» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
996 / 1490
»»

Mato989 ::

Ijus je izjavil:

ne sej men je cool da Ethereum chain obstaja. naj obstaja. sam so pras*** zarad takih feejev. jao ej. to ni normalno.
mal prej mi je kolega razlagal kako je najprej debelo in globoko pogledal v ekran pol pa znorel ko je zvedel da bi rabil ne vem kolk je že rekel sam je rekel ogromno za pretvorbo enga kovanca na ETH chainu v drugega na ETH chainu. je rekel naj fgredo v kurac pa samo še Binance chain bo fural. jaz bom tud.

sma še tole konverzijo speljem do konca. iz pSAFEMOON-a v nekaj drugega pol pa pozabim na ta ETH chain. za mene je to predrago. bom samo še Binance chain fural. k je zgleda res dober pa pocen.
70€ sem si nakazal na mBills. na komcu imam sedaj v walletu 35$. jeb**** 35$. a rabim cca. 75$ za swapanje. jaz pa v riti z denarjem. - ja dost žalostno. zdej sam čakam da bo pSAFEMOON dol padel un pa gor šel. pol pa res znorim. pa enga počešem pa polikam. haha. :))


Samo za kaj so prasci? To je varnost omrežja... če bi bili feeji nizki bi imeli enake ddos napade kot na solani itd... in počepne celo omrežje... ti feeji so bistvena rešitev Blockchain trileme!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Tjasa3 ()

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Fantje učer sm vam postu Obrok, pa niste prjel. Danes bi imel že 6x vložka.


Pokaž da si ga kupu sam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Ja to pa itak. Zlo je drag in vecinoma le za big boye. Sam se zaradi tega izogibam sitkojnov tam gori, ker se prakticno res komitas na x10 ali pa x0. Ce vlozis manj kot jurja res sploh nima smisla.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Fantje učer sm vam postu Obrok, pa niste prjel. Danes bi imel že 6x vložka.


Pokaž da si ga kupu sam


Kolikor vem, ga je zashillal vcer, ko je ze bil x6.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Vman ::

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)

Ijus ::

kaj je il diavolo? k da moram kaj doprinest tvooooooojmu življenju.
dej mir no. kaj si se neki sprdnil čez mene? pust me. pizda si zoprn ej.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

FireSnack ::

Ruski oligarhi kupujejo BTC. Lahko se zgodi da se notri prilije več kot 300 milijard dolarjev sredstev, ki se tako rešijo pred blokado. Zgolj namig. Jaz grem allin.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Mislis da bodo dogelona kupil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MisterR ::

FireSnack je izjavil:

Ruski oligarhi kupujejo BTC. Lahko se zgodi da se notri prilije več kot 300 milijard dolarjev sredstev, ki se tako rešijo pred blokado. Zgolj namig. Jaz grem allin.


Kdaj pa boš cashoutal? Pred njimi ali za njimi?
P.s.
Premakniti milijone iz trr je težavno. Kaj šele nabaviti crypto za te zneske o katerih ti sanjaš.
Da o procesu OTC nakupovanja niti ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

FireSnack ::

Kaj drugega kot allin v kripto jaz osebno ne vidim. Nafta bo +300%, plin +500%, hrana +800%, zaradi podražitve v proizvodnji pa še vsaj 100% na večino izdelkov...
Samo brez denarja lahko greš v krizo in preživiš. To je moj moto. Čimveč kripta in se bo dobro živelo v krizi.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

IgorCardanof ::

Vman je izjavil:

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)


Umee ne. Shade pa 2 tokena, zdej pa nevem kok je 1 token in a se to sploh splača prodajat. O LIKE pa sploh ne bom govoril raje :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

Wohoo, nisem vedel, da je Shade že listal. Trenutno se naj bi cena tokena gibala tam okoli 40-45$, je pa v obtoku samo cca 2,5% kojnov (če sem zasledil točno informacijo), tako da glede na trenutni market sentiment bi pričakoval, da bo cena počasi še konkretno padla. 450M FDV je za projekt v začetnem stadiju še vseeno kar precej.

