» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
985 / 1490
»»

IgorCardanof ::

Blue30 je izjavil:

Izi-ico je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Na kratko povej, za kaj gre.

V smislu: kupis nft, nalozis, das v prodajo in lahko naredia x100.

V cem je to druface od trenutnih milijard nftjev, ki se prodajajo? Sam vidim samo spletno trgovino nftjev, ki je po vrhu sledljiva.



Pozdravljeni na kratko, kupiš NFT. Imaš 4 različne vsak prinese svoje prednosti in obveznosti do kluba cryptospacefleet kratica CSF. Ko postaneš latnik NFT CSF si opravičen do daril, ki jih ta NFT prinese.
Zbran denar s prodajo NFT, seveda odbite dajatve, stroški poslovanja podjetja. Ostali denar se bo vložil v poterjane projekte, ki imajo večjo verjetnost za prihodnost. Dobiček iz njih se bo po multiplikatorju razdelil med vse lastnike NFT CSF. Število CSF NFT je omejeno, prodaja se zaključi 31.3.2022. Vsi ne prodani NFT bodo uničeni. Prodaja NFT poteka samo čez vikend, cena NFT raste vsaki vikend za 10%.

Lasnik podjetja oz. general je Roman. Kratka prestavitev. Na youtube in tiktoku ma ogromno vadijev (cryptobeard). Roman je zanimiva osebnost, ima svoj humor enim bo všeč enim ne. Stvar posameznika. Je prav tak to nas naredi človeške.




Vsak petek ob 20.00 je AMA na telegramu, odgovarja na vprašanja itd.

https://t.me/+mGZebUGVxvtlOWQy

Zdaj pa primer: https://coinmarketcap.com/currencies/af...

CSF je dobil eksplozivno ponudbo od LPI DAO (https://lpi.finance/). Vsi člani so imeli možnost omejen čas 24 ur skleniti pogodbo o prodaji AFFYN - FYN s LPI DAO za ceno 0,06$. Zdaj se giblje tam okoli 0,74$. Binance koliko sem zasledil ga ponuja za 1,7$. Kovanec še ni prišel na velike borze, kaj bo tam ne vem.

LP


Ok, hvala za razlago. NFTji niso moja stvar, sem si jih dal nekaj naredit (sicer moj design) in zdaj niti ne vem, kaj naj z njimi in niti ne poznam razloga, zakaj bi kdo to kupil. Razen, če je človek malo prismojen, to pa me kar malo skrbi.

IgorCardanof je izjavil:

Yo Firesnack, kako grejo kej memecoini?


Igor, si nakupil kaj MILK, AADA, SUNDAE, DANA, MELD, PAVIA itd??? Milk je že naredil raztur, vohajo ga Binance https://www.binance.com/en/price/muesli... (mogoče vse, ne vem).


Milk, Ada, lq, sundae, VYFI
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

IgorCardanof je izjavil:

Apofis je izjavil:

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Me ne bi presenetilo, če je tale zgornji tvit fake news. Market bo pa reagiral na tole kakor bo.


Tako kot bloombergov vnaprej napisan naalov, ki je ponesreči pristal na naslovnici anede.


Kateri?


https://www.bloomberg.com/news/articles...

Mamu jim nabijem na k... novinarsko...da se gredo pri taki zadevi igrat...


Sej veš da se gre vse za keš. Odpreš shorte, tole vn butneš, pobereš profit, se opravičiš. Ponoviš čez 2 tedna.

Ma to mi je jasno, sam je fajn met kake meje...

FireSnack ::

Katera kriptovaluta je najboljša v primeru daljše vojne da lahko kupuješ osnovne dobrine čimbolj enostavno in da ti ne gubi vrednosti?
Preprodajalec NFT umetnin

PersonaRuda ::

FireSnack je izjavil:

Katera kriptovaluta je najboljša v primeru daljše vojne da lahko kupuješ osnovne dobrine čimbolj enostavno in da ti ne gubi vrednosti?

