» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
988 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Penzija?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Ja, če gre x100:'(

avtomat112 ::

Umee je bil listan na gate.io ob 1.00. Cena je lepo skočila. Vendar je withdrawal trenutno 200umee.

FireSnack ::

endelin je izjavil:

Ma naj gre vse skupaj še x2 da cashoutamo:P a res prosim za preveč

Sistem enostavno ne dovoljuje, da bi večina cashoutala s profitom. S profitom bo vedno cashoutala zgolj manjšina. Tako to je na svetu, žal.
Preprodajalec NFT umetnin

Neon87 ::

avtomat112 je izjavil:

Umee je bil listan na gate.io ob 1.00. Cena je lepo skočila. Vendar je withdrawal trenutno 200umee.

Zadnja možnost za poceni nakup... tole gre še danes na $1.

PrihajaNodi ::

tud za Mino smo rekl da gre na 100
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Neo 25usd. Še x4 in je na ath

bozicek ::

Pred pol ure sem kupil UMEE
Naredil mi že 30%

Penzija izi pizi lemon skvizi
Darila letos samo za poredne

PrihajaNodi ::

No tegale je pa v šai priporočal ildavolo

https://coinmarketcap.com/currencies/ca...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Upam da perci tudi tole temo zapre na 1000 straneh, ker toliko nesnage kot jo tukaj sproducirate, ne misli noben brat.

Lp, radovedni Janez.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

Mina je še vedno nad $2. To pomeni še vedno vsaj x4 donos za Nodija in podobne ki so kupovali pod pol dolarja. Še vedno nekajkrat boljši donos kot nepremičnina v Ljubljani v zadnjem letu.
Preprodajalec NFT umetnin

bozicek ::

Ha x4 je rekel...x4
Tukaj je tako da x10 je meh, pri x100 zastrižeš z ušesi in pri x1000 rečeš ok nekaj pa smo naredili

:D
Darila letos samo za poredne

Sharp999 ::

 Safe

Safe





V čem je problem, kaj moram narediti da lahko prodam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sharp999 ()

IgorCardanof ::

Bi moral dat celo sliko ne pa samo malo. ZDej a spodaj piše, da je price impact več kot 50%? V tem primeru ne moreš prodat preko UIja. To tudi pomeni, da ni liquidytja in da si ostal večni holder teh tokenov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hepanlol ::

Sem tud sam razmišljal o Umee, sam se nekako poskušam držati tega, da ne lovim hajp vlakov in vstopim, ko se na določene projekte malo "pozabi". Trenutno imam na radarju Goldfinch in pa Cere Network. Oba projekta "backana" s strani velikih imen, Horowitz, Kindred, Coinbase, Fenbushi, Binance ipd. (vem, da so VC-ji včasih krvniki porazne cenovne akcije projekta), a pozabljena, kar se odraža tudi na ceni. Če ima kdo kak vpogled v vzroke za to, najsi bo to vesting, neizpolnjevanje roadmap ciljev ipd., kar na dan z besedo, vsekakor pa bo potreben due diligence pred vstopom.

* Solidly bo jutri listal svoj token, če se ne motim. Dežurna enciklopedija Cosmos/Fantom ekosistema, Dope, kak nasvet glede potencialnega vstopa, se pričakuje na začetku dump zaradi farming/LP aktivnosti? Tle pa bi rad res čim hitreje nabasal vreče, razen če bodo pogoji res neugodni...

PrihajaNodi ::

Umee ma 10 miljard kovancev?

Kardano ima 33 miljard. To bodo dumpal še
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Sharp999 ::

IgorCardanof je izjavil:

Bi moral dat celo sliko ne pa samo malo. ZDej a spodaj piše, da je price impact več kot 50%? V tem primeru ne moreš prodat preko UIja. To tudi pomeni, da ni liquidytja in da si ostal večni holder teh tokenov.


Price impact je 17%.

Če dam pa malo manj tokenov kot jih imam na voljo pa gre, ampak potem mi pa tale error javlja:

 1

1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sharp999 ()

dope1337 ::

Eh ... Še na OKEX so glihkar listal UMEE ... vse uničl. Cena že znana ~$0.3. Nč ... gremo DCAjat.

@Hepanlol se pol mal razpišem, čeprav nimam nbenga dobrga trejderskega nasveta za Solid. Zdle mam polne roke dela xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

No ta umee ima že začrtano prihodnost. Poglejte raje binance kaj se dogaja z btc. Neki kiti dumpajo. Pripravlja se korekcija.

IgorCardanof ::

Sharp999 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Bi moral dat celo sliko ne pa samo malo. ZDej a spodaj piše, da je price impact več kot 50%? V tem primeru ne moreš prodat preko UIja. To tudi pomeni, da ni liquidytja in da si ostal večni holder teh tokenov.


Price impact je 17%.

Če dam pa malo manj tokenov kot jih imam na voljo pa gre, ampak potem mi pa tale error javlja:

 1

1



Ti imas in nizek liqudity plus velko takso. Slippage bos moral nastavit na tam 30-35% vsaj.

