» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
830 / 1490
»»

IgorCardanof ::

Imo alt sezone, ko bo vse delalo x10 v 1 tednu, ne bo nikoli več. Bojo pa alt sezone za posamezne sekcije kripta. Če boš držal pač dino kojne, boš zelo verjetno underperformal v tem balonu.

Samo moje mnenje.

Retard money sedaj iz prve zaide v tisto, kar jim najbolj shillajo na twitterju. To so memecoini in trenutno gaming/metaverse BS. Retard money ne bo kupoval ripplea ali pa xlmja. Tega je konec.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Kot sem vam ze 10x razlagal, beseda alt je idiotski meme. Imas pac razlicne kriptoassete, ki targetirajo razlicne trge. Bitcoin je neuporaben za kaj drugega kot hard money. Pa se to ga bo izgleda povozil eter, ker bo imel nizjo inflacijo.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Imo alt sezone, ko bo vse delalo x10 v 1 tednu, ne bo nikoli več. Bojo pa alt sezone za posamezne sekcije kripta. Če boš držal pač dino kojne, boš zelo verjetno underperformal v tem balonu.

Samo moje mnenje.

Retard money sedaj iz prve zaide v tisto, kar jim najbolj shillajo na twitterju. To so memecoini in trenutno gaming/metaverse BS. Retard money ne bo kupoval ripplea ali pa xlmja. Tega je konec.


Samo to je bolj kot gamble. Da ujames shibo tako kot Borut moras biti rojen pod srecno zvezdo. XRP pa LTC sta najbolj uporabna za prenasanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Je Borut poslal fotko z jahto? Drugace, kar se mene tice, se vedno hodla.

merlin2 ::

Ne pozabte na ISO20022

:-D

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Je Borut poslal fotko z jahto? Drugace, kar se mene tice, se vedno hodla.

Hiso pa jahto je kupu. u Zadru je parkirana.Fnt ma 25 let
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

merlin2 je izjavil:

Ne pozabte na ISO20022

:-D


Ja. Rešitev je potrebno iskat, tam kjer ne bo bančnega posrednika. Tako da tale standard si lahko zabašeš nekam.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

No to je to. Scalp uspel. wgmi lol. Na naslednji trejd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

dope1337 ::

Dans sem se odlocil, da grem mal kopat po avax, polka in fantomu.

Zdi se mi, da sem nasel precej uspesen tandem na fantomu $BOO in $TOMB.

Me spominjata na nadgrajeno verzijo Osmosisa na Cosmosu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PrimoZ_ ::

Kdaj bo kaka ETH korekcija.
Tole mencanje ni za nikamor.

kow ::

Mah kaksna korekcija, a si nor. Ko bo Merge bo veselica oz. nekaj tednov prej.

TheMentor ::

Pomoje bo na razvoj kripta v prihodnje veliko vplivala regulacija. Ali bo regulacija smiselna in jo bo kripto svet sprejel ali bo pa regulacija nesmiselna in bo šel razvoj tehnolgije v popolno anonimnost vsega, kjer ne bo mogoče regulirati ničesar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

Mislim, da gremo v to drugo.

Je kdo dobil Paraswap airdrop?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Airdrop je trenutno vreden 7.5k - 15k$, je pa tako, da ga večina ni dobila. Le redki.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

TheMentor je izjavil:

Pomoje bo na razvoj kripta v prihodnje veliko vplivala regulacija. Ali bo regulacija smiselna in jo bo kripto svet sprejel ali bo pa regulacija nesmiselna in bo šel razvoj tehnolgije v popolno anonimnost vsega, kjer ne bo mogoče regulirati ničesar.


Za bitcoin je prepozno, da bi mu nagajali. Enostavno ni security. Plus odobrili so ETF itd. BTC ostaja legalen, sploh dokler je transparten.

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Ne pozabte na ISO20022

:-D



Ne bomo :)

Money is mindset!

Blue30 ::

Se še komu dopade KRL token?

Je na Coinbase in Kucoin, ca. 100 mio MC in pod 50 mio tokenov, dobrih 15k Twitter follw, kar se mi zdijo kar ok številke.
https://coinmarketcap.com/currencies/kr...

Kryll.io is the first intuitive flow-based platform for the definition of automated trading strategies.

IL_DIAVOLO ::

https://www.dragonverse.io/

Dragonverse je podaljšal mintanje do nedelje, ker ni bilo takega navala, kot so pričakovali.

Jaz bom vzel vsaj ene 3 :)

Da ne bo spet očitkov, da shillam brez argumentov.