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

Vman je izjavil:

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)


Umee ne. Shade pa 2 tokena, zdej pa nevem kok je 1 token in a se to sploh splača prodajat. O LIKE pa sploh ne bom govoril raje :D

Meni se ni splacalo niti claimat, ker je bil scrt fee visji od vrednosti claima.
Ce imas dva tokena in lahko claimas trenutno 20%, odbijes scrt fee bi ti ostalo pomoje ene dobrih 15 usd:)

TheMentor ::

Mato989 je izjavil:

Ijus je izjavil:

ne sej men je cool da Ethereum chain obstaja. naj obstaja. sam so pras*** zarad takih feejev. jao ej. to ni normalno.
mal prej mi je kolega razlagal kako je najprej debelo in globoko pogledal v ekran pol pa znorel ko je zvedel da bi rabil ne vem kolk je že rekel sam je rekel ogromno za pretvorbo enga kovanca na ETH chainu v drugega na ETH chainu. je rekel naj fgredo v kurac pa samo še Binance chain bo fural. jaz bom tud.

sma še tole konverzijo speljem do konca. iz pSAFEMOON-a v nekaj drugega pol pa pozabim na ta ETH chain. za mene je to predrago. bom samo še Binance chain fural. k je zgleda res dober pa pocen.
70EUR sem si nakazal na mBills. na komcu imam sedaj v walletu 35$. jeb**** 35$. a rabim cca. 75$ za swapanje. jaz pa v riti z denarjem. - ja dost žalostno. zdej sam čakam da bo pSAFEMOON dol padel un pa gor šel. pol pa res znorim. pa enga počešem pa polikam. haha. :))


Samo za kaj so prasci? To je varnost omrežja... če bi bili feeji nizki bi imeli enake ddos napade kot na solani itd... in počepne celo omrežje... ti feeji so bistvena rešitev Blockchain trileme!



No in kaj bo pol, ko minerjev ne bo več? Kot Solana? :)

Jebeš tako decentralizacijo, ko so brejkal "Code is law" in znižal nagrade minarjem, ker so preveč služil, ker je pač eth tako zrastel. V bitcoin networku takih svinjarij, kot jih je ether delal nebi nikoli šle skozi. Zato je na dolgi rok eth pravzaprav zelo tvegana naložba, ker je zelo nepredvidljivo kaj si bodo še zmislili. Sicer so dosedaj vedno sprejeli odločitve, ki je bila v korist hodlerjem, ker pač...ne bodo founderji z največ ethri pljuvali v lastno skledo. Niso pa bile koristi v prid minerjem, ki so dejansko eth postavili v ta rang blue chipa. V primerjavi z btc je eth pač velik joke. Sicer zelo uspešen network po adoption metriki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

Komedijant.

Ker so minerji delali milijone dolarjev dnevno zaradi feejev. Pa še zmeraj jih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

Komedijant.

Ker so minerji delali milijone dolarjev dnevno zaradi feejev. Pa še zmeraj jih.


No sej tut feeji, ki se burnajo...so dejansko namenjeni minerjem. Pač founderji nikoli niso šli na svojo škodo, ampak na škodo minerjev, ki so pravzaprav nekak delavski razred v networku. Malo me spominja na en že obstoječ sistem. Hmmm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

mimii ::

Enj ali mana ?

globoko grlo ::

bitgert ;)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Ijus ::

neki bi vprašal:

koliko časa velja "Approve XYZ spend limit"?
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Ijus ::

okey nema veze glede tega vprašanja.
sem zrihtal.

končno sem ffs uspel konvertat ta k* pSAFEMOON.
sem pa prodal AirCoin (AIR) ki sem jih mel 500.000.000 nekje v vrednosti 115€ na pancakeswap. no pač konvertal v BNB. si poslal BNB na Binance. tam BNB pretvoril v ETH. si ETH poslal v wallet. pa preko uniswap app-a konvertal ta k* pSAFEMOON. jao ej.

okey boysi sorry za to neizmerno teženje glede pSAFEMOON. vem da nobenga ne briga sam dobro no. če sem že začel s tem teženjem okoli pSAFEMOON naj se sedja konča to. :globok_vdih:
my pardon.