Moj izbor TOP 3 kriptovalut, če pride do vojne. Ne samo, da tem valutam ne bo padala cena, še zrastla bo vsaj x5 ali x10 med vojno. Če pa do vojne ne pride, pa tudi cena ne bo padla, ampak bo iz meseca v mesec rastla (inflacija). Tako, da močno priporočam nakup.

Delamaris



Gavrilović



Rio mare

WaterMemory ::

Kje so zdaj borci za cisto temo o kriptovalutah, lol. Kje so zdaj lovci na carovnice? kamikaza, se mi je vedno zdelo da si ti tudi en izmed prikritih trolov. A ti tudi ali kaj. Lepo. Pa tudi zanimivo ko podpiras ubijanje zivali. Simulacija te bo nagradila verjetno.

Drugace pa kamikaza je bila prvotno slovanska, ki so se borili za svojega vladarja. potem, ko so videli, kako ucinkovito je to, so to prevzeli tudi nekateri drugi narodi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

WaterMemory ::

Ce zelite, da odprem eno posebno temo, tako, o kamikazah na slotechu, mi povejte. Ali pa vsaj namignite s provociranjem, izprovocirajte, kakor vam pase. Sicer sem obljubil, da ne bom, ampak ce zelite, zakaj pa ne. kaj pravite? Drugac pa mi je mal smesno, kako se zanasate na podtaknjene informacije. Sej ne recem, nekaj tudi dobite, ampak a ste mal razmisljal, ce bi nekdo, ki opozarja vec let o lazni anonimnosti, dajal svoje prave podatke na racunalnik. Ali pa odprl fejsbuk racun? Pa tudi ne vem sicer kaj skusate dosec? Ustrahovanje ali kaj? V simulaciji?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

WaterMemory ::

Pomoje boste najvec dosegli, ce boste na lep nacin povedali, kaj zelite. Teh provociranj pa res ne maram. Kot sem dejal, sem nehal pisat, ker je nekdo lepo prosil tukaj v tej temi, da bi mu naredil uslugo s tem. Ce pa boste provociral, potem boste verjetno naredili kontra ucinek, ker to je navadna provokacija. A se ne da zment na lep nacin?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

PersonaRuda ::

WaterMemory je izjavil:

Kje so zdaj borci za cisto temo o kriptovalutah, lol. Kje so zdaj lovci na carovnice? kamikaza, se mi je vedno zdelo da si ti tudi en izmed prikritih trolov. A ti tudi ali kaj. Lepo. Pa tudi zanimivo ko podpiras ubijanje zivali. Simulacija te bo nagradila verjetno.

Drugace pa kamikaza je bila prvotno slovanska, ki so se borili za svojega vladarja. potem, ko so videli, kako ucinkovito je to, so to prevzeli tudi nekateri drugi narodi.

Trolu ne moreš drugače odgovorit kot, da ga nazaj malo potrolaš. ;) Če sprašuješ bedarije z namenom, da trolaš temo, boš tudi odgovor nazaj dobil v takšni meri.

Drugače pa dobrodošel novi uporanik na forumu @WaterMemory; Čas prve prijave; 11.02.2022 11:46:33 in veselo branje, ter sodelovanje v temah.

IL_DIAVOLO ::

Aquafriend welcome :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WaterMemory ::

Hvala, kdaj boste dojeli, da vam nic nocem? Oziroma hocem. Le dobro, ker to je dost boljse za vse. Ampak pazi to, to je dolocena preizkusnja, ki smo se jo verjetno zmenili ne da bi se zavedali tega. Jaz sem se iz tega nekaj naucil, vi mogoce tudi in zavest napreduje. Ok, zdaj pa dovolj o tem. Da ne bo kdo rekel, da je prevec offtopic.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

WaterMemory ::

Tukaj imam eno super duper vroco ponudbo. :)
Rad bi odprl se eno temo, glede Elona Muska, dal video z odlomki iz treh intervjujev o simulaciji. Potem pa ce mi to pustite tole temo bom se potrudil da vsaj nekaj casa ne pisem po drugih temah?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Blue30 ::

Cisto pravi pa nisi ti, ne?

Kripto ::

Debel in pretežek BTC kokos je na tankem peclju...

Money is mindset!

