» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
853 / 1490
»»

kow ::

Mal cudno se izrazas (pobiranje). Poleti je bil market cap 2x manjsi. Max kar lahko to klices, je blazja korekcija v ornk bull runu. Ether je kar blizu letnemu ATH-ju vs BTC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Motion ::

Kaj pa če sledi še en orenk wyckoff?

IgorCardanof ::

Nekaj dni nazaj je bil GYEN listan na Coinbaseu. Logično, prva stvar, ki jo narediš je, da brez da bi naredil research, market buyas z velikim stackom.
Cena rasta in to kar hitro in naslednji dan je kovanec že skoraj x6 od listing cene.

https://www.coingecko.com/en/coins/gyen

Problem se potem kasneje pojavi, ker GYEN je stablecoin, stablecoin na x6 vrednosti svojega pega. Kaj sledi, vemo. Ampak kdo bi to sploh lahko vedel ...

Še ena dimenzija v kakšnem marketu smo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Machete ::

Včeraj sem našel par LPT jev v MEW walletu. Ne vem od kdaj in od kje. Nisem se loginal že dve leti verjetno tja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

miha98 ::

Pozdrav mene zanima kaj moreš naredit da pridejo evri na račun od prodaje kriptovalute bitstamp? gre to avtomatsko? prodal sem nekaj SAND in me zanima postopek kako pride denar na TRR?

chrush ::

Ve mogoče kdo, ali se da narediti sledeči stop na binancah?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

miha98 ::

To moreš it pod bank transfer?

FireSnack ::

Spet so se pojavili modeli ki ne znajo cashoutat x1000 donosov. Srečno v penziji, btw.
Preprodajalec NFT umetnin

spegli ::

Skor 59k. TP 100%. Se vidimo na naslednjem trejdu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

FireSnack ::

100k do začetka 2022 100%. Se vidimo!
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

Spet so se pojavili modeli ki ne znajo cashoutat x1000 donosov. Srečno v penziji, btw.

Nekateri kupujejo cro ko je sel ze x100 ker bake gre se x10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

shiller1 ::

Zadnje dni ogromno scammov med ohm forki - tale naslednji Vikings Finance na avaxu to zagotovo ni, ker je od priznane ekipe Eleven.Finance.

https://discord.gg/tDKSbJ7pXZ

Zelo early, 1000 discord memberjev, najbrž so še možnosti za whitelist.

https://twitter.com/VikingsFinance

FireSnack ::

Mano smo čist preveč podumpal tam nekje na 5.5$. Mi je že žal. Morda kupim nekaj nazaj.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

A kdo gleda supply od mine?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

Ne.
Kaj čmo pa z GALA? Podumpamo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Ne.
Kaj čmo pa z GALA? Podumpamo?

Ne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KakoLepo ::

FireSnack je izjavil:

Mano smo čist preveč podumpal tam nekje na 5.5$. Mi je že žal. Morda kupim nekaj nazaj.

Poglej zgodovino tega kovanca, v zadnjem casu je cist normalno, da naredi tudi do 28 procentov korekcije. Govorim za mesec november. Konc oktobra pa je imel 50 procentov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

l0g1t3ch ::

kow je izjavil:

Mal cudno se izrazas (pobiranje). Poleti je bil market cap 2x manjsi. Max kar lahko to klices, je blazja korekcija v ornk bull runu. Ether je kar blizu letnemu ATH-ju vs BTC.


Mislil sem ker je ETH po nekaj časa spet nad 4500$.
Mogoče naskakuje nov ath :)

FireSnack ::

Ok potem počakam na korekcijo in grem podvojit število kovancev. Itak sem jih 10k dobil skor zastonj.
Preprodajalec NFT umetnin

KakoLepo ::

Men je zanimivo, da tako mana kot sand, oba sta imela priblizno enake procentualne korekcije v mesecu novembru, veckrat sta imela korekcijo priblizno 28 procentov. nakljucje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

l0g1t3ch ::

FireSnack je izjavil:

Ok potem počakam na korekcijo in grem podvojit število kovancev. Itak sem jih 10k dobil skor zastonj.