Noben se se zmer ni zjasnu, a je btc hedge za inflacijo in ekonomski kolaps ali to se ni?

Meni se zdi, da je kripto se zmeraj le playground za tiste ki znajo in lupijo retail. Ko se pa gre za zascito sredstev, pa se zmeraj dajejo v stvari, ki so dejansko vredne v resnicnem svetu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Sharp999 ::

IgorCardanof je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Bi moral dat celo sliko ne pa samo malo. ZDej a spodaj piše, da je price impact več kot 50%? V tem primeru ne moreš prodat preko UIja. To tudi pomeni, da ni liquidytja in da si ostal večni holder teh tokenov.


Price impact je 17%.

Če dam pa malo manj tokenov kot jih imam na voljo pa gre, ampak potem mi pa tale error javlja:

 1

1



Ti imas in nizek liqudity plus velko takso. Slippage bos moral nastavit na tam 30-35% vsaj.

Noben se se zmer ni zjasnu, a je btc hedge za inflacijo in ekonomski kolaps ali to se ni?

Meni se zdi, da je kripto se zmeraj le playground za tiste ki znajo in lupijo retail. Ko se pa gre za zascito sredstev, pa se zmeraj dajejo v stvari, ki so dejansko vredne v resnicnem svetu.


Tudi če dam slippage na 35% ne gre...še kar piše price impact too high.

IgorCardanof ::

Probaj prodat manjsi znesek. Ocitno trejdas v nek zelo nizek LP.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Sharp999 ::

IgorCardanof je izjavil:

Probaj prodat manjsi znesek. Ocitno trejdas v nek zelo nizek LP.


Sem probal in napiše: he transaction cannot succeed due to error: execution reverted: PancakeRouter: INSUFFICIENT_OUTPUT_AMOUNT.

IgorCardanof ::

Slippage povisaj, kdaj pomaga tudi da pri stevilu tokenov napises se .000, torej da je cela stevilka.

Ce pa nic od tega ne pomaga, potem si pa v tezavah.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Sharp999 ::

IgorCardanof je izjavil:

Slippage povisaj, kdaj pomaga tudi da pri stevilu tokenov napises se .000, torej da je cela stevilka.

Ce pa nic od tega ne pomaga, potem si pa v tezavah.


Vse to sem...ni mi jasno zakaj ne gre :D Dobro saj ni veliko cca 150eur mislim da ampak vseeno rad bi prodal :D...

PrihajaNodi ::

zakaj prodajas? HODL
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Sharp999 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Slippage povisaj, kdaj pomaga tudi da pri stevilu tokenov napises se .000, torej da je cela stevilka.

Ce pa nic od tega ne pomaga, potem si pa v tezavah.


Vse to sem...ni mi jasno zakaj ne gre :D Dobro saj ni veliko cca 150eur mislim da ampak vseeno rad bi prodal :D...



Ker si kupil totaln drek... če kupiš normalne coine na borzah nimaš teh težav
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Glede na to da spet nekaj crasha, a je spet najavljeno, da bo rusija napadla ponoči?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

tud za Mino smo rekl da gre na 100

In za BICO, in sem ga drzal, zdaj pa je pod $2, bi prodal na 15..

Tile qrci, ki pravijo "this is a $100 coin"...ko zacnejo to pisat, je treba takoj prodat.

PrihajaNodi ::

Bico dvomim da bi na 12 prodal ker je bil dump takoj ko je na borze prisel. Kasneje pa. Ne poznam tega coina. Kolk je bil ico?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bico dvomim da bi na 12 prodal ker je bil dump takoj ko je na borze prisel. Kasneje pa. Ne poznam tega coina. Kolk je bil ico?


Best do zdaj, 0.25$, 4000 kosov, izdani tretjina takoj, dve tretjini v naslednjih 2 mesecih. Mi je blo zal, da nimam vec racunov.

PrihajaNodi ::

Sej tud če bi jih mel 20 ni nujno da bi kaj zadel. Ker je to po 500k računov in več...ni tako kot včasih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

globoko grlo ::

Kanadski pezdetek zna razglasit komplet crypto za terotistični napad na Kanado. Mogoče to mal jebe zadevo.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej tud če bi jih mel 20 ni nujno da bi kaj zadel. Ker je to po 500k računov in več...ni tako kot včasih.


No dobil sem mino, bico, agoric in nym. Imam kar sreco, z enim racunom.

PrihajaNodi ::

pa vse drzis se?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blue30 ::

Mino prodal, imam nekaj malega, bico drzim, agorin in nym pa se prideta aprila in julija. 1258 karme.

PrihajaNodi ::

A denar si dal upfront a potem ko si že mel alokacijo?

Nym se mi zdi kar drag 0,5 za miljardo supply-a
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Blue30 ::

Hmm...pri mini sem se lovil, nakazal, ko sem dobil alokacijo..potem pa sem zaradi karme dal v stejk vse kovance v meniju na levi strani in nekaj tisoc usd trejdal sem in tja in imam vedno $ na rezervi zraven vsega stejkanega.