FireSnack ::

Samo še mentalno zlomljeni kripto strokovnjaki, ki ne bodo nikoli videli kripto penzije.
Preprodajalec NFT umetnin

Sharp999 ::

Katere menjalnice/spletne strani so bile čisto na začetku kripto sveta? Se pravi na katerih straneh si lahko kupil ne vem leta 2010,2011,2012,...bitcoin ?

Alien123 ::

Sharp999 je izjavil:

Katere menjalnice/spletne strani so bile čisto na začetku kripto sveta? Se pravi na katerih straneh si lahko kupil ne vem leta 2010,2011,2012,...bitcoin ?


MT.gox, Tradehill, BitInstant, mining, ebay

Prebranac ::

Ammm...vseeno če se tukaj dajete, ampak me zanima če je sedaj to spet trend navzgor. Namreč na mojih grafih se je odbilo od srednje boll črte.

IgorCardanof ::

Jup, gremo v gospodarski kolaps, vsak mesec hujsa inflacija, fed noce naredit nic drasticnega, kar bo nakoncu pripeljalo v najhujse, na vzhodu hude napetosti ampak ja, odbilo se je od neke crte, 100k next. Gremo!!
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Jup, gremo v gospodarski kolaps, vsak mesec hujsa inflacija, fed noce naredit nic drasticnega, kar bo nakoncu pripeljalo v najhujse, na vzhodu hude napetosti ampak ja, odbilo se je od neke crte, 100k next. Gremo!!


Sarkazem on. Veliko govorijo in nič ne bodo naredili. Vojskovanje tako kot je je le napenjanje mišic. Če želijo lahko zradirajo takoj države.

Blue30 ::

Sharp999 je izjavil:

Katere menjalnice/spletne strani so bile čisto na začetku kripto sveta? Se pravi na katerih straneh si lahko kupil ne vem leta 2010,2011,2012,...bitcoin ?


prvič sem kupil na BTER.COM... potem veš, kje je to...večina sodelujočih tu je verjetno kupila svoj prvi btc lani enkrat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

IgorCardanof ::

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Jup, gremo v gospodarski kolaps, vsak mesec hujsa inflacija, fed noce naredit nic drasticnega, kar bo nakoncu pripeljalo v najhujse, na vzhodu hude napetosti ampak ja, odbilo se je od neke crte, 100k next. Gremo!!


Sarkazem on. Veliko govorijo in nič ne bodo naredili. Vojskovanje tako kot je je le napenjanje mišic. Če želijo lahko zradirajo takoj države.


Imaš problem, da inflacija je prava in je tu in če se ne bo močno ukrepalo, bo samo še huje. FED pa ve, da je zajebal na celi črti. Ni si želel zjebat stock marketa in ni želel ustaviti inflacije. Cincal je in cinca še zmer nekje vmes. Kar bo pa na koncu vodilo v najslabši scenarij.
Glede napetosti na vzhodu pa se strinjam, zahod provocira, rusi se potem malo igrajo in kažejo moči, zahod pa provocira in laže naprej. Je 95% da ruskega napada na ukrajino ne bo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

Blue30 je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Katere menjalnice/spletne strani so bile čisto na začetku kripto sveta? Se pravi na katerih straneh si lahko kupil ne vem leta 2010,2011,2012,...bitcoin ?


BTER.COM... potem veš, kje je to...večina sodelujočih tu je verjetno kupila svoj prvi btc lani enkrat :D

IgorCardanof ::

Prebranac je izjavil:

Ammm...vseeno če se tukaj dajete, ampak me zanima če je sedaj to spet trend navzgor. Namreč na mojih grafih se je odbilo od srednje boll črte.


A zdej ko je šlo za 1000 dol, smo na črti ali pod ali še zmer nad njo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Ammm...vseeno če se tukaj dajete, ampak me zanima če je sedaj to spet trend navzgor. Namreč na mojih grafih se je odbilo od srednje boll črte.


A zdej ko je šlo za 1000 dol, smo na črti ali pod ali še zmer nad njo?


Skoraj na črti. Nič ni jasno kaj bo

Blue30 ::

Je kdo razmisljal, da bi se pri altih ravnal le po marketcapu? Itak pade vse, ko pade MC. Vsaj v mojem primeru bi lahko 90% vsega prodal, ko je padel 10% iz 3T.