Mano?

KakoLepo ::

Ej. Ampak to ne pomeni, da bo tudi v bodoce tako. Morda bo ampak ni nujno. Tko, da to jemlji tako bolj kot zanimivost.

Jaro123 ::

Pozdravljeni,
zanima me, kako je sedaj z nakazilom Fiat (EUR) na Trr (bančni račun). Nazadnje sem nakazilo opravil preko SEPA transfer nekaj mesecev nazaj, sedaj ta moznost ni na voljo. Govorimo za BINANCE menjalnico.
Hvala za pomoč in vse odgovore.

hamez66 ::

KakoLepo je izjavil:

Men je zanimivo, da tako mana kot sand, oba sta imela priblizno enake procentualne korekcije v mesecu novembru, veckrat sta imela korekcijo priblizno 28 procentov. nakljucje?



Verjetno je na isto foro, kot sta včasih vzporedno rasla in padala XRP in XLM. Se pravi podobna kovanca s podobnim namenom (afaik).

Jaro123 je izjavil:

Pozdravljeni,
zanima me, kako je sedaj z nakazilom Fiat (EUR) na Trr (bančni račun). Nazadnje sem nakazilo opravil preko SEPA transfer nekaj mesecev nazaj, sedaj ta moznost ni na voljo. Govorimo za BINANCE menjalnico.
Hvala za pomoč in vse odgovore.


Ne vem kaj čarajo Binance, meni je najudobnejše withdrawati na Kraknu. Še nikoli mi niso težili za kyc, pa sem že kar dosti w/djal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

jRk0 ::

tudi jaz sem danes ugotavljal za binance, n26 ne podpira na kartico ker je debetna, tako da najboljse kar bankomat, za sepa mj da samo eno 3rd stran spet
You fuck up once, you loose two teeth.

yamaha0 ::

PacificBlue je izjavil:

Katera kriptomenjalnica še omogoča SEPA nakazila? Bitstamp, Coinbase..?



Eno vprsanje pa ga bom kr tu dal.
Iz bitrue sm poslal usdt na kriptomat pa sm faliu omrezje....k kriptomat nima za nastimat pa sm kr bep20 dal...zdaj se je pa transakcija zataknila nekje.
Preko binanc sm hotel izpolnit obrazec za povrnitev pa ne gre.
Nimam pa nobenega maila ali karkoli.
Kam se lahko se obrnem

Machete ::

Da se, sam mislim, da ti bo moral kriptomat staff pomagat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

hamez66 ::

Tako je, kriptomat staff bo moral pomagati.

yamaha0 ::

hamez66 je izjavil:

Tako je, kriptomat staff bo moral pomagati.


Sm si pisal.z kripromat...pa so rekli da oni ne morejo nic....naj se na binance obrnem ker je binence chain. Zdaj.pa tisti obrazec mi ne gre izpolnit...komtakta pa ne najdem nikjer....al ga spl9h nimajo al kako.
Ce kdo ve kaj bi bilo za nardit

mr_chai ::

shiller1 je izjavil:

Zadnje dni ogromno scammov med ohm forki - tale naslednji Vikings Finance na avaxu to zagotovo ni, ker je od priznane ekipe Eleven.Finance.

https://discord.gg/tDKSbJ7pXZ

Zelo early, 1000 discord memberjev, najbrž so še možnosti za whitelist.

https://twitter.com/VikingsFinance


Ja tud Reverse je od "priznanih", ki so naredili Artemis, pa so me REKTALNO pofukal.

PrihajaNodi je izjavil:

A kdo gleda supply od mine?


Kaj je, povej pizda... Nisem več v mini, sam povej kaj se dogaja, a se veča ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

hamez66 ::

yamaha0 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Tako je, kriptomat staff bo moral pomagati.


