» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1000 / 1490
»»

delavec44 ::

1000-ta stran. Juhej.

miha98 ::

drugi.

strawman ::

Na novih 1000 strani trolanja! :)) Pazit moramo samo, da nas tema o Ukrajini ne prehiti.

FireSnack ::

Tista tema je brezpredmetna. Ob nuklearni vojni je najbolj pomembno imeti Alte.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

Na novih 1000 strani trolanja! :)) Pazit moramo samo, da nas tema o Ukrajini ne prehiti.


Nas kar bojo. VČeraj so uspešno zaspammali 20-30 strani. Tako da so hitri.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

m0LN4r ::

Drzim LUNA ze od poletja 2021, se dobro da nisem prodal, uff.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

FireSnack ::

Luno imam od presale. Kupoval za 0.5$ komad.
Preprodajalec NFT umetnin

endelin ::

Je kdo kupoval ADA po 3usd?:P

FireSnack ::

Kar nekaj forumašev je kupovalo ADA pri 0.03$. Mislim da tudi Mato, ampak potem ni prodal ker je mislil vse prodat ko pride čez 1mio in je prišlo samo do 950k...
Preprodajalec NFT umetnin

Kripto ::

FireSnack je izjavil:

Kar nekaj forumašev je kupovalo ADA pri 0.03$. Mislim da tudi Mato, ampak potem ni prodal ker je mislil vse prodat ko pride čez 1mio in je prišlo samo do 950k...


Pa Neblio je tudi šel samo do 49 USD :))

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Cats spet pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

Ko bomo pa sli gor po vratu brontozavra naslednjic, bo shiba prebila 1$
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Prvo je bartova glavica
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

VASkO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cats spet pumpa

Jutri bo uradno razkritje, na katerem CEX bo listing v kratkem.

IgorCardanof ::

VASkO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cats spet pumpa

Jutri bo uradno razkritje, na katerem CEX bo listing v kratkem.


hotbit ali pa mexc.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Gate io
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

endelin je izjavil:

Je kdo kupoval ADA po 3usd?:P


Jaz sem jo pri 2,1$. Če kaj pomaga.

IgorCardanof ::

Jaz sem dcajal notri pri 1$, 2$, 2.5$ in 3$.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

endelin ::

Ste videli ta drop sedaj?;((

IgorCardanof ::

Vazelin, 5% v kriptu je "drop"? A si prvič v kriptu? Vem da nisi. Ne zavajaj.

Lp, Sergei
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

IgorCardanof je izjavil:

Jaz sem dcajal notri pri 1$, 2$, 2.5$ in 3$.



Lepa, ni čudno, da si tako nastrojen proti, rahlo pozno si vstopal (pa lepe okrogle številke si izbiral), ampak bolje pozno kot nikoli, ane?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

endelin ::

Zoom out

IgorCardanof ::

Anney je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Jaz sem dcajal notri pri 1$, 2$, 2.5$ in 3$.



Lepa, ni čudno, da si tako nastrojen proti, rahlo pozno si vstopal (pa le okrogle številke si izbiral), ampak bolje pozno kot nikoli, ane?


Treba je dcajat tako navzgor kot tudi navzdol. Cardano je zagotovo projekt, ki bo čez 10 let še zmer tu, top 10 po marketcapu in višje najbrž tudi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

WaterMemory ::

Fantje, kako se vi fajn hecate. Po dolgem casu sem prisel sem pokomentirat. Me je nasmejal komentar endelina, zakaj zenske ne vojskujejo v vojnah? Do kam smo prisli. Kje je zdrava kmecka pamet, kje je zdrav razum? A se vam ne da vec razmisljat? Ste prevec pod filmsko hipnozo in hipnozo telefonov in monitorjev? Ja, vem, kar hipnotizira.

A vam povem odogovor? Je sila preprost. Zarad biologije, menstruacija, nezelena nosecnost, oziroma ce poteka vojna, lahko zenska dobi nezeleno nosecnost, pa ne samo s strani sovojaka, ce razumete. Potem so tudi dost custveno labilne za taksno okolje, seveda so izjeme, ampak zenstvenost in vojna ne gresta skupaj. Tudi fizicno manj prenese. In kaj bo potem noseca se bojevala? Cakaj, dobila sem popadke, a me lahko sam malo pockakate? Pridem za vami? Halo. Dejte se zresnt. Ne more, pa tudi ce bi hotela. Drugo je sluzenje vojaskega roka. Realnost pa je drugacna. Je sicer nekaj izjem, ampak to so izjeme. Drugo pa je, npr. ce so take okoliscine, ce ni druge izbire. Vi fantje bi igrice spilali, pa zenske posiljali v vojsko? Eeeee
Jaz ne bi posliljal nobenih, niti moskih, ker menim, da smo zreli za next level razvoja clovestva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

enemon ::

WaterMemory je izjavil:

Fantje, kako se vi fajn hecate. Po dolgem casu sem prisel sem pokomentirat. Me je nasmejal komentar endelina, zakaj zenske ne vojskujejo v vojnah? Do kam smo prisli. Kje je zdrava kmecka pamet, kje je zdrav razum? A se vam ne da vec razmisljat? Ste prevec pod filmsko hipnozo in hipnozo telefonov in monitorjev? Ja, vem, kar hipnotizira.