sedaj sem srečen ko volk in cela ovca. hehe.
bom pa ob prvi priliki kupil nazaj ta AirCoin (AIR). če sem jih mel jih bom tud naprej mel. edin če bo v tem času šel ta token drastično gor pol ne pa pač kaj drugega.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Mato989 ::

TheMentor je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ijus je izjavil:

ne sej men je cool da Ethereum chain obstaja. naj obstaja. sam so pras*** zarad takih feejev. jao ej. to ni normalno.
mal prej mi je kolega razlagal kako je najprej debelo in globoko pogledal v ekran pol pa znorel ko je zvedel da bi rabil ne vem kolk je že rekel sam je rekel ogromno za pretvorbo enga kovanca na ETH chainu v drugega na ETH chainu. je rekel naj fgredo v kurac pa samo še Binance chain bo fural. jaz bom tud.

sma še tole konverzijo speljem do konca. iz pSAFEMOON-a v nekaj drugega pol pa pozabim na ta ETH chain. za mene je to predrago. bom samo še Binance chain fural. k je zgleda res dober pa pocen.
70EUR sem si nakazal na mBills. na komcu imam sedaj v walletu 35$. jeb**** 35$. a rabim cca. 75$ za swapanje. jaz pa v riti z denarjem. - ja dost žalostno. zdej sam čakam da bo pSAFEMOON dol padel un pa gor šel. pol pa res znorim. pa enga počešem pa polikam. haha. :))


Samo za kaj so prasci? To je varnost omrežja... če bi bili feeji nizki bi imeli enake ddos napade kot na solani itd... in počepne celo omrežje... ti feeji so bistvena rešitev Blockchain trileme!



No in kaj bo pol, ko minerjev ne bo več? Kot Solana? :)

Jebeš tako decentralizacijo, ko so brejkal "Code is law" in znižal nagrade minarjem, ker so preveč služil, ker je pač eth tako zrastel. V bitcoin networku takih svinjarij, kot jih je ether delal nebi nikoli šle skozi. Zato je na dolgi rok eth pravzaprav zelo tvegana naložba, ker je zelo nepredvidljivo kaj si bodo še zmislili. Sicer so dosedaj vedno sprejeli odločitve, ki je bila v korist hodlerjem, ker pač...ne bodo founderji z največ ethri pljuvali v lastno skledo. Niso pa bile koristi v prid minerjem, ki so dejansko eth postavili v ta rang blue chipa. V primerjavi z btc je eth pač velik joke. Sicer zelo uspešen network po adoption metriki.


Eth chain brez minerjev zaenkrat prakticno ne deluje... Ko pa bo, ČE bo, bo pa POS sistem menjal... Bistveno je da ce bi bili feeji pol centa ipd.... Bi na etru lahko gledali podobno situacijo kot na solani ipd...

Cena txov je osnovna in najlazja varovalka resevanja blockchain trileme...

Vse ostalo je zaenkrat fail glede na prakso

V praksi pac na etru ne mors ddosat omrezja ce te tx stane na desetine ali celo nekaj 100 dolarckov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

I like this one:
"The market is a device for transferring money from the impatient to the patient. The successful warrior is the average man, with laser-like focus."

kow ::

Ne stekam zakaj Mentor minerje enaci z delavci. Verjetno se bolj kot delavci: kapitalisti. Ker za ucinkovit mining, potrebujes lokacijo, kapital in usposobljeno delovno silo. Kar pomeni, da vecina delavcev v startu nima sans, da je zraven. No, razen ce krade elektriko. Samo potem je tudi lopov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Canadian gov is investigating whether it's illegal for CEX CEOs to encourage self custody:


:)):)):))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Ijus je izjavil:

neki bi vprašal:

koliko časa velja "Approve XYZ spend limit"?


Dokler ne porabi XYZ ali dokler ti ne spremenis tega. Ce nic od tega, potem pa vecno.

Ethereum price je tak kot je in sicer toliko kot je folk pripravljen placat za utility, ki ga dobi.
Zdej z eth 2.0, L2 scaling in ostalimi resitvami bodo poskusl to rest, bomo vidl do kaksne mere.

