» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
851 / 1490
»»

FireSnack ::

PrimoZ_ je izjavil:

Pogledam na bitstamp in kaj vidim ? Dodali so ADA :))

Sol na rano našemu Jeff-u.

A propadli kovanc so dodali spet?
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Blue30 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Pogledam na bitstamp in kaj vidim ? Dodali so ADA :))

Sol na rano našemu Jeff-u.


Cardano ponovno zmagovalec med top10 kovanci. Dol -12% v zadnjih 7 dneh, krepko več kot drugouvrščeni doge pri -8%. Je pa zanimivo, da ravno oba memecoina v top10 najbolj padata.

Jaoo kaj bom midva zdaj ade nakupila... cele vreče :D:D


Pred nekaj tedni sem si naredil Crypto.com račun zato, da sem lahko naložu sredstva na Cronos chain. Ampak skratka ta Crypto.com mi skoz daje push notificatione za velka gibanja na marketu. In edini kovanci k jih omenja, so BTC, ETH, CRO in ADA. Nevem kako je izbral četrtega :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

56k sem dal long, pa stope na enako mesto. Ne morem zgubit.

FireSnack ::

spegli je izjavil:

56k sem dal long, pa stope na enako mesto. Ne morem zgubit.

Ti lahko samo zarađivaš velke pare. Tako kot večina to dela. Mojster!
Preprodajalec NFT umetnin

KakoLepo ::

 mana/usd

mana/usd


 mana/btc

mana/btc



Je sel kdo v mano, pojdi z mano? Dihi z MANO, dihi dihi z MANO? :)) hec
Na grafu mana/usd in mana/btc maje je lahko potencialen restitancek na narisani meji, kjer sta priblizno oba tako v btc vrednosti kot usd, trenutno je slika taka, narisani suporti in resistance, ne recem, da bo resistance, lahko pa je potencialen resistancek.

IgorCardanof ::

Aqua, še kaj trejdaš in kako ti gre?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

trejdam tko bolj za zabavo, gre pa tko tko, nic posebnega, morda na grafu zgleda v izi ampak verjem da ni tko u izi kot se slisi, pa sej to najbrz ze veste iz izkusenj.

IgorCardanof ::

KakoLepo je izjavil:

trejdam tko bolj za zabavo, gre pa tko tko, nic posebnega, morda na grafu zgleda v izi ampak verjem da ni tko u izi kot se slisi, pa sej to najbrz ze veste iz izkusenj.


Vemo :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

Tko, k se prevec pogovarjam, potem pa kar naenkrat kak kovancec pumpa, recimo zdaj je sand kar naenkrat usel navzgor, medtem ko se mi pogovarjamo o mana/usd. Ne mors vse ujet, drgac pa cestitke vam, ki ste ga kupoval po par centov, jaz ponavad opazim rastoce kovance sele takrat ko so ze napumpani, saj drugac ne izstopajo od drugih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

kiFni ::

KakoLepo je izjavil:

Edorta je izjavil:

ENJ ga dobro Luna. Mogoče ga začne celo Marsat.
Če bo kdo še kupil bo s tem samo pomagal nič škodil.
To je lahko tudi finančni nasvet, ni pa nujno.

 sand/enj

sand/enj


enj in sand, oba rasteta, amapk kater bolj? Na grafu primerjava sand z enjin, trenutni trend je ocitno v prid sandu, trenutno ze leze nad resistance v primerjavi z enj, ampak pozor, graf ni natancen, ker je dnevna sveca, ne vemo, ce se bo trend nadaljeval v prid sand.

Jst stavim na enj. kar je najbrž očitno, da ga večkrt omenim.
84% suplaja je uzuni, sand samo 30%
tuki je pol samsung, EFI,... ostalo pa naj vsak sam zase razišče....

Kripto ::

Lepo se pumpa SAND :)

Money is mindset!

Phantomeye ::

škoda, ker sem dal smo 100€ v sand, ko je bil 2€.. ampak ej, se morm držat limita, k si ga zadam na mesec

mamba84 ::

Kaj mislite o Bitrise (BRISE), je kdo kaj spremljal?

https://www.coingecko.com/en/coins/bitr...

IgorCardanof ::

Mislim da smo trenutno 14. maja 2021.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

Finex whale sam dodaja na ogenj.

kiFni ::

IgorCardanof je izjavil:

Mislim da smo trenutno 14. maja 2021.

pol gre vse v fekalije

IgorCardanof ::

spegli je izjavil:

Finex whale sam dodaja na ogenj.


https://www.tradingview.com/symbols/BTC...

V zadnjem času res večja količina shortov, samo daleč od velikosti, ki smo jo videli večkrat maja in junija.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

Za črni petek smo se dogovorili za dumpanje.
Preprodajalec NFT umetnin

link_up ::

FireSnack je izjavil:

Za črni petek smo se dogovorili za dumpanje.


a potem bo 75% off? :D
In and Out

PrimoZ_ ::

FireSnack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Pogledam na bitstamp in kaj vidim ? Dodali so ADA :))

Sol na rano našemu Jeff-u.