Prebranac ::

Umee p n d. Sicer pa mi na grafih prikazuje 43 200 za odboj. Na 15 min trwndliniji smo na meji. Bo še hudo.

PrihajaNodi ::

Blue30 je izjavil:

Hmm...pri mini sem se lovil, nakazal, ko sem dobil alokacijo..potem pa sem zaradi karme dal v stejk vse kovance v meniju na levi strani in nekaj tisoc usd trejdal sem in tja in imam vedno $ na rezervi zraven vsega stejkanega.

Na kolk si pa mino prodal? Nym mi je res mal skoda da sem zamudil sam glede na supply je itak tko tko

Za primerjavo solana je bla 0.22 pa 500.000 max kovancev. Nrdila je x450
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Klemenski ::

Everdome $DOME mnenja? Presale cena 0,001 $, sedaj skoraj 0,08 $.

Prebranac ::

Total supply is 100 Billion tokens. Fully diluted marketcap $6 Billion (price $0.06 /token). price is currently over-valued for such a new project with no actual product or use case....


Eni celo hypajo da je boljši kot sand in mana skupaj... se bo videlo. Metaverse ima zgleda potencial.
Počakaj na 19 februar, takrat bo baje odločilno.

Za umee:

project destroyed by its token vesting schedule. No money to be made here as a retail investor. Run away. It is the same bico, vega , gog . Scam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Hmm...pri mini sem se lovil, nakazal, ko sem dobil alokacijo..potem pa sem zaradi karme dal v stejk vse kovance v meniju na levi strani in nekaj tisoc usd trejdal sem in tja in imam vedno $ na rezervi zraven vsega stejkanega.

Na kolk si pa mino prodal? Nym mi je res mal skoda da sem zamudil sam glede na supply je itak tko tko

Za primerjavo solana je bla 0.22 pa 500.000 max kovancev. Nrdila je x450


Uh ne spomnim se, vem samo da mi je blo hitro zal, nisem takrat niti vedel, kak boom je coinlist :)
Solane pa menda ne bo nihce vec prehitel :)

Prebranac je izjavil:

Total supply is 100 Billion tokens. Fully diluted marketcap $6 Billion (price $0.06 /token). price is currently over-valued for such a new project with no actual product or use case....


Eni celo hypajo da je boljši kot sand in mana skupaj... se bo videlo. Metaverse ima zgleda potencial.
Počakaj na 19 februar, takrat bo baje odločilno.

Za umee:

project destroyed by its token vesting schedule. No money to be made here as a retail investor. Run away. It is the same bico, vega , gog . Scam


To je ravno pravilno. Ne pa da se dumpa takoj, ko se dobi napol zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

IgorCardanof ::

Klemenski je izjavil:

Everdome $DOME mnenja? Presale cena 0,001 $, sedaj skoraj 0,08 $.


Če je to res kar je napisal warkraft, potem bo tole še en projekt kova Bloktopia, ki je sedaj kolikko 90% od vrha?

Pač noben metaverse projekt trenutno ni vreden kaj dosti, potem imaš pa tale dome shit na 6 mlrd$ FDV?
Ja kratkoročno gre lahko še x2 ali pa x5, dolgoročno gre pa /100.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Zdj pa na 70k. 44k je prebit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

val46 ::

Sem že enkrat vprašal, pa vprašam še enkrat za Lucky Block(LBLOCK https://coinmarketcap.com/currencies/lu... ). Kaj se vam zdi? Meni se zdi kot legit projekt, ki ma neko prihodnost. Ne sam v samem kovancu, ampak tudi v nadaljnem razvoju in predvsem v tem, ker naj bi se 20% vsakega jackpot dobička razdelilo med Holdarje. Cena je bila v presalu 0,0016, sedaj po slabem mesecu je že 0,007+ dolarja in dnevno narašča. Komentarji večinoma zagovarjajo tezo, da bi do konca leta znala bit cena okrog 1 dolarja, kar pomeni pri trenutni ceni kar fajn zaslužek. Sam pa še nisem tolk v teh crypto vodah kot večina vas tu, zato sprašujem za mnenje. Zaenkrat sem vrgu not 100$, dobil ven neki nad 21k tokenov in če res naraste na 1$, bo za en cajt ;) Če pa popušim, pa tudi ne bom obubožal zaradi teh 100 dolarjev :)

Aja, pa s tem tednom ga je dal tudi Binance na radar listo, poleg pancake je s tem tednom začel ga listat in prodajat tudi LBank.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

Prebranac ::

Prebranac je izjavil:

Umee p n d. Sicer pa mi na grafih prikazuje 43 200 za odboj. Na 15 min trwndliniji smo na meji. Bo še hudo.



I waz rajt :)

Prebit mora malo čez 45 k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Aja rad bi se zahvalil kitu, ki je stisnil 15M za pumpo btc v 1 min. ;)

Prebranac ::

Kdor ima rad adrenalin naj se igra z nihanjem kovanca mc, kp3r in vet.

Se bomo spet jajčkali 2 uri na 44 150.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

FireSnack ::

Sam danes gor 40%.
Preprodajalec NFT umetnin
««
988 / 1490
»»