A vam povem odogovor? Je sila preprost. Zarad biologije, menstruacija, nezelena nosecnost, oziroma ce poteka vojna, lahko zenska dobi nezeleno nosecnost, pa ne samo s strani sovojaka, ce razumete. Potem so tudi dost custveno labilne za taksno okolje, seveda so izjeme, ampak zenstvenost in vojna ne gresta skupaj. Tudi fizicno manj prenese. In kaj bo potem noseca se bojevala? Cakaj, dobila sem popadke, a me lahko sam malo pockakate? Pridem za vami? Halo. Dejte se zresnt. Ne more, pa tudi ce bi hotela. Drugo je sluzenje vojaskega roka. Realnost pa je drugacna. Je sicer nekaj izjem, ampak to so izjeme. Drugo pa je, npr. ce so take okoliscine, ce ni druge izbire. Vi fantje bi igrice spilali, pa zenske posiljali v vojsko? Eeeee
Jaz ne bi posliljal nobenih, niti moskih, ker menim, da smo zreli za next level razvoja clovestva.


Aqua, tole je tema o kriptovalutah drugače.

Mato989 ::

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...
Dejansko kljub volatilnosti bolj zaupam BTC na Ledgerju, kot € na TRR, sploh v takih razmerah. Dejansko se mi zdi, da se BTC dobro drži v razmerah, kakršnih še ni srečal. Vsaj zame je to pričakovano glede na njegove lastnosti.
vires in numeris

TheMentor ::

Za kripto bo lepa prihodnost. Lepo se vidi, kako se trenutni finančni sistem lahko uporabi za vojaške namene. Enemu diktatorčku se zmeša najebe pa cel narod in ne more niti denarja dvignit zaradi sankcij. Fora je pa, da bodo moč kripta spoznali vsi. Ti, ki sedaj veselo podeljujejo sanckije ter ti, ki so sankcionirani. Tole je ko bencin za BTC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

endelin ::

WaterMemory: uno ženske - vojska temo je odprl enemon.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

MisterR ::

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...


Kako si kupil kripto? Preko keša na banki. Kako boš spravil kripto v fiat? Preko keša na banki.

Tudi v kriptu se lahko zgodi hiperinflacija in boš za kruh plačal 10 btc po ceni 100kEUR/BTC.

Pa kako ti kripto pomaga, ko ostaneš brez infrastrukture aka interneta? Pri PoW lahko rudarji (ki so centralizirani) zadržijo vse transakcije in si ponovno v temi.
Pri PoS pa si poglej kako centralizirani so node-i.

Fiat imaš v žepu, da lahko v vsakem trenutku plačaš dobrine.

Tako da težko rečemo, da je kripto nad bankami/fiatom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

Mato989 ::

MisterR je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...


Kako si kupil kripto? Preko keša na banki. Kako boš spravil kripto v fiat? Preko keša na banki.

Tudi v kriptu se lahko zgodi hiperinflacija in boš za kruh plačal 10 btc po ceni 100kEUR/BTC.

Pa kako ti kripto pomaga, ko ostaneš brez infrastrukture aka interneta? Pri PoW lahko rudarji (ki so centralizirani) zadržijo vse transakcije in si ponovno v temi.
Pri PoS pa si poglej kako centralizirani so node-i.

Fiat imaš v žepu, da lahko v vsakem trenutku plačaš dobrine.

Tako da težko rečemo, da je kripto nad bankami/fiatom.


Seveda je... poglej so zaprli trrje, je sberbank omejila dvige na 20$ itd... so protestnikom v kanadi zaprli funding... ampak noben pa ni mogel sodno prepovedat karkoli glede BTCja...

Ja če pade internet ali elektrika pa itak imamo hujše probleme kot denar... takrat tudi zlato nič ne pomaga ampak hrana in kalašnikova =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

MisterR je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...