IgorCardanof ::

Blue30 je izjavil:

Je kdo razmisljal, da bi se pri altih ravnal le po marketcapu? Itak pade vse, ko pade MC. Vsaj v mojem primeru bi lahko 90% vsega prodal, ko je padel 10% iz 3T.


Ja Cardana jz ne bi prodajal v nobenem primeru. Pa tudi če marketcap pade za 100%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

Modeli ki furajo market z lahkoto vržejo 500 mil in gre BTC za 10k gor al pa dol. Menda je 200 MA za spot uredu indikator.

Npr. 4h 200 MA, pravi, da se bo odbilo okrog 40k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Prebranac ::

spegli je izjavil:

Modeli ki furajo market z lahkoto vržejo 500 mil in gre BTC za 10k gor al pa dol. Menda je 200 MA za spot uredu indikator.

Npr. 4h 200 MA, pravi, da se bo odbilo okrog 40k.


Potem je še upanje. Čakam na nedeljo zvečer ko se odprejo azijske borze. 19 do 20 ura.

Ijus ::

katere tri šitkojne se splača kupit? recimo za ene 100€ za vse tri.
da majo res mikro ceno pa da so že neki časa na sceni.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

Blue30 je izjavil:

Je kdo razmisljal, da bi se pri altih ravnal le po marketcapu? Itak pade vse, ko pade MC. Vsaj v mojem primeru bi lahko 90% vsega prodal, ko je padel 10% iz 3T.


Ja Cardana jz ne bi prodajal v nobenem primeru. Pa tudi če marketcap pade za 100%.

To je jasno :D

strawman ::

Pri katerih projektih se smatrate za bagholderje?
Jaz osebno največjega držim pri IOTA, ko sta v jeseni 2017 hkrati udarili kripto in IOT norija.
Sentimentalno držim tudi wallet s par Namecoini še iz 2014-15, ko sem si postavljal svojo .bit domeno.

Lennzi ::

strawman je izjavil:

Pri katerih projektih se smatrate za bagholderje?
Jaz osebno največjega držim pri IOTA, ko sta v jeseni 2017 hkrati udarili kripto in IOT norija.
Sentimentalno držim tudi wallet s par Namecoini še iz 2014-15, ko sem si postavljal svojo .bit domeno.

Vet in xlm.
Še vedno nekje globoko v sebi naivno verjamem, da je to to:)

merlin2 ::

Lennzi je izjavil:

strawman je izjavil:

Pri katerih projektih se smatrate za bagholderje?
Jaz osebno največjega držim pri IOTA, ko sta v jeseni 2017 hkrati udarili kripto in IOT norija.
Sentimentalno držim tudi wallet s par Namecoini še iz 2014-15, ko sem si postavljal svojo .bit domeno.

Vet in xlm.
Še vedno nekje globoko v sebi naivno verjamem, da je to to:)


XLM = ISO20022
https://twitter.com/UtilityTheory/statu...

Glej tudi Project Dunbar in Project Jura - BIS :-D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

Damjan10 ::

A mogoče kdo ve zakaj mi na metamasku ne kaže vrednost kovanca v(fiat) namreč kupil sem libero coin,pokaže namreč samo količino kovancev valute pa NE.

WaterMemory ::

Na tvoje vprasanje, zakaj sem odprl nov racun. A ti nisem ze veckrat povedal zakaj? Jaz te bom tukaj vprasal, zakaj me to sprasujes, ce ze ves? A ti jaz povem, zakaj me to sprasujes? Ne zato, ker ne ves, ampak zato, da drugim das vedet, da je po tvojem mnenju to account, kateremu ne gre za zaupat. A se nismo nekaj zmenili? Pustite mi vsaj temo o simulaciji. A je ok ali ne?

IL_DIAVOLO ::

Ijus je izjavil:

katere tri šitkojne se splača kupit? recimo za ene 100€ za vse tri.
da majo res mikro ceno pa da so že neki časa na sceni.