Sm si pisal.z kripromat...pa so rekli da oni ne morejo nic....naj se na binance obrnem ker je binence chain. Zdaj.pa tisti obrazec mi ne gre izpolnit...komtakta pa ne najdem nikjer....al ga spl9h nimajo al kako.
Ce kdo ve kaj bi bilo za nardit



To je potem malo BS. Oni imajo dostop do privatnega ključa naslova, na katerega si ti poslal coine, in ta privatni ključ je enak tako na eth, kot na bsc omrežju (pa še na maticu in polno drugih). Mogoče ne znajo ali nočejo, ni pa tako, da se ne bi dalo. Razen, če sploh nisi poslal na naslov, ki je bil napisan na avtomatu.

Je pa po drugi strani zagotovo tako, da vsak papak v firmi nima dostopa do privatnih ključev..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

FireSnake ::

l0g1t3ch je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Ok potem počakam na korekcijo in grem podvojit število kovancev. Itak sem jih 10k dobil skor zastonj.


Mano?


Človek vas trola.
Ta primitivec niti hardvera niti kriptovalt ni od daleč videl.
Poglej malo zgodovino kake piše.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

yamaha0 ::

hamez66 je izjavil:

yamaha0 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Tako je, kriptomat staff bo moral pomagati.


Sm si pisal.z kripromat...pa so rekli da oni ne morejo nic....naj se na binance obrnem ker je binence chain. Zdaj.pa tisti obrazec mi ne gre izpolnit...komtakta pa ne najdem nikjer....al ga spl9h nimajo al kako.
Ce kdo ve kaj bi bilo za nardit



To je potem malo BS. Oni imajo dostop do privatnega ključa naslova, na katerega si ti poslal coine, in ta privatni ključ je enak tako na eth, kot na bsc omrežju (pa še na maticu in polno drugih). Mogoče ne znajo ali nočejo, ni pa tako, da se ne bi dalo. Razen, če sploh nisi poslal na naslov, ki je bil napisan na avtomatu.

Je pa po drugi strani zagotovo tako, da vsak papak v firmi nima dostopa do privatnih ključev..


Sm se enkrat pisal zdaj oa da vidim. K po drugih menjalnicah ce nimas pravega omrezja te opozori...tle me pa ni. Zdaj ce na kriptomatu lahko to nardijo jim bom pac gnjavil. Ker na binance ne morem prit do kontakta...niti maila niti chata

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Uff, malo sreče tudi v ljubezni končno. Na Tinderju uspel dobiti prvi dejt :) pa še rekla je, da jo zanima kripto. Da vidmo kako bo v četrtek :)


Evo me nazaj. Po filingu je šlo kr kul. :)
Misli sicer da je vse razen Bitcoina in Ethereuma nateg ampak ok, manjši red flag :))
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

yamaha0 ::

Se enkrat so rekli da se ne da. Ka p naj porem teh 140e al kaj naj??
Ima kdo kako.drugo idejo.
Ce mi.kdo zrihta mu odstopim polovico....
Drgac bo tk vse slo v kurac

IgorCardanof ::

yamaha0 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Tako je, kriptomat staff bo moral pomagati.


Sm si pisal.z kripromat...pa so rekli da oni ne morejo nic....naj se na binance obrnem ker je binence chain. Zdaj.pa tisti obrazec mi ne gre izpolnit...komtakta pa ne najdem nikjer....al ga spl9h nimajo al kako.
Ce kdo ve kaj bi bilo za nardit


Binance ti sredstev ne more vrnit. No refunds sej veš. Je pa tako kot je rekel Hamez, kriptomat ima tvoja sredstva in ti namerno nočejo dat sredstev, ali pa se jim s tem ne da ukvarjat.