Kako si kupil kripto? Preko keša na banki. Kako boš spravil kripto v fiat? Preko keša na banki.
Kaj ima veze, kako si spravil fiat v kripto, ko se enkrat pojavi situacija? Takrat že držiš kripto. Nazaj v fiat pa imaš več poti, med drugim lahko kupiš zlato direktno z BTC, ga prevzameš in nato prodaš za gotovino ali nakažeš fiat v drugo banko. Če pa folk na splošno neha zaupat fiatu in se odpre kaka alternativna trgovina, takrat šele kripto pokaže svoje prednosti, direktna nakazila brez posrednikov.

MisterR je izjavil:

Tudi v kriptu se lahko zgodi hiperinflacija in boš za kruh plačal 10 btc po ceni 100kEUR/BTC.
Kakšna hiperinflacija, če je število BTC natančno omejeno?

Pa kako ti kripto pomaga, ko ostaneš brez infrastrukture aka interneta? Pri PoW lahko rudarji (ki so centralizirani) zadržijo vse transakcije in si ponovno v temi.
Pri PoS pa si poglej kako centralizirani so node-i.
Brez interneta bi moral ostati cel svet, za dalj časa.

Fiat imaš v žepu, da lahko v vsakem trenutku plačaš dobrine.
Za kratkoročno se strinjam, da je dobro imeti tudi nekaj papirja, ampak doma v štumfu. Ampak le kratkoročno in če ni hiperinflacije.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

TheMentor ::

no ne sedaj posploševat kripto na vse mogoče doomsday scenarije, ko ni interneta pa elektrike. Crypto je top, ko se začnejo vlade vmešavat v sistem. Te sankcije so najlepši primer.

Najbrš smo se vsi spraševal kak dogodek se mora zgoditi, ki bi nkazal neko prelomno točko za fiat valute. Mislim, da smo tukaj.

TheMentor ::

se pa lepo vidi v kako povezanem svetu živimo. Zahod niti ne rabi iti v vojno pa bo Rusiji naredil več škode s parimi kliki. Po 4ih dneh vojne Putin že grozi z jedrskim orožjem, ker je v kotu. Zgleda, če pride svetnovna vojna bo konec v pol leta.

endelin ::

Kolko gre btc v primeru ww3?

PrihajaNodi ::

Kako nabijajo v temi o ukrajini gre še hujš kot s korono. Še dan ali dva pa bodo internetni broci za svobodo napisali več kot 1000 strani
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Skoraj ze leto bo minilo od ATHja večine altov;((

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MisterR ::

energetik je izjavil:

MisterR je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...


Kako si kupil kripto? Preko keša na banki. Kako boš spravil kripto v fiat? Preko keša na banki.
Kaj ima veze, kako si spravil fiat v kripto, ko se enkrat pojavi situacija? Takrat že držiš kripto. Nazaj v fiat pa imaš več poti, med drugim lahko kupiš zlato direktno z BTC, ga prevzameš in nato prodaš za gotovino ali nakažeš fiat v drugo banko. Če pa folk na splošno neha zaupat fiatu in se odpre kaka alternativna trgovina, takrat šele kripto pokaže svoje prednosti, direktna nakazila brez posrednikov.

MisterR je izjavil:

Tudi v kriptu se lahko zgodi hiperinflacija in boš za kruh plačal 10 btc po ceni 100kEUR/BTC.
Kakšna hiperinflacija, če je število BTC natančno omejeno?

Pa kako ti kripto pomaga, ko ostaneš brez infrastrukture aka interneta? Pri PoW lahko rudarji (ki so centralizirani) zadržijo vse transakcije in si ponovno v temi.
Pri PoS pa si poglej kako centralizirani so node-i.
Brez interneta bi moral ostati cel svet, za dalj časa.

Fiat imaš v žepu, da lahko v vsakem trenutku plačaš dobrine.
Za kratkoročno se strinjam, da je dobro imeti tudi nekaj papirja, ampak doma v štumfu. Ampak le kratkoročno in če ni hiperinflacije.


Seveda ima veze. Ker trenutno brez fiata ne moreš kupiti (vstopiti v) kripto valute.

Kaj ima veze, če je število btcjev omejeno? V preteklosti so na bankovcih samo ničle dodajali. Tako je lahko btc vreden milijon X valute, pa boš z njim še zmeraj lahko kupil samo kolač kruha in nič več.

Ni res da bi brez interneta ostati celi svet, poglej si kako so PoW oz PoS kovanci (de) centralizirani. Če pogledaš samo ETH node ti bo jasno, da je zadeva daleč od decentralizacije.


