo ter sproti prilagajal pocetje. Mogoce bom dokupoval atom/juno/osmo pogojno, ali pa ob priliki zacel spreminjati v usdc. Mogoce tudi restejkal delez ...

Bomo videli
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()
««
1096 / 1471
»»