Pošlješ address na katerega si poslal sredstva? Tako lahko na bscscanu vidiš, kaj oni delajo s tem walletom in ali sredstva tam samo stojijo oziroma z njimi kaj počnejo.
https://bscscan.com/

yamaha0 je izjavil:

Se enkrat so rekli da se ne da. Ka p naj porem teh 140e al kaj naj??
Ima kdo kako.drugo idejo.
Ce mi.kdo zrihta mu odstopim polovico....
Drgac bo tk vse slo v kurac


To je fora kripta. Noben ti ne bo vdrl notri in dobil sredstev. Ali pa zajokal pri Jansi in bo on potem šel na policijo in ti bodo dali keš nazaj. Tega ni. Če si denar poslal nekam, potem ti ga lahko vrne samo tisti, kateremu si denar poslal. Nihče drug.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

yamaha0 ::

A mi.lahko nekdo pogleda js se ne spoznam na bscscan.

Txid: 0xe84b5b5831b44587b5b6ced746499c5619ce264b622269919a9df7f259b9f002

Coin adress:
0xe1e2656f7d2408068B9D4dF08F24391d712d321e

hamez66 ::

yamaha0 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

yamaha0 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Tako je, kriptomat staff bo moral pomagati.


Sm si pisal.z kripromat...pa so rekli da oni ne morejo nic....naj se na binance obrnem ker je binence chain. Zdaj.pa tisti obrazec mi ne gre izpolnit...komtakta pa ne najdem nikjer....al ga spl9h nimajo al kako.
Ce kdo ve kaj bi bilo za nardit



To je potem malo BS. Oni imajo dostop do privatnega ključa naslova, na katerega si ti poslal coine, in ta privatni ključ je enak tako na eth, kot na bsc omrežju (pa še na maticu in polno drugih). Mogoče ne znajo ali nočejo, ni pa tako, da se ne bi dalo. Razen, če sploh nisi poslal na naslov, ki je bil napisan na avtomatu.

Je pa po drugi strani zagotovo tako, da vsak papak v firmi nima dostopa do privatnih ključev..


Sm se enkrat pisal zdaj oa da vidim. K po drugih menjalnicah ce nimas pravega omrezja te opozori...tle me pa ni. Zdaj ce na kriptomatu lahko to nardijo jim bom pac gnjavil. Ker na binance ne morem prit do kontakta...niti maila niti chata


Ja to z Binance supportom sem tudi sam doživel. Ampak načeloma ti tudi oni ne morejo pomagati. Pomaga ti lahko samo tisti, ki ve privatni ključ naslova, na katerega si ti poslal coine, ta privatni ključ ima pa pač ena ali več oseb v firmi kriptomat. Zdaj po slovenskem zakonu načeloma morajo vrniti nekaj, za kar vejo, da imajo, pa jim ne pripada, tako da ni smiselno, da preveč palamudijo, je pa res, da si jim naredil delo in da marsikatera borza ne sanira takih napak, ali pa računajo za te stvari.

Mogoče tisti, ki si ga dobil v prvem poskusu na supportu, ne razume, kako stvari delujejo, in bi kdo bolj izkušen znal pametneje odgovorit. Binance ti ne morejo pomagati. Tudi, če bi se javili po emailu ali čemerkoli, ne morejo narediti nič, ker nimajo ključa tega naslova, da bi pa spreminjali zgodovino v bsc blockchainu, je pa zelo malo verjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Machete ::

lol na supportu ne razume ... Hamez ne se hecat :)
Verjetno se jim fučka. Sry za izgubo. Lahko jima daš slabo oceno na googlu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

No je pa tudi res, da ima najbrž večina kripto firm konkreten protokol operiranja s privatnimi ključi in razvito infrastrukturo s hot in cold walleti. Ni tudi tako simple, da sedaj tisti na supportu vnese private key v metamask, pa ti pošlje nazaj. In za 140€ jim je najbrž res vseeno za to.