Preden pa kurcate naprej eth, ko najvecji kripto noobi:
- AVAX je izjemno centraliziran in kljub temu feeji ob dolocenih trenutkih pridejo na 20$ na transakcijo. Ceprav vecinoma do zelo zmerni.
- Cardano sploh ne dela. Nima Gas mehanizma v sebi, kar pomeni, da ce te nekdo hoce zjebat, ne bos naredil transakcije na Cardano chainu za 1 teden. Smo to tudi vidl v akciji sedaj ob launchu sundaeswapa, ko se je cakalo na transakcijo 1 teden.
- Fantom 3/4 casa sploh ne dela, pa nima veze kaj delas in kaksen gas price das.
- Cosmos je recimo stargaze airdrop konkretno zjebal. Bomo vidl kako bo, ko bo enkrat ogromna masa ljudi tam. Dela vredu, feeji so nizki, je pa imel ze nekaj incidentov, ko je pac pokleknil.
- Solana, v kolikor dela, je hitra in zelo poceni. Postaja pa kar normalno, da network crkne za vec ur skupaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

Težava je ti. Blockchain trilema... več si lahko preberete na spletu.

Najlažje je imet network secured, če je fee tako visok, da je spam TX praktično neprofitabilen v grobem rečeno.

Zato so feeji na etru tako visoki (med drugim)

Solana je pa lep primer ko je praktično zastojn, pol pa počepne celo omrežje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

VASkO ::

Je kdo v zadnjem tednu kupil kaj catcoina? Mcap zrasel na 30M, ownership renounced, 20k holderjev in raste. Samo rečem, lahko da je to long term zadetek. Sam sem že na 10x vložka. Hodlam.
Contract je safe, še povezava Coinmarketcap

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

IgorCardanof ::

Ja kak vam tole laufa. Mi normiji smo pa veseli, če nam je Cardano padel samo za 10% v enem tednu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

VASkO ::

Nekdo je tukaj v tej temi zapisal, da so dobički v meme in altcoinih in da mladina tam služi...

IgorCardanof ::

Tako je ja. Mi stara gazda pa pušimo v dino coinih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

VASkO ::

Kako FURS gleda na dobiček v DeFi? Če je opravljen samo prvotni nakup, brez trgovanj do izplačila profita?

IgorCardanof ::

Vredu si. Noben te ne obdavčeval, če si kupil nekaj catcoina in ga nato prodal.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheUnderd0g ::

Kupil še nekaj ADA. To the moon.

spegli ::

39.5-40k je hud resistance. Za hedge dodal nekaj šortov na 39100.

Telbanc ::

Ja no, ko bomo zgleda mel spet radie na elektronke, če Putin podivja do konca, kaj mislite da bo z bitcoini.

A bojo grafe na lampe? Da bote minal? :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

spegli ::

Jaz upam da je to nov medijski cirkus po korona jajcih. Oni se že 8 let neki strelajo. Na lampe lol

Ijus ::

lampe coin (LCN) to the moon. :))
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

hamez66 ::

spegli je izjavil:

Jaz upam da je to nov medijski cirkus po korona jajcih. Oni se že 8 let neki strelajo. Na lampe lol


Jah, na to sem tudi sam pomislil. Zahod rabi zunanjega sovražnika za večjo dovzetnost na pranje možganov, po drugi strani pa je težko reči kaj takega, ko začnejo ljudje na veliko umirati.. Torej bomo videli.

Blue30 ::

TheUnderd0g je izjavil:

Kupil še nekaj ADA. To the moon.

Isto...jurcka med malco..

Vman je izjavil:

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)


Bodi ded in povej vsaj o cem se gre oz. kam se je treba odpeljat, da se to pogleda, bos?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

MaticSLO ::

FireSnack ::

Moja naslednja poteza je prodaja nepremičnine v kateri ne živim. Med vojno bo kupna moč večine padla in predpostavljam da je bolje imeti veliko altov.
Preprodajalec NFT umetnin

Vman ::

Blue30 je izjavil:

TheUnderd0g je izjavil:

Kupil še nekaj ADA. To the moon.