-Bear market investicija

-Prva generacija dragon nft-jev bo imela visoko vrednost

-Lastniki nft-jev bodo dobivali feeje mesecno, spell cards, dostop do private sale tokena znotraj same igre

Vec info na discordu:

https://discord.gg/thedragonverse
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IL_DIAVOLO ::

kow je izjavil:

Hudicek, zopet nabijas. Ce so posamezne dobre kupcije oz. hype-i, to se ni alt season. Dominanca BTC je res malenkost padla, vecinoma zaradi etra in solane.


Ne rabim x10 v enem tednu, janurja-februarja rabim x10-x20 od cca 10 kovancev, nato lahko grem mirno v bear market, ko začnem graditi portfolio za naslednji bull, ki bo upam moj zadnji :)

Lp
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Ce bodo kar vsi delali x10 na portfolio, se propravite, da boste za 70 kvadratov v Lj dali 1m€ minimum.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrimoZ_ ::

Veliko jih bo veselih z 10 do 20% dobička na koncu :)

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Veliko jih bo veselih z 10 do 20% dobička na koncu :)

Lahko se zgodi da bo flash crash in bodo bagholderji. Zeh, ze videno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Mah nekih strasnih flashcrashev niti ne pomnim. Kaj je zate flashcrash v kriptu? Koliko posto, recimo v 1h.

IgorCardanof ::

Kripto je tako velik, da tudi cd bo flash crash, bos lahko naslednji moment se pobral 80% vlozka, preden se nadaljuje propad (ce se)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Mah nekih strasnih flashcrashev niti ne pomnim. Kaj je zate flashcrash v kriptu? Koliko posto, recimo v 1h.

50% lansko leto december
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Okej, kaj tocno je flashcrashalo decembra 2020?

IgorCardanof ::

Bomo dvakrat padli na isto foro? :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrimoZ_ ::

Misliš tisto iz letošnjega maja?

Jaz sem izstopil iz btc in večino iz ETH.
Čakam da pade ETH :)

IgorCardanof ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.dragonverse.io/

Dragonverse je podaljšal mintanje do nedelje, ker ni bilo takega navala, kot so pričakovali.

Jaz bom vzel vsaj ene 3 :)

Da ne bo spet očitkov, da shillam brez argumentov.

-Bear market investicija

-Prva generacija dragon nft-jev bo imela visoko vrednost

-Lastniki nft-jev bodo dobivali feeje mesecno, spell cards, dostop do private sale tokena znotraj same igre

Vec info na discordu:

https://discord.gg/thedragonverse


Dobesedno vsaj 15 takih popolnoma enakih iger je trenutno zunaj oziroma hočejo biti zunaj. Dodaj temu še Ethereum chain in izredno visoko ceno minta. Pa dobiš tak rezultat.

Od vseh teh vsaj 15 popolnoma enakih iger, bo na koncu uspela maksimalno ena. Vse ostalo bo šlo na 0.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

miroB ::

Vprašanje na temo stop-limit in stop-market, če pravilno razumem?
Kucoin ima možnost stop market sell: nastaviš stop price 60k USD za bitcoin in če bo cena btc padla na 60k se bo btc prodal po trenutni market ceni.

Coinbase pro te možnosti nima. lahko nastaviš stop price in limit price. Ali to dela tako, da če npr maš stop price 60k usd in limit price 58k, boš popušil samo, če bo cena v trenutku padla pod 58k.
Drugače bo sistem prodal btc po katerikoli ceni med 58k in 60k. Sem pravilno razumel?

edit: zgornji primer je mišljen, da btc hočem prodat, če cena pade pod 60k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()

IgorCardanof ::

miroB je izjavil:

Vprašanje na temo stop-limit in stop-market, če pravilno razumem?
Kucoin ima možnost stop market sell: nastaviš stop price 60k USD za bitcoin in če bo cena btc padla na 60k se bo btc prodal po trenutni market ceni.

Coinbase pro te možnosti nima. lahko nastaviš stop price in limit price. Ali to dela tako, da če npr maš stop price 60k usd in limit price 58k, boš popušil samo, če bo cena v trenutku padla pod 58k.
Drugače bo sistem prodal btc po katerikoli ceni med 58k in 60k. Sem pravilno razumel?


Tako nekako ja. Če bo cena tako hitro padla dol, da ne bo ujelo tvojega orderja na 58k oziroma ne boš prišel na vrsto, v tem primeru boš najebal.
Ampak se zdi nastavek 60k in 58k limit sell dokaj safe.

Nevem pa kako je to implementirano sedaj. Če daš prodajo na 58k pa je cena 59k, ali ti bo prodalo po 59k ali po 58k. To je pa pomoje odvisno od menjalnice do menjalnice.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

miroB ::

hvala...