Ja takole ane, zaenkrat si prvi, ki je na ta naslov poslal sredstva in zaenkrat so tu gor.

https://bscscan.com/address/0xe1e2656f7...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

Aja, je šlo za 140 eur. Jah, to je res ja, to ti lahko računajo 150, da ti rešijo 140. :D

Ker ja, ni tako preprosto, zagotovo ni.

kuntek ::

IgorCardanof je izjavil:

Joj, vsako minuto bolj boli to, da sem ponoči šel 6x long na GALA pri 0.55 1k s stoplossom pri 0.53. Cena je šla zgodaj zjutraj na 0.525, pobralo stoploss, sedaj smo pa na 0.67 in se kr ne ustavlja :|


Nekdo me je včeraj pohodil, ko sem omenil Galo... škoda, meni je fajn 30% v 24h. :)

yamaha0 ::

IgorCardanof je izjavil:

No je pa tudi res, da ima najbrž večina kripto firm konkreten protokol operiranja s privatnimi ključi in razvito infrastrukturo s hot in cold walleti. Ni tudi tako simple, da sedaj tisti na supportu vnese private key v metamask, pa ti pošlje nazaj. In za 140€ jim je najbrž res vseeno za to.

Ja takole ane, zaenkrat si prvi, ki je na ta naslov poslal sredstva in zaenkrat so tu gor.

https://bscscan.com/address/0xe1e2656f7...



Kak naj resim to...al naj pozabim

IgorCardanof ::

Lahko na vsake toliko malo zatežiš na kriptomatu, ampak sredstev najbrž ne boš več videl.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Tole je igra, ki ima hud potencial v prihodnosti. Ni še tokena, nič ni jasno glede presale/public sale. Tudi ni jasno kdaj bo igra izšla. Notri je ogromno influencerjev in VCjev. Ti bodo seveda največ zaslužili.

Ideja pa je zgradit crypto igro na sceno Mafia Wars še iz začetkov Facebooka, če jo kdo pozna. Rekli so, da jo želijo naredit free to play. I guess bo na koncu izpadla kot freemium igra. Večina p2e iger, ki so trenutno "popularne" zahtevajo več 100$ da sploh lahko začenš igrat.

https://twitter.com/SynCityHQ
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

AllStarc ::

Jaro123 je izjavil:

Pozdravljeni,
zanima me, kako je sedaj z nakazilom Fiat (EUR) na Trr (bančni račun). Nazadnje sem nakazilo opravil preko SEPA transfer nekaj mesecev nazaj, sedaj ta moznost ni na voljo. Govorimo za BINANCE menjalnico.
Hvala za pomoč in vse odgovore.

Če želiš Sepa, potem odpri racun na Bitpanda, Bitstamp ali Crypto.com. Prenesi kripto kovance z binance( najhitreje in cenejekot XLM/XRP) na eno od teh menjalnic in potem Sepa na bančni racun.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

Siso ::

kaj se je zgodilo ,ma kaj komplicirate,kripto je enostavna matematika

Siso ::

a samo še družboslovci se ukvarjajo s kriptografijo,prmejduš

kuntek ::

AllStarc je izjavil:

Jaro123 je izjavil:

Pozdravljeni,
zanima me, kako je sedaj z nakazilom Fiat (EUR) na Trr (bančni račun). Nazadnje sem nakazilo opravil preko SEPA transfer nekaj mesecev nazaj, sedaj ta moznost ni na voljo. Govorimo za BINANCE menjalnico.
Hvala za pomoč in vse odgovore.

Če želiš Sepa, potem odpri racun na Bitpanda, Bitstamp ali Crypto.com. Prenesi kripto kovance z binance( najhitreje in cenejekot XLM/XRP) na eno od teh menjalnic in potem Sepa na bančni racun.


Crypto.com, ko enkrat nakažeš iz svojega TRR (sepa nakazilo) vsaj nekaj centov v fiat denarnico ti takoj sprostijo tudi withdrawal nazaj na trr. Če pa se prav spomnim pa je withdrawal min 100 USD.

Kripto ::

Could SAITAMA INU be the next big thing in crypto?! - 1000X icrease :))

Money is mindset!
««
853 / 1490
»»