A propadli kovanc so dodali spet?


To ne vem.

Me je pa presenetilo, koliko kovancev so dodali od spomladi. Očitno nekaj migajo, ne vem kaj so sicer počeli do sedaj.
Me je pa vseeno presenetilo, da tak high profile kovanec kot je ADA nso dodali že prej. Sploh glede na določen šrot, ki pa so ga imeli gor.

IgorCardanof ::

Tudi Shiba zelo dolgo ni bila listana glavnih menjalnicah. Osebno me preseneča, da ade ne čaka že kakšen delist. Zgleda Cardano fanboyi le ustvarjajo dovolj prometa Binanceu denimo, da ta kripto še držijo gor kot opcijo za trejdat.

Kripto Mesi spet v drugi temi razkriva vse te forumske multiidentitete in laži. Good job.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

ADA bo kmalu delistana z največjih menjalnic. Da pride na Bitstamp je samo potrditev da ga hudič jemlje po hitrem postopku.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

miha98 ::

TAle enj ga lepo seka.... bomo vidli kako bo čez kakšen teden...?
Pa sand tudi leti...
Mogoče še kakšen nasvet? :D

kuntek ::

Kaj je kakšen poseben razlog, da je CRO v zadnjih 14tih dnevih začel pohod navzgor?

IgorCardanof ::

kuntek je izjavil:

Kaj je kakšen poseben razlog, da je CRO v zadnjih 14tih dnevih začel pohod navzgor?


Bolan marketing. Nekaj malega pa tudi izid Cronos Chaina ampak glede na akcijo na chainu bi rekel da res mali vpliv.
Kot marketing pa recimo to, da je Crypto.com kupil za dvajset? let imenovanje LA Staples Centra v Crypto.com areno.
https://www.espn.com/nba/story/_/id/326...

Potem bonusi če stejakš CRO tokene in še se najdejo razlogi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

FireSnack je izjavil:

ADA bo kmalu delistana z največjih menjalnic. Da pride na Bitstamp je samo potrditev da ga hudič jemlje po hitrem postopku.


Drži.

https://www.forbes.com/sites/jonathanpo...

IgorCardanof ::

Razlog zakaj Bread na Binanceu tako pumpa (300%+) in morda tudi bo še naprej:

https://twitter.com/TheBlock__/status/1...

Coinbase se je resno vpletel.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Meni je ADA izginil iz Atomic walleta. Nekaj se dogaja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

PacificBlue je izjavil:

FireSnack je izjavil:

ADA bo kmalu delistana z največjih menjalnic. Da pride na Bitstamp je samo potrditev da ga hudič jemlje po hitrem postopku.


Drži.

https://www.forbes.com/sites/jonathanpo...


Zanimivo da Cardano fanboyi mislijo, da je to razlog, da Cardano najbolj dol leti v teh dneh, zato ker ga je dokaj leva kripto menjalnica delistala.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

DePalmo ::

Pol je z ADA bolj ali manj konec? Ali je še prezgodaj da se bi lahko reklo? Nekaj sem zasledil da načrtujejo nekaj v sredini decembra (detajli me zelo radi uidejo), sklepam da če takrat nebo nič je to to, drugače se ga bi splačalo še imet?

kuntek ::

IgorCardanof je izjavil:

kuntek je izjavil:

Kaj je kakšen poseben razlog, da je CRO v zadnjih 14tih dnevih začel pohod navzgor?


Bolan marketing. Nekaj malega pa tudi izid Cronos Chaina ampak glede na akcijo na chainu bi rekel da res mali vpliv.
Kot marketing pa recimo to, da je Crypto.com kupil za dvajset? let imenovanje LA Staples Centra v Crypto.com areno.
https://www.espn.com/nba/story/_/id/326...

Potem bonusi če stejakš CRO tokene in še se najdejo razlogi.


To se mi je zdelo ja... marketing so začeli na polno... pa kljub temu, za resen kovanec, je to ogromno v zadnjem času. :)

IgorCardanof ::

DePalmo je izjavil:

Pol je z ADA bolj ali manj konec? Ali je še prezgodaj da se bi lahko reklo? Nekaj sem zasledil da načrtujejo nekaj v sredini decembra (detajli me zelo radi uidejo), sklepam da če takrat nebo nič je to to, drugače se ga bi splačalo še imet?


Glede Cardanota ne mene poslušat, ker ti o njem ne bom povedal nič dobrega in sem izredno biased v negativno smer. Verjamem pa da tudi če decembra ne bo nič, da so Cardano fanboyi tako ali tako navajeni na vse delaye in da ne bo večje krize.