Daj ne se zajebavat no. Kupi si raje mrvice.

strawman je izjavil:

Pri katerih projektih se smatrate za bagholderje?
Jaz osebno največjega držim pri IOTA, ko sta v jeseni 2017 hkrati udarili kripto in IOT norija.
Sentimentalno držim tudi wallet s par Namecoini še iz 2014-15, ko sem si postavljal svojo .bit domeno.


Zresni se.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

val46 ::

WaterMemory je izjavil:

Na tvoje vprasanje, zakaj sem odprl nov racun. A ti nisem ze veckrat povedal zakaj? Jaz te bom tukaj vprasal, zakaj me to sprasujes, ce ze ves? A ti jaz povem, zakaj me to sprasujes? Ne zato, ker ne ves, ampak zato, da drugim das vedet, da je po tvojem mnenju to account, kateremu ne gre za zaupat. A se nismo nekaj zmenili? Pustite mi vsaj temo o simulaciji. A je ok ali ne?



No dej, pol piši tam v tvoji temi o simulaciji, ne pa da se morš čist v vsako temo prtaknt in težit s to tvojo simulacijo. Mislim da že vsi vse vemo o tebi in tvojih idejah, tako da nas ne rabiš spominjat vsak drug dan.

Prebranac ::

Mogoče bo čas za premislek. 500 milijonov je kit zabil ob 11 30...

strawman ::

Prebranac je izjavil:

Mogoče bo čas za premislek. 500 milijonov je kit zabil ob 11 30...


Hja, v novice pridejo samo taki hopium primeri, Ko pa en kit cashouta 500mil pa vse tiho.

IL_DIAVOLO je izjavil:


Zresni se.

Zakaj? A si ti eden tistih, ki zmeraj zadanejo vrh in dno?

IL_DIAVOLO ::

To je coin, ki ni vec relevanten.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

To je coin, ki ni vec relevanten.


In kaj jaz drugega pravim?
Bagholder = oseba, ki je ostala s polno vrečo ničvrednih assetov.

m0LN4r ::

troll mode off, kaj pravte se splaca pocakati in mogoce pademo pod 30k ? Graficne kartice so vsak dan cenejse in vedno vec founders oz. nonLHR modelov je na ebayu.
Po mojem lahko imamo sreco in pademo na 20k al?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Prebranac ::

twitter.com/unusual_whales/status/1492602644417896454?t=JJZzEU797JyLDAAWroKYig&s=19

Pranje denarja...

IgorCardanof ::

Kam gremo danes za weekly close, gor ali dol?

In pa kaj se plete pri mcdonalsu?
https://twitter.com/elonmusk/status/149...

Danes 20 čez polnoč baje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Nodi, je to tvoja punca in ji delaš promocijo?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Blue30 ::

Verjetno

Prebranac ::

Ajmo tehničarji. Kam gremo. Ves čas se držimo črte...

Lennzi ::

Prebranac je izjavil:

Ajmo tehničarji. Kam gremo. Ves čas se držimo črte...

Kako da ne veš? Baje, da ti in Kripto vesta vse.
Kratkoročno lahko še kakšno malenkost gor, ampak glede na MACD cross na mesečnem grafu, glede na zgodovino tega dogodka, sledi pogrom v naslednjih mesecih oziroma letu.

strawman ::

Se mi zdi da v bearu vsi TA majstri poniknejo. Čeprav naj bi bilo tudi takrat ful izi delat napovedi in služit.
Se pa strinjam z Lennzijem, letos ne pričakovat all time highs, ampak prej $2X.000 BTC.
Na obzorju imaš par možnih black swan eventov, ki lahko precej pretresejo globalni trg:
- Kitajska, Evergrande, Kaisa in ostali konglomerati kjer tuji upniki nekje že (neuspešno) trkajo na vrata
- Rusija in Ukrajina, kjer se lahko provokacija nenamerno razvije v kaj več in strmoglavi evropski trg
- Inflacija v Turčiji, ter pomanjkanje energentov in foreign reserves lahko sprožijo novo "arabsko pomlad"
- Da ne govorim o ZDA marketu, kjer se je četrtina denarja v obtok dodala v zadnjih 2 letih
««
985 / 1490
»»