Nekdo je napisal da je v Kanadi kripto pravi uspeh... Kako so si v kanadi izplačali kripto valute? Kako so plačali položnice? Natočili gorivo? TRRje so imeli blokirane.
In moja vprašanja so resna. Ker me zanima realna uporaba kripto valut v teh situacijah, ki se sedaj dogajajo.

PrihajaNodi ::

Načeloma bi lahko plačevali tudi s krpto karticami ki jih ponujajo. Binance in Kraken sta že kot banki. Je pa druga stvar ker gledajo KYC. Tko da, če se država nate spravi in gleda še prilive na borze lahko samo preko 3 osebe prodaš BTC.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Ima kak hodler tule vec ko 100k na sberbank?

chrush ::

Kripto je isto sranje kot denar, še slabše. Ampak vi se kar tolažite.
Glede na to, da so se hekerji spravili na rusijo, predvidevam, da se bo rusija odklopila od interneta. To veste kaj pomeni. Kako bodo potem plačevali z raznimi šitkojni ali btc itd.?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

endelin ::

Preko muskovega sat interneta:D

Mato989 ::

MisterR je izjavil:

energetik je izjavil:

MisterR je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...


Kako si kupil kripto? Preko keša na banki. Kako boš spravil kripto v fiat? Preko keša na banki.
Kaj ima veze, kako si spravil fiat v kripto, ko se enkrat pojavi situacija? Takrat že držiš kripto. Nazaj v fiat pa imaš več poti, med drugim lahko kupiš zlato direktno z BTC, ga prevzameš in nato prodaš za gotovino ali nakažeš fiat v drugo banko. Če pa folk na splošno neha zaupat fiatu in se odpre kaka alternativna trgovina, takrat šele kripto pokaže svoje prednosti, direktna nakazila brez posrednikov.

MisterR je izjavil:

Tudi v kriptu se lahko zgodi hiperinflacija in boš za kruh plačal 10 btc po ceni 100kEUR/BTC.
Kakšna hiperinflacija, če je število BTC natančno omejeno?

Pa kako ti kripto pomaga, ko ostaneš brez infrastrukture aka interneta? Pri PoW lahko rudarji (ki so centralizirani) zadržijo vse transakcije in si ponovno v temi.
Pri PoS pa si poglej kako centralizirani so node-i.
Brez interneta bi moral ostati cel svet, za dalj časa.

Fiat imaš v žepu, da lahko v vsakem trenutku plačaš dobrine.
Za kratkoročno se strinjam, da je dobro imeti tudi nekaj papirja, ampak doma v štumfu. Ampak le kratkoročno in če ni hiperinflacije.


Seveda ima veze. Ker trenutno brez fiata ne moreš kupiti (vstopiti v) kripto valute.

Kaj ima veze, če je število btcjev omejeno? V preteklosti so na bankovcih samo ničle dodajali. Tako je lahko btc vreden milijon X valute, pa boš z njim še zmeraj lahko kupil samo kolač kruha in nič več.

Ni res da bi brez interneta ostati celi svet, poglej si kako so PoW oz PoS kovanci (de) centralizirani. Če pogledaš samo ETH node ti bo jasno, da je zadeva daleč od decentralizacije.


Nekdo je napisal da je v Kanadi kripto pravi uspeh... Kako so si v kanadi izplačali kripto valute? Kako so plačali položnice? Natočili gorivo? TRRje so imeli blokirane.
In moja vprašanja so resna. Ker me zanima realna uporaba kripto valut v teh situacijah, ki se sedaj dogajajo.



Za tebe ne vem, ampak jaz imam 3 kartice na katere lahko naložim crypto valute in plačam na bencinski...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XRPNERD ::

Danes sem se spomnil na en Saylorjev speech.

Kot Ukrajinec bi danes imel najraje:
- hišo
- stanovanje
- druge nepremičnine
- dober avto
- ukrajinske grivne (njihova valuta)
- usd
- zlato (kako to varno prenest iz vojnega območja?)
- kripto
- ...

Kripto se mi sliši no. 1.

endelin ::

Ukrajinsko digitalno grivno

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

Danes sem se spomnil na en Saylorjev speech.

Kot Ukrajinec bi danes imel najraje:
- hišo
- stanovanje
- druge nepremičnine
- dober avto
- ukrajinske grivne (njihova valuta)
- usd
- zlato (kako to varno prenest iz vojnega območja?)
- kripto
- ...

Kripto se mi sliši no. 1.



Kaj palepa žena? Aja ona bo sama prej šla tko da to je to...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MisterR ::

Mato989 je izjavil:

MisterR je izjavil:

energetik je izjavil:

MisterR je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Spet se lepo vidi kako je crypto nad kešom v bankah... omejitev dviga na sberbank itd...