IgorCardanof ::

PrimoZ_ je izjavil:

Misliš tisto iz letošnjega maja?

Jaz sem izstopil iz btc in večino iz ETH.
Čakam da pade ETH :)


Se mogoče splačat začet limat kak Wyckoff vzorec čez btc graf :D
Po filingu delamo čiz isto kot maja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Pred časom kupil nekaj SKILL tokenov, ker se mi je zdelo, da sedaj ko je token /15 od athja, da počasi se lahko začne vračat na stare tire. Sem ga pustil in nisem počel nič.

Danes pa sem se odločil, da bi pogledal kako tale igra sploh zgleda. Totalen trash. Ne morem verjet da je sploh v začetku poletja to lahko šlo iz 1$ na 150$. Jaooo.

Zdej pa ko sem videl igro, ne vem, a je boljše, da samo prodam vse te kovance. Tega jz ne bi nikol igral ...

3k dnevno aktivnih igralcev. Pomoje bom vzel teh 15% minusa in šel drugam. Slabo. Ne kupovat na slepo fantje, jaooo
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

kow ::

PrimoZ_ je izjavil:

Misliš tisto iz letošnjega maja?

Jaz sem izstopil iz btc in večino iz ETH.
Čakam da pade ETH :)


Za koliko? Problem je, da ima ETH trenutno zelo nizko inflacijo. Kolicina etra na borzah pada. Dokler se trend ne spremeni, dvomim da bos docakal vecji padec.

bborst81 ::

Že dolgo spremljam to temo in res sem zvedel marsikaj zanimivega. Nisem pa še zasledil, kaj narediti, če imaš kupljenih več različnih kovancev (10+) in si trenutno nekaj kEUR v plusu. Če bi sedaj želel iti 100% v FIAT, prodati vse, tudi tiste, ki mi delajo izgubo ali samo tiste v plus, za ostale pa upat, da se še poberejo, če sploh. Kakšen nasvet?

Aja, še dodatek. Imam same take kovance, bolj iz TOP50.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bborst81 ()

PrimoZ_ ::

kow je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Misliš tisto iz letošnjega maja?

Jaz sem izstopil iz btc in večino iz ETH.
Čakam da pade ETH :)


Za koliko? Problem je, da ima ETH trenutno zelo nizko inflacijo. Kolicina etra na borzah pada. Dokler se trend ne spremeni, dvomim da bos docakal vecji padec.


Prvi buy imam na 4500$ pa potem proti 4000.
Bomo videli kaj bo.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Okej, kaj tocno je flashcrashalo decembra 2020?


Takrat je DOT padel na 17 usd. Praktično vse je šlo za -50% dol. Tisti ki so mel buy orderje so proftirali od 50 do 100% instantno. Zgodi se 1 x letno.

Tale coin je dobr:

https://coinmarketcap.com/currencies/be...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Ne podcenjevat manipulacije, ki vam jo lahko servirajo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Nodi, malo si zamesal datume. Pa tudi ne razumes besede flashcrash. Ampak dobro, saj si nas, nej ti bo.

PrihajaNodi ::

Ok, vem da sem bil v minusu za 50% se dobro da si ti tu, do borz pa nisi mogel...razen kdor je mel buy orderje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Fantje za več bilionov etra je šlo na kraken. Nevem zakaj ampak če tole dumpajo gre eth na 3k. Mogoče bi nekdo rad zamenjal za solano. Samo opozorim da neboste rekl zakaj nis prej povedal.

49106 ::

url pls

vaščan ::

https://u.today/6-billion-worth-of-ethe.... Na tubi sem naletel slučajno no tukaj pa pravijo da je šlo v cold wallet. Mogoče pa pričakujejo da se bo kupovalo hmm boljša novica za nas.

IL_DIAVOLO ::

https://www.coingecko.com/en/coins/opul...

Se profitov ne upam ven vzet, ce leti ko sneta sekira :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sajba10 ::

Uf dobro je streslo.Bo še padalo? Kdaj kupovati BTC, ETH,.. ?

PrihajaNodi ::

Smo vas oppzorili. Ni se konec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ok, vem da sem bil v minusu za 50% se dobro da si ti tu, do borz pa nisi mogel...razen kdor je mel buy orderje


Bil si v minusu, market cap je pa mocno rasel. Kako ti uspeva :)

Koncno en dip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PacificBlue ::

Katera kriptomenjalnica še omogoča SEPA nakazila? Bitstamp, Coinbase..?

Zgodovina sprememb…

Blue30 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Smo vas oppzorili. Ni se konec


Tebi pa dostikrat uspe najti dober kovanec, ti bi moral veckrat tu pisat :D
««
830 / 1490
»»