Pozanimaj se sam ali pri kom drugem, mene pa beri, če želiš skupaj hejtat na ta najbolj overvalued useless coin.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

delavec44 ::

Kater coin je pa uporaben in podcenjen?

kuntek ::

delavec44 je izjavil:

Kater coin je pa uporaben in podcenjen?

Gala

PrihajaNodi ::

kuntek je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Kater coin je pa uporaben in podcenjen?

Gala

Ja, podcenjen, iz 0.001 na 0.5.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

denabiker ::

Kripto je izjavil:

Lepo se pumpa SAND :)


še pred koncem meseca po mojem korekcija, ampak na dolgi rok pa bi znal biti zanimiv

KakoLepo ::

 gala/mana

gala/mana



Odkril sem novo zvezdo, ki je trenutno v trendu hitre rasti, na grafu gala, ki ste jo ze prej enkrat omenjal. Trenutno je na prelomnici v primerjavi z MANA. Graf je lahko potencialni cup and handle vzorec.

Machete ::

Razloži tvojo projekcijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

denabiker je izjavil:

Kripto je izjavil:

Lepo se pumpa SAND :)


še pred koncem meseca po mojem korekcija, ampak na dolgi rok pa bi znal biti zanimiv


Pomoje bo 29. november alpha release top za sand in umiritev gaming hypea.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

KakoLepo ::

 avax/ada september

avax/ada september


 avax/ada trenutno

avax/ada trenutno



Za primerjavo sem vzel podoben vzorec, ki je bil objavljen enajstga septembra, ce se kdo spomni prehitevanja avaxa glede ade cardano. Takrat je bil podoben vzorec, pa poglejte kam je prilezel danes. Na zalost sem ga zdavnja prodal, nekje priblizno pri drugi meji. V glavnem, zdaj lahko naredi malo retrace gala v primerjavi z MANA ali pa lahko takoj naredi breakout, vse odvisno, potrebno spremljat. Drugac je vzorec cup and handle eden najbolj bullish vzorcev, ce seveda naredi breakout. Je pa tole dnevni graf. Drugac ce koga zanima vzorec cup and handle imate na internetu ogromno tega pojasnenega, kako se trejda tak vzorec pa kako izmerit potencialni target.

KakoLepo ::

kuntek je izjavil:

Kaj je kakšen poseben razlog, da je CRO v zadnjih 14tih dnevih začel pohod navzgor?



Crypto.com

Poglej tole reklamo z znanim igralcem pa ti bo vse jasn. Ocitno so zelo veliko vlozili v reklame, ne samo tole reklamo zgoraj ampak tudi druge. Skratka, nekdo vlaga milijone notr v ta projekt.

Neon87 ::

Tezos izgubi po 1 mesto\dan na CMC.. 8-O Spet sem zaj*...

IgorCardanof ::

Joj, vsako minuto bolj boli to, da sem ponoči šel 6x long na GALA pri 0.55 1k s stoplossom pri 0.53. Cena je šla zgodaj zjutraj na 0.525, pobralo stoploss, sedaj smo pa na 0.67 in se kr ne ustavlja :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

miroB ::

IgorCardanof je izjavil:

Joj, vsako minuto bolj boli to, da sem ponoči šel 6x long na GALA pri 0.55 1k s stoplossom pri 0.53. Cena je šla zgodaj zjutraj na 0.525, pobralo stoploss, sedaj smo pa na 0.67 in se kr ne ustavlja :|


Shit hapens. :D
Jaz sem GALA kupil pri 0.23 in sem včeraj tudi stražil in razmišljal pri kateri cifri naj nastavim sell order. Nekje okrog 22ure sem se potem odločil, da sem limit nastavil n 0.48 in se zbudil z neizvedenim orderjem... :)

Machete ::

Jaz sem prodal. prehitro :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KakoLepo ::

 gala/cro

gala/cro



Gala v primerjavi z CRO. Oba rasteta, ampak kater je trenutno bolj v trendu rasti? Graf kaze, da je trenutno gala mocno outperforma cro, trenutno dela gala breakout navzgor v primerjavi z CRO, ampak pozor, graf ni natancen, prvic, ker je dnevni graf in drugic, ker je primerjalni graf.

Hepanlol ::

Kaj je fora s temi avax/ada ipd. TA-ji? Dejansko kdo trejda na podlagi takih TA-jev ali kaj? Tole js vidim bolj kot zanimivost in nima neke dejanske vrednosti, saj delaš standarden TA z BTC/USDT/ETH bazo in ne z "vstavi random altcoin" bazo.

KakoLepo ::

To ti samo pomaga pogledat, kater kovanc je trenutno vroc, kar se tice trenda, kater trenutno bolj v trendu rasti.

Blue30 ::

Ado delistajo, ker ni prometa, ker so dali stejkat za sundae tokene :)
Ali pa zato, ker je krš :D
Hint: krl token
««
851 / 1490
»»