Kako si kupil kripto? Preko keša na banki. Kako boš spravil kripto v fiat? Preko keša na banki.
Kaj ima veze, kako si spravil fiat v kripto, ko se enkrat pojavi situacija? Takrat že držiš kripto. Nazaj v fiat pa imaš več poti, med drugim lahko kupiš zlato direktno z BTC, ga prevzameš in nato prodaš za gotovino ali nakažeš fiat v drugo banko. Če pa folk na splošno neha zaupat fiatu in se odpre kaka alternativna trgovina, takrat šele kripto pokaže svoje prednosti, direktna nakazila brez posrednikov.

MisterR je izjavil:

Tudi v kriptu se lahko zgodi hiperinflacija in boš za kruh plačal 10 btc po ceni 100kEUR/BTC.
Kakšna hiperinflacija, če je število BTC natančno omejeno?

Pa kako ti kripto pomaga, ko ostaneš brez infrastrukture aka interneta? Pri PoW lahko rudarji (ki so centralizirani) zadržijo vse transakcije in si ponovno v temi.
Pri PoS pa si poglej kako centralizirani so node-i.
Brez interneta bi moral ostati cel svet, za dalj časa.

Fiat imaš v žepu, da lahko v vsakem trenutku plačaš dobrine.
Za kratkoročno se strinjam, da je dobro imeti tudi nekaj papirja, ampak doma v štumfu. Ampak le kratkoročno in če ni hiperinflacije.


Seveda ima veze. Ker trenutno brez fiata ne moreš kupiti (vstopiti v) kripto valute.

Kaj ima veze, če je število btcjev omejeno? V preteklosti so na bankovcih samo ničle dodajali. Tako je lahko btc vreden milijon X valute, pa boš z njim še zmeraj lahko kupil samo kolač kruha in nič več.

Ni res da bi brez interneta ostati celi svet, poglej si kako so PoW oz PoS kovanci (de) centralizirani. Če pogledaš samo ETH node ti bo jasno, da je zadeva daleč od decentralizacije.


Nekdo je napisal da je v Kanadi kripto pravi uspeh... Kako so si v kanadi izplačali kripto valute? Kako so plačali položnice? Natočili gorivo? TRRje so imeli blokirane.
In moja vprašanja so resna. Ker me zanima realna uporaba kripto valut v teh situacijah, ki se sedaj dogajajo.



Za tebe ne vem, ampak jaz imam 3 kartice na katere lahko naložim crypto valute in plačam na bencinski...


Reči da se šališ? Se ti sploh sanja kdo stoji za temi karticami? Naj ti namignem, Visa oz Mastercard. Kaj misliš, da se bi ti dve podjetji upirali sankcijam EU? Zaradi kriptovalut že ne. Mislim da je MasterCard predkratkim skenslal pogodbo z Amazonom (so se že pogodili). Pa se tam opravi (nimam vira) skoraj zagotovo več transakcij kot preko kriptovalut.

In to ni decentralizacija, ki si jo želimo, niti ni decentralizacija ki jo kripto valute lahko nudijo.

P.S. glede kripto valut v Kanadi še nihče ni odgovoril.

PrihajaNodi ::

P.S. glede kripto valut v Kanadi še nihče ni odgovoril.


Prodaja BTC edino če imaš 3 osebo, ki na svoj račun odpre račun na dexu in si nakaže denar. Po vsej logiki vlade preverjajo najbrz tudi lastnistvo racunov na borzah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Reči da se šališ? Se ti sploh sanja kdo stoji za temi karticami? Naj ti namignem, Visa oz Mastercard. Kaj misliš, da se bi ti dve podjetji upirali sankcijam EU? Zaradi kriptovalut že ne. Mislim da je MasterCard predkratkim skenslal pogodbo z Amazonom (so se že pogodili). Pa se tam opravi (nimam vira) skoraj zagotovo več transakcij kot preko kriptovalut.

In to ni decentralizacija, ki si jo želimo, niti ni decentralizacija ki jo kripto valute lahko nudijo.


No, saj kmalu pa bo tudi možno poskenirat QR kodo in prenest crypto direkt wallet to wallet, to je pa pol tisti korak naprej...

Kaj glede kanade? Kar nekaj trgovdev sprejema tudi direkt BTC... nekje se bo dalo v USA morda kmalu tudi plačat davke z BTCjem... tako da opcije overall bodo... jaz sem recimo na bolhi za crypto peer to peer prodal že 2 zadevi... 1x sem dobil XRP; drugič pa XLM... torej ni sankcije ki mi to prepreči.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
1000 / 1490
»»