Isto...jurcka med malco..

Vman je izjavil:

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)


Bodi ded in povej vsaj o cem se gre oz. kam se je treba odpeljat, da se to pogleda, bos?

Umee je bil drop za testnet userje, kapnil direkt v keplr, torej ce nisi uporabljal testneta zal ne dobis.
Ce stejkas juno bi bil pozoren na marble dao, samo 20000 toknov bo dropanih tistim, ki imajo nad 20 juno zastejkanih.
Preberi cosmosairdrops reddit, dobis info o vseh napovedanih ad.

Blue30 ::

Vman je izjavil:

Blue30 je izjavil:

TheUnderd0g je izjavil:

Kupil še nekaj ADA. To the moon.

Isto...jurcka med malco..

Vman je izjavil:

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)


Bodi ded in povej vsaj o cem se gre oz. kam se je treba odpeljat, da se to pogleda, bos?

Umee je bil drop za testnet userje, kapnil direkt v keplr, torej ce nisi uporabljal testneta zal ne dobis.
Ce stejkas juno bi bil pozoren na marble dao, samo 20000 toknov bo dropanih tistim, ki imajo nad 20 juno zastejkanih.
Preberi cosmosairdrops reddit, dobis info o vseh napovedanih ad.


Hvala, sem iskal neko "čtivo" o Cosmos airdropih (stejkam ATOM, OSMO in SCRT).

Vman ::

Blue30 je izjavil:

Vman je izjavil:

Blue30 je izjavil:

TheUnderd0g je izjavil:

Kupil še nekaj ADA. To the moon.

Isto...jurcka med malco..

Vman je izjavil:

Ste dobili umee drop?
1200 toknov za 5 minut dela na dan v testnetu ni slabo.
Shade drop je bil porazen zame, nisem niti claimal zaradi feeja, ki je vecji od dropa, pa se vesting, od like coin dropa dobil 8 usd:)
28.2 evmos, racoon, potem stars, omniflix je zagnal mainnet in bo flix drop v marcu.
Potem raw, pupmos upam in hansum pa se cel kup bo tega:)


Bodi ded in povej vsaj o cem se gre oz. kam se je treba odpeljat, da se to pogleda, bos?

Umee je bil drop za testnet userje, kapnil direkt v keplr, torej ce nisi uporabljal testneta zal ne dobis.
Ce stejkas juno bi bil pozoren na marble dao, samo 20000 toknov bo dropanih tistim, ki imajo nad 20 juno zastejkanih.
Preberi cosmosairdrops reddit, dobis info o vseh napovedanih ad.


Hvala, sem iskal neko "čtivo" o Cosmos airdropih (stejkam ATOM, OSMO in SCRT).

Jaz sem januarja dodal se juno, precej ad se bo zgodilo za juno stake in lp, najbolj pricakujem raw in pupmos, pa tudi tale marble dao z max supply 20000 toknov bi znal bit zanimiv. Dobim po izracunih 1.05 tokna.

m0LN4r ::

VASkO je izjavil:

Nekdo je tukaj v tej temi zapisal, da so dobički v meme in altcoinih in da mladina tam služi...

Ja eni direkt na twitchu pumpajo te coine.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

spegli ::

Pumpa jih influencer za svoj exit. Will learn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

FireSnack ::

Influencerji pump and dumpajo. Čez 10 let ko se bo to preiskovalo jih bo vse polno po zaporih offline. Tisto ko imaš 100 mio sledilcev in ne moreš postat ker ni interneta.
Preprodajalec NFT umetnin

VASkO ::

No upajmo, da ne. Je community driven, največji walleti držijo, pa še to se gre za 1.5%. Tg ima 20k članov, holderjev je tudi že 20k če se ne motim. Vsake tolko kak kit not vrže par 10k, vsak dan MC gre gor za 10Mil.

Edit:
Evo mislim, da je spet bull štartal. Predvidevam 40M čez noč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

PrihajaNodi ::

Catcoin pa sam gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

VASkO ::

:D
««
996 / 1490
»»